Odkaz na pokračování akce: Klik

Share
Goto down
avatar
Počet příspěvků : 319
Datum registrace : 16. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha Astral Virentem
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Mon May 29, 2017 8:32 pm
Ishimura --> Tábor SSF
Vracel jsem se na své oblíbené území, které už jsem začínal považovat za domov. Už kousek od hranic jsem ale uviděl, že něco není tak docela v pořádku, všude se tam rozléhala mlha. Mlha, no skvělé. Snad jen déšť by byl horší. Pomyslel jsem si ne zrovna nadšeně, ovšem neviděl jsme důvod nepokračovat. Až když jsem se dostal blíž, všiml jsme si, jak je tak mlha divná. Měla nastříbřelý nádech a byla téměř neprůhledná. Co má tohle být? Po paměti jsem zamířil do tábora, abych našel někoho, kdo by mohl vědět něco bližšího. Možná si někdo jen hrál s magií... Cestou jsem se snažil příliš nevnímat zvláštní zvuky, které z mlhy vycházeli, i když jsem zůstával ostražitý. Ale nic ěm nepřepadlo, což bylo rozhodně pozitivní.
Když jsme konečně dorazil do tábora, měl jsme té stříbrné věci až po krk a to jsme tu byl teprve chvíli. Skutečnost, že zrak byl uvnitř ní k ničemu, byla dost frustrující. Po pachu jsem se dostal až ke skupince vlků (Sorrin, Waya, Kaisa, Keiran) a nenápadně se k nim přidal. "Dobrý den, neví někdo, co se děje?"
avatar
Počet příspěvků : 152
Datum registrace : 25. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Tue May 30, 2017 10:43 am
Tábor SSF
Pozrela som sa vyplašene okolo. Krajina bola ponurá a temná. Moje nohy zmeraveli od nervozity. Uši som mala nastražené ale chvost bol dole takmer pri členkoch. Okolo sa ozývali desivé zvuky. Kvílenie sa rozhliehalo na okolí a ja som sa pustila do behu cez hmlu. Ako samozrejme nič som nevidela a tak, ako sa dalo čakať, predná časť môjho tela narazila do boku akéhosi vlka (Catorce) a za prednou časťou môjho tela prišla aj zadná a tak som všetkými štyrmi labami napálila rovno do vlka, ktorý práve prišiel. Obaja sme spravili premet a skončili na zemi. Vyľakane som sklopila uši. Ty motovidlo. pomyslela som si. Aj keď som so svojimi dvadsiatimi kilami moc nedokázala ublížiť, ale aj tak to muselo riadne bolieť. ,,Prepáč." zaskučala som a zbierala sa na nohy. 
avatar
Počet příspěvků : 319
Datum registrace : 16. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha Astral Virentem
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Tue May 30, 2017 3:38 pm
Tábor SSF
Jak jsem tak stál a čekal na odpověď, najednou jsem se ocitl na zemi. Ale nepřepadla mě žádná příšera, jen jedna vlčice, která do mě vrazila. Postavil jsem se opět na nohy a podíval se na ni. "To je v pořádku, nic se neděje, v téhle mlze není vidět pomalu ani na krok." Odpověděl jsem na její omluvu. Trošku hloupé v takové mlze běhat, ale i to jsem chápal. Okolo se ozývaly zvuky, které nezněly příliš přátelsky, bylo pochopitelné, že běžela, aby se co nejrychleji dostala k jiným vlkům. Ale jak jsem si všiml, ona nebyla tak docela vlk. Nemám rád psy, v jiné situaci bych se jí asi pokusil vyhnout. Pokud bych si jí tedy všiml. Ale v jiné situaci by viděla na cestu a nevrazila by do mě. Ale vypadala v pohodě, navíc nikde poblíž nebyli lidé, rozhodl jsme se proto ignorovat, co je za druh. "Nevíš, kde se tady vzala ta mlha?" zeptal jsem se jí podobně jako vlků předtím, ale nepředpokládal jsem, že by to věděla. Ani že by patřila do místní smečky.
avatar
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Tue May 30, 2017 3:46 pm
BODKA

TÁBOR SSF
Prekvapilo ma to, že nezareagoval agresívne. Bola som zvyknutá na nepríjemnejšie stretnutia. A to, že som behala v hmle. To bola hlúposť. ,,Nie neviem odkiaľ sa tu nabrala tá prapodivná hmla. Síce poznám stroje, ktoré produkujú takéto hmloviny. Majú štyri kolesá a zo zadnej časti im lezie hmla." povedala som a narážala som na štvorkolesové autá zo sveta ľudí. Ale objasniť vlkovi pojem auto by dalo veľa práce. 
avatar
Počet příspěvků : 319
Datum registrace : 16. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha Astral Virentem
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Tue May 30, 2017 4:00 pm
Tábor SSF
Přikývl jsem a už jsem se chtěl otočit a věnovat pozornost ostatním vlkům, když pokračovala. nejdřív jsem netušil, co tím myslí, ale pak mi to došlo. Takže se přece jen s lidmi alespoň setkala. "Myslíš auta, že? Takové ty věci, ve kterých jezdí lidé. To tak sice může vypadat, ale tam je to spíš kouř, než mlha a tahle nesmrdí. To nebude ono." Odpověděl jsem. ne za všechno v přírodě můžou lidé, i když dost věcí se jim dá dát za vinu. Jenže u téhle mlhy bych obviňoval spíš magie. nějakou dost podivnou přírodní magii. Nevypadala totiž jako obyčejné mlha, to ani zdaleka, i když i ta by mohla být takhle neprostupná. Ale ta vždy po nějaké době mizela, nebo bledla. A nic v ní nevydávalo divné zvuky. Rozhodně se ale zdálo, že ta vlčice - rozhodl jsem se, že na ni budu myslet jako na vlčici - uvažuje.
avatar
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Tue May 30, 2017 9:43 pm
Tábor K
Byly slyšet odezvy rodičů. Pohlédla na vlčku, tedy očividně Cassidy, a přikyvovala hlavou na její slova. "Já jsem Jessie" , představila své jméno na její přání a pousmála se. Opět však upěla zrak do mlhy, vyhlížejíc nějaké dvě blížící se siluety rodičů, na které teď spolu s vlčkou čekala. Zanedlouho již mohla spatřit zeleno-bílého vlka bílo-červenou vlčici, jež se jí z mlhy zjevili přímo před čumákem. O kousek couvla, také aby se zde do viditelného prostoru mohli vlézt všichni. Kývla jim na pozdrav. "Uh, to je vpořádku, nemusíte děkovat" , pověděla. "Alfa Varg je spolu s nějakými vlčicemi nedaleko od nás, půjdeme za nimi" , dodala poté a hlavou jim pokynula, že jí mohou následovat. Tam přeci měla původně zamířeno a podle čichu a instrukcí patronky teď mohla vědět, kde se nacházejí a najít je tak. Kráčejíc mlhou si připadala jako slepá. Však nepříjemné zvuky sílily a ona sklopila ouška ještě více k zátylku. Šla stále krok za krokem a párkrát se ohlédla za svá záda, zda-li 'své svěřence' neztratila v mlze. Když však tak byla rozrušená tímto a těmi zvuky, nedávala pořádně pozor na cestu a náhle narazila přímo do Varga. Oklepala se a pohlédla na něho omluvně s mírně sklopenou hlavou. "Omlouvám se" , pohlédal při tom na ostatní. Viděla nejlépe Lavaris, Yllin se s její bílou srstí ztrácela v mlze. Kývla jim všem na pozdrav. Pak však pronesla mezi ně otázku; "Neví někdo, co může být tato mlha zač? Podle mne je to určitě výplod nějaké magie či něčeho podobného, čistě přírodní úkaz to určitě není" , podívala se tázavě na Varga.
avatar
Počet příspěvků : 79
Datum registrace : 12. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Beta
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Wed May 31, 2017 2:14 pm
LB(úms) - Tábor Kirigakure


Patronka se pokusila ovládnout mlhu za pomocí své magie kovu, ale nepodařilo se ji s mlhou pohnout. Myslím, že v té mlze kov bude, Aetasi, ale nejde s tím hnout. Řekla mi v mysli patronka. Dobře, alespoň něco o té mlze víme. Měl bych se pokusit vzlétnout a podívat se, jak vysoká ta lha je. Ty zůstaneš tady a budeš pořád něco říkat, abych měl jistotu kde je zem. Jasné? Takhle jsem si myslel, že to bude nejlepší, ale ona na to měla jiný názor. Ne, ty zusťaň na zemi a já se do vzduchu podívám. Je mou povinností tě chránit, takže když někdo vrazí do stromu, budu to já a ne ty. A mluvit můžeš ty. Oponovala mi Satea. Nevzpíral jsem se, protože jsem chápal její obavy. Jak chceš, hlavní je zjistit, jak moc ta mlha vysoká je a jestli se dá nad ní letět. Rozumím. Tak já letím. S tím se zhmotnila a vzlétla do mlhy. Nedalo se říci, že do vzduchu, protože mlha byla všude. Já se mezi tím vydal po pachu k táboru.
Po chvíli se Satea ozvala. Ta mlha je snad všude. Pořád je kolem mne. Myslím, že bude vysokoko, navíc ani nevím, zda letím vzhůru nebo nějak šikmo. Kde jsi? "Jsem tady, Sateo, leť za mým hlasem. Taky si myslím, že nemá smysl zkoušet to do nekonečna, proto následuj můj hlas a vrať se." Naváděl jsem Sateu a ještě chvíli něco říkal i když to byly jen blbosti, jako tady jsem, pojď za mým hlasem a tak. Satea tak díky mé hlasové navigaci našla zase zpátky pevnou půdu pod kopyty. "Skvělé, takže vzduchem to nepůjde. Budeme muset zůstat na zemi." Jo, přesně tak. Takhle by se jeden ztratil, zabil nebo padl vyčerpáním. Rozhodně nelétat. Souhlasila Satea.
Popo čichu a sluchu jsem konečně dorazil do tábora, kde do mne někdo narazil (Sapha). "Uh, e... no, to nic. Není divu, že nevidíš, na cestu, nikdo na ni příliš nevidí. Dokonce ani já ne a to mám velice dobrý zrak, jenže tahle mlha je moc i na mě." Zaslechl jsem otázky a nápady, co dál. zareagoval jsem na otázku Jessie, ale také jsem tím informoval ostatní vlky. Jessie, Varga a spol jsem neviděl, ale slyšel jsem je dobře a myslím, že nebyly tak daleko. Jen v té mlze nebylo až tak dobře vidět, jak moc daleko ode mne jsou. "Ta mlha je rozhodně magiská. Obsahuje kov. Ale ani moje patronka s ní nedokázala pohnout." Kývl jsem na pozdrav přítomným, ale nejspíš to neviděli. nemohli, jenže mě to nedošlo.
avatar
Počet příspěvků : 59
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Feam Re Arti ThyHo Casino-Root
Postavení ve smečce: Neživý
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Wed May 31, 2017 2:23 pm
// Teď jsem trochu zmatený. Bodka napsala, že narazila do Sasoriho a Sasori na to zareagoval. POTOM ale Bodka vůbec nereagovala na reakci Sasoriho a jen tak si narazila do Catorceho, tak kde vlastně Bodka je? Proč přeskakuje v příběhu od jednoho vlka k druhému? Mám to tedy brát jako že se to nestalo?

// V tomto případě udělala chybu Yllin/ as Bodka, jednak napsala, že je v táboře, ale narazila do tebe na pláních. Druhak tě odignorovala a hraje dál v táboře, proto příspěvek ve kterém narazila do tebe bude neplatný a odečtou se za něj body, jako by ho nenapsala. A protože ty za to nemůžeš, tvůj příspevek ponechám bodově platný, akorát jsi Bodku nepotkal. Hraj dál, jako by do tebe nenarazila. ~ Drak Osudu
avatar
Počet příspěvků : 217
Datum registrace : 14. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Wed May 31, 2017 2:52 pm
Tábor Kirigakure

Rozhodně jsem hned cítil lépe, když se má dcera dopracovala skrz tu mlhu k nám. Cítil jsem, jak mi narazila do tlapy. Tedy nejdříve jsem instinktivně měl chuť se ohnat, ale zabrzdil jsem to ještě v zárodku, takže jediné, co jsem udělal, bylo že jsem napl svaly. "Heh? Jsi tady. Jasně, že jsem to já." Zasmál jsem se ale pak zase zvážněl. "Ano, Molly, slyšel jsem tě. Myslím, že tě slyšeli úplně všichni a ne jen v táboře. Bylo to úchvatné. Jak jsi to dokázala? Musí to být nějaká tvá osobní superschopnost." Začal jsem pomalu zodpovídat otázky své dcery, a že jich tedy nebylo zrovna málo. Otázek. Bylo jich poměrně dost. "Ta stříbrná mlha bude způsobená magií, ale zatím nevíme jakou a ani kdo ji způsobil. Mamka, by měla být v doupěti, jestli tam není, tak nebude daleko."  Jenže v té mlze ji jen těžko najdeme. I když... No, jo, já ji můžu najít. Vlastně můžu dost dobře najít úplně všechny vlky ze smečky. Musí být blízko, to je pochopitelné, Kam až můj zrak dohlédne, pominu-li přítomnost mlhy, tak daleko můžu vidět teplo sálající z živých tvorů, především savců. "Ta mlha, zdá se, že se táhne od Stříbrného fénixe. Ne, nebojím se o sebe, spíš mě ta mlha štve. A mám zodpovědnost za vlky v naší smečce. Takže mám spíše obavy o to, aby naše smečka přežila." Odpovídal jsem dál. "Ano, smečka Stříbrného fénixe je naše sousedící smečka. Pak je tady ještě smečka Ishimura a smečka vyhnanců, ti si říkají Zeiss. Musí, za tím být něco víc, než jediný vlk. Jeden vlk by tohle nedokázal." Řekl jsem rozhodně.
Otočil jsem se směrem, kterým jsem slyšel Mauru. "Ano, Mauro, musíme být opatrní, hlavně ne zbrklí, myslím, že bude nejlepší svolat všechny vlky sem a pak se buď rozdělíme, nebo půjdeme všichni prozkoumat, kdo za tím stojí. Myslím, že nebude od věci, navštívit smečku Stříbrného fénixe. Zjistíme, kdo je naší hrozbou a najdeme způsob, jak tohle zastavit."
Nápad Lavaris nebyl špatný. "To je možné, Lavaris. Mohlo by tomu tak opravdu být. Zdroj té podivné mlhy by mohl být hlučnější. Rozhodně to prozkoumáme."
Pak jsem se pořádně nadechl a rozhodl se všechny vlky svolat sem k nám. "Smečko Kirigakure, všichni vlci pojďte sem." Doufal jsem, že podají návrhl, jestli se rozdělit. Pokud ano, nemělo by to být moc skupin. Hlavně ne malé skupiny, ideálně by vlci měli být v kontaktu. Tak, aby o každém měl přehled.
avatar
Počet příspěvků : 592
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Delta
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Wed May 31, 2017 4:50 pm
Tábor Kirigakure
Odstoupila jsem od toho vlka na takovou vzdálenost, abych ho pořád viděla. "Na tohle by asi bylo potřeba vidět skrz předměty." Poznamenala jsem napůl k němu a napůl jen pro sebe. Posadila jsem se tam, kde jsem byla a pozorně naslouchala všemu, co vlci říkali. Po sluchu se mi podařilo lokalizovat alfu, nebo minimálně určitě vysoko postaveného vlka. Výš postaveného, než toho, do koho jsme vrazila. Ovšem alfa to mohl být i když mi jeho hlas nebyl moc povědomý. Mne do smečky přijímal někdo jiný. Na pokyn jsme pomalu zamířila k němu, nerada bych narazila ještě do někoho dalšího. Stejně tak jsem nechtěla, aby někdo vrazil do mě.
avatar
Počet příspěvků : 138
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Neživý
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Wed May 31, 2017 6:01 pm
Misty meadow ---> Tábor
Vzbudil jsem se a otevřel oči, jen abych viděl mlhu. Mlhu, která tu byla téměř pořád. Sice se mi dnes zdála nějaká neprůhlednější, ale nevěnoval jsme tomu moc pozornosti. Už jsem se naučil tu mlhu ignorovat. Rozhlédl jsem se a pohled mi padl na malého vrabčáka, který poskakoval vedle a pozoroval mě svýma drobnýma, káravýma očkama. "Hm... dobré ráno, mrňousi." Pozdravil jsme ho, nebo spíš ji. "Hele, pořád za mnou dolejzáš, co kdybych si tě nechal? A říkal ti třeba... Qiuhli?" Mlčela a koukala na mě. Vzal jsme to jako souhlas. "Fajn, pokud ti to nevadí, půjdu si chytit snídani." Sdělil jsme jí. Už začínám trpět samomluvou, vážně bych měl víc chodit mezi vlky... Ušklíbl jsme se vlastním myšlenkám a vydrápal se na nohy. Ani Minu jsem už dlouho neviděl? Co když si nešla někoho jiného? někoho, kdo pro ni bude lepší, než já? Ta představa Minu s cizím vlkem se mi vůbec, ale vůbec nelíbila. Nechtěl jsme přemýšlet o podobných věcech. Dobré ráno, Lestere Ozval se mi v hlavě hlas, který se mi dařilo poslední dobou docela dobře ignorovat. Jemu jsem neodpověděl.
Zamířil jsem směrem, kterým jsme zrovna stál, ve výsledku bylo jedno, kam půjdu. Vyrazil jsem poměrně suverénním tempem, kterým jsme si zvykl se v mlze pohybovat, bylo pro mě tedy dost nepříjemným překvapením, když jsem se po pár krocích ocitl na zemi. Podařilo se mi přehlédnout jeden zákeřný osamocený kořen, trčící ze země. Ohlédl jsem se na něj a spražil ho pohledem. "Hele, jak se odvažuješ plést se mi pod nohy! Já..." Rychle jsme zavřel tlamu. Tahle situace byla naprosto absurdní. Vážně se tu teď válím po zemi a vyhrožuju kořenu? nezbláznil jsem se už z té mlhy? Mlha...
Přestal jsme věnovat svou pozornost tomu kusu dřeva a zadíval se před sebe. byla nějaká divná. V první řadě daleko neprůhlednější, než jak jsem byl zvyklý. V řadě druhé... divně se leskla. byla naprosto nehybná a když jsem se pozorně zaposlouchal, uslyšel jsem to. Zvuky, které jsem až doteď považoval za normální zvuky louky, rozhodně normální nebyly. nejvíce připomínaly zvuk krovek nějakého hodně, hodně velkého brouka. Jo, to neznělo vůbec dobře.
rychle jsem vyskočil ne nohy a rozhlédl se. Nic jsme neviděl. "Co se to tu děje?" Můj hlas zněl nevěřícně a tišeji, než obvykle. Nikdo mi neodpověděl, jak jinak. Teď už mě nějaká snídaně, nebo možná oběd, nezajímala. Po paměti jsem našel směr, kterým by měl ležet tábor, pokud ho mezitím někdo nepřesunul. nedalo se orientovat podle slunce ani podle měsíce, přes mlhu nebylo vidět to, ani to, ale znal jsme to tu dobře, určení směru mi tedy trvalo jen o chvíli déle než obyčejně. Tentokrát jsem byl opatrnější, vyrazil volnou chůzí a pečlivě prozkoumával terén pod tlapkami. Věnoval jsme i pečlivou pozornost oněm zvukům.

Když jsem se dostal do tábora, z té hloupé mlhy mi slzely oči a nic jsme pořádně neviděl. Vzdálenost se mi podařilo překonat takřka bez úhony a moje vrabčice, která se už k začátku rozhodla, že létání ani poskakování kolem nemá cenu, se mi vezla na hřbetě. V táboře jsem cítil pachy docela velkého množství vlků a zamířil jsme za tím, který jsem si matně pamatoval, za Vargem, Minuiným bratrem. Kousek stranou jak od něj, tak i od ostatních jsem zastavil. Většinu vlků jsem neznal, někteří mi byli mlhavě povědomí, ale žádní blízcí přátelé. ne že bych jich měl moc, pokud vůbec nějaké. Možná tak Crystal, pak Minu, která ale nebyla přítelkyně, nýbrž partnerka, pak bych mohl započítat možná ještě Snow. Možná. Povědomý mi byl pach jedné vlčice a když jsme trošku zapátral v paměti, identifikoval jsme ji jako malé vlče, kvůli kterému a jejím sourozencům nás kdysi napadli vlci z dnešního Zeiss. ten den jsem bojoval se Sirah a i když už to bylo dávno a dávno jsme už nekulhal, na ten den rozhodně jen tak nezapomenu. A další pach... "Mauro?" Natočil jsme hlavu směrem, kde jsem tušil onu vlčici. Můj hlas zněl překvapeně. "Jsi to ty?"
avatar
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Wed May 31, 2017 6:57 pm
//Môžem sa ešte pridať alebo je už neskoro?

//Ano, ještě 24 dní se do akce zapojit můžeš. ~ Drak Osudu
avatar
Počet příspěvků : 87
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Snow Snowdrop
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Wed May 31, 2017 8:06 pm
Snow

T.K

Slyšela jsem kousek odemne hlasy. Že by i otcův hlas. Neviděla jsem ho dlouhá léta. Šla jsem za halsem alfy a posadila se před něho. Porozhlédla jsem se a v té mlze mlhavě zahlédla srst svého otce. Zvedla jsem se a rozeběhla jeho směrem. "Tati." (Aetas) Vydechnu a směju se a vrtím ocasem. "Konečně po dlouhé době sice v dost blbé situaci, ale potkali jsme se." Oblíznu ho a přitulím se k němu. Mlha byla opravdu hrozně hustá, že by se dala krájet. Nic a nikoho krom otce na kterého jsem byla namáčklá jsem neviděla. Proč se toto děje zrovna nám. Zrovna když jsem se probudila a chtěla zase prozkoumat území. Shadow už tu asi ani není. Neviděla jsem ho leta.
avatar
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 76
Datum registrace : 20. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Thu Jun 01, 2017 12:17 am
Tábor Kirigakure

Takže mlha byla magická o tom nebylo pochyb a ještě z kovu. "Ta mlha je kovová? Ale nejde s ní pohnout... To je vážně divné." Zareagovala jsem na Aetase Volita a jeho informaci o složení mlhy. "A vodu neobsahuje? Ani trochu? Co to tedy je? Čistý kov to zřejmě nebude." Uvažovala jsem nad tím, co by mohlo držet mlhu v tomhle stavu. "Už jste to někdo zkoušel rozfoukat větrem? Nebo něčím jiným? Co oheň?"  Navrhovala jsem další možnosti. K mým uším dolehl známý hlas. "Tati?" Začala jsem pohledem pátrat po Lesterovi. Otce jsem neviděla už pěkně dlouho. "Ano, tati, jsem to já, Maura. Kde je máma? Je vpořádku?" O své rodiče jsem starost měla, samozřejmě, že ano i když jsem byla dlouho pryč.
avatar
Počet příspěvků : 79
Datum registrace : 12. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Beta
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Thu Jun 01, 2017 12:37 am
Tábor Kirigakure

Souhlasil jsem s krémově albínskou vlčicí. "To je pravda. Takovou schopnost měl jeden vlk z naší smečky." Můj přítel, Toru. Problém však byl, že zde už nebyl. Ale ten už tady není. Dokázal vidět skrze předměty. Je možné, že by skrz tuhle mlhu dokázal vidět. Ale..." Zauvažoval jsem, jelikož mi to došlo. Díky Saphe. "moment. Varg má přece schopnost teplovidění! Dokáže vidět teplo i v naprosté tmě. Může nás takhle navést k cíli. Pokud za tím stojí živá bytost, bytosti." Rozvíjel jsem dál úvahu s viděním skrz mlhu. Na to přiběhla moje drahá dcerka Snow. Usmál jsem se na dceru. Objal jsem ji tlapkou. "Ahoj Snow. Moc rád tě vidím. Jsem šťastný, že jsi v pořádku. A co tvá rodina? Jsou taky celí?" Měli bychom se přesunout k Vargovi, proto jsem doprovodil Snow a Saphu ke skupině vlků. Pak jsem odpověděl Mauře, "zkoušel jsem ovládnout ji vodou, ale ta mlha z vody není. Zkusit další prvky bychom mohli." Čekal jsem pak na to, jestli někdo z přítomných zkusí na mlhu nějakou další magii.
avatar
Počet příspěvků : 79
Datum registrace : 12. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Beta
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Thu Jun 01, 2017 12:58 am
WAYA SALUBER Luce di Bontà Virentem
Postavení ve smečce: Beta
Tábor Stříbrného fénixe


V mysli jsem si probrala, kolik vlků se tady vyskytuje. Dobře, takže máme tady Keirana, Sorrina, Kaisu, který se chce dostat do smečky, někde by měl být Sasori, ale toho jsem dlouho neviděla. Tedy ne v táboře. V tom jsem zaslechla vytí nějakého vlka (Aiko). Proto, jsem mu zavyla v odpověď: "Tady jsme!" Myslela jsem si, že mu to pomůže se zorientovat a snáze nás najde. Opodál byli další dva cizinci. "Zdravím. Jsem Waya Saluber a jsem Betou téhle smečky. Bohužel můžeme jen hádat. Co tahle mlha má znamenat. Můžete zkusit použít tu magii, na mlhu. Jestli to mlhu nerozpustí." Pronesla jsem k Catorcemu a Bodce, jejichž jmény jsem si nebyla jistá. S magií to ale platilo na všechny přítomné. Sama jsem se svou magií v tomhle případě nic nemohla udělat, neboť by mi proměna na vlkodlaka či člověka nijak nepomohla.
avatar
Počet příspěvků : 87
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Snow Snowdrop
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Thu Jun 01, 2017 10:56 am
Snow

T.K

"Ano jsem v pořádku." Usměji se, ale hned mi zase opadne. "Nevím nikoho nemám ani nevím, co s nima je. Shadow nevím kde je a naše děti? Nic nevím. Spala jsem dlouho až příliš dlouho na to, abych měla o nich informace." Povvzdechnu si a nechám se odvést otcem k vlkům. "Co ty? Jak se máš a co tvá partnerka." Naposledy, co si pamatuji někoho přeci měl.
Ovládnout mlhu? Jako oheň mohu zkusit, ale asi to nepůjde to nebo ještě vzduch a vodu. "Tati mohu zkusit krom ohně i vodu a vzduch, ale to už si asi zkoušel s vodou, takže zkusím vzduch." Usměji se a soustředím se na mlhu. Mohla bych se pokusit ji aspoň vznést, abychom viděli na nohy. Soustředila jsem se přesněji na to abychom viděli aspoň zemi a všechny vlky, aby byla nad našemi hlavami.
avatar
Počet příspěvků : 138
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Neživý
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Thu Jun 01, 2017 4:16 pm
Tábor Kirigakure
Po hlase jsme určil směr, kde se nacházela a vydal se za ní. Zastavil jsem asi metr vedle. "Nevím kde je, neviděl jsem ji už opravdu dlouho." Dělal jsem si o Minu docela starosti, i když jsme nedovolil, aby to bylo slyšet i v mém hlase.Nesetkal jsem se s ní tady v táboře, ani v Misty meadow, ani nikde jinde. Jediné, co jsem věděl bylo, že stále žila. Podíval jsem se směrem k siluetě vlka s křídly (Aetas). "Moje magie bude k ničemu." Řekl jsme rovnou. Když jsem si prošel všechny své schopnosti, o kterých jsem věděl, nenarazil jsme na nic, co by mohlo pomoct. Většina mojí magie nemohla nijak působit na okolí, spíš na mě. Mlha také nebyla dost hmotná na to, abych se po ní procházel, ne že bych si myslel, že by to k něčemu bylo. Sledoval jsem, jestli něco zkusí ostatní.
avatar
Počet příspěvků : 592
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Delta
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Thu Jun 01, 2017 4:28 pm
Tábor Kirigakure
"To je škoda, zrovna dnes by se to hodilo." Odpověděla jsem a mírně se zamračila. Jestli už tu není, co můžeme tedy dělat? běžet v té mlze by byla pravděpodobně sebevražda, nemluvě o těch zvucích. "Teplovidění?" Zopakovala jsem, abych si ověřila, že slyším dobře. Ale znělo to rozhodně dobře. Vidět teplo přece bylo docela podobné jako vidět skrz předměty. Následovala jsme Aetase směrem k další skupince vlků. Voda. Tu bych mohla vyzkoušet taky, ale když ji už zkoušel on, k ničemu by to nevedlo, já se s ní teprve učila zacházet. Ale moje hlavní magie by mohla být užitečnější. Věnovala jsme ostatním krátký pohled a pak se zaměřila na mlhu přede mnou. Tahle divná mlha nemá ve vzduchu co dělat, jen ho špiní. Natáhla jsem tlapku před sebe a pokusila se vzduch pročistit. Zmiz, mlho, zmiz! nemáš tu co dělat! Ne že by to k něčemu bylo. Ta mlha... jako by tam bylo něco, co mi bránilo ji odstranit.
avatar
Počet příspěvků : 319
Datum registrace : 16. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha Astral Virentem
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

za Thu Jun 01, 2017 4:39 pm
Tábor SSF
Podíval jsem se na tmavě zbarvenou vlčici, která se nám představila, a mírně se jí uklonil. "Catorce Jilah, nepatřím do smečky." Představil jsem se. "Ale obávám se, že moje magie k ničemu nebude. Nemá se příliš ráda s mlhou, což tohle, předpokládám, je." Ale přesto jsem to chtěl zkusit. V duchu jsme si prošel svoje schopnosti. Mlha nebyla ani písek, ani hlína, ani nic podobného, proto jsem nebyl překvapený, že se nic nestalo, když jsme se s ní pokusil pohnout. Neviděl jsme žádný smysl v tom, že bych se proměnil v prach sám a nebo si vytvořil obláček písku a nechal ho poletovat okolo. "Ne, nic." Informoval jsme trošku zbytečně.
Sponsored content

Re: [AKCE - Kirigakure & Stříbrný fénix] Mlha?

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru