Odkaz na pokračování akce: Klik

Share
Goto down
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta
Zobrazit informace o autorovi

Re: Netradiční akce

za Sun Feb 05, 2017 12:47 pm
Karai
Došla k Thunderovi a snažila se zakrýt nervozitu. Položila k němu krysu a zeptala se: "D-dáš si krysu. O-ochutnala jsem ji a žiju.", poznamenala jen tak mimochodem, aby to nevypadalo, že ho chce otrávit. Napovrch se snažila nervózně nevypadat, avšak uvnitř se klepala strachem, nervozitou a strachem. Ano, dvakrát strachem, protože se dvojnásobně bála. Zůstávala stát, neopovážila se si sednout. Bála se a navíc jí nebylo dovoleno, aby si sedla v přítomnosti Gammy. Sedne si, až jí to povolí.
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

za Sun Feb 05, 2017 12:49 pm
FULLMAYA
Medzi vlkmi sa vynímala divná vysoká postava. Telo mala dobre osvalené, no jej srsť žiarila takzvanou neštandardnou farbou. Bola to fena s hladkou priliehavou srsťou, hnedými očami a namrzeným výrazom v tvári. Oči jej tikali sem a tam, pysky odhlípené, pripravené na útok. Bola tu po prvý raz. Chvost s ohnivočervenou špičkou držala hore. Civela na alfu a ani sa nepohla.  
Počet příspěvků : 1512

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

za Sun Feb 05, 2017 1:22 pm
Eleanora 
Byla jsem připravena vyrazit. Popravdě alfu jsem neznala, beta mě ignorovala a gamma se chová příšerně. Zakoulela jsem trochu znechuceně očima. "To je smečka. Kdo je tu fajn? Omegy? To mě podržte." Sedla jsem si a narovnám se. Čekám na další pokyny Alfy a hlavně čekám až odsuď vypadneme. Zaslechla jsem však slova té Gammy. Zavrčela jsem. "Podle ní jsem slabá?! Co si to dovoluje? Být já alfou, tak tu máme novou omegu." Otráveně a naštvaně v jednom jsem zavrčela. Uviděla jsem však nějakou fenu (Fullmaya). Snažila jsem se ji ignorovat, protože jsem ji vůbec neznala. A ona šla nejspíše za alfou.
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 444

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye

za Sun Feb 05, 2017 1:24 pm
THUNDER
K mému nemilému překvapení za mnou přilezla další vlčice, tentokrát omega. Výstražně jsem naježil srst na hřbetě a vyčkal, dokud nepřišla přímo ke mě. Sice mě toto obtěžování nehorázně štvalo, ale musel jsem zase nasadit svoji masku. No, možná s ní může být i sranda. Škodolibě jsem se zamračil a koukty mi cukly do stran. Narovnal jsem se a koukal na ni zpříma. Byla vystrašená. Ach, to je tak vtipné , poznamenal jsem v duchu a čekal, co z vlčice vypadne. Přinesla mi jídlo, krysu. Možná tím chtěla udělat dojem, to se jí ovšem opravdu nepovedlo. Z mého hrdla se ozvalo hluboké zavrčení. Naklonil jsem se nad tuto vlčici. "Krysu říkáš?" Snažil jsem se, aby můj hlas zněl jemně, přitom podezíravě. Poté jsem však začal hlasitěji vrčet a zamračil se. "Jak se opovažuješ přinést mi shnilé maso!" Křikl jsem naštvaně. Rozmáchl jsem se tlapou a odhodil ležící krysu pryč, o pěkný kus dál. "To že ještě žiješ mě nezajímá. A já jsem Gamma, dokážu se o sebe postarat sám, tudíž nepotřebuji, aby mi omegy nosily jídlo. Je to pro mě ponižující!" Okřikl jsem ji a ukázal své velké tesáky. Naklonil jsem se k jejímu uchu a zašeptal hlubokým hlasem. Ještě předtím jsem se musel pousmát nad mou myšlenkou. "Víš moc dobře, že mě musíš poslouchat, že ano? Tak teď jdi, vem si tu krysu a sněž ji" , odtáhl jsem se od ní a pohledem zabloudil na to shnilé maso, poté zpět na vystrašenou omegu. "Budu se dívat" , na tváři se mi objevil šílený úsměv. Ještě jednou jsem probodl vlčici pohledem a poté zařval; "Běž!" Načež jsem stiskl mé silné čelisti těsně před jejím čumákem.
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko

za Sun Feb 05, 2017 1:32 pm
Jacqueline nevěděla, co do zítřka a do začátku cesty dělat. Rozhodla se tedy, že půjde ačkoli byla ze začátku proti a nedávalo jí smysl někam jít - což jí nedávalo ani teď. Změnila názor, když jí pohled zabloudil k vyprahlé zemi. Dobrá, možná bychom někam mohli vyrazit. Protože se v davu dobře vyjímala, všimla si Jacqueline vysoké postavy - Fullmayi. Jack ji moc neznala, s omegami se ani moc nebavila. No, ona se nebavila skoro s nikým. Jen občas uklidnila Torria, když ho náhodou napadla Grillya, jinak nic, s nikým se moc nebavila. Byla prostě jen sirota, která se sem jednoho dne doplazila a už tu zůstala. Odfrkla si a položila si hlavu na tlapky. 

Profil postavy

za Sun Feb 05, 2017 1:43 pm

fulmaya
Fena sa citila divne. Zdalo sa jej ze tu nie je vitana. Prirodzene stiahla chvost a usi prilepila k hlave.z hrdla sa jej dralo vrcanie prezradzajuce podriadenost a nerozhodnost. Bola to fena belgickeho ovciaka, malinoisa, no bola ina ako ostatny druhovia z jej rodu. Svetlohnedymi, takmer jantarovymi ocmi jastrila po okoli a bola pripravena si chranit svoj krk. Nedovercivo si prehliadla vlkov a mlcky postavala, trochu bokom od diania. Fullmaya jej mno pre nu niic neznamenalo. Nestotoznovala sa s nim a radsej by bola takou ako jej rodicia a cele jej plema.
Počet příspěvků : 3335

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

za Sun Feb 05, 2017 1:49 pm
Tau
Tau len opatrne behal pohľadom medzi tými vlkmi, a hoci bol členom svorky poriadne dlho-ani si nepamätal na to obdobie keď bol tulákom hoci vedel že existovalo- nikdy nemal pocit že by medzi nich zapadol. Či už to bolo jeho povahou a uštipačnými a drzými poznámkami skombinovanými s priveľkou odvahou, alebo primalo výškou takže na neho v podstate všetci hľadeli zvrchu. Pohľad sa mu však zastavil na jednej fenke (Fulmaya) ktorá-ako mohol usúdiť na prvý pohľad- taktiež očividne mala ten divný pocit že ostatní sú skrátka iní a oni sú nevítaní. Pohodil svojim modrým huňatým chvostom a uprel na ňu pohľad obidvoch očí-toho smaragdovo zeleného rovnako aj toho modrého. Nakoniec sa opatrne preplietol pomedzi vlkov až zastal pri fene. Odkašľal si zo snahou vyžiadať si pozornosť. ,,Zdravím." pozdravil pokojne pričom pohľadom znova zaletel medzi vlkov ktorý sa očividne znova hádali. Blbci... nikdy nevedia nič vyriešiť bez toho aby sa nepohádali do krvi. Táto svorka teda rozhodne ide pekne dolu vodou... a to doslovne- kvapky vody sa tu už jeden nedočká. Pomyslel si Tau pochmúrne.

Profil postavy

za Sun Feb 05, 2017 1:54 pm
fulmya
pozrela som sa na vlka co ma pozdravil. ,,Zdravim som Fulmaya ako vidis som pes. Nie som vlk ale obycay pes belgicky ovciak."
povzdychla si a svila chvoso. Presco su len taky divn. Necitila sa dobre v takejto spolocnosti. Nevedela preco ale necitila sa nejak prijmne. ,,co ste zac?" spytala sa a potriasla hlavou. Obzrla saa naokolo a potom sa prikrcila.

Profil postavy

za Sun Feb 05, 2017 2:12 pm
Karai
Stáhla uši k hlavě a osas stáhla taky. Vystrašeně se na něj podívala. Nesebrala odvahu cokoli odpovědět, ale potom se odhodlala k nesouhlasnému zavrčení. "Ale já to nechtěla přinést... To... Omlouvám se.", nechtěla být terčem posměšků a urážek té Gammy, která ji za ním poslala. Byla jako otrok. Došla pro krysu válející se kousek dál. Popadla ji do zubů a přišla přímo před Thunderovy zraky. Položila ji před sebe a silou vůle se snažila nepozvracet. Ukousla si kousek té krysy. Tlamu jí zaplnila chuť shnilého scvrklého masa chutnajícího jako shnilá rozinka. Polkla a znovu si ukousla, aby potlačila vlnu zvratků, valících se jí přímo do tlamy. Kus nežvýkala dlouho a ihned ho polkla. Takhle to chvíli bylo, dokud nepolkla poslední kus. Napřímila se, ale náhle se jí zvedl žaludek a pozvracela se přímo před ním. Ach ne! Tak teď se rozluč se životem, Karai. Pomyslela si a vyděšeně k Thunderovi zvedla pohled a poklonila se se slzami v očích.
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 331
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava:

za Sun Feb 05, 2017 2:28 pm
Pozorovala lišku jak míří k další Gammě. Sama si přitom lehla a čekala na tu chvíli kdy se vlk skloní ke kryse, už si představovala jak blbě mu ze shnilého masa je, na druhou stranu začala uvnitř mírně pochybovat o úspěchu jejich plánu, čich mu asi ještě sloužil, ale zábava jako zábava, kdyžtak ji nějak pomůže. S lehkým úsměvem ty dva pozorovala, když v tom vlk krysu odhodil stranou a liška se před ním skrčila. Ihned se pro jistotu zvedla a pomalým krokem k nim vyrazila, pro jistotu, furt to byl koneckonců její nápad a když jí ta málá bílá věc poslechla, určitě by se ještě hodila. Došla ke dvojici zrovna ve chvíli, když se malá liška pozvracela. ,,Pokud dovolíš, Thundere, vyřídím si to s ní sama." Řekla co nejvážnějším hlasem, poté chytla Karai za srst na krku a odtáhla pryč, když byla v bezpečné vzdálenosti, konečně promluvila: ,,škoda že to ten páprda nesežral." Postěžovala si pro sebe a malou Kar shodila na zem. Opatrně se ohlédla, naštěstí takhle ve stínu doupěte, na ni ani lišku nemohla Gamma vidět a tudíž zjistit že žádný trest se nekoná.

Profil postavy

za Sun Feb 05, 2017 2:38 pm
Eleanora
Pozorovala jsem Gammu jak nutí jíst Omegu schnilou krysu. Zvedal se mi z toho žaludek. Jen jsem tiše zavrčela. Nechtěla jsem před tou cestou si všechny znepřátelit. "Jedna Gamma horší než druhá." Zavrtěla jsem hlavou a při tom mi té Omegy bylo trochu líto. A aby toho nebylo málo, tak za tou Omegou jde jiná Gamma. Zavrčím. Nelíbilo se mi jak se k ní chovají. Jen jsem nesouhlasně zavrčela. Zahleděla jsem se ještě jednou na tu fenku. Přimhouřila jsem oči, ale dál jsem si nikoho nevšímala. Nevšímala jsem si fenky, Omeg a ani Gamm. Nevšímaly si mě, tak já jich taky ne.

Profil postavy

za Sun Feb 05, 2017 2:49 pm
Karai
Zatímco se krčila před Gammou, jiná Gamma ji vzala za kůži na krku. Když ji Gamma shodila na zem ve stínu, křečovitě zavřela oči. Když se nic nedělo, odvážila se otevřít pomalu své světlé tyrkysové oči. Podivila se. Žaludek měla i nadále jako na vodě, ale udržela to v sobě. Pohlédla na vlčici tázavým, ale vystrašeným pohledem. Co se bude dít teď? Udělá mi něco? Přemýšlela, ale dle slov té Gammy jí šlo o to, aby se pozvracel spíš ten vlk, který Karai donutil sníst tu krysu. Začínala se klidnit.
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 306
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel

za Sun Feb 05, 2017 2:54 pm
Phantamar po chvilce spánku plného neklidných snů vyšel z doupěte. Ono náměstíčko se nyní zdálo tak... prázdné. Phan se po několika minutách rozhlížení rozhodl dojít k útesu, kde se nacházeli jeho mrtví rodiče - když tam přišel, obraz se náhle přehodil a Phan spatřil velkou vlčí skupinku, s vedením jeho matky a s malým Phantem po boku. 
Uhlově černý vlk se smaragdovýma očima a krémová vlčice s očima jako nebeská modř - ti dva se spokojeně starali o nejmladšího betu v historii, půlročního Phanatamara, černého vlka s modrýma očima a šedými okraji uší. Malý Phant vypadal tak šťastně, spokojeně, jako kdyby se o nic nemusel strachovat. Kdyby tehdy věděl, nechodil by, kdyby věděl, že to bylo naposledy, co uvidí rodiče. Nikdy by je neopustil, byl by s nimi až do posledního výdechu - svého i jejich. 
"Mami," vydechl Phantomas a začal se prodírat vlky - oni si ho nevšímali, jako by byl neviditelný, v minulosti, přesto cítil, jako kdyby byl na místě, přítomen. Slyšel slova, cítil pachy, cítil vlčí doteky. Než ale k vyvýšenině došel, smečka ho strhla na zem a se štěkotem a vytím se rozběhla vpřed, z útesu, zkratkou. Šli lovit potravu, zatímco malý Phant a Erquinn zůstali nahoře na útesu, pozorujíc koryto plné vysokých kopytníků. 
Starší ze dvojice Phantamarů přišel blíže k útesu. Kdyby mohl, plakal by, jenže už od narození byl pokažený, nemohl brečet. Dokonce se během roku a půl naučil neprojevovat emoce, i když věděl, že je má a vůbec to nechtěl. Nechtěl mít emoce, chtěl být zabiják všech a všeho, aniž by litoval.
Najednou se obraz roztřásl, jak se stádo jelenů rozběhlo od lovící smečky, vedené Kelsey. Phantamar stihl zaregistrovat mnohem více detailů, než kdysi - kdysi zaregistroval padající suť a poté to, že mu zemřela matka. Jenže teď, všiml si tolika vlků, co přišli s jeho rodiči o život, kvůli blahu vlastní smečky. V okamžiku, kdy se začala sesouvat suť, Phantamar mocně zavrčel a - jako vždy, když se mu zdál tento sen - rozeběhl se z ne tolik vysokého útesu. Jako vždy dopadl tvrdě, na suť kamení, pod kterou se skrývaly kosti jeho rodiny. Phantamar se flákl do hlavy, takže mu po čele začala stékat rudá tekutina a vlkovi se podlomily tlapy, při velkém nárazu. 
Místo pláče se Phant tedy začal smát. V jeho očích se nejevilo absolutně nic, nebylo možné spatřit zde odraz zdravé mysli - to se jen dvouletý sirotek místo smutného pláče šíleně smál, šíleně a pomstychtivě. Díky oné akustice se smích dostal dokonce až k táboru, sice už ne tak hlasitý, ale pořád z něj šlo cosi, co mrazilo po zádech. "Prý sirotek..." zašeptal Phantamar se smíchem. "Už nedovolím, aby se někomu stalo něco špatného. Nedovolím, aby moje smečka zemřela, dokud budu žít!" zařval Phantamar nahlas a hlavu opřel o jeden z velkých balvanů - to už se mu začínala doopravdy točit hlava a vlk s tržnými ranami na hlavě a na těle sykl. Kámen ho krásně chladil a Phantamar mohl podle otisků své vlastní krve zjistit, kdy se o jaký kámen opíral tak, jako nyní.
"Proč nemůžu umřít? Za co mne trestáš?" zašeptal Phantamar unaveně a přivřel oči. "Prosím..." Moc dobře věděl, že mu ani prošení nepomůže. Věděl, že zítra se vzbudí s malým strupem, po kterém nic nezbyde. "Co když se mi nepodaří zachránit nějakého vlka, protože na to nemám? Chci umřít, abych to nemusel podstupovat, mami. Tati," Phantamar začal blábolit více a více - horko mu až až lezlo na mozek. Když se mu srst začala lepit pod náporem krve k sobě, Phantamar se zvedl a vydal se na kratší cestu do tábora. 
Teda, pravdou bylo, že cesta byla velmi krátká jen ve skutečnosti - pro vlka s otřesem mozku a rozseklou hlavou(a pravděpodobně pohmožděnými tlapami a žebry) byla noční můra několikanásobně dlouhá. Přesto ale dorazil do tábora, potrhaný a zakrvácený. Stačil mu jediný pohled s Erquinnem, jež věděl moc dobře, o co jde, a vyčerpaně se složil uprostřed tábora, pokoušejíc se alespoň o jednu jedinou slzu.
Počet příspěvků : 508
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rita z rodu Gája
Postavení ve smečce: Nemá smečku

za Sun Feb 05, 2017 3:00 pm
Khaleesi
Ouška měla lehce do stran, tak aby zaznamela jakýkoliv zvuk. Nikdo si jí doposud nevšiml a tak přidala do kroku, aby se odsud konečně dostala. Vrčení a špatná nálada kolem ji doháněli k šílenství. Ohlédla se a ve všem tom spěchu si ani nevšimla že před ní spí Drogon. Žuch, zakopla o něj a spadla čumáčkem na zem. Khaleesina bílo-fialová srst se lehce zamazala od hlíny a ve fialové ofině byla stébla trávy. ,,O-omlouvám se V-ám. Já př-přehlédla jse-m Vás.'' vystrašeně koktala a přikrčila se. Byla připravena na výprask.
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr

za Sun Feb 05, 2017 3:15 pm
Po čase byla unavena ze svého vzlykání, cítila se špatně, taková odkopnutá od společnosti, jako by ji všichni ignorovali. Vlastně nedivila by se, hlavně když kolem jsou samý vysoce postavení. Proč nemůžou být všichni sobě rovni? Co to vlastně tohle všechno znamenalo? Tázala se sama sebe, ale žádná odpověď ji od konce mozečku nepřišla. Jenom to tiché hřmění v myšlenkách a nijak dále to nepokračovalo. Uprostřed tábora zahlédla nějakou vlčici (Eleanoru), pozdvihla pozorně svou ztěžklou hlavičku a prohlížela si ji svýma smaragdovýma očima.
Vypadala jako by něco hledala, ale co by to tak mohlo býti? Nebo třeba nehledala nikoho a hleděla si svého vlastního byznysu, který neočekávaně byl jenom poflakováním. Otřela si zbylé kapičky oceánu, který se ji nesl po šedé tvářičce plné starostí. Zdvihla se ze země a kráčela směrem k vlčici, neznala ji ani pod postavením, což bylo pravděpodobně dobře, jelikož jen co viděla tyto vysoká postavení jak s námi všemi zacházejí, no tfuj tajbl. ,,Uhmm.. h-hledáš někoho?'' vykoktala ze sebe tiše se sklopenými ušima u zátylku. Dianna byla taková menší špinavě šedá vlčice, na které šlo jenom zaujat tento pohled velice smutný a nešťastný, její očka vždy ukrývala svou velkou část na tom, jak moc chtěla odejít. Nemohla, neměla na výběr, nedokázala to. Na tohle byla vždycky sama.
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 444

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye

za Sun Feb 05, 2017 3:23 pm
THUNDER
Omega byla poslušná. Dělala přesně to, co Thunder chtěl. A to se mu líbilo. To měl rád, poslušnost. Jen tak škodolibě přihlížel na to, jak se liška trápí nad tímto kouskem shnilého masa a zákeřně se mračil. Viděl, jak se jí navaluje. Viděl také nevrlé pohledy ostatních vlků, to ho však vůbec nezajímalo. Pozornost teď věnoval pouze této vystrašené lišce. Brzy to už nevydržela, a veškerý ten hnus vyklopila přímo před něj. V klidu se snihnul vyhnout tak, aby se nestal obětí tohoto hnusu, a došel pomalu z druhé strany k lišce. Viděl, jak se v duchu loučí se životem. Vsuktu, tohle ho opravdu naštvalo. Naklonil se nad ní a řekl. "Já tě ale neprosil, aby jsi s tím hnusem chodila zpátky, ke  mě" ,řekl hlubokým hlasem. "Hmm, tvoje chyba" , dodal, pokročil rameny a hlasitě zavrčel. Napřáhl přední tlapu, rozmáchl se a vrazil tu ránu lišce přímo do tváře. V tom ale přišla druhá Gamma odvést si tuto budižkničemu. Nechápal proč, ale nechal si ji odvést. Na znamení toho, že tohle ho opravdu naštvalo, vrčel di té doby, než mu obě zmizely z dohledu. Potom stáhl veškerou tu zlost a nasadil opět kamennou tvář. Tohle ho přestávalo bavit. Hm, ale poslušná byla. Udělala vše tak, jak jsem ji řekl , pomyslel si a šíleně se usmál. Úsměv mu poté hned zase spadl a on se vrátil do normálu. Příště už sí s nikým takovým hrát nebudu , pomyslel si a rozešel se napříč celým táborem. Celou svou cestu dával ostatním najevo, že nestojí o jejich společnost a není v nejlepší náladě. Cestou zabloudil pohledem k lišce a gammě, kterou probodl pohledem. Celé se mu to nějak nezdálo, ale vykašlal se na tyto zbytečné problémy. Když prošel celý tábor, usadil se vzadu ve stínu skal, kde jej již nikdo nemohl spozorovat. Teď jen nevrle čekal, kdy se konečně vydají na tu pitomou cestu.
Počet příspěvků : 2243
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cäelle

za Sun Feb 05, 2017 3:28 pm
Tristis (♀/ 3 roky)
Dál jsem hrdě stála uprostřed tábora. Snažila jsem se dál myslet pozitivně. Na této situaci jsem však neshledala nic pozitivního. Trošku mě to přivádělo do rozpaků. Kdysi, když jsem byla ještě malé vlče, přísahala jsem, že budu vždy v každé situaci pozitivní. Nikdy jsem se nedozvěděla, proč mi daly zrovna tohle jméno. Vůbec se ke mně nehodilo. Rozhlédla jsem se a s úlekem jsem zpozorovala Phantamara. Byl zraněný. Pomalu jsem k němu došla a začala jsem si prohlížet jeho zranění, ovšem pomoct jsem mu neodkázala. Neuměla jsem léčit.

Profil postavy

za Sun Feb 05, 2017 3:33 pm
Eleanora
Byla tu vcelku nuda. Tedy až na Gammy, které týrají Omegy. Což nebylo moc pro mě.  Tedy něco se dělo...vrátila se ta Beta. Zhroutil se hned uprostřed tábora. Jen jsem se ušklíbla. "Mám mu pomoc? Ne...ignoroval mě, tak já mu to oplatím stejnou kartou. Tak ať si tam klidně chcípne." Napadne mě i když jsi připadám, že jsem na něj tvrdá, ale jak on ke mně, tak já k němu. Zakoulím očima, když jsem uslyšela, že se zase někdo omlouvá. Po chvilce uvidím nějakou vlčici. Ušklíbnu se, když zjistím, že šla za mnou. "Já? Ne...Jak si dovoluješ si mě na to zeptat?" Syknu na ni. "Čekám na tu podivínskou cestu. A ty?" Zeptám se už mírněji. "A jak se jmenuješ? A co post?" Klidně ji podám další dvě otázky a klidně máchnu ocasem.
Počet příspěvků : 474

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose

za Sun Feb 05, 2017 3:36 pm
Drogon neklidně škubal oušky během svého spánku. Obávané noční můry mu sužovaly mysl a stále mu funěly zákeřně za krk. Prudce sebou trhl, když ucítil slabý náraz do jeho těla a vymrštil hlavu vysoko nahoru. Ztrhaně dýchal a zorničky měl zúžené. Chvíli se dezorientovaně otáčel do stran dokud se skutečně neujistil, že je opět v realitě. Jen sen. opakoval si v hlavě a pozornost přesunul na jakousi vlčici. Nemusel znát jméno, aby věděl, že to je Omega. Ta ustrašená Omega. Protočil očima a odfrknul si. "Padej mi z očí." zavrčel pouze. Nehodlal se na ni nějak mstít za to, že ho vyrušila ze spánku - stejně by se dřív nebo později probudil. Dlouze zívl a odstrčil od sebe onu fialovo-bílou vlčici. Pohledem zabloudil doprostřed Tábora, kde ležel zraněný Phantamar. Lehce pozvedl obočí, ale věděl, že mu nemůže nijak pomoci.
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3563
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

za Sun Feb 05, 2017 3:40 pm
NEFAS
Poobzerala sa po tábore. Postavila sa a začala sa prechádzať pomedzi vlkov. Uši mala pri zátylku a prísny pohľad. V strede tábora si všimla Phana. Sklonila k nemu hlavu a očnými zubami ho jemne zaťahala za ucho. Vystrela sa. "Vstávaj. Nebude tu predsa Beta plakať. Si silnejší." prehovorila chladne. Jej rodina nič nehovorila. Určite nemienila nad ňou plakať. Dokonca si enmienila založiť svoju rodinu vlastnú. Nevedela sa vžiť do role samotného vĺčaťa. Ona to už zažila. Phana nebrala ako vĺča. Ale ako vlka. "Dokáž, že si svoje postavenie zaslúžiš. Poď, musíme pripraviť veci na cestu." dodala rovnakým tónom a rozhliadla sa. "Všetci si zoberú len tie najnutnejšie veci!" prehlásila v Tábore. Otrávene si odfrkla. Musela si šetriť sily, ale zároveň sa najesť. Mršina v jej nore bola to pravé. Jedným očkom skontrolovala, či Phan ide s ňou. Vošla do nory a schmatla mršinu zajaca. V tlame ho rozpolčila a druhú polovicu dala Phanovi. "Jedz. Nieje to prosba." povedala rázne. Zadívala sa mu skleneným pohľadom do očí.
Sponsored content

Povolení tohoto fóra: