Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure I.

+110
Neara de Ainet
Onyxia de Ainet
Nozdormu de Ainet
Fantomas
Allweena von Bella
Northie de Hermes r.Gája
Dawano
Loeki
Maura Lila
Hige
Pellka
Terreon
Varox
Horrie Orcan
Dino de Mal
Safira
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Acio Darkside Sword
Rue Shawty
Blix von Joltstein (†)
Maysie
Gwen
Taeron ,,Ferox" von Bella
AlyanGáj
Zhia de Mal
Remington
Luna Verinen Lumen Terät
Haske
Marsie
Trap
Nikdo
Teebihe
Arisu de Hermes z r.Gája
Louie
Aer Steam
Zeal Argentea Phantasia
Aeonii de Orietr
Aiko Nirakebe
Manon
Arco Iris Criest
Kinrano Nox
Bellatrix von Bella
Azurin de Ainet Joltstein
Emerald Ainet Jolstein
Madow De Ainet
Marf
Desert Rose
Vinteren da Dårlig
Mook
Severus-Azul
Jack Ian Snart
Snouwi
Tenebris
Aiko Aubree Silver
RavenGája
Essix de Avec
Zabini Tsuri FK
Panlaeth
Jєssiє
Demethres
Rain
Cavalier
Revancha
Tristan
Denn de Mal
Cora
Licarix
Befyriel
Destiny
Cyrano
Darkness
Nox
Jiraiya
Drak Osudu
Sorrin de Avec
Naiome
Dysnomia Krigare
Kaisa Airgideon
Aetas Volito
Lyra
Noemie
Sanito Uchiha
Roxynor Fireshadow
RitaGája
Asmia
Iedar Reed
Ester
Crystal
Riteru
Hexy de Mal
Hilary
Yllin
Kyurabi Nirakebe
Yiko
Haru
Kano
Akit
Aletosu Nanaeri
Haymitch Fireshadow
Reel Arashi
Salome Astral Virentem
Snow Snowdrop
Eldunari
Destiny Aqua
Lavaris
Dračí Potomek
Orange Majakki
IceMoon Majakki
Admin
114 posters
Goto down
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Feb 01, 2017 1:40 pm
Rieka Jasu
Opatrne podišla k vĺčaťu v rieke. ,,Nechaj ho tak, podliaka jedného... ešte by ťa zožral alebo ktovie čo. Nenaučili ťa že takým ako on sa neverí?" povedala pokojne. ,,Predpokladám že keď už si tu, rada by si vstúpila do svorky... tulákov tu zrejme dlho netrpia. Mimochodom, som Destiny Aqua, stačí Destiny. A tvoje meno?" pokračovala rovnakým hlasom.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Feb 01, 2017 2:19 pm
Tábor
Pozrla som sa vôkol seba. Táborom prelietla Maysie, a trovno ku mne. Pozrela som sa na ňu a švihla chvostom. ,,Ahoj May..." pozdravila som z povzdychu a pozrela som sa na kamarátku. ,,Nič sa nedeje, len... ˇProste nič to nie je." povedala som. Nechcem robiť. Nie nechcem povedať to čo ma ťaží. pomyslela som si ale napokon som potriasla hlavou. ,,No že, môj partner nie je vo svorke a už možno budem čakať druhý vrh." priznala som sa.
Rue Shawty
Rue Shawty
Počet příspěvků : 309
Datum registrace : 13. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Feb 01, 2017 3:28 pm
Doupě
Stejně tak jako očko první se mi rozlepilo i to druhé. Cítila jsem, že tohle je dobrý krok za poznáním neznámého světa. Náhle jsem zahlédla tvora - většího, než jsem byla já. Můj čumák nebyl možná tak dobrý, jako čumáky jiných vlků, ale poznala jsem z něj ono stvoření, které mne krmilo, poskytlo mi teplo a dostalo mě na tento svět. Pokusila jsem se znovu štěknout, ale tentokrát byl můj pokus neúspěšný a vyšel ze mě jen teplejší vzduch. Neměla jsem ponětí o tom, že to bude v budoucnosti nějak spjato s mojí magií, o které jsem momentálně nic netušila.
Marně jsem se pokusila maminku následovat - než jsem stihla zkusit hýbat tlapkami, zmizela mi z pohledu. Smutně a nespokojeně jsem zakňučela. Proč mě nevzala s sebou? Chci jít taky ven! postěžovala jsem si, ale nemhola jsem pro to nic dělat. Ještě chvíli jsem vkládala úsilí do pokusu vstát, ale nikam to nevedlo, takže jsem zůstala rozpláclá na zemi a jen jsem s prádným výrazem koukala tam, kudy hnědá vlčice zmizela.
Manon
Manon
Počet příspěvků : 238
Datum registrace : 22. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Feb 01, 2017 3:36 pm
Řeka Jasu - Louka Svitu
Nijak nezareaguje a bez jakéhokoliv záblesku emoce sleduje, jak ji Vlk poněkud rozhozeně opouští. Manon i přes všechnu jeho zlobu postřehla ten podivný pocit dotčení v jeho hlase - oči bohužel neviděla. Chtěla pryč. Nechtěla zpět tam, odkud přišla, ale zkrátka někam... pryč. Přesune pozornost na dalšího tvora, který se ji hnusil snad ještě víc než Vlk. Nechápala jeho slova. Byla pro ni nová a nesrozumitelná. Smečka? Tulák? Jméno? Pro ostatní to byly, tak zřejmé věci, které znali už od svého narození, avšak Manon nikdy nic takového nezažila a neslyšela. Celý svůj dosavadní život prožila ve tmě, odříznutá od vnějších vlivů a uvězněná v kovové kleci. Neměla sílu se nějak vyptávat na další věci a navíc ji tenhle tvor absolutně nezaujal. Po několika pokusech se postaví na tlapky a beze slova se rozťapká pryč. Doufající, že se za ní tvor nevydá.
Lavaris
Lavaris
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Feb 01, 2017 4:41 pm
VINTEREN
Řeka Jasu
Vinteren jako by na vlčku úplně zapomněl. Už si jí vůbec nevšímal, ani té druhé, o mnoho otravnější, sviťácké vlčici už nevěnoval pozornost. Ne, že by začal brečet, či chtěl všechno rozmlátit z toho, že odmítla, ale v takovýchto situacích se většinou nekontrolovaně promění v přízrak. A přesně to se teď stalo. Nejdřív ho obalila sněhobílá mlha, která když pominula, stál tu průhledný Vinteren. Bez šátku. Modré i zelené oko zářilo a linula se z nich nenápadná mlha. Byl zamyšlený, takže si sedl a bezmyšlenkovitě zíral na obzor. Nikdo si neuvědomil, že se v takovýchto situacích proměnil. On si totiž vždy myslel, že magii nemá. Nelitoval toho, že vlčku opustil. Bylo mu to úplně jedno a ani neplánoval se za ní vrátit. Buď se připlazí nebo si bude hledět svého. Vinteren doufal spíše v to druhé.
RitaGája
RitaGája
Počet příspěvků : 508
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rita z rodu Gája
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Feb 01, 2017 4:47 pm
Hige
→ louka Svitu
Ve svém rychlém tempu jsem les opustil vcelku rychle. Nechtělo se mi tam Eldü nechávat samotnou, ale jako otec bych měl rodinu zabezpečit, ne? Mé tlapky se nyní proháněli po louce, její jméno jsem neznal a bylo mi to jedno. K čemu by mi bylo znát jej? V tom mě do čumáku praštil něčí pach. Zpomalil jsem a rozhlédl se. Bylo to vlče. Hodně malé a zubožené. Postavil jsem se před tu malou a čekal zda z ní něco vypadne. Vypadala jako by se někomu chtěla ztratit z dohledu.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Feb 02, 2017 10:02 am
Tábor
Stála som pri Maysie. Bola som vyššia a mohutnejšia ako ona. No moje telo boli len svaly a šľachy, ani nadbytok tuku. Bola som, zdá sa, že v najlepšej forme. Môj kožuch vyzeral neforemne, keďže som strácala zimnú srsť. Podsada mi trčala do strán, takže som pôsobila vypelichane. No v krutých zimách je hustá podsada výhodou. Pozrela som sa na May, moje modré oči sa zabodli do ich bokov. ,,Máš mladé, však?" poznamenala som a oblizla som jej ňufák. Dúfam že je Acio v poriadku. pomyslela som si a oblizala som si labu. ,,Vieš, mať rodinu je niečo úžasné... A ako sa má Blix?" začala som sa vyzvedať. Moje vĺčatá boli už dospelé.
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Feb 02, 2017 2:58 pm
Rieka Jasu Tábor
,,Kam- to- be-žíš!" zakričala za vĺčaťom no nakoniec iba pokrútila hlavou. Keď sa jej chce ísť, nech si ide vlastnou cestou. Nerada nútim iných vlkov robiť niečo čo nechcú. Prebehlo jej mysľou a zhlboka si vzdychla. Zavetrila a do ňufáku jej udrel pach, teda vlastne pachy dva a obidva patrili vlčiciam. Tak, príležitosť dostať sa do svorky číslo tri ak sa nemýlim. Tentokrát ju už nesmiem vynechať. Pôjde to, však stačí keď k nim prídem a požiadam ich aby ma zaviedli k alfe... alebo nie? Pomyslela si no behom vyrazila preč, smerom k tomu miestu kam mierila predtým ako zašla k rieke.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Feb 02, 2017 3:22 pm
Tábor
Nervózne som sa rozhliadla naokolo a prešľapovala na mieste. Takúto ma predsa Maysie nepozná, alebo? Zdvihla som hlavu, uši napäté a chvost vztýčený. Vetrila som a uzrela som namôj svete, divnú... Bodkovanú? vlčicu s divne preklopenými ušami. (Destiny Aqua) Švihla som chvostom a mohutným skokom som bola pri nej. Začula som jej myšienky a prikývla hlavou. ,,To je dobre, že sa zberáš k alfám. Som Yllin, tunajšia Gamma." predstavila som sa. ,,Alfy, sú mimochodom v horách ktoré nesú meno alfy. Skaly Roxynor. Nájdeš ich podľa pachu." povedala som a týmto som ju vlastne odbavila. Chcela za Alfami? Povedala som, ako ich nájde.
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Feb 02, 2017 3:34 pm
Tábor → Skaly Roxynor
,,Teší ma, Ylin. Destiny." predstavila sa pokojne a prikývla. Takže očividne nie som jediná ktorá vie ako-tak čítať myšlienky. Pomyslela si. ,,Ďakujem."  povedala ešte a rozbehla sa o kúsok ďalej tak aby sa im stratila z dohľadu. Potom zavetrila a mierny vietor jej priniesol pachy, dva veľmi dominantné pachy. To musia byť alfy... nikto iný na území nemáva tak veľmi výrazný pach. možno tak vĺčatá álf, ale vĺča má trošku iný pach. Takže, za pachmi a alfami zároveň! Zneli jej myšlienky. Tryskom sa rozbehla za dvoma pachmi ktoré viedli do hôr ako si už stihla uvedomiť.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Feb 02, 2017 3:42 pm
Tábor
,,Rado sa stalo." povedala som si. Konečne začínam odbavovať votrelcov a o dva mesiace sa opäť vrhnem na materské povinnosti. napadlo ma a pozrela som sa na oblohu. ,,Moja malá Yllin." zamrmlal Rascal a objavil sa v záblesku svetla. Drobný lišiak s dlhým chvostom a veľkými krotkými očami ma upozornil na čosi krpaté pod mojimi labami. ,,A jéjé. Modlivka." povedala som keď som zistiila čo je to za tvora. Zelený hmyzák mi začal liezť po prednej nohe a usadil sa mi medzi lopatkami. ,,Som Kudla." začula som slová tej zelenej potvory. A čo mi môžeš ako urobiť? spýtam sa a pozriem sa na Maysie. ,,Niiič, lebo ako tvoj spoločník a ochranca mám právo na dobré bidlo." zasyčala Kudla a ovinula si svoje dlhé predné nohy okolo mojej srsti. Vrhla som pohľad na Maysie a zistila som, že mám okolo seba riadny zverinec.
Rue Shawty
Rue Shawty
Počet příspěvků : 309
Datum registrace : 13. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Feb 02, 2017 5:59 pm
Doupě
Zdálo se to zbytečné, protože se můj hnědý zdroj potravy, tepla a krásného hlasu nevrátil. Nevěděla jsem, co dělat, takže jsem se odplazila dále od vchodu, do temného stínu doupěte, kde jsem jen ležela a přemýšlela. Mé přemýšlení bylo ale již brzy přerušeno něčím jiným, co mě zaujalo - v tlamě jsem měla něco velmi nezvyklého, co se mi zdálo podivné. Mrkla jsem a snažila jsem se tlamu otevřít - žádný zvuk z ní nevyšel a proto jsem zjistila, že k nim nebude nový objev uzpůsoben. Použila jsem tedy cosi zvláštního, co bylo v mé tlamě uvězněné - jazyk. Snažila jsem se pomocí toho blíže zjistit, co to mám v tlamě, ale nešlo to. Unaveně jsem zamžourala očkama - jenže dnes to bylo jiné. Nechtěla jsem se jen vzdát a jít spát, chtěla jsem objevovat. Věděla jsem, že kdybych se naučila postavit na tlapky, otevřel by se mi tím celý svět a taková věc mě nesmírně lákala.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Feb 02, 2017 8:26 pm
Tábor
"Mám, mám mladé... ale někd si říkám, že by bylo lepší, kdybych je neměla." Unaveně jsem se usmála. "Nevím jak se má. Furt spí a vůbec mi nepomáhá. Až vlčata trochu vyrostou, odejdu s nimi... třeba k Zrcadlovému jezeru, mám tam pěkné doupátko." Řekla jsem. Pak jsem zahlédla malého tvorečka a zasmála se jeho pisklavé řeči. "Ahoj Kudlo, já jsem Maysie..." Zasmála jsem se a pak jsem něco zahlédla nad sebou. "Nao, co to je? Vypadá to jako orel který mizí a zase se zhmotňuje..." Zeptala jsem se své patronky. To je stínový orel, May. Chce se k tobě přidat, ale neví, jak na to. Stydí se. Jen mu něco řekni, uvidíš že mu rozumíš. Odpověděla patronka a já se na něj zadívala. "Ahoj, nechceš se ke mně přidat?" Zeptám se ho a doufám, že to bylo jeho řečí. Za malou chvíli za mnou orel přiletěl a sedl si mi na rameno. "Jsem Zanzibar a jsem stínový orel. Rád bych s tebou žil, jestli ti to nevadí. Budu tvůj společník a můžu být velmi užitečný třeba jako posel. Co za to chci? Nic, jen to, abych s tebou mohl být." Řekl jeho řečí a já se usmála. "Jistěže se mnou můžeš být... budu ráda za něčí společnost..." Řekla jsem.
Lyra
Lyra
Počet příspěvků : 65
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Lyra
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Feb 02, 2017 9:19 pm
Tábor
Probudila jsem se. Asi jsem musela usnout. Už dlouho jsem se pořádně nevyspala ,ale tohle mi hodně pomohlo. Odklusala jsem z malé jeskyně hlouběji do tábora. Schovala jsem se pod strom ,aby jsem byla alespoň trochu ve stínu odkud se dá dobře pozorovat. Okem jsem zahlédla Maysie ,kterou jsem hodně dlouho neviděla. Pozorovala jsem jak se korunu stromu. Na ni jako vždy seděla Pea. ,,Ahoj!" Pisklavým a veselým hlasem pověděla Pea. ,,Zdravím..." Pohledem jsem sjela zase do tábora. ,,Co je nudilko. Nechtěla by jsi taky jednou zasmát?" Pea mi přistála přímo před čumákem. ,,Nemám důvod." Potichu jsem si povzdechla. ,,A vůbec. Co potřebuješ?" Pea se zasmála a řekla. „No nic. Pokouším se o nemožné. Rozesmát tě." Řekla mezi hlasitým smíchem. ,,Není to nemožné." Zakroutila jsem hlavou. ,,A co to teda je?"
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Feb 02, 2017 9:55 pm
ZJ-Tábor
Zvedla jsem pohled a koukla se Darky do očí. Připadalo mi, že to trvá moc dlouho. To hrobové ticho a tak. Otevřela jsem tlamku, ale nevyšel ze mě ani hlásek, tak jsem ji opět zavřela. Promýšlel a jsem si každý slovo, ale spíše mi připadalo, že každou chvilkou uteču. Nechtěla jsem. Jako kdybych utíkali před problémem, ale bylo teď toho moc. "Darkness promiň. Mám tě ráda a...jsi skvělá kamarádka, ale..."Zmkla jsem a otočila jsem hlavu a zahleděla se na krajinu. "Co to s tebou sa*ra je?! Hilary! Vzpamatuj se!" Zakřičela jsem v mysli doopravdy už naštvaná sama na sebe. Naposledy jsem se koukla na bílou vlčici kterou jsem měla ráda a moc jsem si ji vážila jako bety. "Snad se brzy zase uvidíme. A ne že tě uvidím kdoví kdy." Nakonci slov jsem se trochu usmála, ale pak jsem se rozběhla pryč. Upadlo mi při běhu pár slz. Mrzelo mě, že jsem utekla před kamarádkou, ale musela jsem. Doběhla jsem do tábora. Zastavila jsem se. Packou jsem si otřela slzy a zatřepala jsem hlavou. Uviděla jsem Maysie, Yllin a Lyru. Kýval jsem k nim hlavou na pozdrav. Na mým obličeji se objevil klidný úsměv. Klidně jsem si sedla a máchla ocasem.
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Feb 02, 2017 10:10 pm
Doupě -> Tábor
Hexy odešla. Nezapomněla jsem se s ní rozloučit, nicméně poté jsem zalezla do doupěte. Byla jsem otupělá a unavená, takže nebylo divu, že jsem hned usnula.
Probudila jsem se do podivného rána - necítila jsem pach Asmii. Prudce jsem vstala a začala jsem se rozhlížet, ale moje vlčátko tu nebylo. Bála jsem se, že se jí něco stalo, ale bylo pozdě na to pátrat po ní. Jediné místo, které mě napadlo a kam by se mohla zatoulat, byl tábor a proto se stal mým novým cílem. Sklonila jsem se k Angiemu a oblízla jsem ho na čumáku, pak jsem se rozběhla ven z doupěte.
Dorazila jsem již brzy a začala jsem se tozhlížet po něčem malém - Asmiu jsem ale pořád neviděla. Bylo mi to trochu líto, ale doufala jsem, že přežila a má teď někde pěkný život. Postarej se o ní, Draku přírody. Nedopusť, aby umřela. Dej pozor i na Hexy, Sanita a jejich vlčátka. Na Zhiu a její rodinu i na Sheyu, Ari, Telantese a Lumine. Chtěla jsem pokračovat - Náhle jsem však zahlédla bílou srst vlčice, která seděla sama - Hilary. Okamžitě se mi na tváři objevil úsměv a bez dalšího váhání jsem se za ní vydala. "Ahoj," pozdravila jsem jí mezitím, co jsem mávala ocasem.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Feb 02, 2017 10:36 pm
Tábor
V klidu jsem přemýšlela nad životem a sledovala okolí. Nedělo se nic nenormálního což mi na jednu stranu vyhovovalo, ale na druhou vadilo. Nějaký rozptýlení by neuškodilo. Máchla jsem ocasem a přemýšlela jsem ke jsou moji přátelé a jak se májí. "Kde je asi Rita? Nebo kde je taková Rose? Dlouho jsem ji neviděla...A co třeba Raven a nebo Brand?" Napadali mě jména vlků, které jsem dlouho neviděla. V tom jsem spatřila hnědýho vlka s modro-zelenými znaky. Byla to skvělá kamarádka se kterou jsem si hned sedla a hned jsme se skamarádily. Zavrtěla jsem ocasem a vstala jsem. "Ahoj Crystal." Pozdravila jsem a Pokývla jsem hlavou. "Jak jde život? Jak se mají vlčata? Jak nad tím přemýšlím..., tak musejí být už velká, ne?" Asi jsem ji položila moc otázek, ale byla jsem zvědavá a Crystal byla moje skvělá kamarádka.
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Feb 02, 2017 10:39 pm
Tábor
Byla jsem ráda za to, že hned navázala konverzaci a dokonce vypadala vesele. "Život jde vcelku dobře, nebo spíše... obstojně. Nic extra, ale není to ani nic hrozného. A ano, ale v poslední době jsem viděla jen Hexy - má už dokonce partnera, se kterým založili rodinu," řekla jsem spokojeně, byla jsem na ní hrdá. Usmála jsem se. "A co ty, jak je to s tebou? Cítíš se už lépe?" zeptala jsem se jí. Chtěla jsem vědět, jak se má její situace, protože mi na ní hodně záleželo. Nebyly to pro mě jen nějaké otázky proto, abych se také ptala - doopravdy jsem chtěla znát odpověď a doufala jsem, že bude kladná. Hilary si toho zažila už hodně a zasloužila si mít odteď jen pěkný a poklidný život.
Pellka
Pellka
Počet příspěvků : 141
Datum registrace : 21. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Feb 02, 2017 10:55 pm
Doupě
Probudila se, možná to bylo silné kručení v břiše co ji probudilo z tak hlubokého spánku, nebo náhlá změna počtu vlků v doupěti. První jenom střihla ouškama a nakonec zvedla hlavičku z chladné země. Divná tma začala mizet až ve chvíli, kdy se její oči začaly odlepovat od sebe a z malé štěrbiny náhle byl zcela nový svět. Zamžourala kolem sebe, vše bylo podivně rozmazané ale zároveň hýřilo tolika barvami, byli tak krásné až ji na tváři vykouzlily úsměv. Byly tam odstíny červené, modré a bůh ví čeho všeho ještě. Nadšeně a poměrně neohrabaně se rohlížela všude kolem, jedno očko ji už teď ujíždělo trochu stranou, tudíž její výhled nebyl tak dokonalý jako ten ostatních, ale ji se zdál perfektní. Zvedla jednu tlapku do vzduchu a plácla s ní o zem, poté nadšeně kníkla a švihla ocáskem.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Feb 02, 2017 11:09 pm
Tábor
Usmála jsem se a zavrtěla jsem opět ocasem. "Je pravda, že se vcelku nic neděje. Začíná být podezdřelý klid, ale proč ne?" Pověděla jsem s klidným úsměvem. "Naposledy před rokem bylo sucho. Je však moc dobře, že je klid. Je to moc dobře." Prolítne mi hlavou. "Takže budeš babičkou? To gratuluji a taky především gratuluji Hexy a jejímu partnerovi. Snad ji jednou poznám nebo někoho z tvých dětí. Znám jenom Zhiu. A když si vzpomenu na naše první setkání." Zavzpomínám na tu noc kdy jsem myslela, že se propadnu hanbou do země. Když mi podala tu samou otázku, tak jsem se pozastavila. "Myslím, že to bude lepší. Snad." Pověděla jsem, protože ještě před chvílí jsem ještě utíkala před skvělou kamarádkou.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru