Odkaz na pokračování akce: Klik

Share
Goto down
avatar
Počet příspěvků : 129
Datum registrace : 30. 12. 16
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Sat May 27, 2017 7:17 pm
Když malá Molly zařvala z plna plic na celý tábor, vzduch kolem ní se zachvěl a stříbrné částečky se zatřpytily jasněji. Mohla cítit, jak jejím hrudníčkem rezonuje její hlas. Byl tak silný a hlasitý, že Molly vnímala proud energie, který se rozléval jejím tělem.


Všichni vlci v blízkém okolí slyšeli Molly tak hlasitě, až se jim uši stáhly k hlavě. Vnímali sílu Mollyna hlasu velmi intenzivně a i oni cítili záchvěv a vibrace, které se z hlasu šířily do jejich těl. A pak vše ustalo a opět byl slyšet nepříjemný cvrkot z útrob mlhoviny.


Molly získala speciální schopnost - Dovednost: Mocný hlas
Popis: Vlk na krátko dokáže zvýšit sílu svého hlasu, až se ostatní v jeho blízkém okolí zachvějí, zatají dech a nejsou schopni se 3 sekundy pohnout z místa. Může tuto schopnost také využít pro svolávaní vlků. Je to podobné, jako by vlk použil mikrofon a zesilovače hlasu.

Pokusí-li se některý vlk ovládnout mlhu, nepodaří se mu to. Mlha se nepohne ani pod náporem větru.
avatar
Počet příspěvků : 132
Datum registrace : 12. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Sat May 27, 2017 8:05 pm
TÁBOR KIRIGAKURE
Její řev v ní cosi probudil. Jakoby zlost, společně se zmateností probudila Fénixe, jež v ní třímal, který propůjčil její zlobě moc, jež cítila po celém těle. V jejích útrobách, mysli, avšak i v konečkách prstů. Hlasitě vydechla. Byl to zvláštní pocit a ještě pár minut skrz ní vibroval, než odezněl. Nebylo to nepříjemné, ba naopak - cítila se v tu chvíli mocná. A když zaslechla ozvěnů, která se rozlehla po kraji, ještě jí to utvrdilo v tom, že udělala něco neobyčejného. To ale ty ošklivě nehezké zvuky nezastavilo, po chvíli je zase slyšela kolem sebe a vlk, na kterého tak řvala, si z toho zřejmě nic nedělal, protože kolem sebe viděla stále jen bílostříbrnou. Tudíž zhola nic. Odfrkla si a nakvašeně pohodila ocasem. Ale v tom zaslechla i něco jiného - někdo přecijen na její hlas reagoval, dokonce sám její otec. Pohodila šťastně ocasem ze strany na stranu a zvedla hlavu. "Tati!" Vykřikla, načež si vyslechla i jeho radu, jít za jeho hlasem. Nebylo to těžké, protože potom ještě něco povídal. Zorientovala se tedy, a se slovy "Jasně! Už běžím!" se za alfou rozeběhla. Bylo jí jedno, že mohla do někoho narazit nebo o něco zakopnout - slyšela hledanou osobu a to jí stačilo, nic jí nedokázalo zadržet. Kmitala nožkama, až jí cosi dost nevybíravě zastavilo - Vargova tlapa. "Ugh..." zavrtěla hlavou a tlapkou se dotkla svého čumáku, jak se tak zakymácela a raději se dost neobratně posadila. Potom tlapku položila na strakatou tlapu. "Tati, jsi to ty?" Zvedla hlavu. Kvůli mlze neviděla otci ani do tváře, což jí dost štvalo. Ale byla si jistá, že našla toho pravého, už jen díky tomu pachu. Inu, a celé to odstartovalo salvu otázek. "Tati, slyšels mě? To bylo, co? A co je ta stříbrná mlha? Kde je máma? A co je to za zvuky? Děje se něco těm zvířatům, nebo to dělá jen ta mlha? A to škvrčení a vrzání? Bojíš se? A co dělá tu stříbrnou mlhu? Viděla jsem vlčici, čo uměla vyčarovat černou mlhu, dělá ona i tu stříbrnou? Nebo jiný vlk? A víš že jsem slyšela, že je tu někde i smečka co mí slovo stříbrný ve jméně? Má to něco společného?" Chrlila a chrlila. Otázky se v ní za tu chvíli nahromadily a ona je zkrátka vypustila všechny naráz. Divte se vlčeti.
avatar
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 76
Datum registrace : 20. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Sat May 27, 2017 11:07 pm
Tábor Kirigakure

Mlha přede mnou, mlha za mnou... To je ale legrační den. Pomyslela jsem si a olízla si čumák. Nedaleko mé osoby jsem slyšela hlasy o něčem debatujíce. No jasně, že o téhle mlze. Mlha, která se halila stříbrným prachem, byla pro tentokráte místní celebritou. Žádný vlk totiž nemluvil o ničem jiném, než o právě této stříbrné mlhovině. Ale čím je tahle mlha tak zvláštní? Je to jen mlha. Možná, že magická, ale jde pouze o mlhu. Až na ty zvuky. Ty jsou tedy oprvadu hodny úvahy, co se za nimi skrývá? Kdo ty zvuky vydává? Mlha je mlha, ale ty zvuky, to je pravá záhada, která se má řešit. Vykročila jsem k místu, kde se živě debatovalo. Nemusela jsem ani jít příliš daleko. Vlci byli téměř, co by kamenem dohodil lidský tvor. Zastavila jsem se vedle Varga, svého strýce. "Ta malá má pravdu. Měli bychom zjistit, kdo nebo co, vydává ty nepříjemné zvuky. A ano, musíme být opatrní, Ty nářky zvěře svědčí o tom, že mají strach. Něco je loví. A my nemáme ani ponětí, kdo je náš potencionální lovec." Nadechla jsem se švihla ocasem. Řešit mlhu mi přišlo jako druhotný problém. "Nemá smysl se zabývat tím, proč tu ta mlha je, ale je pravda, že najít místo, odkud mlha přichází, by mohlo vést k odhalení způsobu, jak ji zastavit." Ano, měli bychom se zaměřit na to, jak se té mlhy zbavit. "Takže naší priorotou by mělo být, zjistit co je naší hrozbou a pak najít způsob, jak se této divné mlhy zbavit." Navrhla jsem nejistý plán, o kterém jsem si myslela, že bychom se ho měli držet.
avatar
Počet příspěvků : 79
Datum registrace : 12. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Beta
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Sun May 28, 2017 12:24 am
LB(úms) - Tábor Kirigakure


To, co mě zarazilo, byla mlha. Najednou se kolem mě rozprostřela. Byla taková zlověstná. Co to má znamenat? Co to je za podivnou mlhu? Tohle zavání nějakou nekalostí. Uvědomoval jsem si, že tato mlha není normální. Nebyla to obyčejná mlha a to jsem věděl stoprocentně. Díky své druhé magii, magii vody a obvzláště mé specializace na mlhu, musel jsem si tím být jistý. A také, že jsem byl. Pokusil jsem se použít svou magii na mlhu, soustředil jsem se na to, aby mi ustoupila od tlap, abych viděl na cestu. Ale jak jsem záhy zjistil, nedařilo se mi to. Ta mlha se ani nepohla. Takže to není voda? Je to snad dým? Možná? Nebo to je něco jiného. Sateo? Zkus s tím pohnout ty. Třeba to je kov. Vidíš, jak se to třpytí? Mohl by to bát plynný kov? Prověř to prosím. Poprosil jsem svou patronku. Příliš jsme si spolu nepovídali, ale to bylo jen tím, že Satea nebyla zrovna dvakrát výřečná. Takže se pokusila o to, ovládnout tu mlhu svou magií kovu.
avatar
Počet příspěvků : 79
Datum registrace : 12. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Beta
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Sun May 28, 2017 12:42 am
WAYA SALUBER Luce di Bontà Virentem
Postavení ve smečce: Beta
Tábor Stříbrného fénixe

Zaregistrovala jsem zvláštní věc. Tábor se halil do husté mlhoviny. V tomhle ročním období? A tady? Tady mlha snad nikdy nebyla? To spíš v údolí, ale tady? Uvažovala jsem nad podivnou a hlavně nezvyklou událostí, která se mi právě teď odehrávala před očima. Mlha byla stříbrná, to bylo také zvláštní. Kdo mohl vytvořit takovou mlhu? A proč je taková, třpytivá? Má to svůj účel? Jaktěživa jsem takovouhle mlhu neviděla. Nebylo pochyb o tom, že to bylo hodně podivné a zvláštní. Zaposlouchala jsem se do ticha a pak jsem zavolala na svou dceru. "Miriamel? Jsti tady někde?" Netušila jsem vůbec, kde moje dcera je. Nebylo vůbec těžké se téhle mlze ztratit. Zaposlouchala jsem se, jestli neuslyším Alfu naší smečky. To, co jsem však slyšela, byly spíš stejně podivné zvuky, jako tohle byla podivná mlha.
avatar
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Sun May 28, 2017 10:28 am
Tábor Kirigakure
Za chvíli se u nás objevil menší dav vlků. Nejdřív se tu objevil náš alfa, slušně jsem pozdravila a věnovala mu sklonění hlavy, pak se z mlhy zjevila Jessie, tu jsem pozdravila pokývnutím. Nakonec se tu vynořila sněhobílá Hilary. Na tu jsem také kývla. Náhlý výkřik mě přinutil stáhnout uši. Tuhla z něj krev v žilách, ale jak se ukázalo, bylo to vlče, vlče alf, podle toho, že Vargovi řekla ,,tati". Tiché vrčení mlhy jsem tedy uvítala s radostí - oproti tomu řevu to bylo radost poslouchat. Na všechny nápady jsem kývla hlavou. Muselo se zjistit, co to vlastně je. Na nápad mně neznámé příchozí vlčice jsem kývla hlavou. ,,Dává to smysl a mohlo by to fungovat. Avšak najít zdroj téhle mlhy," pokrčila jsem plecemi, ,,možná je u jejího zdroje více hluku, ale to není jisté." Můj návrh nebyl nic moc, ani jsem nevěděla, zda je to pravda a řídit se podle toho... Ae za zkoušku nejspíše nic nedáme.
avatar
Počet příspěvků : 138
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Sun May 28, 2017 10:50 am
Tábor SF
Uraženě jsem si to kráčel od uchechtávající se patronky pryč. V mlze jsem zahlédl tmavou siluetu. Už po pachu jsem poznal Wayu, betu, kterou jsem zde potkal při mé cestě Niwatem. Došel jsem až k ní a slušně ji pozdravil. ,,Zdravím. Pravděpodobně ani vy nevíte, co se to tu děje?" Zuriel zůstávala sedět na kraji tábora a pozorovala mě. ,,Možná bych mohl nějak pomovi s mou patronkou, wyvernem," navrhl jsem a oblízl si tlamu. Zuriel zasyčela a poslala mi uraženou myšlenku: Bez souhlasu mě jdeš klidně využít. Proč ne. Pobaveně se ušklíbla. Měl jsem chuť na ni vypláznout jazyk, ale to jsem si odpustil ze dvou důvodů. Rozhodně nebzdu na někoho vyplazovat jazyk v blízkosti bety a stejně by mě Zuriel v mlze neviděla. Ona sama viděla jen okřídlenou siluetu, já také a trochu větší a hrozivější.
avatar
Počet příspěvků : 131
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Keiran Criest
Postavení ve smečce: Beta
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Sun May 28, 2017 11:44 am
Tábor Stříbrného fénixe

Zaslechl jsem volání Wayi. Byla to místní Beta a ji jsem znal o něco lépe než součásnou Alfu. Podle všeho volala svou dceru. Taky by mě zajímalo kde mám brášku. Vždyť on ani netuší, že už není sám, kdo tady v táboře nevidí. Teď jsme na tom byli podobně. Já i ostatní, předpokládal jsem, že nikdo nevidí o moc dál. Pak jsem zaslechl další hllas, myslím, že jsem toho vlka ani neznal. Ale tak jsem se rozhodl jít za nimi. Proto jsem po hlase došel až k Waye a pro mne neznámému vlku. "Zdravím. Taky jsem nápomocen. Ta mlha nevypadá příliš přívětivě. Nelibí se mi, že skrz ni nic nevidíme." Postěžoval jsem si na účet stříbrné mlhy. "Co budeme dělat? Máme nějaký plán, co s tím? Určitě  ta mlha není jen tak ledajaká. A taky slyšíte ty cvrčky?" Otočil jsem se na vlka. "A mimochodem, já jsem Keiran." Představil jsem se.
avatar
Počet příspěvků : 592
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Delta
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Sun May 28, 2017 12:41 pm
Tábor Kirigakure
Probudil mě něčí řev. Pomalu jsem otevřela oči a zadívala se na bílo okolo mne. Co to...? Několikrát jsem zamrkala ve snaze pročistit si zrak a něco vidět. Jak jsme byla rozespalá, trvalo mi několik okamžiků, než mi došlo, že chyba není v mých očích, ale v okolí. Nebylo to jen cosi bílého, byla to mlha. Naprosto neprůhledná. Postavila jsem se, oklepala se a poslepu se vydala, orientujíc se spíš po pachu, hmatu a zvucích, najít někoho dalšího. Možná někoho, kdo by mi situaci vysvětlil. jakési tušení mi ale říkalo, že ostatní nebudou o moc moudřejší než já. Ta mlha se mi vůbec nelíbila a aniž bych si to uvědomovala, jak jsem tak šla pořád jsem zrychlovala. Nelíbila se mi, ale ještě míň se mi líbilo být v ní sama. Nakonec jsem skoro běžela a tak když se ani ne metr přede mnou z mlhy vynořilo cosi černého a okřídleného, prostě jsem do toho vrazila (AETAS). "Huh, pardon, ale vůbec nevidím na cestu." Omluvila jsem se rychle a vyškrábala se zpět na nohy. To něco byl určitě vlk, jak mi říkal můj nos. Vlk z naší smečky, tedy nikdo, koho bych se musela bát.
avatar
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 444
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Sun May 28, 2017 1:13 pm
Doupě [ Západní louka - hranice Kirigakure & SSF ]
Tak nějak čekal, že ho další den probudí opět šimrající slabé paprsky slunce. Ale nic, nic nepřicházelo, jen chlad. Otevřel očka a ku jeho překvapení neviděl... vůbec nic. Celé jeho doupě, ve kterém doposud dřímal, bylo zalité jakousi mlhou. Jen částečně byly vidět hnědo-šedé stěny a okraj vchodu. Vstal a otřepal se, přičemž se při tomto pohybu mlha kolem něj rozplývala, poté však nabrala opět na své hustotě. Neviděl si ani na tlapy, jelikož zde ta mlha byla usazená více na zemi, než ve výši. Bylo to sice možná divné, ale bylo to tak. Udivěně se ohlížel okolo sebe a zmateně hledal vchod. Když ho našel, vylezl ven a zde byla viditelnost již o mnoho těžší. Už si sice viděl na tlapy a na celé své tělo, ale nikam jinam. Chvíli váhal, zda-li je vůbec zde na Západní louce, na hranici smeček Kirigakure a Stříbrného Fénixe, ale podle zbylých pachů to bylo více než jasné. Celý vyveden z míry se rozhlížel a snažil se někam dohlédnout nebo hledat nějakou viditelnou věc, ale marně. Co to u všech draků má znamenat, Rainbowe? Optal se v duchu svého patrona. Je to nějaká zvláští mlha, podívej, jak se třpytí. Rainbow měl pravdu. Aiko mohl vidět ten stříbřitý nádech této mlhoviny a dokonce i nějaké barevné záblesky všude kolem. Jakoby ta mlha byla nekonečná! Očividně se rozplývá pouze na území smečky Kirigakure a Stříbrného Fénixe. Zakroutil nevěřícně hlavou. Otočil se vzad. Někde tímto směrem by měly býti travnaté planiny, pomyslel si, však nebyl si vůbec jist. "Halóóóóó!" Zavyl do prázdna. Chvíli se mu zdálo, že jeho hlas se rozléhá tisíce kilometrů daleko, ale hned nato měl pocit, jakoby veškerý ten zvuk byl mlhou pohlcen a nedošel ani to pěti metrů. "Tohle je opravdu divné..." , řekl si pro sebe a sledoval záblesky v mlze. Vzhlédl do výše. Nebyla pomalu vidět ani obloha. Napadlo ho vzlétnout a obhlédnout to z jiného úhlu pohledu, ale tenhle nápad okamžitě zavrhl. Neměl ani potuchy, do jaké výšky tato mlha sahá, a ještě by mohl do něčeho vrazit a spadnout. Opravdu nevěděl, co teď dělat.
avatar
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 264
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Elitní
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Sun May 28, 2017 6:20 pm
Kaisa Airgideon
~Tábor SSF~

Jakmile se k němu před hustou mlhu dostal slabý závan vlčího pachu, rozběhl se za ním, nehledíc na to, že by mohl upadnout nebo někoho povalit. Zabrzdil až těsně před Keiranem. "Zdravím. Jsem tulák, ale chci vám pomoct. Jmenuji se Kaisa Airgideon," představí se a vypne hruď, ačkoli to v mlze vůbec nejde vidět, a stejně bezvýznamně se usměje - je to takový ten úsměv, který ucítíte už z hlasu. Nebyl nijak spokojený nebo přátelský, spíš něco říkal o Kaisovi - nechci té mlhy zneužít, dejte mi úkol a já ho splním. "Možná bychom měli zkontrolovat Kirigakure. Řekl bych, že dál než na jejich území se mlha nedostala," prohlásí tónem, který říká, že na sebe nechce brát funkci vůdce, jen navrhuje. Doufám, že ta mlha brzy zmizí. Tedy, možná bych tomu chtěl přijít na kloub... Ale nikomu by se nesmělo nic stát. Kdyby tady ta mlha byla dlouho, nemohli bychom lovit. Vlastně nic. Pohodí hlavou a napne svaly, očividně připravený na akci.
avatar
Počet příspěvků : 152
Datum registrace : 25. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Mon May 29, 2017 8:59 am
Tuláčka,čo sa chce pridať do svorky strieborného fénixa
Tábor
Zíííív... Zívla som si na celú tlamu. Otvorila som oči a ocitla som sa v Tábore Svorky strieborného fénixa. Tá svorka sa mi pozdávala, hoc sa mi zdalo, že všetci pospávajú. Rozhliadla som sa naokolo. Nič nevidím. Nejaká hnusná protivná hmla. pomyslela som si namosúrene. Hmlu som neznášala. Otriasla som sa a krok po kroku som sa posúvala vpred. Ibaže, štek som videla a narazila som do vlka (Sasori no Suke). Do psej matere... zakliala som a pozrela som sa na vlka, ktorý sa čnel predo mnou ako veža. Bol zahalený v tmavom plášti a ja som ho dobre nevidela. ,,Prepáč." sklopila som uši a prikrčila sa. Bola som taká malinká oproti nim.  
avatar
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Mon May 29, 2017 9:21 am
Tábor
Pozrela som sa naokolo. Teda, uzrela som biely prízrak. Ale čoby. Hilary, vynorila sa z hmly ako duch. Tvárila sa pokorne. Švihla som chvostom, keď som začula jej myšlienky. Zrazu som strnula, keď sa Táborom rozliehal rev, akoby od samotného nazgúla. Molly? pomyslela som si prekvapene keď rev ustál. Pozrela som sa na Hilary. Cítila ku mne rešpekt. To bolo fajn ale taký poníženecký. ,,Mala by si si viac veriť. Hilary, Delta Kirigakure. A to, že som Beta, neznamená, že teraz budem vyžadovať absolútnu podriadenosť. Najmä nie od kamarátky." povedala som. Bola som si vedomá svojho postu. Chvost som držala o niečo vyššie ako obvykle, ale stále som ho držala nižšie od Alfy.
avatar
Počet příspěvků : 59
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Feam Re Arti ThyHo Casino-Root
Postavení ve smečce: Neživý
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Mon May 29, 2017 10:16 am
Velké travnaté pláně (úSF)


Kráčel jsem mlhou dál, tedy doufal jsem, že mířím k hranicím Kirigakure, abych zjiistil, zda ta mlha je i tam na jejich území nebo kde vlastně končí. Prioritně jsem doufal v to, že cestou narazím na svou partnerku Caendore, tedy doufal jsem v to, že je stále ještě má milovaná. Vůbec jsem netušil, kam šla a zda se vrátí. Snad neodešla navždy ze smečky stříbrného fénixe, ale co, když ano? Pak by mě zde nic nedrželo. Ale to určitě neudělala, neodešla by přeci tak jako Darkness... Místo, abych narazil na svou družku, narazil jsem na někoho jiného. "Uh..." Tedy spíš někdo narazil do mě. Ani jsem se při té mlze nedivil. "Myslím, že se nic nestalo. Co tobě, jsi v pořádku?" Zeptal jsem se drobné dámy. Vypadala neobvykle ale i roztomile.
avatar
Počet příspěvků : 79
Datum registrace : 12. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Beta
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Mon May 29, 2017 10:41 am
WAYA SALUBER Luce di Bontà Virentem
Postavení ve smečce: Beta
Tábor Stříbrného fénixe


Ihned se poblíž objevili dva vlci ze smečky a jeden cizinec, co jsem tak mohla vidět. Tihle byli blízko a přišli až ke mně. "Zdravím. Keirane, Sorrine. A ty jsi tedy Kaisa? Dobře. Tak úplně přesně nevím, co se to tady děje, ale mohu usuzovat, že to nebude nic dobrého pro smečku. Bylo by sobré, abychom se všichni seskupili u sebe." Řekla jsem rozhodně. Pár podobných situací jsem již zažila a nikdy z toho nevzešlo nic dobrého. "Musíme být obezřetní. V té mlze se může ukrývat hrozba. Jaká? To nevím, ale už ta mlha sama o sobě je záhadná." Nikdo nemohl vědět, zda není nebezpečná a čím déle v ní budeme, tím hůř pro nás. I tohle jsem musela brát v úvahu. "Svoláme celou smečku a musíme se přesunout." Oznámila jsem třem vlkům, kteří byli vedle mě. Moc dobře jsem na ně neviděla, ale cítila jsem, že nebyli jediní, kdo byl někde poblíž. "Můžeme se pokusit na tu mlhou použít magii." Něco by mohlo zabrat.
avatar
Počet příspěvků : 187
Datum registrace : 26. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Feam Re Arti ThyHo Casino-Root
Postavení ve smečce: Neživý
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Mon May 29, 2017 11:12 am
Tábor K

Vydal jsem se za Safirou, aby mi nezmizela z dohledu. "Počkej zlato, jdu s tebou." Nemohl jsem ji přece ztratit. To by bylo zlé a já nehodlal ztratit ani jednoho člena rodiny. Už ne. Rychle jsem vykročil za Safirou a hlasem. "Už jdeme. Počkej tam." Houkl jsem na Cass a neznámou vlčici ze smečky. Po pár krocích se před námi zjevila Hnědá srst. "Um, děkuji ti, žes nám našla dceru. Já, Issey a moje partnerka Safira jsme ti zavázaní." Poděkoval jsem hnědé vlčici, Jessie. Cass vypadala v pořádku a to jsem byl rád. "Cassidy, drž se u nás, ano? Dokud ta mlha nezmizí." Pak jsem se podíval ještě jednou vděčně na Jessie. "Asi bychom měli jít za Alfou. Půjdeme?" Vybídl jsem všechny přítomné. Safiru, Jessie i Cassidy. Aoi a Kuriko byli v doupěti. Určitě. Tam by měli být v bezpečí.
avatar
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 69
Datum registrace : 31. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Mon May 29, 2017 12:28 pm
Tábor Kirigakure


Hnědá vlčice také nevěděla, proč tady ta mlha je. Ani já jsem to nevěděla, ale nelíbilo se mi to. Rozhodně ne. "Je divná, ta mlha. Takovou jsem ještě neviděla." Řekla jsem k vlčici. "A jak se jmenuješ ty?" Zajímalo mě nyní jméno hnědé vlčice. Mlhou se ozvaly hlasy mamky a taťky. Zavrtěla jsem ocáskem a usmála se. "Tady jsou. A já je neviděla." Opravdu mě potěšilo, když jsem své rodiče objevila. Tedy spíš oni našli mě. Hurá, jsou tady, neztratili se mi. "Ano tati."
avatar
Počet příspěvků : 87
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Snow Snowdrop
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Mon May 29, 2017 12:48 pm
Tábor K.

Šla jsem po boku Isseye a snažila se nezakopnout, protože nebylo nic ivdět. Objevili jsme se u vlčice s hnědou srstí. "Ano jak řekl můj partner jsme ti zavázáni děkujeme." Usměji se a oblíznu Cass. "Tak pojď zlatíčko. Na záda už tě asi nevezmu, ale neztrať se nám." Porozhlédla jsem se kolem sebe a nic opravdu neviděla. "Ano měli bychom jít za nima, aby jsme zjistili co se děje."


**Snow**
T.K
Po dlouhé době když se probudím, tak nevidím? Co to je? Zvedla jsem se a vydala se pomalu za alfama, abych zjistila co se děje a co to vše má znamenat. Byla to opravdu hustá mlha, která se mi ani trochu nelíbila. Došla jsem tam kam jsem potřebovala a pozorovala aspoń něco co jsem viděla. Nevěděla jsem co dělat, ale počkam co se bude dít.
avatar
Počet příspěvků : 129
Datum registrace : 30. 12. 16
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Mon May 29, 2017 2:03 pm
Zvuky byly pořád neutichající, ba co víc, vlkům se zdálo, jako by se přibližovaly. Slyšeli podivný klapot a vrzání, jako by se o sebe třely krovky nebo klepeta. Obě smečky měly naléhavější nutkání jít k hranicím, aby odhalily důvod, proč je na jejich územích mlha.

Satea se pokusila ovládnout třpytivé částice, jež byly v mlze obsaženy a mohla cítit, že ji odporují. To samé cítil i Aetas, jelikož byl s patronkou spojený. Oběma bylo jasné, že cosi s kovem to mít bude, ale ani Satea nebyla schopna mlhu ovládnout, alespoň ne prozatím.
avatar
Počet příspěvků : 138
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Mon May 29, 2017 4:37 pm
Tábor SF
Oběma příchpzím vlkům jsem kývl na pozdrav. ,,Sorrin," představil jsem se krátce a lece se na ně usmál. Jméno Keiran i Kaisa bych si měl pravděpodobně zapamatovat, stejně jako jsem si pamatoval Wayu, když jsem ji po dlouhé době potkal. Jak dlouhá doba už to bude, co jsem roztáhl křídla, abych se mohl vydat na cestu, kde jsem objevoval Niwat? Nějaká ta doba už to bude. Cítil jsem, jak je Zuriel napjatá jako struna i přes spojení našich myslí. Měla až moc silný pud mě chránit, tedy alespoň na můj vkus. Jsem tvá patronka, ty blbečku, co mám podle tebe asi dělat? zavrčela celá napružená. Připadá mi, že bys každou chvíli mohla po někom vystartovat a roztrhat ho na kusy, rýpnul jsem si do ní. Uraženě si odfrkla. Vážně by ses mohla trochu uklidnit. Nestarej se, utnula mě. Vždycky byla tak klidná, jen teď jí mohly rupnout nervy. Ale nechal jsem ji, o hádku jsem v této situaci nestál.
Sponsored content

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru