Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure III.

+77
NukaKyoga
Miroki
Emerithy de Mal
Dino de Mal
Northie de Hermes r.Gája
Kuriko
Drak Osudu
Cairo
Sasori no Suke
Aura
Xurrilias
Destiny Aqua
Angelo Amadeo FKA
Maysie
Naiome
Luna Verinen Lumen Terät
Ragnavaro
Ragnarok
Diego [Alfa]
Rias
Maura Lila
Hige
Olwë
Eldunari
Lester Majakki
Cavalier
Sapha
Zhia de Mal
Rue Shawty
Molly FK
Telantes
Demon
Acio Darkside Sword
Kyurabi Nirakebe
Hexy de Mal
Tenebris
RitaGája
Kay Mayen
Spirit
Easy
Reel Arashi
Snouwi
Snow Snowdrop
Allweena von Bella
Gwen
Rian
Cäelle
Cassidy Charmer
Aetas Volito
Kalan
Grafity
Man'yak
Aite
Varox
Blix von Joltstein (†)
Caendore
Haske
Teebihe
Varg Killer
Horrie Orcan
Greeny Orcan (†)
Ryuusaki
Crystal
Nira
Jєssiє
Yllin
Zeal Argentea Phantasia
Aragorn Elessar Telcontar
Taeron ,,Ferox" von Bella
Rowєnn Killer
Louie
Issey Arashi Charmer
Amias
Jiraiya
Toshiro
Hilary
Koku
81 posters
Goto down
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sun Oct 01, 2017 6:47 pm
ZJ
Neodpověděl. Zamračila jsem se nad tím, avšak on to vidět pod mými 'vlasy' vidět nemohl. Nemohl vidět, rudé oči, které se tam schovávali. Stále jsem si ho nedůvěřivě prohlížela. ''To ještě nevím a ty?'' Odsekla jsem na jeho dotaz. Rozhodně jsem přišla v míru, ale proč bych se měla vyzpovídat někomu, když o něm nic nevím, že ano? Znova jsem střihla uchem a pohodila trošku hlavou, přičemž všímavý vlk mohl zahlédnout rudé oko, ale na pouze na mlhavý okamžik.
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sun Oct 01, 2017 6:55 pm
ZJ
Nech tu po mne nikto nešteká. Zamračil som sa a na vlčicu sa dívali prísne oči. ,,Neštekaj!" zavrčím pokojne. Nebolo to zlostné vrčanie, len oznamovací tón. Prečo tá vlčka vrčí? všimol som si jej červené oko, na chvíľočku, ale sledovalsom ju tak, že ani brvou som nemohol. Nespúšťal som z nej oči. ,,Nechcem po tebe nič, len to, či pôjdeš so mnou do tábora, alebo ťa odprevadím k hraniciam." povedal som rozhodne. 
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sun Oct 01, 2017 7:14 pm
ZJ
Nakonec jsem vzdychla. ''Neštěkám.'' Tento vlk, asi neměl moc smyslu pro humor, takže trávit s ním nějakou delší dobu, by byla akorát nudná ztráta času. ''K hranicím bych trefila i sama. Radši do tábora. Chci se přidat do smečky.'' Řekla jsem pevným hlasem a čekala až mě přestane sledovat tak důkladně a dovede mě do středu dění smečky, vlastnící toto území.
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sun Oct 01, 2017 7:22 pm
ZJ-Tábor
Pozeral som sa na vlčicu. ,,Tak poď, ukážem ti cestu k mojej Alfe, je to dobrá duša, no nemá to ľahké." povedal som jej a pozrel som sa na ňu. Bol som suchý, hovoril som len to čo bolo treba. Hrabol som labou do zeme a pustil som sa krokom smerom k Táboru. Bol som vlk skúpy na slovo. Taký nič moc. Nebol som ten správny priateľ, čo sa rýchlo skamoší. Potreboval som čas a ja som len konal svoju povinnosť. ,,Volajú ma Chodec." predstavil som sa jej a pozrel som sa na ňu. 
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sun Oct 01, 2017 7:27 pm
ZJ -> Tábor
Ještě chvíli mě sledoval. Nakonec, že mi ukáže cestu k Alfě. ''Nemá to lehké?'' Podivila jsem se. ''No. Žádná Alfa, to nemá jednoduché, když se musí starat o tolik vlků.'' Nakonec jsem s nezájmem prohodila a šla vedle něj. Představil se jako Chodec. Pochybuji, že to je jeho skutečné jméno, ale nebudu se o to zaobírat. Pomyslela jsem si. Chvíli jsem ještě mlčela. ''Rias.'' Prohodila jsem nakonec. ''Rias z rodu de Fëe'neriz.'' Řekla jsem i nakonec celé jméno a vrátila mu pohled. Nakonec jsem se zase podívala ku předu. Před námi, byla dost velká směsice pachů, tudíž jsem odhadla, že už jsme se k tomu Táboru blížili.
Teebihe
Teebihe
Počet příspěvků : 355
Datum registrace : 05. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sun Oct 01, 2017 8:08 pm
Tábor
"Kousek tímhle směrem." Kývl jsem kamsi doprava od sebe. Pokud jsem si dobře pamatoval, ta jeskyňka byla neobydlená a dost velká pro tři dospělé vlky. Sice nebyla nic extra, ale jako dočasný úkryt poslouží. Pokusil jsem se o vážný výraz, když mi řekla, že ji má vést, ale moc se mi to nepovedlo a místo toho jsem se rošťácky zašklebil. "Tak tedy, následujte mne, má paní." Opravdu jsem musel mít oči jen pro ni, protože ani teď jsem nezaregistroval onu hnědou vlčici. vyrazil jsem směrem, o kterém jsem předtím mluvil.
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sun Oct 01, 2017 8:18 pm
Tábor
Zadržím smích a nasadím tvář princezny. "Tak jdeme nebo co?!" poručím a výhružně se na něj podívám. Tohle mi šlo moc dobře, ale nikdy mě to dlouho nebavilo. Tak jsem po chvíli nasadila znova milý úsměv a zamrkala jsem. Vyrazím pomalu tím směrem kam kývl a snažila se udržet tempo.
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Oct 02, 2017 9:14 am
ZJ-Tábor
Mlčky som preklusal celú cestu od Zrkadlového Jazera až do Tábora. Sotva sotva som sa obzrel na vlčicu, čo išla za mnou. Bez okoľkov som vstúpil do Tábora. Striaslo ma pri pohľade na toľkých vlkov. mal by som sa vrátiť na hranice, áno po love sa vrátim na hranice. ,,Alfa Yllin..." začal som. ,,Vediem vám vlčicu, čo by sa rada pridala do svorky." povedal som jej a odstúpil som obďaleč.
Varg Killer
Varg Killer
Počet příspěvků : 217
Datum registrace : 14. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Oct 02, 2017 2:04 pm
Zrcadlové jezero
Čekal jsem na odezvu své dcery Rowenn. Byla to už šikovná mladá slečna. Věděl jsem, že se neztratí. A chtěl jsem se jí věnovat co nejvíce to bude možné. Naučit ji všechno. Chtěl jsem naučit všechno i Molly, ale netušil jsem, kde je.
Aetas Volito
Aetas Volito
Počet příspěvků : 79
Datum registrace : 12. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Oct 02, 2017 2:14 pm
Tábor - Hranice - ÚMS
Chtěl jsem najít Areseu. Chtěl jsem ji ještě vidět. Viděl jsem Snow, jejího nového partnera a vypadalo to, že vše bude v pořádku. Za to jsem byl rád. Bohužel Neo zmizel a Toshiro byl v Zeiss. Doufal jsem, že je tam šťastný. Byl přeci mým synem, měl jsem ho rád, ať už byl kdekoliv. Vždycky ho budu mít rád. Přemýšlel jsem, kam se poděla Luna. Tu jsem neviděl už hodně dlouho. Opravdu jsem zde začínal být sám.
ÚMS
Allweena von Bella
Allweena von Bella
Počet příspěvků : 163
Datum registrace : 15. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Oct 02, 2017 2:25 pm
VH --> Někam za hranice
Topila se v myšlenkách na matku, na otce a na Cerona. Ostatní jí byli zpravidla putna, přestože to byli její sourozenci, neměla je ráda. Proč? Nikdy se o ni nezajímali a tak ani ona o ně. Proč by měla? Nedávalo jí to žádné výhody a co, že byla dcerou Alfy, když jí to nic nedávalo, když takhle rozbila rodinu? Zvedla se ze svého polomrtvého a bezduchého lehu, fialovýma očima plnýma slz a zároveň s chladným pohledem si naposledy přeměřila krajinu a vydala se směrem pryč, někam za hranice doufajíc, že v nějaké jiné smečce nebo aspoň někde jinde nalezne své štěstí. Sbohem, patolízalové. Pomyslela si odcházejíc z území. Ani se neohlédla zpět.
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Oct 02, 2017 4:58 pm
Tábor
Dále mlčel. Neřešila jsem to. Kolem byla spousta vlků, ale těch jsem si nevšímala. Chodec došel k bílé vlčici u které jsem si i já všimla, že má lehce ztrápený obličej. Neřešila jsem to. Její osobní problémy mi byly celkem fuk. Chtěla jsem se jen dostat do smečky a časem být na tom mnohem víc, než jen na Kappě. Střihla jsem uchem. Hrdě vypnula hruď a dívala se přímo na Alfa vlčici, které Chodec řekl Alfo Yllin. Ze slušnosti jsem ji věnovala na pozdrav lehkou úklonu. ''Zdravím. Mé jméno je Rias. Z rodu de Fëe'neriz. Chtěla bych požádat o zkoušku do smečky.'' Promluvila jsem a mávla dlouhým ocasem.
Teebihe
Teebihe
Počet příspěvků : 355
Datum registrace : 05. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Oct 02, 2017 5:12 pm
Tábor
Zasmál jsem se jejímu výrazu. Ona byla rozhodně lepší herečka než já. I ten tón vystihla dokonale. "Nejsi ty nějaká ztracená princezna, když umíš takhle rozkazovat?" Zeptal jsem se a kráčel směrem, kterým jsem doufal, že bude ono doupě. Snad tam opravdu bude a já se nepletu, to by byl trapas. Nejdřív něco slíbit a pak zjistit, že to tam není. Nešel jsem moc rychle, abych jí neutekl. Nebylo se tu sice kde ztratit, ale kdyby za mnou musela běžet, asi by jí to nebylo moc příjemné.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Oct 02, 2017 5:31 pm
Tábor
Otočila jsem se na Eldünarí a poslouchala její slova. K mým předchozím se nevyjádřila a já nevěděla co si mám myslet. "Varox je syn bývalých Alf Varga a Roxynor. Po tom co se Yllin s Aciem stali Alfami, tak sem přišel a vyzval je na souboj. Prý, že mu Yllin slíbila poklonu, ale kdo ví. Když se s ním pustila do boje, tak ji málem zabil, ale pak uzdravil a odteleportoval mimo tábor a když se vrátili, tak Alfa Yllin opustila Acia a srazila ho na post Bety a Varox se stal vlkem, který bude vládnout po jejím boku jako Alfa kirigakurská i když nějací vlci s tím nesouhlasili a třeba Alfina dcera odešla ze smečky," poslala jsem Eldü na vysvětlení. Znělo to asi tak, že Yllin nemám ráda a jen se před ní předtvářím, ale moje hnědá kamarádka měla právo znát pravdu. Upřímně jsem si myslela, že Acio měl zůstat Alfou, ale Yllin jsem měla ráda jako Alfu, tak i jako kamarádku. "Chceš svého syna připravit o matku? Buď za ním příjdeš sama nebo to udělám sama. Eldünarí, já vím, že budeš šťastnější až se ti vrátí do života," poslala jsem myšlenku zelenooký vlčce a doufám, že dá na moje slova. Nechtěla jsem mluvit nahlas, protože teď jsem chtěla podpořit Yllin, svoji Alfu a kamarádku. "To neříkej, Yllie. Nechtěla si být už dál s Aciem a stává se to. Tvoje dcera je na tebe naštvaná, ale není nic ztraceno. Přece svoji matku uvnitř srdce miluje a není ji lhostejná jako tobě ne. Je pořád naděje, že se vrátí a na to nezapomeň. Avšak ty pro to budeš muset taky něco udělat," šeptám k ní povzbudivě, ale pak se zarazím. "Doopravdy už si s ním nechtěla být? S Aciem? Odpusť, že se ptám, ale nechci, aby ses trápila," povím upřímně, ale pak se ohlédnu na Aragorna a vlčici, kterou přivedl. Hrdě vypla hruď a její poklonka byla spíše na pozdrav než na projeví úcty a respektu, který si naše Alfa zaslouží. "Yll, jsi schopná tohle vyřešit? Jestli se nemýlím, tak i já se o to mohu postarat," pošlu své Alfě myšlenku a kývnu na pozdrav k Aragornovi a k Rias aneb jak se vlčka představila. Ani jeden z vlků si mě zatím moc nevšímal, ale neměla jsem jim to za zlé.
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Oct 02, 2017 7:36 pm
Tábor
Ušklíbnu se. "Možná jo, kdo ví, ale hrát různé tváře mi jde," povím. Propadala jsem se do sněhu a nevěděla jestli neudělám špatný krok a nezlomím si nohu. Sníh byl hodně zrádný. "Stejně si myslím že žádná postavení mimo smečkových jsou blbost. Taková princezna, může,
ale nemusí být krásná, rozmazluje se, učí se a vůbec je to jako vězení. Mě by se ten život nelíbil. Ten náš je mnohem zajímavější!"
dodám a usměju se.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Tue Oct 03, 2017 9:54 am
Tábor
Pozrela som sa na Hilary. ,,Trhačka srdcí..." Rascal sa mi otočil chrbtom. Ja som už s ním nemohla byť, už som z toho necítila to čo pred tým, bol to prázdny vzťah. Iskra vyprchala a už to nebolo ono. Vieš keď sa o vzťah nestaráš, prestane fungovať... poslala som jej myšlienku. Aragorn priviedol votrelkyňu, ktorá sa predstavila ako Rias. ,,Ak chceš, môžeš jej zadať nejakú úlohu." povedala som vďačne. ,,Ďakujem Chodec." poďakovala som hraničiarovi a pozrela som sa na vlčicu. Bola zeločierna, oči jej zakrývala hustá hriva.
Cavalier
Cavalier
Počet příspěvků : 340
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cavalier
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Tue Oct 03, 2017 10:09 am
ZJ-- smer- Tabor
Po vyčerpávajúcom tréningu som si potreboval oddýchnuť. A potreboval aj spoločnosť ostatných vlkov, preto som namieril do tábora. Na lov som nemal v pláne pozývať nikoho, na to by som silu nepozbieral. Pomalým, ale ladnym krokom som sa približoval k ťaboru. Znaky pod okom a na ramene menili farby. Minútu to bola biela, minútu oranžová. Tak nerad uputavam pozornosť , hádam že v tábore to prestane.
Tábor
Šťastlivo som došiel do tábora, kde na prekvapenie bola hufa vlkov. Zamaval som chvostom zo strany na stranu a vážnym pohľadom si prezeral vlkov v tábore. Väčšinu som poznal aspoň z videnia. Usúdil som, že sa v tábore zrejme niečo rieši. Prijatie nováčika? Rozoberanie problémov?
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Tue Oct 03, 2017 10:11 am
Tábor 
Sledovala jsem Alfu a bílou vlčici. Pozvedla jsem nadtím obočí, ale oni to stejně neviděli. Vypadalo to, že si povídali, přes myšlenky. "Táákže?" Zeptala jsem se. Nerada jsem stála mezi tolika vlky a začínalo se to trošku natahovat. Čekala jsem na zadání úlohy. Výjmečně jsem, byla trpělivá. Možná proto, že zrovna na Alfu, která má nějaké osobní problémy se nehodí, být dvakrát drzá vlčka.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Tue Oct 03, 2017 1:53 pm
Tábor
Vlčka bola trochu netrpezlivá. ,,Takže, Rais, počkaj chvíľu, ideme na svorkový lov a tam preukážeš svoje lovecké zdatnosti, chcem, aby si ty sama skolila jednu srnu a nikto zo svorky ti nepomáhal." povedala som jej skúšku, nemyslím si, že to bolo niečo jednoduché, ale taká bola moja vôľa. ,,Mali by sme sa pohnúť." poznamenala som a zadívala som sa smerom k lesom. ,,Pôjdeme aj my na lov." obrátila som sa k vlkom. ,,Jednu skupinu povediem ja,tá pôjde do lesa Kirigakurských sŕn. " povedala som a pozrela som sa na vlkov. ,,Druhú skupinu povedie Varox, ten nech sám vyberie lokalitu kam sa vyberiete a tretiu skupinu povedie Hilary a tá určí miesto loviska." povedala som napokon. ,,A ty Rais, pôjdeš s mojou skupinou." povedala som jej a pozrela som sa na vlkov. 
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Tue Oct 03, 2017 2:32 pm
Tábor
Poslechla jsem si to co mi řekla. Moji zkoušku. Ulovit sama bez pomoci jednu srnu. Přikývla jsem a na moment jsem se zarazila. "Je to Rias, ne Rais." Opravila jsem si. Moc mi to sice nevadilo, ale přecejen. Potom jsem se postavila trošku bokem a čekala až Alfina skupina vyrazí.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru