Odkaz na pokračování akce: Klik

Share
Goto down
Počet příspěvků : 599
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Beta
Zobrazit informace o autorovi

Re: [Akce Stříbrný Fénix] Mrtvý bod

za Thu May 11, 2017 12:52 pm
Všem se vám moc omlouvám, bohužel jsem nucena akci pozastavit na neurčitou dobu, kvůli problémům ve škole. Prosím. Buďte shovívavý,chápejte, Niwat mě v budoucnosti jen těžko uživí. Doufám, že moje neschopnosti řídit akci nebude dlouhodobá. Děkuji za pochopení.
-Ryuusaki

Profil postavy

za Sun Jun 18, 2017 7:55 pm
Za zvuku oslavných fanfár vám s radostí oznamují, že jsem vzkřísila svůj prospěch, čímž vzroste i aktivita, která v posledních měsících nebyla moc vysoká. Tímto opět rozbíhám tuto akci !! Snad si všichni dobře zahrajeme Smile
-Ryuusaki

Profil postavy

za Sun Jun 18, 2017 8:48 pm
Jeho zkoumavý pohled klouzal po povrchu záhadného kroužku. Železná obruč odrážela malý zlomek světla, který se do tábora dostal, za to sklo, se světlu nijak nebranilo a nechalo jej projít skrz, a to se poté zabodlo do zmrzlé hlíny. Zkoumal každý ohyb kroužku, přemýšlejíc nad jeho významem. Nakonec jeho pohled spočinul na ornamentu uprostřed. Vlčí tlapka znázorněna barevným sklem se na bílém podkladu více než vyjímala. V hlavě se mu vyrojila kopa myšlenek. Ani jedna z nich nebyla moc důvěryhodná, až na jednu. Možná ornament tlapky znázorňoval, co s kroužkem má být provedeno. Se zvědavostní v očích přistoupil blíž. Jednu z předních tlapek zvedl do vzduchu připraven jí položit doprostřed kroužku. Zarazil se. Pomyslel na to, jaké neblahé následky by jeho jednání mohlo mít. Chvíli nad tím přemýšlel, dokud jej nepřemohla zvědavost. S náhlým návalem odhodlání přitiskl tlapu na sklo. Jakmile se polštářky jeho tlapy dotkly skla, jako by byl přikován. Nemohl se hnout. Nemohl odporovat. I vlci, jenž se shromáždili v táboře, byli neklidní. Zealův patron, který dosud jen přihlížel svědomitě vyrazil vpřed. Jeho povinnosti bylo ochraňovat svého pána. Naněštěstí, než velké zelené zvíře stihlo zakročit, kroužek Zeala plně ovládl, načež patrona rychle odhmotnil. Železná obruč vysávala energii z vlčího dárce, který k ní byl připoután. Navzdory všem očekávaním se z kroužku začaly ozývat zvuky, které vlčímu uchu nebyly již tak nepříjemné. Byl to hlas. Hluboký hlas, který se nyní rozléhal po táboře, upoutal pozornost vlků, kteří snad dosud neposlouchali. Nesl poselství : Pokud toto slyšíte, zřejmě jste objevili naši jedinou naději. Náš svět byl uvržen do temnoty, když jej zachvátila krutá válka. Naše urodná země byla zničena probíhajícími boji. Nepřátelské jednotky vedené Interiem, krutým čarodejěm, se nám dařilo odrážet, dokud se jeho jednotky nesemkly a neprorazily naší obranou linii. Stáhli jsme se do lesů nedotčených válkou, čekajíc na vhodnou přítežitost k protiútoku. Naše jednotky se pomalu zotavovali z náhlého útoku Interiovích jednotek. Sbíraly jsme zásoby, stavěly opěvnění. Věci nabíraly správný směr, dokud náš milovaný velitel nezemřel na infekci ze zranění způsobených bojem. Když jeho duše navždy opustila náš svět, ztratili jsme odhodlání. Většina z nás zběhla k nepřátelské straně. Naše jednotky jsou rozvrácené a zásoby se přeměnily na prach. Dobré umysly pomalu zanikají v nekončicím sledu nepřátelských útoků. Jako naši poslední nadějí jsme vytvořili tento amulet a vyslali jej do světa. Tím to vás žádám o pomoc v těch krutých časech. Ať jste kdokoliv, prosíme o vaši pomoc. Zvuk náhle zaskomíral, načež úplně vymizel. Zealovo vyčerpané tělo, teď již propuštěno za spárů kroužku, dopadlo do udusaného sněhu. Táborem se rozhostilo ticho, přerušované tlumeným zpěvem ranních ptáků.
Počet příspěvků : 131
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Keiran Criest

za Mon Jun 19, 2017 11:59 am
Tábor
Přimhouřil jsem oči v údivu. Ten mladý vlk (Dawano) se mě snad bál? "Ale no tak, nic ti neudělám, tak v klidu, ano? Jsem Keiran a tobě říkají jak?" Zajímavé, tolik vlků a já jich znal pramálo. Bylo to možná neobvyklé, vím. Pozornost však přebral Alfa a jeho počin, jenž spustil mocnou reakci. Hlas, který nebyl známý a přesto mu nyní bylo rozumět. Válka? Ale kde? Kdo poslal ten vzkaz? Zeal padl k zemi a já jsem přiskočil k alfovi, abych zhodnotil, jak na tom je. "Jste v pořádku, pane?" Promluvil jsem na něj.
Počet příspěvků : 3335

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá

za Tue Jun 20, 2017 4:57 pm
Tábor
V tábore nastalo ticho a ona spolu s ostatnými počúvala hlas toho amuletu, či čo to bolo. Nepoznala ten hlas, no napriek všetkému mu rozumela. Nevedela kto to je, no cítila odhodlanie pomôcť im nech to bol ktokoľvek. Potreboval ich. No mohla to byť aj pasca, uvedomovala si to, no akosi jej to ako pasca neznelo. Potom zrazu prístroj zmĺkol a alfa padol do snehu, hneď k nemu priskočil akýsi vlk jej neznámy (Keiran). ,,Stalo sa mu niečo? Mohlo ho to zabiť... nevyzerá to ako nejaký úplne nevinný predmet," ozvala sa po chvíli ticho, no napriek tomu počuteľne. Čo je to za vec? Vysáva to z vlkov život alebo dokonca dušu? Ako sa máme dostať tam kam sa dostať máme? Ako im máme pomôcť? Behali jej v hlave myšlienky.
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

za Wed Jun 21, 2017 5:41 pm
DAWANO UCHIHA DE MAL
Tábor
"D-dobře." Přikývl jsem ne příliš přesvědčeně. "Já j-jsem D...Dawano. Tě-těší mě." Vykoktal jsem. Po chvíli mi však už vlk nevěnoval pozornost. Koukal totiž na bílého vlka, Alfu, který odvážně přiložil tlapku na podivný vřískající amulet. Na chvíli bylo ticho, vřískot ustal a pak se z amuletu ozval hluboký neznámý hlas. Mluvil něco o válce, o boji, o nebezpečí. Když hlas utichl, Alfa se zhroutil na zem. Keiran se k němu hned rozběhl a snažil se ho probudit. Váhavě jsem se za Keiranem vydal. Ostatní se zřejmě báli o Alfovo zdraví a hlavně život. Neváhal jsem dlouho jestli pomoct nebo ne. Najednou jsem věděl co dělat. Přiložil jsem na Alfovo tělo tlapku a zamumlal kouzelnou formuli. Nikdo mi neřekl, že kdyby se formule nepovedla, může mě to vážně zranit, i zabít. Naštěstí se povedlo a já zjistil něco o Alfově zdravotním stavu. Obrátil jsem se naKeirana. "Žije." Řekl jsem. "Nemá žádné zranění je jen hodně vyčerpaný, zřejmě díky tomu amuletu. Za chvíli se probere, ale bude nějakou chvíli trvat než bude zase vplné síle. Protože tady je zima, mohl by prochladnout, navrhuju ho přemístit do doupěte." Dodal jsem po chvíli.
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc

za Mon Jul 24, 2017 6:06 pm
Sleduji Alfu, jak jde k amuletu. Míchají se ve mne různé pocity. Hlavně pocit nejistoty, dobrý pocit, že to Alfa určitě vyřeší a špatný pocit, že někdo za mne jde k nebezpečí. Vím, že je to za celou smečku, ale pro mne je to pocit, že někdo dělá něco, co by nemusel a jde k nebezpečí jen kvůli nám. Tento pocit se mi opravdu nelíbí. Alfa přiloží tlapku na amulet a ten začne mluvit. Překvapena poslouchám hlasy v amuletu. Když amulet domluví, Alfa spadne na zem. Všichni, co jsme v táboře se rozeběhneme k Alfovi. Všichni o něj máme strach. uslyším nějakého vlka (Dawano), jak říká, že žije, není zraněný, ale je hodně vyčerpaný. S jeho návrhem nevím. Sama si nevím rady. Nezní to, jako špatný nápad, ale za prvé je to doupě Alfy a každého tam chtít nejspíše nebude a za druhé ani nevím, kde je. Proto jen pokrčím rameny.
Počet příspěvků : 2002

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

za Tue Jul 25, 2017 12:35 am
Po delší době jsem se zase vypravil do tábora naší Stříbrné smečky s odhodlaným výrazem na tváři. Po pachu vlků mi došlo, že se něco děje, zvlášť poté, co stínoví orli Cody a Cory přilétli a dali mi vědět, že je něco špatně. Nyní letěli nade mnou, já běžel. Tábor už byl nedaleko, no já neměl co řešit. Pachy vlků se blížily každým krokem, každým dopadem mé tlapy na zem, jež zvedala svůj prach a ohýbala stébla trávy pod mými polštářky. Bylo sic stále chladno, ale sluneční paprsky v kombinaci s odporovým vzduchem mi čechraly mou fialovo-bílou srst, kterou jsem zdědil po matce Nale.

Za chvilku, vybíhajíc z lesa, už jsem skupinku vlků viděl. Svůj pohled jsem zaměřil na Zeala, došlo mi, že má u sebe nejen ocarínu, ale taky něco nepřirozeného, magického, jež přitahovalo pozornost již přítomné části naší skvělé smečky. Jakmile jsem doběhl o něco blíž, od Zeala jsem zaskechl hlas a on, jakoby zkameněl. Už už jsem si chystal postoj, že k němu vyběhnu, v tom jsem se zaposlouchal do hlasu. Komu to máme pomáhat? Jsme si jistí, že to není past? pomyslel jsem si, ale zatím neříkal nic nahlas. Nakonec jsem se k Zealovi opravdu rozběhl. Uchýlil jsem se k vlčici, kterou jsem tu znal trošku více, než zbytek - k Půlnoci a od ní sledoval, co se bude dít dál. Dva stínoví orli se mi posadili na hřbet a čekali také. Byl jsem připraven kdykoli zakročit. Nebyl jsem sice oficiálně léčitelem, ale jisté znalosti v tomto oboru jsem měl.
Počet příspěvků : 1106
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Postavení ve smečce: Kappa

za Tue Jul 25, 2017 12:49 am

Nějakým způsobem se mi podařilo vystopovat bratra podle pachu i přestože jsem nyní byl v lidské podobě. Jel jsem na Rainbowovi, doprovázen Coldem kdesi v pozadí, těžko říct, kde přímo ta bytost byla. Jakmile jsme se dostali do tábora, zpozornil jsem a snažil se nastražit uši. S lidskými boltci to nebylo nic lehkého, proto jsem to po chvilce vzdal. Ucítil jsem pachy vlků, znejistil jsem. I přestože jsem tu měl svého bratra, bylo mi jasné, že tu něco nehraje.

Seskočil jsem z koně, když jsem byl ještě kousek stranou a doběhl k alfovi, jako ostatní. Byl jsem větší než oni, ale bylo mi to houby platné, neboť jsem neviděl nic. Možná jsem mohl být jen trochu sebejistější? Větší, ale přesto mezi svými. Poznatelný jsem byl podle černého oděvu, bílé hlavy a duhové hřívy. A taky chybějící ruky. Po chvilce jsem ze sebe udělal zase vvlka protože bych byl nerad za vetřelce, kdybych náhodou moc páchl po člověčině. Nyní mi stačilo pouze to, že právě zde smrdělo nebezpečí. Byl jsem tím pachem zmaten, proto jsem jen držel tlamku a krok s ostatními v domnění, že mě třeba někdy bude potřeba, ale byl jsem nejistý, možná jsem se trošku... hm, spíš trošku více klepal. Rainbow zůstal u vzdáleného stromu.

Profil postavy

za Thu Jul 27, 2017 9:22 am
Zanedlouho po pádu do sněhu otevřel oči. Pohledu vlků v Táboře se upínaly jen na něj. Každý z nich viděl, jak vyčerpán ležel ve sněhu. Nesměl vypadat slabě, před nimi ne. ,,J-jsem v pořádku." zavrtěl hlavou ve snaze odehnat příšernou bolest hlavy, jenž mu přenos energie způsobil. Začal se křečovitě zvedat na vlastní tlapky, odmítajíc každou pomoc, jenž mu vlci okolo nabízely. Musel to zvládnout sám. Je přece silný. Když nabil ve stoji trochu rovnováhy, rozhlédl se okolo. Skupinka vlků se rozrostl, což bylo dobře. Byť byl lapen ve spárech kroužku, všechny slova, vycházející z jeho útrob, slyšel moc dobře. Zhluboka se nadechl. Jeho úmysl mluvit před smečkou přerušil zvláštní zvuk. Kroužek, který mu před chvíli tak nečestně ukradl jeho životní energii, se pozvolně zvětšoval, až dosáhl takové velikost, že i ten největší vlk by v jeho hloubi zmizel jako nic. Netrvalo mu dlouho a pochopil, že jsou to zřejmě jakési dveře do světa odkud se amulet vzal. Opět se zhluboka nadechl a s hrdým výrazem se otočil ke smečce. ,,Jsme vlci, hrdá stvoření, která drží při sobě. Nic pro nás není důležitější než smečka. Oni svoje Alfy, svoje smečky, zradili je a rozpoutali válku. přecházel mezi přítomnými, přestože mu to činilo problémy. ,,A jelikož jsme vlci,
držíme při sobě, projevme tedy trochu odvahy a vydejme se jim na pomoc. Vím, je to veliká prosba, žádat vás, aby jste tu vše zanechali a šli se mou do války, avšak oni jinou možnost nemají, jsme jejich poslední naděje.
jeho hlas. se rozléhal Táborem. Byl odhodlán, podat pomocnou tlapku. ,,Jdete se mnou ??" pohledem přejel skupinku, načež zabruslil opět k amuletu.
Počet příspěvků : 2002

Profil postavy
Postavení ve smečce: Alfa

za Wed Aug 02, 2017 11:03 am
Překvapeně jsem sledoval, co se s amuletem a alfou děje. Nikdy jsem nic podobného neviděl... a co víc? Ani neslyšel! Ale každá zkušenost mi byla dobrá k čemukoli, přecejen jednou budu vůdcem, ne? A tak jsem tedy jako první ze zde přítomných vlků k Zealovi odvážně přistoupil a koukl na amulet. ,,Já rozhodně jdu! postavil jsem se hrdě vedle Zeala a pokouknul po Půlnoci. ,,Jdeš taky, že ano?" zeptal jsem se jí s nadějí v očích a poté pohledem sklouzl k tomu s duhovou hřívou, který byl ihned vedle svého bratra stínového. Moc nevypadají, jakoby se jim chtělo... ikdyž... ten duhový má vlastně celkem odvahu, normálně se vyhýbá společnosti úplně, nyní je tary a to znamená, že bojovat asi bude. pohledem jsem sklouzl k pahýlu, pozůstatku jeho nohy. Hele, o to taky přišel v boji s lidmi. Ale tehdy chudák nevěděl ani to, že bojoval. Byl spíše slepou návnadou, co si pamatuju. To jsou ale časy, tehdy jsem na vlky hleděl zhora. Byl to boží posmrtný život, ale už je ho konec. Teď je třeba opět bojovat za čest a spravedlnost! vrátil jsem se myšlenkama do reality tak rychle, jak jsem do nich vklouzl. Můj pohled už zase skenoval amulet, moje povědomí z něj cítilo obrovskou energii, kterou stálo za to prozkoumat.
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc

za Tue Aug 08, 2017 4:31 pm
Alfa se zeptá, kdo jde s ním vlkům na pomoc, chci jít, ale než stihnu říci že jdu, rozhodne se jít Orfeon. Já se na něj usměju a Orfeon se na mne podívá a zeptá se, jestli jdu taky. Já s úsměvem kývnu a potom mi úsměv sice zmizí, protože jdeme do boje, ale postavím se vedle Orfeona. "Já jdu taky." Bude to můj první boj, nikdy jsem s nikým nebojovala. Teda až na pár tréninkových bitek se sourozenci, ale tohle je něco úplně jiného. Jsem z toho trochu nervózní, ale oni potřebují pomoc.
Počet příspěvků : 76
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Nemá smečku

za Sun Aug 13, 2017 2:04 pm
Na celou situaci se díval krajně nedůvěřivým, přesto fascinovaným pohledem, a se strachem v očích přišel k Alfovi přesně ve chvíli, kdy už se zvedal a tvrdil, že je v pořádku. Trochu naklonil hlavu a přemýšlel o slovech, které teď uslyšel - neznělo to moc hezky, vlastně z toho byl teď celý znepokojený. Odhodlaně se usmál a švihl ocasem. "Také půjdu," řekl jasným hlasem říkajícím, že když se takhle jednou rozhodne, už nic ho nepřiměje ten názor změnit, hlasem, který už teď dokazoval, že bude bojovat do posledních sil, pokud to bude nutné. Ačkoli by v to správný a normální vlk doufat neměl, on přímo očekával nějaký lítý boj, kde bude moc poměřit své síly s ostatními. Byl plný takové zvláštní naděje, která z něj přímo vyzařovala - bylo to na jednu stranu povzbudivé, na jednu zneklidňující, ale on to nevnímal, jen cítil, jak mu v žilách koluje čistý adrenalin.
Počet příspěvků : 846
Datum registrace : 29. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Gamma

za Sun Nov 05, 2017 12:17 pm
Magicae -> Tábor
Spokojeně jsem si pospával, když v tom se začali ozývat divné zvuky. Drásali mi moje malé ouška. No malé.. Už jsem docela dost vyrostl. Postavil jsem se a vyšel z matčiného doupěte. Chtěl jsem zjistit co se to děje. Vydal jsem se směrem do středu dění. Do Tábora smečky. Tam určitě bude někdo vědět co se to děje. Nešel jsem ani pomalou chůzí, ale ani jsem neběžel. Klusal jsem již známou cestou. Tím směrem přicházelo hodně pachů. Tudíž určitě hodně vlků, chtělo zjistit co se to děje. Vkradl jsem se mezi ostatní vlky a chtěl poslouchat. Následně jsem hledal nějakou známou tvář. Spatřil jsem mamku. Té se aktuálně asi budu chtít ztratit, aby si mě nevšimla. Aspoň, ne hned. Docupital jsem k Alfě a věnoval ji lehkou úklonu. ''Chci taky pomoci.'' Řekl jsem odhodlaně a dával dost najevo, že odmítnutí nepřipadá v úvahu.
Počet příspěvků : 92
Datum registrace : 04. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Asper
Postavení ve smečce: Nemá smečku

za Sun Nov 05, 2017 12:31 pm
→Tábor
Natočila ušiska tím směrem, odkud přišel ten podivně vysoký zvuk. Se zívnutím se probrala a vyhrabala se na všechny čtyři packy. Protáhnutím zkontrolovala okolí. Zvláštní. Oklepala se a pomalým tempem se vydala do tábora, odkud se nejen prve ozval ten podivný zvuk, ale cítila odtamtaď i zvláštní Moc. Rozhodně se s něčím takovým nikdy nesetkala. Dorazila právě včas, neboť si vyslechla proslov Alfy. Přelétla pohledem známé i neznáme vlky a pak přenesla svůj zrak na alfu. Přece by nemohla někoho odmítnout, zvláště když to znamenalo, že prohrají svojí sázku se životem. Vypnula hrdě hruď a postavila se pevně packama na zem. "Já jdu taky." Na tváři ji pohrával lehký úsměv.
Počet příspěvků : 1224
Datum registrace : 30. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Alsafi Nashira Aqua
Postavení ve smečce: Kappa

za Sun Nov 05, 2017 12:31 pm
Magicae- Tábor
Moje prenikavé oči modrej farby zvedavo sledovali okolie. Nudila som sa, a celý čas som len apaticky ležala v brlohu mojej mamy s Akiom. Avšak, keď som sa pozrela, vedľa mňa bolo prázdne miesto. Uvedomila som si, že Akio, môj brat odišiel. Opatrne som vyšla z brlohu, a rozbehla sa za pachom môjho brata. Nasledovala som ho. Túto cestu som už poznala, nebola som tu prvýkrát. So sklopenými ušami som sa zohnutá predrala medzi dav vlkov. V Tábore bolo rušno, isto sa muselo niečo diať. V dave som si zároveň všimla dôverne známu vlčicu- krátka biela srsť s čiernymi fľakmi a múdre orieškové oči. To bola mama. Pridala som do kroku, aby si ma nevšimla, a snažila som sa nájsť brata. V tom som ho našla. Malá zeleno-biela postava stála pri Alfe, a niečo jej hovorila. Podídem bližšie, a pousmejem sa na Akia. Mierny úsmev sa bleskurýchlo premení na neutrálny výraz, a ja sa zdvorilo pokloním Alfe. Čo sa to tu deje?! pomyslím si. ,,Zdravím. Pokiaľ by sa to dalo, taktiež by som rada pomohla," prehovorím na Alfu pokojným, avšak vyrovnaným a sebavedomým hlasom.

Profil postavy

za Sun Nov 05, 2017 3:12 pm
Tábor
,,Taktiež rada pomôžem,"
ozvala sa taktiež, keď začula dva známe hlasy a okolo nej prešiel niekto bielo-zelený... najskôr zabodla pohľad do Alsafi a potom aj do Akia. ,,Nie, vy dvaja nemôžete ísť, ste primalý... môže sa tam čokoľvek stať a nedovolím aby ste zomreli," zamračila sa a striedavo vrhala nesúhlasný pohľad na obidve svoje vĺčatá. Prečo sa vždy do všetkému zapletú? Ja im nedovolím zomrieť, pomyslela si.

Profil postavy

za Sun Nov 05, 2017 3:23 pm
Tábor
Přišla i Alsafi, na tu jsem jen přikýnul. Bohužel si nás mamka všimla. Chvíli jsem se vyhýbal pohledem, ale následně jsem se na ní odhodlaným pohledem podíval. ''Mami, my už jsme dost velcí a umíme se o sebe postarat. Zabít se nenecháme. Takže jdeme. Teda aspoň já jdu.'' Stál jsem si za svým a hleděl ji přímo do očí. Stále jsem trval na tom, že odmítnutí nepřipadá v úvahu. Chtěl jsem pomoci, těm ostatním vlkům. ''Nezakazuj mi to.'' Řekl jsem, teď spíše prosebně, ale stále jsem jít chtěl. ''I když mi to zakážeš, tak já půjdu.'' Zamumlal jsem..

Profil postavy

za Sun Nov 05, 2017 3:30 pm
Tábor
,,Môže to byť nebezpečné. No ak si skutočne myslíš, že to zvládneš... hm, intuícia je niekedy dobrá vec. Ak skutočne tomu veríš, dovolím ti ísť. No iba pod tou podmienkou, že si budeš dávať pozor a nebudeš príliš riskovať. A to isté platí aj pre teba, Alsafi,"
zamračila sa. ,,Akio, ty vieš trochu ovládať svoju mágiu, takže v prípade núdze... použi aspoň tú," dodala po chvíli.Nie som hlúpa, že som im to dovolila? No budem tam pri nich a... môžem im nejako pomôcť. No ak zomrú, bude to moja chyba. Ale, ak sa budú držať v ústraní, budú mať aspoň dobrý tréning, pomyslela si nešťastne.

Profil postavy

za Sun Nov 05, 2017 3:37 pm
Už-už jsem ji chtěl začít přemlouvat. Ano šel bych, i bez svolení, ale se svolením je to přeci jen lepší ne? Mamka z toho nevypadala nadšeně, ale svolila to. Pousmál jsem se nad tím. ''Děkuju.'' Zazubil jsem se a postavil jsem se čelem k alfě. ''Takže můžu pomoci.'' Řekl jsem slova určená k ní a postavil se blíže ke své sestře. Ano vlastně. Ten oheň. Má magie. Oheň je nebezpečná věc a já mám možnosti jej ovládat. Tudíž ať se tam děje cokoliv, mám na své straně element ohně. Pomyslel jsem si a už teď přemýšlel, jak se ho vlastně naučit pořádně ovládat. ''Safi, možná i ty tady objevíš, svojí magii.'' Drcnul jsem do ní a byl jsem připravený, kdykoliv vyrazit.
Sponsored content

Povolení tohoto fóra: