Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

+64
Mandarino (†)
Lucas
SinHa
Naoki
Maysie
Hexy de Mal
Diego [Alfa]
Terreon
Kira Mai
Electra Aqua
Aetas Volito
Alsafi Nashira
Akio
Nareime Dead Demon
Man'yak
Nira
Nuhrash
Aragorn Elessar Telcontar
Angelo Amadeo FKA
Catorce
Bodka
Jєssiє
Drak Osudu
Dino de Mal
Northie de Hermes r.Gája
Zeal Argentea Phantasia
Attie
Varox
Destiny Aqua
Zabini Tsuri FK
Aeonii de Orietr
Lavaris
RavenGája
Orfeon Virentem
Sorrin de Avec
Vinteren da Dårlig
Dysnomia Krigare
Haske
Aiko Nirakebe
Mook
Zanyzyn
Miriamel Saluber
Madow De Ainet
Reykai Kanya Shader
Spirit
Alyss
Caendore
Nox
Louie
Salome Astral Virentem
Denn de Mal
Arco Iris Criest
Kaisa Airgideon
Tristan
RitaGája
Sasori no Suke
Keiran Criest
Crystal
Sethori Astral Virentem
Desert Rose
Ryuusaki
Toruo de Ainet
Půlnoc
Admin
68 posters
Goto down
avatar
Admin
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 47
Datum registrace : 31. 10. 16

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. Empty Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Tue Nov 01, 2016 4:58 pm
Příběh smečky Stříbrného fénixe I. 6f5chi

Smečka stříbrného fénixe













O heslo žádejte u alf nebo u některého člena smečky.
Vůdci: Attie a Shiloh



Zákony smečky stříbrného Fénixe













Vlčata
Posty: Dokud vlče nedospěje, bude mít post vlčete (ani Vetřelec, ale ani Kappa).
Zkoušky do smečky: Po překročení věku tří let, čili dospělosti vlčeti připadá post Vetřelce, nehledě na posty jeho rodičů a je v jeho zájmu dojít za alfou pro úkol.
Vychovatelé vlčat: Vychovávat vlčata budou do dvou let rodiče, mezi druhým a třetím rokem musí vlče sebrat své nasbírané vědomosti a učit se dál samo.
Rodičovství:Vlča­ta mohou mít pouze Kappy a vyšší.

Vetřelci
Posty: Podle toho, jak zkouška dopadne, alfa rozhodne, zda-li je jedinec hoden být ve smečce. Nezáleží na vydařenosti zkoušky, když uspěje, vždycky bude začínat u Kappy. Vyšší posty (delta, gamma, atd.) uděluje alfa po dalším přezkoušení. Vlci za ní chodí v případě, kdy se cítí, že jsou schopni zkoušku udělat, ve výjimečných případech alfa vybírá vlky sama, ale i přesto musí podstoupit zkoušku. Vyšší posty může dávat i beta, ovšem předtím, než post udělí, se musí poradit s alfou.
Alfa si vyhrazuje právo uchazeče prohlédnout myšlenkově, aby zjistila jeho úmysly.
Práva vetřelců: Vetřelec nesmí lovit na území smečky – trest smrti. Smečka nemá právo zabít vetřelce bez vážného důvodu – musí se nějak provinit, aby zemřel.
Pobyt vetřelců na území smečky: Vetřelci mohou být na území smečky maximálně do měsíce (v reálném světě), pokud do té doby nevyhledají alfu, musí území opustit, jinak má smečka právo s nimi naložit podle jejich úsudku.

Další smečky
Příjem vlků z jiných smeček: Alfa musí konzultovat s jinou alfou ze smečky, z které chce vlk přestoupit.I přesto musí přecházející vlk splnit zkoušku, kterou bude mít o něco těžší, než normální vetřelci.
Vztahy s ostatními smečkami: Záleží na hojnosti zvěře, ale s většinou má smečka neutrální až pozitivní vztahy.Vyjma smečky Barona a Bastet Virentem, k těm alfa chová trochu nedůvěřivé pocity.

Povinnosti a zákony
Profese: Platí, aby byla profese udělena, chodí se za alfou, možno dojít i za betou – v případě válečníka a hraničáře za pouze alfou.Alfy si samy určují speciální ochranu podle jejich schopností a obecných sympatií k nim. Takoví vlci dostanou speciální zbroj a je jejich hlavní povinností chránit alfy.
Lov: Loví si jedinec i skupinka, na tom nezáleží. V létě se loví více, než v zimě. Každý vlk/pár je povinnen ulovit nějaký kus zvěře do zimy a věnovat ho smečce, aby se v zimě mělo co žrát. Pokud se tak nestane, stihne ho trest. Je zakázáno lovit vzácné druhy zvířat. Přísný zákaz jakkoliv ohrožovat stříbrné fénixe.

Zákony smečky:

  • Zapovězená slova jsou jména mrtvých/ztracených potomků alfa páru (čili Lexi, Ezio, Storm, Fortis), stejnětak jako narušovat jakkoliv myšlenkovou magii alfy Attie.

  • Není nutné se v přítomnosti alf klanět, postačí, když vlk odvrátí hlavu jako důkaz podřízenosti (jako u opravdových vlků), dokud alfa nepokyne, aby na něj pohlédl nebo neodejde.

  • Alfa, Beta a Gamma mají právo zabít vyhnance, popř. Omegu bez jakéhokoliv vážného důvodu.

  • Je zakázáno vstupovat na bez přítomnosti nebo speciálního svolení alfy do Dýňového lesa kvůli tomu, že na tomto místě žije vzácný mystický tvor Fénix. Místo je chráněno myšlenkovou bariérou, která informuje obě alfy, jen co skrz ní někdo vstoupí, načež alfa pošle vyslance (nikdy nemluví o tom, kdo to je, zda-li je to vůbec vlk), který viníka přivede a vůdci rozhodnou o jeho trestu.

  • Každý člen se musí chovat podřízeně ke speciální ochraně vůdců.

  • Pokud speciální ochrana nemá z nějakého důvodu možnost chránit život alf, je povinností každého vlka, aby ochránil alfy.

  • Partnerství není nijak omezeno.


Skuteční hráči
Požadovaná aktivita: (Lze se omluvit z nepřítomnosti – dopředu!): Minimálně 1× za 14 dní.
Počet postav: Neomezeno.

Akce
Přihlásit se může kdokoliv.
Stříbrní fénixové:
Je to druh fénixů, dá se poznat podle stříbrně až šedě
zbarveného peří. Tito ptáci nemají s ohněm nic společného, jako
normální fénixové, jinak jsou jejich schopnosti stejné.
Fénixové žijí ve speciálně vyhrazené části území (doplním),
kam je zakázáno vstupovat bez povolení, vyjma alf.
Fénixové s vlky nijak nekomunikují, ani jim nepomáhají, čili
smečka nemá oproti jiným žádnou výhodu, pouze má na území jiný
druh.
V podstatě se o nich skoro nic neví, pouze to, že umí krásně
zpívat a milují semínka dýní, kterých je taky vyhrazená
rezervace plná.
Mapa
Příběh smečky Stříbrného fénixe I. 9aclcm
(Pro zvětšení klikni)
Zkratky: N. d. v. – Niwatský duhový vodopád
P. v. C. – Pomník vlčice Catherine
Catherine
Postava Fabulo nacházející se u Řeky Wolf. Od té doby, co se tam zjevuje, se nikdo v řece nemůže utopit.
MOTTO
Myslete pozitivně, ale stále rozvážně. Každá maličkost vám může změnit život. Zazářte jako stříbro, které je všude, pouze se skrývá za zlato. Stříbro je hrdé, ale nemá nos nahoru. Buďte takoví. Myslete stříbrně. Hae phantasia caedo argenteum.
Zeal Argentea Phantasia
Zeal Argentea Phantasia
Počet příspěvků : 599
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Dec 25, 2016 3:33 pm
Alfovské doupě --> Tábor
Probudila mě zřejmě zima, které nečekaně pronikla do vyhřátého doupěte. Nenuceně jsem se zavrtěl a obrátil na druhý bok. Místa jsem měl dost, jelikož jsem byl v doupěti opět sám. Otec už není, sestru jsem naposled viděl, když jsem byl ještě malé vlčátko a matka ?? Ta jistě někdo řešila Alfovské věci. Proloupl jsem očka, pohleděl na prázdné doupě a povzdechl si. Křečovitě jsem se protáhl a po menším přemlouvání jsem vyskočil na nohy. Záhadná moc jménem sníh, mě hnala ven. Miluji ho nadevše a nemohl bych si nechat ujít další hrátky v něm. Svižným krokem jsem vylezl z doupěte a stanul na Alfovském balkóně. Byl z něj krásně vidět na celý tábor. Majestatní obraz, který se vynořil před očima jsem mohl jen obdivovat. Jednoho dne odsud budu vládnout. Prolétlo mi hlavou, avšak přišlo mi to jako blbost, proto jsem na to hodně rychle zapomněl. Vesele jsem zhopkal dolů do tábora, přičemž mi ihned začal sníh křupat pod nohama. Široce jsem se usmál a lehl si tak, abych na něj viděl. Natáhl jsem tlapky a začal v něm vykreslovat různé ornamenty nebo dokonce stavět primitivní hroudy. Byl jsem jako malé vlče, ale to mě netrápilo.
Půlnoc
Půlnoc
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Dec 25, 2016 7:25 pm
Když se mě Alfa zeptala, na jméno, odpověděla jsem: **Jmenuji se Půlnoc. Samozřejmě, každý vlk má nějaký rod, protože každý má rodiče, ale byla bych radši, kdyby se mi říkalo jen Půlnoc. Nechtěla bych rozebírat můj rod.**
Toruo de Ainet
Toruo de Ainet
Počet příspěvků : 52
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Dec 25, 2016 8:07 pm
Doupě
Seděl jsem před doupětem už nějakou dobu, díval jsem se do prázdnoty. Necítil jsem se smutný, spíše to bylo rozespalostí - v noci jsem příliš nespal, pořád jsem se probouzel a tak jsem usoudil, že opět zkoušet usnout už nemá cenu. Slunce právě zapadalo, i tak bylo ještě vidět na okolní krajinu a tak jsem měl pohled na krásné červánky. Na druhou stranu to bylo dobré, nechodit již spát. Občas jsem se ale i tak snažil usnout ve dne, abych mohl vyjít na noční procházku, ale bylo to beznadějné a dnešní den se jen připsal k nepovedeným pokusům. Nebyl jsem s tím spokojený, protože pravděpodobně budu v noci zase unavený a nestihnu půlnoc. Přeci jen jsem ale něco naspal, když jsem se nad tím zpětně zamýšlel, takže tak špatné by to nemělo být, no ne?
Ryuusaki
Ryuusaki
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 371
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Dec 25, 2016 8:17 pm
Doupě

Probudil mě náhlý vnik studeného větru do vyhřátého brlohu. Jemně jsem zabručela a otočila se na druhý bok, abych unikla slunečnímu svitu, který byl tak pronikavý, biť ho tlumila vrstva mračen. Po pár pokusech o další spánek jsem se vzdala snahy a proloupla oči. Rozhlédla jsem se po prázdném doupěti a tiše si povzdechla. Už je to dlouho, co tu byla za změť malých chlupatých kuliček, pištících kvůli každé maličkosti. Chybí mi to. Když jsem očima zavítala ke vchodu do doupěte, spatřila jsem známá šedá záda. Vyskočil jsem na nohy a co nejtišeji došla k mému hrdinovi. ,,Baf." zašeptala jsem mu jemně do ouška a poté ho něžně skousla.
Toruo de Ainet
Toruo de Ainet
Počet příspěvků : 52
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Dec 25, 2016 8:25 pm
Doupě
Polekaně jsem sebou mírně škubnul, když mi ale v dalším momentu došlo, o koho se jedná, koutky se mi stočily do úsměvu. "Musím říct, že jsem se doopravdy lekl," přiznal jsem s uchechnutím se. Její medový hlas mi hned rozradostnil den. Užíval jsem si její přítomnosti - i maličkosti jako bylo to, že mi držela ucho. Pro mě bylo důležitější, že tu vůbec byla. Možná jsem byl až příliš zabořený do svých myšlenek, ale nebyly nějaké určité - teď už to stejně bylo jedno, v hlavě jsem měl jen mojí modrou princeznu. Místo pozdravu jsem jí oblízl na čumáčku. "Jakpak ses vyspala?" Asi jsem se na toto ptal často, ale chtěl jsem si být jistý, že je všechno v pořádku.
Ryuusaki
Ryuusaki
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 371
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Dec 25, 2016 8:41 pm
Doupě --> N.D.V.
Předtím, než jsem jeho šedé ouško pustila, ještě jednou jsem ho skousla. Vesele jsem ho obešla, hledíc do jeho ledově modrých očí. ,,Vážně ??" zeptala jsem se starostlivě. Nechtěla jsem ho nějak zvlášť polekat. ,,Promiň, to jsem nechtěla." sklopila jsem uši k zátylku a omluvně mu olízla čumáček. Opět jsem ho oběšla a sedla si po jeho boku, abych viděla na tu nádheru venku. Všechno krásně zasněžené. Jezero zamrzlé a led se v pronikavém slunečním svitu krásně leskl. Vzpomněla jsem si, jak jsme řádili, když jsem byla vlče. V tu chvíli mě chytla vlčecí nálada. Vyskočila jsem na nohy a opět předstoupila před něj, ,,Skvěle !" rychle a trochu nezdvořile jsem ho odbila ,,Pojď dolů !" seskočila jsem ke břehu a ohlédla se v naději, že se za mnou vydá.
Toruo de Ainet
Toruo de Ainet
Počet příspěvků : 52
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Dec 25, 2016 8:52 pm
Doupě -> N.D.V.
Zavrtěl jsem ocasem. "Ne, ne, takhle jsem to nemyslel, totiž... to vůbec nevadí," snažil jsem se jí nějak přimět k tomu, že se nemusela omlouvat, i když už to udělala. Když se posadila, obrátil jsem pohled zpět ke krajině, přesněji jsem se zaměřil na pohled na západ slunce, jež bylo již téměř pryč, který se nám naskytoval. Najednou Saki vyskočila a já jsem se opět nemusel nutit k tomu, abych zavrtěl ocasem. "Tak to jsem rád," zazubil jsem se na ní, přičemž jsem je zavřel. Jakmile jsem je ale otevřel, už byla pryč a volala na mě od vodopádů. Nenechal jsem se volat dvakrát a rozběhl jsem se po její stopě. Když jsem byl u ní, mírně jsem do ní drcnul a nasál její překrásnou vůni. "Je to tu nádherné, jako to vždycky bývalo," pronesl jsem nadšeně, sledujíc tu krásu - pak jsem se ale otočil na něco ještě krásnějšího, tedy mojí partnerku. "Pamatuješ na to, jak jsme tu byli poprvé spolu?" zavzpomínal jsem. "Tehdy jsi mě sem dovedla," doplnil jsem ještě s mírným uchechtnutím.
Ryuusaki
Ryuusaki
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 371
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Dec 25, 2016 9:19 pm
NDV

Jakmile sešel ke mě dolů, vesele jsem hupsla na led. Byl to takový příjemný hazard, jestli uklouznu, nebo rozložím váhu, abych se udržela na vratkých tlapkách. Ujistila jsem se, že jsem v bezpečí, zvedla hlavu a ze široka se na něj usmála. ,,To je." zastavila jsem se a pohlédla na svého sladkého hrdinu. Opatrně našlapujíc jsem se přesunula ke břehu jezírka. ,,Jak bych na to mohla zapomenout ??" zamilovaně jsem se na něj usmála a vykročila mu vstříc. Bohužel, tentokrát jsem si takový pozor nedala, uklouzla jsem a svého miláčka stáhla na zem sebou. Když jsem se rozkoukala, ležela jsem na něm plnou vahou. ,,Promiň." zazubila jsem se a láskyplně mu olízla čumáček.
Desert Rose
Desert Rose
Počet příspěvků : 474
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Dec 25, 2016 9:33 pm
Raven
Řeka vlčice Moon (Myslím)
Vlčice mi neodpovídala. Těžko říci, zda mě neslyšela a nebo mě jednoduše ignorovala. To jsem odvodit nedokázala a tak jsem ji kývla na rozloučenou a vydala se po zdejším toku řeky. Řeka měla poklidný pomalý proud avšak i při studeném klimatu zamrzlá nebyla. Nakloním hlavu k proudu a několika hlty do své tlamy dostanu osvěžující, ale studenou vodu. "Nehltej tak! Budeš nemocná!" zahudruje nespokojeně Iris v mé hlavě. Protočím očima, ale i tak mě její starostlivost přiměje k úsměvu. Klid Iris, nic se mi nestane. ujistím ji a slíznu si z tlamy několik neposedných kapek vody. Pozvednu hlavu a přimhouřím oči k horizontu. Zajímalo by mě, kde mají tábor. Skutečně bych někoho ráda potkala. pomyslím si a na hlavu si stáhnu kapuci mého hraničářského pláště, tak abych se mohla opět nepozorovaně pohybovat krajinou.
Toruo de Ainet
Toruo de Ainet
Počet příspěvků : 52
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Dec 25, 2016 9:40 pm
NDV
Bedlivě jsem pozoroval, jak stoupá na led - nechtěl jsem totiž, aby uklouzla a ublížila si. A doopravdy se ji povedlo udržet se. Zůstával jsem ale na břehu, nebyl jsem si úplně jistý, jestli na ten led chci jít. Neměl jsem ale moc na výběr, protože tentokrát Saki - jen co odpověděla - uklouzla a stáhla mě s sebou. Zasmál jsem se a láskyplné oblíznutí jsem mé princezně oplatil. Ležela na mě plnou váhou, ale nevadilo mi to. Spíše jsem se věnoval její krásné modré srsti. Byla tak jemná a hebká... Nakonec jsem se opatrně dostal zpod ní, tak, aby si neublížila, a zadíval jsem se na ní. "Mohl bych se na tebe dívat celý jde. Jsi tak nádherná," vydechl jsem menší obláček. Byl jsem již na ledu, chtěl jsem udělat krok k ní, ale ucítil jsem, jak se to klouže, a tak jsem radši stál na místě. "Eh, docela trapný moment, ale jak se na tomhle dá udržet?" uculil jsem se. Pravda, na ledu jsem ještě nikdy nestál. Většinou jsem se mu vyhýbal, ale nevypadalo to tak špatně.
Zeal Argentea Phantasia
Zeal Argentea Phantasia
Počet příspěvků : 599
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Dec 25, 2016 10:11 pm
Saki
NDV
Než jsem se z něj stihla překulit, osvobodil se sám. Usmála jsem se na něj a sedla si na studený led. Náhle jsem však pod náporem jeho lichotky úplně zrudla. ,,J-já se snad začnu červenat." zavtipkovala jsem, biť se to už dávno stalo. Moje oči se vpilo do jeho. Náhle ve mě vzplál krásný hřejivý pocit, který jsem cítila už mnohokrát předtím. Na ledu bylo všechno trochu nejisté, i přesto jsem vesele vyskočila na nohy a opatrným klusem si to k němu namířila. ,,Toruo, miluju tě." oblízla jsem mu čumáček a tvář. Usmála jsem se, když se snažil na ledu stát. Byl tak roztomilý, nejistý. Láskyplně jsem se na něj usmála. ,,Ani sama nevím, nějak to prostě jde." vykročila jsem, v tu chvíli se mi nohy rozjeli od sebe a já se roplácla na studeném ledu.
Toruo de Ainet
Toruo de Ainet
Počet příspěvků : 52
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Dec 25, 2016 10:23 pm
NDV
Uculil jsem se, když se červenala, vypadalo to roztomile. Pořád to byla ta modrá vlčice, kterou jsem potkal tenkrát u řeky. Byl jsem tak vděčný za to, že se nezměnila, protože já jsem jí měl rád takovou, jaká byla. Naštěstí stačilo zůstat na místě, protože ona se za mnou po tom ledu vydala. Nejistota ve mě rostla vcelku rychle, ale pohled na ní mne vždycky uvolnil. Udělal jsem opatrný krok vpřed, blíže k ní. "Miluju tě, Saki," oplatil jsem jí úsměv. Už dlouho jsem jí neřekl celým jménem, ale vyhovovalo mi to a vypadalo to, že ani jí to nevadí. Vysvětlení bylo jasné. "No, prostě se to musí zkoušet," řekl jsem, ale než jsem stihnul něco dělat, ležela na zemi, protože se jí rozjely tlapky. Uculil jsem se, ale nakonec jsem střihl uchem a starostlivým pohledem jsem se na ní podíval. "Jsi v pořádku?"
Ryuusaki
Ryuusaki
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 371
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Dec 26, 2016 7:52 pm
NDW
Když mi složil mojí oblíbenou poklunu, o malinko více jsem zrudla a usmála se. Vzpomněla jsem se, jak jsme se poprvé potkali u řeky. Bylo to tak kouzelné a milé. Do mysli mi vplula další vzpomínka, tentokrát na jeho úžasné vyznání v lese. Navždy. Tohle slovo mi utkvělo v mysli do dnes. Měla jsem vážně stěstí, že jsem tehny u řeky narazila zrovna na takového úžasného vlka a zamilovala se do něj. Možně, že kdyby mi tehdy přeletělo přes nose něco jiného, byla bych s někým jiným, nebo bych nebla vůbec. Skončilo to moc dobře. Prolétlo mi hlavou. Rozpačitě jsem se usmála a vyškrábala se na nohy. ,,Jo, nic mi není." řekla jsem vesele a pohybem hlavy jsem pokynula Toruovi, aby šel blíž. Rozklusala jsem se rovně za čumákem a pak prudce zabrzdila. Nedostatek tření mi zajistil krásný a dlouhý dojezd. ,,Pojď taky !" volala jsem nadšeně ,,Je to zábava !!"
Sethori Astral Virentem
Sethori Astral Virentem
Počet příspěvků : 30
Datum registrace : 15. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sethori Astral Virentem
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Tue Dec 27, 2016 3:39 pm
Tábor
Sedím na klidném místě v táboře a přemýšlím. To dělávám poměrně často, nicméně už dlouho to nebyly myšlenky tak nabité energií a odhodláním. Tentokrát jsem však rozhodnutá něco konečně udělat. A plán byl jasný - zařídím si doupě někde u hranic a pak se vydám hledat Hraničáře.
Rozhodně přikývnu hlavou a vydám se rychlým krokem na východ.
Velké travnaté planiny
Opustím tábor a vydám se přes planiny. Jsou opět zasněžené a fouká tu mrazivý vítr. Ta zima už trvá nějak dlouho, pomyslím si kriticky. V monotónní bílé krajině se náhle něco zaleskne. Malý předmět ve sněhu mě zaujme a já se k němu váhavě přiblížím. Helemese..., prohlížím si třpytivý předmět - asi nějaký talisman. Očuchám ho a s úlevou zjistím, že po lidech nesmrdí. Rychle předmět schovám do své neviditelné brašny a pokračuju v cestě. Už se přede mnou rýsuje les.
Stříbrný les
Když mě pohltí stíny stromů, oddechnu si. Nemám ráda, když jsem takhle na ráně a každý mě může zpozorovat na kilometr daleko.
Procházím se lesem, kde jsem se vždycky chtěla usadit. Je tu klid a zároveň je to hezky na hranicích, kde bych měla být. Vím, že území smečky bylo nedávno poupraveno, ale tenhle les je stále náš.
Řeka vlčice Moon
Dojdu až k řece a po cestě se osvěžím chladnou vodou. Ne, že by mi bylo horko - to je v tomhle počasí snad nemožné. Ještěže tahle řeka nezamrzla... Zvednu hlavu a rozhlédnu se - nikde nikdo. Stejně jako bych měla pocit, že tu někdo je. Ale to je přece blbost... Musela bych cítit jeho pach. Zavrtím nad tím hlavou a vydám se hlouběji do lesa. Tam by se snad mohla najít nějaká šikovná nora.
Sethori Astral Virentem
Sethori Astral Virentem
Počet příspěvků : 30
Datum registrace : 15. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sethori Astral Virentem
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Tue Dec 27, 2016 4:51 pm
Stříbrný les
Našlapuji sněhem a rozhlížím se po tichém lese. Díky sovím ponožkám ticho nenarušují ani mé vlastní kroky. Spokojeně si vykračuju mezi zasněženými stromy, ale na žádné ideální místečko jsem zatím nenarazila. Když se ale octnu na úpatí menšího kopečku, zaraduju se. Obcházím vyvýšeninu a brzy narazím na shluk kamenů strážících kopec. Proplétám se mezi nimi a brzy objevím hezky skrytou díru. Hm, jezevec..., poznám hned po čuchu. Pach je už ale starý - nikdo tady už nežije. Není to sice nijak velké doupě, ale já si ho můžu hravě zvětšit. No, hravě... Neříkej hop, dokud nepřeskočíš, vzpomněla jsem si na jedno lidské přísloví. Vystrčím hlavu a rozhlédnu se, jestli mě náhodou někdo nepozoruje. Spokojeně pak zalezu mezi balvany a začnu hrabat. Musím zvětšit vchod, ale jen trochu, aby nebyl moc nápadný. Jde to docela ztuha - hlína je zamrzlá a tvrdá. No, alespoň se nezamažu. Odtrhávám velké kusy zeminy a ty se vesele kutálejí po svahu pryč. Po chvilce je otvor dostačující, tak vlezu dovnitř a porozhlédnu se tam. Pro mě je to docela malé, ale však časem to vylepším. Prozatím stačí. Až teď si ale všimnu, že je tu světlo, pelíšek ze slámy a podlaha je vystlána mechem. V rohu jsou dokonce misky z věcmi! Maso, bylinky a dokonce...liči? Co to tady dělá? Vykulím oči a rozhlížím se po doupěti. Že by to byl... dárek k Vánocům? pomyslím si s úsměvem. Děkuju ti, Vlčíšku. A úsměv mi na tváři zůstane ještě dlouho potom.
RavenGája
RavenGája
Počet příspěvků : 584
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Tue Dec 27, 2016 5:28 pm
Řeka vlčice Moon - Poblíž Tábora
Začínala mi být poměrně zima. I když jsem svůj hustý kožich určený právě do severského klimatu zdědila po své matce, tak mě i tak po vyčerpávající cestě sněhem začaly bolet tlapky a kousavý chlad se mi dostal pod kožich. Dokonce se dostavil i mírný hlad, ale zatím jsem se neodvážila lovit na cizích území. Přeci jen je zima a potravy je málo. Ještě bych si zdejší vlky znepřátelila proti sobě. Zacukám ušima a zastavím se jakmile ke mě mrazivý vzduch s nádechem sněhu zanese pach, který jasně prozrazoval, že se jedná o člena smečky. Pootevřu lehce tlamu pod kápí a ještě několikrát ochutnám vzduch, abych zjistila více informací. Pach nebyl tak hrubý a těžký jako u samců - jejich vůni jsem znala důvěrně dobře vzhledem k tomu, že jsem vyrůstala s dvěma bratry. Tudíž to musela být nepochybně vlčice. Můj plášť nabral barvu okolní krajiny a má pozornost se zaměřila na filovo-bílou vlčici, která se nad něčí přítomností ani nepozastavila a pokračovala dál do lesa. Na jednu stranu mě potěšilo, že skutečně, tak dokonale splývám s okolím, ale zároveň opadly i naděje promluvit si s někým. To jsou tu všichni takový introverti? Prvně ta vlčice a teď tohle. pomyslím si a mírně zavrtím hlavou. Očima sjedu táhnoucí se stopu vlčice ve sněhu, která končila na horizontu. Popojdu blíže ke stopě a důkladně ji očichám. Třeba povede do tábora. prolétne mi hlavou a já se nepozorovaně odeberu ke sledování stopy.
Sethori Astral Virentem
Sethori Astral Virentem
Počet příspěvků : 30
Datum registrace : 15. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sethori Astral Virentem
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Tue Dec 27, 2016 6:38 pm
Stříbrný les
S úsměvem vylezu z bývalé jezevčí nory a stoupnu si na jeden z balvanů. Rozhlédnu se po lese - stále jsem tu sama. Spokojeně vydechnu a sednu si. Konečně mám domov. No, prozatím bych to tak nenazývala... Konečně mám zázemí - to je to pravé slovo.
Takže první úkol je hotov a teď bych se měla vrátit do Tábora a informovat Alfu o svém záměru. Měla by mi to dovolit, ale radši jí to sdělím. Tak tedy seskočím z kamene, který zakrývá mé nové doupě, a vydám se po svých stopách zpátky. Nevím totiž, v jaké části lesa teď jsem a taky kterým směrem je Tábor, takže musím sledovat své šlépěje.
Půlnoc
Půlnoc
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Tue Dec 27, 2016 6:49 pm
Tábor

Alfa se mě zeptala na jméno. Já přestala přemýšlet, zda to je Attie, o které jsem slyšela, nebo zda je to již někdo jiný. A pozdravila. Aha. Asi jsem měla pozdravit. No, ale jak to mám vědět? Někde se zdraví, jinde zase ne, jinde se zdraví pouze členové smečky... Přestanu ale přemýšlet nad zdravením, a rychle Alfě odpovím: Půlnoc. O otázku na rod nestojím, proto naíc doplním: Jako každý vlk mám rodiče, takže mám i nějaký rod, ale ráda bch, aby se mi říkalo pouze Půlnoc. Čekám, co mi Alfa odpovím a dál přemýšlím:Slyšela jsem o tomto místě hodně, potom nám o něm ale matka přestala vyprávět. Jaké to zde je teď? Kdo jsou alfy? Bude se mi tu líbit? Tu poslední mšlenku ale ihned zavrhnu. Ano. Bude.
RavenGája
RavenGája
Počet příspěvků : 584
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Tue Dec 27, 2016 7:01 pm
Poblíž Tábora
Zastaví mě mravenčení na páteři, které se vždy dostavilo jakmile se něco dělo či mě někdo sledoval. Nenápadně otočím hlavu za sebe a přimhouřím oči. V dálce se rýsovala silueta oné vlčice, která moji přítomnost nepostřehla. Zastavím se protože přeci jen uznám za vhodné na ni teď už počkat a dělat zvědavého cestovatele. Bylo by i lepší, kdyby mě dovedla do tábora nebo ještě lákavější možnost mi něco pověděla o tomhle území. "Zdravím." přistoupím k bílo-fialové a kývnu hlavou na pozdrav. "Vy jste ze zdejší smečky, že?" chci se ujistit i když to její pach dokazoval dostatečně. 
Sponsored content

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru