Share
Goto down
Počet příspěvků : 940
Datum registrace : 18. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Vlče
Zobrazit informace o autorovi

Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

za Tue Dec 19, 2017 1:11 pm
Tábor
Z ledově chladným výrazem sledoval jak Alfa odstranila ze světa toho zrádce smečky, následně čekal až na svůj rozsudek zda se do smečky dostane, nebo ne. Když dořekla několik vlků, jenž dostali post Delt a dva co se ze svého trestu na postu Omegy, dostali zpět na ppst Kapp se konečně dočkal i on. "Nezklamu vás." Pověděl lhostejným hlasem. Však respekt z něj šel slyšet. Respekt pouze k ní. Podíval se na svou dvojici. Také byla povýšená a proto to její povýšovaní nad ním zůstane, ale to opravdu nemínil řešit. Nezajímalo ho to. Pustil se do svého úlovku a sežral ho. Následně si olízl tlamu, aby odstranil ze sebe zaschlou krev. Na jeho kožichu sice, nebyla vidět, ale když se srst k sobě lepila nesnášel to. Následně ještě stále čekal v kruhu, dokud je Alfa nepropustí. Jako první měl v plánu prozkoumat území, aby věděl kde je co.
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 495
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

za Thu Dec 21, 2017 12:53 pm
TÁBOR > Adventní kalendář/Trénink vrozené magie 3/10
Velether bezeslova vyčkával, co Naiome řekne. A vskutku, jeho jméno zaznělo společně se jménem toho druhého vlka. "Děkuji, Alfo," řekl a zcela formálně, jak se na Kappu slušelo, se uklonil, než se opět narovnal a pustil se do svého úlovku. Nepřekvapilo ho, že se stal Kappou. Splnil úkol do písmene, jak mu Alfa přikázala, však i přesto byl vděčný za svůj post. Ještě aby ne, že. Náhle pocítil, jak začal padat sníh. Žádný hrozná bouře nebo tak, zkrátka začal padat. Nevšímal si jej a dál žral. I na jeho velikost ale byl statný jelen moc, takže jej více jak půlka zbyla, což bylo pozitivní, neboť představovala zásoby. Však nyní se mohl plně věnovat vločkám. Viděl je totiž jako možnost přicvičit si magii. Stál nehnutě a hleděl před sebe, jakoby se nic nedělo. Však ti pozornější si mohli všimnout, že pokaždé, když mu padala vločka na kožich, zažehla a vypařila se. Těsně, než se na něm usadila. Byl to vždy velmi rychlý mžik, však zajisté to vypadalo pozoruhodně. Velether se soustředil spíše na detailní práci své magie, nikoli na nějaké velké čáry máry. Prostě seděl a nenechal si dopadnout ani jednu vločku na srst. Pomáhalo mu to upevnit si soustředěnost a míření. Po několika minutách ho to však omrzelo a nechal chytání vloček magií, místo toho letmo pohledem přelétl členy smečky.
Počet příspěvků : 471

Profil postavy
Hlavní postava: Maysie

za Thu Dec 21, 2017 1:04 pm
~Tábor~
Cairo se podíval té vlčici do očí. Když Nira vyslovila jméno jeho otce, slabě sebou trhl. Ale tak co... Shadow není tak neobvyklé jméno... Pomyslel si. "Očividně ano." Odsekl a dál už se jí nevěnoval.
Vypadalo to, že nikdo jiný už se o něj nepřihlásí a Cairovi tedy zbývalo jen doufat, že ho Alfa přidělí vlkovi s vyšším postem, tedy Gwen, nebo někomu jinému. Ragnaroka nechtěl. Byl mu nesympatický a cítil, že by s ním nevycházel dobře.
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3100
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome

za Thu Dec 21, 2017 5:29 pm
Tábor NAI/ACHERON/ASMIA
Trhala mäso zo srnca ako nenásytná. Keď jej stačilo, olízala si krvavý pysk a zavliekla srnca do zásob, kde zvyčajne mäso dlhšie vydržalo. Ostatky dajte do zásob, nech tu nemáme bordel. - poslala vlkom myšlienky. Švihla chvostom a znova si to vybrala k jaskyni, kde sedelo aj to vĺča. Prišiel Ragnarok a naiome sa naň zadívala. Podvihla horný pysk a cvakla mu čeľusťami tesne pri čumáku s tlmeným zavrčaním. "Váž si svôj novo získaný post. Chcem, aby toto šteňa bojovalo za svorku a za mňa." - precedila pomedzi zuby. Následne prišla Gwen. Spustila horný pysk a vypočula si ju. Naiome sa temne uškrnula. "Si pamätám, ako som teba zverila Noxovi, skús na tomto šteňati vykonať rovnakú prácu, Delta." - prehovorila smerom k nej. Pohľad jej padol na vĺča. Uši stiskla k zátylku a znova podvihla horný pysk. Labou ho pritiskla k zemi a sklonila sa k jeho uchu. "Si tu na poste vĺčaťa Omegy, však Gwen, ťa bude učiť. Budeš ju na slovo poslúchať, inak za každú jednu neposlušnosť z teba oddelím jednu časť, dám ti priestor rozmyslieť si, či začnem s prednou alebo zadnou labou." - zavrčala a potom položila labu z jeho chrbta na zem. "Budeš ma o všetkom informovať Gwen. A keď bude pripravený, tak v troch rokoch ma požiada o skúšku. - prikázala so zúženými zrenicami. Myslela to viac než vážne a verila Gwen, že ju nesklame. Vypočula si ďakovania a aj prosby. Ďakujte sebe, nie mne. Vaše posty sú postavené na vašich činoch. - poslala vlkom myšlienky. Už sa jej zdalo, že v jej hlave sa premieta viac hlasov, ako duší v pekle. Asmia sa len celý čas spokojne uškŕňala pri jedle. Otočila hlavu na Manyaka a zadívala sa mu do očí. Uši dala k zátylku a olízala mu krvavý ňufák. Uculila sa a potom znova pokračovala v jedle. "Sme skvelí, všetci." - skonštatovala. Asmia bola rada, že patrí do svorky menom Zeiss. Pravej a silnej svorky. Nerušene pokračovala v žraní. Acheron len počúval. Zaškeril na Stellar a drgol do nej. "Gratulujem k vysokému postu, Beta." - povedal a uklonil sa. Však stále v rámci svojej normy hrdosti. Začal žrať, bola zima, musel to všetko dohnať. Naiome sa otočila a všímala si sneh. Velether ho roztopil skôr, než sa ho dotkol. Skúsila to aj ona. Z jej kožuchu sa uvoľňovala čierna para, bola však len v jej blízkosti, akonáhle sa vločka priblížila k pare tak sa roztopila. Bolo zaujímavé takto vidieť miznúť na sebe vločky. Potom to však nechala tak, nebavilo ju to príliš dlho. Chňapala po nich tlamou a vždy, ako sa snažila vločku chytiť, bolo možné započuť scvaknutie jej tesákov do záhryzu. Olízala si ňufák, na ktorom mala zaschnutú krv. Však vločky, jej srsť pomerne čistili. Je Krvavé jazero zamrznuté? - pomyslela si pre seba. Musela však vyriešiť povinnosti vo svorke. Preto s ušami pri zátylku vyštekla na vlkov, ktorí ju v myšlienakch oslovili aby za ňou prišli.
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 495
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless

za Thu Dec 21, 2017 5:33 pm
TÁBOR
Po nějaké chvíli zahlédl koutkem oka jakousi prohlubeň, kdo byla trocha staré kořisti. Snad tam se měla skladovat? Vzal tedy do tlamy polovinu jelena, která mu zbyla a odtáhl jí tam. Nebyl to pro něj těžký úkol, ještě aby ano, jednalo se o silného a statného vlka. Poté jeho pohled padl na Naiome. Přemýšlel, že by si prošel okolí, však dostal lepší nápad. Chtěl vědět, kde se co nacházelo a o pastech na hranicích, na které dříve narazil, konec konců, nyní již byl Zeissanem. Od koho by se toho mohl dozvědět víc? A ke všemu, o Temné Alfě by toho rád zjistil více. I kdyby nechtěl, její přítomnost mu byla příjemná. Tajemná, chladná a Temná, ale podivně sympatická a neodolatelná. Pomalým krokem k mohutné, černé vlčici došel a věnoval jí úklonu hodnou Kappy. Konec konců, chtěl jí žádat o laskavost, nějaký projev úcty tedy byl na místě, ne? "Nejtemnější Alfo," pronesl, než se narovnal a zablýsklo se mu v očích. "Bylo by ode mě troufalé Vás požádat o provedení po tomto území, při nejbližší volné příležitosti, která se Vám naskytne? Byť kratším, jsem si jist, že jste jistě časově vytížená... mě by to ovšem nesmírně poctilo, strávit chvíli s někým, jako jste Vy," pronesl a pohodil mohutným ocasem. Nebylo v tom ani tolik slyšet vyložené podlejzání nižšího hierarchického postu... jako spíše náznak určité snahy zalichotit Temné vlčici. Neznal jí moc, jen prvotní dojmy a obyčejné vjemy, které si k ní přiřazoval, jako... Alfa. Temná. Lovkyně. Silná. A krásná.
Počet příspěvků : 584
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

za Thu Dec 21, 2017 7:27 pm
Tábor

Po nějakou dobu, co jsem byla před Alfou jsem na sobě cítila pohled. Mohl být kohokoli, ale otočený ke mně byl jen Cairo. Potomse k němu ale připižlala Nira a něco si spolu žvatlali. Čekala jsem tedy na Alfina slova. Dočkala jsem se. Vpla jsem hruď a přikývla. "Rozumím." Od nynějška za tohohle vlka přebírám zodpovědnost. Na mých bedrech leželo to, zda zvládne zkoušku do smečky. Zvedla jsem k němu hlavu, pozvedla pysk a zavrčela: "Až si spolu dopovídáte, přijď za mnou, pokud si už nemáte co říct, pojď hned." Na tato slova jsem zaregistrovala silný puch. No nazdar, Makarón, ten se mi bude hodit. Ušklíbla jsem se a vyhodila si svého mazlíčka na záda a vydala se ke kraji tábora. Hodlala jsem ho zavést na jedno určité místo.
Počet příspěvků : 86
Datum registrace : 06. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Stellar Shine Von Elcryse
Postavení ve smečce: Beta

za Thu Dec 21, 2017 9:53 pm
Tabor
  /Adventný kalendár

S chuťou prežúvala šťavnaté mäso a zrakom prechádzala po členoch svorky. Mená všetkých poznala, avšak s niektorými sa ešte nezoznámila osobne. Preto sa rozhodla, že postupom času sa bude každému jednému aspoň trochu venovať, prehodiť zopár slov. Keď do nej Acheron drgol, neunikla jej jeho pomerne dobrá nálada. Páčilo sa jej to. Pri jeho úklone prevrátila očami. Nadvihla hlavu k jeho uchu a šepla, "Moc ti to nejde, asi si to budeš musieť viac trénovať...Samozrejme v mojej prítomnosti..." Na tvári sa jej mihol neposedný úškrn a znova sa začala venovať jej jedlu. V tom jej na ňufáku pristála neposedná, nemalá vločka a ona na ňu nepríjemne zagánila. S rýchlosťou si odfŕkla a potriasla hlavou. Zrak upriamila k oblohe a sledovala pomaly klesajúce vločky. Ani si to neuvedomila a zopár krát po nich dokonca aj chňapla. V tom ju niečo napadlo. Kútikom oka švihla pohľadom po Acheronovi a v hlave sa jej zrodil malý plán. Nenápadne pomocou svojej mágie vytvorila nad jeho hlavou malý štít, ktorý obrátila opačnou stranou, takže vytvoril čosi ako malú misku. Nechala neposedné vločky aby pomaly dopadali do misky zo štítu a o nemalú chvíľu sa tam začala robiť pekná kôpka snehu.  Znova začala trhať mäso pod jej labami aby na seba zbytočne neprilákala Acherónovú pozornosť. Ostatní členovia si to však mohli všimnúť, ale jej na tom nezáležalo. Keď uznala, že vločiek napadalo už dosť, odvolala svoj štít a kôpku snehu s hlasným žuchnutím nechala pristáť na Acherónovej hlave. Napriek tomu, že sa naň priamo nepozerala tak sa uchcechtla. Predsa len, všetko videla periférne. No v tom sa k nej dostal Naiomin príkaz a ona si spokojne odkračala priamo za Alfou a zmäteného Acheróna nechala za sebou.
Počet příspěvků : 940

Profil postavy
Hlavní postava: Nira

za Fri Dec 22, 2017 5:34 am
Tábor
Seděl a rozhlížel se, když už je členem smečky, konečně se rozhodl, že Alfě ukáže svou přízeň, ale.. Ale zřejmě nebyl sám. Velether se mu kvůli tomu nezamlouval. Ledově chladným výrazem sledoval celý Tábor. Začínal se nudit. Rád by někomu po delší době ublížil. Nebo si, alespoň zabojoval. Jen tak. Kvůli tréninku. 

Profil postavy

za Fri Dec 22, 2017 7:53 pm
~Tábor~
Cairo se slabě, téměř neznatelně pousmál. Jak předpokládal, Alfa jej přidělila Gwen. Cairo se na ní podíval a rozhodl se za ní, svou novou vychovatelkou, jít hned. Neměl teď nic na práci, Alfa po něm momentálně nic nechtěla. Proto se jí naposledy poklonil, až k zemi, a pak se klusem rozběhl za Gwen.
Když ji doběhl, chvíli jen tak se zájmem pozoroval, jak si Gwen dává nějaké malé stvoření na hřbet a tváří se, jakoby to nic zvláštního nebylo. "Sis našla svačinku ale necháváš si ji napozději?" Zeptal se s úšklebkem a pohrdavě se na stvoření podíval

Profil postavy

za Fri Dec 22, 2017 7:58 pm
Aura
~Tábor~
Když Aura dojedla, rozhlédla se. Toho neposlušného haranta dostala na starosti Gwen. "Tak hodně štěstí." Popřála jí v myšlenkách, protože tušila, že zrovna s tímhle vlčetem to nebude mít Gwen jednoduché. Nepochybně byl temný a do Zeiss rozhodně patřil, ale to nerespektování pravidel se musel odnaučit, pokud nechtěl skočit jako dezert po obědě pro Alfu. Napravo od ní seděl z větší části šedý vlk(Acheron BlackFire). "Zdravím." Řekla jen tak mimochodem. "Ty jsi Acheron, že?" Nevěděla, proč ji to vlastně zajímá, ale z nějakého jí neznámého důvodu se o jeho jéně potřebovala ujistit. Možná proto, že chtěla znát všechny ostatní členy smečky, minimálně jménem, aby věděla, jak je oslovit, kdyby se s nimi někdy setkala.
Počet příspěvků : 154
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Nemá smečku

za Fri Dec 22, 2017 9:04 pm
TL ---> Tábor
Jakmile Chytil Naberius srnu, a srazil ji do sněhu, pustil jsem ji. byl jsme připravený prokousnout jí hrdlo, ale už to jaksi nebylo potřeba, což mi vzápětí napovědělo několikeré křupnutí. nebyl to pěkný zvuk, ale rozhodně se jednalo o efektivní a docela čistý způsob zabití. Uznale jsem se na toho vlka podíval, možná nejsem zrovna přátelský a většinou každého nenávidím a považuju za nižší formu života, ale tenhle si rozhodně vysloužil můj respekt. Abychom neztráceli čas, popadl jsem srnu za krk těsně za hlavou a začal ji táhnout směrem k táboru. Dost možná budeme poslední, kdo s úlovkem dorazí, ale s tím se už nedalo nic dělat.

-------

http://smeckavlku.forumczech.com/viewtopic.forum?t=503
Sponsored content

Povolení tohoto fóra: