Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure I.

+110
Neara de Ainet
Onyxia de Ainet
Nozdormu de Ainet
Fantomas
Allweena von Bella
Northie de Hermes r.Gája
Dawano
Loeki
Maura Lila
Hige
Pellka
Terreon
Varox
Horrie Orcan
Dino de Mal
Safira
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Acio Darkside Sword
Rue Shawty
Blix von Joltstein (†)
Maysie
Gwen
Taeron ,,Ferox" von Bella
AlyanGáj
Zhia de Mal
Remington
Luna Verinen Lumen Terät
Haske
Marsie
Trap
Nikdo
Teebihe
Arisu de Hermes z r.Gája
Louie
Aer Steam
Zeal Argentea Phantasia
Aeonii de Orietr
Aiko Nirakebe
Manon
Arco Iris Criest
Kinrano Nox
Bellatrix von Bella
Azurin de Ainet Joltstein
Emerald Ainet Jolstein
Madow De Ainet
Marf
Desert Rose
Vinteren da Dårlig
Mook
Severus-Azul
Jack Ian Snart
Snouwi
Tenebris
Aiko Aubree Silver
RavenGája
Essix de Avec
Zabini Tsuri FK
Panlaeth
Jєssiє
Demethres
Rain
Cavalier
Revancha
Tristan
Denn de Mal
Cora
Licarix
Befyriel
Destiny
Cyrano
Darkness
Nox
Jiraiya
Drak Osudu
Sorrin de Avec
Naiome
Dysnomia Krigare
Kaisa Airgideon
Aetas Volito
Lyra
Noemie
Sanito Uchiha
Roxynor Fireshadow
RitaGája
Asmia
Iedar Reed
Ester
Crystal
Riteru
Hexy de Mal
Hilary
Yllin
Kyurabi Nirakebe
Yiko
Haru
Kano
Akit
Aletosu Nanaeri
Haymitch Fireshadow
Reel Arashi
Salome Astral Virentem
Snow Snowdrop
Eldunari
Destiny Aqua
Lavaris
Dračí Potomek
Orange Majakki
IceMoon Majakki
Admin
114 posters
Goto down
Orange Majakki
Orange Majakki
Počet příspěvků : 41
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Dec 26, 2016 1:25 pm
//V poho
RJ
"Co tím myslíš že už nic? On ti někdo umřel, že?" Zeptala jsem se ho a pomalu jsem k němu přistoupila blíže. "Mohli by jsme jít." Řekla jsem s úsměvem ve tváři. "Kolik je tu vlastně psů... Ve smečce myslím. A budu schopná splnit zkoušky?Přijímají vůbec psi?" Znervózněla jsem a pomalu jsem vyšla k táboru. "Doufám že my alfy nic neudělají, jak se tu chovají k psům? Můžou vůbec psi na území?" Vysypala jsem ze sebe roztřeseným hlasem.
Yiko
Yiko
Počet příspěvků : 119
Datum registrace : 07. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: IceMoon Majakki
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Dec 26, 2016 1:30 pm
//'Kk.


ICEMOON
Řeka Jasu -> Směr tábor
Věnoval jsem Orange podezíravý pohled a jen nepatrně přikývl. Raději jsem to dál nerozebíral, nerad jsem o Nuttie mluvil, byla to má velká slabina. Přikývl jsem a po jejím boku se vydal pryč od řeky. ,,Kolik psů je ve smečce nevím, ale už jsem jich pár zahlédl, i když se občas jednalo třeba jen o křížence," odpověděl jsem a po očku ji pozoroval. Svým způsobem mi přišlo roztomilé, jak moc huňatá byla, ale naopak jsem jí to nezáviděl, jelikož jsem si uvědomoval, jaké vedro jí musí být třeba v létě. ,,A jo, splnit bys to mohla, záleží na tom, jakou zkoušku ti dají. A alfy jsou obě moc přátelské, Varg je správný vlk a co se Roxynor týče, rozhodně to není zlá vlčice. A ano, samozřejmě, že mohou." Na chvíli jsem se odmlčel. ,,A i když jsou naše alfy fajn, zaslechl jsem něco o tom, že jsou to prej kanibalové."
Orange Majakki
Orange Majakki
Počet příspěvků : 41
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Dec 26, 2016 1:38 pm
Směr tábor
Zastavila jsem se zvedla mé přes mou srst neviditelné uši a zpozorněla jsem. "Ka - Kanibalové?" Potom už jsem zase pokračovala v chůzi. " Znala jsem psa, Myslím... Čivava... Byla kanibal... Sežrala svoje štěňata, Potom jí vyhodily na ulici, žila s námi a byla vpoho. Většinou to ani nepoznáš, že jsou kanibalové."
Řekla jsem a pokračovala v chůzi. "Jaké to vlastně je mít 'krátké' chlupy?"
Yiko
Yiko
Počet příspěvků : 119
Datum registrace : 07. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: IceMoon Majakki
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Dec 26, 2016 1:45 pm
ICEMOON
-> Směr tábor
Pokoušel jsem se zanechat si klidný výraz, když mi říkala o té její známé, ale v mých očích bylo vidět zděšení. Pozřít vlastní potomky... Uh... Někteří by se opravdu měli konečně naučit používat mozek. Zdálo se mi ale, že Orange proti ní nic neměla, takže jsem to raději nekomentoval, jelikož jsem neměl náladu na to se s někým hádat o tom, co ještě je a co už není normální. Nad její otázkou jsem se uchechtl a podíval se na ni. ,,Nechci ti to říkat, ale jak vidíš, nemám srst o moc kratší než ty, i když se to tak může zdát. Jelikož jsem mohutnější a vyšší, tak se to tak asi ani nemusí zdát, ale... řekl bych, že srst mám maximálně o centimetr kratší než ty, takže na tvůj dotaz ti nemám jak odpovědět."
Orange Majakki
Orange Majakki
Počet příspěvků : 41
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Dec 26, 2016 1:49 pm
Směr tábor
"Ale pane bože, Nechápu jak to mohla udělat, Ta čivava. Tak fajn fena to byla a vy se dozvíte tohle, ugh.." Dodala jsem, "Jasně, ale asi nemáš tak hustou podsadu i na léto ne?" Řekla jsem to mile protože jsem ho nechtěla nějak urazit.
Čekala jsem na odpověď v takovém to trapném tichu.
Yiko
Yiko
Počet příspěvků : 119
Datum registrace : 07. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: IceMoon Majakki
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Dec 26, 2016 1:54 pm
ICEMOOON
-> Směr tábor
Přikyvoval jsem. ,,No jo," řekl jsem jenom, jelikož jsem nevěděl, co na to vlastně říct. Ta fenka byla nesmírně upovídaná, avšak nikterak moc mi to nevadilo, byl jsem rád, že aspoň nemusím tolik mluvit já. A taky jsem byl rád za to, že tu aspoň není takové ticho. Najednou se mě zase na něco zeptala, avšak pojmu 'podsada' jsem vůbec nerozuměl, ale jelikož jsem ze sebe nechtěl dělat ještě většího hlupáka, než jsem byl, jednoduše jsem jí odpověděl: ,,Jo, to asi jo, no."
Orange Majakki
Orange Majakki
Počet příspěvků : 41
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Dec 26, 2016 1:59 pm
Směr tábor
"Počkat! Já blbec, podsada je asi lidské slovo, že? To je ta mnohem hustší srst a většinou kratší pod normální dlouhou srstí." pokračovala jsem ve svém milém povídaní. "Jo, a jestli ti moje mluvení vadí, jen řekni. jsem strašně ukecaná jak sis mohl všimnout, takže když se rozmluvím, nevím kdy přestat." Jak daleko ten Tábor asi je. Nebudu ho pořád obtěžovat. Je to milý vlk a já nechci aby mě nesnášel.
Yiko
Yiko
Počet příspěvků : 119
Datum registrace : 07. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: IceMoon Majakki
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Dec 26, 2016 2:09 pm
//Nu nic Haluško, já už půjdu D:

ICEMOON
-> Směr tábor
Nadzvedl jsem jedno 'obočí'. ,,Asi jo, co já vím." Orange mi vysvětlila, oč se jedná. ,,Uh, aha." Maličko jsem se zamračil. To je zvláštní. ,,Ne, vůbec ne," zavrtěl jsem hlavou, ,,jen povídej dál, problém mi to nedělá, naopak. Lepší než ticho, no ne?" Pak jsem se podíval před nás. Už se před námi začínaly rýsovat skály, díky čemuž jsem poznal, že tábor už je nedaleko. ,,Už tam brzy dorazíme," řekl jsem.
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Dec 26, 2016 4:54 pm
Rieka Jasu-Smer Tábor
Zaostala za nimi a až po chvíli si uvedomila že tam už nie sú. Rýchlo sa rozbehla a po pár minútach ich dobehla takže sa jej podarilo zachytiť úryvky toho o čom sa rozprávali. ,,To som rada že sa ku krížencom nesprávajú zle. Nerada by som skončila nejako... ako neviem čo. A keď tak, mať krátku srsť je dosť nevýhodné. Predovšetkým kvôli zime." povedala celkom rýchlo a ticho keď dobehla psa a vlka. *Irónia: miešanka vlka a psa, fenka a vlk. To je teda podarené kombinácia.* pomyslela si a v duchu sa nad tým pouškrnula. Navonok však nedala nič poznať.
Yiko
Yiko
Počet příspěvků : 119
Datum registrace : 07. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: IceMoon Majakki
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Dec 27, 2016 8:53 am
ICEMOON
-> Směr tábor
Otočil jsem hlavu za sebe, když jsem uslyšel kroky. Uviděl jsem Destiny, tu bílo-černou vlčku. Zmateně jsem se začal rozhlížet kolem nás. ,,Uh, promiň, já... myslel jsem si, že jdeš s námi..." Rozpačitě jsem se usmíval. ,,Fakt se omlouvá...me." Potom jsem se zase začal dívat normálně před sebe. ,,Ne, jak jsem říkal: vůdci smečky jsou tu oba moc fajn." To mi říká, že já původně chtěl jít do Ishimury, ne sem.
Akit
Akit
Počet příspěvků : 54
Datum registrace : 26. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: IceMoon Majakki
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Dec 27, 2016 9:28 am
RITERU
TRÉNINK VÝDRŽE
Louka Moudrých
Kráčel jsem svižným krokem po louce, ani nevím, proč jsem tu vlastně byl, ale... proč ne, že? Povzdechl jsem si a zastavil. Potřeboval jsem si oddechnout. Jakmile jsem byl dostatečně vydýchaný, zase jsem přešel do kroku, ovšem... nakonec jsem se rozhodl, že poběžím. Sníh mi tuto činnost sice znepříjemňoval, což můj běh značně zpomalovalo, avšak nedonutilo mě to k tomu, abych zastavil úplně. Za chvíli mě už začínaly bolet tlapy, avšak pokoušel jsem se tu bolest a vyčerpání překonat. Zatnul jsem zuby a přimhouřil oči, aby mi do nich nenalétaly vločky, jelikož se právě rozsněžilo. A to byla pro mě poslední kapka, jelikož jsem vyčerpáním spadl do sněhu a rychle dýchal. 
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Dec 27, 2016 10:04 am
Smer tábor
,,Nevadí. Moja chyba, to ja som zaostala. Je fajn že sú tu dobrí vodcovia. Stretla som totiž zopár vlkov ktorí... tak trocha odsudzujú iní ako vlčí pôvod. Čo bolo trocha nepríjemné, ale jeden si zvykne na čokoľvek." povedala pokojne a kráčala povedľa IceMoona a Orange.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Dec 27, 2016 11:33 am
TÁBOR-LKS
Chvíľu som postávala tak akoby som váhala a potom som sa šprintom rozbehla za Mitchom a o nedlho som bežala po jeho boku. Zrazu Mitch zabrzdil a zočil korisť. Jeleň ležal na zemi, zúfalo sa metal, telo mal pokryté potom a ručal od bolesti. ,,Dobrý výber, ukončíme jeho trápenie, má zlomenú nohu, neprežil by." povedala som Haymitchovi a priblížila sa ku koristi. Videla som penu u jelenej tlamy a jeho pohľad.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Dec 27, 2016 1:43 pm
Zrcadlové jezero - Tábor
Smutně jsem se koukala na zamrzlou hladinu jezera. Zakňučela jsem. Zemřu žalem snad? Myšlenka mi prolítla hlavou a odpověd zněla...Ne počkat byla od Soky. Pokud se neschopíš, tak ano a já s tebou. On měl pravdu. Zlou pravdu. Krutou a smtelnou. Ano musím vstát a začít žít. Ne pořád jen přežívat. V tom jsem si vzpomněla na modrého vlka a jménem IceMoon. Soko pmatuješ na IceMoona. Snažila jsem se ho uklidnit s Ritou,ale nevěděla jsem jak je to těžké pro dospělého vlka. Tenkrát, když zemřela matka jsem byla malá. Teď uý vím co IceMoon prožíval. Cítila jsem opět všechnu vinu. Za smrt Yuani, Ayla, matky a za sestřenici IceMoona. Však i za rodnou smečku a co mi všechno řekla Galaxy. Soko nedokáži žít s tím, že jsem ublížila tolika vlkům a neodvrátila tolik smrtí. A neříkej, že to byl osud. Já vím, že byl,ale tak krutý. Hil...tak ještě jednou. Tvoje matka to věděla. I tvá rodná smečka. Čekal je takový osud. Následek lidí a krutých vlků, kteří prahnou po moci....Ayl byl to jeho osud a tvoje těžká zkouška. A ty nemůžeš upadnou do žalu na dobu až zemřeš hladem, žízní nebo zimou....Yuani chtěla skočit. Skočila dobrovolně. Byla si slepá nebo proč si to neviděla? A sestřenka IceMoona? Byla slabá, nedokázala to. Nikdo ji nemohl pomoc a pokud ty teď nevstaneš dopadneš podobně. Poslouchala jsem ho a nevědomky jsem si sedla. Je to těžké. Možná bych mohla, ale kvůli komu? Kommu na mě záleží? Tvým přátelům. Crystal,May , Yllin, Eldu, Ritě, Darky, Noxovi a tolika vlkům. Viděl si naposledy Ritu. Jak si mě prohlížela?! Darky na mě určitě dávno zapomněla. Nox je v Zeiss... Zadrhla jsem se a začala na Soku mluvit v mysli tišeji a klidněji. ....A jemu nikdo nesmí ublížit. Má sice Noze,ale ten má vlčátko a Lavaris. Já mohu mu pomoc. Mě je už všechno jedno. Jen přátelé ne a smečka ne. Takže ti není nic jedno. Vstala jsem se a rozhlídla při jeho slovech. Crystal říkala, že by ji to mrzelo. A May má problémy v rodině. Švihnu ocasem. Možná bych mohla zajít do tábora. To bys mohla.. Tak jsem se pomalu rozešla do tábora.
Kano
Kano
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 33
Datum registrace : 08. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: IceMoon Majakki
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Dec 27, 2016 2:48 pm
Les Bludiček -> Tábor
Zamžoural jsem do slunečních paprsků, které se prodíraly větvemi stromů. Rozespale jsem zamrkal a převalil se na břicho, jelikož jsem zřejmě spal na zádech a to v dost podivné poloze. Dlouze jsem zívl a pozoroval své okolí. Mlha již opadla a já si všiml, že několik metrů ode mě stála srna pozorující mě svýma černýma korálkovýma očima. Když jsem s ní ale navázal oční kontakt, rychle se rozběhla a uprchla pryč. Povzdechl jsem si a nechápavě zavrtěl hlavou. Byl jsem trochu smutný z toho, jak ze mě měli všichni strach a to nejen přirozená vlčí kořist. Tiše jsem zamručel a postavil se, načež jsem se ještě protáhl. Docela mi při tom protahování zakřupalo v kostech v různých částech těla, což mi nebylo nijak extrémně příjemné, ale zároveň se nedalo říct, že mi to bylo nepříjemné. Poté jsem se svižnou chůzí vydal opět pryč z lesa a tentokrát jsem z nepochopitelného důvodu mířil do tábora...
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Dec 27, 2016 3:13 pm
Hilary


Zrcadlové jezero -  Tábor
Studený vánek mi nevadil. Byla otázka zda jsem ho pouze nevnímala ze žalu, ze smutku anebo jsem byla zvyklá z domoviny, kterou jsem zradila. Nevědomky zradila. Neuvědomila jsem si následky. Sklonila jsem hlavu a zakňučela jsem. Mé kroky mě dovedly tam kam jsem chtěla. Do tábora. Tam jsem se zastavila a rozhlédla jsem se po krajině. Je to tu nádherné. Stejně jako když jsem shlédla tuhle krajinu poprvé. Byla trochu jiná, protože se to tu změnilo. Mé myšlenky přivolay vzpomínky. Vzpomínku na první dny na Niwatu. Byla jsem vyhladovělá, ale brzy jsem si našla přátelé a přidala jsem se do smečky. Krásné časy to byli. Ze vzpomínek mě probudilo plně pachů. Spatřila jsem i jednoho pro mě neznámého vlka (Kano). Pokývla jsem k němu hlavou a sedla jsem si na studenou zem.
Kano
Kano
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 33
Datum registrace : 08. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: IceMoon Majakki
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Dec 27, 2016 3:18 pm
U tábora
Za chvíli už mě do čumáku udeřila spousta cizích vlčích pachů. Maličko jsem se zamračil, jelikož mi nebylo příjemné, že mám tak blízko u sebe takovou společnost, byť jsem nikoho z těch vlků neviděl. Avšak toto netrvalo dlouho, jelikož jsem si za chvíli všiml číhosi bílého kožichu a následně modrých očí, které se upíraly na mě. Byla to nějaká vlčice, rozhodně byla starší než já, ale zase ne přímo stará. Stáhlo se mi hrdlo a já skousl zuby. Také jsem kývl hlavou a zpomalil svou chůzi, až jsem nakonec úplně zastavil. Stál jsem od té cizinky na délku asi patnácti metrů, možná kratší, nevím.
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Dec 27, 2016 3:37 pm
Hilary
Tábor
Hleděla jsem na bílo - černýho vlka s modrýma znakama. Sklopila jsem na chvilku pohled, když se na mě taky zahleděl. Hezky zbarvený. Myslíš? Jo. Opět jsem se mu koukla do očí. "Zdravím. Mé jméno je Hilary. Vaše? Zda se mohu ptát." Představila jsem se tichým hlasem,ale tak aby mě slyšel. Byli jsme od sebe přes deset metrů. I víc. Snad mu nevadí moje přítomnost. Projela mi hlavou myšlenka a zvažovala jsem zda se nemám vypařit. Opovaž se Hilary! No jo no. Tak já to zůstanu. Povzdechla jsem si a nevědomky jsem máchla ocasem.
//Omlouvám se, že to mám tak krátký....
Kano
Kano
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 33
Datum registrace : 08. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: IceMoon Majakki
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Dec 27, 2016 3:41 pm
Tábor
Sklopil jsem uši k hlavě a doufal, že neudělám nebo neřeknu něco špatně. Na chvíli jsem zavřel levé oko, abych se ujistil, že jsem někde neztratil svou pásku, kterou jsem měl zakryté oko pravé. Nu, oko to přímo nebylo, ale to nemusel nikdo vědět, bylo to mé malé tajemství. ,,Ehem... také zdravím," zopakoval jsem po vlčici pozdrav a rozpačitě se pousmál, avšak za chvíli můj úsměv zase povadl. ,,Uh... těší mě, H-Hilary. Já jsem Kano..." Svůj rod jsem nepředstavoval, jelikož jsem to nepovažoval za nějak podstatnou věc. Přeci jen, mně přišlo zbytečné už jen jméno.
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Dec 27, 2016 4:07 pm
Tábor - Hranice Ishimura a Kirigakure - Tábor Ishimura
Probudila jsem se na nějakým místě. Nevěděla jsem kde jsem. Pomalu jsem vstala ze studené země. "To je zima." Zamumlala jsem pro sebe. Probírala jsem vzpomínky a pátrala jsem v paměti kam jsem to došla. No jasně. Šla jsem za mamkou do tábora. V tom jsem zesmutněla,ale tvář jsem měla kamenou. Už jsem věděla, že jsem v táboře,ale taky jsem věděla, že tu mamka asi není a taky,že je tu velká zima. Sedla jsem si a přemýšlela jsem kde ji najdu. Nevěděla jsem. Už jsem dospělá. Možná bych se mohla přidat do nějaký smečky. Mamka a sestra Zhia jsou v Kirigakure. Kirigakure je asi fajn, ale já bych se chtěla kouknout za hranice. Třeba do Ishimury. Možná tam najdu Teliho. Napadne mě a rozejdu se k hranicím. K té řece Jasu. Tam jsem cítila Telanta naposledy a mamka říkala, že šel asi do Ishimury. Zaváhala jsem,ale pak jsem přešla přes řeku a pokračovala jsem v cestě. Možná přecházím hranice. Nevím,ale vím, že se sem vrátím za mamkou a starší sestrou. Myšlenka, že na nějakou delší dobu neuvidím mamku mi vadila,ale chtěla jsem prostě tam. A tak jsem se tam taky vydala. Nějakou dobu jsem šla. Tak daleko jsem ještě nešla. Napadne mě. Díky magii jsem však věděla kde co je. Aspoň několik metrů kolem sebe. Aspoň se nezabiji. Uchechtnu se tiše. Po chvilce se zastavím a sednu si na studenou zem. Ta zem je studená jako v Kirigakure.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru