Odkaz na pokračování akce: Klik

Share
Goto down
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta
Zobrazit informace o autorovi

Re: Netradiční akce

za Mon Mar 06, 2017 9:24 pm
Karai pohlédla na Grillyu, která se snažila nějak upravit. Na odpověď se skoro ani nezmohla, Karai Grillyin vzhled nijak neřešila, takže teď nevěděla, co říct. Musela však uznat, že její srst se leskla. Celkem se proměnila. "No... Máš lesklejší srst, to jistě...", chtěla doodpovědět, ale to už se tam připlazila šakalí samice prosící Gammu o pomoc, ovšem, ta moc nadšená nebyla. Karai si sedla a nezaujatě pozorovala své tlapky. Jak dlouho ta cesta ještě bude trvat? Po tváři se jí skutálela slza a smočila její bělonký kožíšek. Ale je se mnou Gamma. Zvedla nadějně hlavu a sklopila ouška.
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 331
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce: Kappa

za Mon Mar 06, 2017 9:28 pm
Grillya
Uchechtla se, líbilo se ji jak moc na pokraji sil teď byla a jakou moc nad ní ona měla. Pohlédla na Karai vedle a kývla hlavou směrem k Vanexe. ,,Nemáš v záloze ještě nějakou krysu?" Prohodila a sama se této své poznámce zasmála, šlo poznat, že má i přes nastalo situaci doopravdy dobrou náladu. ,,Pošťuchování?" Řekla překvapeně a udělala krok blíž k tomu zničenému stvoření. ,,Ani nevíš jak moc toužím potom tě vidět mrtvou." Dodala poté, v jejích očích se nebezpečně blýsklo, měla jedinečnou šanci, stačilo tak málo, to všechno po čem tak dlouho snila. Nakonec ale odvrátila pohled s naštvaným výrazem. Ačkoliv si to nerada přiznala, ať se snažila být sebezlejší, tohle by nedokázala zřejmě ani ona, připravit někoho o život. ,,K čemu mi tvůj život bude?" Zeptala se poté a stejně jako ona si sedla, očima zašilhala na chvíli po lišce aby se ujistila, že tu furt je. Na její slůvka se sebevědomě ušklíbla.

Profil postavy

za Mon Mar 06, 2017 9:36 pm
Karai pohléédla na Grillyinu tvář a malinko se pousmála její poznámce. Neodpovídala, jense pousmála, protože odpovědí by to jen zkazila. Byla sice slabá, ale taky vypočítavá a poslušná. Ale ta poslušnost byla z donucení a vypočítavosti. Nebudeš poslouchat, nebudeš žít. Tohle dle ní platilo v této smečce, obzvláště u Gamm. Ale ke Grilly momentálně cítila vděčnost, protože ji zachránila ze spárů písku a bouře.
Počet příspěvků : 145
Datum registrace : 22. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Nor'ri

za Mon Mar 06, 2017 9:43 pm
Když k ní Gryllia přistoupila, hlavu z překlonu opět zaklonila, s jistou dávkou nervozity v zarudlých očích. Znervózňovalo ji, že jeden Grillyin krok vydal za tři její vlastní. Ještě víc přitiskla uši k hlavě. Nesnášela se za to, že tady byla vydána napospas zohavené vlčice, vypadajíc přitom jako živoucí troska. Když pak přišla chladná slova, Vex rychle ze sedu uskočila, snažíc se dostat vlčici rychle z cesty, načež se jí zamotaly nožky a ona přepadla na záda. Tlapkami mrskala jako rybička ploutvemi. "Ne! Počkej počkej, prosím, vždyť... tohle by se dalo i normálně vyřešit! Znáš to, rodiný vztahy jsou taky komplikovaný, neříkám, že je tohle vyloženě rodinný vztah, ale ty jsou taky někdy jak ostří nože, ale vždycky se nakonec vyřešej, takže nevidím důvod se ukvapovat! Určitě najdeme nějaký kompromis, východisko, prospěšné oběma stran..." Když potom odvrátila Grillya pohled, Vex zavřela tlamu a její nesmyslné tlachání ustalo. Inu, Grillyna slova brala jako oznámení smrti, tak její první instinkt byl se z toho nějak vykecat, ale asi bylo nebezpečí zažehnáno. Převalila se opět na břicho a posadila se. Následující slova ale šakalku nechala strnule stát. "No... no, jsme ze stejné smečky!" Řekla, jakoby snad už to byl dostatečný argument. "Navíc, můžu pro tebe... lovit! Jo, lovit... samozřejmě ne teď, ber to jako dluh, až se z tohodle dostanem a já se uzdravim, budu ti lovit." Švihla spokojeně ocáskem. Nemohla toho zrovna teď moc nabidnout, a zatraceně si to uvědomovala, ale tak, co měla dělat. "Jen si to představ, od teďka každý ráno, králík před norou, no nebyla by to paráda?" Nadzdvihla obočí.
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor

Profil postavy
Hlavní postava:

za Mon Mar 06, 2017 9:57 pm
Grillya se musela zasmát, když spadla na zem a začala sebou házet. Jakmile se zmínila o rodině, prudce zavrčela a tlapou ji bleskurychle přimáčkla k zemi. Jak vůbec jenom na chvíli mohla začít srovnávat jejich vztah s rodinným? Jak se mohla srovnávat s Diannou? ,,Moc si nepomáháš. Kdyby jsi byla na mém místě, myslíš, že bys mi pomohla?" Zeptala se jednoduše, jakmile ale domluvila, odtáhla se, podrážděný výraz ale z její tváře nemizel. Aby se ale neřeklo, že je to nějak nefér, poslechla si výhody, které by s jejím přežitím přišly, ku její smůle ale nešlo o nic převelice lákavého, bylo smutné jak nízko ta šakalka klesala. I ona sama doufala, že si alespoň trochu té důstojnosti a odvahy nechá. ,,Vidět každé ráno tvůj ksicht? Ne, to nebyla." Zavrčela si pro sebe, tlapou přitom hrábla do země, natočila hlavu k lišce vedle. Přitom se ušklíbla a během chvíle již sebevědomě hleděla na Vanexu. ,,Budeš poslouchat ji." Kývla hlavou ke Karai.

Profil postavy

za Mon Mar 06, 2017 10:09 pm
Karai tiše sledovala jejich rozhovor a Vanexu prosící Grillyu o život. Stále seděla, pohled stočila k tlapkám a čekala, jak to dopadne. Při posledních slovech Gammy se Karai otočila tak prudce, až jí louplo v týle a překvapeně vykulila oči na Grillyu. Čekala skoro všechno, jen ne tohle. "C-cožéé?!", vydechla překvapeně a otevřela tlamu na znamení své dokonalé zmatenosti. Zdvihla se ze sedu a prohlížela si šakalí samičku. Byla téměř stejná jako ona sama, jen druh je odlišoval. Poté pohled upřela zpět na Gammu a čekala, zda se neopraví. Čekala, že řekne, že se spletla nebo tak něco.

Profil postavy

za Mon Mar 06, 2017 10:11 pm
Jak byla přimáčknutá k zemi, vypískla. Dostala neskutečnou chuť se po Gryllie ohnat a rafnout jí do tlapy, avšak ne, že by si s tím nejak případně pomohla. Pomyslně se tedy kousla do svého bezpáteřního zadku a jen podřízeně stáhla uši k hlavě. "Ehm... samozřejmě! Protože to se přece dělá ve smečce, ne? Pomáhá se!" Nevěděla, co vlastně ke Grillye cítí. Dřív to byl posměch, nyní snad... nenávist? Cítila se ponížená s pošlapanou důstojností, ale pud sebezáchovy byl silnější. "Inu... tak ne, samozřejmě můžeme najít později i jiné východisko..." Začala zase mumlat, ale pak zmlkla, a pohled jí padl na malou omegu. "Ji?" Zamrkala. Jestli něco nečekala, tak bylo tohle. Karai nebyla o moc menší, než šakalka sama, ale postojově byla hluboko pod ní. Tak to prostě bylo, omega byla pod kappou. Pak ale rychle zaklepala hlavou. "Ech... samozřejmě!"
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor

Profil postavy
Hlavní postava:

za Mon Mar 06, 2017 10:21 pm
Lehce protočila očima a vyplázla jazyk, tudíž z toho vznikla značně otrávená grimasa. ,,Neříkej, že ti to vadí." Prohodila směrem k překvapené Karai, nechtěla to sice říct nahlas, ale tohle se ji zdálo jako trapnější možnost. Proč ji brát pod svá "křídla"? Tím by se ztrapnila leda tak sama. Zavrčela, když se ozvalo i to stvoření, které dělalo svému druhu tak špatnou pověst. ,,Máš s tím nějaký problém? Prozatím to zvládá lépe jak ty." Když to ale nakonec i ona odsouhlasila, sebevědomě se usmála. ,,Perfektní." Očima se vrátila k Drogonovi v dáli a trochu se zavrtěla, jako by chtěla načechrat vyčištěnou srst. Noc a písek. Noc a písek. Opakovala si přitom v hlavě neustále, jako by se tím chtěla posílit k dalším krokům. ,,Tím to je, tedy vyřešené? Vanexko?"

Profil postavy

za Mon Mar 06, 2017 10:28 pm
Zamrkala, než zakroutila hlavou. "Ne, samozřejmě žádný, ehm... problém," vypadlo z ní, než se poté zazubila. Samozřejmě naoko, ve skutečnosti jí bylo do breku. Poté však kývla. "Ano, jo, jistě... je to vřešené, jasně." Kývala přitom a pohlédla na Karai. Zamračila se. Doufala, že nemá nějaký komplex z toho, že byla omega a tak si nebude neustále rezkazovat, nebo tak... ale pokud ne, introvertní omega mohla být lepší než cholerická Grillya. Jen musela víc udupat své ego. Ale upřímně, Vanexa měla tu schopnost ohnout záda v době krize a po kryzi se zas hrdě narovnat a dělat, že se nic nestalo.

Profil postavy

za Mon Mar 06, 2017 10:55 pm
Karai se nedivila Vanexině reakci, ani ona by si nechtěla sloužit. "Vadí? Jo, totiž ne... Totiž já... Já nevím, co- co s .", řekla a pohlédla na Vanexu, aby naznačila, že jako myslí ji, ikdyž to bylo všem jasné, protože tam nikdo, kromě nich nebyl. Zase upřela pohled na Gammu, která jí přidělila "otroka" a zamrkala. Celý svůj život v této smečce nedělala nic jiného, než že se podřizovala ostatním a teď má někoho, kdo jí má pomáhat. Co teď? Je zoufalá, sotva to zvládla a já bych to bez Grilly taky nedala... Přemítala. Absolutně nevěděla, co má dělat s někým, kdo má vyšší post než ona sama. Oči udržovala stále vytřeštěné a tlamičku otevřenou.
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor

Profil postavy
Hlavní postava:

za Mon Mar 06, 2017 11:07 pm
Grillya
,,Probohá..." Řekla možná až moc protáhle, šlo poznat, že už jí řešení jedné a té samé věci nudí, ikdyž pohled na zdrcenou Vanexu, jako by ji vždy zvedl náladu. ,,Nikdo neříká, že ji budeš hned zahrnovat úkoly." Zavrtěla hlavou a nespokojeně zamlaskala, ocasem přitom párkrát plácla do země. Chvílemi to vypadalo, jako by se ho podobně se zbytkem těla dostat do normálního stavu. ,,Vůbec si toho nevážíš. Máš výjimečnou šanci, co by jiní za to dali." Zabrblala si spíše pro sebe, poté tlapou strčila do Vanexy vedle. ,,Že by jsi chtěla otroka?" Zeptala se, nepatrně přitom tlamou naznačila odpověď a než ji stihla vůbec říct, už zase spustila, bylo zvláštní jak jiná momentálně byla, kdo ví, jestli to bylo setkáním s Drogonem, které tak plánovala, či zničenou šakalkou vedle. ,,Samozřejmě, že chtěla. Každý ho chce." Přitom její tlapa skončila zpátky na zemi a z tlamy ji uniklo povzdychnutí. To teplo bylo strašný a zdálo se ji, že srst na které si dala tolik práce, byla opět stejně slepená a zacuchaná jako předtím.
Počet příspěvků : 138
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Nemá smečku

za Tue Mar 07, 2017 3:20 pm
Jacqueline byla už opravdu se smrtí smířena. Krev na tlapkách už jí pomalu zaschla, ale bohužel i se zrníčky písku. Pokývala hlavou na slova tety. Její hlas Jack trochu uklidnil a hlavou jí ještě několik minut doznívalo: ...jsi silná, mladá vlčice... Mělo ji to posílit? ...a ty to moc dobře víš. Věděla to? Nebo ne? Namlouvala si to, že umře? Že zemře na poušti jako zbabělec, že zemře bez boje jako slaboch? Bylo by lepší zemřít jako ten, kdo bojoval za život, než za slabocha, který se vzdal, když ještě nebylo vše ztraceno. Jacqueline měla jasno. Nebude tu ležet jako pecka, nenechá se zahrabat do písku, zvedne se a bude bojovat. Jako silná, mladá vlčice. 
Se zdvihnutím na nohy, což musela Jack uznat, jí musela pomoct Dianna, jinak by se jí snad postavit už opravdu nepovedlo. Bolest, když se postavila na tlapky, byla vskutku ohromná, až se jí zase znovu podlomily tlapky a zalapala po dechu. Nesnášela bolest, sžírala ji a ničila, byla by klesla zpět do písku, kdyby si neřekla, že žít musí. Musí. Dost se strachem z bolesti, bude silná. Chvíli jí trvalo, než už bolest z poloviny přestala vnímat, protože ji neustále skrz tlapky zásobovala. Brzy už ale stála jako jindy. Pak přikývla a zaťala zoubky, až ji zabolela čelist. Voda tu přece někde být musí. Jak by pak vysvětlila ještěrku, která rychle a svižně utíkala horkým pískem, až Jack skoro nezahlédla její kmitající nožky? Jak? Nějak tu ta ještěrka přežít musela, a že by se sem dostala z nějakého lesa, to ne. Ještěrka vypadala, že je k životu na poušti uzpůsobena - zvlášť hnědo-pískovou barvou. Nadechla se a udělala jeden krůček. Zabolelo to, ale ona ještě pevněji zatnula zoubky. Nesmí se tou bolestí nechat rozhodit. Bude silná. A také se modlila, aby konečně našli vodu - jak proto, že měla žízeň, tak proto, aby se jí nezanítily rány. 
Počet příspěvků : 138
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy

za Tue Mar 07, 2017 3:21 pm
//a omlouvám se, že nepíšu z účtu hlavní postavy ^^'
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 306

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel

za Sun Mar 12, 2017 2:01 pm
Tak jo, vlci, máme skluz, proto to urychlím tak, aby to časově odpovídalo, místo omlouvání se, ano? Jen vás upozorňuji, jedno, jak málo bude vypravěč psát, hrajte trochu >:3

---

Všichni vlci si prošli peklem, jakým nikdo jiný - Erquinn narazil i na Phantamara a Kirottua, kteří nesli dobré zprávy o smečce, kdesi strašně v dálce. Smečka se radovala, do doby, než zjistili, jak velká dálka to je. Ale všichni do jednoho se nakonec shodli, že nechtějí zemřít uprostřed pouště, a všichni se vydali naproti nevlídnému prostředí.
Desítky stařičkých vlků zemřely. A ač s tím nemohl nikdo nic udělat, mezi vlky vládla pochmurná atmosféra. A pak... pak došli. Došli do malého hájku, kde se páslo pár srn, kde poskakovali zajíci, a když se nejsilnější chystali začít lovit, alfa to zarazil - povel zněl jasně. Museli vydržet a nežrat všechno, zabili proto tolik, kolik museli, a všichni vlci se najedli, jen ne dosyta, čímž byli ponecháni napospas většímu a většímu hladu. Ale zákaz alfy je zákaz.

---
Teď jste v hájku ve stínu, relativně najezení, můžete odpočívat, hrajte! Very Happy
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

za Sun Mar 12, 2017 6:38 pm
Fullmaya (omega)
Maliňáčka konečne dobehne do tieňa, boky sa jej vzdúvajú a stále cíti púštny prach. Jej útle pliecka ešte viac zoštíhľujú, jej vyziabnutú postavu, ktorá sa ako kostnatý strom vyníma nad ostatnými vlkmi. Bola naozaj chudá a keď pred sebou, na šťavnatej trávičke videla popásajúce sa srnky. Pozerali sa na vlkov veľkými krotkými hnedými očkami a ich zamatové papuľky si utŕhali trsy zelenej trávy. V papuli zdiveného psa sa zbiehali slinky a v očiach sa jej iskril lačný pohľad. Oblizla si tlamu ale ostala ležať na zemi a vychutnávala si tiene stromov. 
Počet příspěvků : 2243
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cäelle

za Mon Mar 13, 2017 3:43 pm
Tristis
Netušila jsem jak jsem nakonec Larai nalezla. Neviděla jsem ji a měla jsem neblahé tušení, že ani ona mě nevidí. No mluvily jsme o tom. Nebylo to důležité. Vypůjčila jsem si od ní láhev s vodou a napila jsem se. Konečně. Poté jsem si trochou vody umyla oči a vyčistila rány. Přinutila jsem Larai aby se zbytkem vody udělala to samé. Snažila jsem se zahnat její pesimistické myšlenky, když jsme opět vyrazily na cestu. Snažila jsem se jí i sobě pořád opakovat, že dokud jsme naživu, máme naději. Po několika dnech se mi vrátil zrak. Jedna z prvních věcí, kterou jsem po dlouhé době uviděla jasně a zřetelně byl pruh zeleně přímo před námi. Věděla jsem, že tohle ještě není cíl naší cesty, ale bylo to znamení. To nejhorší už je za námi, musí být! "Je to nádherné," zašeptala jsem, jakmile jsem dosedla do trávy. Už jsem málem zapomněla, jak je měkká, příjemná a voňavá. Seděla jsem bez pohnutí a zírala jsem na ty zelné chomáče. Po tvářích se mi koulely slzy. Musela jsem vypadat hloupě, ale v tu chvíli mi to bylo úplně jedno. Po dlouhé době jsem byla zase tak šťastná.
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy

za Mon Mar 13, 2017 9:36 pm
Netušila, jak se ocitla v chladném stínu hájku. V hájku, kde jí šedo-modrou srst pročesával lehký vánek a větvičky jí zajížděly do srsti a jak nakonec pomohla skolit kořist, které se vydatně najedla. Jak se potom svalila do zelené trávy, která ji hladila po tvářích. Ani jak si pak v potoce umyla rozdrásané tlapky. Sice to štípalo, ale co? Věděla, že už neumře. To bylo hlavní.
Slova její tetičky Dianny jí dodaly odvahu a sílu k tomu, aby překonala svůj strach z bolesti a navzdory obrovskému štípání písku do ran se vydala vstříc lepšímu životu. Hodlala být opět tou navenek chladnou vlčicí, která se otevírala jen v časech největší slabosti. Už není alé vlče, zanedlouho bude dospělá! Teď se rozhodla jít. Je Jacqueline a nebude se bát. Bude silná a živá dojsáhne cíle. Možná ne zdravá, ale rozhodně. Věřila v to. Odvážně se vydala vstříc novému životu.
Nejdřív to šlo ztěžka, až mrkala úděsnou bolestí a pevně zatínala zuby. Brzy už bolest jakž takž zvládala a ona s letmým úsměvem na tváři téměř klusala. Sem tam se jí bolestí do očí nahrnuly slzy bolesti, až nakrčila modrý čumáček, aby je zahnala. Pokaždé, když vyšplhala na písečnou dunu, oddechla si a řekla si: Jedna duna překonána, o tu menší vzdálenost k cíli. Nikdy tak optimistická jako právě teď nebyla. Teď stála na duně jako královna nad pouští. Byla by se svezla po duně dolů, adrenalin by ji k tomu hned strhl, kdyby neměla zdravý rozum, který říkal, že s takovými tlapkami by po divokém, odvážném skluzu, už neudělala ani krok. Odfrkla si a pomalu začala scházet dolů, vstříc další duně.
Vytáhla si z vaku na zádech jednu myš, do které se hladově zakousla. Nechutnala sice nejlíp, ale lepší, než být ohladu. Ukázalo se to jako zbytečné, jelikož za dvěmi dunami uviděla něco, co jí navzdory všemu nahnalo slzy do očí. Tam se stkvěl hájek. Nebyla to fata morgana. Byla to realita. Navzdory vší bolesti a únavě se k háji rozběhla. Skočila do měkké trávy, která jí oplatila jemné objetí a šimrání na tváři. Později si omyla tlapky v potoce, ze kterého se i žíznivě napila a pak už sebou jen praštila do trávy, která jí nabídla konejšivé objetí. Po chvíli usnula. Nic jiného se po tak únavné cestě ani nedalo čekat.
Počet příspěvků : 847
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur

za Mon Mar 13, 2017 10:59 pm
//Omlouvám se že to není z hlavního účtu, ale spěchám...
Larai
Poklidně odpočívala ve stínu stromů, měkká stébla trávy se obývali pod její váhou těla. Její rány byly vyčištěné vodou. Užívala si l úžasného stínu stromů a jemné trávy jenž jí obklopovala. Popadla do zubů měšec na vodu a zvedla se. V láhvi moc vody nebylo, proto se rozhodla nabrat další várku na cestu. Netušila jak dlouho by cesta mohla trvat, a už to ani neřešila. Když naplnila láhev čerstvou vodou a zašpuntovala jí, vrátila se na své místo a svalila se do zelené trávy. ,,Jsem ráda že jsme zatím naživu." prohlásila směrem k Tristis a hlasitě zívla. Vedle nich ležela polosežraná kořist. V tomto případě to byl malý zajíc. Ulomila si jedno žebro a začala ho drtit tesáky. Svalila se na záda do jemného koberce z chladivé trávy a přimhouřila oči. Nabírala síly na další cestu.
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure

za Tue Mar 14, 2017 2:23 pm
Fulmaya
Vychrtnutý tvor sa pozerá na korisť. Sliny jej tečú a v očiach jej lačne tiká. Je hladná. Dlho nemala nič v tlame. Švihá chvostom a pozerá sa na okolie. Zvieratá sa pozerajú na Fulmayu krotkými hnedými bezbrannými očami. Zamatovou papuľkou sa dotýkajú trávy a odždibávjú si z nej ľahodné trsy. Belgičáčka dobre vie že loviť nemôže, hoci, labky má ako struny a je hladná. Črevá jej skrúca hlad, už tak dlho neokúsila nič, čo by ju zasýtilo. Útle pliecka, spolu z úzkymi bokmi tvorili telo zdiveného psa. Áno zdivený, to je to správne slovo, ktoré popisuje túto sučku. Už dlho neokúsila plnú misku granulí, a načo? Veď je lovec. V hrudi jej bije srdce lovca, srdce vlka. Je na sto honov vzdialená, mohutným vlkom, ktorý sú samý sval. Áno Fulmaya je šľachovitá, úzka a na sebe má len minimum tuku. Pomaly jej vidno lebku. Má prepadnuté boky a výraznú chrbticu.  
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr

za Tue Mar 14, 2017 9:30 pm
Tam někde v otevřeném písku, kde na krok bylo každičké zrnko viditelné, a tak do očích bijící. Na obloze se rozprostíralo slunce, a pak měsíc, nuže nakonec znovu se usadilo slunečního svitu za pár takových kroků do dálek. Všude okolo ticho, vlci jen čekali, chtěli zázrak, naději a něco, co najde tohoto ráje, který oni hledali. Dianna, jakožto optimistická vlčka přidržela svého slibu nepadnout, nevzdávat to a bojovat. Za svobodu, za hojnost, za její milovanou smečku a také rodinu. To všechno, co ovlivnilo její vliv na svět. Vypláznutý jazýček, sucho v krku, symptom který ji býval známým už přes těch několik dnů cestování po tomto rozpáleném písku v nicotě. Jen chtěla dobrých skutků, dobrých začátků. Viděla svou budoucnost, viděla jak nečině ležela v písku, kolem jejího těla nikdo nikde, všichni někde tam daleko. Ponechali ji zemříti, kvůli její slabosti? Ne, nemohli!
Dianna poprvé zase viděla stín, po otevření oček tomu opravdu tak bylo, viděla jej, vcítila se do něj a obklopoval ji. Poblíž se ocital klidný potok a zelená tráva se kolem jen leskla. Povzdechla pod svůj čumák. Už vzpomínala, že sem dorazili společně jakožto smečka. Lovili to, co mohli. Vypili to, co chtěli. A lehli tam, kde místo stínu je obklopovalo. Úsměv na její tváři se znovu stvořil překvapením. Žádná sucha nebo kručení břich, teď už ne zase tak docela jako dříve. Teď jen to mívalo dobrého úmyslu. Pozdvihla hlavu vysoko a rozhlédla se kolem sebe. Ucítila nedávnou pachovou stopu Jack, což ji upokojilo. Pak ještě znovu se ujišťovala. Kde je Grillya a Drogon? Stočila ouška k zátylku. Pravděpodobně určitě museli býti spolu, což je správně. Dianna se nechala unést o tom, jak je hrozně Drogon fajn, a tak to všechno možné, co ji tvořilo barevnou ve tváři. Zavrtěla hlavou lehounce na sklon všech těch hloupostí a znovu ulehla svou hlavu ku předním tlapkám. Už nechtěla spát, jen sledovat okolí, tak krásné a zářivé. Cítila se znovu jako doma, tam kde sama o sobě vyrůstala s dobrými i špatnými vzpomínkami. Přivřela oční víčka a kochala se výhledem, přemítajíc nad tím co se zatím stalo.
Sponsored content

Povolení tohoto fóra: