Probíhá narozeninová akce (zde) a nová soutěž (zde).
Share
Goto down
Počet příspěvků : 3635
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Tadlecta
Postavení ve smečce: Beta
Zobrazit informace o autorovi

Re: Příběh smečky Ishimura II.

za Mon Aug 21, 2017 3:37 pm
/Tábor/
Já se jen krátce zamyslel a poté dodal: ,,A víte co? Půjdu lovit s vámi! Ikdyž to vypadá spíše na velký společný lov..." zasmál jsem se. Tak a to bychom měli... sice nerad zabíjím, ale nahánět zvěř zvládnu. Ikdyž ji potom asi nesním. No nevadí. Greenixi? Budeš nosit kořist. ponyslel jsem si a zároveň poslal myšlenku svému dračímu patronovi. Jistě, k tvým službám! ozval se drak a jakmile se zviditelnil, zahlédl jsem, jak se kření. Vrhl jsem po něm úšklebek a čekal, jak zareagují Newt a dva zelení.
Následně jsem se otočil s úsměvem k Hexy. ,,Vždyť v pohodě. Já viděl jak odchází a nic jsem neřekl," přitakal jsem a zavětřil. Dva nové pachy. Rozhlédl jsem se a viděl ty mladé, kterým ty pachy patřily. Ishimurou páchnou jen lehce... ale jsou podobné tomu alfovskému.
Počet příspěvků : 1275
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary

za Mon Aug 21, 2017 3:53 pm
HEXY DE MAL
Tábor 
Trochu jsem posmutněla, když jsem uslyšela Dina, že se rozhodl lovit s tím co měl pavouka a s těma co bojovali mezi sebou. Nedělala jsem na sobě nic znát a v přítomnosti Molly jsem udržovala kamennou masku. Bude to společný lov, ale nejspíše budeme rozděleni do skupin a Dino bude vést tu jejich. Rodinná by se mi líbala o mnohem více. "Rodinná skupina by byla skvělá, ale možná ani Sanito či Kay nebudou chtít a ať rozhodne Alfa Tenebris," pomyslím si a pomocí magie uvidím Dinova patrona draka. "Richu říkala, že máš za patrona Draka, tak ho konečně vidím," řekla jsem k dědovi a vzpomínala na chvíle s babičkou. "Kde asi Richu je? Dlouho jsem ji neviděla," nevěděla jsem o jejím odchodu, protože poprvé a naposledy jsem se s ní setkala jako malé vlče. "Já vím a taky se rozhodl přidat se do Kirigakure. Můžeme pak je navštívit společně až budeš mít míň práce a bude po lovu," pousměji se na Dina a doufám, že někdy půjde.
Počet příspěvků : 304
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Maysie
Postavení ve smečce: Alfa

za Mon Aug 21, 2017 3:56 pm
//: pro Hydea: počkej pls chvíli v Táboře, chci aby se Tenebris setkala s Molly. Postnu do večera

Profil postavy

za Mon Aug 21, 2017 5:52 pm
~Tábor~
Tenebris se rozhlížela. Před ní se začali hromadit vlci, členové smečky. Přišel Dino, ty dva mladí zelení vlci které přijímal do smečky (Greeny a Horrie). Ten vlk (Telantes de Mal) co se bavil s Hexy odešel. Zato však přišla jiná vlčice (Molly FK) a na něco se Hexy ptala. Tenebris si toho nejprve nevšimla, po chvíli ale zaregistrovala cizí, ale zároveň známý pach. Mami? Tati? Pomyslela si. Ne, to nemohou být oni. Vždyť je tu nikde nevidim... ale... kdo to sedí támhle vedle Hexy? Tý musí patřit ten pach... ale proč je tak podobný rodičům? A proč je ona sama tak podobná rosičům? Neříkala mamka něco o druhém vrhu? Přemýšlela a zaměřila se na tu vlčici. Byla očividně mladá, buď odrostlé vlče nebo čerstvě dospělá. Tenebris nevěděla jestli se chce přidat do smečky, podle jejích myšlenek však zjistila, že je to dcera bývalých kurigakurských Alf. Aetas? Ikdyž... neprobíhala předání postu Alfy i v jiných smečkách? No, v Zeiss ne ale to ještě nemusí nic znamenat... Přemýšlela. "Bývalých Kirigakurských Alf? Tedy... Roxynor Fireshadow a Varga Killera?" Poslala vlčici myšlenku.
Mezitím k ní dorazila Eveline. "Ahoj Lino..." Poslala dcerce myšlenku a krátce se na ni usmála. "Ano, budeme lovit. Všichni.Celá smečka. Potřebujeme nalovit zásoby na zimu. Slibuju ti že si někdy uděláme jen rodinný lov, ale teď potřebujeme celou smečku." Pak jsem se obrátila na smečku.
"Ještě chvíli počkáme na ostatní... Mezitím těm, co už jsou tady, vysvětlím, jak bude lov probíhat. Rozdělíme se do tří skupin. První půjde k jezeru Dawwa, případně k řece wolf a bude lovit ryby a ostatní vodní živočichy, včetně vodních ptáků. Druhá pûjde do Neyewu lovit srny. A třetí půjde na lov králíků a jiných menších zvířat..." Oznámila. "Dino? Kterou skupinu bys chtěl vést? A je někdo, koho bys chtěl mít ve skupině?" Poslala Dinovi myšlenku.
Počet příspěvků : 1098
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ja neviem.. žeby táto?

za Mon Aug 21, 2017 6:00 pm
--> Tábor
Zdá sa, že Reel bol pomerne zamyslený, no nehodlal som ho rušiť. Fevris sa blížil k táboru a na oznam, že sa blížime sa z jeho tlamy ozval hrdelný rev. Nakoniec Fev prudko spomalil a pristál o kus ďalej od druhej alfy Ishimuri - Tenebris. 
Zoskočil som z dračieho chrbáta, pritom Fev pomohol Reelovi zosadnúť, aby potom mohol vzlietnuť a opäť si riešiť svoje veci. Ešte chvíľu pozorujem môjho patróna, ktorý práve odletel, než som vrátil pohľad na alfu a strýca. "Sme späť.." oznámim, keď letným krokom prídem k alfe a bete. "Čo sa tu rieši?" spýtam sa s mierne zlomením hlasom - samozrejme, keď rozprávam s vlkmi vyššieho postavenia a posadím sa pred nimi. Možno sa niečo veľké koná. Lov? 
Počet příspěvků : 38

Profil postavy
Hlavní postava: Horrie Orcan
Postavení ve smečce: Nemá smečku

za Mon Aug 21, 2017 6:45 pm
/Tábor/
S neskrývanou radostí se podívám na Dina. Lov? Ještě jsem neměl pořádnou šanci lovit a navíc je to určitě bezpečnější než se rvát s bráškou. Spokojeně zašvihám svým zeleným ocáskem. „Já jsem Horrie. Horrie Orcan," představím se betě. Potom tlapkou ukážu na dvojče. „A toto je Greeny, taky Orcan." Pak už se klusem vydám za dospělým zelenáčem a vlkem, kterého oslovují jako Newt. Za chůze zvídavě pokukuju po okolí, tolik vlků najednou jsem snad nikdy neviděl. „Beto?" oslovím ho. Jak ho mám vlastně oslovovat? Beto nebo Dino? „Vezmeš nás do smečky, když něco ulovíme? Nebo toho musí být nějaké množství? A nébo to má být něco určitého?" zeptám se. V duchu už se nedočkavě třesu - tak moc se těším.
Počet příspěvků : 132
Datum registrace : 12. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless

za Mon Aug 21, 2017 10:21 pm
TÁBOR
Molly střihla uchem a přimhouřila své oko, načež jen lehce přikývla. "Tak dík," řekla směrem k vlčici. A myslela to vážně, taky jí mohla ignorovat a jít se připravovat na lov. Mladá vlčka si už už nakročila, aby se vydala ven z tábora, když v tu jí někdo poslal myšlenku. Automaticky ztuhla na místě a hlasitě zavrčela. Vypadni z mojí hlavy! Zařvala v mysli. Nesnášela tohleto čtení myšlenek, posílání myšlenek a tak. Co soukromí? Navíc, jak to jen bylo neslušné. Skoro jakoby si ten někdo myslel, že druhý vlk nestojí za to, aby k němu dotáhl svůj zadek a řekl mu něco slovy. Molly nevěděla, kdo jí myšlenku poslal, ale ať už to byla omega, tulák, nebo samotný drak přírody, bylo jí to putna. Rozhodně si u ní vypěstoval opovržení.

Profil postavy

za Mon Aug 21, 2017 10:53 pm
~Tábor~
Tenebris kývne na Kaye. "Potřebuješ si odpočinout nebo jsi schopný zúčastnit se lovu?" Poslala mu myšlenku. Pak se obrátila na svého partnera. "Ahoj Reele... pojď za mnou, bude lov." Poslala myšlenku i svému partnerovi.
Pak se znovu rozhlédla po táboře. Bylo tu víc s víc vlků. Náhle jí v hlavě někdo děsivě zařval. Byla to ta mladá tulačka. "Tak pojď za mnou." Odpověděla jí, opět v myšlenkách. Neměla čas ani chuť k vlčici dojít. Ať si k ní vlčice dojde sama, koneckonců, je to tulačka, zatímco oba, Tenebris je Alfa zdejší smečky. "A jak mě máš poznat? To je jednoduché... Stojím tady na skále uprostřed tábora a koukám na tebe." Poslala jí pak ještě jednu myšlenku. Kdyby byla vlčice blíž, mohla by s ní normálně mluvit ale byly od sebe moc daleko a řvát na tu vlčici se Tenebris nechtělo. A sejít z té skály a dojít k ní nemohla a ani nechtěla.

Profil postavy

za Mon Aug 21, 2017 11:10 pm
TÁBOR >> NEYEWSKÝ LES
A furt jí bude bzučet v hlavě, i přes jasnou žádost o to, aby toho nechala. Takoví vlci Molly neskutečně štvali, a ještě jak hrdě prohlásíla, že na ní někde ze skály civí jako nějaký stalker. Trhni si, pomyslela si směrem k ní Molly a aniž by věnovala černé jediný pohled, otočila se a rozešla se pryč. Co by tady dělala, když tu jsou takoví nezdvořáci, že? Nebude skákat, jak si kdo píská, jen proto, že ten druhý chce.
Rozešla se směrem, kterým přišla - k tomu magickému území. Řeku, na kterou po cestě padla, úspěšně přebrodila a pokračovala jakýmsi lesem, načež ucítila pach toho vlka z tábora. Ano, byl to on - zelená srst nebyla obvyklá, i když byla skvělým maskováním. Rázným, nabručeným krokem jej dohnala. "Čau," mrskla ocasem. "Proč odcházíš? Nemůžeš vydržet zdejší vlky?" Pohodila ocasem. Byla stále naštvaná a měla zkráka chuť se vykecat, kamarádky neměla a prostě potřebovala všechno zdrbnout, i když jí bylo putna, jestli ho t zajímalo.

Profil postavy

za Mon Aug 21, 2017 11:19 pm
Tábor
Počúvam Tenebris a prikývnem: "No, keď aj Vy sa zúčastníte lovu, tak by som ostal v tábore a zatiaľ na neho dohliadol... Nerobí mi to problém.." prehovorím Tenebris, pritom zamyslene na ňu pozriem. "Aaa... mohli by sme sa potom, po love porozprávať? Chcel by som vám niečo zdeliť, ale samozrejme nebude zdržovať.." pousmejem sa na Alfu Tenebris. Reel samozrejme vedel o čo sa bude jednať, dúfam, že aj druhá alfa bude taká.. ako to povedať.. neviem. Pf. Sakriš. Nečakal som, že také veci môžu narobiť, také akoby problémi. To je to, že sa buchneš do Zeissáčky... blbeč-u. Zavrčím si sám na seba, potom si obzriem tábor.

Telantes
Neyew
Pomaly sa blížim k hranici lesa. Páčil sa mi spev vtákov, šum lístia vo vetre. Najme teraz, po každom náraze vetra, padlo nejaké to líste. Tele, dojdeš do Kirigakure, nádješ mamku alebo taťku a pak si zájdeš za alfou pre skúšku. Hm, to je plán na tento týždeň. Potom sa uvidí.. Zamyslene pokračujem ďalej, než ma dohnala tá vĺčka čo predtým do mňa ťukla pacou. "Hm? Je, hoj. Čo ty tu?" zasmejem sa, čo ma prinúti zataviť. "Ja? Nie, sú v pohode. Ja len idem do Kirigakure za rodinou a pak za alfou.." prehodím, pritom si ju pozorne prezriem. "Deje sa niečo?" spýtam sa jej, keďže predtým spomenula, či znesiem zdejších vlkov.. takže logicky... pf. K háju s logikou.

Profil postavy

za Mon Aug 21, 2017 11:30 pm
NEYEWSKÝ LES
"Co bych tady dělala? Jdu. Nevidíš?" Začala ofenzivně, jako vždycky, však nezaznamenala, že vlk zastavil, takže udělala ještě několik kroků, než se zarazila a otočila se k němu. Tak trochu si uvědomila, že za její náladu na nic nemůže vlk, ale víte co? Ono jí to bylo jedno. "Takže seš taky z Kirigakure. Prošel sis všechna území, [že víš, že je ta smečka nejlepší?"/b] Zamračila se na něj. Byla na to opravdu zvědavá. Když přišla další otáza, rychle se posadila. [b]"Ne, neděje se nic, co by se mělo dít?" Zamumlala a přešlapovala předníma tlapama. "Jsem naprosto v pohodě, jenom mi právě vlčice v Ishimuře pořád lezla do hlavy a můj bratr mě odpálkovat, jinak nic," opět se postavila a ošila se. Nebylo to všechno, jenže zrovna teď nevěděla, jestli má být smutná, statečná nebo vzteklá, jestli si má všechno nechat pro sebe něbo to někomu vyvalit. Ale jednalo se jen o jedny z posledních Mollyných pubertálních záškubů, kdy měla stále v hlavě tak trochu bordel.

Profil postavy

za Mon Aug 21, 2017 11:38 pm
Tábor
Počúvam Tenebris a prikývnem: "No, keď aj Vy sa zúčastníte lovu, tak by som ostal v tábore a zatiaľ na neho dohliadol... Nerobí mi to problém.." prehovorím Tenebris, pritom zamyslene na ňu pozriem. "Aaa... mohli by sme sa potom, po love porozprávať? Chcel by som vám niečo zdeliť, ale samozrejme nebude zdržovať.." pousmejem sa na Alfu Tenebris. Reel samozrejme vedel o čo sa bude jednať, dúfam, že aj druhá alfa bude taká.. ako to povedať.. neviem. Pf. Sakriš. Nečakal som, že také veci môžu narobiť, také akoby problémi. To je to, že sa buchneš do Zeissáčky... blbeč-u. Zavrčím si sám na seba, potom si obzriem tábor. Je to divné. Mám divný pocit, hej. Dúfam, že sa nič nepokazí.. ona, ona pokojne prejde.. alfy ju dúfam príjmu, aj keď očakávam že jej dajú ťažšiu skúšku. Dá sa to vôbec prestúpiť zo Zeiss do Ishimuri?! Prekvapene zodvihnem hlavu. Reelovi som to povedal, teraz ešte Tenebris. Má to háček, Naiome.. grr, ju nemám rád. Keby niečo, Fev by pre ňu zaletel ale to by nestačilo.. musel by som ísť k hraniciam. No mňa kantne. Jestli to dopadne zle, z Betou sa môžem navždycky rozlúčiť.. Aj keď ten post chcem speť. Jo, chcem Betu aj Niru.. pf. Je to vôbec v tomto momente možné?  Mávnem chvostom dúfajúc, že mi nikto myšlienky nečítal aj keď som nevedomky z mierneho stresu poslal to na čo som myslel Tenebris.

//dodatok (skôr opravený príspevok) O:)
Počet příspěvků : 385
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kay Mayen de Mal

za Mon Aug 21, 2017 11:45 pm
Neyew
S prekvapením jej načúvam. "Ja, len.. no spýtal som sa.." strihnem ušami, pritom zodvihnem jednu z tlapiek. Čo je nervózna? Žmurknem. "Narodil som sa tam jo, idem si tam pre skúšku a za rodičov.." vysvetlím jej a prikývnem. "Aha.." zamrmlem. "Ktorá?" spýtam sa a snažím sa spomenúť, koľko vlčíc tam zatiaľ bolo. "Hexy? Hnedá so zelenými prúžkami.." spýtam sa jej na meno vlčice. Mohla by byť trocha miernejšia, ináč vyskočím z kože. Sotva sa spamätávam po miernej strate pamäte a zdá sa, že som plachý, keďže som sklopil uši ako reakciu na jej rozčúlenie? "Nechceš si o tom v klude porozprávať?" opýtam sa jej. "Som Telantes, skrátene Telo.." na to sa jej predstavím. 
Počet příspěvků : 2106
Datum registrace : 14. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Delta

za Mon Aug 21, 2017 11:58 pm
Tábor
Něco se dělo. Zvedla jsem se ze svého místečka, kde jsem až doteď polehávala, upravila si masku a plášť a vyrazila k velké skupině vlků. vypadalo to jako smečkové shromáždění, nebo tak něco, ale asi jsem to prospala. tedy přímo svolání alfou. Nenápadně jsem se připojila a zaposlouchala se do rozhovorů vlků. V černočervené vlčici, které jsem kývla na pozdrav, jsem poznala novou alfu smečky, co se stalo se Spirit, to jsem stále netušila, prostě už nebyla alfou a ani v táboře jsem ji nezahlédla.

Profil postavy

za Tue Aug 22, 2017 12:16 am
~Tábor~
"No... silný vlk jako ty by se hodil při lovu velkých zvířat, ale i v tánoře budeš jistě k užitku. Takže... rozhodni se sám jestli se k nám přidáš nebo ne." Tenebris poslala Kayovi myšlenku. "Proč ne? Zdržovat určitě nebudeš, ráda si s tebou pohovořím..." Odpověděla na jeho otázku. Při zachycení myšlenky mladé tulačka (Molly) se na pár vteřin zamračila. Nezdvořačka. To ji doma neučili, že zvlášť pokud je na cizím území, měla by se k vyšším postům chovat s úctou? Já sice nevyžaduju žádnou poslušnost na slovo jako třeba Naiome, ale ty urážky by si fakt mohla odpustit. Pomyslela si mírně naštvaně. Vlčice ale po chvilce odkráčela a Tenebris se tím dále nehodlala zabývat. Koneckonců, měla jiné starosti než vychovávání drzých puberťáků. "Je tu někdo kdo se nechce účastnit lovu?" Zeptala se silným, zvučným hlasem smečky.

DAWANO UCHIHA DE MAL
~Tábor~
Mladý, čerstvě dospělý vlk tiše sledoval dění v táboře. Věděl, že teď, když už je dospělý, by měl zažádat o přijetí do smečky nebo odejít, ale zatím se ani k jednomu neměl. Však ono to chvíli počká, pár dní. Vždyť si ani nikdo nevšimne, že jsem dospělý, nevypadám na to. Pomyslel si. Když jedna z nových Alf začala svolávat smečku, nepchotně se zvedl a došel až k ní. Zde se posadil nedaleko od své matky. Teď se v táboře začali shromažďovat vlci. To se Dawanovi pranic nelíbilo, ale co mohl dělat. Když zaslechl o lovu, otřásl se. Snad mi Alfa dovóí zůstat tu a hlídat tábor. Jelikož... nechci lovit. Zaprvé to neumím a za druhé nechci zabíjet. Pomyslel si. Proto mu Alfina otázka přišla vhod. "Já." Pípnul směrem k ní. Ještě že seděl těsně před Alfou, jinak by ho asi neslyšela. Nervózně si olízl pysky a mrsknul ocasem. Doufám že Alfě nebudu muset nic vysvětlovat... Zadoufal v duchu.

Profil postavy

za Tue Aug 22, 2017 12:21 am
//takže... jestli jsem počítala správně, je zatím v táboře aktivních 11 vlků - Dino, Greeny, Horrie, Tenebris, Reel, Kay, Dawano, Haske, Angelo Amadeo, Eveline a Hexy, je to tak? + Dawano se lovu určitě neúčastní takže 10. No, to je dost málo, byla bych ráda kdyby se jich účastnilo aspoň 15, ale o tom sama dost pochybuju -.-

Profil postavy

za Tue Aug 22, 2017 12:28 am
Tábor
Zamyslene sa pozerám na Alfu, pritom keď mi príjdu jej myšlienky - prikývnem. Už tak nás je vo svorke málo. Na ochranu a čo sa týka lovu aby sme získali dosť potravy na zimu, ktorá bude trvať drak vie koľko. Aj pres to zranenie, ktoré mám na chrbre, by som sa predsa mal zúčastniť. V batohu by som mal mať ešte nejakú tú bylinu. Sakra. Ja si zabudol natrhať byliny. Kss. Ale, uf, dobre. Je to v cajku.. pousmejem sa letmo. Mám kúzelnú mysku na byliny. To zrenení si teraz napravím a prekrijem bahnom, ktoré zamädzí aj pach krve.. takže zver sa nesplaší. Pomyslím si v tom som si rýchlo vytiahol z tašky pár byliniek v zemy si namiešal bahno pomocou mágie zeme. Predsa, nerobím to prvne aj poslepu by som to spravil. Bahno si nakoniec nanesiem na ranu a prikývnem alfe: "Tak.. pôjdem.. uričte Alfo" poviem. Dúfam, že ten rozhovor prebehne ľahko - len nájsť správnu príležitosť. Ale skutočne sa mi to nechce naťahovať.
Počet příspěvků : 53
Datum registrace : 13. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Loeki
Postavení ve smečce: Kappa

za Tue Aug 22, 2017 11:05 am
Tábor
Slnečný lúč smerujúci rovno do mojej tváre ma zobudil.Labou som sa snažil svetlo trochu zatieniť, no nedalo sa. Otrávene som sa otočil slnku zadkom, no zistil som, že zaspať už asi nezaspím. Chvíľu som ešte ležal na tom výpeku, no pocítil som hlad a smäd. Keďže parťaka na lov už asi nezoženiem, opäť to skončí pri zajacovi. Čo už, lepšie ako nič posadím sa a premýšľam, kde najlepšie sa loví. Rozhodol som sa len tak prejsť, a čo nájdem, to skončí v žalúdku. Dvihol som sa zo zeme a oprášil zo svojej čiernej srsti prach a špinu. Už aj tento kožuch by potreboval vykúpať. Moment moment otočím sa. V tábore sa niečo dialo. Zvedavo som nastražil uši, dlho som nezažil ruch, ale to najskôr som prespal toho dosť.
Počet příspěvků : 2752
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá

za Tue Aug 22, 2017 11:54 am
//Ospravedlňujem sa, že mi to trochu trvalo...
Angelo Amadeo FKA
Tábor

Nevedel, ako dlho bol v bezvedomí, vedel len to, že počul zvuky, vzdialené zvuky. Boli to vlci, to vedel určite... bol slabý a unavený, nepamätal si nič, nevedel kto je... k vedomiu prichádzal len pomaly. Volám sa Angelo... Angelo Amadeo Fireshadow Killer Arashi, spomenul si. Bolo to ako keby zaspal hlbokým spánkom na dlhú, predlhú dobu. Tá mačka... mágia... kameň... spomienky ho ovalili ako kameň do hlavy. Otvoril oči a uvedomil si, že je v Tábore. Temnota ktorá ešte stále krúžila okolo kameňa-alebo skôr toho čo z neho zvýšilo- sa priplazila k nemu, motala sa mu okolo láb. Nemal síl využiť ju alebo naopak zničiť. Mačka Nix zmizla. Postavil sa a takmer znova spadol. Bol unavený a bez energie. Nevedel, že mágia ho môže tak vyčerpať. Vystrel pred seba jednu labu- žiarivé znaky súhvezdí pohasli, sotva ich vedel rozoznať. Opatrne sa poobzeral okolo seba. Uvidel matku a Eveline a tak potichu a pomerne pomaly zamieril k nim.
Počet příspěvků : 3635
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Tadlecta

za Tue Aug 22, 2017 12:55 pm
/Tábor/
Pokukoval jsem po zelenáčích. ,,Greeny a Horrie. Snad si vás budu pamatovat. Jste dvojčata, že?" pousmál jsem se a Greeny mi na to začal horlivě přikyvovat. Byli stále oba divocí, šlo vidět, že sotva dospěli. Nad tím, jak mě Horrie oslovil jsem vyprskl smíchy. ,,Hele, dobrý, Dino stačí," pověděl jsem pobaveně a podíval se opět na Newta. Nějak nereagoval, asi. ,,Bude záležet, jak moc se do lovu zapojíte, ale uvidíme," mrkl jsem na dva zelenáče a porozhlédl se po táboře. Vlci přicházeli a já se konečně cítil tak společensky, jako už dlouho ne. Pohledem jsem se vrátil k Thee.
Povolení tohoto fóra: