Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure I.

+110
Neara de Ainet
Onyxia de Ainet
Nozdormu de Ainet
Fantomas
Allweena von Bella
Northie de Hermes r.Gája
Dawano
Loeki
Maura Lila
Hige
Pellka
Terreon
Varox
Horrie Orcan
Dino de Mal
Safira
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Acio Darkside Sword
Rue Shawty
Blix von Joltstein (†)
Maysie
Gwen
Taeron ,,Ferox" von Bella
AlyanGáj
Zhia de Mal
Remington
Luna Verinen Lumen Terät
Haske
Marsie
Trap
Nikdo
Teebihe
Arisu de Hermes z r.Gája
Louie
Aer Steam
Zeal Argentea Phantasia
Aeonii de Orietr
Aiko Nirakebe
Manon
Arco Iris Criest
Kinrano Nox
Bellatrix von Bella
Azurin de Ainet Joltstein
Emerald Ainet Jolstein
Madow De Ainet
Marf
Desert Rose
Vinteren da Dårlig
Mook
Severus-Azul
Jack Ian Snart
Snouwi
Tenebris
Aiko Aubree Silver
RavenGája
Essix de Avec
Zabini Tsuri FK
Panlaeth
Jєssiє
Demethres
Rain
Cavalier
Revancha
Tristan
Denn de Mal
Cora
Licarix
Befyriel
Destiny
Cyrano
Darkness
Nox
Jiraiya
Drak Osudu
Sorrin de Avec
Naiome
Dysnomia Krigare
Kaisa Airgideon
Aetas Volito
Lyra
Noemie
Sanito Uchiha
Roxynor Fireshadow
RitaGája
Asmia
Iedar Reed
Ester
Crystal
Riteru
Hexy de Mal
Hilary
Yllin
Kyurabi Nirakebe
Yiko
Haru
Kano
Akit
Aletosu Nanaeri
Haymitch Fireshadow
Reel Arashi
Salome Astral Virentem
Snow Snowdrop
Eldunari
Destiny Aqua
Lavaris
Dračí Potomek
Orange Majakki
IceMoon Majakki
Admin
114 posters
Goto down
AlyanGáj
AlyanGáj
Počet příspěvků : 219
Datum registrace : 13. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Emerithy
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Mar 13, 2017 7:05 pm
Skály úplňku - u Kaňonu kozorožců
Probudil se jako omámený. Vše bylo tmavé, byla tma a pršelo. Nemohl se jen tak válet na zemi a pospávat a proto prudce vstal. Všechno ho však bolelo, ale on zatnul zuby a hrdelně zavrčel. Svaly se mu napnuly a on s pomalu rozešel po skalách. Na chvíli se však zastavil a pohlédl na nebe. Pod várkou mraků se skrýval nádherně zářící měsíc. Jeho žluté oči mu zbělaly. Zavrtěl hlavou a rychlejším tempem se vydal dál. Jak se vlastně jmenuji? Pomyslel si poněkud zaraženě při chůzi. Já jsem Hanaki. „Já jsem Hanaki!” Zavrčel mocným hrubým a hlubokým hlasem a zavyl. Rozběhl se po cestě, kterou šlapal dál dolů a seběhl dolů do menšího údolíčka. Kaňon. V tuto chvíli se ozval Menmerix. „Ayle Ayle…” „Žádnyho Ayla neznám.” „Neřvi. Máš magii, mluv se mnou v hlavě blbečku.” „Možná až mi přestaneš říkat blbečku, haj_le.” Změnil ses… „Jak bych se mohl změnit? Já nežil před tím.” Ne? A jak to, že jsi tak veliký? „Co já vím. Asi bych si něco pamatoval, ne snad?" Nejmenuješ se Hanaki. Tvoje jméno je AlyanGáj a tvoje matka i otec jsou na tomto území. Je tu i tvá partnerka a moje nejmilovanější. Tak abych ti to ujasnil, Menme, já nejsem AlyanGáj, nemám na tomto území rodinu a ani žádnou partnerku. A ty taky ne. A teď sklapni. Chci si vyčistit hlavu. Dobře…promiň… 'Hanaki' jak myslíš…” Menmerix ztichnul a Ayl, teda…Hanaki se dal zase do pohybu. Šel směrem vpřed, nevědíc kam. Trochu však doufal, že jde přímo k vodě.
Greeny Orcan (†)
Greeny Orcan (†)
Počet příspěvků : 60
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Mar 14, 2017 11:53 am
/Misty Forest/
Pozastavím se a nechávám veverky běžet, jakmile vidím bratra opřeného o strom. Chvilku na něj nechápavě hledím, pozvednu do vzduchu jednu tlapku. Co to dělá? O co se snaží? Hraje si na veverku? Hm, vlastně proč ne, může to být sranda! Zazubím se a rozběhnu se k němu. Čenichem mu dloubnu do zadku a následně už jej hlavou tlačím výše. ,,Máš ji?" zeptám se zvědavě, vrtíc zeleným ocáskem. Hele, to není špatné... tím spaním o toto všechno přicházíme! Nesmíme tolik spát!
Horrie Orcan
Horrie Orcan
Počet příspěvků : 38
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Horrie Orcan
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Mar 14, 2017 12:14 pm
Mlžný les

Když mi bratr pomůže nahoru, zachytím se nějaké větve a vyškrábu se na ni. ,,Díky, kámo." Obejmu kmen stromu packama. A podívám se dolů. Úplně omylem. A zatočí se mi hlava. Asi jsem měl zůstat na zemi, a né si hrát na šplhavce. Raději se rychle podívám nahoru. Veverka sedí na větvi nade mnou a vypadá, že se mi směje. Co si to jako dovoluje? Naštvaně se na ni zašklebím a ukážu jí zuby. Aby viděla, že ji klíďo píďo můžu zakousnout. A ona raději zdrhne. Povzdechnu si. Co mám dělat? Jak slezu? Bezradně se podívám na Greenyho postávajícího pod stromem. ,,Pomoc!" Zavolám na něj. Tvářím se u toho v celku vyděšeně. Nechci se na té zemi rozplácnout jak palačinka.
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Mar 14, 2017 2:01 pm
ACIO
Tábor
Nevím, jak dlouho to bylo, ale cítil jsem se úžasně. Konečně den, kdy jsem se pořádně vyspal a probudil jsem se čerstvý - a možná o něco více přespalý, ale to jsem momentálně neřešil. "Mm," zamručel jsem a zvedl se do stínu stromů. Cítil jsem se tu méně viditelný, i když to tak často ani být nemuselo, vyhovovalo mi to. Když jsem konečně zjistil, kde se nacházím, mírně jsem se zamračil. Nelibý pocit ze mě odpadl hned, co jsem zahlédl vlčici s bílým kožichem. Bez váhání jsem se zvedl a vydal se k ní. Byl u ní ale jiný vlk, vypadal schopně. Žárlivý pohled na mém obličeji byl velmi zřejmý. "Kdo je to?" zeptal jsem se Yllin kamenným tónem, tedy jsem nezněl nijak naštvaně - alespoň jsem se o to pokoušel. Přitom jsem polovičně koukal i na vlka (Varga).
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Mar 14, 2017 2:10 pm
Tábor
Pozrela som sa na svojho partnera, ktorý sa prebudil. Vyštartoval ku mne rýchlym behom a na jeho tvári som videla žiarlivý pohľad. ,,To je Alfa a nič medzi na mi nie je. Pracovný vzťah." povedala som rýchlo a oblizla som ho na ňufáku. Cítila som vo svojom vnútri nový život. ,,Zobudil sa v blbej nálade." referovala Kudla. Ďakujem, môžeš ísť. odvetila som modlivke, ktorá sa mi vyšplhala po nohe a zaliezla do záhybu môjho plášťa. 
Roxynor Fireshadow
Roxynor Fireshadow
Počet příspěvků : 49
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Roxynor Fireshadow
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Mar 14, 2017 3:00 pm
Tábor
Trvalo jen chvilku, než jsme se ocitli v táboře a já jsem musela malinko zvýšit hlas, protože tady už nebylo tak ticho jako nahoře na skalách. "Ale ano, potkala jsem jejího partnera, zdá se celkem fajn. Slíbil mi, že nám to vlče přijdou ukázat." Vesele jsem švihla ocasem a kývnutím hlavy pozdravila Yllin, která se u nás objevila. Zůstala jsem zticha, nějak jsem neměla náladu řešit záležitosti smečky. A za chvíli tu byl i černý vlk, zřejmě Yllinin partner, který se netvářil vůbec příjemně, podle jeho slov žárlil. To jsem tak neviditelná?! Pořádně jsem se narovnala do celé své výšky a tiše si odkašlala. "Zdravíčko."
Pellka
Pellka
Počet příspěvků : 141
Datum registrace : 21. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Mar 14, 2017 5:09 pm
Poblíž doupěte - Modřínový les
Zřejmě na chvíli po té nešťastné události s bolavým bříškem usnula, jelikož pořádně začala vnímat a otevřela očka až ve chvíli, kdy na ni promluvil známý hlas. Střihla ouškama, výjimečně měla i oči správně srovnané, avšak jistá nemotornost tím nemizela ani to, že prostě občas viděla hůře. Zamžourala ospale na tatínka tyčícího se nad ní, jak se k ní sklání a poté ji zvedá za srst. Byl to zvláštní pocit, nemusela se spoléhat na své tlapky a přitom země ubíhala, bylo to jako by...Ano, jako by létala, tlapkama ledabyle pohupovala a na tváři ji vykvetl šťastný úsměv. Kam to vůbec mířili? Na výlet? Chtěl ji snad něco ukázat? Možná si šli hrát? A přijdou tam potom ostatní? Při té myšlence se její tlapky zastavily a po několika minutách možná až hodinách se velký modrý táta zastavil a její maličkost položil na zem. Ihned při dopadu začala do hlíny tlapkou rýt nejrůznější obrazce s poťouchlým úsměvem. Než se ale stačila zeptat na cokoliv, promluvil on sám a neříkal to žádným hezkým tónem, byl nový a když to zaslechla, srst na zádech se ji zježila. Už v tu chvíli věděla, že takový tón už nechce slyšet a zřejmě nejde o nic pěkného. ,,Podvodnice?" Zopakovala směrem k němu, jak smutné, že na svůj věk toho věděla tak málo.
Acio Darkside Sword
Acio Darkside Sword
Počet příspěvků : 35
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Mar 14, 2017 5:27 pm
Tábor
Věřil jsem tomu, co Yllin řekla, proto jsem jen mírně přikývl a její oblíznutí jí oplatil. V tu chvíli mi došlo, co jsem slíbil. Podíval jsem se na vlčici, která teď vypadala mnohem větší, než před malou chvílí. Dle místa a typu jejího postavení jsem soudil, že se jedná o druhou Alfu. "Zdravím," vyfoukl jsem ze sebe. Dříve jsem si myslel, že dokážu porazit kohokoliv, kdo se mi postaví do cesty. Vždy jsem viděl v jejích očích něco, co mi napovídalo, že je dokážu přemoci a vést. Jenže tady to bylo jiné, ona vlčice tu slabou jiskru v oku neměla. Neznal jsem to. Situaci, kdy se já musím pokořit jiným. "Chtěl bych se přidat do Vaší smečky," promluvil jsem k oběma (Roxynor a Varg). "Splním jakoukoli zkoušku, kterou mi zadáte. Nebudete litovat, to vám slibuju," taková slova o přidávání se do smečky mi byla proti srsti, ale co bych pro mojí rodinu neudělal? Přeci jen to bylo to jediné, co jsem tady, v Niwatu, měl za úkol.
Rue Shawty
Rue Shawty
Počet příspěvků : 309
Datum registrace : 13. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Mar 14, 2017 5:39 pm
Poblíž doupěte -> Před doupětem
Když jsem se ohlédla, viděla jsem, jak táta bere Pellku a utíká s ní - někam jinam. Pryč? "Hej!" štěkla jsem za nimi, ale bylo pozdě, už skoro zmizeli z dohledu. Uraženě jsem se posadila a špičkou ocasu jsem rytmicky bouchala do země. Oni odešli beze mě? pomyslela jsem si. Beze mě! zopakovala jsem si v hlavě a vyfoukla jsem vzduch, který mě dráždil. To snad ani není možné, jak tu mohli nechat zrovna mě? otázky se mi kupily v hlavě. Se zdvihnutou hlavou jsem odkráčela směrem k doupěti. Brala jsem to, abych je následovala, jako něco naprosto pod mojí úroveň. To oni by mě měli prosit, abych šla s nimi! Nebo ne? Nebyla jsem si úplně jistá, jestli to tak funguje. Lehla jsem si před východ z doupěte. Moje tělo bylo větší a rostla jsem stále víc a víc každým dnem. Původně jsem se chtěla naučit lovit s pomocí Aertixe, ale teď jsem na to moc neměla chuť. Vlastně jsem neměla chuť na nic. Otravné otázky mě pořád štípaly do mysli a nutily mě přemýšlet nad nimi. Podrážděně jsem zavrčela teoreticky sama na sebe a švihla jsem ocasem. Všechno, co se tu děje, je zvláštní...
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Mar 14, 2017 5:39 pm
Tábor
Pozerala som sa na Acia. Pochopil, že tí dvaja sú Alfy. Vyzeralo to tak, že sa mu do toho nejako nechce ale napokon sa prekonal a zažiadal o skúšku. Išlo to z neho ako z chlpatej deky. Vyzeralo to tak, že najprv každé slovo požul skôr ako ho vypľul. Položila som si hlavu na jeho silný krk. ,,To dokážeš, verím ti." povedala som. Zvládne to, uvidíš. pomyslela som si a pozerala som sa na Roxynor. 
Acio Darkside Sword
Acio Darkside Sword
Počet příspěvků : 35
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Mar 14, 2017 5:43 pm
Tábor
Ucítil jsem teplo mé partnerky, které mě zahřálo nejen napovrch, ale i uvnitř. "Děkuju za podporu," špitl jsem jí do ucha. Teď jsem se ale musel více soustředit a nebyl čas na hrátky, které mě teď k této situaci napadaly a bylo jich bohaté množství. Obrázil jsem se tedy zpátky k Alfám, doufajíc, že ono menší odklonění od nich nijak nepohorší jejich pohled na mě a neztíží mi tak pobyt zde - který jsem jen tak mimochodem ani získat neuměl. Kdykoliv, kdy jsem cítil jen menší nervozitu z příchozího - což naštěstí nebylo často - jsem se zasoustředil právě na to, že tu mám partnerku a ihned jsem se cítil lépe.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Mar 14, 2017 5:49 pm
Tábor
Bola som na Acia hrdá. To že sa dokázal premôcť a požiadať o skúšku do svorky, vykazovalo to, že dôvera medzi nami sa upevnila omnoho viac. ,,Vždy budem za tebou stáť." zamumlala som slovká dôvery a odstúpila som trochu bokom, tak aby som mala na celú scénu výborný pohľad. Mala som ho rada. Acia som milovala celým svojim srdcom. Švihla som chvostom a usmiala som sa na Acia. 
Taeron ,,Ferox
Taeron ,,Ferox" von Bella
Počet příspěvků : 94
Datum registrace : 10. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Mar 14, 2017 6:55 pm
V Yllin

Doplňoval energii, když se celá bezpečná zóna začala opět hýbat, což ho spolehlivě probudilo. Vytrčil podlouhlé výčnělky jak nejdál mohl a nespokojeně sebou zavrtěl. Nebyl nadšený z nepříjemně nepředvídatelných pohybů. Moc si přál, aby se tahle příjemně teplá jeskyňka konečně ustálila a on si mohl dopřát tolik potřebný a uvolňující spánek. Během vrtění se mu v hlavě zrodil zajímavý nápad. Jestliže za stěnou slyšel zvuky a hlasy, které nedokáže rozeznat, musí za stěnou být i zdroj oněch nepříjemných pohybů. Chtěl stěnu opět trochu pozlobit, byť si nebyl jaké následky to na ní zanechá. Chaotickým mácháním podlouhlých výběžků se pokusil dostat blíž ke stěně. Navzdory jeho očekávání to opravdu fungovalo a on se začal pomalu sunout k červené přepážce mezi ním a světem venku. Pomalým, klouzavým pohybem se jeho malé tělíčko přibližovalo k zdroji pohybu. Když se ke stěně konečně dostal, neváhal a plnou silou zadních výrůstků do stěny uhodil. Bylo to neuvěřitelně uvolňující. Netrvalo dlouho a Taeron zjistil, že ho to docela i baví. Napřáhl se tedy znovu a uštědřil stěně další ránu.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Mar 14, 2017 7:05 pm
Tábor
Ucítila som pohyby v bruchu. Najprv začali jemne a úplne obyčajne. Bolo to zvláštne, dokážem odchovať ďalší vrh mláďat. Nesklamem ako partner a rodič. To nemôžem dopustiť. Zrazu sa skrútnem od bolesti. To malé bolo riadne živé. Zdalo sa mi, že som čoraz citlivejšia na svoje brucho. Pri predchádzajúcom vrhu ma to tiež bolelo ale inak bolelo, nie takto brutálne. Bolo to celé divné. Zahmlievalo sa mi pred očami a zatackala som sa. To nemôžem. Nemôžem odpadnúť pred alfami a Aciom. pomyslela som si a zatínala som zuby. Točila sa mi hlava a laby sa mi motali. V hlave som mala prázdno. Nevnímala som, svoj dutý náraz na zem. BUCH. Žuchlo moje telo a ja som upadla do bezvedomia. O chvíľu som otvorila oči. Pred sebou som videla Tábor ako rozmazanú šmuhu. V hlave som mala nič. Pred očami mi blikalo a ja som sa postavila. Tackavým motavým krokom som podišla k Aciovi a oprela som sa o neho. Cítila som sa slabo a unavene. ,,Toto sa mi nikdy nestalo."  zašepkala som. Mala som sucho v tlame a jazyk sa mi lepil na podnebie.
Gwen
Gwen
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Mar 14, 2017 7:12 pm
Za Allweenu
Yllinino bříško
Malá kulička se probrala, když ucítila prudký náraz. Byla na nějakém místě, které jistojistě neznala a ani ho nechápala. Nemohla ho chápat. Jen se nějak zahýbala, aby dala najevo svou existenci a znovu se někde uvelebila, avšak ani to nebylo vhodné, proto se pohnula znovu a hledala tu správnou polohu, čímž do té věci, která ji věznila (mamčino bříško) tak jako kopala.
Terreon
Terreon
Počet příspěvků : 350
Datum registrace : 25. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Mar 14, 2017 8:27 pm
Misty Forest
Bylo poněkud zvláštní jeho zjevování, prostě se jednou za čas vyhrabal z houští a opět se ponořil do normálního života vlků ze smeček. Nakračoval si to spokojeně lesem, hlavou pohupoval tak, že mu ofina neustále přeskakovala ze strany na stranu a kožich byl čistý jako nový. Možná se o něj tak staral kvůli té podivné vlčici co mu ho tak zkritizovala, kdo ví? Jeho pozornost ale náhle přilákal neznámý hlas, přesněji žádání o pomoc. Střihl ušima, ne že by se někdy cpal do hrdinských kousků, ale takhle mohl rozšířit řady svých obdivovatelů. Došel tedy po pachu na místo, kde stáli ti dva ubožáčci, přesněji vlčata, jedno se drželo větve a druhé na něj zíralo ze zdola. ,,To jsou v dnešní době srandičky." Zalomcoval hlavou nechápavě a sedl si k tomu na zemi. ,,Za našich mladých let, jsme měli lepší věci na práci."
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Mar 14, 2017 9:25 pm
Před doupětem
Najednou Blix zmizel a vzal s sebou Pellku. Podle jeho myšlenek jsem poznala, že je naštvaný, že poznal, že se scházím s Toshirem a že zřejmě jeho ani Pellku už nikdy neuvidím. Postavila jsem se před doupě a zavyla. "Pellyyyyyy!!!" Moje zoufalé vytí se neslo krajinou a bylo slyšet přes celé území. Pak jsem si k sobě přitáhla Rue a rozplakala se. "Rue... sestřičku už... neuvidíš..." Zašeptala jsem mezi vzlyky.
Blix von Joltstein (†)
Blix von Joltstein (†)
Počet příspěvků : 200
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Mar 15, 2017 9:58 am
Blix:
/Modřínový les/
Povzdech jsem si a na chvíli si lehl k dceři. Bylo mi jasné, že jí to musím s chladnou hlavou vysvětlit. ,,Máma a já... jsme spolu. Máme se rádi, jsme partneři. No a partner je v životě vždy jen jeden, víš? A ona má mě jako partnera a schází se s jiným vlkem. Ani mi o tom neřekla. A to se nedělá. Chápeš?" vysvětlil jsem a následně se jí zeptal. Nezjevovala známky magie, zatím. Možná ji zdědila... pomyslel jsem si. Asi se s ní vydám na cestu do dalekého Německa. Třeba ještě Joltsteini přežili... Třeba budeme jejich naděje! pomyslel jsem si naivně a protočil očima. ,,Dám ti na výběr. Buď budeš se mnou - udělám z tebe skvělou a odhodlanou bojovnici, nebo tě pošlu za mámou a už se mi radši nikdy neukážeš." zazubil jsem se, přičemž mi tesáky zajiskřili.




Greeny:
/Misty Forest/
Podíval jsem se zoufale na Horrieho, který nevěděl, co dělat, aby slezl opět dolů. Tak proč tam chtěl lézt? Mohl tam aspoň trochu vydržet, když už... pokroutil jsem hlavou a povzdech si. ,,Počkej bráško, přivedu pomoc!" zahulákal jsem, otočil se a do něčeho otráveně hudrujícího vrazil. Leknutím jsem odskočil. Byl to velice zvláštně vypadající vlk (Terreon). ,,Asi to byl blbý nápad, to ano. Prosím, pomož mu, nevíme, co máme dělat!" zasténal jsem a posmutnil. To bylo rychlé... bude z toho něco? Já bych se za ním klidně i vyškrábal, ale otázka by byla stejná. Jak dolů?
Rue Shawty
Rue Shawty
Počet příspěvků : 309
Datum registrace : 13. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Mar 15, 2017 10:03 am
Před doupětem
Maminka vypadala smutně. Nechápala jsem to, ale nebránila jsem se, když jsem ucítila její jemný a měkký kožíšek. Její slova se mi nelíbila. "Jakto?" začala jsem zvídavým hlasem se smutným podtónem. "C-co se stalo? A proč jsi smutná? Kam šla sestřička a tatínek?" měla jsem spoustu otázek a třeba na ně právě Maysie zná odpovědi. Trápilo mě, když jsem jí viděla takhle a chtěla jsem jí pomoct. Neznala jsem ten pocit trápení se kvůli někomu jinému, ale bylo to vcelku přirozené. "Nebreč! Určitě se vrátí! Proč by neměl?" sama jsem spíše věřila tomu, že sestřičku už neuvidím. Jenže proč? Všechno se mi to motalo dohromady.
Horrie Orcan
Horrie Orcan
Počet příspěvků : 38
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Horrie Orcan
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Mar 15, 2017 10:45 am
Místy Forest

Nohy mi začnou na větvi podkluzovat. Až mi zadní tlapky podjedou úplně a já se tak tak držím těma předníma. Nevypadá to se mnou zrovna nejlíp. Proto začnu ječet. ,,Já spadnúúú!" A přes hluk způsobený mnou jakýmsi zázrakem zaslechnu Greenyho a dalšího nějakého vlka. Cože? To už mě šálí slech? Otočím hlavu a opravdu uvidím vlka s ofinou. Ten mi pomůže! ,,Zachráníš měé? Prosíím?" Prosebně na něj zamrkám. A to způsobí, že trochu zakolísám. Asi se už dlouho neudržím. Proč jsem na ten hloupý strom lezl?
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru