Odkaz na pokračování akce: Klik

Share
Goto down
avatar
Počet příspěvků : 24
Datum registrace : 03. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: ----
Postavení ve smečce: Alfa
Zobrazit informace o autorovi

Netradiční akce

za Sun Feb 05, 2017 10:00 am
Podmínky:

 • VLASTNÍ OC postava, která na Niwatu ještě není
 • Bez obrázku, bez rozepsané magie, bez rozepsaných dovedností, nejlépe bez povahy(JMÉNO - VĚK - POHLAVÍ)
 • POUZE psovité šelmyOdměna:         

 • Vlastní postava
 • Dovednosti rozepsané administrátory, osnova povahy také
 • VB
 • Nová magie
 • Mazlíčci


Čas:

 •  ´       5.2. - 27.3.Hodnocení:

 •          Kvalita příspěvků
 •          Schopnost rychle improvizovat
 •          Schopnost reagovat s vypravěčem


Startovní rozhraní:

 •     Povolený je mít 'nákres' vzhledu, který si vymyslíte, věk, jméno a pohlaví(věk, jméno, pohlaví vyžadování)
 •     Zakázaná je povaha, magie a dovednosti
 •     Všichni vlci začínají s dovednostmi na 25%
 •     O posty ve smečce se nestarejte. Admini to mají v rukávu ^^
 •     VLK NESMÍ BÝT PŘEDEM VYMYŠLENÁ POSTAVA!
 •     Hrajte za vlka z účtu své hlavní postavy. Každý může mít pouze jednu.Posty:
Phantamar: Beta
Torrio: Omega(Na vyžádání -> Delta)
Larai: Kappa
Jackqueline: Kappa
Dianna: Delta
Grillya: Gamma
Thunder: Gamma
Drogon: Delta
Nefas: Beta
Dalkit: Kappa
Eleanora: Beta
Karai: Omega
Khaleasi: Omega
Tau: Kappa
Fullmaya: Omega
Tritis: Kappa
Gens: Omega
Vanexa: Kappa
Maeroxa Xenabis de Gennes: Omega
Irime: Kappa
Walady: Tulák(Na vyžádání -> Beta)
Kirottu: Beta
Aestas: Kappa(Avšak v záznamech jsou posty hodné bety -> neboj, jsi neoficiální beta)Alfa Závětrné smečky se opatrně díval na všechny své… poddané. Přejížděl je majetnickýma očima, ve kterých se blýskaly jikry moci. Erquinn vylezl na nejvyšší jeskyni v táboře a mocně zavrčel, čímž na sebe upoutal snad všechny vlky v táboře a všichni ti vlci - jeho poddaní - k hnědému vlkovi s mnohými jizvami stočili své zraky.
"Smečko," zahlásil silným hlasem a s nesmlouvavým pohledem v očích shlédl na nejmenší vlčata i nejstarší vlky, "jak se mi doneslo od několika z vás, blíží se sem velké sucho z území obrovské, severozápadní smečky. Ale netruchlete, vlci moji - vydáme se suchu naproti, uvítáme ho jako přítele, a doputujeme až na ono území, kde sucho již dávno přešlo!" vyštěkl alfa bojovně, načež začalo pár silných jedinců výt - jakmile zelenooký alfa odhalil silné, bílé tesáky, pár jich také ztichlo. "Moc dobře víte, jak moc jsem ve všech ohledech vstřícný a snažím se vám vyhovět. Ale nyní vás musím upozornit, protože na naší trase nestrpím pohrdání vyššími posty, nedejbože alfou, a odsuzování jejího rozhodnutí!" Erquinn se narovnal a majetnickým pohledem se obhlédl po táboře. To už u něj stáli naprosto všichni vlci z jeho smečky, staří, mladí, vlčice, vlci, omegy i bety. 
"Nyní vám dávám jen chvíli na nachystání a připravení se na cestu. Budeme cestovat velice dlouho, různými podmínkami, může nás mnoho zemřít. Ale kdo s námi nepůjde, zemře zaručeně. Kdo s námi půjde, bude mít šanci na nový život - lepší život," podotkl Erquinn přesvědčivě a vydechl.

- Asuna & Amir
avatar
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 306
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel
Zobrazit informace o autorovi

Re: Netradiční akce

za Sun Feb 05, 2017 10:18 am
Phantamar si odfrkl. Alfa stará ješitná. Nemožné, aby nás dohnalo sucho, nebo snad ano? Provokativně se mu zablýsklo v očích a rozhlédl se po táboře - tento vlk byl celý černý jako uhel, vyjma ledově modrých očí, co vás proťaly snad až do morku kostí, a krom světle růžového čumáku. Phantamar již něco málo přes rok a půl vyrůstal bez rodičů, sám. Byl vychováván náhodnými vlky v táboře, co mu rodiče zemřeli na lovu, od té doby nenáviděl veškeré společné akce, kde bylo až moc vlků - bál se, že by tak jednou skončil on, nebo někdo z jeho blízkých. Ale naštěstí pro Phanta jich neměl nějak moc.
"Co když nepůjdu?!" vystoupil z davu a pohodil ofinou, aby mohl svým lhostejným pohledem pohlédnout do očí samotné zjizvené alfě. Phan neměl žádné jizvy, i přes jeho mnohonásobné výpravy za smrtí - ano, v období, kdy měl deprese, skákal ze skal, bojoval se lvy a medvědy, no, zkrátka zkoušel vše možné. Alfa na něj pohlédl... a to bylo vše. Přehlédl ho, Phanta, chudáčka vlka. Ledově modré oči začaly opět šmejdit po táboře. Hledaly někoho, kdo by ho podpořil, nakonec však jen vztyčil ocas do dominantní pozice a sykl. "Půjdu," podotkl nakonec. Povšiml si jen pohrdavého úšklebku alfy, no, to bylo vše, co od něj vlastně mohl čekat.
Mezitím se štíhlý, ale přesto velmi dobře nasvalený vlk odebral ke svému bývalému doupěti. Bydleli tam jeho rodiče, i s ním a s jeho sourozenci, než jeho rodiče zemřeli a než jeho sourozenci odešli. Phantamar pod příslibem dobrého postu přijal pozvánku do smečky. Jak byl tehdy blbý, když si myslel, že mu smečka přinese nějaké výhody - jen si z něj utahovali v dobách, kdy se vracet potrhaný domů, pak ho vyléčili, a opět se sázeli, kdy se půjde zabít. "Zmizni," Phant vycenil silné, bílé tesáky na maličkou myšku, která s pískotem odběhla dál, schovat se před strašidelným puberťákem Phantamarem.
avatar
Počet příspěvků : 444
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: IceMoon Majakki
Postavení ve smečce: Neživý
Zobrazit informace o autorovi

Re: Netradiční akce

za Sun Feb 05, 2017 10:26 am
TORRIO
S ušima natočenýma dozadu pozorně poslouchal svého alfu a hleděl do země, přičemž každé slovo, které vůdce smečky řekl, si zopakoval ve své hlavě. Nervózně se ošil, když se dozvěděl o přicházejícím suchu. Z hrdla se mu vydralo tiché zavrčení. Vzhlédl a nenápadně koukal po ostatních. Nevěděl, co si počít, částečně se obával cesty, která se měla brzy uskutečnit. Nasucho polkl a opět své oči zaměřil kamsi dolů, tentokrát ale hleděl vyděšenýma tmavě hnědýma očima na své tlapy a hubené končetiny. Slova jeho alfy ho nikterak netěšila, naopak. Zemřít, neslo se Torriovi v hlavě jako ozvěna. Po zádech mu přeběhl mráz. Neochotně se postavil a oklepal se. Alfa konečně domluvil a Torrio si opět změřil pohledem zbylé členy smečky. Nasadil zklamaný výraz, nadcházející cesty se velice obával, přeci jen na takovéhle věci nebyl stavěný a už vůbec ne zvyklý. Ano, alfova slova zněla vskutku přesvědčivě a zdál se být velmi sebevědomým vlkem, ale Torrio o tom, co mělo přijít, velice pochyboval, měl pocit, že právě on bude mezi těmi, co zahynou. Náhle se ozval jeden z mladších členů smečky, Phant. Torrio si ho přeměřil pohledem, neměl jeho vystupování a chování moc v lásce, tiše pohrdal jeho hrdostí, ale kdesi v hloubi sebe mu záviděl jeho odvahu. Maličko zavrtěl hlavou a zase se začínal utápět v obavách týkajících se budoucnosti.


Naposledy upravil IceMoon Majakki dne Sun Feb 05, 2017 10:32 am, celkově upraveno 1 krát
avatar
Počet příspěvků : 265
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur Von Fire Misty
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Netradiční akce

za Sun Feb 05, 2017 10:32 am
Larai


Larai hleděla na Alfu se smíšenými pocity. Na jednu stranu ho považovala za hlupáka, ale zase na druhou asi jeho slova nebyli jen pouho-pouhé výmysly. I tak  její oči vyzařovali lehký údiv, na tváři měla zamračený pohled. Její bílý ocas s modrou špičkou ležel na zemi. Měla takovou chuť teď odejít a vykašlat se na tohle tažení proti suchu. ,,Vlk se jednou přidá do smečky a hned jsou pryč. Vykašlat se na to příště." Zeleno-žlutými očima sledovala vlky v jejím okolí. Celá její bílo-černá huňatá srst byla zašpiněná od různého prachu a dalšího bordelu v Táboře. Střihla uchem a hleděla na černého vlka (Phantamar), ,,Nedivím se mu. Tyhlety Alfové výlety začínají být až příliš. Jestli se neuskromní tak zachvíli zde nikdo nebude. A pokud jo, tak ho nebudou poslouhat." myšlenkami se zatoulala ke své jediné kamarádce které před nedávnem odešla z této smečky a zamířila bůhví kam, prý že se Alfa zcvokla. S tímhle Larai souhlasila, avšak nic nenamítala. ,,Třeba se poté stejně dám na útěk." napadlo jí a hleděla na své černé tlapy.
avatar
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý
Zobrazit informace o autorovi

Re: Netradiční akce

za Sun Feb 05, 2017 10:35 am
Menší vlčka, která nově vstoupila do pubrtálního věku naklonila hlavu na stranu a azurová očka se zlatým kroužkem kolem zorniček přejela pohledem po alfě a okolí. Pche, prej sucho? uchechtla se, ale na povrchu zůstávala tím nevinným sirotkem, který sem jednou jako malinké vlče polomrtvý přišel. Hodila pohledem po Phantaramovi - oba neměli rodiče, přesto k němu její pohled došel jen proto, že s cestou nesouhlasil. Jacqueline se zamračila. Možná by ta cesta k něčemu byla - i lovná zvěř bude přece cestovat za vodou a neuschlou potravou. Smířila se tedy s tím, že cestovat muset asi bude, i když by tu nejradši zůstala. Pohodila ofinou a odešla do svého doupěte - do menší skulinky, kam se vlezla jen ona. Bude jí chybět - jen tdy měla soukromí. Tam se schoulila do klubka a přemýšlela, jestli opravdu jít či ne. Možná jim alfa tou smrtí jen vyhrožoval. Zamračila se a z doupěte vystrčila hlavu. Jít či zůstat?


//Tak doufám, že jsem to pochopila správně ^^'
avatar
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

Re: Netradiční akce

za Sun Feb 05, 2017 10:36 am
Dianna

Dianna jen poslouchající rozkaz svého vůdce vyhlížela z dálek tohoto shromážděného davu vlků. Její pozice a vlastně velikost byla opravdu malinkatá. Její zelená, vykulená očička zaujímala pohled na hnědého alfu. Hrdého, statného a zjizveného. Mluvil o suchu a teplu, které nás dohánělo co každým dnem. Porozhlížela se okamžitě po ostatních, jaký bude jejich názor. Mlčeli, neočekávaně. Teda až na toho černého, jak že jen se jmenoval? Už ani neví. To je jedno, naslouchá tedy dále a raději tak též mlčí. Svůj názor nikdy neprojevuje, teda za žádné okolnosti. Sice tak ji stačí to, že má své postavení tam, kde je. Nemohla se všech zastávat, takhle to prostě nefunguje.
Jen co dodal svou závěrečnou větu, tak už v myšlenkách ji kolovalo několik dalších komplikací. A co když to nezvládneme? Co když se ztratíme? Co když.. nenajdeme to co jsme hledali? Bylo toho mnoho, jako sršní hnízdo, které hlasitě bzučí a vytváří tu bariéru možností. Tak jen tam Dianna sedí a přemýšlí, co kdyby a všechno možné, než aby se začala chystat na výpravu. Věděla, že půjde, ale nevěděla, jestli to zvládne. Bála se.
avatar
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 331
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Netradiční akce

za Sun Feb 05, 2017 10:40 am
Grillya s povýšeným výrazem pozorovala Alfu, tlapy měla daleko od sebe a celkově se její sed podobal spíše ležení. Nedalo se říct že by ji jeho motivační řeč nějak více zajímala, proč by taky měla? Ona si kvůli nějakým zablešeným psům špinit tlapky nehodlala. Mlaskla znuděně, když se Erquinn dostal k části o přesunu. Cože?! Až tam?! Rozhlédla se po ostatních vlcích s přimhouřenýma očima, její výraz se podobal spíše šelmě vybírající si budoucí kořist. Proč si připravovat jídlo, sníme slabé, né? Já se připravovat nemusím, já né! Pohodí hlavou na, kterou ji zdobí větší jizva. Zkrabatila obličej, když z davu vyšel jeden vlk, uhlově černý. Proboha, sirota. ,,Víte co bych nechtěla?" Vydá ze sebe přidušeným hlasem, jako by se nadechla hélia. ,,Být, heh, být tak k smíchu, že bych ani Alfě za odpověď nestála." Z jejího hrdla se vydere ohromná dávka sípavého smíchu a slin. Nechutné co se mohlo za tak krátkou dobu z jindy tak krásné vlčice stát. Probodla Phantamara pro jistotu ještě posměšným pohledem, aby měl jistotu že šlo o něj. Grillya opravdu nebyla nijak pohledná vlčice, sic na sobě neměla nijak moc jizev, jediná která šla více vidět, byla již zmíněná na hlavě, která se jí táhla snad téměř po celé lebce a u které jenom málokdo věděl kdy ji získala. Zde ve smečce byla snad již od pradávna, jako přízrak, který se prostě náhle zjevil a byl, nikdo sice netušil jak, ale byl tam. Její oči se nadále zaměřily na Torria opodál. ,,Srabe!" Zařvala na něj s další dávkou smíchu.
avatar
Počet příspěvků : 444
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: IceMoon Majakki
Postavení ve smečce: Neživý
Zobrazit informace o autorovi

Re: Netradiční akce

za Sun Feb 05, 2017 10:44 am
TORRIO
Nevěděl, co na to říct, ale rozhodně nechtěl alfovi odporovat. Velice ho respektoval a to již od doby, co se s ním poprvé setkal. velice si ho vážil a to už jen z důvodu, že ho přijal jako člena smečky, byť Torrio často dumal nad tím, jak je to možné, jelikož nepatřil mezi nejzdatnější vlky... jak by také mohl, když ani vlkem nebyl? Byl pouhopouhým šakalem, kterému se nějakým zázrakem podařilo utéct z malého kotce v zoo, kde na něj každý den hleděly stovky, možná tisíce lidských očí.
Drsným jazykem si oblízl čumák a přemýšlel, zda se bude na cestu nějak speciálně připravovat. Neměl ale co by připravoval, takže se opět posadil a vyčkával na případné rozkazy.
Následně zaslechl nepříjemný hlas Grillyy, vlčice, se kterou nevycházel zrovna dobře, mli totiž zcela odlišný pohled na vzhled. Sledoval, jak se vysmívá mladému černému vlčkovi, avšak mlčel. Nelíbilo se mu chování ani jednoho z nich, byť chování vlčice bylo asi horší.
Docela se polekal, když se náhle obrátila směrem k němu a zakřičela na něj. Přitiskl své poměrně velké uši až k týlu a sklonil hlavu. Mlčel, měla pravdu: byl srab. Velký srab.
avatar
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Netradiční akce

za Sun Feb 05, 2017 10:44 am
Z davu vlků vykukovala tmavohnědá hlava velkého silného vlka. Thunder znaveně hleděl vpřed na svého pána. Víčka jeho žlutých očí se znuděně zavírala, a tak zatřepal hlavou, aby se probral. Zažil si toho spoustu a měl plno zkušeností, také nebyl již zrovna nejmladší, ale stále byl dost silný a dokázal si vydobýt respekt. To co zažil nebylo zrovna nejlepší a on se tím ani nějak zvlášť nechlubil. Raději se vždy od ostatních stranil, ale rozkazy plnil věrně, i přes svůj, většinou velký, odpor. Byl to vcelku složitý vlk, ne mnoho vlků se dostalo pod jeho tvrdou skořápku. Tam, kde předtím žil, byla přísná pravidla, zcela jiná, než jsou zde. Tady to bylo úplně jiné. A proto se zde cítil jaksi, uvolněný, takže v této smečce zůstal. Nevrle přešlápl z packy na packu a protočil očima. Vzít sucho jako svého přítele? Větší blbost jsem nikdy neslyšel. Odfrkl si, ale nedával jinak nic znát. Mohl si jen myslet, nikoliv však vyjadřovat se. Nepovažoval svou alfu zrovna za nejsilnější a nejmoudřejší, možná jen díky tomu, že všechno porovnával se svým minulým životem v jiné smečce. Avšak i přes to byl alfě věrný a plnil její rozkazy. No, možná jednou jedo žhavé jádro uvnitř vypukne, on ví, že to jednou nastane, ale snaží se to každým svým nádechem a výdechem potlačit. Kývl na alfu, švihl ocasem a odebral se o kousek dál do svého doupěte. Ovázal si kolem pasu kožený opasek s dýkou a nejpotřebnějšími věcmi, dále si přes záda přehodil jakýsi vak a v něm uchoval kusy masa a ostatní věci. Sice to pro něj bylo všechno téměř nepotřebné, ale on vždy veškeré své city, jednání a myšlenky schovával za jednou velkou tmavohnědou maskou, jménem Thunder. Víceméně, se celý svůj život v této smečce vydával za někoho, kým není. Ale dělal to pro své dobro. Vzdychl a vylezl z doupěte. Vypadalo to, že byl nachystán mezi prvními, tak se tiše seděl a čekal.


Naposledy upravil Jessie dne Sun Feb 05, 2017 10:48 am, celkově upraveno 2 krát
avatar
Počet příspěvků : 474
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce: Delta
Zobrazit informace o autorovi

Re: Netradiční akce

za Sun Feb 05, 2017 10:46 am
Drogon se držel ostražitě dál od hloučku vlků v Táboře. Svýma výraznýma žlutýma očima s nádechem zelené propaloval všechny vlky a obzvlášť samotného Alfu. Jeho hnědo-béžová srst byla mírně naježená. Drogon byl vždy velmi tichý vlk a nikdy se nesnažil nějak víc prosadit ve společnosti. Žil si svým životem a nikterak ho nezajímal okolní svět. Ve své smečce byl vlastně jen kvůli tomu, že se zde narodil a měl zde pohodlí a dostatek jídla. Drogon i přes to, že byl tichý a nevýrazný, tak měl pro strach uděláno avšak i tak se obával, že nastávající cesta za údajně lepším životem se neobejde bez ztráty některých jeho druhů ze smečky. Své smrti se neobával, ale i přes to, že členy své smečky neznal, tak k ním cítil i jakýsi ochranářský pud. Teda pouze k některým členům. Zvedl své hubené tělo s dlouhýma nohama nahoru a pozvedl hlavu k začichání do větru. Cítil to. Cítil to přicházející vedro a představa, že se mu vydají vstříc ho nikterak netěšila. Na území, kde už horko přešlo bude jen pustina. Co tam budeme dělat? podíval se na okolní vlky a pohled mu utkvěl na uhlově zbarveném vlkovi, který byl o něco málo mladší než on sám. Souhlasil s ním, ale nehodlal se k tomu nijak vyjádřit a tak jen pohodil svým dlouhým ocasem. Drogon byl vysoký a hubený vlk jehož váha se skládala převážně pouze ze svalů. Narovnal se čímž převýšil většinu vlků v táboře. Občas očima těknul k vlkům, jež nesouhlasně soptili, ale sám jen tiše seděl a s kamennou tváři se utápěl ve svých myšlenkách.
avatar
Počet příspěvků : 265
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur Von Fire Misty
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Netradiční akce

za Sun Feb 05, 2017 10:53 am
Larai
,,Zase ona? Proboha, furt bude do každého rýpat a kašlat své odporné sliny." pohlédla na Grillyu a povytáhla horní pysk, avšak rychle se otočila a radši se zakoukala směrem kam by měli jít. Přešlápla na tlapách a olíla si sněhově bílé tesáky. ,,Stará rašple jedna! Hned na každého vyjede." pomyslila si a protočila očima na náznak toho jak strašně jí tohle setkání nudí. Teď velmi litovala že neměla křídla, měla by od všeho pokoj a nemusela by poslouchat ten ohavný nakřáplý hlas Grillyi. Na tohle, spíše na tuhle vlčici byla obzvlášť háklivá a nepříjemná. ,,Chová se jak kdyby jí to tady patřilo. Sama pomalu mluvit a ani lovit neumí." dále pomlouvala vlčici. Pohodila hlavou a přimhouřila oči. ,,Až budeme vyrážet houkněte na mě!" broukla a vydala se do jedné z nor v Táboře. Procpala se do ní a ulehla si do slámyy jenž pokrývala podlahu. Začali si vytahovat ze srsti chomáče slepených a dlouhých chlupů, ikdyž ona sama měla neskutečně krátkou, ale hustou srst.
avatar
Počet příspěvků : 444
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: IceMoon Majakki
Postavení ve smečce: Neživý
Zobrazit informace o autorovi

Re: Netradiční akce

za Sun Feb 05, 2017 10:54 am
TORRIO
Poté, co na něj Grillya zakřičela, se cítil být ještě víc na dně než při alfově proslovu. Stáhlo se mu hrdlo a cítil se být tak moc bezcenný jako ještě nikdy v životě. Tiše zaskučel, přičemž se mu do krku začal zařezávat obojek, který mu svíral hrdlo. Dostal ho již jako malý, když se v zoologické zahradě narodil, a od té doby byl nucen ho nosit, jelikož byl tak moc upnutý, že se nedal žádným způsobem sundat. 
Obtočil si ocas kolem tlap a najednou mu v hlavě začala hrát poklidná melodie. Začal si tiše pobrukovat a naklánět hlavu ze strany na stranu, poměrně ho to uklidňovalo a dokázal díky tomu zcela odignorovat své okolí, dokonce zapomněl na nepříjemné oslovení, které před chvílí schytal.
Zdvihl svou hlavu k nebi a zhluboka se nadechl. Zamračil se, docela ho to znejistilo. Opravdu ve vzduchu to sucho, které mělo brzy přijít, cítil. Nu, ani necítil sucho, jako nedostatek vlhkosti a vláhy.
avatar
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 306
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel
Zobrazit informace o autorovi

Re: Netradiční akce

za Sun Feb 05, 2017 10:55 am
Phantamar zavrčel a s nadřazeným pohledem pohlédl na Grillyu. "Víš, co bych nechtěl?" optal se Phantamar z výšky, byl ve skutečnosti docela dost vysoký, kvůli dlouhým tlapám, "být tak ošklivý, že nemám ani možnost mít rodinu, zjizvenej pse prašivej!" zavrčel Phantamar. "Nenávidím vlky, co se posmívají ostatním!" Phant pohlédl na Torria a povzdychl si. Potom jen zakroutil nad vlčicí hlavou a poodešel kousek od celé té skupinky, nenápadně blíže druhému sirotkovi. Lehl si ke skulince, kde se vlčka schovávala, a položil si hlavu na tlapky. Jen čekal, kdy odejdou z tábora, kdy bude onen osudný odpočet času, kdy bude žít, odstartován.
V tu chvíli ale najednou vystřelil a vyběhl za alfou - ten se zastavil, když zaslechl jemné kroky Phantamara, ale poté se zase rozešel sám. Vlček zavrčel. "Alfo!" podotkl naštvaně a to už se Erquinn zastavil, ale neotáčel se. "Jdu se připravit na cestu, nevidíš, Phantamare?" optal se jízlivě a rozešel se do velkého doupěte.
avatar
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 331
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Netradiční akce

za Sun Feb 05, 2017 10:58 am
Na Grillyné tváři se objevil pobavený úšklebek, když šakal stáhl uši dozadu. ,,Jo, tebe myslím! Ty...Ty..." Nadechla se a hledala uvnitř dobrá slova. ,,Ty moje budoucí večeře! Veverko pomatená!" Hlasitým smíchem oslavila nalezení těch správných slov a převalila se na záda, tlapama přitom házela sem a tam. Co tady vůbec dělá?! Jak ho mohl pán velectěný k nám vzít?! Házela sebou na zemi, jako by snad utrpěla nějaký šok, z tlamy ji přitom neustále běhaly sliny. Po pár minutách válení se zvedla a oklepala. Heh.
,,Pse?! Prašivej?! Kecáš o rodině, přitom ani nemůžeš vědět co to je, když žádnou nemáš!" Zařvala na Phantamara, když už byl dostatečně daleko.
Poté se s otevřenou tlamou a přimhouřenýma očima rozhlédla po táboře a pozorovala vlky odcházející od Alfy. V tom si mezi vlky všimla známého hnědého kožichu, na její tváři se objevil úplně nový úsměv, spíš jako by se culila, pokusila se o co nejladnější chůzi a došla až k Drogonovi. Asi všem ve smečce již za tu dobu bylo jasné jak zakoukaná do něj byla. Jako jeden z mála tu za něco stojí. Pomyslela si a lehce se o něj otřela. ,,Čau." Pozdravila ho a pokusila se o co nejmilejší pohled.


Naposledy upravil Caendore dne Sun Feb 05, 2017 10:58 am, celkově upraveno 1 krát
avatar
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý
Zobrazit informace o autorovi

Re: Netradiční akce

za Sun Feb 05, 2017 10:58 am
Jacqueline si uvázala pomocí dvou pásků na pravou přední nohu dýku v pochvě a zase vylezla. V táboře již bylo rušno. Zamračila se a sedla si na okraji hloučku. Vlci po sobě štěkali, vrčeli, obzvlášť ta otravná vlčka, která Jacquelin nebyla moc sympatická. Měla chuť se taky vykřičet, zaječet na celý tábor, že alfa se mýlí, ale to by tak jedině skončila mrtvá pod alfovými drápy. A nešlo jí o to přece? Černý hřbet se jí naježil, vycenila tesáky a z hrdla se jí vydralo tlumené zavrčení. Modrý pruh na obou jejích bocích se zavlnil, jak si nervózně poposedla. Šedá srst se také pomalu ježila. ,,Nikam nejdu, pokud nedostanu pádný důvod," řekla tiše a zase byla ta malá klidná vlčka. Ona vlastně žádný zabiják nebyla, citlivá vlastně také nijak ne - byla ta neutrální.
avatar
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

Re: Netradiční akce

za Sun Feb 05, 2017 10:59 am
Diannu obklopovala samá aura špatných pocitů. Bylo to tím, že byla až moc nevinná? Že se snažila pomoct? Prostě taková, která byla až moc hodná a zastávala se jiných teď mlčela? Ne, tohle není ona. Z jejích pochmurných myšlenek se odemkla jako truhlice s pokladem. V očích se ji rozsvítilo.
Opatrně se zvedla ze svého místečka a přicupitala za Torriem, přičemž se podívala po Grilly, která se mu před chvílí ještě dotírala jako prašivá hyena. ,,Opravdu myslíš, že přijde to nazývané sucho?'' Optala se jej s zdvihnutou otázkou, která teď plula ve větru. Dívala se na něj, jak hledí k nebesům, možná přece jenom něco tušil. Posadila své pohublé tělíčko na zem a vyčkává na odpověď s menším úsměvem, který ji rýsoval tvářičku. Snažila se uvolnit tuhle teď tuhou atmosféru plnou komplikací a konfliktů. Nádech a výdech, tiše a opatrně. V klidu všechno proběhne.. zatím.
avatar
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Netradiční akce

za Sun Feb 05, 2017 11:02 am
THUNDER
Sledoval vlky kolem sebe. Někteří mu připadali směšní, někteří silní. To si avšak jen myslel a nadále měl v obličeji svůj kamenný výraz. Neodolal, a trochu se pousmál, když zasyčela svým sípavým hlasem jedna vlčice. Něco na tom bylo a to se mu líbilo. Sledoval poté menší hádku s ní a tím tmavým vlkem. Neznal jejich jména, nepotřeboval, znal jejich úroveň a postavení, to mu zcela stačilo. Nadále seděl a přihlížel. Bylo tu hnusně. Nikdy se mu tady nelíbilo, ale to nebyl důvod k tomu, odcházet. Měl tu volnost a pohodlí, na čemž mu záleželo. Někteří vlci byli podle něj až moc vystrašeni z toho, co se tu bude dít. Thunder se ničeho neobával. Nedokázala se tato výprava rovnat s tím, co zažil, takže cokoliv je méně horší než to, co zažil, je pro něho téměř nic. Smrti se nebál. Navíc, byl tak jaksi odhodlaný, že teď nezemře. Kdyby měl zemřít, žemřel by už dávno, což se nestalo. Nasál okolní pachy při dalším závanu větru. Něco se mu nelíbilo.
avatar
Počet příspěvků : 444
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: IceMoon Majakki
Postavení ve smečce: Neživý
Zobrazit informace o autorovi

Re: Netradiční akce

za Sun Feb 05, 2017 11:08 am
TORRIO
Maličko se pousmál, když uslyšel Phantova slova, ovšem úsměv se z jeho tváře opět rychle vytratil. Grillya na něj už zase začínala křičet, věděla, jak nízké sebevědomí Torrio má. Tiše zakňučel a sklonil hlavu tak, že se čenichem téměř dotýkal zaprášené země tábora. ,,Ne, prosím," špitl tichým hlasem, který byl na samčí hlas poněkud vysoký. Po tváři mu začínal stékat tenký potůček slz a tak začal rychle mrkat, aby je zaplašil. Ale má pravdu, souhlasil v duchu. Nasucho polkl a opět ucítil, jak se mu starý hnědý kožený obojek zase zařezává snad ještě hlouběji do kůže, ne-li až do masa.
Docela ho ale potěšilo, když uslyšel vzdalující se kroky. Opět vzhlédl a uviděl jak Grillya kráčí pryč. Zhyň v pekle, pomyslel si, ale poté zavrtěl hlavou. Ne, ne, ne! Tak jsem to nemyslel, nikomu nemohu přát nic takového!
avatar
Počet příspěvků : 474
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce: Delta
Zobrazit informace o autorovi

Re: Netradiční akce

za Sun Feb 05, 2017 11:10 am
Drogon pozoroval výstup Grilly. Mírně stáhl uši. Neměl rád, když se takhle chovala. On sám znal pouze tu její 'lepší stránku, ale i tak mu byla nesympatická. Hodil letmý pohled po malém Torriovi, který vypadal jako obvykle dotčeně - nepovažoval ho za dobrého člena smečky, ale nic proti němu neměl a nehodlal si na něm a ani na nikom jiném dokazovat, že je lepší či snad silnější. Napnul svaly a zaryl drápy do země. "Ahoj, Grillo..." pronesl poněkud otráveně. Věděl, že o něj tahle vlčice stojí a usiluje o něj. Stejně jako asi zbytek smečky si povšiml, že se k němu chová o něco mileji než k ostatním. Odtáhl se od ní jako náznak toho, že teď opravdu nemá náladu se s ní jakkoliv bavit. Vadilo mu, že ostatní vidí, jak se baví s tou nejvíce otravnou vlčicí ze smečky, která na sebe většinou připoutala nejvíce pozornosti. O což on opravdu nestál.
avatar
Počet příspěvků : 265
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur Von Fire Misty
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Netradiční akce

za Sun Feb 05, 2017 11:12 am
Larai
Po chvíli celým doupětem poletovali bílé a černé chlupy, které potom spadly na slámu. Larai měla na tváři naštvaný pohled, s každým vyškubnutým chomáčem sebou cukla a oblízla si ránu která nepříjemně štípala. Krev nebyla zrovna její parketa a ubližování ostatním také. To se ovšem příčilo s jejím pomlouváním a urážením druhých, samozdřejmě né moc nahlas. Až na její podivuhodnou srst vypadala vcelku jeko normální vlčice. Po chvíli její srst byla stejně dlouhá po celém těle. ,,K sakru to jsem nemohla jít s Careshi?! To ych poté nemusela tady trpět jako blb." pomyslila si a koukla na vchod doupěte. Protáhla se ven, nuceně, jelikož už z dálky viděla že si zase Grilly vylila zlobu na Torria. Svěsila hlavu a střihla uchem. Došla až k Šakalovi a drcla do něj čenichem, na tváři měla přátelský úsměv naznačující že vše bude "fajn". ,,Nebreč. Je to jen stará rašple která nic neumí." snažila se chlácholit vlčka, ne tedy šakala.
Sponsored content

Re: Netradiční akce

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru