Odkaz na pokračování akce: Klik

Share
Goto down
avatar
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 306
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel
Zobrazit informace o autorovi

Nábor HUNTERŮ

za Fri Dec 23, 2016 2:33 pm
Nábor Hunterů začne ve fóru pro akce, 2.1., a bude probíhat jak dlouho jen bude potřeba. Mám v plánu přibrat další tři vlky, ale pokud bude špatná obsazenost, přijmu dva, a naopak.
Tentokrát bude nábor probíhat trochu jinak - vlci přijdou na neutrální území, opuštěný ostrov uprostřed Tobiasova moře, kde nefunguje magie - vlci zde budou poučeni o pravidlech, následně budou obeznámeni se hrou, co je bude čekat, příp. roztříděni do skupin, a poté začne hra - tady už bude záležet zcela na vašich schopnostech psaní. 
Jakmile si Asuna zvolí Huntery, vezme si je k sobě do zácviku, a s těmito Huntery bude probíhat jedna společná SH - tam je Asuna poučí ještě jednou, s každým si popovídá, a vyzkouší jeho magii. Až poté mu připadne rod, doupě a i jeho první cíl.

KDY? 2.1. - ????
KDE? Herně - opuštěný ostrov, neherně - fórum akcí
KDO? Všichni, co chtějí ^^
avatar
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 306
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel
Zobrazit informace o autorovi

Re: Nábor HUNTERŮ

za Mon Jan 02, 2017 10:43 am
Asuna se líně procházela po táboře Hunterů, na opuštěném ostrově - nyní byly portály na týden zapnuté pro všechny časy a všechny vlky, takže nejeden zbloudilý vlk dopadl do lesa Kyria a zjistil, že mu nefunguje magie, že je ve společenství dalších vlků a - co víc - že na zemi jsou malé kapky krve, kterých si ze začátku všimne i vlče, ale na konci se vlci mohou orientovat jen podle pachů, a to ještě velmi starých a slabých pachů kovově chutnající krve králíka. 
A potom už jen čekala v táboře - čekala, spolu s pěticí vlčat - čtyřmi malými spratky od Ambry a Awerií, na ostatní vlky a účastníky. Pachové zkoušky a stopy měly být jen začátek nekonečného řetězce vyčerpávajících zkoušek, na jehož konci maximálně tři vlci získají svůj titul.
avatar
Počet příspěvků : 179
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

Re: Nábor HUNTERŮ

za Mon Jan 02, 2017 10:52 am
Haymitch
Objevil jsem na Ostrově.Najednou mě něco zarazilo. Moje magie. Obje nefungovali
Do nosu mě bodl nepříjemný pach králíka. Rozhodl jsem tento pach sledovat.Na zemi byli málé kapky krve. Sledoval jsem je. Nejdřív to šlo nechce, ale pak začal pach slábnout a kapky mizet. Nasál jsem znova pach. Byl slabý, ale byl tam. Pomalinku jsem po něm šel. Dokonce jsem se i několikrát stratil ale nakonec mě pach zavedl na jakési místo, kde stálá vlčice, kterou jsem již znal.
avatar
Počet příspěvků : 48
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Denn de Mal
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Nábor HUNTERŮ

za Mon Jan 02, 2017 11:23 am
Prešiel som akýmsi portálom. Mierne som sa zatackal a rozhliadol sa navôkol. Nové miesto, zazubil som sa. Môžem ho pridať do zbierky, ak zistím, ako sa toto tu vôbec volá. Zavetril som či nezistím, kde je tábor Hunterov, ale zdalo sa, že neucítim nič iné ako pach králičej krvi. Zapozeral som sa na kvapky krvi, ktoré spokojne zdobili trávu. Uškrnul som sa. Ten, čo si toho králika odtiahol určite šiel do tábora. Spokojne a hrdo som opäť zavetril a rozbehol sa za pachom. Občas som ho stratil. Bol predsa tak trochu starý, no napokon som došiel do tábora. Víťazoslávne som sa zazubil. Štekaním by som si to asi pokazil. "Zdravíčko!" pozdravil som sa bielo-červenej vlčici s krídlami.
avatar
Počet příspěvků : 269
Datum registrace : 05. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Nábor HUNTERŮ

za Mon Jan 02, 2017 11:39 am
Prostě jen tak šla anajednou spadla do lesa. Tasila dýku, když ucítila pachy krve. Byl jí prosicen všechen vzduch. Přikrčila se a pomalu se rozešla po nejsilnějším pachu. Pohled a červenou ji uklidňoval. Už na Niwatu zjišťovala, že její strach ze světla a bílé barvy už není tak strašný, přesto tyhle dvě věci ze srdce nesnášela. Když nic neslyšela, jen vlastní tlumený dech ahukot krve v uších, zasunula dýku zpět a přidala do kroku, avšak stále ve střehu. Probodávala kapičky krve zlatým okem, Bill jejím druhým slepým okem. ,,Kam sakra jdeš?" zeptal se. Mlč. Cítím, že tady bude něco většího. Nějaký úkol nebo tak nějak. Tak, prosímtě, pro jednou mlč. ,,Stejně s tebou teď není zábava, takže no problemo," zašklebil se Bill a Dysnomia protočila očima. Pach už nebyl tak silný a kapky krve se vytrácely. Zároveň vyšla z lesa a ona zavrčela, když ji do očka udeřilo to odporné světlo. ,,Kušuj, světlo," zavrčela nakřáplým hlasem - to se projevila první známka poruchy hlasu, která se bude neustále střídat s normálním hlasem - a chtěla aktivovat magii, že by se zahalila do pláště ze tmy, že by odehnala světlo. Ale před ní jen zapraskalo silné světlo a nic se nedělo. Teď věděla jistě, že magie tu nemá moc. Pach se vytratil. Objevila se před bílo-červenou vlčicí a několika vlky. Uhnula od vlčice pohledem - ta bílá se jí hnusila.
avatar
Počet příspěvků : 65
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

Re: Nábor HUNTERŮ

za Mon Jan 02, 2017 2:54 pm
K probuzení mě donutila jistá změna okolí. Líně jsem zvedl hlavu a rozhlédl se kolem. Ležel jsem uprostřed nějakého lesa na mě neznámém území. Okolní krajina pro mě byla cizí. Nepoznával jsem jediný strom, ani rostlinu. Zavětřil jsem. Okolní pachy mi nic neříkaly, ani jeden. Necítil jsem žádné charakteristické pachy smeček, ani jejich přívržence. Dokonce i vzduch tu byl jiný, takový divně nahořklý. Zaujal mě jeden pach, který jsem přece jenom znal. Králičí krev. Nenuceně jsem se protáhl a ze široka zívl. Ty asi nevíš, kde to sakra jsme ?? Zeptal jsem se patrona, biť jsem věděl co odpoví, kousek mé ubohé duše plál v naději, že přece jenom něco ta velká obluda ví. Musím tě zklamat, ale nemám nejmenší tušení. Zoufale jsem si povzdechl. Ty jsi teda skvělej patron, to ti řeknu. Zabědoval jsem v mysli. Letmo jsem pohledem přeletěl po lese, když moje oči upoutala tmavě červená barva. Klidně jsem ke kapičce krve, jak jsem jí z dálky rozpoznal, přiklusal. Z dálky k ní přičichl, Nemýlil jsem se, byl to zdroj toho divného pachu. Zvedl jsem pohled na cestu, které se přede mnou rozprostírala a spatřil další kapičku krve. Skvěle. Zabručel jsem lehce ironicky a klidným klusem se vydal k další kapičce. Jako bych to nečekal, spatřil jsem další kapičku a pár kroků od ní další. S menším podezřením jsem se vydal cestou krvavých kapiček. Měl jsem dost času na přemýšlení. Další věc, které jsem si na tomhle divném území všiml, byla dosti zarážející. Normálně jsem cítil členitost terénu na pár kroků a uvědomoval si, kam se můžu teleportoval, ale společně se změnou místa, kde jsem se nacházel se tyto pocity tiše vytratily. Neměl jsem z toho radost, ale nemohl jsem s tím nic dělat. Koukej na cestu !! Křikl na mě patron, abych se vzpamatoval. Zvedl jsem oči a narazil na hnědý kmen. ,,Ups." utrousil jsem. Chtěl jsem se vrátit zpátky na krvavou cestu, ale k mému překvapení jsem zjistil, že kapičky zmizeli. Zvedl jsem hlavu a silně zavětřil. Netrvalo dlouho a zachytil jsem železitý pach králičí krve, která mi udala směr. Neodpustil jsem si menší úšklebek a rychlím klusem jsem se vydal po pachu.  Vyběhl jsem z lesa a uviděl před sebou jakýsi tábor. Nechápavým pohledem jsem si měřil všechny přítomné. Zvlášť mě zaujala červeno-bíla vlčice stojící v čele vlčí skupinky. Čišela z ní nesmírná autorita. ,,Zdravím." zamumlal jsem směrem k ní. Zajímalo by mě, proč tu vlastně jsem.
avatar
Počet příspěvků : 145
Datum registrace : 22. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Nor'ri
Zobrazit informace o autorovi

Re: Nábor HUNTERŮ

za Wed Jan 04, 2017 3:33 pm
Jmenovaný spratek sledoval po očku Asunu, čas od času těknul pohledem k plavosrsté vrstevnici. Stejně i nejvíce všímal jejich Mistryně a jejího počínání. Pokud věděl, neexistovalo moc Hunterů, ne-li jen Asuna, nebo byli v terénu a na ostrov se moc nevraceli. Nebyl si jistý, jestli takhle vypadal každý přijímací rituál mezi Huntery, a pokud ano, byl celkem rád, že se mezi ně dostal celkem snadno. I když na postu vlčete, neměl místo mezi Huntery jisté, však i tak.
Po nějaké chvíli se začali vlci scházet, alespoň ti, co dokázali zachytit Asuninu stopu a úspěsně jí vysledovat už do tábora. Maličko nakrčil čumák. Byl si jistý, že by to zvládl lépe a rychleji, nakonec, jeho reflexy byly silnější než drtivé většiny vlků a krev byl schopen cítit na míle daleko jen díky magii, ale i tak si velmi věřil.
avatar
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3563
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Nábor HUNTERŮ

za Wed Jan 04, 2017 4:19 pm
LUNA
Prechádzala sa po území Zeiss. Nedávno sa rozprávala s Alfou. Chcela s pridať, avšak. Je dobré slúžiť zlu? Moje a Aerove srdce sú však čisté. Možno by to nebolo to pravé. premýšľala. Prišla ku krvavému jazeru a napila sa. Zrazu sa za ňou niečo objavilo. Pomaly sa otočila olizujúc si ňufák od krvavej vody. Čo to je? stiahla uši a podišla k tomu bližšie. Jediné čo jej na tom vadilo, bolo svetlo. Vstúpila do portálu, ktorý ju vyhodil na neznámom mieste. Poobzerala sa. Kde to len som? pomyslela si zmätene. Na tráve zbadala kvapky krvi. Sklonila k nim hlavu a nadýchla sa. Jej zrenice sa zväčšili. Rozbehla sa po stope, kam ju jej ňuch poslal. V diaľke zazrela vlkov. Hrdo dokráčala smerom na miesto a posadila sa. Vyzerala možno inak ako oni, ale vnútrom sa od nich nelíšila.
avatar
Počet příspěvků : 24
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

Re: Nábor HUNTERŮ

za Wed Jan 04, 2017 6:06 pm
S čumákem na zemi jsem spěšným klusem uháněl lesem. Kam se jen mohla podít. Začal jsem pomalu panikařit. Lunu už jsem nějakou dobu nemohl nalézt. Už jsem prolezl všechna mě známa území, biť jich moc není, ale svojí sladkou družku jsem nenašel ani na jednom z nich. Přes svůj zájem o nalezení jejích pachu jsem si nevšiml díry, které se přede mnou z nenadání objevila. V rychlém běhu jsem měl pramalou šanci se jí vyhnout. Spatřil jsem jí až pár sekund před srážkou. Ucítil jsem divnou změnu ovzduší a pak jsem trpkou bolest pádu do neznámé jámy. Rychle jsem vyskočil na nohy, rozhlížejí se kolem. Zřejmě se změnou ovzduší přišla i změna prostředí. Z prostorné louky jsem se přenesl do temného lesa. Nechápal jsem, jak je taková věc možná, ale ani mě to nějak nezajímalo. Mojí hlavní prioritou bylo najít Lunu. Vydal jsem rozkaz křídlům k roztáhnutí, avšak k mému překvapení zůstala pevně připlácnutá k mým zádům. ,,Les ve kterém nefunguje magie ??" vydedukoval jsem krátce. V případě jiného vlka by to znamenalo pramalou potíž, ale u mě je to mnohem větší problém. Magie pohání celé moje tělo, proto její nedostatek může znamenat fatální následky. Alespoň jsem si myslel, že je nezbytná k ovládání mého těla. Najednou jsem zjišťoval, že to jde i bez ní. Na omezení létaní si budu muset zvyknout. Zvedl jsem nos do výšky a silně zavětřil. Zachytil jsem Lunin pach, vyškrábal jsem se z osudné díry a rychlím klusem pach následoval. Po kratší době jsem se dostal z lesa ven, kde jsem spatřil skupinku vlků mezi nimiž byla i moje Luna. Nedočkavě jsem zrychlil. Prudce jsem zabrzdil až těsně před ní. ,,Vylekala jsi mě." prohodil jsem k ní a zhluboka si oddechl.
avatar
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3563
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Nábor HUNTERŮ

za Wed Jan 04, 2017 6:28 pm
Pred nimi sedela vlčica. Jej pach jej bol až príliš známy. Mami? Si to ty? pomyslela si s iskrou v lebečných priehlbinkách tam, kde amjú byť oči. Objavili sa jej tam malé žlté svetielka. Svoju mamu videla po veľmi dlhej dobe. Odkedy, vlastne ušla z nory, ju Asuna ani nehĺadala. Zrejme o mňa nestála. Predsa, aj otec bol zaťažený len na Leffaya... pomyslela si smutne a sklonila hlavu k jej čiernej náprsenke. Našpicľovala uši k vlkovi, ktorý k nej prehovoril. "Aer! Prepáč mi..." sklopila uši a pozrela mu do očí. Aer bol jediný vlk, ku ktorému Luna chovala city. Lásku. Na Toshira už aj pomaly zabúdala. "Nevieš, čo sa tu deje?"
avatar
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 306
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel
Zobrazit informace o autorovi

Re: Nábor HUNTERŮ

za Wed Jan 04, 2017 6:37 pm
Asuna si vlků nevšímala - až když zaslechla blízké myšlenky, zavrčela a téměř okamžitě vystřelila. I se svou maličkostí byla neuvěřitelně silná a proto si dokázala prorazit cestu, ke konci už však zvolnila a z náhlého běhu se stal elegantní a ladný krok. "Luno," vydechla překvapeně. Své vlče neviděla, co uteklo z nory - Asuně bylo opravdu líto, že byla tak špatná matka, ale ani jedno z vlčat se ani nesnažilo o komunikaci s ní. "Kde se tu bereš? Ráda bych se s tebou pak sešla v soukromí," poslala jí myšlenku a poté jen kriticky sjela Aera pohledem, smířlivě vydechla, a teleportovala se opět před všechny vlky. 
"Zbytek vlků má ještě jeden den na to, aby sem došli. Vy všichni, co tu jste, jste obstáli první zkoušku, pachovou a stopovou. Mé jméno je Yuuki Asuna Lumen, aktuálně jedna z nejsilnějších vlčic na Niwatu - kdo chce, smí se o tom sám přesvědčit," Asuně se varovně blýsklo v očích - snad dostatečně varovně, natolik, aby to nikomu nemusela dokazovat. "Jsem silná díky Hunterům, nájemným vrahům a zabijákům, jež mají jediný úkol - poslouchat rozkazy a jako bojoví psi jen ničit nepřátele. Komu se tato definice zdá nepřesná, nebo dokonce znechucující, ať ihned odejde z mého území," Asuně zajiskřila srst a vlčice jemně povytáhla pysky, aby odhalila silné tesáky. Čekala na reakci ostatních vlků.
avatar
Počet příspěvků : 55
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Destiny Aqua
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Nábor HUNTERŮ

za Wed Jan 04, 2017 6:51 pm
Opatrne prešla cez nejaký portál a ocitla sa na neznámom ostrove. Čo má toto celé znamenať? Kde to do bieleho vlka aj s čiernymi škvrnami vlastne som? pomyslela si keď začula hlasy. Rýchlo sa za nimi rozbehla, hoci inštinkt a zdravý rozum jej hovoril pravý opak, aké je hlúpe ísť za hlasmi cudzích vlkov. Nakoniec zabrzdila pri skupinke vlkov. ,,Zdravím. Bolo by veľmi milé ak by mi niekto vysvetlil kde to vlastne som a prečo som tu." mierne sa zamračila a pohľad jej behal z jedného vlka na druhého. Totálne dokonalý úvod, Libra. Nič lepšieho si povedať nemohla. Zabiť ma však zrejme nezabijú. Nedobehli by ma. pomyslela si. Tlmene si odkašľala a pohľad uprela pokorne na zem. ,,Som Libra, Libra Feu." predstavila sa pokojne.
avatar
Počet příspěvků : 48
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Denn de Mal
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Nábor HUNTERŮ

za Wed Jan 04, 2017 6:58 pm
Chvíľu som si prezeral vlčicu. Vyzerala autoritatívne a veľmi... elegantne? Pôsobila na mňa ako vlčica, ktorá zvládne takmer všetko. Určite bola silná a bez zľutovania by dokázala kohokoľvek zabiť. Zhlboka som sa nadýchol a dúfal, že nebudem patriť k nim. Sledoval som aj ostatných vlkov. Keď som tu prišiel, nebol som tu sám. Potom sa však pridalo početné množstvo ďalších vlkov. Keď sa rozbehla, odstúpil som sa jej rýchlo z cesty a hľadel ako uteká za vlčicou, ktorá mala skutočne zaujímavý vzhľad. Vyzerala mierne strašidelne. Jej hlavu tvorila len lebka. Vyzerala desivo, no to ju robilo zvláštnou a zaujímavou. Taktiež som obdivoval ladný krok, do ktorého prešla tá okrídlená vlčica. Potom sa však teleportovala späť a ja som zalapal po dychu. Je to jej mágia? 
Začal som ju poslúchať. Naozaj bola autorita. Yuuki Asuna Lumen. Toto menoo si asi navždy zapamätám, pomyslel som si. Takže to bola skúška? Vystopovať toto miesto? Zaujímavé. Nedokázal som však prehovoriť nahlas. Nájomní vrahovia na ničenie nepriateľov? Začínalo to byť čoraz viac napínavejšie. Uškrnul som sa. Presvedčiť sa o jej sile som sa však nechcel. Asi by som dopadol veľmi zle, ak má pravdu.
To však už čoskoro dorazila ďalšia vlčica, ktorá chcela vedieť čosi o tomto mieste. Neviem, či by som jej to dokázal vysvetliť. "Nachádzaš sa na území hunterov," šepol som jej na vysvetlenie. "A toto je Yuuki Asuna Lumen," kývol som hlavou do strany, kde stála bielo-červená vlčica. "Je najsilnejšia vlčica na Niwate," dodal som pre zaujímavosť. Ale asi by to mala vedieť.
avatar
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3563
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Nábor HUNTERŮ

za Wed Jan 04, 2017 7:07 pm
Jemne strnula, keď k nej prišla Asuna. Prišla som sem zrejme tak, ako títo vlci, matka. pomyslela si a pozrela jej do očí. Bola úplne iná ako ona. Bola úplne iná ako otec. Vyzerám ako vlk z podsvetia, nie dcéra týchto svoch silných a známych vlkov...pomyslela si smutne. Jediný, kto ju chápal, bol AerSteam. Olízala mu ňufák a sledovala matku. Jej predstavenie a čo je toto za miesto. "Aer? Chceš sa vrátiť a odísť odtiaľto? Alebo sa tiež pridáme k tejto skupinke?" spýtala sa ho. Dokážem vlastne zabiť? To...nieje správne. premýšľala. "Každé tvoje rozhodnutie budem akceptovať." dodala napokon k jej partnerovi.
avatar
Počet příspěvků : 55
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Destiny Aqua
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Nábor HUNTERŮ

za Wed Jan 04, 2017 7:14 pm
Pokojne a mierne rozvážne prikývla. ,,Hunteri? Lovci?" zamračila sa nad tým názvom. Dúfam že nelovia nás. Všetci títo tu sú zrejme hunteri... ale prečo rozmiestnili tie teleporty? To rozhodne znie podozrivo... čudné veci sa to dejú, a nie jedna. Pomyslela si a jej výraz sa zmenil na neutrálny, nebola si úplne istá čo má čakať od hunterov a tej vlčice ktorú vlk nazval najsilnejšou. Nebola si istá či má tomu veriť alebo nie. ,,Na Niwate? To je to miesto skadiaľ viedli tie teleporty?" opýtala sa opatrne. Územia veľkého Niwatu, domova Vittani Virentem? Miesta o ktorom som toľko počúvala? Bývalý domov mojich predkov? zamyslela sa. Ale nech minulosť zostane minulosťou... dodala po chvíli v mysli. ,,Našla som Niwat." ticho šepla, takmer nepočuteľne. Nájsť rodnú vlasť ktorú som nepoznala nikdy nebolo tak ľahké. prebehlo jej mysľou.
avatar
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 306
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel
Zobrazit informace o autorovi

Re: Nábor HUNTERŮ

za Wed Jan 04, 2017 7:22 pm
Asuna zakašlala. "Ač se cítím velmi poctěna, už nyní vás informuji o tom, že zároveň slyším vaše myšlenky," ušklíbla se Asuna hořce. Její oči byly nyní zabodnuty do Luny. "Nezapomeň, že já zradila svou rodinu a odešla jsem od nich s vyhnancem, zatímco tvůj otec zradil nejen vyhnance, ale i mne, a také odešel. Ty jsi z naší rodiny ta nejctěnější a i kdyby se ti to nelíbilo, vždy tě budu považovat za dceru," podotkla Asuna velmi formálně, ale přesto jí z hlasu odkapávalo cosi jako starost a touha pečovat o Lunu.
avatar
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý
Zobrazit informace o autorovi

Re: Nábor HUNTERŮ

za Wed Jan 04, 2017 7:36 pm
DYSNOMIA
Napřímila se a pranic se jí to nelíbilo. Bill si zalezl do rožku a zaklapl za sebou pomyslné dveře z oceli. Teď už nikdo neuslyší ani jeho nejmenší myšlenku - je to snový démon, no ne? Dysnomiu nejvíc zajímalo, co se to tu sakra děje za shromáždění a proč ta krev. Přešlápla - nevěděla, zda má dýku skrýt, nebo naopak vystavit na obdiv. Byl to přeci její majetek, její dýka, její Ostrá. Tak se rozhodla prk kompromis a nechala tlapku tam, kde ji měla.
avatar
Počet příspěvků : 698
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur Von Fire Misty
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Nábor HUNTERŮ

za Thu Jan 05, 2017 6:40 pm
//tak se přidám s Tsurinkou ^^
Tsuri
Brodila se odpornou sněhovou břečkou přes les aby se dostala do Ishimury. Těkala očima z jednoho porostu na druhý. Bylo jí to nepříjemné, hodně nepříjemné. Ta odporná sněhová a hlinněná hmota se dostala přes soví ponožky. Vlhkost a chlad nepříjemně nahlodává trpělivost Tsuri. Po chvilince se zastavila aby mohla odstranit ofinu z očí. Pohodila hlavou na pravou stranu těla a cukla ocasem. Na uchu jenž měla připnutou náušnici se soustředila nejvíce. Tato drobná a zlatá věcička jí nečekaně pomáhala. Štěbetání sýkorek a pištění myší jí informovali o nějakých zvláštních zmizení. Povytáhla pysky a hlasitě zavrčela, aby se jí každý bál. Najednou se půda pod tlapami rozplynula a ona se na moment ocitla v černu. Přidušeně vyjekla a zavřela oči. Najednou tvrdě dopadla do trávy. Sykla bolestí a otevřela oči. Neznámé území jí rozhodilo, avšak pokusila se na sobě nic zdát. Vzduch byl jemně prosycen kovovou vůní krve. Tsuri zavětřila a vydala se za zdrojem pachu. Uviděla vyšlapanou pěšinu, asi zde nebyla jediná. Nasadila neutrální výraz a vydala se opatrně po stopách. Došla až k nějakému hloučku vlků, středem pozornosti byla pravděpodobně bílo-červená vlčka. Posadila se vedle nějakého vlka a pohlédla na střed pozornosti vlků.
avatar
Počet příspěvků : 24
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

Re: Nábor HUNTERŮ

za Fri Jan 06, 2017 3:06 pm
,,To je v pořádku." řekl jsem konejšivě. I já jsem se zde zjevil náhodou, proto jí nemohu dávat za vinu, že tu je také. ,,Popravdě nemám ponětí." přejel jsem všechny přítomné vlky pohledem. Červeno-bíla začala mluvit, proto jsem zpozorněl. Zaujatě jsem pozoroval celou situaci, dokud nepřišla řeč na mojí sladkou družku. Prudce jsem otočil hlavu a věnoval se především tomu, co se odehrávalo mezi červeno-bílou vlčicí a Lunou. Během krátké chvíle jsem se dozvěděl tolik věcí, až mi z toho šla hlava kolem. Tohle je Lunina matka ?? Byla úplně jiná než Luna. Naprosto odlišná až bylo dost nepravděpodobné, že by byli příbuzné. Když jsem opět zvedl pohled, srazil jsem se s tím jejím. Všiml jsem si jak se na mě dívá. Tak kriticky, s odporem. Ani já jsem k ní nechoval nijak vřelé city. Dokonce jsem nebyl schopný si na ní udělat jakýkoliv názor. Zanedlouho přišel další její proslov, čekal jsem další zastrašování, bohužel to co dolehlo k mým uším pro mě bylo ještě horší. Zabijácká sekta ?? V mé hlavě se najednou dalo do pohybu hrozně moc věcí. Tolik zoufalých myšlenek. Kdo ví, kam by to vystupňovalo, kdyby mě Luna neuklidnila. ,,Já," začal jsem, čekajíc, až upoutám pozornost Asuny, jak se představila. ,,nedokážu zabít tak tiše a rychle, jak se ode mne žádá, vlastně ani nevím, jestli dokážu zabít." sklopil jsem uši v úmyslu pokračovat ,,Ale myslím, že jako zdravotník bych posloužil dobře." dokončil jsem svojí krátkou obhajobu a podíval se na Lunu. ,,Samozřejmě, udělám jak budeš chtít." oplatil jsem jí dřívější olíznutí a usmál se.
avatar
Počet příspěvků : 269
Datum registrace : 05. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Nábor HUNTERŮ

za Fri Jan 06, 2017 3:16 pm
//pardon, jaksi jsem si nevšimla předchozích příspěvků ^^
DYSNOMIA
Hunteři? Zabijáci? Nájemní vrazi?! Zajiskřilo jí ve zlatých očích a dokonce i Bill se zachvěl rozrušením, až jí znaky na bocích krátce zaplály modrým ohněm. Sykla a křikla k Billovi, aby se konečně trochu vzpamatoval a držel si svůj ohýnek na uzdě.  Ten si jen uraženě odfrkl a dál si seděl v rožku a byl zticha, což Dysnomie víc než jen vyhovovalo. Rozhodně se chce stát hunterem. Chce zabíjet, plenit a být cel červená. V čenichu stále cítila kovový pach krve, který jí do žil vháněl chuť po trhání a rvaní masa. Oblízla si pysky, a aby tu nebyla za bezejmennou, udělala pár kroků k Asuně a řekla: ,,Dysnomia Krigare. S chutí se k hunterům přidám." Po vyřknutí posledního slova odstoupila zase zpět a lehce sklonila hlavu, přesto ji měla rovnoběžně se zemí a zdola sledovala dění okolo. Jaká bude asi další zkouška?
Sponsored content

Re: Nábor HUNTERŮ

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru