Probíhá narozeninová akce (zde) a nová soutěž (zde).
Share
Goto down
Počet příspěvků : 386
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Alfa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Příběh smečky Ishimura II.

za Sat Aug 12, 2017 3:56 pm
ŘW-Tábor
Vyskočil som na rovné nohy. Bol som opäť v napätí. Chvíľu som stál a potom som vystrelil ako raketa. Moje laby sa naťahovali v pružnom behu. Bežal som tak ako nikdy. Cválal som, svaly sa m pod kožou vlnili sťaby živé. Dobehol som do Tábora, s vyplazeným jazykom. ,,Vie niekto ako tí dvaja vyzerali?" spýtam sa a rozhliadam sa okolo seba. ,,Kay a ja pôjdeme varovať ostatných." riekol som a bol som pripravený znova vybehnúť. Reddy, leť na pred a lokalizuj mi ich polohu. riekol som havranej samičke ktorá sedela na konári. ,,A my by sme mali vyraziť čo najskôr, strácame drahocenné minúty." riekol som.
Počet příspěvků : 1098
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ja neviem.. žeby táto?
Postavení ve smečce: Beta

za Sat Aug 12, 2017 4:03 pm
=> Tábor
Reel, moja alfa ma predbehla. Ako ináč keď som mu uvolnil všetky svaly. Nevyčítal som mu to, bol som rád. No, ja sám som nahnevaný na seba. Ako som mohol dopustiť takúto maličkosť. Draku prírody, cítim sa trápne. Zatnem zuby a dobehnem priamo do tábora a zastanem vedľa Reela. Vypláznem jazyk a snažím sa pochytiť dych. "Ospravedlňujem sa, že som nebol pozornejší..." skloním pred Reelom hlavu. Fevrisi, teraz by som potreboval tvoju morálnu podporu. "Cítil som dva vlkov no necítil som ich pachy, viem iba že sa okolo zakrádali.." 

Profil postavy

za Sat Aug 12, 2017 4:12 pm
Tábor-Hranice-za Hranicami
,,Pre Draka Kay, neospravedlňuj sa mi. Teraz musíme poriešiť tých dvoch. Páchli Zeiss." riekol som. ,,Teraz mi pomôžeš, keď sa spolu vydáme tých dvoch prenasledovať. Predsa nebudeme ako nejaké šteňatá a dostaneme ich." povedal som. Bol som celkom v bojovnej nálede. ,,Vyrážame." dodal som a vybehol som z Tábora. Opäť. Nebežal som priamo šprintom, ale bežal som vytrvalo. Stopoval som ich, cítil som ten štipľavý pach tých dvoch, poslal som Reddy, ale ešte sa mi neozvala. Švihol som chvostom. ,,Sú rýchly. Jeden je letec, druhý ide po svojich." povedal som, ke´d som stále len išiel po stopách jedného vlka. Moje kroky zastali až na hraniciach, tam som si trochu vydýchol a napil sa z náhodnej mláky po ceste. Potom moje nohy opäť vyrazili. Hnal som sa akoby som mal krídla. Nikedy som mal pocit, že tie krídla mám, samotného spravodlivého hnevu. Krajina sa predomnou mihala a ja som sotva vnímal kadiaľ ideme. Tu už sa pach rozšíril o pach svorky Strieborného fénixa. Boli sme na ich území. ,,Aha, tamto!" skríkol som, keď som uzrel fialovo biely chvost a fujazdiace zadné nohy. (Nirine) ,,Teraz ich dostaneme." riekol som a pridal som rýchlosť. Beh ma vyčerpával. Celú cečstu od Ishimury som nezmenil rýchlosť. Tá teraz dostane, čo jej patrí. pomyslel som si a na tvári sa mi zjavil hnev.

Profil postavy

za Sat Aug 12, 2017 4:22 pm
Tábor --> za Hranicami

Pokorne som mal sklonenú hlavu, no potom ju dám hore a prikývnem. Zeiss, tí vlci nevedia kam patria? Až sa mi jeden dostane pod tlapy... grr. Prižmúrim oči. "Rozumiem.." prehovorím a rozbehnem sa priamo za Reelom, pritom som nemenil rýchlosť a tábor sa vzdialil ani som nemusel mihnúť okom. Fevrisi, keď ma počuješ.. prileť potom keď bude potreba na pomoc.. Zdelím moju myšlienku môjmu patrónovi a konečne som udržal beh s alfou.
Utekal som vedľa neho až sme prešli hranice. "Letec či neletec, keď bude treba ho z tej oblohy zostrelím nejakým kryštálom, ktorý budem mať pri tlape.." prehovorím, nezabudem sa pozastaviť aby som sa poriadne nadýchol, predsa keby náhodou k niečomu došlo tak by som nebol schopný ani pohnúť kameňom. Keď polapím dych, opäť sa dám do behu až konečne dobehnem Reela a zjavne sme dobehli tých, ktorých sme prenásledovali. Áno, tie rysy tela sa mi opäť vyjavili v mysle. "Je to ono, ten koho som cítil.." prehovorím.
Počet příspěvků : 3635
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Tadlecta

za Sun Aug 13, 2017 11:10 am
Dino & Greeny
/Tábor/

Olivově zelený vlk, čerstvá beta smečky Ishimura pozoroval, jak se dva zelení vlci rvou, a tím plní jeho úkol. Perou se jako malá vlčata... ale bez keců se do toho pustili, což samozřejmě chválím. uznale pokýve a sleduje také to, co se děje kolem něj. Svého synovce Kaye pozdraví kývnutím a zavrtí ocasem, načež už už větří pachy smečky Zeiss. Lehce se zježí a jakmile vidí, že se Greeny otáčí, aby svého bratra kousnul do tlamy a to se mu i vydaří, nechá spoutat tlapy obou nějakými rostlinými šlahouny pomocí své magie. Tak se uvidí, jak si s tím poradí...
Počet příspěvků : 385
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kay Mayen de Mal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

za Sun Aug 13, 2017 1:05 pm
SZD --> VP --> Smer k táboru

Zamračene sa pozriem na strom, ktorý na mne spáchal ten ohavný čin napadnutia a ublíženia na zdraviu. Si počkaj, teba raz zložím k zemi.. Mávnem chvostom a úplne bez orientácie v teréne sa vydám tam, kde ma moje tlapy zanesú. Nachádzal som sa v teréne v ktorom som sa vôbec nevedel orientovať. Kde to som? Pokúsi sa ma niekto napadnúť, keď vstúpim tam kde nemám? Toľko otázok sa mi v hlave motalo, až som z toho dostal ja sám motohlav. Náhodou, tvrdé skaly nahradila lúčka alebo pláň. Odtiaľto som si mohol všimnúť ďalekú horu, les, nejaké to jazero, rieku a niečo podivné čo normálne k prírode nepatrí. Dokonca som odtiaľ cítil nemalo pachov. Neviem či je správne sa vydať k tomu miestu, ale predsa.. moje nohy sa rozhodli samé. Už, už som bol na ceste k tomu miestu (tábor). Čo tam bude? 
Počet příspěvků : 28
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Kappa

za Sun Aug 13, 2017 1:06 pm
~Tábor~
Ach, u Rintintina, tak tohle není vůbec dobrý. Táák, rozhlídnu se, zjistím, kde jsem, a všechno bude zase v pořádku, tedy doufám, no že bude? Šedý vlk se nejistě postavil na své dlouhé, silné nohy a trochu rozpačitě se rozhlížel po táboře. "Jo tady!" broukl spokojeně a zamával svým rozdvojeným ocasem ve veselém gestu - konečně si uvědomil, kde to vlastně je. Oklepal se a přivřel oči, aby mu malé kousky hlíny a prachu nenalétaly z kožichu rovnou do očí. A kam teď? Chvilku stojí, přivřené oči, napjatý postoj. Ach. Máme nové alfy. Možná bych se jim mohl trochu víc představit a třeba si zkusit šplhnout na nějaké vyšší postavení. Nebyla by Delta úžasná? S touto myšlenkou rozevřel oči a lehkým, uvolněným krokem se vydal do středu dění. Okamžitě zpozoroval staršího zeleného vlka - Dina. Znal se s ním od vidění, věděl ale, že je nyní Beta, takže lehce, uctivě kývl hlavou. "Dobrý den," pozdravil ho s úsměvem a na chvilku se zastavil, aby zjistil, na co se Dino tak upřeně dívá. Aha. "Souboj...," vydechl velice tiše, spíš pro sebe než že by to říkal komukoli jinému, a potěšeně se usmál. Když měl možnost, vždycky se rád podíval, protože z nich čerpal zkušenosti a navíc to bylo svým způsobem vzrušující. Úplně zapomněl na svůj původní plán a jen tam tak postával a čas od času se mu zablesklo v očích.

Profil postavy

za Sun Aug 13, 2017 7:16 pm
Hranice-Tábor Ishimura
Hrabol som labou do zeme. ,,Hrom aby do toho." zaklial som. Vlci asi chceli za Alfu Tenebris, nie mňa. pomyslel som si a pobral sa za svojim spoločníkom. Bol som nohatý, vysoký, samá šľacha, papuľa pretiahnutá, proste nejaká divná nohatá kreatúra znázorňujúca vlka. Nikto by si nepomyslel, že tento tu, je Alfa, skôr by typovali nejakého vyvrheľa alebo tak nejak. ,,Musíme poriešiť hranice, aby som nezabudol, bude treba vyčistiť jedno jazero a tak."  informoval som Kaya, keď sme dorazili do Tábora.

Profil postavy

za Sun Aug 13, 2017 7:25 pm
Hranice > Tábor svorky Ishimura

Bolo mi ľúto, že nám tí... grr, ani vhodné slovo ma na to nenapadá. Prižmúrim oči, nervózne švihnem chvostom a vydám sa za Reelom k táboru. Teraz sme sa nemali kam hnať takže sme šli miernym krokom. Onedlho sme stály na území našej svorky a pousmial som sa. Nemal by som myslieť tak pesimisticky. Chyby sa stávajú, nikto nie je dokonalý. Žmurknem a spozorniem, keď mi začne Reel niečo rozprávať. "Hranice na sto percent. Radšej by som ich obalil nejakým objemným kryštálom vysokým sto skokov. A jazero? Ktoré vyčistiť.." prekvapene sa spýtam a po ceste mávnem chvostom. Všimol som si Dina, strýca a mávol som mu labou.

Profil postavy

za Sun Aug 13, 2017 7:29 pm
Tábor
,,To by bolo najlepšie." povedal som. ,,No jazero omega, je to bačorina a vraj tam žije krokodýl." poznamenal som a pozrel sa na Kaya. ,,Dino je teraz Beta, ale onedlho ňou budeš opäť aj ty." vysvetlil som, keď mávol na pozdrav postaršiemu zelenému vlkovi. To bude roboty. Na svoje oraginizátorske schopnosti by som sa nemal spoliehať, svojim prístupom sa ďaleko nedostanem. pomyslel som si. Bol som Reel, vlk, už nie tá troska, čo pred pár rokmi. Opäť som bol na vrchole svojich síl.

Profil postavy

za Sun Aug 13, 2017 7:32 pm
Tábor
"Jaaj. Jazero Omega a krokodíl. To tam poznám, ten prevít ma skoro kúsol. Mám sa zbaviť toho krokodíla, či kompletne to jazero vyčistiť.." opýtam sa, pritom sa pred ním posadím. Mohla by to byť prácička na tento deň. Také odreagovanie od tejto nechcenej príhody. Žmurknem. "Viem. Strejda sa o mňa vždy staral a je jedným z mnoha, pre koho by som aj položil život.." mávnem chvostom a čakám na jeho vyjádrenie.
Počet příspěvků : 1474
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cäelle
Postavení ve smečce: Delta

za Sun Aug 13, 2017 8:13 pm
Tábor
Alfa mi neodpovídala a tak jsem se od ní o kousek vzdálila. Následně dorazil druhý alfa, který se ptal na totožnost vetřelců. Nepočkali však na odpověď a místo toho se dali do zjevně zbytečného pronásledování vetřelců. Marná snaha, ti už jsou dávno pryč. Pokud teda nemáte hlídku, která by je zastavila. A jak koukám nemáte. Zbytek vlků zůstal nevzrušený. Jakoby si ani neuvědomovali, že se nepřítel dostal těsně k jejich alfě a mohl jí ublížit, pokud by chtěl. Byla jsem zvyklá na akci a tenhle "mouchy sežerte nás" přístup se mi začínal docela příčit. Tiše jsem zavrčela přemýšlela jsem, co budu dělat teď. Byla jsem až moc ctižádostivá na to, abych přijala za svůj životní cíl polehávání v táboře.

Profil postavy

za Sun Aug 13, 2017 8:32 pm
Tábor
Pomaly a isto som sa priblížil k miestu z ktorého šlo toľko pachov. Stále som váhal či mám vstúpiť alebo nie. Nespravím chybu, keď spravím krok? Nemal by som byť taký ustráchaný, ale mám obavy. Celé miesto vyzeralo ako nejaké centrum, zrejme sa tu schádzali vlci z okolie, tábor.. áno, tak by som to pomenoval. Predsa som spravil krok a vstúpil som do tábora a mojími očkami som prechádzal po vlkoch, ktorý tu boli prítomný. Snažím sa nájsť toho čierneho vlka, je tu vôbec? Nesplietol som si tábor? Hmm. Žmurknem a nervózne mávnem chvostom.
Počet příspěvků : 1155
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary

za Sun Aug 13, 2017 9:47 pm
Tábor
Byla jsem ráda, že to Alfa Tenebris pochopila a přece byla taky matkou, tak proč by to nechápala? Otočila jsem se zpět k Dawanovi a olízla mu čumák. Byla jsem ráda, že mám syna a byla jsem na něj hrdá. "Už to je dobrý. Jsem tady a je tu i tatínek Sanito, dědeček Dino i hodná Spirit. Nemusíš se bát, Dawe. Jsou tu Vetřelci, ale to tak už v táborech bývá. Musíš si na to zvyknout," pošeptala jsem mu do ouška, když se ještě třásl. "Kam pak bys chtěl? Nebo tu chceš zůstat? Zajímá tě něco? Chceš se něco naučit?" Podávala jsem mu otázky a doufala, že mu budu moc něco vysvětlit nebo naučit než úplně dospěje. Už jsem byla u hranic tábora, když jsem sebou cukla a prudce se zastavila. Ucítila jsem moc dobrý pach vlka, kterýho jsem viděla naposledy, když jsem byla malá. Zalapala jsem po dechu a překvapeně jsem se koukla na Sanita a pak na Dawa. "Počkej tu s tatínkem, jo? Já budu brzy zpátky," pověděla jsem duchem nepřítomna a otočila se k tomu vlkovi (Telantes) jenž mě vyvedl z míry. "Hned se vratím, Sani," zamumlala jsem a rozběhla se k tomu vlkovi se širokým úsmevěm. "Je to možný? Jsi to ty Teli? Jsi to ty bráško?" Vykřikla jsem a vlka jsem povalila radostně na zem. Věděla jsem, že je to on a byla jsem nadšená, že ho zase vidím, když ho neviděla ani Spirit. "Tak ráda tě zase vidím," řeknu upřímně a dovolím mu zase vstát. "Kde si celou dobu byl? Měla jsem o tebe strach."

Profil postavy

za Sun Aug 13, 2017 9:58 pm
Tábor
V tábore to vyzeralo celkom pokojne, nikto zatiaľ nevyzerá, že by po mne chcel skočiť a boh vie čo so mnou spraviť. Prečo musíš byť tak ustráchaný? Bože so mnou.. som strašný, veď bijánko.. veď si ťa nikto nevšimne.. Prehováral som sám seba a hľadal som toho podivína, než som po otočil hlavou a všimol si ako ku mne beží nejaká vlčica. S prekvapením sa na ňu pozerám a to jej ďalšie gesto ma scela prekvapilo - to ako sa predo mnou zvalila. Pozeral som sa na ňu a chvíľku som uvažoval. Kto to je? Dosť som toho zabudol, ale pachy nezabúdam. Aspoň, tento nie. Bol mi známy, až moc. "Chňum?" po otočím hlavou. Nazvala ma bráškom. Bože, áno!
"Sestri? Ehm.." pokúšam sa spomenúť na meno, no v poslednej dobe mám dosti okno. "Hex?!" spýtam sa, pritom spozorním s ušami. Nebol som si istý, či som to povedal správne. "Ja? No, akosi som sa stratil a jeden černý vlk ma ako vĺča našiel. Bol som zranený a predelal som zrejme stratu pamäti.. ja fak, skutočne neviem.." povzdychnem si, pritom sa posadím a skloním pred ňou hlavu.

Profil postavy

za Sun Aug 13, 2017 10:17 pm
Tábor
Usměji se na Teliho a čumákem do něj přátelsky strčím. "Ano, jsem to já. Tvoje sestřička Hexy," zazubím se a vesele povyskočím jako malé vlče. A přece, když jsem viděla tohohle vlka naposledy, tak jsem byla vlče, ne? Když jsem ho naposledy viděla, tak jsem byla malé vlče u mamky a taťky v doupěti a Lumi ještě nespala. "Ztratil? Odešel si z doupěte brzo. Myslela jsem, že budes tady v Ishimuře a když jsem dospěla, tak jsem se sem vydala jestli tě nenajdu. Pak jsem potkala Sanita a taky hodnou Alfu Spirit a přidala jsem se spolu se Sanitem do smečky. Myslela jsem, že už tě nikdy neuvidím," zakňučím a pak zpozorním při jeho slovech. "Zraněný? To mě mrzí, bráško. Avšak počkej, pokud si prodělal ztrátu paměti, tak proč si mě teď poznal?" Nahnu tázavě hlavou a byla jsem ráda, že si mě pamatoval. Mrzelo by mě pokud ne. "Byl si už v Kirigakure? U mamky a taťky?"

Profil postavy

za Sun Aug 13, 2017 10:33 pm
Tábor
Strčila do mňa čumákom a ja sa pousmial. "Hexy, ja.. ja ťa velice rád vidím! Myslel som si, že som sám..." zatnem zuby a z očí sami vyrojili par sĺz. Objal som ju, pevne. "Ja som v tedy nevedel čo robím a bola to chyba. Mamka, taťka.. jak sa majú?" pozriem sa na ňu a pritom som dychčal ako o závod. Dúfam, že dobre. Mám pocit, že keď som ju stretol niečo sa mi vrátilo, niečo čo nejde pretrhnúť. "Puto.. súrodenecké puto. Keď si na mňa prehovorila a ja ucítil tvoj pach, vrátilo sa mi to.." poviem. Ťažko sa mi o tom rozpráva, skôr neviem o čom mám hovoriť. "Kiri.. gakure?" opýtam sa, bol to zložitý názov pre moju tlamu.

Profil postavy

za Sun Aug 13, 2017 11:21 pm
Tábor
"Nejsi sám. Jsem tu já..." zarazila jsem se, ale pak jsem pokračovala. "Víš, že si už strejda?" Zavrtím ocasem a hlavu otočím k Dawanu a Sanitovi a zase zpět k Telantesovi. "V Kirigakure máš otce, matku a sestry. V Ishimuře je ještě tvůj děda Dino de Mal. Vidíš támhle toho zeleného vlka? To je on." Kývla jsem k Dinovi, který dohlížel na souboj dvouch vlků. "Tady na Niwatě je hodně vlků s rodem "de Mal" a ti patří do naší velký rodiny," věděla jsem, že je neznám všechny, ale znala jsem jich docela dost. Do slepých očí se mi hrnuly slzy a taky jsem bráchu pevně objala. Ty slzy byly slzy štěstí, že vím, že žije a konečně ho vidím a taky, že jsem si uvědomila jak dlouho jsme byli odloučeni. "Byla, ale to je teď jedno. Hlavně, že si tady," pousmála jsem se lehce na něj. "Myslím, že dobře. Taky jsem je dlouho neviděla, ale ne tak dlouho jako tebe. Když jsem s nima mluvila naposledy, tak už jsem byla se Sanitem, se svým partnerem," chtěla jsem je zase brzy navštívit. Zepat se Alfy Tenebris zda mohu a pak Alf kirigakurských. "To jsem ráda," zašeptala jsem upřímně. "Ano, Kirigakure. Naše rodná smečka."

Profil postavy

za Mon Aug 14, 2017 12:36 am
Tábor
Úprimne pozriem na Hexy a pousmial som sa. „Strýc? To ako fakt?“ nadšene som sa zasmial a pozrel sa tam, kde ona otočila hlavu. „Páni, nádherné vĺčatá, gratulujem ti..“ švihnem chvostom. Nakoniec mi porozprávala to, čo som chcel počuť. Pocítil som v sebe taký zvláštny pocit. Vedel som jedno, mal by som sa s nimi stretnúť – s rodiči. Ospravedlniť sa im za to čo som spravil.
„Dino.. aha,“ pozriem na zeleného vlka stojaceho opodál, ktorý zrejme prizeral na bitku vĺčat. „Chcel by som sa s nimi stretnúť.. popravde dlho som ich nevidel, heh..“ strihnem ušami. „Ale najprv by som chcel poďakovať jednému vlčiakovy. Čierny, mal niečo šedé pod očama. Nepoznáš ho?“ opýtam sa Hex, pritom som očkom pozrel k jej vĺčatám. Takže som strýc. Hehe, dnešok je dňom dobrých správ.
Počet příspěvků : 3635
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Tadlecta

za Mon Aug 14, 2017 9:18 am
/Tábor/
Čekal jsem, než budou zelení vlčci pokračovat, v tom jsem ale zaslechl nějaký tichý hlas, přesněji pozdrav. Pokýval jsem na vlka, kterému ten hlas patřil a uvědomil jsem si, že se jedná o mého známého z této smečky. Nebýt pachu, tak si myslím, že ho ani nepoznám, pamatuju si jej totiž jako vlče. ,,Ahoj, netřeba vykat, připadám si pak starší, než jsem," zasmál jsem se a opět sledoval, jak Horrie zareaguje. Nebo to byl Greeny? Těžko říct, s dvojčaty jsem vždy míval problémy. Jakmile Newt opět hlesl, přikývnul jsem. ,,Áno. Tito dva plní zkoušku oddanosti," pověděl jsem a střihl uchem, jakmile mi došlo, že někde bokem se o mě baví. Viděl jsem, že bitku zelenáčů pozoruje nejen Newt, ale i Thea. Jistě nebude vadit, když si na chvilku odběhnu... vždyť budu jen kousek odtud. pomyslel jsem si a klusem se přiblížil k Telantesovi, Kayovi a Hexy. ,,Zdravím! Co se tady řeší? pronesl jsem s úsměvem, doslova radostným ve tváři. Vlk, který mi byl zbarvením výrazně podobný mou pozornost upoutal nejvíce.
Povolení tohoto fóra: