Share
Goto down
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 290
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel
Zobrazit informace o autorovi

Re: Netradiční akce

za Mon Apr 17, 2017 10:02 am
//Vyhlašuji, že DO 23.4. AKCI DOHRAJEME
Plán je následující:
17.4. - 19.4. -> smečka se pomalu vydává k oáze naděje
19.4. - 21.4. -> smečka se rozhádá na základech toho, kam půjdou(do jaké smečky)
21.4. - 23.4. -> konec akce, hned poté vyhodnocení(nejpozději do 12:00 bude konec akce, kolem 14:00 se dočkáte vyhodnocení)

Phantamar ucouvl jemně dozadu, pozastavující se nad chováním Tosara - vážně si smečku držel sotva týden? Vždyť to nemohlo být... ne, to nemohla být pravda! Ale očividně, no, očividně byla. "Ty, Flame..." začal váhavě, když přeběhl na druhou stranu šedého - ten tam Phantamara tak tak strpěl, ale přesto ho vybídl, aby mluvil. "Koho všechno znáš? Z mojí... tvojí rodiny? A můžeš mi dohodit lepší post?" optal se mírně sklesle, potěšeně však střihl uchem, když Flame těžce kývl. "Prokaž mi, že na lepší post máš, a pak ano, mohl bych Ti s tím pomoct," uznal s pohrdavým úšklebkem, jenže k Tosarovi pohlédl s pohledem "ten je ale naivní". 
"Ambrosia, tvá další teta, chodí do smečky Zeiss - vyhnaná smečka, jejíž alfou jsem kdysi dávno i s Tosarem byl, mimochodem, založil jsem jí, a je tam beta," pokrčil Flame rameny nenuceně, občas koukl za sebe, jestli všichni vlci šlapou. "Pohyb!" vyštěkl prudce a blýsklo se mu v rudých očích, když však obracel zrak zpět k synovci, maličko se zklidnil. "Phantamar di Angel?" optal se, snad jako kdyby to říkalo vše - byl však překvapen, když Phantamar zavrtěl hlavou. "Nepřijal jsem rod," podotkl nervózně, snad jako dkyby ho za to Flame měl ztrestat.
Počet příspěvků : 38
Datum registrace : 30. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Tosar
Postavení ve smečce: Nemá smečku

za Mon Apr 17, 2017 1:02 pm
Tosar se na Flamea jen potměšile zašklebil a bystře naslouchal slovům Phantamara, rozhodnutý kdykoliv k čemukoliv. Pak se lehce pootočil, kývl na Flamea a zpomalil, čímž se svépomocí propadl mezi ostatní vlky ve smečce a zachovávajíc tempo skupiny si prohlížel vesměs celou smečku, hodnotíc, k čemu budou. "Už tam brzy budeme, vydrž," broukl povzbudivě každému, který vypadal, že je na pokraji svých sil.
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr

za Mon Apr 17, 2017 2:27 pm
Dianna se zahleděla na skupinku vlků vepředu, která vedla celou tuto smečku, zkřivila se ji tvář jen od pohledu na ně. Jak tohle Phantamar mohl dovolit. Nechat se takhle vést za čumák a toto? pomyslela si a jen se podívala k zemi a pokroutila hlavou. Ztratila ve svého vůdce respekt a jen naslouchala hlasům těmhle šarlatánům jako nějaký jejich otrok. A vlastně všichni to museli udělat, za jedno břemeno táhnout se kupředu, avšak s takovou nechutí, že si to též promýšlí za jakým účelem se museli dostat tak daleko. Cítila jejich křivé a smutné tváře už jen co sklouzla pohled po straně. Stočila ouška k zátylku a povzdechla si pro sebe. Musíš zůstat silnou. Pro tvou smečku, čest a oddanost, Dianno. Nemůžeš ji opustit, nemůžeš proti ní protestovat. Ty,
Dianno, musíš jít s nimi. Najdeš lepšího konce se svými blízkými pod hvězdami na krajině těch žlutých pampelišek.
Tak, jak sis to představovala.
skrze to všechno se ji vnutilo do koutků pysku se pousmát nadějným způsobem. I přes tu všechnu bolest se vžila do svých citů a snů. Rozhlédla se ještě jednou svými smaragdovýma očima po vlcích, své rodině. Dianna se podívala na Tosara, který něco unaveným vlkům našeptával, ale ona jej ignorovala. Jenom se prostě ledabyle culila a šla s davem. Tam do velké země Niwatské.
Počet příspěvků : 252
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Demon

za Mon Apr 17, 2017 3:32 pm
Dalkit
// Už ani neviem kde som skončil

Vo smecke sa to všetko menilo. Ale jedno bolo jasné.  Že už to prežijem. Naša stará alfa odosla a tieto dve alfy budili vomne veľkí rešpekt. Aj keď som mal srsť celú od mojej krvy, smeroval som si to za našimi novými alfami. Pozoroval som si ich, a nakoniec trochu pridal na kroku.  všimol si že Tosar jeden z alf nových sa dostal medzi nás.  Tak som sa z jeho ľavej strany trochu priblížil.  Chcel som byť pri alfe.  Budem silným vlkom,  ako nikdy predtým,  a keď toto má byť skúška tak ju zvládnem. Hovoril som si v mysli,  a naďalej som šiel ďalej.
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

za Tue Apr 18, 2017 6:55 pm
Jacqueline netušila, komu věřit. Phantamar se začal chovat zvláštně až dotěrně k tomu šedému a zjizvenému, Flameovi. Doléhaly k ní útržky jejich vět, ale moc tomu nerozuměla a nějakou zvláštní pozornost tomu nevěnovala. Tupě následovala trojičku kupředu. Trochu sebou trhla při Flameově výkřiku, ať si pohnou, napřímila hlavu. Pak ji ale zase s nezájmem sklonila. Změní ji tahle cesta?  Ke svému novému alfovi pomalu ztratila důvěru. K Flameovi si pro jistotu žádnou nevybudovala, jen respekt. A Tosar? Její názor na něj se u ní vyšplhal spíše ke kladným bodům, když ho viděla vlkům šeptat povzbuzující slova. Nebyla si moc jistá, když zjistila, že jedno bylo určeno jí. Opravdu vypadá tak ztrhaně? Raději se nechtěla ani vidět. Nesnášela své krátké a malé tlapky. Byla malá, moc malá i na vlčí poměry. I když jí Tosar z dálky připadal malý, ona nebyla o nic moc větší. A to, jak zjišťovala, brzy dosáhne dospělosti a opustí doby, kdy byla malé vlče. V dálce se pomalu začalo rýsovat něco, co vypadalo jako voda. Fatamorgana? Jacqueline už netušila, zda věřit svým smyslům. Pomalu se měnila z malé, zvědavé a na venek trochu chladné vlčky, v opravdu chladnou bytost, z které vyzařoval nezájem. Při pohledu na Diannu její výraz trochu roztál. Dospívala, cítila to. A... jaké tu budou smečky? Dobré či zlé? Jacqueline netušila, k jaké se přidat. Cítila se na zlomu a bylo jen na ní, zda spadne tam či tam. 
Počet příspěvků : 1123
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure

za Tue Apr 18, 2017 7:29 pm
Fullmaya/Omega/3 roky
Zívla si a rozďavila svoje čeľuste. Na to že bola belgický ovčiak malinois mala celkom dobrú schopnosť prežiť. Bol to pes ako každý iný. Bola taký obyčajná a predsa. Bola iná. Bola dravá a mala chuť žiť. Ak umrieť tak len slobodne. hovorila si často sama pre seba. Mala rada prírodu, milovala beh. Zbožnovala slobodu a nezniesla keď musela byť niekde zavretá. Pozrela sa po okolných vlkoch a klusala popri ostatných. Ten Tosar bol pes, podobne ako ona, ale už bol zocelený divočinou kým Fullmaya bola obyčajný pes vyrastajúci v bavlnke a pohodlí. Ale taktiež mala potrebu byť slobodná, ten pes toho veľa prežil. Pozrela sa naňho a trochu sklopila uši. Bola pokorná ako baránok ktorý vedú na popravisko. Bola pripravená znášať muky neistoty a vystaviť sa nebezpečenstvu, len preto aby bola slobodnou, lebo to sa cenilo. 
Počet příspěvků : 1960
Datum registrace : 06. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Emerithy de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

za Tue Apr 18, 2017 7:38 pm
Wallady (tulák)
Objevila se s bříškem naplněným pod chladivým stínem. a sem jsem se dostala jako jak? pomyslela si a zavrtěla nad tím hlavou. Ale nezůstávala pozadu! Když se smečka vydala kamsi nějakým směrem, vyšla tedy taktéž, ale byla více vzadu, než při bouři. Každým druhým krokem se rozhlížela okolo sebe, jestli něco zajímavého neuvidí, ale bohužel nic neviděla. Svým momentálním stavem byla spokojená. Žízeň jí netrápila a hlady netrpěla. Ani nijak zvlášť veliké teplo jí nebylo. Bylo to tak akorát příjemně. Zavrtěla lehce ocasem. Tlapky se jí bořily do písku, ale ne moc. Až na ten horký písek a rozpálené slunce to bylo fajn. Není ti vedro!! Moc dobře víš, že ti není vedro a tlapky tě nepálí už vůbec!! Nepálí to… snažila se přesvedčit, aby jí to přestalo pálit, aby to už necítila. A po chvilce už jí to jakoby bylo jedno.
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor

Profil postavy

za Thu Apr 20, 2017 8:07 pm
Phantamar po zbytek cesty mlčel - až když došli k oáze naděje, Flame se zastavil a s Tosarem po boku pohlédl na utahané vlky. "Zde končí naše cesta a zároveň zde začínají cesty Niwatské. Doporučím vám jedno - vlci, kteří nechtějí do obyčejné smečky, nechť se vydají přes poušť, jako kdyby nazpět - prostě pokračujte po poušti, stále rovně. A narazíte na smečku vrahů, grázlů, zvrhlíků. Ale naleznete smečku silnou a temnou," Flameova srst i Tosarův plášť vláli ve větru a několik vlků se podívalo směrem ke smečce Zeiss.
Phantamar tehdy - s dovolením - přebral slovo. "Smečko, kdo chce kam? Zde končí celá naše cesta, nejen její poslední úsek. To, co jsme prožili, to, kde jsme se narodili, vše je smyto vodou a zasypáno pískem. Žádné takové místo neexistuje a smečka, která vám doteď poskytovala ochranu, se rozpadá. Jedna skupina bude pokračovat do Niwatských smeček, druhá do této temné. Nevím, jak se rozhodnete vy, ale já hodlám kráčet ve stopách svého strýce a jeho partnera," Phantamar hrdě vypjal hruď, snad jako kdyby se těšil poctě znát Flamea - pravdou bylo, že byl nejhloupější vlk pod sluncem.
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 331

Profil postavy
Hlavní postava:

za Thu Apr 20, 2017 10:10 pm
Grillya se plahočila s davem dál, její tělo se kymácelo ze strany na stranu a kosti se ji rýsovali pod kůží, rozhodně nevypadala nijak dobře, jako by se měla každou chvíli rozsypat. I tak ale mířila dál, sic trochu vzadu za ostatníma. Byla na sebe vlastně i hrdá, nečekala že se dostane tak daleko, tuhle cestu brala pro sebe jako předem prohranou a jenom vyčkávala kde již nadobro usne, smrt je ale nepředvídatelná a nikdo neví na koho její oko padne příště, kupodivu ji se prozatím vyhýbalo. Zvedla zjizvenou hlavu a zahleděla se směrem k těm co je vedli, očima přitom občas zabloudila i k členům její smečky včetně její malé sestry. Zamračila se při pohledu na ni, nevypadala taktéž zrovna nejlépe, nedokázala si ani ve snu představit co by dělala, kdyby Dianna cestu nezvládla, přichomýtla se tedy blíž k ní, snad aby ji mohla kontrolovat, měla ji pod dohledem. Tlapy se ji motaly a písek usedal v její černé srsti ještě několik dalších dlouhých dní, až v ten jeden, téměř na pokraji sil zahlédla tahle jejich podivná skupinka zahlédla oázu. Už při prvním pohledu na tu špetku vody se ji rozzářily oči jako už dlouho ne, nevnímala slova ostatních, ani jejich pokyny, prostě se jen svalila do té průzračné vody a nahlas oddychovala. Lehce se napila z té louže, ke které se to dalo přirovnat a až poté vzhlédla k ostatním. ,,Chceš po smečce, aby se rozdělila?" Zahalekala udiveně, už jenom tahle slova se ji z hlouby duše příčila. Ať se zdálo, že nemá členy ráda sebevíc, rozpadnutí nemohla dovolit.

Profil postavy

za Thu Apr 20, 2017 10:30 pm
Wallady
Všichni se zastavili u oázy, zdroji pitné vody a ona se nenápadně vmísila mezi ně. Přistoupila k čisté vodě, z jež započala pít. Bylo to tak osvěžující, tak dechberoucí, že to snad ani nešlo. Tak moc si to užívala. Udělala krok do vody a nechala tlapky ochlazovat v příjemné vodě. Kdyby její kůže byla měkká a tenká, bez pochyby by měka po celých nohách vodou plněné puchýře. Ale její tlapy měly „stvrdlou”, normální kůži, jako mívají psi a psovité šelmy. Podívala se na mluvící vlky (Phantamar a Flame) a lhce zvdihla obočí, ale pak se jemně zamračila. Jedna smečka se má dělit do několika jiných smeček? Není to poněkud…zvláštní…? A když nezáleží na tom…kam se přidat? Silná, temná smečka, nebo… zarazila se. Hrdě mluvil jen o temné smečce a o území Niwatskému se jen zmínil. Jedna smečka, jedno území, ale název „Niwatské území” jí přišlo víc…větší…nemyslela si, že by tam byla jedna smečka. Nevěděla kam se vydat. Ale…přeci jen se rozhodla zkusit prozkoumat větší území, větší celek. Ale vůbec si svým rozhodnutím nebyla jistá. Dělá správnou věc? Co když je Zeiss větší jak Niwatské území? Co Zeiss skrývá? Ale co skrývá…to druhé území? Bylo tak moc otázek, na něž se ale nedokázala zeptat například Flameho. Lehla si na břicho do vody a na chvíli zavřela oči, jež jí tak dlouho a tak moc pálily. Zívla, napila se a poté se do vody svalila i bokem, zády a druhým bokem. Její srst byla namočena, ještě chvíli a může vyrazit dál.
Počet příspěvků : 252

Profil postavy
Hlavní postava: Demon

za Fri Apr 21, 2017 11:55 am
Dalkit

Ked sme všetci došli do oázi, mohli sme si odpočinút. Ja som hned isiel k vode aby som zmyl suchu krv a ocistil rany podnou. Vtom žačal hovoriť Flame, tak som prestal, a len ho pozorne počúval. Pozrel som sa do púšte, kde podla tofo čo vraveli mala byť silná smečka. Už len to čo onej hovoril sa mi moc páčilo. Ale hlavu som otočil zasa naspeť. Potom slovo prevzal Phantamar. VYpočul som si aj jeho slová. Kam sa vybrať. mám ísť do silnej a temnej smečky, alebo ísť dalej hladať smečku do ktorej zapadnem. Nie!!! Nehodlám zasa hladať nejakú smečku, a otazne je či by som sa kním dostal, či by som prežil.  Radšej pojdem do smečky Zeiss. Pomyslel som si. A prederiem sa medzi vlkmi až dopredu kde sa pokloním pred Tosarem a Flameom. ,,Bude my ctou slúžiť smečke Zeiss." Povedal som chladnejšie, a trochu odnich odstupil. Bol som pripravení ísť do Zeiss.
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr

za Fri Apr 21, 2017 3:27 pm
Pokračovat v této cestě do země ve slepé tváři, která jen se vodila skrze tuto poušť a očima se stále rozhlížela po ostatních s úsměvem. Cítila ve svých rozviklaných kostech, že už co nevidět docházeli k cíli k této odměně a vítězství, které si zasloužili. Ale bylo tomu opravdu tak? Dianna se pohlédla po Grilly, která ji následovala v kroku po tomto dobrodružství. Má milá sestro, kdybys jenom tušila čím procházím, tak bych ti toho tolik svěřila. Moji myšlenku o tom, jak hodná můžeš být, jak hezká se druhým zdáš a jaká to skvělá sestra si mohla býti. Skrze náš život jsme toho tolik ztratili a získali, říkali jsme si tolik tajemství, vybrečeli si jedna druhé na hřbetě. Teď už jdeš dokonce po mém boku!
Ale doufám, že mě nebudeš následovat až ke krajině pampelišek za té nejtemnější noci, kdy konečně se dostanu na oblohu ke všem těm předkům. Vždy zůstaneš má sestra,
ke které budu pohlížet s různým pohledem, ale přitom se přece jen na tebe vždycky usměji.
když tak Dianna vzhlížela na svou sestru, tak se zamýšlela až se ji vhrkla slza do jejích oček. Zamhouřila jimi, aby neplakala a jen pohlédla vpřed, kde před nimiž se už zobrazovala oáza. Povzdechla a podívala se po ostatních ještě několikrát. Po své již velké Jackquelin, na svou kamarádku Eleanoru a také na Drogona. Již Dianna půjde svou cestou, tam kde již chtěla se uložit do spánku pod širým nebem hvězd na louce plné pampelišek s tím chladným větříkem vlající do srsti. Podívala se na Phantamara a kývla pochopitelně hlavou. ,,To co řekne alfa, tak musíme uposlechnout.'' řekla Grilly a pootočila se ke vzdálené krajině. Možnost najít to místo, tam by se usadila a odpočívala napořád. Ještě jednou se podívala po členech nebo spíše už jen vlcích. Posadila se chvilkově vedle své sestřičky a pohlédla na ni. Jednou se zase potkáme tam nahoře. pomyslela si Dianna a jen tak chvilkově koukala kolem sebe na dějství, které se zde odehrávalo.
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko

za Fri Apr 21, 2017 3:56 pm
Jacqueline brzy zjistila, jen co se přiblížili na dohled, že oáza, kterou považovala za obyčejný přelud vyvolaný hladem a žízní, byla skutečná. Zde se všichni zastavili. Jack s povzdechem dosedla do horkého písku. Hned věděla, že temná smečka asi nebude nic pro ni. I když... Podle toho, co se stalo, když byla vlče, to, když ji strýc chtěl naučit být vrahem... Otřásla se. Možná by tam nějak zapadla, ale ona se v koutu, ve středu své duše cítila nějakým způsobem dobrá. Jenže jak dobrá? Byla by schopná obyčejně zabít nějkého vlka bez špetky citu. Grillya ale nijak nesouhlasila. Jack k ní prohodila: ,,Většina nebude chtít alfu následovat do temné smečky. Někteří se na to necítí. Jednou to prostě takhle nastat muselo, teď už si jen vybrat." Jí osobně smečka zase nijak moc k srdci nepřirostla. Klidně ji opustí, když jsou teď na hranici hádky. Povzdechla si a hlavou jí prolétla náhodná myšlenka, při které sama sobě vyrazila dech. Jdi za strýcem. Staň se vrahem. Nemáš co ztratit. Opravdu se na to necítila. Ale... Zamyslela se. Nemusela by se přímo stát vrahem. Šla by sice ke strýcovi do zácviku, ale jen, aby se ubránila. Aby byla schopná bojovat za svůj ubohý život. Milovala adrenalin, dobrodružství a nebezpečí - jen to jí dokázalo na tváři vykouzlit upřímný úsměv, ten risk, ta odvaha. Vždy ji lákalo skákání po skalách. Ale vždy chtěla létat. To sice se zácvikem nijak nesouviselo, ale teď si byla zcela jistá, kam se vydá. Došla ke své tetě a Dianně tiše řekla: ,,Vydám se za strýcem. Vycvičí mě. Musím za hranice, zase zpět, ale není to zase tak daleko, věřím, že si mě sám najde. Nevím, jak to dělá, ale je toho schopný. Jednou bych se vrátila. A pokusím se o to co nejdřív." Pak se usmála. Bude sice zase muset podstoupit tu cestu... Ale její strýc byl snad všude. Nedivila by se, kdyby teď vykoukl zpoza písečné duny. Ale... Opravdu ho cítila. Ač byl daleko, někde za pouští, nedaleko háje, kde potkali ty dva, Tosara s Flamem. Nebo už je z něj tak vyděšená, že začíná být paranoidní? Opravdu nečekala, co od  svého psychopatického strýce čekat. Jednou se vrátím. Ne jako slabé, malé vlče, ale jako silná, dospělá vlčice. Budu větrem a stínem. Půjdu za svým šíleným strýcem a nechám se vycvičit jako odvážná, mladá a silná vlčice. A vrátím se silná.
Počet příspěvků : 2222
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cäelle

za Fri Apr 21, 2017 4:33 pm
Tristis

Šla jsem mlčky. Kirottu mi stále neodpověděl. Neměla jsem mu to za zlé. Byl zamyšlený stejně, jako všichni ostatní. Brzy jsme dorazili na místo, kam po celou dobu směřovali naše kroky. Konečně.
Phantamar nám oznámil, že se smečka rozdělí. Nevadilo mi to. Kromě Larai jsem tu stejně nikoho neměla. *Jít dál skrz poušť s vlky, kteří myslí jen na sebe nebo na místo, kde si mě třeba budou víc vážit?* Neznala jsem Niwatské smečky. Netušila jsem o nich nic. Ale rozhodně to vypadalo lépe než smečka Zeiss. Bylo mi jasné, jakým směrem se vydám. *Snad Larai bude sdílet můj názor*. Domnívala jsem, že volba je více než jasná. Většina vlků mlčela, jen Grillya něco nesouhlasně zamručela. Zrovna od ní bych to nečekala. Z klidu mě vyvedl až Diannin hlas. Jak může být tak hloupá? Tak naivní? Tak, tak submisivní!? Ne, už jsem nedokázala déle mlčet. Tohle už bylo moc. "Seděla sis na uších? Teď máš možnost se svobodně rozhodnout. To, že nás Phantamar pár dní vedl z něj nedělá vůdce. Nezvolili jsme si ho. A když měl možnost dokázat, že je pravým vůdcem, selhal. Vůdce chrání smečku. Nebojí se postavit vetřelcům, aby svou smečku ochránil. On nic takového neudělal. Nezachoval se jako vůdce a proto nemusíme poslouchat, co říká,"pronesla jsem nahlas. Byla jsem si vědoma toho , že se tímto stavím do nebezpečné pozice. Malá nevýrazná kappa,která tu stojí tváří v tvář alfě."Temná smečka potřebuje temné a silné vlky. Jak už řekl, je to násilná smečka.Tím směrem by se měl vydat ten, kdo cítí, že jho duše je naplněna temnotou. K čemu jí bude většina z nás? Možná jako obětní beránci. Jsme tak zesláblí a zranění. Většina z nás tam nedokáže zapadnout. A já jsem nešla týdny skrz rozpálenou poušť, abych byla něčí obětní beránek. Už nikdy." řekla jsem a pohledem propíchla tři samozvané vůdce. Pak jsem se postavila a přešla na druhou stranu. Stranu, která symbolizovala Niwatské smečky.
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 331

Profil postavy
Hlavní postava:

za Fri Apr 21, 2017 8:29 pm
Grillya
,,Vůdci hlavně na smečce záleží. Nebyl s to ty? Co měl ty chytré řeči před odchodem?" Pronesla směrem k Phantovi naštvaně po slovech Tristis, k jejím řečem mířeným na Diannu se mezitím vůbec nevyjadřovala. Pomalu se zvedla z té kaluže, která byla zřejmě jedinou v celé poušti a nevýraznýma očima probodla dotyčného.  ,,Erquinn si musel stát na vedení, když do tak vysoké pozice postavil psychicky nevyrovnaného vlka." Štěkla, tvář se ji přitom zkřivila v nespokojeném úšklebku, poté pohlédla směrem ke své ne moc dobře vypadající sestře a na posledy se zamračila směrem k jejich "Alfě". ,,Jsi jen sirota, vždy jsi byl." Zamumlala, došla k boku té poslední přeživší z její rodiny a po tak dlouhé době dala opět nějak víc tímto jednoduchým gestem najevo, že s ní má něco společného. ,,Nech ji." Cekla k Tristis varovně, zadní část svého těla svalila k zemi, tudíž skončila v něčem podobném sedu a dál již jenom poslouchala, přitom všem připomínala spíše doutnající sopku, chvíli před dalším výbuchem. Ty dva co jejich smečku tak přebrali přitom ignorovala.
Počet příspěvků : 1709

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

za Fri Apr 21, 2017 11:54 pm
Eleanora
Kráčela jsem mlčky v předu. Přesněji několik kroků za průvodcema tedy psem a šedivý vlkem vedle kterých šel Alfa tedy spíše bývalý, který jim naši smečku vydal dobrovolně. Štvalo mě to, ale nic jsem proti tomu ani nedělala a co taky? Měla jsem z těch dvouch smýšené pocity a hlavně potom co pes budící respekt povzbuzoval některé vlky. Brzy jsem zpomalila a srovnává jsem krok s mou jedinou kamarádkou tedy Diannou. Pořád jsem však mlčela. Pohledem jsem přejela po vlcích a doufala jsem, že už tam budeme, protože tihle vlci si to zasloužili. Hodně si toho vytrpěli a zasloužili si dojít na slíbené místo. 

Za nějakou dobu jsem viděla oázu. Myslela jsme si, že je to Fatamorgána, ale podle všeho nebyla. Brzy jsme se tam došli a zastavili se. Zahleděla jsem se na Tosara a Flamea. Psovi vlál plášť a vlkovi pouhá srst. Mluvili o tom, že jsme dorazili do končin Niwatských a můžeme si vybrat mezi smečkou temnou a smečkami obyčejními. "Temno nebo obyčejnost? Mysleli tím asi svit? Na jakou stranu jít? Na stranu dobra či zla? Světla či temnoty? Na stranu přátelských vlků nebo s ledovým srdcem?" Takové ve mně kolovaly otázky. Phantamar nám oznámil, že naše smečka se rozpadá. "Jak pak by ne, když má, tak mizerné o vůdce?" Neodpustila jsem si to aspoň pomyslet. Také řekl, že se přidá k té temné a to mě odradilo taky přidat. Třeba Gammu, asi sestru Dianny to zaskočilo. Koho by, ne? Ale uvědomil si, že takhle zakryje své chyby. Ten vlk co mi pomohl zachránit Nefas se rozhodl pro Zeiss. Pohlédla jsem na Diannu, která Alfu chtěla poslouchat. Bála jsem se, že kdyby ji řekl skoč z útesu, tak skočí. Nejspíše adoptivní dcera Dianny se rozhodla pro jinou variantu a to odejít za strýcem. Při slovech Kappy (Tristis) jsem na ni na souhlas kývla hlavou. Obávala jsem se o sestru Dianny, která si dovolovala na Phatamara i když měla pravdu. "Klid. Vyber si kam chceš jít. Jestli chceš následovat Phantamara nebo jít do Niwatských smeček." Promluvila jsem tiše k ni a odvrátila jsem pohled na Diannu. "Tak co jste si vybrala, slečno?" Zeptala jsem se klidně kamarádky, protože to byla skoro jediná moje kamarádka a ráda bych ji neviděla naposled, protože každá si vybere jinou stranu.
Počet příspěvků : 472

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce: Delta

za Sat Apr 22, 2017 2:10 pm
// Omlouvám se pokud na někoho nezareaguji, ale vůbec se neorientuji.

Posledních pár dnů na Drogona padl podivný tísnivý pocit. Společnosti se stranil více než obvykle a neustále zůstával až na samém ocasu karavany. Bezduše pozoroval, jak se mu jeho dlouhé a pohublé packy bezmocně zabořují do dusivého písku. I přes to, že dokázal bez jídla a vody vydržet mnohem déle než ostatní, tak i na něm se začaly podepisovat nekomfortní podmínky cesty. Žebra mu šla vidět více než obvykle a těžký dech prosycený dehydratací a nepříjemným pískem způsoboval chrčivý a až nepřirozeně ochraptělý hlas. I přes všechny své psychické i fyzické problémy pokračoval dál a sem tam popohnal zaostávající členy smečky. 
Netušil, jak dlouho trval jejich pochod smrti přes poušť. Doufal, že nebyl jediný, který se neorientoval v čase a dny přestal počítat již před nějakou dobou. Zvedl hlavu k oslepujícímu horizontu a zamrkal zalepenýma očima, které postrádaly svůj typický lesk. Přimhouřil oči a skoro nevěřícně se mu podlomily tlapky. Zelené koruny stromů ve žluté poušti zářily jako nová naděje. Stejně jako většina smečky se pustil do klopýtavého běhu a schoval svoji rozpálenou srst do chladivého stínu. Uvolněně vydechl. Bylo to jako skočit do příjemného jezírka. Při pomyšlení na vodu začal okamžitě hledat osvěžení, a když konečně našel malou tůňku, tak se hltavě napil. Přestože ho srst svědila a nejraději, by se naložil do vody a celičký se vydrhl, tak věděl, že by tak jen zbytečně plýtval cennou vodu. 
Spokojený a v rámci možností najedený a odpočatý polehával ve stínu a užíval si zasloužený odpočinek. Občas pozoroval přeživší hrající si vlčata a v jednom z nich dokonce poznal i to, kterému zemřel sourozenec. Odvrátil hlavu, kterou si položil na tlapky. Smečka se za dobu jejich pochodu rapidně zmenšila. Spoustu slabých a starých vlků zemřelo v poušti. Spoustu jich taky rozhodně ještě zemře. S těmito pochmurnými myšlenkami upadl mladý vlk do spánku. Ku podivu do klidného.
Z jeho překvapivě příjemného spánku ho vytrhly až hlasy v jejich provizorním táboře. Nespokojeně otevřel oči a s tichým zavrčením zvedl hlavu. Zabodl pohled do skupinky a sám se tiše zvedl, aby zjistil, co se děje. Nemusel chodit ani nějak výrazně blízko aniž by neucítil dva cizí pachy, které se výrazně lišily od ostatních. Ostražitě napnul odpočaté svaly nabité novou energií a odhodláním a tiše se postavil za skupinku. Díky své vysoké postavě si mohl i přes dav dva vetřelce pohodlně pohlédnout. Jeden z nich - šedý a zjizvený vlk, působil mohutně a jeho rubínově červené oči žhnuly živými plameny. Druhý, i když menší a mladší, ani nepřipomínal vlka. Jeho klenutý nos a onyxově černé hluboké oči děsivě klouzaly po všech přihlížejících. Drogon slyšel, jak se vystrašená vlčata s kňučením tisknou ke svým stejně vystrašeným matkám. Lehce se zamračil na černý plášť psa a podíval se na Phantamra v čele skupiny. Cítil ve vzduchu napětí. Poměrně znechuceně sledoval, jak všichni vlci ohýbají hřbety nad jejich novými vůdci. Copak nemají špetku rozumu? Nechají se vést nějakými přivandrovalci? I přes to, že cizincům ani zdaleka nevěřil, tak sklonil pohled k zemi. Avšak nepoklonil se. 
Znovu se vydali na cestu. Drogon si ani nevšiml, že je opustila jejich starší Alfa. Sám se o něj nikdy nezajímal. Jeho pozornost přitahovali pouze dva cizinci a stále je nenápadně odhadoval pohledem. Nevěřil, že kdy najdou nový domov. Co když nás vedou na smrt? Drogon sám sobě namlouval, že horší než tohle už to asi nebude. Vždyť je neznáme. To, že je to Phantamarův strýc neznamená, že mu máme věřit. Vrčel v duchu. Pokud nás vedou do léčky, tak nemáme šanci se ubránit. Podíval se na sotva plazící se vlky a těžce vydechl. Tohle bude ještě složité.
Po několika dnech se celá vyčerpaná tlupa dostala k další oáze. Mladý vlk se rozeběhl vstříc k vodě a jak široký, tak dlouhý se do ni ponořil. Už nedokázal snést svoji špinavou srst. Začal si ji agresivně drhnout a blaženě přivíral oči, jak se mu z ní odplavovaly sedimenty písku. Nastražil uši, když se po oáze rozlehl hlas Phantamara. Zamračil se nad jeho výkladem. Poslouchal nespokojené, ale i souhlasné pokřikování vlků. Jeho pozornost upoutala hlavně Grillya, která ho svým názorem více než překvapila. "Copak jste se zbláznili?" podíval se na trojici vůdců. Nikoli Alf. "Rozdělit se?" zopakoval a oči upřel na Phantamara. "Po tom všem, co jsme si společně protrpěli se chcete stát vzájemnými nepřáteli?" tiše zavrčel a přejel pohledem všechny vlky. Sám ke své dosavadní smečce nechoval nějaké větší empatie, ale v tuto chvíli se začala projevovat jeho konzervativní stránka, která nedokázala přijmout žádnou další změnu. "Zklamal jsi, Phantamare." pronesl k černému vlkovi upírající na něj pevný pohled.

Profil postavy

za Sun Apr 23, 2017 11:52 am
Wallady mlčky pozorovala s lehce zednutým obočím celou jejich konverzaci, celou jejich hádku. „Jestli si alfa přeje rozdělit smečku, pak je rozhodnutí na něm, no ne?” zamumlala si pro sebe a pohledem přejela po všech vlkách. Pohled jí však zůstal na Flameovi a Tosarovi. Byli od pohledu jasní kam se vydají a vlastně… jakoby už tam minimálně jednou byli. Prohlížela si hlavně vysokého šedého vlka se spostou jizev. Upřela na něj prohlížející pohled, téměř až tázavý. Když od něj konečně svůj pohled odtrhla podívala se na svoje epošpiněné tělo. Žádná jizva ani škrábanec. Přišlo jí to tak…zvláštní, že někdo může být chodící jizva a někdo bez toho. Ale neměla se čemu divit. Byl starší, to bylo jasné hned, proto už toho taky měl mnohem více zasebou. Položila si hlavu na packy a zavřela oči. Přemýšlela. Ne snad nad něčím konkrétním, jako spíš tak různě. Nad Flameem, nad smečkou, nad sebou a nad životem… Jak moc nevyspitatelný je osud, jak moc je život zvláštní. Jak moc rychlý čas je. Při přemýšlení poslouchala i jen šustnutí listí na palmách a keříkách. Přírodní hluk jí uklidňoval, něco jiného však byly hlasy ostatních. Otevřela oči a zvedla hlavu. Phantamar… pomyslela si a podívala se na něj. Pravděpodobně je to on. Nevypadá moc jako na statnou Alfu… pomyslela si a podívala se na strůjce věty „Zklamal jsi Phantamare.” A ty se divíš? Nevypadá na dobrou Alfu. Kdo mu ještě věřil…? nemluvila. Nechtěla tady rozpoutat peklo a někoho si proti sobě poštvat. Při přemýšlení si nevšimla, jak si onoho strůjce té věty tak prohlíží. Odvrátila pohled opět před sebe. Polkla a olízla si čumák. Napila se ještě z vody a poté se po všech rozhlédla.
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor

Profil postavy

za Tue Apr 25, 2017 4:06 pm
//Jak moc špatnej admin jsem..? Very Happy
Počet příspěvků : 149