Probíhá narozeninová akce (zde) a nová soutěž (zde).
Share
Goto down
Počet příspěvků : 1155
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Příběh smečky Ishimura I.

za Tue Dec 27, 2016 4:08 pm
Tábor - Hranice Ishimura a Kirigakure - Tábor Ishimura
Probudila jsem se na nějakým místě. Nevěděla jsem kde jsem. Pomalu jsem vstala ze studené země. "To je zima." Zamumlala jsem pro sebe. Probírala jsem vzpomínky a pátrala jsem v paměti kam jsem to došla. No jasně. Šla jsem za mamkou do tábora. V tom jsem zesmutněla,ale tvář jsem měla kamenou. Už jsem věděla, že jsem v táboře,ale taky jsem věděla, že tu mamka asi není a taky,že je tu velká zima. Sedla jsem si a přemýšlela jsem kde ji najdu. Nevěděla jsem. Už jsem dospělá. Možná bych se mohla přidat do nějaký smečky. Mamka a sestra Zhia jsou v Kirigakure. Kirigakure je asi fajn, ale já bych se chtěla kouknout za hranice. Třeba do Ishimury. Možná tam najdu Teliho. Napadne mě a rozejdu se k hranicím. K té řece Jasu. Tam jsem cítila Telanta naposledy a mamka říkala, že šel asi do Ishimury. Zaváhala jsem,ale pak jsem přešla přes řeku a pokračovala jsem v cestě. Možná přecházím hranice. Nevím,ale vím, že se sem vrátím za mamkou a starší sestrou. Myšlenka, že na nějakou delší dobu neuvidím mamku mi vadila,ale chtěla jsem prostě tam. A tak jsem se tam taky vydala. Nějakou dobu jsem šla. Tak daleko jsem ještě nešla. Napadne mě. Díky magii jsem však věděla kde co je. Aspoň několik metrů kolem sebe. Aspoň se nezabiji. Uchechtnu se tiše. Po chvilce se zastavím a sednu si na studenou zem. Ta zem je studená jako v Kirigakure.
Počet příspěvků : 220
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Maysie
Postavení ve smečce: Omega

za Tue Dec 27, 2016 4:12 pm
Maysie

Vzbudil mě šramot. Otevřela jsem jedno oko a viděla Reela vycházejícího ven. Asi jde lovit... Pomyslela jsem si a znovu usnula. Podruhé mě vzbudilo to, že ven šla Tsuri. Byla už sice celkem velká, kolik že jí bylo? Půl roku? Možná, přesně jsem to nevěděla. každopádně to byl čertík ä byla dost velká na to, aby utekla, ale moc malá na to, aby našla cestu zpět, takže jsem ztěžka vstala a opatrným krokem se vydala za ní. "Dobré ráno, Tsurinko..." Pozdravila jsem s úsměvěm vlčku válející se ve sněhu. Už to nebude trvat dlouho... a stanu se také matkou. Vlastní... Pomyslela jsem si.

Profil postavy

za Tue Dec 27, 2016 4:15 pm
//místo: doupě R+T
Počet příspěvků : 129
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur
Postavení ve smečce:

za Tue Dec 27, 2016 4:32 pm
Tsuri
Před doupětem
Po několika minutách jí to přestalo bavit. Sedla si do sněhu a zadívala se na šedou, zataženou oblohu plnou vloček sněhu. Heh... pousmála se a vyplázla jazyk. Na jazyk jí přistálo pár studených vloček. Jazyk zastrčila zpět za zuby a nepříjemně se zamračila. Známý hlas který však slyšelo zřídka kdy jí vytrhl z pochodujících myšlenek. Otočila krkolomě hlavu do nepřirozeného úhlu, jako kdyby se jí pokoušela vykroutit. Psychopatický se usmála a otevřela doširoka oči. ,,Ahoj, Maysie...." zabrblala potichu. V zápětí se však rozveseleně rozesmála a žuchla sebou do sněhu.
Počet příspěvků : 386
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Alfa

za Tue Dec 27, 2016 5:16 pm
Hranice-Brloh
Bolo to fakt od mňa hnusné ale mal som silný pociť, že niečo nie je v poriadku. Bez slova aby som sa rozlúčil som zmizol prišelcovi z očí. Hnal som sa ako nikdy. Začalo ma pichať v boku ale bolo mi to jedno. Pristavil som sa pri svojej dcérke Tsuri. ,,Mám fakt zlý pocit." zamrmlal som.

Profil postavy
Postavení ve smečce:

za Tue Dec 27, 2016 5:23 pm
Tsuri
Před doupětem
Než vůbec stihla otočit hlavu a pozdravit tátu tak jí ochromila nějaká aura. Strach, zlost a lítost....Dost! Přestaň! Prosím! její vyděšený pohled se setkal s pohledem otce. Od něho vyzařovala ta aura. Několikrát mrkla a pokusila se uklidnit. ,,Co, co se děje? Čo jsi provedl?" zeptala se vyděšeně a couvla od otce pořádný kus dál. ,,Či jsi provedl?!" křikla znenadání a zhroutila se k zemi. Náramky lehce zářili modrou barvou, síla této záře ale polevovala až nakonec ustala. Kdo by čekal že tohle dokáže se svou magii?

Profil postavy

za Tue Dec 27, 2016 5:30 pm
Pred brlohom
Tsuri sa na mňa vydesene pozrela a potom vybafla, čosi čo zmenilo môj pocit. Toto som od mojej dcéry nečakal. ,,Ja som nič neurobil. Vôbec nič. Len mám jeden taký  problém." snažil som sa vyhýbať môjmu tušeniu,že Tenebris možno zomrela. ,,To sa týka tvojej matky. Nebudem sa tu s tebou hrať na rozprávku a radšej ti to poviem celé. Tento príbeh nie je však pekný. Tak počúvaj." povedal som Tsuri a odmlčal som sa.

Profil postavy
Postavení ve smečce:

za Tue Dec 27, 2016 5:34 pm
Tábor (Sanito (

Probral se z dlouhodobého spánku. Rozloupl oči a následovala stejná tma jako předtím. Až po několika okamžicích se šátek sesunul na zem. Rudé oči spatřili krásu tohoto světa. Při bližším pohledu do očí Sanita jste mohli vidět dvě černé tečka naproti sobě a poté zornici uprostřed. Znenadání se objevila třetí tečka. Třetí tomoe. Sanito se svalil do sněhu. Nenadálá bolest ho překvapila. ,, Ksss....zat-raceně!" zamumlal. Co je zase tohle? Vždyť jsem přeci nikoho nezabil! Nebo... Ne to je blbost! pomyslel si zatímco si držel tlapky u očí. Po chvíli bolest ustala a šátek mu opět zavázal oči. Naposled pohlédl kolem sebe. Zaujala ho hnědo-zelená vlčice. Šátek se utáhl a Sanito se zavrávoral. Chvíli slepě koukal na vlčici ale nakonec odvrátil hlavu a zatvářil se jako vždy. Jako namyšlený sobec.

Profil postavy
Postavení ve smečce:

za Tue Dec 27, 2016 5:41 pm
//nestíhám Sad
Tsuri

Před doupětem
Stále ležela ve sněhu a snažila se uklidnit že šoku. Znaky pod očima, na hlavě přestali zářit, tak stejně i náramky. Zaposlouchala se do slov svého otce. Moje matka?! Už zase? Nejenže se o mě nestará a furt spí. Ještě k tomu kvůli ní táta trpí! pomýšlela si naštvaně a něco zabrblala. Najednou....,,Proč se furt o ní ťak staláš? Stejně fujt špí a nic jiného nedělá! Ploč se na ní nevykašleš?" zařval na otce. V očích jí štípali slzy které dopadali na sníh. Měla totálně po nervech.

Profil postavy

za Tue Dec 27, 2016 5:47 pm
Odehrálo se to strašně rychle. Tsuri mě pozdravila, Reel přiběhl, Tsuri na něj vybafla, on ji uklidnil. "Co se stalo, Reele?" Zeptala jsem se vyděšeně. Svému dobrému kamarádovi Reelovi jsem věřila vác než svému vlastnímu partnerovi, kterého jsem zatím moc nepoznala. Věděla jsem, že bych neměla být nervózní, že to škodí vlčatům, ale přesto jsem napjala všechny svaly a čekala. Co se může dít? Reel je pohodář, takhle vynervovaného jsem ho ještě neviděla. Musí se dít něco opravdu vážného...

Profil postavy

za Tue Dec 27, 2016 5:48 pm
//Argh... za Maysie a před doupětem R+T

Profil postavy

za Tue Dec 27, 2016 5:49 pm
Pred brlohom
Tsurine slová ma zaskočili a ja som prekvapene zaskučal. Neoboril som sa na ňu, nevytrepal som jej kožuch hoci by si to zaslúžila. Ale začal som rozprávať. ,,Počuj, ty to ešte nechápeš, ale ja tvoju mamku milujem, je mi jedno, že či spí, ja sa odmietam na ňu vykašľať. Kým som nestretol tvoju mamku bol som iný, naparoval som sa pred inými a robil sa, že som proste boss. No a potom prišla ona a celého ma zmenila. Nebol som tým nafúkaným sobcom. Začal som ju mať rád. Lenže ona, zaspala, spala dlho a keď sa zobudila, bola kosť a koža, ale zobudila sa. Potom si sa z našej lásky stvorila ty. A napokon, opäť zaspala. Ty si sa narodila keď ona spala, ani nevie, že si na svete." hovoril som čudným melancholickým hlasom. A díval som sa do brloha.
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

za Tue Dec 27, 2016 5:52 pm
VINTEREN
LNS
Dolehly k němu zvuky světa. Slyšel šumění větru ve větvích a... nic. Nic dalšího neslyšel. S námahou rozlepil víčka a zamžoural přes šátek. Slunce ho neoslňovalo - přes šátek nikdy. Cítil se však jinak. Jakoby jeho mysl byla obestřena temným mrakem. Sám pro sebe se ušklíbl. ,,Ta změna se mi líbí," řekl nahlas. Deimos se též probral. Máš pravdu. Je osvobozující nebýt uvězněn dobrem, přitakal patron a též se ušklíbl. Změna se projevila i u tebe? povytáhl obočí. Už to tak vypadá. Najednou však netušili, co dělat. Navíc ten vlk zmizel. Povytáhl obočí. Beze stopy. Zavrtěl hlavou a vydal se za pachy ostatních vlků - do tábora. Tam určitě někoho na otravování najdeme.
Počet příspěvků : 1155
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

za Tue Dec 27, 2016 5:56 pm
Tábor
Dál jsem seděla. Ucítila jsem pach několik vlků. Věděla jsem proč, protže jsem v táboře smečky. Je to jako v Kirigakure. Jen tady nikoho neznám. Pomalu jsem se vydala k jednomu vlčkovi (Sanito). Soustředila jsem se na magii. Když jsem pomoci ni ucítila vlka zastavila jsem se. Byl ode mne několik metrů. "Zdravím." Pokývla jsem lehce hlavou,ale tvář jsem měla ledově klidnou. Nevěděla jsem jak se tváří,ale bylo mě to jedno. "Mé jméno je Hexy de Mal." Představila jsem se a rod jsem hrdě zdůraznila.

Profil postavy
Postavení ve smečce:

za Tue Dec 27, 2016 6:00 pm
//tak a Tsuri právě asi přišla o všechny nervy Very Happy ^^
Tsuri
Před doupětem -> Tábor
Tak a dost! Prý že jí miluje, heh, no jasně! Tsuri se v očích blýskla nenávist. Nenávist k vlastní matce, tato nenávist jí teď zatemnila mozek. Jednoduše řečeno, stratila nad sebou kontrolu. Naštvaně a hnusně koukla na otce a mlčky prošla kolem Maysie. Pohled měla zabodnutý před sebe. Tlapka střídala tlapku a jeden nádech střídal druhý. No jo, miluje jí. A co ještě! Kdyby byla konečně vzhůru tak by se toto nemohlo stát! Dupla tlapou do země. Náhrdelník zacinkal a ona se zastavila uprostřed kroku. To nejsem já! Musím se vrátit...Ale táta bude naštvaný! Nemám na výběr! Najednou se opět dala do rychlé vlčečí chůze. Po cestě do všeho kopala. Nakonec dorazila do Tábora, hledala toho zvláštního vlka kterého otec přivedl do jeskyně. Nakonec ho našla. Jak nafoukaně a povýšeně sedí kousek od nějaké vlčici. Neznámo proč k němu cítila určitou náklonnost, byl něco jako její bratr, i když jí vůbec neznal.

Profil postavy
Postavení ve smečce:

za Tue Dec 27, 2016 6:06 pm
Sanito
Tábor
Nečekal že se jí hned tak z hurta představí. Podle toho jak důležitě vyslovila svůj rod si Sanito domyslel že je to asi velmi mocný rod vlků a asi také rozšířený. Pokývl hlavou, nezbývalo mu nic jiného než se představit. ,, Taktéž zdravím. Jsem Sanito Uchiha. Jeho rodina by se pravděpodobně divila že se nepředstavil i s druhým rodem. Sanito rod ,,Davini" nesnášel. Cítil se jako špína. ,,Vy nejste odtuď co?" nahodil tiše. Křupaní sněhu ho donutilo otočit hlavu. Když do něj drcla ten malý skrček zavrčel a povytáhl pysk. ,,Co oxiduješ štěně?" zeptal se chladně.

Profil postavy

za Tue Dec 27, 2016 6:07 pm
//: tak a Reelovi rupli nervy, to bude harmatanec.
Pred brlohom-Tábor
Tá malá drzaňa si to rádovala okolo May a kráčala smerom do Tábora. Tak to teda nie. Toto vôbec nie. Toto si dovolovať nebudeš. Som veľká mäkkota, potom si dovoľuješ. pomyslel som si a pár skokmi som bol pri Tsuri. Nikdy som voči nej neprejavil náznak agresie ale toto bolo fakt moc.Nebude si predsa dovoľovať. Chytil som ju za kožu na krku a poriadne ňou zatriasol. ,,Toto si prehnala." vrčal som. ,,Dlho som ťa nechával robiť čo chceš a takto to dopadlo." pokračoval som a teraz som ňou lomcoval menej. 

Profil postavy
Postavení ve smečce:

za Tue Dec 27, 2016 6:40 pm
Tsuri
Tábor
Zaraženě hleděla na vlčka. ,,Ňo....němůžu se vrátit domů." zamrmlala a pohodila ocasem. V zápětí jí něco chytlo za zátylek a zatřásla to s ní. Cítila jak se jí napínají svaly v celém tělo. Přerývaně se nadechla.,,No a čo? Stejně ňa tom něsejde!" zaječela a zatnula zoubky. ,,Kdyby žde byla mamka tak by ses takhle nechoval! Jen kvůli ťomu že spí jši hneď mimo!" zaječela jak nejhlasitěji mohla. Bylo jí jedno že byla v Táboře, teď už to bylo jedno.Uteču! Uteču to ti slibuju! Uteču za tou vlčicí, Roxynar? Nějak tak. A potom budu mít od vás pokoj! Tak a tohle znamenalo definitivní rozhodnutí. Už nikdy, nikdy nepáchne do smečky odkud pochází! Uteče do jiné, lepší smečky. Jakmile bude mít příležitost. Jak si to poté otec vyloží? To jí bylo jedno, teď už ano.

Profil postavy

za Tue Dec 27, 2016 6:48 pm
//A May taky už ruply nervy o.o

Maysie
Tábor, doupě R+T

Tsuri s Reelem se hádali. Nakonec už jsem to nevydržela, těžkým klusem jsem mezi ně vběhla a zavyla. "Dost! Dost, to stačí! Přeci se takhle nebudete hádat před celým táborem!" Zvolala jsem, také už celkem naštvaně. Jestli kvůli nim přijdu o vlčata, už nikdy s nima nepromluvim. Zuřivě jsem se na ně podívala a zavrčela. "Každý máte na Tenebris svůj názor. Ty, Reele, ji bezmezně miluješ a já to chápu, ale nediv se, že Tsuri k ní nemá žádný vztah, když ji nikdy nepoznala! Viděla ji, to ano, ale je to pro ni cizí vlčice. Pochop, že ona tě má za tatínka protože se o ni staráš, ne proto, že ses díky ní narodil. Tsuri nechápe, že bez matky by nebyla ani ona, nechápe, že je to její příbuzná a neví, proč by jí měla mít ráda když ji nepoznala. Na to je moc malá!" Obořila jsem se na něj.

Profil postavy

za Tue Dec 27, 2016 6:51 pm
Tábor
Pustil som Tsuri na zem. ,,Viem keby nespala bolo by to iné ale teraz spí a ja som..." povedal som. ,,Prepáč, nemal som sa tak zachovať, ale vieš..." zašepkal som. ,,Keď budeš väčšia, pochopíš, čo som ti chcel povedať. Porozumieš, keď okúsiš lásku, daj na moje slová." povedal som a pozrel som sa na Maysie, ktorá stála neďaleko. 
Povolení tohoto fóra: