Odkaz na pokračování akce: Klik

Share
Goto down
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 331
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Netradiční akce

za Sun Feb 05, 2017 3:41 pm
Pokojně ležela a vyhlížela svou budoucí oběť, tohle ticho, které náhle nastalo se ji ani trochu nelíbilo, měla takovou chuť na někoho zařvat, potopit ho či mu prostě a jednoduše zkazit den, ne snad protože by ji to nějak extra bavilo, ale když se měl někdo hůř jak ona, přežívalo se ji hned lépe. Nenápadně koukla na lišku opodál. Mohla by se pustit do ní, koneckonců, snědla už několik dní proleželou krysu a potom málem Gammě pozvracela tlapy. Na chvíli nad tím i dokonce zauvažovala, avšak něco uvnitř ji říkalo že si to malé škvrně kvůli ní teď protrpělo dost. Zvedla hlavu ze země až ve chvíli, kdy se v táboře objevil zubožený Phant. Sirota nepoučitelná. Přimhouřila oči a pohlédla na své osliněné tlapy. ,,Do háje. Se na to vykašlu." Zavrtěla hlavou, jako by z ní chtěla něco dostat a rychle se zvedla, následně několika kroku překonala vzdálenost mezi jejich úkrytem a ležící Betou. ,,Budíček." Už i Omegy vydrží víc. To už na něj ale mluvila i Slepota, protočila očima a sedla si na zem.
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 306

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel

za Sun Feb 05, 2017 3:45 pm
Phant se po krátké chvíli probudil z bezvědomí. "Už zase, Nef. Ty otravný myšlenky na sebevraždu a ještě otravnější reálný sny!" zaskučel deprimovaný Phantamar, ale potom těžce vstal a rozkulhal se - s hrdým výrazem, ale přesto potrhaně - za Nefas. "Víš, že pláč pomáhá odplavovat stres? A všechny ostatní pocity?" optal se vlk a sykl. Utrhl si malý kus masa a jen tak tak ho polkl. "Nemám hlad," podotkl hlubokým, odměřeným hlasem, a začal si čistit slepenou srst - a zaschlou krev.
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku

za Sun Feb 05, 2017 3:47 pm
Najednou vidí, jak se vrátí ta stejná Beta, která předtím chránila tu Omegu, zastříhá ušima a trošičku se zhrozí z toho jak se jen na něj podívá. Hned co jen se dívá dále, tak tam vidí vlčici u něj, která jen hledí a nic nepodnikne. Sice jsou tito členové smečky tak hrozně moc nazýváni silnými, ale nedokáží ani ošetřit chudáka v nouzi. Přes srst ji přejela husí kůže, nemohla si pomoct a udělat s tím něco okamžitě. teda než ji oslovila znovu ta vlčice ,,p-promiňte, já jen nevím o co vám jde a-a..'' odpověděla se strachem, že ji třeba uhodí nebo tak něco.
Ano, její zvědavost nekladla záporu. Než se nadála tak hned vyhrkla ze sebe podrobné informace ,,Dianna, omega.'' Podívala se znovu k tomu vlku, který ležel na zemi, hned zatím se o něj zajímala smečka jako parta supů, kteří zahlédli zrovna mršinu. Je zraněný? zamyslela se, snažila se přes ten maličký dav dívat se na situaci, ale nic nezahlédla od toho, co se jich tam shromáždila větší skupinka vlků. Věděla jak základem léčit, tak by mohla přispět do situace. Jenže, nikdo se neprosil o její výpomoc. Proto jen zůstala u této vlčice stát nehybně se stálým strachem v očích, neměla právo nadále mluvit a proto Dianna nechala mluviti vlčku.
Počet příspěvků : 265
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur Von Fire Misty

za Sun Feb 05, 2017 3:53 pm
Larai
Naklonila se k Torriovi. ,,Už půjdu. Nezapomeň, ignoruj je." špitla mu do ucha a optimisticky se na něj zazubila. Poté se dala napříč Táborem do svého Doupěte, tedy jedné z nor. Vecpala se do svého úkrytu a naposled pohlédla na své Doupě. Zrak se jí upnul na jeden ze zubů, věděla přesně čí je to zub. Kdysi s Carishe byly na lovu a vystopovali divočáka. Když ho skolili, každá si vzala jeden ze klů a obrousili si ho a vyryli do něj ornamenty. V zeleno-žlutých očích se jí zaleskly slzy smutku. Ani se netrápila nějak slzy zadžet. Přes hlavu si protáhla náhrdelník se zubem divočáka a okolo něj bylo navlečeno dalších několik zubů. Schoulila se do klubíčka a začala tiše vzlykat. Moc to slyšet nešlo jelikož ta nora byla dost hluboko v zemi a daleko od středu Tábora.
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

za Sun Feb 05, 2017 3:55 pm
Karai
Její tváří pulzovala a projížděla bolest od toho, jak ji udeřil vlk na postu Gammy. Potom se ozvala nějaká vlčice (Nefas). To nejnutnější? Ale já nic nemám. Stačí, že si s sebou beru žaludek! Pomyslela si nakvašeně. Vlčice už od ní odešla. Zvedla se a šla se podívat do lesa, snad najde nějakou neshnilou mršinu nebo krysu, která žije z posledních sil. Štěstí jí přálo a narazila na jakousi skoro mrtvou potvůrku. Nějaký menší hlodavec. Nemusela nic dělat a tvoreček se skácel do bezvědomí. Vzala ho do tlamy a rozdrtila jeho lebku tesáky. Konečně se mohla najíst i něčeho čerstvého. Bez otálení si to nacpala do tlamy, rozžvýkala a polkla. Pak se vrátila do tábora a lehla si tam k nějakému kameni.
Počet příspěvků : 2243
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cäelle

za Sun Feb 05, 2017 3:57 pm
Tristis
Ustoupila jsem, když k nám přišla Nefas. Ani si mě nevšimla,ovšem to mě nevyvedlo z míry. Nebyla jsem na to docela zvyklá. Jen mě trošku znervozňovalo, jak se k sobě členové smečky chovali.Pokud si budou bety a gammy neustále něco dokazovat a odmítnou spolupráci s nižšími posty, tak cestu nepřežije nikdo. Přesto jsem zdvořile ustoupila a nechala obě bety projít. Phantamar měl opět ten smutný výraz. Tohle jsem u něj viděla docela často, ovšem nikdy jsem se do toho nemíchala. Ani vysoký post mu ke štěstí nepomohl.

//Platí tu nějaké rodinné vztahy? Pokud ano, ráda bych si nějaké domluvila (v kecačce) Very Happy
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3563
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

za Sun Feb 05, 2017 4:02 pm
Bola rada, že šli do jej nory, nestrpela by, keby videla ich pohľady naňho. Nebol slabý vlk, Nefas verila, že to zvládne. "Nebudem to opakovať, prosba to nebola a o teba prísť hneď v prvej línii cesty nechcem. " povedala o čosi ostrejšie a zatla tesáky. Nakoniec sa pustila do jedla. "Neviem, neplačem." odpovedala prosto. Zapozerala sa naň. "Tie sny prejdú, nezamriavaj sa na ne. Treba sa posunúť...ďalej." dodala a odhryzla si ďalší kus mäsa. Olízala si pysk  a švihla chvostom.  "Možno by si si mal pomaly niekoho nájsť." zazubila sa. "Zachvíľku budeš dospelý. Si beta. Nebudeš to mať ťažké."  uškrnula sa s pohľadom zaveseným na neho.
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor

Profil postavy

za Sun Feb 05, 2017 4:07 pm
//Caelle: Jestli chceš, klidně se s někým domluv ^^
"Nechci si nikoho najít. Nechci nikoho, na kom bych byla závislý!" zavrčel Phantamar. "Nechci o toho někoho pak přijít a být zase sám!" vykřikl černý vlk rozhořčeně a v očích se mu zablýskl smutek. "Jednou povedu smečku a budu mocnej alfa, to ano. Ale jako Erquinn, ani já nebudu potřebovat partnerku, ani vlčata!" ucedil Phant a najednou se jeho hluboký hlas začal snižovat. "Navíc moc dobře víš, že mne více přitahují kluci..." podotkl nejistě.
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3563
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

za Sun Feb 05, 2017 4:21 pm
"Ja som nenarážala na fenu. Dobre to viem." uškrnula sa. "A ja ? Pripadáš si pri mne snáď sám?!" spýtala sa hrane dotknuto a jej ňufák dala pyšne do výšky. "Erquinn si podľa mňa takisto niekoho nájde." uculila sa a nevinne naň pozrela. Postavila sa a jemne doň štuchla. "Mali by sme vymyslieť zásobu vody. Pochybujem, že pri našom šťastí v púšti dáka bude." povedala rázne a vyšla z nory. "Ideš, alebo ti mám zavolať dákeho liečiteľa, budúci silný alfa?" zubato sa usmiala. Začala premýšľať, čo a ako. Museli vymyslieť dáke zásoby. Pre krajné prípady.
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor

Profil postavy

za Sun Feb 05, 2017 4:23 pm
Phant sklopil hlavu. "Myslím, že nic není zapotřebí vymýšlet, ne? Alfa to už má vymyšlené," modré oči proťaly ty zelené, Erquinnovy. Občas mu připomínaly oči jeho otce - možná to taky bylo protože jeho otec byl bratr Erquinna. "nejdu, ale nemusíš mi nikoho volat. Jako vždy se z toho vyhrabu sám, bohužel," ušklíbl se Phantamar hořce a odtrhl si další kousek králičího masa.
Počet příspěvků : 86
Datum registrace : 06. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Stellar Shine Von Elcryse
Postavení ve smečce: Beta

za Sun Feb 05, 2017 4:45 pm
Irime [Irimí] (samica/3 roky/ okrídlená líška strieborná)

Spokojne dohupsala do stredu tábora a oblízla si tlamičku. "No to mi je ale krásny deň!!" Veselo štebotala. Roztiahla svoje krídla a zatrepotala nimi vo vzduchu. Jej striebristo-čierna srsť sa na slnku krásne leska. S malým chichotom sa otočila kolom dokola a spokojne sa zapýrila. V tom nedaleko od nej zbadala Tristis. S vypísknutím vyskočila do vzduchu zamávala krídlami a dopadla priamo pred ňu. "Uf to bola jazda...Ahój!!" Zvesala pozdravila a každé jedno očko inej farby, jedno modré a druhé zelené, sa jej zalesklo šťastím.  
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor

Profil postavy
Hlavní postava:

za Sun Feb 05, 2017 4:53 pm
Grillya pokrčila rameny, když se Phant a beta rozešli směrem k úkrytu a náhle v něm zmizeli, sama svůj pohled nasměrovala k místu kde doteď ležela, ku jejímu překvapení tam ale bylo prázdno. Zavrčela pro sebe nahlas a odkopla jeden z kamenů na zemi. Prošla kolem Tristis a zamířila směrem ke svému doupěti, potřebovala si na něčem vybít zlost, dostat to ze sebe. Doufaje že v doupěti bude mít nějaké jídlo, nahlédla dovnitř, místo toho ale viděla jenom prázdnou jeskyni. Trochu se přitom pohledu zakabonila a otočila zpět k táboru, už takhle z doupěte si stačila všimnout postavy mizící v jisté noře. Ihned se k němu vydala a těsně nad ním hlasitě dupla. ,,Hej!" Zařvala do doupěte Larai.
Počet příspěvků : 508
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rita z rodu Gája

za Sun Feb 05, 2017 5:03 pm
Khaleesi
Khal přivřela očka a čekala na první ránu, tedy na to až se do ní vlk vztekle pustí za to že ho vzbudila. Výprask však nepřišel. Zmateně vzhlédla na Drogona a nejistě ho sjela pohledem. On mě nezmlátí? pomyslela si zaraženě. Pak se ozvalo Drogonovo zavrčení a Khaleesi měla co dělat, aby mu vrčení neoplatila ba dokonce nevyřkla nějakou kousavou poznámku. Pouze se zamračila, zvedla se a pomalu se šourala pryč. Nevěděla co si myslet, jak se cítit. Bylo jí hrozně, uvažovala o smrti, ale byla ráda že nedostala výprask, nebo chtěla dostat nařezáno? Byla zmatená. Zašla na okraj tábora a ukryla se pod větvemi stromů kde nebyla skoro vůbec vidět. Odsud sledovala dění v táboře a hlavně Drogona. Čekala jestli si to nerozmyslí a nepřijde ji dát pár ran.
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr

za Sun Feb 05, 2017 5:14 pm
Jak tam tak neklidně povstávala a čekala na odpověď od statnější vlčice tak všímala těch pohybů. Neklidných a naštvaných, směřující si to rovnou do něčích nor. Zornice v očích se zúžila okamžitě, když Dianna poznala o koho se jedná. Její starší sestra Grill. A vlastně jediná, na koho nezapomněla, na koho vzhlížela, koho měla ze svého srdce opravdu ráda. Měla dobré srdce, vlastně dokud se ji nestala ta věc. Ošklivá a hnusná, která ji poznamenala. Když se ji smáli za to, čím prošla, tou nesmírnou bolestí. A teď to byl někdo jiný a vyměněný, málo kdy spolu mluvili. Vlastně myslela, že ji přehlíží za to, že je teď omegou a ona gammou.
Okamžitě tuto myšlenku vyhodila ze svého mozku a vystartovala bez uvažování za ní, za svou starší sestřičkou, za Grilly. Ani se nerozloučila s vlčicí a nebylo to vlastně jedno? Stejně ji jen přehlížejí, za to kým je ve smečce postavena. Hlasitě vyštěkne na sestru ,,co si myslíš, že jdeš dělat?!''. Sice byla pozadu a menší, ale přesto Diannin hlas ji určitě pronikl skrze její velká ouška a kdyby ne, tak ví co měla dělat, nebo snad ne?
Počet příspěvků : 265
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur Von Fire Misty

za Sun Feb 05, 2017 5:17 pm
Larai
Ležela v noře schoulená v pevném klubíčku. Na krku jí viděl kančí zub a okolo něj bylo pár vlčích tesáků. Po rodině jí zbylo jen tohle, pár vlčích tesáků a vzpomínky na krásné dětství. Polkla hořké slzy a zvedla hlavu. Vytočila jí do nepříznivého úhlu a naštvaně pohlédla na vlčici. Postavila se a vyšla před vchod. ,,Co je? Co dopr*ele zase chceš?!" vyjela po ní s chraplavým křikem. Uši měla přilepené k hlavě a cenila tesáky.
Počet příspěvků : 586

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

za Sun Feb 05, 2017 5:26 pm
Karai
Najednou slyšela křik. Nevěděla proč, ale rozešla se tam. Viděla tu Gammu, která jí dost zavařila, jak skáče na něčím doupěti. Potom vlčici, která běžela za tou Gammou a vlčici, která vyšla z doupěte, na kterém Gamma skákala. Překvapeně zamrkala a potom si to vykročila jinam, ale nevěděla kam. Pak ji to napadlo. Půjdu někam na kraj pozorovat mraky. Ty se nehádají. Myšlenky se už nepustila. Byla kousek od lesa, kde se nacházela vlčice, o které neměla ani ponětí (Khaleesi). Sedla si a zahleděla se na oblohu. Představila si, že je to velké jezero, ze kterého pije. Tu sladkou svěží vodu. Olízla se a lehla si. Hlavu ale dál upírala na oblohu.

Naposledy upravil Gwen dne Sun Feb 05, 2017 5:34 pm, celkově upraveno 1 krát
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek

za Sun Feb 05, 2017 5:30 pm
Gens
Zbudil jsem se v táboře.Aroes amiigo, je tady to hodně vlků. Vstanu a mých růžových očích se blejskne. Na tváři se mi objeví můj úsměv.  Dneska byl krásný den, stejně krásný jako každý jiný.  Moje špičaté oči poslouchali o čem si ostatní amíga povídají.  Postávim se a zívnu.

Naposledy upravil JackIanSnart dne Sun Feb 05, 2017 5:37 pm, celkově upraveno 1 krát
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor

Profil postavy
Hlavní postava:

za Sun Feb 05, 2017 5:35 pm
Zastavila, když zaslechla známý hlas, ramena ji poklesla a nahlas vydechla. ,,To tě nemusí zajímat, běž se připravit na cestu." Odsekla ji podrážděně, nechtěla na ni být nějak nepříjemná, avšak momentálně si nemohla najít lepší chvílí pro povídání. A co ji do toho bylo? Byla Omega, měla být ráda že je na živu. Ještě jednou pro jistotu hlasitě dupla a poté pozorně poslouchala aby zjistila o jakého nebožáka vlastně jde tentokrát. Nakonec z doupěte vylezla Larai, což už podle pachu tak nějak čekala. ,,Být tebou bych mlčela, furt jsem výš jak ty." Zavrčela k ní na oplátku, přitom se ji hlavou mihla stejná otázka. ,,Padej něco ulovit, ať hned ze začátku všichni nepojdeme." Strčila do ní, ignorujíc slzy na jejích tvářích. Lehce sebou cukla, když zahlédla procházející Bělobu.
Počet příspěvků : 2243
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cäelle

za Sun Feb 05, 2017 5:39 pm
Tristis
Rozhlédla jsem se okolo. Spatřila jsem Larai. Byla jediná, které mi tu ještě zbyla. Usmála jsem se a vydala jsem se za ní. Najednou se můj úsměv vytratil ,když jsem uviděla Grillyi, která začala na Larai křičet a dobývat se jí do doupěte. Věděla jsem, že Grillya je víše postavená než my, ale rozhodně jsem v tom Larai nemohla nechat. Rázným krokem jsem si to zamířila k nim. Vycenila jsem na Grillyu zuby. "Nechte ji obě na pokoji.Nesahejte na ni!" zavrčela jsem. Rozhodně jsem odmítala jít lovit. Nechtěla jsem mrhat energií pro někoho takového jako byla Grillya.

Naposledy upravil Caelle dne Sun Feb 05, 2017 5:41 pm, celkově upraveno 1 krát
Počet příspěvků : 1512

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary

za Sun Feb 05, 2017 5:39 pm
Eleonara
Zahleděla jsem se na tu vlčici. Trošku jsem se zamračila. "Nechápu proč se omlouváš. Nic si mi neudělala." Pověděla jsem už s lehkým úsměvem a zamávám ocasem. "Těší mě, Eleanora." Představila jsem se ji. "Další omega? Hrůza. Doufám, že s tím postem něco uděláš." Pověděla jsem klidně k Dianně. "Vcelku pěkný jméno. Dianna." Pousmála jsem se při té myšlence v mysli. Viděla jsem jak se Dianna kouká směr k betě. "Určitě bude zase v pohod." Prohodila jsem klidně. Ignorovala jsem okolí. Jen jsem se soustředila na Diannu. Bylo mi vcelku jedno, že je omegou. Nechtěla jsem však, že by se bála, že bych ji uhodila jako nějaká z místních Gamm. Všimla jsem si nějaký okřídlení lišky, která vesele dohupskala do středu tábora. Jen jsem zakoulela očima a nevšímala jsem si ji.
Sponsored content

Povolení tohoto fóra: