Odkaz na pokračování akce: Klik

Share
Goto down
Počet příspěvků : 1224
Datum registrace : 30. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Alsafi Nashira Aqua
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [Akce Stříbrný Fénix] Mrtvý bod

za Sun Nov 05, 2017 3:39 pm
Tábor
,,Rovnako ako aj ja," poviem odhodlane. Sakra, všimla si nás mama... tlmene zavrčím. ,,Mami, ja a Akio sme veľký a nikto nás nezabije. Sľubujeme," pokúšam sa ju uistiť. Neznášala som, keď mi niekto niečo zakazoval, a ja som bola odhodlaná do toho ísť, nech to bolo čokoľvek. Čo ak... čo ak sa mi niečo stane? pomyslím si ustarostene. Živo si predstavujem, ako na mňa niekto útočí. Ako mi spôsobuje jazvy, trhá ma a ničí. Zavrčím. Zmes hnevu a strachu spôsobí zvláštny pocit. Začnem sa chvieť, a celé moje telo ovláda zvláštna, neznáma sila. Chcela som sa brániť, no bola som paralyzovaná a nedokázala sa pohnúť z miesta. Po chvíli ten pocit však prestal. ,,Č-čo to malo byť?" opýtam sa vykoľajene. Začínala som mať pocit, že to bolo úzko späté s mojou mágiou. ,,Prečo som mala v tele zvláštny pocit, akoby tam bola nejaká neznáma sila?" pýtam sa nepokojne.
Počet příspěvků : 846
Datum registrace : 29. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Gamma

za Sun Nov 05, 2017 3:43 pm
Tábor
Alsafi vypadala zaraženě. Na co tady, lezla, když má najednou strach? Zamračím se. Avšak její slova, mě uklidnila. ''Že by taky magie? To zjistíš potom!'' Řekl jsem a mám ze své sestry radost. ''Já měl pocit, zase že jsem měl celé tělo v jednom ohni.'' Řekl jsem co se týče pocitů z magie. ''Mami, oba jsme připraveni.'' Řekl jsem a už jsem doopravdy jenom čekal na to, až se ostatní vlci dokopou k tomu vstát a jít. Mrsknul jsem ocasem a stál jsem s vypnutou hrudí a sebevědomím pohledem.

Profil postavy

za Sun Nov 05, 2017 3:47 pm
Tábor
,,Ja neviem... Zrazu som bola nahnevaná, a chcela som niečo urobiť, no zároveň som bola pralyzovaná. Ty už máš mágiu? To je skvelé!" usmejem sa na Akia. ,,Sme obaja pripravení. Určite to nemôže byť tak hrozné. Navyše, Akio už svoju mágiu pozná, v krajnom prípade by ju mohol použiť," skonštatujem. Čakala som na pokyn svojej mamy, ale hlavne na pokyn Alfy. Z rozumu mi však neschádzala tá sila. Čo to malo byť?
Čo to má spoločné s mágiou?
nahodím ľadový výraz.
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

za Sun Nov 05, 2017 3:53 pm
Tábor
,,Skúste sa držať spolu aby ste sa nestratili. A navyše, dvom sa bojuje lepšie ako jednému. Hm, možno má tvoja mágia niečo s psychikou alebo tak. Áno, myslím, že by to šlo, hoci používať mágiu keď ju už poznáte je v strese horšie,"
zamračila sa. ,,Ale tak, snáď to zvládneme," dodala po chvíli. Čakala na pokyn alfy aby mohli ísť, no jedným okom stále sledovala svoje vĺčatá. Takže Akio už pozná svoju mágiu, navyše je pomerne silný a ostražitý- je to samec. Alsafi je pomerne šikovná a ak by jej mágia bolo niečo psychologické, som si istá, že by bola v boji skvelé. A zase, bola by som rada ak by aspoň jedno vĺča zdedilo moju mágiu. Ale nepredpokladám, že by sa to stalo- predsa len, vlci aj mágie sú jedinečné. Hoci značná časť mojej rodiny mala mágiu spojenú s vodou, pomyslela si.

Profil postavy

za Sun Nov 05, 2017 3:55 pm
Tábor
''Já byl taky naštvaný, když se objevila..'' Vydechl jsem. Stáli jsme a začínalo tu být nějak těsno co se týče vlků okolo. To se mi nelíbílo, že jich tu je tolik, avšak pomoci jiné smečce? Proč by taky ne, že? Je to třeba. Začal jsem být však už celkem netrpělivý, už jsem chtěl vyrazit. ''Drak ví, co se tam těm chudákům ještě děje, a my stále nečinně sedíme.'' Řekl jsem rádoby vychytrale. V mých očích se zaleskla červený odstín, ale úplně barvu neměnil. Můj magicky oheň však ještě napovrch nelezl.

Profil postavy

za Sun Nov 05, 2017 3:59 pm
Tábor
,,Mali by sme vyraziť čo najskôr, no zároveň by sa zišla nejaká taktika. Nemôžeme tam predsa len tak vtrhnúť, nie? Potrebujeme sa zorganizovať- kto je dobrý v mágii, kto je lepší na útok, kto lepší na obranu a tak. Mali by sme to aspoň trochu premyslieť, nie? Alebo tam skutočne len tak vtrhneme?"
povedala o trochu hlasnejšie, hoci stále pomerne ticho. Ale vážne tam nemôžeme len tak vtrhnúť. Musíme myslieť aj na plán a stratégiu. Lenže na ten očividne nemyslí nikto, pomyslela si. Tí ktorí sú rýchli a nenápadní by išli ako prví, zistili by situáciu. Potom by išli tí čo dobre ovládajú mágiu, tí čo sú dobrí v obrane by pomohli svorke s obranou. Tí čo sú dobrí v boji by sa zapojili do boja. Liečitelia by boli na okolí a starali by sa o zranených, pokúšala sa narýchlo vymyslieť ako-taký plán, no nahlas ho radšej nepovedala.
Počet příspěvků : 92
Datum registrace : 04. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Asper
Postavení ve smečce: Nemá smečku

za Sun Nov 05, 2017 4:04 pm
Tábor
Koutkem oka pozorovala hašteřící se rodinku. Musela se pousmát, neb si vzpomněla na svoje dětství. S povzdechem svěsila hlavu k zemi a přehrávala si znovu to, co se dozvěděli o vlcích z druhé strany. Zastříhala uchem a pohlédla na bílou vlčici, podle chování to musela být matka těch vlčat. Neměla špatný nápad. "A neříkali náhodou něco o tom, že jejich zásoby se rozpadly v prach?" Zvedla hlavu a zašvihala ocasem. "Nevíme, jak dlouho tam budeme uvězněni, možná by bylo lepší, vzít něco sebou." Přenesla váhu na druhou polovinu těla. A co když..mohla by tohle všechno být past? Pozdrav od vlků Zeiss? Přeci..nemožné..cítila tu magii, která se linula od toho medailonu, avšak její pozornost odtrhlo zalechtání pomalu rozvíjející se Moci. S úsměvem pohlédla na ty vlčata, které byly kopií své matky. To od nich šel ten další signál. Že by objevili svou magii? Roztomilé.

Profil postavy

za Sun Nov 05, 2017 4:14 pm
Tábor
,,O čo vlastne ide? O pomoc inej svorke?" ozvem sa. Bolo veľmi chladno a celý Tábor bol pokrytý snehovou pokrývkou. Uprene som sa dívala na sneh. Všímala som si každej jednej vločky, ktorá tvorila bielu "perinu". Hrsť snehu, do ktorej som zabodávala pohľad sa postupne začínala topiť. Sneh sa premenil na vodu. Sneh je tvorený zo snehových vločiek. Aj voda predsa musí byť z niečoho, nie? Predsa z kvapiek! premýšľam. Intenzívne si predstavujem každú jednu drobnú kvapku, z ktorej je voda vytvorená. Voda sa od seba postupne oddeľuje, až sú všetky rozdelené na kvapky. Trpezlivo sa sústredím. Zameriam sa na jednu z nich. No tak,
Alsafi, sústreď sa,
prosím samú seba v mysli. Všetky, okrem jednej dopadnú na zem a stratia sa v snehu. Avšak tú jednu vybranú som mohla kontrolovať- ľubovoľne ju presúvať a pohybovať s ňou. Akoby zamrzla, no bola stále v tekutom skupenstve. Bola som však na pokraji svojich síl, a tak som kvapku musela nechať spadnúť, a ja som si vyčerpaná sadla na zem. ,,Mami, ja som už našla svoju mágiu!" vyčerpane skríknem.

Profil postavy

za Sun Nov 05, 2017 4:20 pm
Tábor
,,Áno, presne tak, Alsafi,"
povedala jej ticho. Potom sa pootočila a sledovala jej pokusy. Zo začiatku nechápala o čo ide, no potom si uvedomila, že jej staršia dcéra vie zrejme manipulovať s vodou. Rodová mágia! preblesklo jej hlavou. Je to fajn, no ja som si myslela, že... že to možno bude niečo psychické, podobne ako moja mágia. No čo už, aj toto je super. Ale predsa len by som sa zrejme tešila viac keby ovládala mágiu podobnú tej mojej. Ešte stále je tu Electra, ale na prejavenia sa jej mágie si ešte chvíľu budem musieť počkať- no možno je to dobre, uvažovala. po tom ako Alsafi skríkla sa pohla smerom k nej. Vyzerala byť vyčerpaná. ,,Nemôžeš zachádzať do krajnosti, to ťa raz môže zabiť," pokrútila nad ňou hlavou.

Profil postavy

za Sun Nov 05, 2017 5:52 pm
Tábor
,,Ty nie si šťastná, mami? Je to mágia dažďových kvapiek... Asi nič moc, ale aj tak je to fajn," poviem mierne. Už naberiem sily, a postavím sa. ,,Kedy už môžeme ísť? A čo budeme vlastne robiť? Som malá a rýchla, nie je jednoduché si ma všimnúť. To by sa možno mohlo hodiť," skonštatujem. Hoci, čo sa týka výdrže, nebola som na tom zrovna najlepšie, skôr priemer. Chystala som sa obraňovať inú svorku. Robiť to isté, čo dospelí vlci. Lenže oni boli dospelí, a ja som mala dva mesiace. A čo ako? Keď to zvládnu oni, tak aj ja.

Profil postavy

za Sun Nov 05, 2017 5:58 pm
Když se Safi objevila magie, tak jsem se pousmál. Soustředil jsem se a zrudli mi oči. ''Mám nebezpečnější magii.'' Zazubil jsem se a pode mnou začal tát sníh. Následně jsem se přestal soustředit a magie přestala účinkovat, a tudíž oči zase modré. Šetřím síly na potom. Pomyslím si a podívám se na mamku se sestrou. ''Určitě tam bude taky sníh a já se v něm ztratím víc jak Alsafi. Já bych mohl zkusit zjistit, co se tam vlastně děje.'' Řekl jsem nahlas, aby to slyšelo co nejvíc okolo. ''Já se sestrou můžeme být průzkumníci, jelikož si nás zase tak lehce nevšimnou. A kdo by podezíral malé vlčata?'' Uvažoval jsem nahlas. Má vůdcovská stránka a plánování se vydralo na povrch. ''Malé neškodné vlčata, by byly jednoduchými špehy, protože jsou malé a nevinné a nikdo je přece nemůže podezírat.'' Pokračoval jsem a vlastně jsem se jenom zopakoval, právě proto, aby to slyšelo co nejvíc vlků, co to neslyšelo, jak jsem to říkal poprvé.
Počet příspěvků : 200
Datum registrace : 27. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal

za Sun Nov 05, 2017 9:49 pm
/Tábor/
Nějakým způsobem se mi povedlo se sem přimotat za pachem Alsafi a Destiny, vlčici z rodu Aqua, které jsem znal. Byl jsem od toho přivítání v jejich doupěti již celkem zotavený, o něco silnější, než dříve. Přišel jsem sem však později, než jsem stačil zaslechnout, oč jde. Proto jsem se držel jen tak poblíž Alsafi a mlčel. Mlčel jsem a sledoval zde přítomné vlky, kteří s něčím souhlasili a k něčemu se přidávali. Uvažoval jsem, že se přidám taky, ale na to jsem se příliš moc bál následků a navíc - k čemu bych byl dobrý? Pochyboval jsem, že vůbec k něčemu... Přec... jsem jen nemotnorný moula, marně se pokoušející žít tak, aby mu to vyhovovalo... napadlo mě. Tyto myšlenky mě donutili se pouze omšele oklepat. Protáhl jsem se a přiblížil se blíž k Alsafi. Poslouchal jsem, o čem je řeč, snažíc se vydedukovat, o co jde.

Naposledy upravil Mandarino de Mal dne Sun Nov 05, 2017 9:55 pm, celkově upraveno 1 krát
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Postavení ve smečce: Alfa

za Sun Nov 05, 2017 9:54 pm
/Tábor/
Jakmile jsem dostal jasnou, stručnou, ale výstižnou odpověd' od Půlnoci, že jde taky, byl jsem mnohem spokojenější. Přecejen, cokoli by jí tam hrozilo, postavil bych se za ni a schytal to namísto ní, samozřejmě. Nyní mi nezbývalo, než mlčet a čekat. Zpozoroval jsem flekatou vlčici, pravděpodobně Deltu naší smečky a s ní tři vlčata.. teda pardon, čtyři! Ale jedno vypadalo, jakoby k nim nepatřilo, no a dokonce i vonělo jinak. Svraštil jsem čelo. Vážně si ta vlčata s tou vlčicí myslí, že je dobrý nápad je tam přinášet jako prcky? pomyslel jsem si. Doufám, že je nebude nic ohrožovat... no, v případě potřeby skočím i tam. Jen škoda, že se nedovedu rozkouskovat. V některých případech by se to hodilo. pomyslel jsem si. Nad hlavami nám kroužili oba moji společníci - Cori a Cody, stínoví orli. Jak jsem je znal, byli docela ochotni pomoct kdykoli a s čímkoli, za což jsem jim byl vděčný. Už jsem si ani nepamatoval, kdy jsem k nim přišel. Po chvilce jsem se tvářil zase neutrálně čekajíc, co se teda bude dít.

Profil postavy

za Mon Nov 06, 2017 9:36 am
Tábor
,,Ale voda dokáže uhasiť oheň. Je silný, až do chvíle, kým ho neuhasí a neupokojí voda. Zem môže pohltiť a vsiaknúť vodu. A ľad obalí zem ako pevný obal, až dokým ho neroztopí oheň. Je to nekonečná reťaz," poviem pokojne. Každá mágia totiž bola svojim spôsobom silná, záležalo len na fantázii a schopnostiach jej "majiteľa". Pozorne počúvam Akiove slová. ,,Súhlasím. Kto by obviňoval malé, nevinné vĺčatá? Navyše, stále je tu šanca, že si nás nevšimnú. Jedine, že by ovládali nejakú mágiu, ktorá dokáže čítať myšlienky druhých," skonštatujem. ,,Sneh dokážem topiť aj ja, respektíve premeniť na vodu," prikývnem. Do nosa mi udrie pach, ktorý som nedokázala nikomu zaradiť, ale bol mi známy. Otočila som sa, a vedľa mňa uvidím Mandarina, oranžové vĺča. Pousmiala som sa, ale nechcela som ho pred bratom prezradiť, aby sa na neho nehneval. Vzťahy medzi jednotlivými rodinnými príslušníkmi bolo momentálne to najmenšie, čo by ma trápilo. Teraz išlo o niečo omnoho dôležitejšie- útoky, pomoc iným svorkám a mnoho iných až desivých vecí. A ja som si dôverovala, možno až príliš. Zvládnem to, bola som si istá, a ak nie, tak chcem, aby všetci vedeli, že som zomrela pre dobrú vec. A bola som presvedčená o tom, že to prežijem, respektíve som v to dúfala.
Počet příspěvků : 1106
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy

za Mon Nov 06, 2017 9:54 am
/Tábor/
Po chvilce váhání, jakmile se tu začalo křížit více a více vlčích pachů, jsem se konečně vydal blíž. Poslouchal jsem alfu Ryuusaki a jediné, na co jsem se zmohl bylo tiché vzdychutí. Když jsem posledně bojoval, dopadl jsem takto. Jako mrzák, který smečce bude leda tak k ničemu. Stojí za to přijít o další tlapu, či ucho? pomyslel jsem si. Nedělej to. pravil mi patron, ale já ho neposlechl. ,,Když jde bratr, zkusím to taky," zašeptal jsem bázlivě a pochybujíc, že bych mohl být k něčemu někdy užitečný, jakožto smečkový mrzák.
Počet příspěvků : 327
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Maysie

za Mon Nov 06, 2017 3:31 pm
//pokud by to nevadilo, hrála bych za Dawana jako už za dospělého, protože ač předtím ještě dospělý nebyl, teď už je a asi bych za něj nedokázala hrát jako za dvouleté vlče, když už mu jsou v reálu téměř čtyři roky Very Happy
VŽDY ZA DAWANA
Tábor
Trochu nejistě pozoroval vlky v táboře. Už byl sice dospělým a obvykle sebejistým vlkem, teď se však cítil nesvůj, jelikož všichni osatní kolem něj byli členy smečky a on ne, jako jediný. Avšak plánoval se přidat. Vlastně by už Alfu dávno požádal o zkoušku, kdyby nezjistil, že se tu něco děje a měl by pomoci, ať už jako obyčejný tulák, nebo budoucí člen smečky. "Také jdu do toho." Odpověděl pevným rozhodným hlasem na otázku Alfy. Ikdyby mě to zabilo... nemám co ztratit. A navíc, zemřel bych pro smečku. Sice ještě ne svoji, ale pokud to přežiju, pokusím se přidat... doufám, že Alfa nebude mít námitky... Pomyslel si.

Profil postavy

za Thu Nov 09, 2017 2:44 pm
Tábor
,,Som šťastná, ale nemusíš sa kvôli mágii zabiť. A úprimne, myslím si, že je to celkom dobrý plán, hoci nemôžeme vylúčiť, že budú ovládať aj psychické mágie ktoré by nám to rozhodne neuľahčili. Ale ak nebudeme spolupracovať, môžeme to rovno vzdať. Ale snáď to pôjde,"
mierne sa mračila. Potom si uvedomila, že sa k nim pridal Mandarino. ,,Mandarino, nie aj ty! Ty... ty nemôžeš ísť, si malý," namietala.

Profil postavy

za Thu Nov 09, 2017 2:53 pm
Tábor
,,Nejako to zvládnem. Pre svorku sa pokojne aj zabijem, treba byť verný svojej svorke a poslúchať Alfy," predniesla vážne. Chystala sa brániť svorku všetkým, čo mala. Koniec koncom, po niekoľkých tréningoch nebola jej mágia až tak slabá. Názory jej a jej matky sa v tomto smere mierne rozchádzali, hoci mamin názor bol ten správny- Alsafi nedokáže príliš dlho oddychovať a nedokáže odhadnúť svoje sily. ,,Spolupracovať budeme," uistila ju. V kútiku duše si netrúfala do toho ísť sama, a bola šťastná, že tam s ňou bol aspoň Akio. ,,Mandarino, myslíš si, že je to dobrý nápad?" opýtala sa mierne ustarostene. Nechcela ho podceňovať, avšak aj jej prišiel príliš malý na boj s dospelými vlkmi.

Profil postavy

za Thu Nov 09, 2017 2:57 pm
Tábor
,,To by si nemusela, ale tak, oddanosť je dobrá vlastnosť,"
mierne jej myklo kútikmi do úsmevu. ,,Inak by to ani nešlo. Len musíme ešte čakať na rozhodnutie ostatných," dodala. Potom sa znova obrátila k Mandarinovi. ,,Vážne to nie je dobrý nápad, Mandarino. Si ešte malý, nepoznáš svoju mágiu a ani si poriadne netrénoval. Možno by si bol dobrý ako špeh, no veľmi by si sa tým ohrozil. Nemôžeš sa nechať zabiť, vážne," pozrela sa na neho. ,,Prosím, neriskuj to. Ešte nemôžeš zomrieť. A veľké šance teda rozhodne nemáš. Prosím, vráť sa do Magicae alebo niekam kde budeš v bezpečí," prihovorila sa mu ticho.
Počet příspěvků : 200
Datum registrace : 27. 07. 17

Profil postavy

za Thu Nov 09, 2017 5:28 pm
/Tábor/
Sledoval jsem to tu. Měl jsem strach z toho, co přijde. Bylo tu moc vlků, kromě mojí adoptivní rodiny jsem tu nikoho neznal. Jakmile Destiny s Alsafi promluvily, zahanběně jsem sklopil hlavu a odšoural se kousek dál. Dobrá. Počkám tu na vás a budu dohlížet na ty, kteří se vrátí. A seženu něco, co jim potom pomůže. Zeptám se vlků, co zde zůstávají a tak. Smutný výraz na mé tváři nevydržel dlouho. Pochyboval jsem, že budu k něčemu. Ale vždyt' mě tu nemohou nechat samotnýho! Co.. co když už se nikdy nevrátí? Nikdo z nich? Co já si tady s pár téměř neživými vlky ve smečce počnu? hluboká zamyšlenost nyní šla vidět na mém postavení těla. Očka mi však problikla na žluto. Jejich pozornost upoutal vlk se zvláštní duhovou hřívou (Arco), který svým přešlapováním dělal barevné stopy. Co to jeeee?
Sponsored content

Povolení tohoto fóra: