Share
Goto down
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 2494
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Netradiční akce

za 5/2/2017, 11:12
NEFAS
Svojimi zakalenými bielymi očami zamerala svôj pohľad na Alfu. Po dokončení jeho preslovu sa v jej duchu zháčila. Čože?! To nemyslí vážne! pomyslela si nespokojne a začala premýšľať, či jej cesta prinesie výhody a nevýhody. Každopádne v oboch výberoch bola jedna z najhlavnejších nevýhod - Smrť. Bola ticho, nemienila sa k tomu vyjadrovať, i keď si všímala vlkov okolo nej. "Prečo všetci nesklapnú." precedila pomedzi belostné tesáky mladá vlčka s šedým kožuchom, na ktorom mala tiež odznaky odvahy -jazvy. Drápy zaryla do suchej zeme, ktorá len naznačovala príchod suchého obdobia. Vzdychla si a ľahla si na zem tvárou od všetkých. Bol to každého výber, či ísť alebo ne ísť. Avšak, Alfu by mal nasledovať každý, aspoň to tak ona brala, i keď nebola nadšená, že niekoho nad hlavou ona má. Nervózne švihla chvostom. Každému z nás tu ide o krk. Od Alfy až po Omegy. Premýšľala. Postavila sa zo suchej zeme. Na jej kožuchu z ležania sa zachytil prach zo suchej zeme, ktorá sa rozprestierala cez celé územie. Kráčala pomedzi vlkov pričom iba počúvala. Nemienila sa do ničoho zapájať, alebo podobne. Vypočula si aj súhlasy a aj nesúhlasy a hlavne na seba upozorňujúcu Betu v pubertálnom veku. Zúžili sa jej zrenice a posadila sa do stredu diania. Tam to bolo hádam ešte viac nepríjemnejšie ako na okraji tábora. Sklopila uši a jemne vypla hruď. Snažila sa nájsť v ich vetách zmysel. Okrem toho jej vadilo, že všetci hovorili až príliš nahlas. Ona bola pripravená ísť. Nemala tu nikoho dôležitého. S nikým sa prakticky nerozprávala a rodinu nemala. Mala svoje drápy a tesáky, to bolo všetko, čo jej stačilo. Jej hrdosť nikdy nespadla ani pri myšlienke, že nikoho nemá. Znova sa zahľadela zakalenými očami na alfu. Slnko spôsobilo ich umelý lesk. Nebola slepá, videla. Ale, veľa vlkov si myslelo, že nevidí a ona to brala len za výhodu. Môžme ísť. pomyslela si pripravene so zaveseným pohľadom na Alfe.

Naposledy upravil Naiome dne 5/2/2017, 11:27, celkově upraveno 1 krát
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 262
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel

za 5/2/2017, 11:14
Phantamar zavrčel - zvedl se ze země, oprášil si černočerný kožich, a rozešel se za Torriem. "Hej!" zařval autoritativně a odhalil bílé tesáky - už už to vypadalo, že ho chce zakousnout, ale jen kolem něj prošel, vrazil mu čumákem do brady, aby vlk zvedl hlavu, a sykl. "Tvoje postavení nic neznamená, je to jasný? Dokud jsi tady, v téhle smečce, jsi pod Erquinnovou ochranou a nikdo ti nemůže ublížit. To, že jsi omega, znamená, že ti každej bude chtít tvoje sebevědomí ještě shodit, s tímhle se nikdy výš nedostaneš!" zakřičel Phantamar hlubokým, hrubým hlasem, a jeho zorničky se zúžily téměř na hadí úroveň.
Bylo mu z takových vlků špatně - jak může mít někdo tak málo sebevědomí, jak na tom může být tak špatně, že by se nechal zvyklat... Grillyiou? Phantamarovy při jeho projevu vystoupily výrazné svaly, obzvláště na zadních a předních tlapách. Díky jeho výšce mu byla vidět žebra - v tom zdravém - a jeho pronikavě modré, ledové oči, které mu snad jako jediné ve tmě znemožňovaly pozorování nepřátel, se zabodly do očí Torria.
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 331

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce: Kappa

za 5/2/2017, 11:17
Grillya se ušklíbla, když zjistila že její slova zafungovala i na Torria, vždyť to byly dvě mouchy jednou ranou. A máš to. Sirota, sirota, všude to je. Odfrkla si a nadále se již zajímala jenom o Drogona. Všimla si jeho pohledu na Torriovi, nějak ji docházelo, že možná nebyl nejlepší nápad mluvit takhle před ním. Přimhouřila oči, když zaslechla jeho hlas. ,,Možná bychom mohli jít něco hledat spolu." Přisunula se k němu blíž, jeho náznak doslova ignorovala, možná si ho ani nevšimla. Cukla sebou, když zaslechla Phantamarův hlas. Tady je tvé místo veverko, na konci potravního řetězce! Užij si to! Ušklíbla se hořce a následně si olízla tlamu, snad aby náhodou nezačala v přítomnosti Drogona slintat, nebo prskat, to by nepřežila, takový trapas. Ovinula svůj pochroumaný ocas kolem něj a lehce se k němu přitiskla i přes jeho viditelný odpor.
Počet příspěvků : 399
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: IceMoon Majakki
Postavení ve smečce: Neživý

za 5/2/2017, 11:19
TORRIO
Popotáhl a konečně se mu podařilo zcela zaplašit slzy. Trochu se polekal, když do něj kdosi šťouchl vlhkým čenichem. Hned se podíval, o koho se jedná, trošku se bál, že to je někdo další z těch, kteří si z něj tak rádi utahují a shazují ho. Koutky se mu ale stočily do drobného úsměvu, když zjistil, že je to 'jen' Larai, jedna z mála, kteří si z něj doposud neutahovali ještě nikdy. Stal se totiž takovým obětním beránkem smečky, jelikož se o něm vědělo, že jeho psychika není úplně v pořádku a jak moc vážně vše bere.
,,Vždyť má pravdu," namítl a zase sklopil hlavu. ,,Ale ne, neurážej ji, prosím," špitl. Sice si o Grillyn myslel skoro to samé, ale nelíbilo se mu, když kdokoli kohokoli urážel.
Náhle ale přišel Phant. Vyděšeně vytřeštil oči. ,,Omlouvám se," řekl slabým hlasem. Děsil ho ten oční kontakt, takže okamžitě opět sklopil zrak. Nevěděl, co si počít a dokonce zase přemítal o tom, zda by přeci jen nezůstal a nikam se smečkou nešel když v tom se mu v hlavě opět rozeznělo to slovo: Smrt.
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku

za 5/2/2017, 11:25
A tak jak už to bývalo, tak ji všichni ignorují. Stočila svá ouška k zátylku a rozhodla se raději od tohoto šakala odejít. Nebo spíše se někam ztratit do temna než se ukázat na světle. Co nevidět se u něj sblížilo více vlků. A jako obvykle se stala větříkem, který bloudil kolem. O její šedou kožešinu se otíral vítr, který dokázal tomu, že na tohle je opravdu sama. Povzdechla a podívala se na ostatní, kteří se zde nacházeli v tomto rozpjatém dění.
Svižně otočila hlavičkou, aby se soustředila na jiné věci. Rovnou šla do doupěte, teda až na to, že tohle bylo jenom pár suchých keřů. Nic moc dobré jako obydlení nebo tak něco, prostě přístřešek, který ji nijak nevyhovoval, ale tohle byl její život. Povzdech se ozval z její tlamičky. Žádné zajímavé věci, které by ji pomohli na cestu, prostě prázdnota. Cítila se otupěle, vážně tu není nic, co by ji pomohlo? Ne, není. Rozhodla se teda odejít z nazývaného doupěte rovnou někam dále, třeba za tam tím vlkem, který to celé vyhlížel (Thunder). Nikoho neznala jménem už jen z toho důvodu, že nedokázala se optat. Nevěděla jak, neměla proč. Bylo ji to líto. ,,Zdravím,'' Vydám ze sebe hlásku jen co zahlédnu statného vlka, již vybaveného a připraveného na cestu ,,takže co si myslíte o této další výpravě ehh, pane?''. Teď to bylo čím dále více trapné, ale snažila se nějak do toho všeho zapojit i když to bylo dvakrát více obtížné a složité, smůla ji.
Počet příspěvků : 265
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur Von Fire Misty

za 5/2/2017, 11:26
Larai
Otráveně pohlédla na "pár" jenž byl stejně ohavný jako jejich chování. Nakonec radši odvrátila hlavu aby nevyprskla smíchy, jen fakt jak byla ona vlčice ošklivá a snažila se zbouchnout tak pohledného vlka jí připadalo velmi humorné. ,,Simtě...no ták, půjdeš teda?" zeptala se a posadila se vedle něj. Každého propichovala pohledem a dávala jasně najevo že jestli by teď někdo pomlouval Torriho tak by měl co dočinění s ní. A to asi není to pravé ořechové. Pousmála se. Torrio ikdyž byl na tom s psychikou velmi špatně, byl to jeden z nejlepších kamarádů jaké mohla mít. Troufám si říct že je to aktuálně njelepčí kámoš.
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko

za 5/2/2017, 11:29
Už ji začínaly ty hádky trochu štvát. Grillya už jí lezla na nervy, neustále se ochomýtala tam, kde by neměla a dělala ze sebe královnu. Jacqueline se zvedla na tlapky a došla k Torriovi. ,,Na tu blbou, egoistickou zrůdu zapomeň," šeptla k němu a tím se ho zároveň snažila uklidnit. Věděla, že není zrovna nějaká silná povaha a beránkem Grillyiných výpadů se většinou stával on. Mrátce pohlédla na Larai, ale pak se zase podívala na Torria. ,,Nevšímej si jí," pokrčila plecemi. Na svůj věk byla celkem vyspělá.
Počet příspěvků : 240
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Demon

za 5/2/2017, 11:30
Dalkit

Keď alfa prehovorila, tak som obrátil svoj zrak naňu. Uši som dal tak aby som všetko počul. Potom alfa začala vravieť o nejakom suchu, a o tom že sa budeme asi musieť vydať na nejakú cestu, ktorá je nebezpečná podľa všetkého. Keď dohovorila tak som sa začal smiať. Nevedel som prečo. Ale niečo moje telo zaplavovalo, nejakí adrenalín z toho že by som mohol počas cesty umrieť. Lebo som vedel že tu nechcem zostať a umrieť, to radšej počas cesty. Môj úsmev šialenca a smiech, mohli vidieť všetci ostatný. Nakoniec som sa pozrel po druhých a tí sa medzi sebou bavili alebo hádali bolo mi to jedno. Som zvedavý kto umrie. Povedal som si v duchu a pozeral po ostatných vlkov. A ešte viac som sa začal smiať.
Počet příspěvků : 1240

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary

Eleanora se zahleděla na svoji Alfu. Byla to náladová vlčice. Teď však pozorně poslouchala toho hlavního. Byla spíše do béžové, která modrala. Právě seděla a svýma tyrkysovýma oči probodávala všechny okolo. Popravdě ona sama se stranila společnosti, ale nechovala se nijak slabě. Vždy se chovala jinak a proměnlivá byla jako bouřka. 
Seděla jsem a pozorovala jsem svýma tyrkysovýma očima alfu. "Sucho....? Prej sucho...A to chce odsuď kvůli tomu zdrhnout? Co třeba se jako alfa trochu činit a postavit se suchu a ne zbaběle zdrhnout." Zakoulela jsem očima, protože jsem odsuď jen tak nechtěla odejít. Zahleděla jsem se na vlka(Phantamar), který promluvil. Ušklíbla jsem a čekala jsem co Alfa namítne. Vlk se vzdal a řekl, že půjde. Jen jsem si odfrkla. "Mám jít? Opustit tohle místo? Nebo nejí a hrdě za něj bojovat? To je těžké. Musím se rozhodnout. Nemá přece cenu tu zemřít? Tak se mám spakovat?" Přemýšlela jsem, ale z přemýšlení mě vytrhl hlas vlčice (Grillya) . Nad zvedla jsem "obočí" a zahleděla jsem se na ni. Něco zaplácala, ale její poslední slova jsem slyšela. Šly k nějakýmu vlku. Znechuceně jsem se na ni podívala. "To trochu přehnala, ne?" Napadlo mě, ale dál jsem to neřešila. Ten vlk to taky neřešil a já neměla sebemenší důvod mu pomoc nebo tak něco. Pořád jsem však nevěděla co udělat, ale někteří se rozhodly, že půjdou, tak bych měla jít taky. Znovu jsem však přejela vlky kamennou tváří a zpět jsem se zahleděla na alfu. Přimhouřila jsem oči a podezíravě jsem se koukla na ty, kteří se rozhodly odejít. "Možná taky udělám..." Podle všeho jsem byla divná, ale ne...jsem jen svá. Ušklíbla jsem se a postavila jsem se. Dál jsem čekala na ostaní. Další vlčice houkla něco ve smyslu, abychom ji řekly až půjdeme. "Ohlídají si to sama holka." Pomyslela jsem si v klidu. Ten vlk (Phantamar) začal na tu vlčici něco pokřikovat. "Něco máme společného...nenávidíme, když se někomu někdo posmívá." Při té myšlence jsem jednoduše máchla ocasem. Ta vlčice zase spustila. Zavrčela jsem tiše. Přestala jsem při slovech vlčice (Jacqueline). "No to si chci Alfo poslechnout." Se zájmem jsem zastříhala ušima, abych to slyšela pořádně. Pobaveně jsem se ušklíbla. Vlky jsem moc neposlouchala. "To je smečka...Furt na sebe pokřikují." Odfrkla jsem si a opět jsem se koukla po všech.   "Kdo jsem? Divný flegmatik." Nad jsou myšlenkou jsem se pobaveně usmála. "Hlavně...divnej." Zazubila jsem se, ale pak jsem nahodila klidnou tvář.
Počet příspěvků : 585

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Karai
Malá albínská lištička se prodrala vlky, kteří poslouchali Alfu. Sama si tam sedla. Její drobné tělíčko nesneslo tu vlnu sucha, která se již podepisovala na lese obklopujícím náš tábor. Jestli todle přežiju, tak to bude zázrak. Pomyslela si a rozhlédla se světle tyrkysovýma očima po ostatních. Celkem si byla nejistá v davu i po tom všem. Po tom, co sem již patřila, mi společnost nedělala dobře. Stáhla uši k zátylku a vystrašeně se dívala vpřed. Ani nechápala, jak se k této smečce dostala.
Počet příspěvků : 498
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rita z rodu Gája

za 5/2/2017, 11:31
Khaleesi z r. Gája
Khaleesi [Kalísi] se nenápadně připlížila do tábora a posadila se nedaleko od ostatních vlků ve smečce. Beze slov pozorovala dění v táboře a doufala že si jí nikdo moc všímat nebude. Zaklonila hlavu a svá očka upřela na oblohu, na které si poklidně proplouvaly mráčky. Ach, jaké by to asi bylo jen tak se vznášet tam nahoře? napadlo ji. Toužila se dotknout jedné z těch věcí na obloze. Prostě jen natáhnout tlapku a chňap po nich. Tiše se nad tou představou zachychotala a dál se nechala unášet svými myšlenkami.
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 262

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel

za 5/2/2017, 11:31
"Myslím, že jsi mi neporozuměl," zavrčel Phantamar naštvaně, a porozhlédl se po táboře, načež se jen naklonil k Torriovi a sykl mu do ucha. "Nikdy se za nic neomlouvej," podotkl a laškovně zatahal Torria za ucho. Měl strašně rád slabé vlky, protože cítil potřebu je chránit do konce života. Torriova povaha se mu zamlouvala právě kvůli křehkosti vlka. Phantamar se sám považoval za sílu samotnou. V jakémkoliv vztahu by striktně vyžadoval, aby to byl on, ten dominantní, ať už ve vztahu s vlčicí, nebo ve vztahu v vlkem. A slabé postavy mu to opravdu silně ulehčovaly. 
Phantamar se po nenápadném, laškovném zatahání za Torriovo ucho odtáhl, a v očích se mu zablýsklo cosi jako provokace - načež se mu ale vrátil onen lhostejný a majetnický pohled, kterým si dokázal přivlastnit klidně celý tábor.
Počet příspěvků : 472

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce: Delta

za 5/2/2017, 11:32
Drogon stáhl uši a přimhouřeným pohledem sledoval počínaní Phantamara a Torria. Opět se otočil na Grillyu a lehce zavrčel. "Nevím, co jsi nepochopila na tom, že rád dělám věci sám." odfrkl si. Tuhle frázi už ji opakoval snad po sté a otravovalo ho, že za ním pořád dolízala jako štěně za svoji matkou. Nehodlal ji dát jakoukoliv naději, že u něj má sebemenší šanci protože on o ni skutečně nestál. Arogantní budižkničemu. pomyslel si otráveně a prudce vstal, když ucítil dotek jejího zlomeného ocasu. Zavrčel na ni a propíchl ji pohledem. Byl na vážkách z nadcházející cesty a Grillya mu na tom moc nepřidávala. Hnusila se mu její oplizlost. Beze slova se rozešel ke keři, kde si lehl a začal se čistit. Drogon byl vždy možná až přehnaně čistotný a puntičkářský.

Profil postavy

za 5/2/2017, 11:36
TORRIO
,,Já nevím," zavrtěl zklamaně hlavou. ,,Tohle dopadne špatně," pokračoval prostě a podíval se do dáli, kde spatřil Grillyiu spolu s jedním z asi nejpohlednějších členů smečku, které znal, avšak neznal jeho jméno, moc se s tím jedincem nevybavoval a to už jen kvůli svému postu.
Náhle přišel někdo další, další vlčice. ,,Takhle o ní nemluv," řekl a střihl uchem. Možná má ale pravdu... Ne, nemá! Nikdo si nezaslouží být pomlouván. Možná já, ale... Byl rád, že Jacqueline opět promluvila a donutila tak jeho myšlenky vztahovat se k něčemu jinému. ,,Ale to nejde."
Náhle opět promluvil Phantamar. Torria docela jeho chování polekalo, viděl v jeho očích naštvanost, což rozhodně nebylo dobré. Tělem mu projel zvláštní pocit, když ho Phant zatahal za ucho. Nahrbil se a přitiskl si svůj ohon ještě těsněji k packám. Nevěděl, co si o Phantově chování myslet, i on byl jedním z těch, ke kterým Torrio zachovával značný respekt. Ale co, Torrio respektoval snad všechny.

Naposledy upravil IceMoon Majakki dne 5/2/2017, 11:39, celkově upraveno 1 krát
Počet příspěvků : 3003

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

za 5/2/2017, 11:37
Tau
Nízky- na vlka prinízky mladý vlk s tmavomodrou srsťou rýchlo uháňal za skupinkou vlkov, svojou svorkou. Prečo musím byť všade posledný? Ach, je mi to jasné... ešte aj omegy sú tu skôr ako ja. Nie je to fér, mohli ma aspoň počkať. Alebo nie? Sucho, voda... tak toto bude pekne nadlho. Tá alfa máva niekedy fakt zlé nápady, ale má pravdu: tu by sme neprežili. No, tak, pridaj Tau, pridaj... pomyslel si a behom trielil za ostatnými. Podišiel k skupinke vlkov, všetci boli od neho o dosť vyšší čo ho mierne znervózňovalo. Tlmene si odkašľal. ,,Prepáčte že meškám, no snažil som sa prísť čo najskôr. Vzhľadom na... isté veci mi to trošku trvalo." povedal mierne zahanbene. Ja som tomu teda pekne dal.... ale zase, tak ako vždy. Pokašlem všetko čo sa pokašlať dá, to je už vidno... no, niekedy za to de facto nemôžem. Vzdychol si v duchu.

Naposledy upravil Destiny Aqua dne 5/2/2017, 11:43, celkově upraveno 1 krát
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 331

Profil postavy
Hlavní postava:

za 5/2/2017, 11:38
Proboha, běžte si to rozdat někam jinam. Grillya protočila očima nad Phantem a Torriem. Takhle se snížit, veverka. Odvrátila od té dvojice pohled, až ve chvíli kdy Drogon opět promluvil, už jenom nad jeho hlasem se rozplývala. Jakmile ji ale došla jeho slova, zamračila se a zvedla. ,,Ty máš zase náladu." Procedila skrz zuby a odešla od něj, cestou kolem již zmíněné dvojice, nebo spíš trojice, se na chvíli zastavila a lehce do Larai kopla. ,,Máš na víc." Řekla a hlavou kývla k Torriovi, o kterého se mezitím staral Phant. Veverka. Až o pár metrů dál si lehla a hlavu položila na tlapy, proč se připravovat? Však ona si něco sežene cestou, respektive, ukradne cestou. Při té myšlence se ušklíbla a olízla si čenich. Takže, co teď? Cukla sebou, když zaslechla další hlas. ,,Zase jsi přišel pozdě?! Ty ničemo?! Určitě tvé maso ochutnám jako druhé." Zařvala k Tauovi, šlo poznat že Drogonovo odmítnutí se ji dosti dotklo.

Naposledy upravil Caendore dne 5/2/2017, 11:42, celkově upraveno 1 krát
Počet příspěvků : 265
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur Von Fire Misty

za 5/2/2017, 11:42
Larai
Když se přihnala Jacqueline její povzbudivý úsměv opadl, a zmizel úplně jakmile přišel Phantamar. V duchu naštavěn zabručela. Zaprvé Jacqueline moc nemusela, Torrio byl jen její a nikdo jí ho nevezme. Sice tyhle city, nálady a myšlenky kolem Torria se snažila zahnat, ale prostě už ho znala sakra dlouhou dobu na to aby ho prokoukla. Vzpomínala na den kdy se tenhle "šakálek" zatoulal do Tábora. Zkousla si spodní ret a drze hleděla na černého vlka. ,,Dělá ze sebe profíka....ts..." povzdechla si a koukla na oblohu. Tohle neměla zapotřebí komentovat, sám o sobě byl Phantamar velmi (dle ní( arogantní. Už vážně chtěla vyrazit. Jednak proto aby nemusela být s Jacqueline a za druhé co když narazí na svou kámošku?
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4284

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž ♕
Postavení ve smečce: Alfa

za 5/2/2017, 11:42
THUNDER
Stále tam seděl a pozoroval situaci. Cítil se tak pohodlně, sám, ve svém osobním prostoru. A tak, když o nikdo nerušil, na chvíli zavřel oči a odebral se na odpočinek do svých myšlenek. Něco, nebo spíš někdo jej nemile vyrušil. Z jeho hrdla se ozvalo tiché, ale hluboké zavrčení. Otevřel oči a pohled mu padl na malou vlčku před ním. Nevrle se zamračil a přivřel oči. Natáhl hlavu k vlčce a z hrdla se mu ozvalo chraptivé; "Nic!" Co bych si měl myslet?! Že se bojím, že je to nebezpečné? Ne! Naklonil se až k vlččinému uchu a zašeptal; "Teď vypadni" , načež hlasitě zavrčel, odhalil své velké tesáky a stiskl čelisti těsně před jejím obličejem. Jako výstraha to muselo téhle vystrašené vlčce stačit. Celý naježený stál před ní, upozorňující na jeho mohutnoust, a čekal, dokud nezmizne. "Já totiž nemám rád, když mě někdo vyrušuje, zvláště pro takovéto nesmyslné otázky" , zamrmlal pod vousy a pohledem probodával zelené oči této vlčky.
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko

za 5/2/2017, 11:44
Povzdechla si. Grillya byla místním postrachem a nejotravnější a nejošklivější vlčicí - podle Jacqueline. ,,Tak to alespoň zkus. Nebo se jí vyhýbej," usmála se a zase popošla k hloučku. Stále netušila, co si má o tomhle všem myslet. Dobrá, bude sucho a oni půjdou za vodou a potravou. Ale kam? Kam půjdou? Vtrhnou na území jiných smeček jako velká voda a i tam se pak vlci budou muset stěhovat, protože jim tato smečka vyloví veškerou kořist? Jacqueline měla hlavu plnou domněnek a nápadů, teorií a zvratů - až se jí z toho zamotala hlava. Jaký má tohle všechno smysl?

Profil postavy

za 5/2/2017, 11:45
TORRIO
Náhle se Grillya začala blížit k nim. Vůbec se mu to nelíbilo, kdesi ve skrytu duše ji opravdu nenáviděl, avšak nahlas by si to nejspíš nikdy nepřiznal, bylo mu proti srsti kohokoli nenávidět. Docela ho zabolelo, když se mu k velkým uším dostala kousavá poznámka, kterou nehezká vlčice prohodila směrem k Larai. Přikývl a měl co dělat, aby se opět nerozplakal. ,,Má pravdu," zašeptal a maličko se na Larai usmál, ale jeho úsměv zase ve zlomku sekundy zmizel.
Následně si všiml Larainého pohledu, kterým se dívala na Jacqueline. Zatnul zuby, věděl, že ji nemá moc v oblibě, chtěl něco namítnout, ale rázem si uvědomil, že by mohl všechno ještě víc pokazit.
Povolení tohoto fóra: