Odkaz na pokračování akce: Klik

Share
Goto down
avatar
Počet příspěvků : 129
Datum registrace : 30. 12. 16
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Wed Jul 12, 2017 2:09 am
Lester/ Obrovká vážka, která vlka unesla s ním mířila do hor. Vlk se snažil zmítak, ale sevření jejích nohou mu odíralo srst a kůži. Když byli nad horami, daleko od skupiny Yllin, náhle se podařilo Lesterovi vykroutit mohl se otočit.
avatar
Počet příspěvků : 152
Datum registrace : 25. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Wed Jul 12, 2017 11:08 am
Skupina Wayi
Pozerala som sa vyplašene okolo. Zrazu niečo som začula. Cupkalo to za nami a zrazu... Zrazu som poskočila na mieste a vystekla od bolesti. Jeden hnusný klepetnatý krab sa mi zacvikol do chvosta. Začala som pokakovať a krútiť sa dookola aby som sa zbavila tej pliagy. ,,Pozor na nich." povedala som svojim spoločníkom.
avatar
Počet příspěvků : 355
Datum registrace : 05. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Wed Jul 12, 2017 4:29 pm
S Vargem a ostatními
Tohle celé mi přišlo hrozně komické, ale netušil jsme proč. Už teď jsem měl tlamu otevřenou v širokém vlčím úsměvu a smál se na celé kolo. Dohopkal jsem k dalšímu vlkovi, takovému tomu bílému, JIRAIYOVI a s vrtícím ocaserm jsem mu položil přední tlapky na hřbet. "Jé, podívej, ta mlha je hustá jako mlíko!" Tohle jistě duchaplné prohlášení jsme doplnil pořádnou dávkou veselého smíchu. Mohlo to vypadat, že jsem se naprosto pomátl. Možná by mi někdo měl říct, že blábolím nesmysly. Nechal jsem bílého vlka napokoji a dohopkal pro změnu k alfovi. "Páni, tobě to sluší. Já tě přímo žeru." Prohlásil jsem vesele. Fakt, že jsme v mlze, že nás může něco sežrat, že je to můj alfa a navíc samec mě, očividně, vůbec neznepokojoval. "Hej, pojďme se vyválet v té úžasné trávě, co tu roste." vybídl jsme pak náležitě hlasitě ostatní.
avatar
Počet příspěvků : 319
Datum registrace : 16. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha Astral Virentem
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Wed Jul 12, 2017 5:02 pm
S Wayou a ostatními
zastavil jsem a rozhlédl se po tvorech, kteří nás obklíčili. "Nevím jak vám, ale tohle se mi vůbec nelíbí." Uviděl jsem, že jedna z těch potvor chytila za ocas tu skoro-vlčici, se kterou jsem se seznámil v táboře. Dobře, to ukazovala, jaký je jejich záměr víc než dobře. Došel jsem ty dva kroky k ní. jednou tlapou jsem přimáčkl krabovo druhé klepeto nekompromisně z zemi a pak se zakousl do jeho druhého klepeta těsně u jeho zavalitého těla, kde by měla být chitinová schránka nejměkčí. Doufal jsem, že si na něm nevylomím zuby, ale zároveň jsem věděl, že moje čelisti mají docela sílu a bez ohledu na krabovu velikost by mohly klepeto ukousnout. navíc jsem se ho snažil přehryznout v kloubu.
avatar
Počet příspěvků : 220
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Maysie
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Wed Jul 12, 2017 5:18 pm
DAWANO UCHIHA DE MAL
Za Wayou
Nejistě jsem ťapal za autoritativně vypadající vlčicí (Waya). Ovšem, tady ve středu skupinky se mi nelíbilo a tak jsem se přesunul do zadní části. Tady jsem byl spokojený. No, celkem. Bál jsem se. Nevěděl jsem, co od té mlhy čekat, jestli v ní nečíhá nějaké nebezpečí. Byl jsem zahloubaný do myšlenek. O to víc mě vyděsily zvuky které se ozvaly za mnou. Jako by za mnou někdo šel. Prudce jsem se otočil. Nic. To mě znervózňovalo. Zvuky ustaly a tak jsem se otočil zpátky ke skupince. Ty zvuky, tentokrát jakoby byly ještě blíže, se ozvaly znovu. Zakňučel jsem a znovu se otočil. Nic. Začal jsem se třást. Můj strach byl téměř hmatatelný, jak moc jsem se bál.
Ty zvuky už se pěknou chvíli neozvaly a já se pomalu začal uklidňovat. Musíš být silný, Dawano. Silný a statečný. Říkal jsem si, pomáhalo mi to. Najednou jsem na něco šlápl. Vypískl jsem. Trochu jsem sklonil hlavu a uviděl jsem tvora podobného krabovi. Byl malý, nebál jsem se ho. Opatrně, aby mě nemohl štípnout, jsem ho vzal do zubů a odhodil co nejdál jsem dovedl. Zároveň jsem si všiml několika dalších "krabů", jak se shlukují kolem naší skupinky. Zakňučení mi uvízlo v tlamě. Tihle krabi nebyli malí, jako ten, na kterého jsem šlápl. Byli větší, o mnoho větší. Někteří dosahovali velikosti králíka, někteří byli ještě větší. A kolem nás se pomalu stahovala "smyčka" stvořená z těchto stvoření.
avatar
Počet příspěvků : 138
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Neživý
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Wed Jul 12, 2017 5:22 pm
Kdesi v oblacích
Bolelo to, ta potvora měla na nohou snad zpětné háčky, nebo co. Přesto jsme si s pár oděrkami starost nedělal, ne když jsem visel stovky metrů nad zemí a mohl se celkem snadno zabít, kdyby mě pustila a stačilo, aby zapadlo slunce a všechny se během chvíle zahojí. Konečně se mi podařilo přetočit, až jsem se mohl skrčenými tlapkami opřít o vážčino břicho. Kousat do ní by nemělo smysl, za prvé vypadala dost bytelně, za druhé byla teď mým dopravním prostředkem. jen blázen si pod sebou podřeže větev, jen blázen zabije vážku, která ho nese. Pracně jsem vytáhl svou levou přední tlapku zpod malého prostoru mezi vážčiným a mým břichem a natáhl ji dopředu pečlivě jsem se vyhnul kusadlům. Tam jsem ji položil zboku na její hlavu. Fungovala podobně jako přísavka, mohl jsme se teď o ni zapřít a přitáhnout se a zároveň nikam nesklouzne. Měl jsme i víc prostoru pod tělem, když už mi tam tlapka nepřekážela. Možná dost na to, abych se vysmekl a přelezl do pozice, která mi bude víc vyhovovat. vytáhl jsem, tentokrát už snáz, i pravou tlapku a umístil ji na druhou stranu,pak jsem natáhl zadní nohy a rychle se vysmekl z vážčina sevření. Stálo mě to pořádné chomáče srsti, pravděpodobně i kousek kůže.
avatar
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Wed Jul 12, 2017 7:08 pm
Skupina Varga (Tábor?) → Skály bílých muflonů
Jakoby opět na nějaký čas usnula. Bylo jí to dosti divné, vůbec nevěděla, co se děje. Připadalo jí, jakoby spala asi tak několik dlouhých minut. Ku jejímu štěstí se však nacházela stále v nějaké skupince vlků. Doposud si všímala však jen Varga, ale teď přes mlhu viděla i ostatní. A taky Riterua. "Rite!" Zavolala na něj radostně a přiběhla k němu. Zmateně se ohlížela okolo, po ostatních a do viditelných míst. "Taky se cítíš tak strašně divně? Mě toto dějství přijde strasně... zvláštní a podezřelé" , zašeptala mu do ucha. V tu ránu jakoby jí něco posedlo, a ona pocítila neskutečnou touhu rozběhnout se ke skalám Bílých muflonů. Neváhala ani minutu, otočila se, rozběhla se a nechala všechny za sebou zmizet v mlze. C-co se děje? Proč?! Bouřilo se její nitro, které vědělo, že něco není v pořádku. Ale její běžící tělo se nezastavilo. Běžela dál, i když neviděla na cestu. A po nějaké té době již dorazila k úpatí těch skal, a dokonce měla i pocit, že neběžela sama...

Aiko Nirakebe
Doupě → Tábor SSF
Poslední co slyšel, bylo vzdálené vytí někoho ze smečky, pocházející z Tábora. A poté jakoby... omdlel. Na několik minut. Když se probral, cítil se strašně divně. Otřepal se. Tohle je hrozné , pomyslel si, přičemž projížděl zrakem mlhu okolo sebe. Pocítil náhle nutkání vydat se do Tábora, i když to předtím nechtěl udělat. Teď se ale cítil sám, a tak vyhledal místo bezpečí. Roztáhl křídla, odrazil se a vzlétl. Neletěl moc nízko, jen lehce nad zemí. Byl hodně opatrný a snažil se co nejlépe vést se čichem po pachu k Táboru. Přes tuto namáhavou a docela nebezpečnou cestu však do svého cíle dorazil. Zahlédl dvě siluety vlků (Sorrin, Kaisa) a zamířil přímo k nim, kde také přistál. Odfoukl si a složil křídla. "N-nemáte tušení, co se děje? A kde jsou ostatní?" Pohlédl na ně a optal se s obavami. Obezřetně a nervózně se stále ohlížel kolem sebe. Něco není v pořádku...
avatar
Počet příspěvků : 76
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Wed Jul 12, 2017 9:46 pm
-Skupina v Táboře SSF-
Trochu zoufale se pousmál na vlka, který právě přišel. Sice ho přes mlhu neviděl, ale sluch měl dobrý. "Nemám tušení. Většina vlků se rozdělila na skupiny. Jdou... prozkoumat terén. A my máme... prostě hlídat tábor," vysvětlí s krátkými odmlkami Kaisa a mrkne po Sorrinovi, jestli to řekl dobře. "Vlastně ani nevím, co máme hlídat. Nic tady není vidět," trochu zhnuseně nakrčil čumák. Víc než zhnuseně to vypadalo legračně, ale naštěstí tu byla mlha, která jeho výraz spolehlivě zakryla.
avatar
Počet příspěvků : 221
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Delta
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Thu Jul 13, 2017 7:30 pm
Skupina Varga (Asi Tábor) - Skály bílých muflonů
Zmatenýma ospalýma očima klouzal pohledem po vlcích a sem tam měl co dělat, aby únavou neupadl. Co se to děje? Proč všichni usínají? Nepočítal ty vlky, co již spali. Rozhlédl se kolem a překvapeně si sedl, když se přímo před jeho obličejem objevily oči jeho kamarádky. "Jessie..." zamumlal se zívnutím. Cukl dezorientovaně ouškama a zamrkal pálícíma očima, aby s jejími slovy souhlasil kývnutím. Celá ta mlha byla divná a chování vlků ještě divější. Nepočítaje divné zvuky vycházející odněkud z té šedé hlubiny. Ohlédl se za mizejícím ohonem Jessie a zamračil se. Co to? Ani si neuvědomil, že začal utíkat v jejich patách s chtíčem předběhnout ji. 
avatar
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Thu Jul 13, 2017 9:21 pm
Skály bílých muflonů
V jejích očích se jí zamlžilo, jakoby byla opravdu posedlá. Hleděla do mlhy, snažíc se zahlédnout toho, který běžel s ní. Ze stříbřitého oblaku se vynořila silueta Riterua. Nic neříkala. Otočila se k němu zády a poslepu se rozběhla napříč mlhou nahorů do skal. Ne, co se to se mnou děje?! Jessiina duše přesto stále nedokázala tělo ovládnout. Běžela dál a jako zázrakem o nic nezakopávala a ani se jí kamení nedrolilo pod tlapkama, aby klouzala dolů. A zanedlouho byla nahoře. Zpomalila a shlédla dolů do mlhy, vyhlížejíc Riterua, zda běžel za ni, nebo ne.

Aiko Nirakebe
Tábor
Natočil ouška a celkový postoj k vlkovi vedle něj. "Áha..." , odvětil udiveně a rozhlédl se ještě okolo sebe do nicoty. Náhle mu do čumáku uděřil nepříjemný pach. Nakrčil noc a porozhlédl po zemi, neboť to vypdalo, jakoby se někdo... no to by raději ani nezmiňoval. Odfrkl si. Tfuuj... "Cítíte to taky?" Optal se vlků s kyselým obličejem, který však oni nemohli přes mlhu moc dobře vidět. Ale ten pach byl i tak... zvláštní... Dělalo se mu zle.
avatar
Počet příspěvků : 25
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Snow
Postavení ve smečce: Gamma
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Sat Jul 15, 2017 11:04 am
Pryč

Cítila jsem jak mě něco táhne pryč, ale nemohla jsem otevřít oči. *Sakra co se to semnou děje? Proč nemohu otevřít oči a proč nemohu se hnout?* Snažila jsem se celou dobu vzbudit a nějak pohnout ale nešlo to.
avatar
Počet příspěvků : 221
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Delta
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Tue Jul 18, 2017 4:56 pm
Skály bílých muflonů
Hbitá postava utíkala nepropustnou mlhou dál. Jakmile zahlédl siluetu Jessie, která se bez jakéhokoliv vysvětlení hnala dál, tak z jeho hrdla vyšlo zavrčení. "Jessie!" vyštěkl, aniž by to mohl nějak ovládnout. Ne, ne, ne. Ona mě nesmí předběhnout... To nedovolím... v jeho hlavě byl zmatek a Riteru vůbec nevěděl, co dělat. Prostě běžel, mezitím, co mu nezastavitelný tok myšlenek rozdmýchával adrenalin. Pravidelně oddechoval a ani si nenadál, že se smykem zastavil na vrcholu skal. Prudce otočil hlavu k hnědé vlčici s odhalenými pysky. "Ty..." zavrčel s rozezleným pohledem, který se však během vteřiny zlomil a rozmlžil na poměrně vyděšený. Rite couvl a omluvně sklopil uši. 
avatar
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Tue Jul 18, 2017 8:08 pm
SBM
Ani se nenadála a Riteru už byl u ní. Vlastně se jí po cestě snažil předbíhat! Začaly se v ní míchat pocity jako jedovatý elixír, a když už měly vybuchnout, Jessie jakoby se probudila a stála přímo před Riteruem, který na ni vrčel s odhalenými pysky. Stáhla uši, ocas a couvla o dva kroky zpět. V očích se ji objevil nechápavý ustrašený pohled. Nic nechápala, proč je vůbec tady a proč na ni Rite vrčí. Udělala snad něco špatného? Nic si nepamatovala za tyto poslední minuty. Když spatřila v Riteruově tváři stejný pohled, co měla doposud ona, nějaká velká nejistota z ní spadla, ale stále nic nechápala. Udělala ale jistější krok k Riteruovi.
avatar
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Wed Jul 19, 2017 9:16 am
Za Wayou
Destiny si až po chvíli uvedomila, že sa niečo malé pohybuje medzi jej labami. Niečo čo vydáva podozrivé zvuky. ,,Čo to akože je?" zamračila sa a štuchla labou do kraba. ,,Zmizni ty potvora... aj k vám sa blížia nejaké... tvory? Obkľúčilo nás to?" spýtala sa smerom k ostatných snažiac sa zistiť aktuálny stav ich skupinky. Labami sa zahnala po kraboch v snahe dostať ich od seba. ,,Heš! Myslíte si, že to súvisí s tou hmlou? Môže to posielať niekto kto ju vytvára, možno nechce aby sme sa dostali k jej zdroju..." zamračila sa a pokúsila sa rozmliaždiť najbližšieho kraba labou.
avatar
Počet příspěvků : 152
Datum registrace : 25. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Wed Jul 19, 2017 5:44 pm
S WAYOU
,,Mali by sme pobežať aby nás nechytili." vyslovila som nápad a poskočila som na mieste aby ma jeden hnusný krab nechytil za labku. ,,Eh, vieme kam sa to vôbec beží?" spýtam sa a trochu sa potisnem ku Keiranovi. Cítala som v ňom ochranu.
avatar
Počet příspěvků : 61
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Delta
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Sat Jul 22, 2017 8:53 pm
pri vargovi

Zvuky boli čoraz zvláštnejšie. Mal som sa chuť zblázniť. Ale zrazu ako keby sa nanás niečo odvšadal díva a prenasledovalo nás to. Dal som sa do pozoru a pozeral som sa okolo seba či to neuvidím. Nevedel dom čo sa to vlastne deje bolo to šialené. Chcel som aby sa to už skončilo. A bolo všetkok ako predtím. 4ím viac sme boli na tomto mieste tím viac som si myslel že nás niekto sleduje.
avatar
Počet příspěvků : 59
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Feam Re Arti ThyHo Casino-Root
Postavení ve smečce: Neživý
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Sun Jul 23, 2017 2:24 pm
úK (sk.Waya)

Toulal jsem se mlhou a snažil se dojít do tábora smečky Kirigakure. Ani bych nevěřil, jak težké je jít v mlze. Nos mi sice pomáhal, ale jako by nebyl přesný, a to díky právě téhle divné mlze. Asi jsem nešel úplně přímou ceswtou, nebot jsem brzy zaslechl hlasy známých vlků. Tedy přinejmenším Wayi. He? Co se to děje? A nemýlil jsem se. Waya a další vlci mířili stejným směrem jako já. Připojil jsem se tedy ke skupině a šli jsme dál. Jenže něco nás pronásledovalo. Slyšel jsem spousty divných zvuků, mezi nimiž byly i zvuky, jako když tisíce malých nožiček leze po kamení. A pak se to stalo. Napadli nás nějací tvorové, kteří svým vzhledem připomínaly kraby. Kraby nebo raky. Těžko říci, ale kdyby byli jsem maličcí, ne. Ony ty potvory byly docela velké! Třeba ta, co mi zastoupila cestu. Zavrčel jsem a zcela automaticky se kolem mého tělo zhmotnil štít štířího démona. Varovně vstyčil ocas s bodcem a pak udělal výpad proti tomu krabovi.
avatar
Počet příspěvků : 79
Datum registrace : 12. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Beta
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Sun Jul 23, 2017 2:34 pm
WAYA SALUBER Luce di Bontà Virentem


Začaly nás obkličovat nějací tvorové. Vypadali jako krabi, ale kde se tady vzali? Nemají krabi žít v moři? Takového kraba spíš potkáte na pláži u pobřeží, ale co dělají tady? A pak jsem si všimla, že vlastně ani tak úplně normální nejsou. Už jen to, že někteří z nich byli poměrne velcí. A zcela zřejmě jim absence vody nevadila. Že by to tedy nebyli krabi? Možná tak jen vypadali a ve skutečnosti to byli úplně jiní tvorové. Začali na nás útočit. "Pozor na jejich klepeta! Určitě v nich mají velkou sílu." Varovala jsem raději ostatní členy své družiny. "Výborně, Catorce. To bylo chytré." Pochválila jsem vlka, když si, jak se zdálo poradil stou přerostlou potvorou, která se snažila utrhnout Bodce ocas. "Útočce na jejich pažní klouby a pozor na klepeta." Zavelela jsem a pak jsem se vrhla zezadu na tvora, který se snažil blokovat Sasoriho. "Jen co se vymotáme z obklíčení těch větších, poběžíme vpřed."
avatar
Počet příspěvků : 129
Datum registrace : 30. 12. 16
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Sun Jul 23, 2017 2:51 pm
Skupiny Wayi a Yllin / hranice
Destiny Aqua • Keiran • Sasori • Waya • Bodka • Catorce • Dawano ||| Sapha • Lester-unesený • Issey • Snow-unesená • Acio • Cassidy

Malí krabové se motali všude okolo vlků. Někteří svými klepítky štípali vlky do tlapek. Velký krab se nechtěl nechat zastrašit a tak svými klepítky hrozil Sasorimu. Zatímco druhý krab pustil Bodku a druhým klepetem, se oháněl po vlku, který ho kousal na slabém místě. Z jeho poraněné části se linul šílený puch, který dráždil citlivé nosy vlků. Ani neuměli přirovnat, co by mohlo smrdět právě takto. Uslyšeli zvuk bzučení a též si začali uvědomovat, že slyší hlasy vlků před sebou.
Klepeto, pustilo Acia, ale zanechalo mu na prstech tlapky krvavý šrám.
Obě skupiny se setkaly. Jak skupina Yllin s vlky z Kirigakure, tak skupina Wayi s vlky ze Stříbrného fénixe. Od Kirigakure je obklíčily tvorové podobní vážkám a poletovaly kolem všech vlků, zatímco od Fénixe za vlky cupitaly krabové a ti pak pobíhali kolem skupiny všech vlků.
avatar
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Sun Jul 23, 2017 2:59 pm
Hranice
Pozerala som sa zmätene okolo seba. Lester a Snow boli unesený nebezpečnými tvormi. U Lestera som vedela, že to bola vážka ale u chudniky Snow som nemala ani poňatia, kto jej to vykonal. Počula som zvuky obrovských vážok, zvuk ich krídel pripomínal obrovské helikoptéry. Sklopila som uši a vycerila tesáky. Takmer som jednu takú potvoru chňapla, ale zareagovala som neskoro. Mala som pocit, že sa neustále motáme v kruhu. Prudko som zastavila v sliedení po ďalších tvoroch a v tom som v hluku, ktoré ozývali okolo nás a stále boli hlasnejšia a hlasnejšie moje uši začuli zvuky iné ako neustály bzukot. žeby hlasy? pomyslela som si a pozrela som sa naokolo. Nikoho som však nevidela. No v tom som začula medzi šumom krídel vážok aj zvuk hlasov. Pôvodncov som nevedela určiť. Čo ak sú to nepriatelia? pomyslela som si a rozhliadla sa naokolo. ,,Zdá sa mi to? Alebo počujem nejaké zvuky iné ako bzučanie týchto odporných tvorov?" spýtam sa vlkov z mojej skupinky, ktorá sa zmenšila na troch dospelých vlkov a jedno odrastené mláďa.
Sponsored content

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru