Share
Goto down
Počet příspěvků : 65
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

Re: Nábor HUNTERŮ

za Fri 6 Jan 2017 - 15:31
Vlci se jenom kupili a já je se zájmem sledoval. Jelikož mým dosavadním úkolem nebylo nic jiného než sedět, u každého nového vlka, co přišel jsem se pohledem zajímal co nejvíc. Na první pohled to byli všechno obyčejní vlci, až se k nám přidaly dva nesmírně zajímavý. Vlčice s lebkou místo obličeje a vlk s mechanickým tělem. Zvědavě jsem si je prohlížel podivujíc se nad jejich těly. Čím více jsem po nich koukal, tím větší zájem ve mě rostl. Můžeš na ně přestat zírat ?? Je to divné. pokáral mě patron. Jednoduše jsem ho ignoroval a dál se věnoval své zábavě. Nucen přestat jsem byl až když červeno-bíla k nám začala promlouvat. Zvedl jsem pohled, který následně přistál přímo na ní. Vyslechl jsem jí a moje nálada výrazně stoupla. Vždy jsem toužil přidal se k takové skupině a teď mám konečně příležitost. Sledoval jsem žlutou vlčici, které byla tak smělá a vystoupila z davu. ,,Mé jméno je Howe DeLa Garmadon a bude mi ctí se ucházet o místo u hunterů." řekl jsem výrazně a opět zaplul do davu.
Počet příspěvků : 55
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Destiny Aqua
Postavení ve smečce: Kappa

za Fri 6 Jan 2017 - 16:23
Očami pozorne sledovala vlkov čo vystúpili. Mám či nemám? Byť lovcom a zabijákom? Možno... zvykla by som si. Nepriateľov áno, tí si to zaslúžia. Hoci, som v podstate ledva pubertiak, neviem... Ale, je to spravodlivé. Zlo si zaslúži úder. pomyslela si a opatrne spravila zopár krokov pomedzi vlkov smerom k červeno-bielej vlčici. Sklonila hlavu a vystrúhala poklonu.,,Libra Feu, z radosťou sa stanem hunterom." predniesla tichšie ale napriek tomu pomerne výrazne. Kývla hlavou a opatrne sa postavila. Vycúvala späť k menšiemu davu vlkov.
Počet příspěvků : 698

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur Von Fire Misty

za Fri 6 Jan 2017 - 19:43
Tsuri
Hleděla na vlky, krom Asuny, s jistým, odporem? Nejvíce se jí příčila zlato-žlutá vlčka. Nějaká moc nadšená ne? Ví vůbec o čem se zde mluví?pomyslela s jistými pochybami a hleděla na ní s povytaženým "obočím". Zamyslela se nad slovy vlčky. ,,Vrazi? Zabijáci? No... jsem jen vlče, malé a poněkud, asi divné? Ale co ztratím? Mamka spí a otec se chová jako hlupák. Ten je jak troska, a navíc se mnou zachází jak s malým děckem!" v očích se jí blýskla jistá nenávist a zloba? Kdo ví, určitě otce přestala mít tak ráda jako malá. Zvláštní, vezmeme-li v potaz to že otce zbožňovala. ,,Um?"vydechla nejistě a opatrně směrem k zlaté. Dysnomia, divné jméno. otřásla se odporem.

Profil postavy

za Fri 6 Jan 2017 - 20:31
/Um dodatek (omlouvám se):
Asuna se dala do řeči. Chvíli zvažovala odpověď a slova. ,,Tsuri, jistě bych se ráda přidala k hunterům, nemám co stratit." při podledních dvou slovech se libově usmála. ,,Zbohem stará minulost! Přichází nový zítřek!" pomyslela si poněkud, šťastně.
Počet příspěvků : 111
Datum registrace : 22. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

za Sat 7 Jan 2017 - 10:02
DYSNOMIA
Kmitla pohledem k vlčce přibližně stejně staré jako ona. V tváři vlčky - Tsuri - se mísil odpor s ještě něčím, avšak Dysnomia si jí moc nevšímala. Záleželo jí hlavně na tom, aby se k hunterům jakýmkoli způsobem dostala. ,,Hele, jestli si myslíš, co si myslím, tak krev mi nevadí," zavrčela k ní. ,,A zprovázet vlky ze světa také ne," řekla ochraptělým hlasem - zas ta pitomá vada?! pomyslela si Dysnomia, které se hlas z předchozího chraptění trochu vzpamatoval. A teď znovu.

Profil postavy

za Sat 7 Jan 2017 - 10:12
Tsuri
Tiše se uchechtla a otráveným pohledem probodla vrtevnici skrz na skrz. Tvářila se velmi udiveně, co to ta žlutá mele? Jí snad hráblo? Kapku se zamračila a pohodila ocasem. Než odvrátila od ní pohled dokopala se jí alespoň kapku odpovědět. ,,Já nic neříkala, tak nevíc co se hned rozčiluješ?" zašeptala k ní a pohlédla na Asunu s posvátnou úctou. Určitě si jí nechtěla poštvat proti sobě, protože by asi z ní byla jen hromádka kostí a kůže. Roztáhla křídla a poté je složila k sobě. To že je o něco starší neznamená že je lepší! Myslí si jaká není super! broukla v mysli otráveně. Kdyby jen tak věděla že Asuna tyto myšlenky slyší, naprosto bez problémů. Rozhlédla se po okolních vlcích, krom Dysnomii kterou otráveně přehlédla a dělala jako kdyby tam vůbec nebyla.
Počet příspěvků : 111

Profil postavy

za Sat 7 Jan 2017 - 10:29
DYSNOMIA
Nenuceně přešlápla. Nechtěla si hned Asunu poštvat proti sobě, tak jen tiše a stále chraplavým hlasem broukla: ,,Nerozčiluju se, jen čtu z tvojí tváře..." Nenucenost byla celou větou jen prosycená. ,,Víceméně..." pomyslela si velmi tiše sama pro sebe nahlas. Křídla ti nepomůžou, pomyslelasi už jen sama pro sebe, ačkoli věděla, že Asuna si v ní čte jako v knize. Sedla si a zavzpomínala na matku - co s ní je nebo jestli ji opravdu i s otcem zabili. Pomýšlela na to s takovým klidem, jakoby o smrti druhých přemýšlela neustále. Pak její sourozenci. Matka jí říkala, že týden po jejím narození ji spolu se sourozenci odvezou pryč, do další výzkumné stanice. Zvláštní barvy matky i otce totiž v lidech vyvolaly mnohé otázky, jenže když se narodila ještě barevnější vlčata, vyvolalo to celkem velké pozdvižení. Dysnomia pohledem krátce zabloudila k dýce na levé tlapce, kde se jí nakonec zůstal. Stále musela na tu zbraň zírat. Donutila se odvrátit se od ní.
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 262
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel

za Sun 22 Jan 2017 - 9:32
//Pardon za velmi dlouhou prodlevu, ale v dubnu budu dělat přijímačky, tak objíždíme střední školy, k tomu řešíme nábor administrátorů a celkově to mám velmi zajímavé ^^
Asuna se spokojeně a nadřazeně ušklíbla. Jeden koutek jí ozdobil tvář, jak se s mocí v očích dívala po vlcích hladovějících po krvi - a moci, jakou měla Asuna. "Sloužit u Hunterů bude rovněž znamenat splnit každé, každičké mé slovo, každičký můj příkaz a jednat se mnou jako se samotným Drakem osudu. Protože - minimálně ze začátků - já jsem ta, co dokáže sešít vás, vlky, dohromady, a jsem ta, co dokáže naplánovat každý váš krok po mionovém poli. Kdo se i nadále nebojí, může se odebrat za mnou," Asuna se rozešla poněkud rychlým krokem k jezeru Králů - tak, že ke konci všichni vlci, jež Asunu chtěli stíhat, museli běžet, zatímco Asuna si to štrádovala rychlejším poklusem.
Počet příspěvků : 847
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur

za Sun 22 Jan 2017 - 10:05
Poslouchla bedlivě Asunu a s každým jejím slovem se jí čím dál tím víc bála. Jistě nechtěla pak skončit tak že by byla jedno z mnoha zakázek Asuny na likvidaci. Každičké slovo? Rozkaz? Na moment si představila že by dostala zakázku na svou matku nebo otce. Dokázala by je zabít? A co teprve Maysie? Váhala, ale nakonec se dala do běhu za Asunou. Představovala si co by mohla dostat za zkoušku. Zabít někoho či něco? Spíše zabít vlka, ale jakého? Někoho z Niwatu nebo z jiné země a smečky? Běžela za Asunou stále si davajíc pozor zda na ní někdo nevyskočí, co když tohle byla také zkouška?
Počet příspěvků : 3003

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

za Sun 22 Jan 2017 - 11:20
Za Libru Feu
Budeme plniť nejakú úlohu? Alebo niečo iné? Ktovie? V mágii nie som úplne dobrá, ani veľmi v sile. A mágia tu asi ani nefunguje. Ach jaj, kto ma tak veľmi nenávidí že ma sem musel poslať? Ale chcem sa k nim pridať a ja to dokážem! Predsa len, ešte stále mám nejakú tú svoju hrdosť a rozhodne jej nemám málo! ja im ešte ukážem čo všetko ja dokážem! pomyslela si a s bojovou náladou sa rýchlo rozbehla za vlkmi.
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy

za Sun 22 Jan 2017 - 14:11
DYSNOMIA
S každým slovem Asuny se její koutky protahovaly do zlověstného úsměvu. Jen jí trochu nehrálo, že bude muset poslouchat, ale to bylo samozřejmé. Bez okolků a váhání se rozběhla za bílo-červenou Hunterkou. Nemohla se dočkat, až výcvik začne. Bude dělat vše pro to, aby se Hunterem stala. Ať to stojí, co to stojí - chce být nájemným vrahem.
Počet příspěvků : 65

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Nemá smečku

za Wed 25 Jan 2017 - 16:37
Divadélko v táboře skončilo. Zklamaně jsem si odfrkl a nenuceně se vyškrábal na nohy. Ležérně jsem se protáhl a naposled si zívl. Všiml jsem si, že naše "průvodkyně" zasvěcením do hunterů, se bez většího vysvětlovaní vydala vstříc krajině své domoviny. Pochopil jsem, že jí máme následovat. Jemně jsem se ušklíbl a rychlím klusem se vydal za ostatními. Následoval jsem skupinku vlků, která následovala přímo bíle-červenou vlčici. Ke konci cesty už jsem musel zrychlit do vytrvalého cvalu. Naštěstí jsem s nimi úspěšně udržel krok.
Počet příspěvků : 53

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Datōch

za Sun 9 Apr 2017 - 18:26
//Nerada vám ruším vaše vrahounské setkání, každopádně kdyby bylo Liamíse potřeba, milerád s tímto malým, nevinným konkurzem pomůže... A vezme si pod ochrannou packu nějakého učně, samozřejmě <3
Povolení tohoto fóra: