Odkaz na pokračování akce: Klik

Share
Goto down
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 371
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Alfa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [Akce Stříbrný Fénix] Mrtvý bod

za Mon Nov 13, 2017 4:46 pm
Role vypravěče plynule připadá Ryuusaki
Pokud Vám to nevadí, vždy budu psát jeden post za obě dvě moje postavy. (Zeal a Ryuusaki)
Pohlédla na všechny ty loajální vlky, kteří svolili, že pomohou. Odhodlaně nabrala vzduchu do plic. ,,Vážím si toho, že chcete pomoci." pronesla vyrovnaným hlasem, čímž na sebe upoutala pozornost a zmírnila nepokoje, které dosud panovaly v Táboře. ,,Bude to velmi nebezpečná výprava, ano to musím připustit." svými slovy mířila hlavně na dvojici vlčat, které plné vlčecího rozmaru, rozhodli se jít také. Vážným pohledem projížděla všechny přítomné. ,,Avšak nebojte se !" zvýšila svůj hlas ,,Jde s námi spoustu mocných vlků a jsem si jistá, že pokud se semkneme, dokážeme jim pomoci, ba dokonce se osvobodit." Táborem se rozléhal její autoritativní hlas. Její pohled neposedně běhal mezi vlky, přičemž se na každém na chviličku zastavil a pořádně si jej prohlédl. Z nervózněla. V Táboře se shromáždila přemíra vlků, avšak pouze hrstka z nich byla tak mocná, jak tvrdila. Třebaže si byla této nemilé převahy vědoma, věřila členům své smečky. Dokáží bojovat. Společně. Notnou chvíli tiše poslouchala názory vlků, jenž volně létaly Táborem. Za ucho jí chytila slova její dcery. ,,Sif má pravdu." opět rozezněla své hlasivky. Kývla na svojí dceru na znamení díku. ,,Dobře vlci moji, rozprchněte se do všech směrů, přineste čutory s vodou, maso, které Vám náhodou zbylo, nebo cestou prostě něco ulovte, to vše shromážděte tady !!" vyřkla pokyny. ,,Nebudeme hladovět a oni také ne." dodala nakonec, čímž uzavřela svůj proslov. Sama se po své řeči otočila a namířila si to do doupěte, kde  stále měla nadmíru masa ze zkoušek. Spěšně vyběhla vyvýšený kopeček, načež téměř vtrhla do doupěte. Po krátkém průzkumu se její pohled zastavil na hromadě masa, které líně ležela v rohu doupěte. Čerstvost masa se lišila, avšak všechno bylo ještě poživatelné. Při pohledu na masitou hromadu si povzdechla. ,,No jo, naložila sis to sama." prohlásila odevzdaně, načež se vydala k masu.
Zeal

Stále vyčerpán z přenosu energie, sledoval Alfu Ryuusaki poslouchajíc její projev. Síly se mu vrátilo pouze po skromnu, avšak to jej nezastavilo. ,,Půjdu také." odhodlaně se postavila na všechny čtyři. Nemohl zůstat v Táboře, zatímco ostatní by někde pokládali život za smečku, on takový není. Pokud je potřeba bojovat, bude bojovat. Uvědomoval si riziko, jakému se tím vystaví, bylo mu to jedno. Smečka je smečka a za smečku se bojuje za jakýchkoliv podmínek. Zeal patřil k té skupince velmi loajálních vlků. Opět ztišil svůj dech, aby si vyslechl slova Ryuusaki. Přístup vlčat ho jemně znepokojil. (Akio a Alsafi) Bojiště nebylo pro takhle mladé vlky. Zahlédl, jak oba malý rošťáci promlouvají s jejich matkou.(Destiny) Doufal jen, že je jejich matka dokáže v případě nouze ochránit. Když Ryuusaki vydala pokyn k shromažďování zásob, neváhal vydal se kupředu. Někde v počátečním zmatku ztratil svojí malou přítelkyni a v chumlu vlků jí ani koutkem oka nezahlédl, vydal se jí tedy hledat na vlastní pěst. Byl odhodlán ji najít, byť nevěděl, zda se ke skupince bojovným vlků přidá. ,,Kdyžtak jí přemluvím." za rychlého běhu prohodil do větru.
Počet příspěvků : 846
Datum registrace : 29. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Gamma

za Tue Nov 14, 2017 10:26 am
Alfa Ryuusaki, konečně promluvila. Švihl jsem ocasem, když mířila slova, hned na mě a Alsafi. ''To zvládneme.'' Řekl jsem odhodlaně. Poslouchal jsem její, slova. Já chtěl trvat na svém, když řekla, že se máme rozptýlit a najít různé zásoby. ''Alfo.'' Zvolal, aby získal její pozornost. ''My jako vlčata, toho moc nedoneseme. Co kdybychom, zatím zjistily, jako nevinná vlčátka, která by nikdo jen tak nepodezříval, jak jsou na tom? Ušetří nám to čas.'' Řekl jsem nahlas, aby to slyšeli i vlci, jenž se nerozprchli ještě všude. Následně zalezla do doupěte a tak jsem vylezl za ní, ale ne dovnitř. Chtěl jsem znát její odpověď. Já se dokážu ve sněhu ztratit. Nevím jak sestra, ale já ano. Pomyslel jsem si a už teď jsem přemýšlel, nad tím, že kdyby svolila, jak se dostat k oněm nepřátelům.
Počet příspěvků : 3335

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

za Tue Nov 14, 2017 2:25 pm
Tábor-Magicae-Tábor
,,Dobre teda,"
povedala smerom k alfe. Čo tak jedlo? Vodu určite nemám, ale viem, že v Magicae niečo zostalo. Mám pocit, že kus zajaca alebo niečo také, pomyslela si. ,,Fajn, ja pôjdem po mäso. Vy dvaja tu počkajte a čo sa týka Mandarina... skúste ho prehovoriť aby nešiel, prosím," povedala smerom k Alsafi a Akiovi. Nečakala však na ich odpoveď a rozbehla sa smerom k svojmu úkrytu. Bežala cez Aralský les až kým sa nedostala k nemu. Vošla dnu. Mala pravdu- ležal tu zajac ktorého ulovila a jeden menší ktorého asi ulovila Artemia. Obidva vtáky posedávali na kamenných výčnelkoch jaskyne. ,,Artemia, Joy, potrebujem aby ste išli so mnou- ideme preč a niekto musí dohliadnuť na Mandarina. Joy, dohliadneš na neho? A ty, Artemia, pomôžeš mi odniesť jedlo do Tábora? Ak chceš, nemusíš ísť potom so mnou... ďalej," prihovorila sa im. ,,Mám rád mláďatá. Postrážim ho, alebo na neho aspoň dohliadnem," odpovedal jej Joy. ,,Odnesiem svoj úlovok do Tábora a pôjdem s tebou. Ak berieš vlastné mláďatá, sama ich neustrážiš- a viem ti pomôcť aj v boji," prehovorila Artemia. ,,Ďakujem vám," povedala im, chytila do tlamy mäso a vybehla von. Počula, že obaja vtáci letia za ňou a tak spoločne mierili do Tábora.
Počet příspěvků : 92
Datum registrace : 04. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Asper
Postavení ve smečce: Nemá smečku

za Wed Nov 15, 2017 4:22 pm
Tábor→ Okolí→ Tábor
Sif poslouchala svou matku a s vážným výrazem kývla. Dobrá tedy, se svou přítelkyní se pokusí nalovit co nejvíc ryb. S písknutím se otočila a rozklusala se směrem od tábora. Střihnouc uchem za sebou uslyšela tiché škrábání maličkých tlapiček. "Zdravíčko." Pozdravila vlčice svou vydru, aniž by se otáčela. Vydra pouze souhlasně zamručela a vyskočila Sif na záda. "Vem to tudy." Zatahal ji za chlupy na krku. "Tam sem viděla hodně ryb. Bude to dobrý lov." Sif vydru poslechla. Rozeběhla se tím směrem, odkud byl slyšet zvuk divoké říčky. "Musíme ještě po proudu." Pronesla vydra a Sif tak učinila. A opravdu, rybí tlamičky se tlačily k hladině a mocně lapaly po vzduchu. "Půjdu trošku níž, budu chytat ty, které se pokusí uplavat." Paní Jezera kývla. Voda byla studená. Kousala její tlapky, přesto však zatnula zuby a počkala na vydří signál. Když zazněl, používala všechno co se dalo, aby buďto rybu chytila do zubů, zakousla a hodila na břeh, nebo prostě tlapkou zabodla svoje ostré drápky do tělíčka a odhodila na stranu. Tak či tak, opravdu se to vydařilo. Musela tu u toho vydru nechat, aby vzala první várku do tábora, neb neměla jak vzít všechno najednou. Při poslední cestě si nesla na zádech i vydru, která spokojeně obírala rybí kostřičku.
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal

za Sun Nov 26, 2017 1:44 pm
/Tábor -> Aralský les -> Tábor/
Na pokyn alfy Ryuusaki jsem se co nejrychleji rozběhl směrem k jedinému lesu, který jsem tady znal možná i lépe, než sebe samotného. Pohledem jsem povzbudil Půlnoc a doufal, že poběží se mnou. Postupně jsem se vzdaloval od tábora, což bylo docela dobře. Učil jsem se vydržet více, než jsem dodnes potřeboval a to se mi také dost dařilo. Ve vzduchu jsem zavětřil a čekal, až mi do čenichu padne pach nějakého zvířete, tedy mé budoucí oběti, nebo tedy kořisti. Stále jsem nic necítil. Co s těmi zvířaty dnes je? Proč necítím nic čerstvého? pomyslel jsem si a chvilku mi to nelezlo do hlavy, než jsem vběhl hlouběji do lesa. V běhu jsem stále nezpomaloval, běžel jsem pořád stejnou rychlostí, neměl jsem zapotřebí zdržovat smečku.
Prosmýkal jsem se mezi stromy co to šlo, přeskočil keře, které tvořili v tomto lese poměrně silné houští a v tu ránu mě do čenichu opravdu udeřil pach zvěřiny. Hm... nějaký lesní kopytník... že by srnec? Určitě to bude nějaký oslabený jedinec, jinak by byl se stádem, ne? A to stádo bych musel cítit. napadlo mě a více nahnul hlavu, začal pořádně propínat nohy při běhu, abych zvládl dělat větší kroky - protože rychleji běžet už bych asi nedokázal. Pomocí magie jsem redukoval své funění a dopadání a jakmile se pach onoho zvířete přiblížil více ke mě, začal jsem zpomalovat.
Ještě několik málo metrů a zvíře mi bylo nadohled. Ano, byla to menší a drobnějí srnečka, možná sotva dospělá, avšak kulhala na jednu přední tlapu... teda pardon, nohu. Toho jsem se rozhodl využít a jako pravý vlk jsem jí nadběhnul. Zdálo se, že o mně zatím neví, protože kráčela přímo ke mě. Poté jsem udělal výpad, který měl její trápení s požkozenou nohou ukončit. Vyskočil jsem na ni a chytl ji za jednu ze zdravých zadních nohou a štval. Srna se pochopitelně bránila, ale nebylo jí to nic moc platné. Já nepouštěl. Držel jsem, můj skus ji nedovolil s již druhou požkozenou nohou ani pohnout. Když se ale vzepřela a mně tím uzemnila, dostal jsem poměrně silný kopanec druhou zadní nohou do hlavy, až jsem padl na bok, na zem, odkud jsem viděl srnu belhající se pryč.
Jakmile jsem se trochu vzpamatoval, byla už fuč, ale já se své kořisti nehodlal jen tak vzdát, i přestože jídlo nemělo být pro mě, ale pro smečku. Hrdelně jsem zavrčel, zvedl se, dodřený se protáhl, až jsem ucítil bolest v temeni, avšak přesto jsem vyběhl po pachu raněné srny. Nemohl jsem si dovolit ji nedorazit, když už jsem ji značně oslabil. Bud' zemře a sežerou ji mrchožrouti, nebo nám vlkům, kterým patří toto území, poslouží na výpravě. Zdá se mi užitečnější druhá varianta. Tak běžíme! pravil jsem sám sobě pro motivaci v myšlenkách. Přidali se ke mně oba mí part'áci stínoví orli, kteří kontrolovali revír z nebeské - ptačí perspektivy. Běžel jsem dále, než jsem zpomalující srnu opravdu spatřil. Taky jsem na jednu nohu dopadal hůř, než na zbývající tlapy.
A jak to bylo nakonec? Tři a půl mohutných skoků a srna byla pod mou mocí. Zakouskl jsem se jí při prudkém výskoku na její hřbet do krku a tím překousl hlavní tepnu. Srna začala krvácet a po chvíli umírala. Moje dílo bylo dokonáno. Doskočil jsem na zem naproti srny a s krví zabarvenou tlamkou zaujal hrdý postoj. Toto mě bavilo. Ten pocit vítězství a slávy. Ušklíbl jsem se a jakmile srna do jisté míry vykrvácela a nervy jí přestaly sloužit, vzal jsem ji za srst do tlamy a kývl na stínové orly. Ti okamžitě věděli, co se po nich žádá a já na ně mohl mrtvou srnu naložit.
Já, Cody, Cori i se srnou jsme se vydali zpět do tábora. Lehce jsem se nakláněl na pravou stranu, protože jsem tam schytal jeden z dvou kopanců od srny, než jsem ji spolehlivě a úspěšně zabil. Byl jsem docela sedřený, tudíž můj kožich byl špinavý jak od mé, tak od srnčí krve, ale to jsem taky neřešil. Běžel jsem dále, dále a dále a po chvilce už jsem byl poblíž tábora. Cestou jsem se stavil v potůčku, kde jsem se trochu opláchl, abych nevypadal, že melu z posledního.
Asi po půlhodině mé nepřítomnosti jsem se vrátil do tábora, spolu s černými ptáky, kteří položili mou kořist nedaleko alfě. Moje dílo bylo dokonáno, tak jsem poodešel zpět za svou partnerkou, kousek od Arca, kterého jsem oslovil. ,,Jsi si jistý, že chceš také jít?" zeptal jsem se jej trochu starostlivě, ale nic jsem mu zakazovat nechtěl. Smečka potřebovala více vlků, kteří by mohli posloužit jako dobře cvičení bojovníci, a tady šlo o to, že Arco cvičený nebyl - ba naopak, na poslední bitvě přišel o celou tlapu.
Počet příspěvků : 1106
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Postavení ve smečce: Kappa

za Sun Nov 26, 2017 2:30 pm
Chvíli jsem tam jen stál, stále nerozhodnutý, avšak docela silně ujištěný, že jako slepý ted' vlkům své smečky příliš nepomůžu. Nevěděl jsem ani jistě, jestli chci bojovat. Naposledy to dopadlo katastrofálně a ztrátou jedné končetiny. Co mi ale zaručí, že se vrátím celý? pomyslel jsem si beznadějně, zatímco Orfeon, můj známý, který se snažil šplhat v postech na vrchol, se rozběhl pryč. Já stál zaražený a zamyšlený v táboře. Nic ti to nezaručí, tak tam radši nechod'. odpověděl mi patron, který toto rozhodoval vždy za mě. Ale čím víc mi do toho kecal, tím jsem já měl větší chut' jej naposlechnout. Zatřepal jsem hlavou, z přemýšlení mě totiž vytrhnul hlas nějakého zdejšího vlka. Podle tonu jsem poznal, že jde o hlas Orfeona. Škubl jsem sebou a nespouštěl oči ze země, byt' jsem neměl šanci na ní nic vidět. ,,Já nevím... budu vám k užitku?" položil jsem otázku ne tolik Orfeonovi, jako spíše do vzduchu. ,,Jsem ochoten do toho vstoupit, byt' se docela bojím, ale jen pokud půjde Bodka," pravil jsem rozhodnutě a byl jsem ujištěn, že Bodka má v plánu jít taky.
Počet příspěvků : 200
Datum registrace : 27. 07. 17

Profil postavy

za Sun Nov 26, 2017 2:33 pm
/Tábor - stejně jako Arco Iris/
Byl jsem na kraji tábora, ale i tak jsem zaslechl hlas Destiny. Ta vlčice mi nedávala příliš nadějí, že bych to tam mohl zvládnout. Nevěděl jsem však, co je boj. Kdybych to věděl, pravděpodobně bych jim to sám odřekl. ,,Já... ale... užite...čný..." zahuhlal jsem několik z mála slov, co jsem za celý svůj život řekl. Nasadil jsem melancholický výraz, oči se mi zbarvily do modré a já se odebral se dál, docela zraněný tím, že nemůžu vlkům nijak pomoct. Pozoroval jsem, jak si vlci počínají.
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor

Profil postavy

za Sat Dec 02, 2017 12:00 pm
Hromada masa se skladála z různých zvířat. Od králíku až po koloušky. Nebylo možné, aby to zvládla celé odnést sama, musela si někoho přizvat na pomoc. Její zrak spočinul na zlomku zelené srsti, která jí nervózně čekala před doupětem. Malý Akio jí předtím položit otázku, avšak ona se odebrala do doupěte. Nasadíc vážný výraz, rozklusala se ven z doupěte. ,,Akio, to ti nemohu povolit. Nepochybuji o tom, že jsi jistě silný mladík, ale nemohu na nepřátelské území poslat vlče. Portálem projedeme všichni společně, nevíme kam vede, proto bude lepší, když jím prostoupíme v plné síle." na mládě se vřele usmála. Nechtěla jej nějak shodit, nebo zesměšnit, avšak nebylo by správné poslat ho tam samotného. ,,Neboj, jistě budeš mít šanci smečce v boji pomoci, to jsem si jistá." tychými slovy jej jemně chlácholila. Akia znala, veděla, jak ctižádostivým a loajálním vlkem je. Takových, jako je on by ve smečce potřebovala více. ,,Budeš moct prokázat svou věrnost, neboj se." pronesla nakonec. ,,Teď, pomož mi prosím tě s touhle hromadou masa, která je nad mé síly." plynule změnila téma, načež opět zmizela v doupěti. ,,No tak, neboj se, pojď dál." s úsměvem nesmělého vlka pobídla. Hledíc na hromadu, přemýšlela, jak mršiny do Tábora odnesou, tedy spíše, jak si jej rozdělí. ,,Dobře..." dumala nad touhle těžkou otázkou. ,,Vem do tlamy tyhle ryby a já ti na záda naložím pár králíků, domluveno ??" spiklenecky na malého vlka mrkla. Mezitím se v Táboře začala tvoři velká hromada zásob. Byli téměř připraveni.
Počet příspěvků : 139
Datum registrace : 03. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Maysie

za Sun Dec 03, 2017 4:58 pm
Vždy za Dawana
~Tábor~
Dawano zakňučel, když Alfa řekla, ať donesou nějaké maso. On maso nejedl. Hlady by sice neumřel, dokázal i v zimě přinutit vyrůst strom nebo keř a to včetně plodů, ale jak tam tak stál sám v táboře, připadal si strašně neužitečně, jako nějaké přítěž. No jo, lovit neuměl a ani to nechtěl zkoušet. Nedokázal by zabít zvíře, nedokázal by zabít cokolic živého. Tak se alespoň odklidil na kraj tábora, aby nepřekážel ostatním, kteří pilně nosili maso do tábora. Nešťastně tam stál a opatrně se rozhlížel, čekajíc na nějaký trest, že tu jen tak stojí a nic nedělá. Ale já nedokážu lovit! Pomyslel si. Věděl však, že do očí by to jinému vlkovi říct nedokázal, ne že by se za to styděl, ale bál se, že by se mu ostatní smáli.

Profil postavy

za Mon Dec 04, 2017 8:09 pm
/Tábor/
Také jsem nezvládl lovit a podle toho, co jsem slyšel od patrona, jsem nebyl jediný. Arco, nedaleko tebe je vlk, Dawano, který lovit asi nedokáže. Stejně jako ty. Neměl bys jít za ním? pravil mi Bahagari a já jen naprázdno, nenápadně, no a taky souhlasně pokývl hlavou. Odebral jsem se po pachu toho nováčka, který se plánoval připojit do naší smečky. Byl ode mě sotva tři až pět metrů, proto jsem nemusel pajdat po třech příliš daleko. Když jsem byl zhruba tak vedle něj, jako by se nechumelilo, jsem poklidně sedl a ocasem švihl, než jej obtočil kolem mé jediné přední tlapky. ,,Bud' v pohodě... nejsi jediný..." snažil jsem se jej uklidnit, protože jsem věděl, jaké to je být neužitečný, i přestože se o to hodně snažím. Holt ne každý je na všecko a já se to naučil tolerovat. A právě to by se měli naučit i ostatní. Tolerance je totiž něco, co nás všechny posouvá dál, aniž bychom si to uvědomovali. Tolerance je klíčem k porozumění... nebo je to naopak? To už mi známé není. Lehce jsem se zarazil, ale navenek to na mě vidět nešlo. Páni, já chytil kus moudrosti od té Destiny... pomyslel jsem si.

Profil postavy

za Fri Dec 08, 2017 3:12 pm
Tábor
Destiny vošla späť do Tábora, Joy a Artemia leteli za ňou. Joy zamieril k Mandarinovi a Artemia letela za ňou. Podišla k miestu kde nechali to čo ulovili aj ostatní a pridala tam svoje zásoby ktoré niesla ona a Artemia. Pohľadom potom prebehla po Tábore a jej pohľad sa nakoniec zastavil na malom oranžovom klbku- Mandarinovi. Podišla teda k nemu. ,,Vážne tam nemôžeš ísť, si veľmi malý. Ale Joy tu zostane s tebou, dobre?" povedala mu ticho. Kolibrík Joy ktorý dovtedy poletoval kdesi po okolí teraz priletel k nim a sadol si na zem vedľa Mandarina. ,,Vidíš? Má ťa rád, zostane s tebou, všakže, Joy?" povedala. ,,Nebuď smutný," dodala ešte a potom odišla o kúsok ďalej a posadila sa. Mám ísť ešte loviť alebo už máme dosť koristi? uvažovala.
Počet příspěvků : 1224
Datum registrace : 30. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Alsafi Nashira Aqua

za Sat Dec 09, 2017 10:44 am
Tábor
Vĺča sa otočilo k Destiny. ,,Mami, čo mám robiť ja? Je tu niečo, v čom by som bola užitočná?" opýtala sa mierne chladným hlasom. Bola už netrpezlivá a celkom sa nudila. ,,Mohla by som s niečim pomôcť," dodala po chvíli. ,,Ja to dokážem. Nie som zas až tak slabá," povedala odhodlane sa sebavedomo. Bola pripravená, a o svojich schopnostiach nepochybovala. Dokonca možno preceňovala svoje schopnosti. ,,Mandarino, možno by si nemal ísť. Je to nebezpečné," povedala nervózne.
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc

za Sat Dec 09, 2017 1:24 pm
Tábor - Lunina louka - tábor

Poslouchám Alfu Ryuusaki. Potom krátce přikývnu a odběhnu z tábora. Z tábora se vydám na západ. Plynule přejdu do klusu a z něj do běhu. Sníh kolem mi nějak už nevadí a já běžím dál a cestou větřím. Zvířatům kolem ale sníh očividně vadí a odmítají vylézt ven, takže nic nemohu najít. Běžím dál a dál, až na Lunině louce uvidím v dálce na sněhu malý stín. Nevím úplně přesně, co to je, ale vypadá to na zajíce nebo králíka. Mám ale smůlu a vítr vane ode mne, takže to zvíře mne určitě cítí. Obejít ho a zaútočit z druhé strany nepřipadá v úvahu, protože určitě není slepej, aby si mne nevšimnul a navíc by už mohl být pryč, kdybych ho obcházela tak, aby mne necítil. Takže tenhle to asi nebude... Jdu proto dl, zajíc, teď už to vím jistě, samozřejmě uteče. Vydám se směrem k Aralskému lesu, ale potom se vydám znovu na jih. Nikde nic, ani jeden pach. I třeba kdyby se tu náhodou potloukala veverka, bych byla ráda, ale nic. I myš. Potom si všimnu koroptve polní, která něco hledá, pravděpodobně potravu, stejně jako já. Tuhle bych mohla zkusit. Napadne mne. Je to hodně vyhladovělá koroptev, tak doufám, že tu ulovím. Pomalu se k ní blížím a cítím studený sníh. Koroptev stále jen hledá potravu. Já se plížím stále blíž a blíž, tentokrát jsem proti větru a ona mne necítí. Zatím. Pomalu se blížím blíž a blíž, když najednou koroptev vzlétne a krátce letí. Ve chvíli, kdy koroptev vzlétne, já vyskočím a rozeběhnu se za ní. Když doběhnu tak, že běžím o kousíček před ní, vyskočím do výšky, ale minu. Moje čelisti scvakli naprázdno a koroptev letí přede mnou. Opět ji doženu a potom skočím znovu a držím koroptev za nohu. Stáhnu jí na zem a kousnutím ji zabiju. Potom ji vezmu a vracím se, nejprve chůzí, potom klusem do tábora.
Počet příspěvků : 200
Datum registrace : 27. 07. 17

Profil postavy

za Sun Dec 10, 2017 12:41 pm
/Tábor -> Pryč/
Hlavou mi šrotovala slova členů mé náhradní rodiny. Mlčky jsem uvažoval, zda má jednání byla správná. Ta vlčice mě v tom sněhu měla nechat... vážně, měl jsem tam zůstat. Nepůsobil bych jim problémy v rodině, ale toto jsem nemohl ovlivnit. Asi jsem se neměl ani narodit... Chápavě jsem pokýval na mámu i na Alsafi. Stejně pro tuto smečku již nemám co udělat... jsem na to příliš slabý. pomyslel jsem si a odebral se někam pryč, daleko odtud, možná za hranice tohoto území.
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor

Profil postavy

za Tue Dec 12, 2017 5:00 pm
Tábor
Usoudila, že čas dozrál. Akio nereagoval na její prosby, proto sebrala tolik masa kolik dokázala naložit na záda a vydala se zpět do středu Tábora. Trošku nemotorně se vypotácela z doupěte. Hromada na jejích zádech jí značně vyváděla z rovnováhy, naštěstí se jí dařilo sílu vyrovnávat. Po chvíli zápasení s gravitační sílou se konečně dostala k cíly své cesty. Shodila maso na společnou hromadu, načež se otočila na ostatní přítomné. Zarazila se. V Táboře byla pouze hrstka vlků z celé smečky. Když kráčela vstříc středu Tábora, doufala, že již všichni budou přítomni, avšak se zmýlila. Povzdechla si. Nerada vyla v prospěch svolání smečky. Bylo jí to trochu proti srsti. Bohužel tentokrát nemohla dělat nic jiného. Pohledem přeletěla všechny přítomné, aby opět zkontrolovala, zda je vytí nutné. Vskutku, vlků v Táboře byl pouze zlomek. Naposled, na znamení zoufalého protestu, tišše si povzdechla. Zhluboka se nadechla, pozvedla hlavu k nebi a nechala svému hlasu volné pole působnosti. Její hlas, oslabený chladným vzduchem, rozléhal se po území smečky. Každý kdo jej zaslechl, ihned se musel dostavit do Tábora, neboť zanedlouho se chystal odchod na záchranou misi. Když jí došel dech, svou težkou hlavu opět sklonila. Obávala se zlých věcí.

Profil postavy

za Thu Dec 14, 2017 2:55 pm
Tábor
,,Mandarino,"
povzdychla si sotva počuteľne. Tušila, že to možno trochu prehnala no aj tak si stála za svojim- chcela mu pomôcť. Lepšie nech ujde a nejde tam a bude tu v bezpečí ako keby tam mal ísť a zabiť sa, pomyslela si. ,,Alsafi, keď sa tam dostaneme, snaž sa byť trochu nenápadná ale dávaj si pozor. Premysli si, či ti to vážne za to stojí. Nemusíš tam ísť. Ale ak vážne chceš... máš vodnú mágiu, tá sa môže zísť. Skús vyhľadať vodu v akomkoľvek skupenstve keď tam budeme. Môžeš s ňou manipulovať, takže sa drž v jej okolí ak sa bude dať. Sleduj čo sa deje a buď pripravená brániť sa. A hlavne, dávaj si na seba pozor. Budem tam ja aj ostatní, no nemôžem zaručiť, že si stihneme všimnúť všetko. A hlavne, uvažuj nad tým čo urobíš," hovorila jej dostatočne ticho na to aby ju počula iba ona.
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy

za Sun Dec 17, 2017 5:18 pm
/Tábor/
Kožich mi ofukovala chladná zima, která cosi napovídala nejen mně, ale spoustě dalších vlků zde. Šlo to na nich vidět, byť však nepatrně, zdejší vlky trápila nervozita. Jakmile alfa Ryuusaki svolala všecky zdejší vlky do tábora, přiblížil jsem se ke své partnerce, Půlnoci a začal výt tichou, uklidňující melodii, ale přerušovaně, abych vlky neuspal. Své magii jsem plně důvěřoval a proto jsem věděl, co si přes ni mohu dovolit a v jaké míře. Výrazem tváře a kývnutím hlavou jsem Ryuusaki naznačil, že jsem připraven jít, avšak své tóny jsem stále vydával, snažíc se nahodit lepší atmosféru smečce. Byl jsem i připraven bojovat až do posledního dechu. Těkl jsem pohledem na Destiny, jejíž myšlenku se mi podařilo zachytit. ,,Udělala jsi dobře, že jsi ho přesvědčila, aby tu zůstal. Smečka si nemůže dovolit přijít o vlče, které by nebylo schopné boje. Ono samotné by toho potom mohlo litovat. A ty taky," poslal jsem jí myšlenku do její hlavy. Já sám jsem Mandarina příliš neznal, ale jevil se mi jako minulostí oslabený jedinec, který potřebuje před svým působením za smečku nějakou tu disciplínu splnit, co víc, bylo to teprve docela dost malé vlče. Na tváři jsem měl kamenný výraz. Snažil jsem se do uklidňující melodie dát vše, ale bylo toho tolik, že jsem sám nedokázal zachovat klid. Šlo to na mě poznat, byť jsem se to kamennou tváří snažil maskovat. Měl jsem to štěstí, že pro přetvářky jsem byl jako stvořený, byť jsem je neměl příliš v lásce.

Profil postavy

za Sun Dec 17, 2017 5:31 pm
/Tábor/
Dawano na mě nereagoval, teda aspoň ne slovně. Přes to vše jsem byl docela v pohodě, tedy do té doby, než alfa zavyla, aby svolala všecky vlky do tábora. Zatřepal jsem hlavou a začal se chvět. Představa, že jdeme možná na smrt, mě děsila nejvíce, zvlášť já, oslaben nezrakem a o třech tlapách, křehká a drobná duše, smečce příliš neprospěšná, abych tam neskončil, protože už tak jsem v životě měl ohromné štěstí, ne každý vlk by to všechno přežil. Nervózně jsem se zachvěl a přitiskl se k Bodce. Doufal jsem, že budeme co nejdřív tam, abych měl to nejhorší za sebou brzo. Melodie, kterou vydával pravděpodobně Orfeon to jistila, jinak bych odtud už dávno utek bez ohledu na to, zda bych byl brán za zrádce, nebo jen zbabělce, který smečku neumí podpořit v nejhorším, ani když jde o nějaké naprosto cizí vlky z úplně jiné dimenze, než je ta naše.
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor

Profil postavy

za Sat Jan 06, 2018 12:32 pm
Kvůli malé hráčské základně a prodlevami mezi příspěvky, uzavírám tuto akci. Brzo na stránkách najdete její vyhodnocení.

-Ryuusaki
Počet příspěvků : 4000
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Tato. Navždy.

za Sun Jan 07, 2018 9:51 pm
Ouu, to je škoda.
Tak nechť je na příští akci více hráčů!
#FenixPovstaneZPopelaArmy!¨