Share
Goto down
Počet příspěvků : 599
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Beta
Zobrazit informace o autorovi

[Akce Stříbrný Fénix] Mrtvý bod

za Thu May 04, 2017 6:49 am
O co jde ?:
Za chladného zimního rána se uprostřed tábora smečky Stříbrného fénixe za doprovodu silného záblesku zjeví kulatý amulet se symbolem tlapky ve svém středu. Amulet, ne větší než vlčí tlapa, všechny vlky upoutává uši trhajícími zvuky, které vycházejí z jeho nitra. Zvuky stále nabírají na hlasitosti a zdá se, že jsou až nápadně podobné hlasům. Vlci se s obavami v duši začínají shlukovat kolem záhadného předmětu. V tu chvíli napjatou situaci přichází vyřešit čerstvá Alfa. Vyzývá vlky ke klidu, načež se na vlastní pěst vydává k amuletu. Po kratším zkoumají pokládá svojí tlapku na symbol uprostřed, byť si je vědom nebezpečí, kterému se vystavuje. Mladý Alfa je znehybněn, přičemž se z amuletu začnou hlasy ozývat zřetelněji. Hluboký hlas oznámí všem přítomným vlkům v jaké situaci se jejich svět nachází. Říká jim o konfliktu dvou vlků, který vystupňoval až do obrovské války, kvůli které prosí vlky Stříbrného Fénixe o pomoc. Zpráva skončí a Alfa je volný, ten rozhodne, že smečka nebude jen tak přihlížet a pomůže vlkům z druhé strany. Myšlenkou svolá všechny vlky do tábora, vysvětlí jim situaci a portálem, který se vytvořil z amuletu se vydávají zoufalým vlkům na pomoc.

Pro koho je akce určena ?:
Pro všechny členy Stříbrného Fénixe a pro ty, které svoje vlky chtějí přidat. Zároveň je zakázáno zúčastňovat se akce s tuláky, kteří jen chtějí výhody z akce.

Vyhodnocení:
Hodnotit budu podle řádků, za ty obdržíte příslušný počet VB, jiné odměny přidělím podle aktivity a podle toho, jak moc se rozepíšete.

Začátek: 4. 5. 2017 (Bohužel to dříve nejde)
Konec: ?
A nakonec, akce bude probíhat ve formě SH.
Upozornění,: Akce bude dost bojová, proto si prosím rozmyslete, než svého vlka zapojíte :>

Teď již vzhůrů do víru dění !

Slunce se již líně převalilo přes obzor. Jeho paprsky ve vkradly do každé nory, přinášejíc sebou příjemné teplo. Zima  byla letos velmi krutá, proto byli vlci vděčni i za tu trošku svitu, co se k nim dostala každý den. Území se pomalu probouzelo a spolu s ním i veškeré obyvatelstvo. Lesy, ještě před chvíli tak temné a děsivé, zalil sluneční svit, který odhalil jejich nevinnost. Malá lesní zvířátka mžouraje vylézá ze svých nor, hledajíc cokoliv k snědku. Dokonce i predátoři již vyrážejí na ranní lov. I vlci se pozvolna probouzejí. Sluníčko, které směle proniká do jejich nor je lechtá na čumácích a budí jejích zasněnou mysl. Přesto všechno, uprostřed vlčího tábora to zatím zeje prázdnotou. Dosud žádná vlčí tlapka nedopadla do čerstvého sněhu, který tábor přes noc přikryl. Novopečený Alfa spokojeně spí v doupěti. Sluneční světlo k němu nedosáhne, čehož využívá k lenošení. Náhle se do ranních ticha ozve pronikavá rána, které se rozlehne po celém území. Krátce po ní následuje silný záblesk. Rána již ustala a na místě, kde se tak pronikavě blesklo, ležel kroužek. Na první pohled, zřejmě železný kroužek, avšak, přijďte blíž a zjistíte, že tak obyčejný není. Železná obruč vyplněná sklem, ve středu obarvených do tvaru vlčí tlapky. Delší dobu zde kroužek pouze leží, čekajíc na svého nálezce, avšak náhle se celým táborem rozléhají nesnesitelně vysoké zvuky, které jistě upoutají každého vlka. Skřípavá píseň železného kroužku láká vlky do tábora.

Na přihlášení svého vlka, tím, že napíšete příspěvek, máte čas do 11.5. !
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 442

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye
Postavení ve smečce: Kappa

Re: [Akce Stříbrný Fénix] Mrtvý bod

za Thu May 04, 2017 2:45 pm
Doupě → Tábor

Zase byl nový den. Úsvit přinesl mnoho nových slunečních paprsků, které ozařovaly tak celkem obyčejnou zimní krajinu. Přes noc napadla nová vrstva snížku. Až co se do jeho doupěte dostal ten sluneční svit, paprsky jej zašimraly na čumáku, probudil se Aiko. Zamžoural nejprve a pohlédl ven. Další obyčejný den zdánlivě podobný těm ostatním. Tohle mínění však dnes nebylo pravdivé, ale to Aiko nemohl zatím ani tušit. Vylezl ještě celkem rozespale z doupěte a protáhl se. Zamával křídly a užíval si vánek, který tímto vytvořil. Popošel dál a zakoukal se z tohoto kopečka do orzlehlé krajiny, za níž se někde v dáli rozprostíral tábor. Příroda byla jako přikrytá pastelově bílou peřinou, třpytíci se ve slunečních paprscís a doposud ještě spící. Všude bylo takové ticho. Takové, až se to Aikovi zdálo poněkud podezřelé. Upadl na vteřinu do zamyšlení, když v tom se náhle ozvala pronikavá rána a její zvuková vlna se hnala silou přes celé území. Následoval silný záblesk. Pro samotné vlčí tělo to bylo nepříjemné. Co to probůh bylo? Divil se Aiko ještě otřesený z tohoto dění. Dostal strach a obavy, navíc když se to odehrálo na místě, kde byl tábor. Měl bych tam jít. Rozhodl se, roztáhl křídla a vzlétl do výše. Se staroslivým a ustrašením pohledem, však odhodlaný čelit tomu, co uvidí. Co však nečekal, začaly se ozývat nepříjemné zvuky, které stále zesilovaly. Jako by zpívala skřípavým hlasem oběť v železných okovech. To vůbec nebylo pro něj příjemné, sklopil uši k zátylku. Vzdušná cesta byla zajisté kratší a on byl brzy na místě. Slétl na zem a rozhlédl se kolem. Nu, moc to nevypadalo na nějakou pohromu, spíš, jakoby se nic nestalo. Vše bylo ještě takměř v polospánku. Ale zde byl ten zvuk nejsilnější. Pohledem zabloudil po ostatních vlcích. Zatím si ani nevšiml, že se o něco dál od něho ve sněhu něco leží.
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr
Postavení ve smečce: Nemá smečku

za Thu May 04, 2017 3:28 pm
Tábor
Z noci se znovu rozzářil den a co nevidět některým prosvítilo světlo do jejich doupat, kde jaký to tvor ještě odpočíval a nabíral sil v nového úsvitu sluneční záře. Pootevřela jsem očka a zamhouřila jimi, nacházela jsem se zrovna pod stromem skulená do klubíčka a zamotaná mým dlouhým ocáskem. Pozdvihla jsem svou hlavu vzhůru od svých tlapek a zakoukala jsem se kolem, načež jsem svůj pohled vyvýšila vzhůru. Takže to přece jen pomohlo! pomyslela jsem si vítězoslavně, naštěstí mi tu nenapadlo tolik sněhu, abych byla jímž zavalena po čumák. Následně jsem překlopila pohled k rozhledu tábora, byla jsem od nějž trošku dále, ale stejně jsem viděla dějství odtud velice dobře. Přivřela jsem očka. Asi si ještě schrupnu. zamyslela jsem se, v tomto tichu popřemýšlet tak špatné nemohlo býti. Teda, až na tu neskutečnou ránu, skoro jako kdyby hrom udeřil. Trefila jsem pohled tímto směrem a zdvihla jsem ouška vzhůru napjatě. Co to ksakru mohlo bejt? přivřela jsem očka a zdvihla jsem se ze svého místa. A když jsem se tak oklepávala od sněhu, tak jsem začínala slyšet něco velice nepříjemného. Pokrčila jsem čumák a máchala svou hlavu, jako by to jenom bzučel kolem mě komárek, jenže tohle? Ne, to je něco jiného, něco nesnesitelného. Avšak zaujatost a zvědavost mě vyvedla k tomu, abych se vydala po zvuku. Proto jsem vykročila se sklopenými uši k zátylku a snažila jsem se najít to něco, co tak nepříjemně skuhralo. Zahlédla jsem Aika, podívala jsem se na nějž a následně jsem k němu přikráčela. ,,Nevíš, co to k čertu je?'' optala jsem se ho s otráveným výrazem ve tváři a rozhlížela jsem se kolem. Chtěla jsem tomu něčemu již uštědřit dobrou vůli ran, aby to umlklo.
Počet příspěvků : 253
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc

za Thu May 04, 2017 3:44 pm
Doupě -> Tábor

Jsem ve svém doupěti v Aralském lese a spím. Když na zem dopadne Amulet, vzbudí mě to. Co to bylo? Je první myšlenka, která mě napadne. Něco mě vzbudilo, nějaká rána. Mohl to být kámen v horách... Nebo strom někde poblíž... Nebo... Nebo co už nestihnu domyslet, jelikož mi do doupěte dolehnou šílený zvuky. Co tohle je? To není kámen ani strom... Vstanu, rychle se protáhnu a vydám se sněhem přes Niwatský průsmyk k táboru. V táboře už jsou další dva vlci. Dojdu k nim. "Neví někdo, co se tu děje?" Zeptám se, ale ani moc nedoufám, že vědí. Jak také?
Počet příspěvků : 208
Datum registrace : 08. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon

za Thu May 04, 2017 7:11 pm
Tábor (Doupě)
Otevřela hnědé oči barvy kaštanů a párkrát s nimi zamrkala ve snaze je probudit. První sluneční paprsky dopadaly do doupěte a líně se převalovaly přes její tlapky až osvětlily celý úkryt. Díky čerstvě napadanému sněhu měly až namodralý odstín a vše působilo tak pokojně a normálně. Ve skutečnosti vlastně nebylo téměř nic v normálních kolejích, už její přítomnost zde se ji nezdála správná. Zašilhala po Zealovi ležícím kousek od ní a stáhla uši dozadu v lítostivé grimase. Ne snad protože by ji bylo líto bílého vlka, sama neměla moc v oblibě když ji ostatní ukazovali svou lítost a soustrast, bylo to od nich pěkné, ale zároveň v tom ní probouzelo pocit kterému by se mile ráda vyhnula. A koneckonců, proč se k ostatním nechovat tak, jak chtěla aby se chovali oni k ní. A zrovna u Zeala se ji navíc nezdálo, že by nějak ocenil lítost z její strany. To že ví jak se cítí a stojí při něm, mohla ukázat i mnohem lepšími způsoby. S hlavou položenou na tlapkách ho pozorovala jak podřimuje a občas očima zabloudila k východu z jeho doupěte.
 Málem celá nadskočila, když toto zprvu tak klidné ráno narušil náhlý zvuk, zavřela oči při té hlasitosti, při které málem ohluchla a jako by toho nebylo málo, za ní následoval ohromný záblesk. Zvedla se ze svého vyleženého a vyhřátého místa, hlavu vystrčila z doupěte, nevnímaje že ji třeba někdo ze smečky zahlédne. ,,Zeale?" Zalapala po dechu s očima upřenýma na místě odkud to šlo a odkud se po čase opět začaly ozývat další nepříjemné zvuky.

Profil postavy

za Fri May 05, 2017 12:13 pm
Alfovské doupě --> Tábor
Nechal se unášet na vlně uvolňujícího spánku, který tak potřeboval. Práce na jeho pozici byla občas náročná. Vlci stále přicházeli s prosbou o přijetí do smečky. Byl rád, že se smečka rozrůstá, avšak s každým vlkem kterého přijal odešla i trocha energie. Jemné sluneční paprsky se pomalu doplazily až k jeho nosu, kde ho začaly poťouchle lechtat. Nespokojeně zavrtěl hlavou, načež se za doprovodu slabého mručení otočil na druhý bok. Jeho mohutné tělo spočinulo jen malý kousek vedle jeho, již probuzené, kamarádky. Byl by jí zalehl, kdyby se jeho pohyb nezastavil. To, že je vydatný spáč mu nikdo nedokázal odepřít. I přes všechny činnosti, které musí každý den udělat si vždy najde čas pro vydatný spánek. Rozespale si odfrkl. Vzduch, který z nosu vyfoukl se zastavil o tlapky Louie, čímž jemně pocuchal její srst.  Probudit Zeala ze spánku byl obtížný úkol, přesto rána, která protla ranní ticho, to spolehlivě dokázala. Prudce se vyhoupl na nohy. Jeho pohled spočinul na východu z doupěte. Bez váhání vyrazil z doupěte. Spěšně se vyhnul vlčici u vchodu, seskočil z vyvýšeného balkónu a sprintem vyrazil ke zdroji rány. Spatřil pár vlků, kteří se shlukovaly kolem zvláštního kroužku. Cestou k jeho uším dolehly nepříjemné zvuky, čímž se okamžitě stáhly k jeho zátylku. Prudce zabrzdil, těsně před vlky, kteří se zajímaly o původce té zvláštní rány. ,,Nikdo se k tomu ani nepřiblíží." řekl vážným hlasem.
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 442

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye

za Fri May 05, 2017 5:36 pm
Tábor
Stál tam ve sněhu a zmateně se ohlížel okolo. Náhle viděl přicházet Aeonii. Pohlédl na ni a poté se ohlédl, se stále přitisknutýma ušima silně k zátylku, že by snad mohl někde uvidět zdroj toho strašného zvuku. Málem přes něj ani neslyšel Aeoniin hlas. Otočil se na ni. "Netuším" , řekl s trochou obavy v hlase a podrážděným výrazem ve tváři. Onedlouho přikráčela další vlčice. "Nevíme" , pohlédl na ni a odpověděl. Zdálo se mu na chvíli, jakoby snad ten zvuk neměl zdroj, jakoby ho vyžíral zevnitř. Ale přeci jen chvilkami cítil, že od někud proudí. Ohlížel se stále okolo, hledajíc podvědomě nějakou věc, či co. No a právě tehdy si mohl povšimnout malého kroužku, talismanu ležícího ve sněhu. "Támhle něco je!" Oznámil vlčicím a pomalým, opatrným krokem se vydal blíž. To fakt? Jen nějaký talisman? Nechápal a stále cítil tu bolest od děsného skřípavého zpěvu. V tom přiběhl Alfa a jeho hlas se rozlehl mezi námi zde přítomnými i přes ten hluk. Udělal opatrný krok vzad a celý napjatý stále pozoroval tu věc.
Počet příspěvků : 130
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Keiran Criest

za Mon May 08, 2017 12:20 am
Tábor
S Arcem jsme už do tábora dorazili a já pořád uvažoval nad otázkami, co vlastně znamená být Alfou. Ne, že bych to nevěděl, jistě, že jsem znal pojem a význam tohoslova, ale jaký by měl být správný a dobrý Alfa? Měl by být jako Dyeron? Měl by se postarat o každého, kdo toho byl třebný? Asi, možná. A také jsem uvažoval nad dalšími myšlenkami, třeba: Co je to matka? Jaký je její účel? Proč já a Arco jsme matku neměli? A proč se o nás otec nestaral? A proč adoptivní matka spala? A proč adoptivní otec utekl od rodiny? Bylo to kvůli nám? Mnoho otázek, na které jsem neměl odpovědi.
Z těchto úvah mne však vcelku spolehlivě vytrhl jakýsi divný, až uši drásající, zvuk. Střihl jsem ušima a trhl hlavou ke zvuku. Vyskočil jsem na tlapy a přiběhl jsem k místu, kde ležela jakási věc z níž vycházely ty nepříjemné zvuky.
Několik vlků bylo zde a zkoumalo ten předmět se zájmem, stejně jako i já. Co to je? Vřeští to opravdu nepříjemně!
Počet příspěvků : 1434
Datum registrace : 02. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii De Orietr

za Mon May 08, 2017 7:15 am
Tábor
To je jak za těch letních nocích doma, trhající zvuk v uších, a přitom jenom kvůli maličkým potvůrkám jménem cvrčci. Jaká to nádherná vzpomínka a teď ji tu mám znovu, teda jenom v jiné podobnosti. zamyslela jsem se tak nějak polopatě a křivila jsem tváři nepříjemně, vůbec se mi to nelíbilo, ale komu pak ano? Pohlédla na vlčici, která přicházela již k nám s tou stejnou otázkou, která byla vyslovena mnou. Pokroutila jsem hlavou k jejíž otázce a začmuchala, třeba to přece jen mohli býti cvrčci? Jenže oni měli úplně odlišný tón zvuku. Počkat? Proč nad tím tak přemýšlím! rozvířila jsem oční víčka a vrhla jsem pohled na Aika, zdvihla jsem ouška, ale nakonec je opět sklopila. Sice jsme objevili něco, co tento zvuk může vydávat jako svou písničku. Ustoupila jsem, jelikož se mi tato věc nevydávala jako za nějak obzvláště bezpečnou. Přes toto všechno jsem zaslechla hlas vůdce. Podívala jsem se tímto směrem a vyčkávala, co by s tímto problémem provedl.
Počet příspěvků : 327
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Maysie
Postavení ve smečce: Gamma

za Mon May 08, 2017 9:06 am
Dawano
Někde na území -> Tábor
Procházel jsem se po území a sbíral odvahu, abych mohl zdejší Alfu požádat o zkoušku do smečky. Nepředpokládal jsem však, že by se mi to podařilo, kdo by stál o vyděšené o vegetariánského vlka, že ano? No, stejně jsem to chtěl zkusit. Náhle jsemzaslechl táhlý, uši trhající zvuk podobný siréně. Co to sakra je?! Pomyslel jsem si a pokusil se zakrýt si uši tlapkami. "Poselství. Maž do tábora, Alfa ti to vysvětlí." Odpověděla Cassie a za chvíli už Alfa svolávali vlky do tábora. Chvíli jsem váhal, jestli mám taky přijít a nakonec jsem se vydal na cestu do tábora. Byl to jenom kousek a neměl jsem se čeho bát, přesto jsem byl vyděšený k smrti, hlavně ze všech těch vlků co tu byli.
Počet příspěvků : 50
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity

za Mon May 08, 2017 5:59 pm
~Někde u hranic --> Tábor~
Klidně pochrupkával v opuštěné noře nějakého tvora, dost velké na to, aby se v ní mohl schoulit do klubíčka a přečkat noc. Spal mělkým, lehkým spánkem a tak ho rána okamžitě probudila. Trhl sebou a praštil se hlavou do nízkého stropu, ze kterého okamžitě začala padat hlína. Rychle se vyřítil z nory akorát v čas, než vchod nenávratně zapadal hlínou a mechem. Zamračil se a chvíli pozoroval, co se stalo s jeho úkrytem, když najednou uslyšel další zvuky. To je... příšerný rámus. Přitiskl uši pevně ke krku a odfrkl si. Ten zvuk bude z tábora. Půjdu se tam podívat. Nic jiného se od takového dobrodruha, jako je Kaisa, nedalo čekat. Okamžitě k táboru vykročil energickým, rychlým poklusem a ke konci už běžel. Došel přesně ve chvíli, aby uslyšel, jak alfa zakazuje přibližování se. Zvědavě naklonil hlavu na stranu a probojoval si cestu mezi vlky, aby si mohl prohlédnout ten předmět, co vydával ty děsné zvuky. Vypadal vlastně celkem hezky. Skoro na navlečení na tlapku... jen kdyby byl zticha.

Profil postavy

za Mon May 08, 2017 6:32 pm
Tábor
Došel jsem úplně k vlkům u té malé věci a promluvil jsem. "Můsíme být opatrní, může to být cokoliv. Takových zvláštních předmětů jsem už pár viděl a o mnohých i slyšel. Mohla by to být nebezpečná věcička." Raději jsem vlky přihlížející té věci varoval. Vždyť to já byl svědkem toho, když naši smečku napadly stínové bytosti. "Mohlo by to někomu ublížit anebo něco přivolat. Prosím, buďte opatrní." Střet s démony nebyl vůbec žádný med.
Počet příspěvků : 50
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity

za Mon May 08, 2017 6:52 pm
~Tábor~
"Myslíš, že je to něco nebezpečného?" zeptal se Keirana a nedal na sobě znát úzkost, naopak to řekl úplně vyrovnaným hlasem. Očima zavadil o ten předmět a okamžitě pohledem uhnul. Nemohl si to nějak rozumně vysvětlit, něco zlověstného na tom kroužku přeci jen bylo. Kaisa z něj úplně slyšel to nebezpečí, a také dobrodružství, které ho vábilo svým obvyklým hrubým sykotem, na kterém on vždycky viděl něco úžasného. Dlouho tam jen stál, dokud ho nenapadlo poodstoupit a nechat případné nově příchozí vlky prohlédnout si předmět z větší blízkosti.
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 331
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava:

za Mon May 08, 2017 7:00 pm
Tábor
Jako vždy polehávala někde na kraji tábora, skrytá před očima ostatních. Postava se ji již pomalu začala navracet k normálu, rozhodně již nevypadala jako kostra potáhlá srstí. Vlastně to byl docela klidný život, v poslední době si začala opět vážit toho že ještě vůbec žije a celkově ji i ty nejmenší titernosti dokázaly permanentně zvednout náladu. Je tedy jasné, že to pro ni byl obrovský šok, když se táborem ozval hlasitý zvuk. Otevřela oči ospale a dívala se na tu podívanou, vlky shromažďující se u té podivné věci a ty co teprve přicházeli. Jak smutné, že polovinu z nich téměř neznala. Zvedla se ze země, stále opředena mlhou, kterou po sobě náhlé probuzení a spánek zanechali. ,,Dob- škyt- den," řekla rozespale jakmile došla k ostatním, zadní část svého těla sesunula k zemi, jako by byla na její nohy až moc těžká. ,,Škyt." Ozval se opět zvuk z jejího hrdla, omluvně upřela modré oči na Alfu a poté s nimi zabloudila k té věci.

Profil postavy

za Wed May 10, 2017 9:51 am
Tábor
Podíval jsem se na mladého vlčka. "To s jistotou říci nemohu, ale může to nebezpečné být." Odpověděl jsem mu. "Já jsem Keiran. A ty?" Představil jsem se mu a pohled stočil k tomu podivnému předmětu. "Slyšel jsem, že se kdysi dávno na území objevily takové krystaly, myslím, že nebyly větší než tohle." O nich jsem slyšel z vyprávění, ale už jsem si moc nepamatoval, co byly zač ty krystaly. Já v tom čase ještě ani nebyl na světě. "Je zvláštní, odkud se to vzalo? A proč to vydává ty divné zvuky."

Profil postavy

za Wed May 10, 2017 10:37 am
Tábor
Vlci, se jako supy lačnící po kořisti, začali hromadit v táboře. Skřípavá píseň záhadného předmětu je přitahovala víc než cokoli jiného. Samozřejmě i jeho zajímalo, co je předmět zač, avšak byl si vědom jeho případných nástrah a pastí, proto byl více než opatrný. Většinu vlků, kteří přispěchali do tábora znal, avšak vyskytli se tu i tací, které dosud neměl šanci poznat. Nevyháněl je, třebaže jej jemně znepokojovali. Zaposlouchal se do zvuků jejich rozhovoru, načež se rozhodl promluvit. Napřímil se a přejel vlky pohledem. Zpětně se zamyslel nad svým dosavadním jednáním. Nebylo chytré takto vlky vyděsit jeho přehnanou opatrností. Ani neví, co je předmět zač, tak proč by měl děsit členy smečky. Musí se pokusit to napravit, aspoň vlkům oznámit, že snad o nich nejde. ,,Ehm." začal, čímž na sebe upoutal jejich pozornost. ,,Upřímně," začal přecházet kolem vlků ,,ani já nevím, co je tento zvláštní amulet zač." snažil se vypadat klidně, avšak v jeho očích se třpytil neklid. Otáčejíc hlavou, postupně si prohlížel každého vlka. Žádný z nich nevypadal nebezpečně, nebo nepřátelsky. ,,Přesto Vás prosím, abyste zachovali klid a ještě o pár kroků ustoupili." jemně zvýšil hlas, dávajíc na vědomí, že to myslí opravdu vážně. ,,Pokusím se o menší průzkum, kdyby se něco dělo, nepodnikejte nic riskantního." nakonec se na všechny mile usmál, načež se odebral k amuletu, který byl stále na svém místě. Pomalu sunul tlapu před tlapu, pozorně sledujíc záhadný předmět. S tím, jak se jeho mohutné tělo přibližovalo k amuletu, zvuky pomalu zanikaly v chladném vzduchu. Naposledy se  otočil na přihlížející smečku. Jejich zvědavé pohledy jej jemně znepokojovali, avšak musel amulet prověřit. Opět se otočil vpřed, pokladajíc tlapu do čerstvého sněhu. Nevědomky donutil patrona se zhmotnit vedle shluku přihlížejících vlků. Obrovské zelené zvíře jen bezmocně přihlíželo počínaní jeho pána.
Počet příspěvků : 93
Datum registrace : 02. 03. 17

Profil postavy

za Wed May 10, 2017 1:48 pm
~Tábor~
Nejistě jsem procházel mezi vlky a hledal nějaké prázdnější místo. Pak jsem spatřil bílého (//teda doufám že bílého, no prostě Zeala) vlka, očividně mladého, ovšem vyzařovala z něj stejná autorita jako ze Spirit, a tak jsem usoudil, že je to zdejší Alfa. Teď jsem ho nechtěl otravovat, vypadalo to, že má dost práce s tou příšerně vřískající věcí a s ostatními panikařícími vlky. Najednou do mě někdo silně vrazil a já spadnul přímo před šedivo-bílého vlka (Keiran). Okamžitě jsem se začal zvedat, ale podjely mi nohy a já znovu spadnul.
Počet příspěvků : 3194

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá

za Wed May 10, 2017 5:32 pm
Neďaleko tábora-Tábor
Čierno-biela vlčica ležala na zasneženej lúke neďaleko tábora. Oči mala zavreté a očividne pokojne spala. No po chvíli otvorila oči a vstala pričom zo seba oprášila aj posledné zvyšky snehu. Zavetrila a do ňufáka sa jej doniesol pach väčšej skupinky vlkov v tábore. Potom však začula ten zvuk- zvuk ktorý jej priam neprirodzene trhal uši. Zamračila sa a sklonila uši k hlave. Rozbehla sa smerom do tábora, no keď uvidela alfu odvrátila pohľad k zemi. ,,Vysvetlil by mi niekto prosím, čo má ten zvuk znamenať?" opýtala sa ešte stále upierajúc pohľad do zeme.

Profil postavy

za Thu May 11, 2017 11:56 am
Tábor
Čekal jsem na to, až mi mladý vlček odpoví (Kaisa), mezi tím, co jsem naslouchal nepříjemnému zvuku vycházejícímu z toho předmětu, kterému se nedalo nikam nijak uniknout, jsem se nepatrně rozhlížel kolem sebe a zkoumavým pohledem přejížděl z vlka na vlka. Mnoho z nich jsem příliš neznal a upřímně jsem neznal ani našeho Alfa samce. Pro mne to byl zkrátka jen vlk, ke kterému bych měl patrně cítit něco jako úctu. Ale byl jí hoden? Možná. To bylo těžké soudit, obvzláště, když jste sami neměli pořádně otce, matku. Jaké to vlastně je, vědět, co to je táta? Měl jsem pouze vlka, který mi byl tak říkajíc otcem, ale nebyl jsem jeho synem. A i když jsem v dospělosti otce poznal, stejně jsem netušil, jaké to je mít ty zážitky. Měl by být snad Alfa něco jako otec smečky? Měla by být smečka něco jako rodina? Zvažoval jsem v zákoutí mé mysli.
Alfa promluvil. Skoro to vypadalo, jako by se nás snažil uklidnit. Ovšem já nepankařil. I když by se dalo předpokládat, že někdo panikařit bude. Já byl součástí toho, když smečku Stříbrného fénixe napadli stínoví démoni, kteří se snažili změnit vlčí srdce na temné a zlé vlky, já nemám takový strach z té věci! Pomyslel jsem si. Byl jsem pouze obezřetný, což bylo jen dobře.
Přede mnou se na zemi rozpláclo hnědé tělo nějakého mlaďounkého vlka. "Hej, jsi v pořádku? Nestalo se ti nic?" Zeptal jsem se toho těla (Dawano) a pomohl mu se postavit.
Počet příspěvků : 93
Datum registrace : 02. 03. 17

Profil postavy

za Thu May 11, 2017 12:51 pm
Tábor
Hned jak se mi podařilo vstát, roztřásl jsem se. "Prosím, ne-neubližujte mi. Já-já nerad..." Začal jsem se skloněnou hlavou couvat, třesoucí se jako osika. Opravdu se moc o-omlouvám, ne-nechtěl jsem o-o-otravovat..." Vykoktala jsem absolutně nevnímajíc fakt, že se mě vlk ptá, jestli jsem vpořádku. Místo toho jsem se prijrčil a čekal na trest. Neznal jsem tuto smečku, snažil jsem se stranit všech vlků a do smečky jsem se přidat nechtěl, no přesto se mi toto území líbilo a já ho nedokázal opustit.
Zdejší zákony, tresty a komunitu jsem však neznal. Nevěděl jsem, že přespříliš kruté tresty jsou jen v Zeiss a že tahle malá smečka je asi nejvlídnější k vetřelcům, proto jsem měl strach. A v neposlední řadě jsem měl sociofobii a celkově strach z vlků, jsem sem šel jen na přání Cassie a taky proto, že jsem si řekl, že když tu žiju, tak ikdyž nejsem členem smečky, měl bych s ní táhnout za jeden provaz.
Povolení tohoto fóra: