Share
Goto down
Počet příspěvků : 61
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Delta
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za 4/7/2017, 16:03
Za vargom

Bol som pri Alfe a čakal som čo povie. Ale celé toto sa mi nepáčilo, bol to neprijemný pocit. A nevedel som čo nás ešte bude čakať. Ale ked som začal cítiť tie pachy bol som zmätený. lebo ich bolo vela a každý iný. Táhlo ma to zistiť čo to je ale zostával som pri skupine. Lebo to mohla byť aj nejaká pasca.
Počet příspěvků : 138
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Neživý

za 4/7/2017, 18:08
K SSF
Sledoval jsem, jak se zhmotnila malá liška, nejspíš Yllinin patron. Vypadal docela roztomile. Sledoval jsem, jak se k němu připojil i Yllinin mazlíček a jak potom odběhl pryč. Yllin zavelela, že počkáme na místě. To znělo dobře. Navíc pokud se Snow jen zdržela, budou nás moct dohnat, aniž by nás museli hledat. Posadil jsem se a zadíval se do mlhy. Nic jsem neříkal, nepatřím zrovna k těm ukecaným vlkům a pokud bychom se zabrali do rozhovoru, mohli bychom přeslechnout blížící se nebezpečí.
Počet příspěvků : 471

Profil postavy

za 4/7/2017, 18:12
K SSF
S úsměvem jsem pozorovala zhmotnění Yllinina patrona. "Páni, ten je roztomilý!" Pak jsem si uvědomila, co jsem řekla a podívala se na lišáka. "Tedy pardon, neber si to nějak osobně." Ale byl roztomilý. Také by se mi líbilo mít podobného patrona, i když by asi tak úplně nesplňoval funkci obránce, pokud by nebyl opravdu hodně silný. Tak to tě asi zklamu, já roztomilý nejsem. Ozval se Ganez pobaveně. I tak jsem zvědavá jak vypadáš. Odpověděla jsme mu a posadila se na zem vedle tmavě šedého vlka, který mlčel a zíral do mlhy. Kdo ví, jak dlouho tu teď budeme čekat.
Počet příspěvků : 108
Datum registrace : 30. 12. 16

za 10/7/2017, 13:54
Skupina Yllin
Sapha • Lester-unesený • Issey • Snow-unesená • Acio-lapený • Cassidy

Snow/ Unesená vlčice ztratila vědomí a usnula jako šípková růženka. Prakticky vzato ji nic vážného nebylo, ale nedokázala se probudit. V krvi ji totiž proudl jed, který do jejího těla vpravil únosce. S ochablou vlčicí se vydal pryč od skupiny a mířil si to cestou necestou ke kaňonu kozorožců.

Acio/ Jeho tlapa byla uvězněna stále a on nemohl udělat ani krok. Kolem nártu jej svíralo jakési černé klepeto. Tupé zuby tlačily na kůži Aciovy tlapy a nedovolovaly mu se vysmeknout ze sevření.

Sapha/ Něco zasvištělo nad hlavou bledé vlčice a ostré křídlo ohromné vážky ji srazilo k zemi. Sapha si ani nevšimla drobných chloupků poletujících ve vzduchu a snášejících se k zemi, které patřily ji samotné. Křídlo je totiž odstřihlo z jejího kožichu.

Lester/ V zápětí se ohromná vážka, velikosti menšího draka vrátila a omotala své pancéřované nohy kolem těla Lestera, vyzvedla ho do vzduchu a skupina vlků dole se mu ztratila v mlze, stejně jako se vlk ztratil z dohledu skupině.

Naposledy upravil Drak Osudu dne 10/7/2017, 15:02, celkově upraveno 1 krát
Počet příspěvků : 106
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Kappa

za 10/7/2017, 14:40
Tábor
Cítil jsem se ospale. Hodně ospale, až bylo téměř neuvěřitelné, jak mocný pocit to byl. Měl sílu medvěda a já si připadal, jako by na mne dolehla jarní únava. Jenže takhle to být nemělo! Nedávalo to smysl. Jak jsme mohl být ospalý, když jsem vlastně spal před tím tak dlouho? To nedávalo smysl. Nemůžu teď chtít zase spát. Nebyl jsem však sám, kdo tady bojoval se spánkem. I na ostatní členy smečky spánek útočil. Přiběhl ke mně nějaký mladý vlček (+Ceron+). Hádal jsem, odrostlé vlče nekterého ze členů smečky. A taky, že jo. "Acio? Yllin? Myslím že někam šli. Nejsou tady. A ty bys neměl nikam chodit, - uuuuuuuaaaaa," zívl jsem si ospale, nedalo se tomu zabránit. "Aby ses v té mlze neztratil." Proč se mi tak chce spát?

za 10/7/2017, 15:00
Skupina tábor-K
Aetas • Crystal • Hilary • Kuriko-spící • Safira-spící • Maysie • Amias-spící • Aite • Ceron

Kuriko + Safira + Amias/ Jak se tak na tábor snášelo neviditelné kouzlo spánku, první, kdo podlehli úplně a usnuli, byli tři vlci porůznu v táboře. Jako prvního, skolil spánek mladé vlče, černého Kurika, který se zastavil a pak bez myšlenek ulehl na zem a usnul. Jako dalšího přepadla dřímota Safiru, ta ještě chvíli odolávala a snažila se vyhledat očima svou zbylou rodinu v táboře, ale víčka ji těžkla víc a víc, až usnula úplně. Nakonec podlehl i Amias. Kdo ví, co se mu asi zdálo ale nejspíše to byl hezký sen, neboť Amias se blaženě usmíval a z koutků tlamy mu odkápávaly sliny.

Hilary + Crystal + Maysie/ Kolem skupinky Hilary, Crystal a Maysie se stahovala neviditelná síť. Tedy, ve skutečnosti byla vidět, ale vlákna byla v mlze tak dobře skryta, že si jich téměř nebylo možné všimnou, teprve tehdy, když začalo jedno vlákno šimrat Hilary na nose. Crystal ucítila, jako by ji někdo hladil po předních tlapkách, to bylo vlákno kolem jejích tlapek, které se stahovalo a omotávalo vlčici jako závin.
Počet příspěvků : 186

Profil postavy
Hlavní postava: Eito

za 10/7/2017, 15:04
Měla bych dotaz... Riteru je v Akci zapsaný jako účastník - zapojila ho však ještě Yllin. Mohu se za něj dál účastnit?

// Ano, můžeš ~ Drak Osudu
Počet příspěvků : 186

Profil postavy
Hlavní postava: Eito

za 10/7/2017, 15:13
Tábor
Dezorientovaně hleděl před sebe a sem tam se ostražitě otočil. Otec i celý zbytek smečky se rozdělil do skupinek, zkrátka se vypařily. Kéžby se vypařila i ta mlha. Snažící se zaostřit, zamrkal do šedé hmoty, či co to vůbec bylo. Olízl si tlamu a rozešel se po táboře, kde zbylo pár neznámých vlků. Přestože se Rite nacházel ve své rodné smečce většinu z nich neznal - nebo to možná bylo kvůli té neproniknutelné mlze? Netušil. Párkrát zamrkal a musel zatřepat hlavou, aby svá těžká víčka vyhoupl zpět nahoru. Pociťoval tupý nával ospalosti. Zatnul zuby a přešlápl z tlapky na tlapku.
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4284
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž ♕
Postavení ve smečce: Alfa

za 10/7/2017, 18:18
// Em, Jessie není zde napsaná ani v jedné skupině. Já se s ní nedokážu nikde chytnout, nevím, kde mám opět napsat Very Happy Uvítala bych reakci, nejlépe od Varga, kdyby mi řekl, kde se mám chytit Very Happy ^^"
Omlouvám se za spam.
Počet příspěvků : 3003

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

za 10/7/2017, 18:25
//Ospravedlňujem sa, no nejako sa v tom strácam...
Počet příspěvků : 1121
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Alfa

za 10/7/2017, 20:12
K SSF
Zakotvili sme. Cítila som, že Rascal márne hľadá Snow. Dokelu. pomyslela som si a pohliadla na svojich spoločníkov. Cítila som sa ako oni. Bezradná, stratená v trblietavej ťažkej hmlovine. ,,Lester pozor!" vykríkla som zrazu, lebo som si všimla čosi ako obria vážka. Cez hmlu som videla matné obrysy a to obrie čudo začalo robiť nálety. Saphu zrazilo k zemi a Lestera, to zdvihlo zo zeme. Naina. vzlietla som na magických krídlach, ale to čudo sa nám aj s Lesterom stratilo z dohľadu. Skočila som opäť na zem a pomohla Saphe na nohy. Potom som sa vrhla k Isseyovi a jeho dcére Cassie. Našťastie vyzerali byť v poriadku. Potom som podišla k svojmu partnerovi. Dotýkala som sa ho ňufákom. Nemohol sa hnúť, bol lapený v akýsich klepetách...
Počet příspěvků : 471

Profil postavy

za 10/7/2017, 20:52
S Yllin
Uslyšela jsem zasvištění a zvedla hlavu, abych se pokusila v mlze vypátrat původce. Ale neměla jsme dost času na reakci, když se téměř přímo nade mnou vynořilo obří blanité křídlo a vzápětí jsem ležela na zemi, ani jsem nevěděla jak. Ta potvora byla zatraceně rychlá. A nezaútočily jsme na mě, vážka sebrala tmavého vlka, Lestera a zmizela s ním neznámo kam. "Díky" Řekla jsme Yllin, když mi pomohla zpátky na nohy. "To byla... obří vážka? Ty potvory jsou masožravé" Ani jsem nechtěla hádat, co se stalo s bílou vlčicí a co se stane s Lesterem, ale rozhodně nic dobrého. Došla jsme pár kroků směrem k ostatním, nechtěla jsme se od nich vzdalovat ani o metr i když nás zatím fakt, že jsme skupina, doteď moc neochránil. Uviděla jsem i Acia, černého vlka. byl chycený za tlapku jakýmsi klepetem. Ani jsem nad tím moc nepřemýšlela, přiskočila k němu a dotkla se klepeta tlapkou. Sice na něj magií nemůžu nijak zaútočit, nedokázala jsme nic, co by pomohlo, ale pokud to bude fungovat, mohla bych ho alespoň přebarvit na bílo. To by mohlo útočníka možná rozhodit...? Doufala jsme v to, ale spíš to k ničemu nebude. pak jsem rychle opět uskočila dál od klepet.
Počet příspěvků : 138

Profil postavy
Postavení ve smečce: Neživý

za 10/7/2017, 21:05
S Yllin ---> Vzhůru do oblak
"Co...?" Stihl jsem jen zareagovat na Yllinino varování a už mě jakási neznámá síla nesla vzhůru. Uviděl jsme nohy vážky, které se okolo mě sevřely jako klec. Začal jsem se mrskat a snažil se vysvobodit i když se vzdálenost od země pravděpodobně pořád zvyšovala. Nějakých dvacet metrů bych přestál v pohodě, padesát bych možná přežil, jak vysoko jsme ale teď, to jsem opravdu netušil, měl jsem ale pocit, že už to bude víc. Přesto ať už mě ta potvora nesla kamkoliv, nechtěl jsme tam. Možná pokud se jí vyprostím, mohlo by se mi podařit vylézt jí na hřbet a osedlat si ji, ale neřekl bych, že se mi po podaří. Přesto měly moje tlapky vyšší přilnavost díky magii a pokud by se mi podařilo třeba jen otočit a vyvléct se z jejího sevření, jen tak by se mě nezbavila. Cane, nemáš náhodou křídla? Pokud bych padal, bylo by to smrtelné ohrožení...

za 10/7/2017, 21:15
Skupina tábor Stříbrného fénixe
Aiko • Sorrin • Kaisa

Osaměli v táboře. Tři vlci, kteří zůstali snad jako stráž centra smečky Stříbrného fénixe, když skupina odešla směrem ke Kirigakure.

Aiko/ Nepříjemný zápach se linul k nosu mladého vlka. Napadlo jej, že snad někdo šlápl do hov... no, zkrátka byl to nepříjemný puch až se mu dělalo zle.
Počet příspěvků : 32
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Nemá smečku

za 11/7/2017, 07:39
//Omlouvám se, že jsem byla neaktivní, nějak toho bylo moc. Mohu se ještě přidat, když jsem byla zapsaná na začátku? :/
Počet příspěvků : 32
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Nemá smečku

za 11/7/2017, 07:46
~Tábor~
Kaisa Airgideon se cítil velice důležitě. Sice nemohl jít na výpravu dál, ale musel stát a čekat v táboře, což mu tedy zábavné nepřipadalo, ale měl tu čest, že s dalšími třemi vlky mohl hlídat celý tábor. Soudě podle jeho výrazu, myslel si, že mu teď leží na bedrech celý svět. To bylo daleko od pravdy, ale pro jeho nastávající úkol bylo nejspíš lepší, že si to myslel. Stál na všech čtyřech, uši nastražené, postaven na špičkách, aby mohl lépe vyběhnout znenadání, hlavu nahoru, celý se narovnal, jak to šlo, ale uvolnit se nedokázal. V žilách mu koloval adrenalin a on jen slepě zíral do mlhové tmy a čas od času si dovolil v mylšenkách zabloudit někam pryč.
Otočil se ke svým dvěma společníkům. "U-hm," odkašlal si, pomyslíc si, že přece musí navázat nějakou konverzaci, "kdybyste něco uslyšeli, možná bychom si mohli dát nějaký signál?" navrhne a pokusí se usmát se. To se moc nepovede, ale přes mlhu to stejně není vidět. "Jo a mimochodem jsem Kaisa," vyhrkne, co nejtišeji dokáže.
Počet příspěvků : 754
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33

za 11/7/2017, 16:30
//:omlouvám se za spam, ale v postu jsem psala, že Dawano šel s Wayou, ale co jsem četla v postech od Draka osudu, není ani ve Wayině skupině ani ve skupině co zůstala v táboře, kde tedy má být?

// Připojen ke skupině Wayi ~ Drak
Počet příspěvků : 1366

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

za 11/7/2017, 17:14
Hranice Tábor
Unaveně jsem pozorovala okolí a hledala stopy nebezpečí, které se mohlo schovat do stříbrně zářící mlhy. Ten kdo ji stvořil je tím nebezpečím a já jsem netušila kdo to mohl být. V životě jsem potkala plno netvorů. Třeba tu kočku s blechami, netvory v magické říše odkud se mnou odešla Kat. Při té myšlence jsem cukla. "Jsou s Batem v pořádku? Jsou někde schovaní před nebezpečím?" Věděla jsem, že jsou v Kirigakure nebo jsem to aspoň tušila. "Proč nešli za mnou? Nemohli najít cestu v mlze? Jo, to je ono." I když jsem tomu moc nevěřila, tak jsem věřila myšlence, že jsou schovaní v bezpečí. Nedaleko mě stály dvě vlčice, Crystal a Maysie. Obě mé dobré kamarádky. A společně jsme tu hlídali tábor neboť to byla naše úloha. Samozdřejmě jsme nehlídaly sami. Byl tu taky Aetas a ostatní co tu zůstali, ale my tři jsme stály spolu u jedné hranice tábora. Očima jsem těkala mezi Crystal, Maysie a největší pozornost jsem věnovala okolí. Byla jsem velmi nejistá z té mlhy a únavy a čekala jsem co se nás ohrozí dalšího. "Jaký strasti prožívají ostatní? Jsou v pořádku? Nebo co si ten někdo na ně vymyslel?" Nervózní jsem přešlápla a zamračila se, když mě něco zašimralo na čumáku. "Co to je?" Zamumlala jsem pro sebe. Cryst, May, Kat ani Bato to nebyli. Vystřídalo se ve mně dva pocity nebo spíše jeden přešel do takové směsice. Překvapení se brzy totiž proměnilo v takovou směsicí v které vévodil strach a úzkost. Ten strach však nebyl o mně samou, ale o Cryst a May. Můj zrak zaostřil nebo spíše zašilhal na věc, která mě pošimrala. Ze začátku jsem nic neviděla, ale ve správném úhlu jsem zahlédla jaké si vlákno. "Cryst, May tady je nějaký vlákno... " Na chvilku jsem se odmlčela. "Dejte si pozor. Může nás někdo chtít svázat nebo já nevím co..." Řekla jsem zamyšleně a byla jsem připravena využít vodu ve své lahvičce, pomocí magie ji ovládnout a pokusit se to vlákno roztrhnout. Netušila jsem jak silné, protože se mi ztratilo z pohledu.

za 12/7/2017, 01:42
Skupina Wayi
Destiny Aqua • Keiran • Sasori • Waya • Bodka • Catorce • Dawano

Skupinka se vydala vstříc mlze a vlčí skupince z Kirigakure. Cestou narazila na Sasoriho, který se k ostatním připojil.

Dawano/ Něco malého ťapkalo za vlčkem. Kdykoliv se ale otočil, neviděl nic. Až po chvíli na něco šlápl. To něco byl krab, nebo něco, co se krabu podobalo. Nebyl sám, velice záhy se začaly shlukovat kolem vlků další "krabi" Jenže nebyli jen malí, ale i větší.

Bodka/ A zrovna jeden takový, velký asi jako zajíc, chytil Bodku za ocas.

Sasori/ Další takový větší zastoupil cestu tomuto vlku a výhružně proti němu vystrkoval klepeta.

Destiny/ Několik prťavých krabů se motalo mezi tlapkama světlé vlčice

za 12/7/2017, 01:57
Skupina Varga
Varg • Molly • Maura • Jessie • Riteru • Teebihe • Jiraiya

Jessie + Riteru/ Pocítila touhu rozeběhnout se ke skalám bílých muflonů a také, že tak učinila. Nebyla sama, i Riterua tato touha úplně posedla a dokonce si myslel, že ho chce Jessie předběhnout.

Teebihe/ Pocit smát se narůstal a dokonce měl tento vlk chuť provádět divné věci, třeba se válet v trávě anebo táhnout někoho či popohánět pomalé vlky.

Jiraiya/ Pořád slyšel divné zvuky a měl pocit, že je někdo sleduje.

Molly/ Něco kouslo do zadk... Když se podívala, co to je, mohla vidět jakousi bodlinu, podobnou ostnu dikobraze. Stejná věc ji náhle propíchla ouško, takže od této chvíle bude mít v oušku kovovou ozdobu.
Povolení tohoto fóra: