Probíhá narozeninová akce (zde) a nová soutěž (zde).
Share
Goto down
Počet příspěvků : 469
Datum registrace : 18. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Maysie
Postavení ve smečce: Vlče
Zobrazit informace o autorovi

Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

za Wed Dec 13, 2017 8:12 pm
~Pohoří samoty -> Tábor~
Po nějaké době Cairo zaslechl silné zavytí. Man'yak ho pustil a Cairo vstal, pak se za Man'yakem, ještě jednou vlčicí a utrápeně vypadajícím sviťákem vydal do tábora. Stále se nebál, neměl důvod. Navíc tušil, že se dostal tam, kam chtěl. Do temnoty.
Hned po příchodu do tábora ho Man'yak nešetrně hodil před nějakou mohutnou vlčici, od pohledu Alfu. Cairo z ní cítil přirozenou autoritu a tak se jí automaticky poklonil. Tato vlčice byla ostatně první vlčicí které se poklonil. Než ale stihnul udělat cokoliv dalšího, vlčice ho odhodila stranou a došla až ke sviťákovi. Teď Cairo poznal, že tento vlk je zrádce, sviťák, co se přidal do temnoty aby z ní po nějaké době zase odešel. To bude zajímavé. Pomyslel si Cairo a posadil se tak, aby nikomu nepřekážel, no zároveň měl dobrý výhled na dějství před sebou. Takže takhle dopadne každý zrádce... Uvažoval. Očima byl doslova přilepený na Alfě a zrádci, tak moc si přál vidět toho sviťáka trpět. Když se mu Alfa zahryzla do hlavy, jen se ušklíbnul. To muselo bolet. Ale tak co, zasloužil si to,
sviťák jeden.
Pomyslel si Cairo a švihl ocasem.
Počet příspěvků : 469
Datum registrace : 18. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Maysie
Postavení ve smečce: Vlče

za Wed Dec 13, 2017 8:21 pm
Aura Queen Elsa
~Tábor~
Aura dál čekala na Alfinu reakci, té se však nedočkala. Pozornost jí i její Alfy upoutal zástup vlků. Aura poznala Man'yaka, Asmiu a... Fantomase. V tu chvíli už nevnímala nic jiného, jen svého bývalého partnera, toho zrádce. Musela se hodně držet aby po nem nevystartovala a neoddělila mu hlavu od těla. Věděla, že nesmí. Alfa si jistě chtěla zabít svého obětního beránka sama, Aura jí do toho nemohla zasahovat a už vůbec ne z tak nízkého postu. Když zástup vlků došel až k jeskyni, kousek poodešla, aby své Alfě uvolnila cestu. "Ahoj Beránku, přišel sis pro smrt?" Nakonec neodolala a poslala myšlenku Fantomasovi. Seděla jako na jehlách, oči přilepené k Alfě a Fantomasovi, kterému se na noze skvěl černý znak N, značky její Alfy, které obdařovala zrádce. Když se Alfa Fantomasovi zakousla do hlavy, Aura sebou škubla. Byla jako v transu, jako zfetovaná, jediné co momentálně přesně věděla bylo to, že chce, ba i potřebuje cítit Fantomasovu krev v tlamě.
Počet příspěvků : 580
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

za Thu Dec 14, 2017 1:43 pm
Tábor
Znuděně jsem ležela a tlapy jsem měla natažené před sebou. Proč si kazit den povinnostmi? Zívla jsem, avšak nedala se ignorovat Alfa, která nějakou chvíli po tom, co se od nás odvrátila, vyběhla z tábora. Vycítila jsem z ní neklid, ale to bylo tak všechno, slzy jsem vidět nemohla, protože vodu nevidím.. Po nějaké chvíli se vrátila a v plné síle zaútočila na Fantomase. Nijak mě to nepřekvapilo, bylo to prostě běžné, obzvlášť tady. Mé pozornosti neunikl ani další mladý vlček (Cairo) v doprovodu Asmii a Man'yaka. Zase další vlče, to sem fakt choděj jenom mrňaví haranti? A samozřejmě nechybí ani podlejzáci, kterým Alfa svěřuje všecičko. Pomyslela jsem si znuděně, potom jsem se ušklíbla a olízla si tlamu stále ještě od krve. Bylo mi jedno, co si o mně pomyslí ti, co čtou myšlenky, právo svobodně přemýšlet by měl mít každý a pokud ne,... tak jim na to kálím. Je to můj mozek, moje myšlenky, ne jejich. Avšak neodolala jsem tomu, že bych zkusila pokecat s tím malým s křídly. Líně jsem se vyhrabala na nohy a zamířila k němu. "Zdarec, přišel ses přidat k temnu?" zeptala jsem se, ale abych nevypadala jako podlejzák, představila jsem se. "Jsem Gwen." Neměla to být pobídka k tomu, aby se také představil, řekla jsem to spíše mimoděk. Když bude chtít, řekne mi své jméno, když ne, je mi to jedno. Odplivla jsem si stranou a odfoukla ofinu ze skelných očí.
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Neživý

za Thu Dec 14, 2017 6:02 pm
Tábor
Kráčal som do Tábora. Privítanie ako sa na Zeissákov sluší. Naiome zoskočila zo skaly rovno na mňa. ,,Ja viem. Sám som prišiel a títo dvaja ma s radosťou doviedli priamo k vám." povedal som a pozrel som sa na Alfu. Jej para zatarasila východy z Tábora. Naiome sa mi zahryzla do ňufáka, mala silný stisk. Iba som zaskučal a trochu sa mykol telom dozadu. Bol som vychrtnutý, samá šĺacha, ani stopa po svaloch, bol som jednoduchá obeť. Vôbec to nepohlo. Len čo ten myk mi robil ďalšiu bolesť. Keby som nechcel zomrieť tak by som si hovel v Ishimure. pomyslel som si, lebo k Alfe som nemohol prehovoriť. 
Počet příspěvků : 193
Datum registrace : 10. 02. 17

Profil postavy
Postavení ve smečce: Kappa

za Thu Dec 14, 2017 6:06 pm
Tábor
Oblizla som si pysky od krvi a pozrela som sa naokolo. Švihla som chvostom, keď Manyak a Asmia, podľa môjho najschopnejšie Zeissácke Kappy priviedli votrelca, Fantomasa a nejaké  bezvýznamné šteňa. Alfa sa na šedého vychrtlíka vrhla. Iba som sa pozerala, lebo na iné som sa nezmohla. Vraj zradca, tu dostane odmenu. pomyslela som si ironicky a hrabla labou do zeme. Usalašila som sa pri svojom úlovku a pozerala som sa na svoju Alfu ako spravodlivo ničí toho smrtihlava (haha). 
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 1873
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

za Thu Dec 14, 2017 6:19 pm
Tábor
Dlho by ti to hovenie si nevydržalo. Ja by som prišla, skôr či neskôr. - odpovedala mu vy myšlienkach a znova mykla hlavou zo strany na stranu aby si ho nasmerovala ku veľkej skale, ktorá bola v tábore. Otočila sa chvostom najprv k skale ona ale potom Fantomasa pretočila. Čierna para začala páliť Fantomove predné laby, aby nemal tak pevný postoj. Švihla chvostom aby si udržala ona sa ma rovnováhu a stále mu držajúc pysk sa obaja vlci postavili na zadné. Zaryla drápy na zadných nohách do zeme. Oprela ho o danú skalu chrbtom a povolila stisk na jeho pysku. Zadívala sa mu do očí, oblizujúc si jej krvavý pysk a tesáky. Predými labami sa mu oprela o ramená. "Zomrieš!" - vyštekla a zúžili sa jej zrenice. Laby povolila od jeho ramien aby mohla do jej predných láb sústrediť jej váhu tela. Na vlčicu bola silná a mohutná. Zimný kožuch tomu ešte pridával. Prednými labami ho začala nárazovo pritláčať/trieskať o skalu - teda raz povolila a udrela znova povolila a udrela prednými labami na stred jeho hrudníka. Z vrchu sa začala skala rozpadať na malé kamienky, ktoré sa pomerne ľahko rozdrobili ak neboli vo väčšom celku, kôli sile ktorú Naiome vyvíjala na telo Fantomasa a to telo silu odovzdalo znova skale. Lámala mu tak rebrá a vybíjala dych každým druhým momentom. A Naiome bolo jedno, či to čo puká je skala alebo jeho kosti.
Počet příspěvků : 1671
Datum registrace : 06. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Emerithy de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

za Thu Dec 14, 2017 6:30 pm
OLWË - Tábor
Oklepal se. Srna už mu na zádech neležela a tak jen věnoval ‘pohled’ Niře. Když přišla Alfa, poklonil se ji, jak se na Kappu sluší a zívl. Olízl si čumák a naklonil hlavu lehce na stranu. Přišel barevný vlk, co byl s tou černou, co mu chtěla vzít Niru. Trochu povýšenecky a především bezdůvodně pozdvihl obočí a ‘sledoval ho’. Trochu zvláštní, když (polo)slepý někoho pozoruje, uznávám, ale on přeci nerozlišuje jen detaily a barvy, to je vše. Přišel jakýsi vlk a poté zaslechl jen slovo Alfy. Vzpružilo ho to. Ať to řekla komukoliv, rád by jí v tomto případě udělal poslíčka a s největší radostí a úctou k Alfě by dotyčného zabil. Představa nad trpějící bytostí pod ním se mu tak moc líbila. Slastně se usmál a přivřel oči. Byl si však téměř stoprocentně jist, že mu takovou službu nepředá. A potrvdila se mu jeho výpověď hned, jakmile ho začla zabíjet sama. Přestože byl poněkud smutný, že šanci neměl, stále si představoval pocit zabíjení, při čemž vzpomínal na chudinku Izumi.
Počet příspěvků : 86
Datum registrace : 06. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Stellar Shine Von Elcryse
Postavení ve smečce: Beta

za Thu Dec 14, 2017 6:34 pm
Tabor
Sledovala vzdialujúceho sa Acherona, ktorý smeroval ku svojmu stromu. Avšak jej pohľad pritiahol dej odohrávajúci sa v strede tábora zopár metrov od nej samotnej. Po tom, ako sem privliekli Fantomasa bola väčšina svorky obzvlášť vo vytržení. Naiome si to náramne úžívala, ako bolo možné vidieť. Silná skala sa pod úbohým Fantómasovým telom pomaly štiepila a to len vďaka ohromnej sile Alfy. Na čo sa ten úbožiak vôbec vrátil? Pomyslela si znechutene sama čisto len pre seba. Avšak, jeho život, jeho rozhodnutie...I keď, momentálne musela toto tvrdenie zobrať späť kedže jeho život je v rukách Alfy, a to znamená, že jeho život teraz patrí samotnej smrti. Potriasla hlavou a dala sa do kroku. Pomaly sa presunula na miesto vhodnejšie. Tak ako na miesto diváka, tak aj na miesto z ktorého by bolo v akejkoľvek chvíli možné na požiadanie zakročiť.

Profil postavy

za Thu Dec 14, 2017 7:30 pm
Tabor
Alfa ma jednoducho oplieskala o nejaku skalu, nerobilo jej to problemy, ved mala nehoraznu silu a moje kosti,ktore mi uspesne drvila o skalu, drzali po kope len biednr slachy. Nemohol som ani len mysliet. Glum mlcal. Iba čo som vydaval podivne zvuky podobne skucaniu a kvileniu. To mohla pocut len Naiome, ostatny vlci mohli pocut len hlasne drvenie mojich kosti. Zlamala mi rebra, ale este som zil. Vydaval som pridusene zvuky ako som sa dudil vlastnou krvou, ktora mi zacala v pramienkoch stekat po papuli na sneh.
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor

Profil postavy

za Thu Dec 14, 2017 7:45 pm
Naiome pri narážaní na jeho kosti vrčala. Cítila, ako sa pomaly podlamujú a preto ho znova chytila za tlamu a odsotila od skaly. Dívala sa na zúboženého Fantomasa s temným úškrnom. Spravila okolo neho pomalý kruh podobne ako sup, čakajúci na svoju korisť, keď zahynie. Olízala si tesáky a prevrátila ho na chrbát presne tak, ako keď ona "víta" členov. Dívala sa mu do očí a prednou packou mu zatlačila na hrudník, ktorý mu spôsoboval bolesti. Azurovým pohľadom neprestala vyhľadávať jeho oči a mimiku tváre, ktorá sa s každým silnejším tlakom, keď ho tlačila na hrudník vrásnila do bolesti. S chvostom dominantne vztýčeným ako hrdá alfa Zeiss, nechcela čakať. A Fantomas nebol práve najsilnejší súper. Sklonila sa k jeho uchu. "Vydaj sa naprieč bolesti. Už iba ja ťa jej zbavím a ty mi poďakuješ baranček." - pošepkala mu a potom sa narovnala. Podvihla horný pysk a jej zrenice sa s väčším prívalom slasti, ešte viac zúžili.
/MIMOHERNÉ UPOZORNENIE, aj keď bola smrť dohodnutá: Ak teraz Fantomas neujde alebo nespraví nič pre svoju záchranu. Zomrie.
Počet příspěvků : 694
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Mejsííí :33

za Thu Dec 14, 2017 9:47 pm
Cairo Sanguinem Daemoniorum
~Tábor~
¨
Dále bez hnutí sledoval, jak Alfa mučí sviťáka, bývalého Zeissana, zrádce smečky. Byl toho názoru, že si to zasloužil. Neměl zrazovat smečku. Pomyslel si Cairo. Musel uznat, že to bylo zajímavé divadlo. Skvěle se bavil. Velmi rád se koukal na utrpení druhých, obzvlášť sviťáků. Ještě rád ho vlkům sám způsoboval, ale cítil, že teď nemůže. Teď musí nechat Alfu, aby si to se zrádcem vyřídila sama. Švihl ocasem a ušklíbl se. A protože tušil, že to bude na dlouho, Alfa si očividně hodlala vychutnat vlkovu smrt, s tichým zamručením si lehlna zem do sněhu, křídla přitáhnul k tělu. Se samolibým úšklebkem pak sledoval sténajícího sviťáka, který to už neměl daleko ke smrti.
Náhle ho vyrušila nějaká vlčice. Podle skelného pohledu v očích Cairo poznal, že je slepá. Podle silného pachu také poznal, že je ve smečce a očividně už dost dlouho. "Také zdravím." Odpověděl. Byla mu celkem sympatická. "Já jsem Cairo a ano, hodlám se přidat do smečky. Tedy, až bude mít Alfa čas, samozřejmě. Teď má očividně práci" S temným úšklebkem kývl ke sviťákovi, který teď už doslova prosil o smrt, prosil, aby už Alfa ukončila jeho trápení a zabila ho.

Profil postavy

za Fri Dec 15, 2017 8:21 am
Tábor
Zahmlievalo sa mi pred ocami, takmer som nepocukl slová temnej alfy. Citil som len bolest, bola to cesta aku som si zvolil-cestu bolesti, ktora ma pripravi o zivot, natlaceny medzi temnou alfou a ostrou skalou, som bol ako medzi dvoma mlynskymi kamenmi, ktore drvili moje zoslabnute telo, z tlamy a nufaka mi vytekala moja krv. Dych som mal plytký, uz to nebol ani dych, ale skôr zvuky podobne piskaniu a chripeniu. Kazdy nadych bol uz utrpenim, dolamane kosti a rozdrvene rebra. Citil som ze je blizko. Dychala mi na krk a ja som pomaly prestaval vnimat bolest. Sam som sa pomaly staval tym cim som bol-fantomom. Moje telo slablo, uz sa ani len nepohlo, srdce tlklo pomalsie a pomalsie. Piskavy dych uz prestaval plnit svoju funkciu. Zalapal som po dychu, zrence sa mi rozsirili a z nedostatku vzduchu, pomaly dochadzalo ku koncu. Nebola sanca sa branit, uz som nemal silu vzdorovat. Som porazeny... Iba som čosi nezrozumitelne zaskučal a uz ziaden zvuk sa z môjho pomackaneho tela nedostal. Iba som vyvratil oci do oblohy.
Tak vydychol Fantomas, vlk bez nadeje naposledy, ale zomrel vyrovnany, v duchu odpustil temnej svorke, ani nie v myslenke. Urobil to co bolo potrebne, zohral ulohu v tomto pribehu. Splnil svoje poslanie, jeho zivot bol napneny...
//:Dna 15.12 naposledy vydychol Fantomas. Opustil tenro svet za pomoci temnej Alfy Naiome...
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 49
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Gamma

za Fri Dec 15, 2017 1:46 pm
TL
Zastříhal ušima a čekal, zda se vlk tedy připojí. Čekal notnou chvíli, při níž si alespoň přemítal plán, jak nejlépe ulovit vhodnou kořist a kde by se mohla v takovém počasí kořist ukrývat. Jistě, v lese to bylo vhodné, protože les chránil zvěř před ostrým studeným větrem, který se zvířatům dokázal zavrtat do kožichu a proniknout někdy až na kůži, pakliže nebyla zvířata ještě vybavena zimní podsadou.
Čas běžel, Naberius cítil, že jestli bude vyčkávat ještě dlouho, bude to k ničemu. Zvěř se vzdálí a smečka bude čekat na něj? Ne. Proto jen houkl na bílého. "Je to na tobě. Musíme jít, tak jestli máš zájem pohni kostrou." Nehodlal čekat dalších několik minut, jak se zdálo, již svítalo proto pohodil hlavou a rozběhl se po stopách sudokopytníků.
Ti byli ještě poměrně daleko. Naberius jim však byl v patách a blížil se k nim. Zkracoval vzdálenost a brzy se k němu připojil i černý kohout. Dirty - který mu sdělil, že srnčí viděl poblíž u potoka. Naber přikývl a když i on začal srnčí zvěř cítit, zpomalil a začal zkoumat, odkud vítr vane a kam. Nebyl hlupák. Za ty týdny se už naučil dost na to, aby pochopil, princip větru a princip pachu. Věděl, že musí být nenápadný a tichý a to zahrnovalo nejen nedělat zbytečné pohyby, ale též dobře sledovat okolí. A to dělal, proto včas spatřil menší stádo. Byl tam srnec, mladší srnec a tři srnky. Mladší byl ještě téměř koluch i když už velikostí dorůstal srny.
Naberius si dobře prohlížel každého jedince.
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 49
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Gamma

za Fri Dec 15, 2017 1:59 pm
TL
Žádná ze srn nebyla zraněná, žádná nevypadal na první pohled slabě. Všechny byly zdravě vyhlížející a to znamenalo, že bude muset dobře rozmýšlet, který kus by měl zbavit života. Nehýbal se, pozoroval. Zvažoval a hodnotil. Srny se snažily napít skrze popraskaný led. Nejspáše rupl pod tíhou některého zvířete, tím však odkryl možné pítko a srny ho objevily a snažily se tak získat životadárnou tekutinu i v tomhle ročním období.
Naberius váhal, přemýšlel, pozoroval. Jeho bystrému oku neunila jedna téměř nezřetelná indície. Jedna ze srn trochu pokašlávala. Mohlo to být způsobeno chladnou vodou nebo prostě mohla být nachlazená. Ať už tak, či onak, Naberius se rozodl. Náhle se pohnul a s mohutným odrazem vystřelil své tělo do prostoru. Jako šíp běžel k stádu, s pohledem upřeným na svůj cíl.
Srny zareagovaly jako ve zpomaleném filmu. Všechny téměř ve stejný okamžik začaly prchat. Jen se nedomluvily a tak v první moment každá běžela na n´jinou stranu. Naberius se však držel pouze jedné, té kterou si určil jako potencionální potravu.
Štvanice začala.
Naberius hnal srnu lesem a oba běželi mezi stromy jako dva tmavé stíny. Sníh odletoval od kopyt a od vlčích tlap.
Naberius po nějaké chvíli běžel kolem místa, kde měl být Leffay, srnu hnal před sebou a nedovolil ji uhnout či se vrátit ke stádu.
Počet příspěvků : 152

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Nemá smečku

za Fri Dec 15, 2017 6:24 pm
TL
"Fajn." odpověděl jsem jednoduše a přidal se k němu. lepší šanci už asi stejně nedostanu. Stádo jsme našli brzy, nebo spíš ten druhý vlk ho našel, já ho jen následoval. Něco málo o stopování a lovu už jsem za pár let stihl pochytit a proto když jsme se přibližovali, průběžně jsem kontroloval, jestli vane vítr směrem k nám a ne od nás k nim. nerad bych vypadal jako totální nekňuba, kdyby si nás kvůli mé chybě stádo všimlo. Ale někdo neschopný by přece neměl v Zeiss co dělat. Srnky jsme si prohlížel stejně dobře, jako ten druhý, ale zřejmě jsem něco přehlédl, protože on si kořist vybral a když se na ně rozběhl, chvilku mi trvalo, než jsme zareagoval. Sice to byla tak vteřina, ale i vteřina se při lovu počítá. Byla docela jasné, po kterém ze zvířat ten fialovožlutý jde. Ovšem nerozběhl jsem se, naopak. Zůstal jsme schovaný na místě a vyčkával. Uštvat zvíře nebylo jen tak, trvalo to dlouho, takže jsem předpokládal, že vlk zvolí jinou taktiku, navíc kdybych se přidal k pronásledování, měli by značný náskok. A ukázalo se, že jsem udělal správně. Naberius zvolenou kořist začal hnát směrem ke mě. Čekal jsem až do posledního okamžiku a když se přiblížila, vystartoval jsem těsně před ní z houští a skočil jí po krku. Povedlo se mi trefit se, i když ne moc dobře. Držel jsem jen kůži a chlupy, ale moje váha by měla srnu alespoň zpomalit. Lov ve dvou má přecejen nějaké výhody. Naberius ji teď mohl snadno dohnat a strhnout na zem.
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor

Profil postavy

za Fri Dec 15, 2017 9:21 pm
Tábor
NaI/Aresea
Nečakala. Už nie. Prednými labami sa mu zvalila na hrudník a zahryzla sa Fantomasovi do krku ako srncovi, ktorá bola jej posledná obeť.  Krv v tlame ju poháňala a preto ešte väčšmi stiskla zhryz. Fantomas sa dusil a strácal krv zároveň. Tesáky prešli svalstvom a žilami ( samozrejme s tepnou ) ako ostré nože. Trhla hlavou zo strany na stranu a tak svôj stisk povolila. Olízala si krvavú tlamu a zadívala sa na mŕtveho Fantomasa. Jej tvár zdobil temný úškrn. 2/3 barančekov - pomyslela si a švihla chvostom. "A presne takto dopadne každý vlk, ktorý sa nám postaví, či bude vzdorovať. Každý kto zradí svorku, našu temnú rodinu dopadne presne,
takto. Zomrie ako jednoduchá korisť. Každý, kto verí v svit, je naším nepriateľom. Je slabochom a zradcom.""
- prehlásila na Tábor. Posledné slová boli skôr vrčanie, ale každý chápal, čo chcela vlkom povedať. Sme silnejší. Praví vlci! - poslala vlkom v Tábore myšlienky. Aresea sa rozbehla za Fantomasom, ku ktorému si ľahla so slzami stekajúcimi po jej lícach. "Odpočívaj. Už ťa nikdy nič nebude bolieť." - šepkala k nemu. Naiome sa otočila a podvihla horný pysk. "A presne takto, vyzerá slabosť." - zavrčala s azurovým pohľadom na Areseu. Aké nechutne dojímavé. - pomyslela si. "On, patrí mne. Do plameňov pekelných" - zavrčala na ňu a čierna para, ktorá sa uvoľnila z Naiominho kožuchu, Fantomasa pohltila už navždy. Aby jeho duša musela navždy znášať pekelné plamene a jej azurové oči non-stop vidieť a trpieť. "Nie!" - vyštekla so slzami Aresea. "Ako môže byť niekto taký ako ty? Ako môžeš kľudne spávať s pocitom, že máš krv na labách? Si iba obyčajná vrahyňa Naiome." - pýtala sa jej so sklopenými ušami, však postoj zaujala o čosi ráznejší. Naiome vypla jej bielu náprsenku, ktorú zdobila krv od Fantomasa. "Ako si dovoľuje vlčka, ktorá tu má právo akurát tak na svôj posledný výdych rozprávať sa s somnou takto? Zrejme tam vo svite ťa neučili slušnosti. A ja to rada napravím." - zavrčala Naiome a pomocou telekinézie dokázala znížiť jej lopatky tak, aby si Areseu podmanila do úklony. Zúžili sa jej zrenice. "Ak na mňa ešte raz prehovoríš tak, ako teraz, sama ti vytrhnem jazyk z tlamy." - zavrčala. Naiome nemienila odpovedať na nelogické otázky, bez zmysla a preto si s ňou nemienila robiť ďaľšiu starosť. Na jej poslednú vetu sa len temne usmiala. Vrahyňou som bola už odmalička. - poslala jej myšlienku. "táto vlčica má práva Omegy, takže môžte s týmto životom narábať presne tak ako dovoľujú zákony svorky." - vyhlásila. Mienila si Areseu ešte ponechať, mala s ňou plány. Však zabiť ju je zakázané. - rozposlala vlkom myšlienky. Olízala si znova tlamu na ktorej zaschýnala krv do tmavo červena. "A teraz, si každá dvojica zoberie jedného jeleňa a najeme sa všetci spolu. Potom vyhlásim povýšenia." - vyštekla tak, aby ju každý počul. Schmatla si svôjho srnca a posadila sa. "Do kruhu!" -zavelila.
Počet příspěvků : 86
Datum registrace : 06. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Stellar Shine Von Elcryse
Postavení ve smečce: Beta

za Fri Dec 15, 2017 9:39 pm
Tabor
Sledovala koniec Fantomasovej popravy a musela uznať, že Naiome predviedla zas a znova pekné divadielko vôkol celej udalosti. Bolo vidno, že si to viac než len užíva. Na Alfin príkaz sa postavila a vybrala sa pre svoju korisť, ktorú spolu s Acheronom ulovili. Po ceste hodila očkom jeho smerom a verila, že mal dostatok rozumu na to aby sa postavil a vykonal rozkaz bez zbytočných slov. Schmatla srnu za krk a odvliekla si ju na miesto, ktoré malo tvoriť kruh. Prirodzene sa usadila neďaleko po boku Alfy. Avšak nie neúctivo blízko. Vo vzdialenosti hodnej jej postavenia. Oblízla si kvapky krvi z tlamy a trpezlivo čakala na zvyšok svorky. 
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 683
Datum registrace : 21. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless

za Fri Dec 15, 2017 10:13 pm
TÁBOR
Man'yak fascinovaně sledoval, jak Fantomas umíral. Trochu jej píchlo u srdce při myšlence, že to mohl být on, kdo jej zabil, nebo Asmia. Nebo ho mohli zabít spolu. Nemyslel si, že by to Naiome vadilo. Na druhou stranu, byla radost vidět matku ve svém živlu. Naiome vlastně bývala opravdu šťastná jen ve dvouch případech - s rodinou a při zabíjení. Další slova Naiome ho nijak neznepokojovala. Byl si jist, že nikdy nezradí. Proto je jen doprovodil souhlasným zavrčením. Při pohledu na Areseu se zašklebil a mrskl ocasem, poté ale úsměv na jeho tváři zmizel. Neměli žádnou kořist, nic neulovili - místo toho vyhnali Mirokiho a přivedli Fantoma a druhého vetřelce. Samozřejmě, bylo to snad i těžší, než lov, byl si jist, že by s Asmiou jinak ulovil perfektního jelena, ale takhle úkol stejnak nesplnili. Možná budou o hladu a skončí bez povýšení. Drak ví. Podíval se na Asmiu a posadil se vedle ní do kruhu, načež se uklonil omluvně až k zemi směrem ke své matce. "Matko... já a má partnerka jsme nic neulovili. Nestihli jsme to v kvůli vyhánění Mirokiho z území a předvedení toho zrádce s tím narušitelem. Omlouvám se," poslal jí myšlenku.
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 683
Datum registrace : 21. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless

za Fri Dec 15, 2017 10:32 pm
VELETHER > TÁBOR
Velether seděl hrdě narovnaný, když jeho pohled sjel na démonického, rudého vlka a šedou vlčici, jejíž oči nesli různé barvy. A také na malé pískle a nějakého vlka. Při jeho předvedení začala teprve zábaval. Velether sledoval, jak jej Naiome napadla a netvalo dlouho a prakticky ho napůl brutálně rozdrtila o stěnu jeskyně, následně jej zrpovodila ze světa živých prokousnutím hrdla. Seděl poměrně blízko, takže pár zbloudilých kapek dopadlo na jeho přední tlapy. Rozšířili se mu při pohledu na krev zornice. Velether miloval vlčí krev. Jednalo se o drogu, o zdroj eufórie a moci. A nemohl si pomoci, Temná Alfa, s mrtvým dělem vlka u svých tlap, potřísněná krví se mu jevila jako neskutečně roztomilá. Děsivá, zvrácená a stejně, roztomilá.
Další vlčka, která měla hloupé kecy také nezůstala moc dlouho opomíjená - Naiome jí velmi rychle dala najevo, že v Zeiss není pro její názory místo. Poté zavelela, aby si všichni stoupli do kruhu a ukázali svůj kořist. Velether vztal do tlamy svou kořist, kterou ulovil naprosto sám, bez dvojice a přitáhl jí na své místo. Byl na ní náležitě pysný. Jednalo se o velkého, statného jelena s mohutným parožím, který by bez poranění nohy byl jistě ještě dlouhou dobu cenným členem stáda. Bohužel, s poraněnou nohou nebyl Zeiss k ničemu, leda tak byl dobrým jídlem.
Počet příspěvků : 580

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen

za Sat Dec 16, 2017 2:17 pm
Tábor
Naklonila jsem hlavu na stranu. Konečně někdo, kdo má slušný jméno. Pomyslela jsem si a odfoukla si ofinu z očí ve znuděném gestu. "Jó, jó, Alfa pracuje neustále, nemá kouska klidu. Chtělo by to nějakého samečka, kterej by se k ní přikyblíkoval a vedl to tu s ní, jinak si ani neodpočine.", povzdechla jsem si takovým strejcovským tónem. (Jop, to prostě není tetka, Gwen je strejc!) Na Naiomina slova jsem zpozorněla. Napla jsem uši, vlastně jsem se napla celá, a poslouchala jsem, přičemž jsem si to třídila v hlavě. Zrádce chcípne, tamta divná je vetřelec, kterýho nemůžem zabít, hm, hm... Jóó, jídloo! Zaplesala jsem v duchu, olízla jsem si tesáky a tlamu. Mám jít s Northie? Nebo..? Neohlížela jsem se, nebylo mi to k ničemu, odnaučila jsem se to. Jen jsem skenovala pomocí tlapek okolí a hledala siluetu, která patřila Northie. Také jsem se snažila určit přesné souřadnice (Gwen as a GPS) pomocí čichu. Když jsem ji našla, čekala jsem, zda nepřijde ke mně. To ona ulovila jelena... nebo co to bylo, já ne. Tentokrát. Asi jsem zlenivěla.
Povolení tohoto fóra: