Odkaz na pokračování akce: Klik

Share
Goto down
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Netradiční akce

za Sun Feb 05, 2017 5:45 pm
Dodatek:
//Pardon nechce se mi to dopisovat editem^^
Lehce jsem zavrčela, když se vydala pryč. "Kam to jdeš?!" Sykla jsem na Diannu. Myslela jsem, že by mohla mít na Omegu rozum. Jen jsem ji probodla pohledem. Nechtěla jsem ji ublížit, ale nechtěla jsem, aby mi zdrhala. Přišlo mi to neslušné. Dál jsem se o ni nestarala. Zdrhla, tak ať si s ni dělají co chtějí. Její věc.
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku

za Sun Feb 05, 2017 5:49 pm
Stočila ouška k zátylku, nechtěla Grilly opustit. Ne zrovna tentokrát, kdy určitě se ji prohnalo skrze hlavu něco, co nemělo dobré následky a dopracovalo by se to do hlubších záležitostí. Jenže pochopila, že oheň proti ohni bojovat nemůže. Rozhodla se tedy uposlechnout sestřina slova a raději šla zpět k vlčici Eleanoře.
U ní se jen posadila a svěsila hlavu níže ,,v-vážně se omlouvám, že jsem před chvilku o-odešla bez tvého povolení, já jen, že..'' povídala než nehodlala pokračovat a zahleděla se na Eleanoru. ,,To doufám, nemůžeme se přece obejít bez někoho kdo tu jediný nás brání.. nás o-omegy, teda hlavně toho ša-šakala..'' opravdu byla vyklepaná ze všeho okolo. Že její sestra se dá do hádky s někým dalším, že zase bude jen mlčet a přihlížet a vlastně, že tohle všechno je jen špatný sen, nebo snad není?

// A zrovna když to napíšu! Very Happy
Počet příspěvků : 265
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur Von Fire Misty

za Sun Feb 05, 2017 5:50 pm
//Jak se dozvím jaká má postava post? :3
Larai
Otřela si zbytky slz na její tváři a oblízla si tlamu od slz. Zhluboka se nadechla a naštvaně pohlédla na Grillyu, tohle už bylo příliš i na ní. Naštěstí se zde zázrakem objevila Tristis. Díky draku, bez ní by asi její nervy takový nátlak nevydržely. V zelených očích bylo směška zaoufalství a vzteku. Rychle švihadla ocasem ze strany na stranu, stále se jí lesklý tesáky v té slunečné záři. ,,Díky, fakt dík.'' napadlo jí a na tváři měla na moment úsměv. ,,Si ulov sama ty Rašple jedná stará!" zabrblala nenávistně a oblízla si pysky. Jako kdyby jí to tady patřilo, to si sama myslela a stále zabodávala zlostný pohled do Grilly.
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

za Sun Feb 05, 2017 5:57 pm
Mook: zde na úvodním postu je takový seznam Wink
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek

za Sun Feb 05, 2017 6:00 pm
Gens
,,Zdrávko Amigos." Pozdravím. Nasadím si moje růžové sombréro, který je stejně velký jak já. Nehodlal jsem se v této smečce zdržovat dlouho. Byl jsem světobežník. Cestoval jsem světem. To by ani moji máti nenapadlo, že uvidí tolik části chtěla. Ona vždy říkávala, Genečku až budeš dospělí najdi si fenečí samičku a mějte spolu děti. Budete šťastná rodina Fenku. Ale kdepak, já jsem světobežník.

Profil postavy

za Sun Feb 05, 2017 6:03 pm
Eleanora
Ta Dainna se vrátila. "Proč to udělala?!" Nechápavě jsem na ni hleděla, když se omlouvala. "Neomlouvej se. Kolikrát ti mám říkat?" Znechuceně jsem sykla. "A nevěš tu hlavu. Vždyť ti nic nedělám nebo snad ano?" Klidně jsem se ji podívala do očí. "Co ty? Pokračuj..." Pověděla jsem se zájmem a zastříhala jsem ušima. Její slova mě naštvala. Vypadala jsem jako kdybych ji chtěla zabít a udělat si z její kožichu rohožku před jeskyni. "Tak máme štěstí, že není jako ty Gammy, ale věř nebo ne, tak zabít ani ubližovat ti doopravdy nechci." Usmála jsem se a strčila do ni jemně čumákem. "Dianno nebuď, tak vyklepaná. A doufám, že si připravená na tu podivínskou cestu." Povím mírným hlasem  a pořád mám na tváři úšklebek.
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 331
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava:

za Sun Feb 05, 2017 6:13 pm
Trochu se jí ulevilo, když Dianna zmizela a vrátila se zpět k Betě. Při zjištění u koho vlastně sedí se ji ulevilo ještě víc, věděla že Eleanor není ten typ co by nějak ubližoval. Odvrátila od ní pohled až ve chvíli kdy zaslechla nadávky od Larai, jakmile dořekla poslední slovo, vrhla se po ní a tlapou ji přimáčkla krk jako by ji chtěla v tu chvíli udusit. ,,Běž lovit nebo to s tebou nedopadne dobře." Zavrčela ji do obličeje a trochu uvolnila tlapu aby ji doopravdy neudusila. Sama uvnitř věděla že by to ani nedokázala, furt to byla jedna z těch lepších vlčic zde a u kterých doufala že čistě pro blaho smečky tu pouť přežijí. Po chvíli ji pustila a otočila se k Tristis. ,,Když už jsi taková záchranářka, běž s ní." Dodala již klidnějším hlasem, celkově se zdálo jako kdyby se potom seřvání od Phanta zklidnila, ani její smích už nedoplňoval nadávky. Možná si sama začala uvědomovat závažnost situace.

Profil postavy

za Sun Feb 05, 2017 6:29 pm
Pomaličku se usadí a protočí ocásek kolem svých čtyř tlapek, pochmurně vydechne vzduch ze svých nozder. ,,Já nevím už.'' odpověděla smutně, neměla ponětí co dělá sama se sebou, vlastně se svým životem a rozhodnutím. Podivná to Diana, a trochu tak trapnější než by se zdálo. ,,T-to je osobní. zamumlala tiše a pohlédla zpětně do jejich očiček, stále s tím stejným výrazem. Možná se Dianna podceňovala, vlastně v životě to neměla vůbec lehké po tom, co nastoupilo tolik nových členů do smečky. Nepoznávala je už vůbec jménem nebo postavením, prostě všem se klaněla a omlouvala, protože se cítila jako zátěž.
,,Ne každá gamma je špatná.'' uvědomila ji a mírně se uvolnila. Měla tu příklad, který byl článkem její rodiny a právě dával co jeden rozkaz za nějakých pár momentů. ,,V doupěti mám kompletně vyprázdněno, neměla jsem co vzít, vlastně ani tam nic není.'' řekla už trochu klidněji, slova Eleanor ji dávala jistotu, že by mohla povolit nad tím, jak na sebe hrozně moc tlačila a usilovala o něco většího.
Počet příspěvků : 145
Datum registrace : 22. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Nor'ri

za Sun Feb 05, 2017 6:39 pm
Vanexa
Netrvalo dlouho a ze svého malého doupěte, které bylo spíše malou, bahnitou norou kam se vešla sotva sama Vanexa a pro vzrostlého vlka by byla malá, vykoukla bílá hlava s nevraživým pohledem. Psovitá šelma, konkrétně šakal, zabarvená netradičně do bílé barvy, vylezla ze svého nenáviděného domova a přelétla přes všechny pohledem. Lehce ohrnula pysky a přivřela do fialova zabarvená očka, než se uráčela rozvlnit své plavosrsté pozadí a přinutila se k chůzi. Zároveň pochodovala s hlavou vysoko vztyčenou, snad aby si připadala vyšší, neb byla minimálně o hlavu nižžší než ostatní. Často si jí díky tomu ostatní pletli s mladým jedincem, však Vanexa právě překročila hranici plné dospělosti. Matčiny kecy, že by jí snad jednoho dne přepadl růstový hormon, jakoby byly jen řvány do větru. Ale svou výšku si vynahrazovala ráznosti a určitou agresivitou.

Profil postavy

za Sun Feb 05, 2017 6:45 pm
Larai
Když jí ta ohavná stará vlčice povalila na zem a málem udusila, zmohla se na chraplavé zavrčení. Když však stisk povolila zmohla se jenom na částečně podřazený pohled. Měla pravdu, byla výše než ona, ale jen nepatrně. Larai byla jen pouhá Kappa Závětrné smečky. Vstala ze země a drcla čenichem do Tristis, jen lehce aby získala její pozornost. ,,Radši pojď. Ať máme na chvíli klid." šeptla jí do ucha a pousmála se na ní. ,,Takže my půjdeme." houkla na Grilly a otočila se. Zamířila k nedaleké řece, kde by mohly chytnout nějaké ty ryby.

Profil postavy

za Sun Feb 05, 2017 6:52 pm
Eleanora
Koukla jsem se na gammu (Grillya). Upřímně mě nevadila ikdyž jsem neznala ani její jméno. Některé její způsoby se mi nelíbily, ale jinak to byla dobrá Gamma. "Nevadí." Pověděla jsem klidně a při jejich dalších slovách jsem kývla. "Dobře." Řekla jsem vlídně. Nechtělo se mi z ní něco páčit a pokud to je osobní, tak nemám právo to vědět. "To máš pravdu Dianno." Musela jsem souhlasit, protože měla pravdu. "Dobře. Tahle cesta bude nejspíše těžká, ale my to zvládneme." Sebejistě jsem řekla a byla jsem ráda, že se uvolnila v hlasu. "Tak je to dobře. Jsi přeci delta a ne omega." Pověděla jsem spokojeně k Dianně. "Dianna je fajn vlčice." Napadne mě a trochu se začnu obávat z cesty. "Jsem beta...musím jim pomoc přežít..."
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 306
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel

za Sun Feb 05, 2017 7:07 pm
Phantamar vylezl z doupěte, jakmile načerpal trochu síly - na čele už měl jen špinavý strup a rány po těle přestaly krvácet. Hodlal si ještě naposledy užít nějakou akci, nějakej vítr v zádech, něco, co by ho nakoplo - proto se s pohmožděnýma tlapama rozklusal přes tábor, kývl na Vanexu a pár dalších vlků, a vplížil se do lesa - tentokrát ho prozrazoval doopravdy jen čenich a nebesky modré oči.
Uhlově černá srst se plížila tmavým lesem ke známému doupěti - vždyť zde se skrývala ona medvíďata, se kterýma si hrál, než přišla jejich matka. To byl potom nářez, panečku! Jednou se s ní porval, protože nestihl utéct, a vrátil se k vědomí o týden později. Všichni se divili, že to Phant vůbec přežil, ale jakmile se nyní odplížil do lesa, snad všem by mohlo být jasno, kam to zase směřuje.
Tentokrát Phant na medvíďata opět narazil, chvíli si s nimi hrál, a bavil se - různě a cvičně spolu bojovali, než se však ozvalo známé, děsivé vrčení. "Jejda, nedával jsem si pozor na čas, mrňata. Pá," zazubil se nevinně a proklouzl medvědici jen tak tak skrz spáry. S vytím a šíleným úsměvem na tváři se rozběhl k táboru, kam už si medvědice netroufla - nebyl by to ale zbrklý puberťák, kdyby nenarazil do stromu u tábora. Rázně se mu zatočila hlava, ale to už se vymotal na okraj a otočil se, zjišťujíc, že nebezpečí je zažehnáno.
Počet příspěvků : 2243
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cäelle

za Sun Feb 05, 2017 7:14 pm
Tristis
Chtěla jsem ještě něco říct,ale Larai se nakonec rozhodla ustoupit. Přikývla jsem a s úsměvem jsem se vydala za ní. Šly jsme směrem k řece. Cestou jsem zahlédla  Phantamara. Jeho stav se zlepšil tak rychle? Jak je to jen možné?. Byla jsem ráda, když se nám Grillya ztratila z dohledu. "Ta je teda nepříjemná. Musíme nějak vymyslet, jak tu cestu přežít. Jestli nám bety a gammy seberou všechnu vodu a jídlo, které cestou najdeme, tak to nezvládneme," řekla jsem.

Profil postavy

za Sun Feb 05, 2017 7:17 pm
,,A co když ne?'' optala se ji s tím nepřesným pohledem ,,co když tohle všechno skončí, tato smečka, vlastně má jediná rodina, ve které žiji, řekla a k tomu tiše dodá spíše pro sebe ,,od které chci odejít''. Vydechne znovu horký vzduch tentokrát skrze svou vlastní tlamu. Už to nebylo zase tak strašné jako v tu stejnou dobu, kdy po shromáždění chtěla mentálně se prostě zaseknout v časové smyčce.
Pokroutí hlavou a falešně se pousměje. V očích svých budu stále tou stejnou omegou, kterou bych měla právem být. Opodál už zahlédla betu v plném proudu energii, lehce se mu uklonila ze slušného vychování. ,,Vážím si tvých slov, Eleanero.'' řekne milejším hlasem dívající se na ni více méně uvolněná.
Počet příspěvků : 508
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rita z rodu Gája

za Sun Feb 05, 2017 7:21 pm
Khaleesi
Tiše seděla pod větvemi a přimhouřeným pohledem skenovala tábor. Stále měla pocit jako by jí někdo chtěl zmlátit. Vyčkávala na to. Čekání jí začalo uvrhovat do deprese. Prudce zatřásla hlavou a všimla si že se nedaleko usadila bílá liška. Upřela na ni svůj pohled. Liška (Karai) nevypadala že má nějaký vysoký post. Snad jako by byla taky ... omega? A hleděla na nebe! Khal vycítila že by se s touhle osobou mohla spřátelit, nebo aspoň navázat kontakt. Ale byla na to moc obezřetná. Bála se. Postavila se a váhala zda má pod větvemi zůstat nebo radši utéct. Přešlápla a v tom šlápla na větvičku, která hlasitě křupla. Khaleesi polekaně vyskočila zpod větví a nechtěně se ocitla vedle lišky. Zděšeně stáhla ouška dozadu, hleděla na lišku a ani se nehnula.
Počet příspěvků : 145
Datum registrace : 22. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Nor'ri

za Sun Feb 05, 2017 7:29 pm
Vanexa zaslechla nějakou ránu. Trhla s sebou a zvedla rychle hlavu, aby zjistila, jestli se blíží nějaké nebezpečí. Pohled jí však padl na mladého vlka (Phantamar), který zrovna narazil do nedalekého stromu a otráveně přivřela oči, stahujíc uši k hlavě. Blbečku, prolétla jí v hlavě myšlenka a lehce se nad tím ušklíbla. Do očí to říci betě nemohla, ale tenhle mladý puberťák byl moc zbrklý. Tedy, ona samozřejmě taky, ale to bylo něco jiného, ona byla ona. A navíc byla kappa, bylo vůbec přípustné, aby takové mladé ucho bylo na tak vysokém postě? "Čum na cestu," zahučela jen jeho směrem a usadila se, zatímco předstírala, že si ledabile kouše svědivé místo na zadní noze.
Počet příspěvků : 444
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: IceMoon Majakki
Postavení ve smečce: Neživý

za Sun Feb 05, 2017 7:31 pm
TORRIO
Jakýmsi způsobem se mu podařilo naprosto ignorovat své okolí a to tak moc, že se mu podařilo na chvíli usnout. Opravdu to nebyla moc dlouhá doba, možná jen půl hodiny, ovšem Torriovi to vcelku vyhovovalo.
Když konečně otevřel své oči, zamžoural do slunečních paprsků, které ho probudily. Usnul totiž ve stínu, ovšem jak čas ubíhal, slunce se dostalo do takové pozice, že jeho teplé paprsky dopadaly přímo na něj. Tiše nespokojeně zamručel a zamrkal. V prvním okamžiku nevěděl, kde se nachází a proč je kolem něj takový shon, ovšem v tom si vzpomněl a opět sklopil uši k hlavě. Tiše si povzdechl a natáhl své hubené a slabé tělo, aby se i po tak krátkém spánku protáhl.
Posadil se a následně se postavil. Švihl ocasem a tiše zakňučel, nebylo mu moc dobře a i přesto, že se vyspal, se cítil být pořádně unavený a nevyspalý.
Doklusal k jednomu mohutnému stromu, který v táboře rostl a posadil se pod něj. Opřel se o něj zády a zdvihl přední končetiny do vzduchu a přivřel oči. Hlavou se mu honily myšlenky, jak by to asi vypadalo, kdyby tehdy nepláchl ze zoologické zahrady a naopak v ní i nadále zůstal. Možná by se mi dařilo lépe...? Zase oči otevřel a zadíval se na prašnou zem a následně pohlédl k nebi. Jeden koutek úst se mu stočil do nepatrného úsměvu, jelikož si vzpomněl na svou malou sestřičku, na které mu záleželo snad víc, než na komkoli jiném.

Profil postavy

za Sun Feb 05, 2017 7:33 pm
Larai
Zastavila se až u koryta polovyschlé řeky. ,,A kdo říkal že najdou všechno jídlo?" lišácky se zašklebil a a začala hrabat do země. Po chvíli se propadla do malé nory ve které leželo asi 7 ryb. ,, Tyhle starší kousky můžeme dát Betám a Alfě. A potom můžeme nalovit další a vzít si zásoby vody." Vytáhla z nory jakousi podivnou koženou věc, spíše dvě věci, akorát jedna měla malý otvor a druhá vypadala jako brašna. Zazubila se na svou pokrevní příbuznou. Tyhle věci schovávala už od Jara, něco jí kdysi říkalo že se to bude hodit.
Počet příspěvků : 586

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

za Sun Feb 05, 2017 7:34 pm
Karai
Nadále se pohledem utápěla v nebeské modři, když náhle zapraskala větvička a kousek od ní se objevila vlčka. Karai ji probodla pohledem. Ale nezlobila se, že ji vyrušila. Nebyla to čistá vlčice, ale s něčím zkřížená, ovšem to Karai bylo jedno. Usmála se na ni a změřila si ji pohledem. "Ahoj.", povzdychla si přemýšlejíc nad cestou, která je všechny čekala. Pohlédla zpět na nebe a začala si prp sebe povídat. "Je to jako velké jezero. Kéž bych se tak mohla napít...", bylo jí jedno, jestli ji bude považovat za ujetého snílka.
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek

za Sun Feb 05, 2017 7:40 pm
Gens
To už je tak normální, že ve vlčí smečce fenky nerespektují. Už jsem tu taky nechtěl být dlouho. Dneska řeknu Phantamar, že odcházím a zítra, sbohem Amigos, já jdu poznávat svět. Dojdu svojí typickou veseloua uvolněnou chůzi k Phanmatar. A Pozdravím ji.Čuves Amigo.
Sponsored content

Povolení tohoto fóra: