Share
Goto down
Počet příspěvků : 1467
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Příběh smečky Ishimura II.

za Mon Aug 14, 2017 10:35 am
Tábor 
"Ano, je to pravda," usmála jsem se a vesele zavrtěla ocasem. "Díky, Dawano je taky velmi šikovné vlče, ale Nikolai jenom spí," sklonila jsem smutně hlavu a zavrtěla jsem s ní, abych z ní dostala pryč myšlenky o spícím synovi. Měla jsem o něj strach, ale taky jsem byla šťastná, že vidím Teliho. "Chceš abych šla s tebou? Ráda bych rodičům ukázala jejich vnuka. Na druhou stranu bych tě mohla zdržovat, protože bych se musela zeptat Alfy Tenebris zda mohu za rodiči do Kirigakure a pak i tamějších Alf," řekla jsem klidně. Vlastně jsem už několikrát byla za hranicemi bez povolení, ale nechtělo se mi pořád porušovat pravidla. Ptala jsem se jen bývalý Alfy Spirit a ty jí to nevadilo. A ani to, že jsem už tam několikrát byla bez povolení. Spirit je hodná duše. "No tak, nezapomínej, že jsem pořád slepá," ušklíbla jsem se nad jeho otázkou. Brzy se k nám vydal Dino a já jsem mu darovala široký úsměv. "Ahoj, dovol, abych ti představila svého bratra a tvého vnuka Telantese de Mal," kývla jsem k bráškovi. "Teli, tohle je tvůj děda Dino de Mal, jak jsem ti o něm říkala," kývla jsem k Dinovi a zazubila jsem se. "Můžeš se zeptat Dina jestli toho vlka nezná. Je tu Beta totiž." 
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo

za Mon Aug 14, 2017 11:03 am
Tábor
„No, keď sa prebudí, bude zrejme rovnako zmätený ako ja, hehe..“ mierne sa zasmejem a spokojne mávnem chvostom. Zrejme sa už začínam do toho dostávať. Nervozita z okolia pomaly mierne, za čo som bol rád. „So mnou? Samozrejme, myslím si, že bude aj dobre, keď so mnou bude niekto, keď sa tak po dlhom čase ukážem rodičom..“ prehovorím, pritom v mojom hlase mohla počuť hlbokú myšlienku.
„Počkať... slepá? Ako? Čo sa stalo?“ vystrašene sa opýtam a začnem jej prezerať oči – teraz mi skutočne nahnala strach. Keď je slepá, tak ako.. dúfam, že to nie je tak vážne ako to znie, niekoľko krát zastrihám ušami než k nám prišiel vlk o ktorom hovorila Hexy skorej. Dino, áno tak sa volal. Dedeček. Hehe. „Zdravím, ako už povedala som Telo..“ zazubím sa. „Beta? To je myslím, podľa názvu niečo dôležité, nie? Ospravedlňujem sa, bol som dlho mimo sveta a niektoré základné pojmy mi stále unikajú. Ale, keď si tu, môžem sa opýtať? Nepoznáš čierneho vlčáka? Liečil ma a dával na mňa pozor..“ poviem než si uvedomím, že som sa na túto otázku opýtal niekoľko krát až to vyzeralo, že som nejak silno naviazaný. Nie, to nemôže byť takto. Dúfam, že si niečo zlé nepomyslia.. chcem mu iba poďakovať. A potom ísť za rodičmi.
Počet příspěvků : 1467
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy

za Mon Aug 14, 2017 12:19 pm
Tábor
"To je asi pravda. Pokud se vůbec probudí," vzdychnu a zakroutím smutně hlavou. "Rodiče budou mít ohromnou radost, když tě zase uvidí," řekla jsem sebejistě, protože jsem tomu věřila. Budou štěstím bez sebe. "Klid Teli, jsem slepá už od narození. Vzpomínáš, když nás rodiče vzali kvůli mě k té vlčici, naší starší sestře Zhie? To bylo kvůli tomu, že jsem otevřela oči a měla takovouhle barvu. Rodiče o mně měli strach a tak mě vzali do tábora. Zhia se zajímá o léčitelství a zjistila, že jsem slepá. Ale mě to nevadí, protože mám magii, která mi umožňuje vidět packami. Vlastně cítím věci pomocí pacek, cítím vibrace, ale barvy nevidím a tak ti nemohu pomoc," vysvětlím mu a omluvně se usměji. "Beta je zástupce Alf," doufala jsem, že Dino jeho nevědomost pochopí.
Počet příspěvků : 2141
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cäelle
Postavení ve smečce: Nemá smečku

za Mon Aug 14, 2017 5:30 pm
Tábor Ishimura→ Tábor Kirigakure
Znuděně jsem zívla. Do tábora dorazil další zelený vlk. Tady je těch zelenáčů teda požehnaně. Heh. Zelenej kožich fakt není pěknej. Byl zřejmě příbuzný s tou nepříjemnou zelenou betou a Hexy. Zpočátku to vypadalo jen na další nudný rozhovor, pak mě však zaujalo, že mluví o další smečce. Jak že to bylo. Kimiba... Eh. Kiriba... Kiri- Kirigakure? Jo, to je ono. Kirigakure. Tam třeba nechcíp pes jako tady. Třeba jsou tam aktivnější. Přeci jenom můžu obhlídnout Kirigakure a pak se vrátit. Nikdo mi nemá co vyčítat. Zvedla jsem se a vydala jsem se rovnou za nosem do Kirigakure.
V táboře zrovna probíhalo jmenování nových alf. To se mi hodilo. Zařadila jsem se mezi obyčejné členy a doufala jsem, že pach Ishimury už přebil můj pach Zeiss. No byl to samozřejmě nesmysl, protože v Zeiss jsem byla celý život a v Ishimuře jen den. Přesto jsem věřila, že budou všichni řešit nové alfy a mě si nebudou všímat. Nechtěla jsem vyvolat další pozdvižení jako Ishimuře.

Počet příspěvků : 3868
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Tato. Navždy.

za Tue Aug 15, 2017 10:17 am
/Tábor/
Černá vlčice páchnoucí po vyhnancích se vzdálila, což mě trochu upokojilo. Zaslechl jsem její myšlenky, ale nijak na ně nereagoval. Porozhlédl jsem se, po zdejších vlcích,no následně se otočil zase na Hexy. ,,Taky znám jednoho vlka ze smečky Stříbrného Fenixe, který má vrozenou slepotu," pověděl jsem svou myšlenku nahlas a následně se věnoval Telantesovi. ,,Jsem hned po alfách nejvěrnější a nejvyšší člen smečky, pomáhám jim v rozhodnutích, mohu měnit posty a tamtěm dvěma..." kývl jsem hlavou za sebe k bojujícím zeleným vlkům, "...jsem právě zadal úkol, který prověří jejich schopnost, aby mohli být členy smečky," vysvětlil jsem svou hlavní úlohu a na jeho následnou otázku přikývl a opět se rozhlédl po táboře. Než jsem jej pohledem vyhledal. ,,Kayyyyyyi!" zavyl jsem.
Počet příspěvků : 1630
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

za Tue Aug 15, 2017 12:56 pm
Tábor
Nebolo by zlé byť opäť Beta. Pozriem na Reela: "Zatiaľ nad tým prosím porozmýšľaj, rád by som to jazero vyčistil a možno by ma aj niečo napadlo, čo by bolo prínosné pre svorku," strihnem ušami a započujem ako ma Dino volá. "Ospravedlň mňa na chvíľku," mierne skloním hlavu a na to sa otočím a dôjdem k Dinovi. "Áno strejdo?" spýtam sa pritom sa k nim posadím. Pozriem na ďalších dvoch prítomných vlkov (Hexy a Telo). "Zdravím," pozdravím aj ich no potom pozriem na toho zeleného, podobného Dinovi.
"Už si tu? To znamená, že musíš byť fit. To je dobre, zabral si mi dosť práce aby som ťa spravil tak aký si bol." Švihnem chvostom, keď prezerám toho zelenáča. Liečiť ho bol problém, heh.

Profil postavy

za Tue Aug 15, 2017 1:05 pm
TELANTES
Tábor

Chvíľu popremýšľam, snažím sa spomenúť, no nijak to nešlo. "Prepáč, ale nie.. nespomínam si na toto.." povzdychnem si. Takže Beta je zástupca alf, fajne, si zapamätám.. Žmurknem a pozriem na Dina, ktorý niekoho volal. Neďaleko nás stály dva vlci a jeden z nich sa k nám vydal. Bol to on určite. Kay, tak sa volá... Švihnem chvostom. Keď prehovoril, žmurknem a zazubím sa: "Verím, že to bolo ťažké, ale ďakujem.." pozriem na toho ďalšieho čierneho vlka (Reela), ktorého Kay pred chvíľou asi zrejme na chvíľu - než sa snami dorozpráva - opustil. "A on, je... Alfa?" zmätene no isto sa spýtam. Jeho pach je o niečo iný ako Dinov, keďže je Beta. Chňa, je to na mňa všetko nové...
Počet příspěvků : 671
Datum registrace : 16. 04. 17

Profil postavy
Postavení ve smečce: Delta

za Wed Aug 16, 2017 10:00 am
HEXY DE MAL
Tábor
Vlčice Cäelle se vydala pryč z tábora. Nevěděla jsem zda tu nějakou dobu bude jen tak a ani se mi to nelíbilo. Buď zkouška nebo pryč. Spíše to však vypadalo, že míří do Kirigakure. Doufala jsem, že neudělá nic místím vlkům a hlavně mé rodině. "Slepých vlků je docela dost, ale mě slepota skoro neomezuje," pověděla jsem klidně a tím "skoro" jsem myslela, že právě nevidím ty barvy. Sám Dino vysvětlil Telimu svůj post ve smečce a já jen na jeho slova kývla. Když Telantes podal Dinovi otázku ohledně toho vlka, tak děda zavyl a tím přivolal Kaye. "Strejdo? To má Dino nějakýho sourozence tady na Niwatu? Nebo snad Richu?" Přemýšlela jsem nad tím, ale věděla jsem ať to bylo jakkoliv, tak pomohl bratrovi. "Též zdravím, Kay," uklonila jsem se mu jako se ukládání nějí Kappy Gammám. Tenhle Kay byl dřív prý Beta, ale teď je Gamma, protože se Betou stal vlk, který byl nejlepší Betou samozdřejmě s bývalými Alfami na světě. "Taky ti chci poděkovat, že si vyléčil mého bratra," neděkovala jsem moc vlkům, ale tohle byl bráška a to jeho zachránce. "To nevadí," odpověděla jsem klidně k Telimu. "Ano, Reel je Alfa spolu s jeho partnerkou Tenebris," obeznámila jsem ho s jmény místních Alf.

Profil postavy

za Wed Aug 16, 2017 12:30 pm
Tábor
Načúvam práve prebiehajúcemu rozhovoru. Keď spomenie slepotu, nazriem do jej očí. "Keby sa dalo, tak by som našiel čas ako liečiť slepotu, no bohužiaľ... toto nedokážem," prehodím aj keby to bol pokrok v liečiteľstve, vyliečiť slepotu. Pozorujem Telanta. Prekvapuje ma, že ma nedokázal nájsť, no čo už. "Za málo. Je to mojou povinnosťou liečiteľa a člena rodu, nie? Hehe.." posadím sa, pritom očkom pozriem na Reela, či sa už rozhodol alebo nie. Nejak mu to trvá, rozhodnúť o čistený jazera alebo nie. Chňa, len vymyslieť spôsob jak pomôcť svorke s ochranou a vyslúžiť si tak späť svoj starý post.. hmm, zachviľu mi bude horieť hlava z tých myšlienok... 
Tvárim sa zamyslene a potom vrátim svoj pohľad späť. "No aj tak, mi tvoj brat dlží králika.. hehe," poviem s dúškou humoru a nemôžem počuť jej myšlienku. "Hej, strejda. Som syn Dinovho brata Penty.." poviem. Nemal by som špehovať v druhých hlavách, ale niekedy si nemôžem pomôcť, hehe.
Počet příspěvků : 456
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin

za Wed Aug 16, 2017 12:38 pm
Tábor
Pozrel som sa na Kaya. Sám som hrabol labou do zeme a kráčal som smerom do brloha. Potom som zastal a ľahol som si pred neho. Mal som dobrý výhľad na Tábor a bol som schopný v okamžiku zasiahnúť. Ležal som so zdvihnutou hlavou a strážil som živý Tábor. Kay am očividne nejakú rodinnú stretávku. ,,Onedlho vyrážame." povedal som mu a opäť som sa posadil.

Profil postavy

za Wed Aug 16, 2017 12:50 pm
Tábor
Načúvam no keď začujem, že som mu niečo dlžný, prekvapene vykúlim oči. "Eh? Fakt? No.." zamyslene na neho pozriem, no potom odvrátim zrak do zeme. Veď ja nič nemám, chjaj.. no, niečo sa zoženie.. Potom jedným očkom pozriem na Kaya. "No ale aj tak. Ďakujem, že si sa o mňa staral..." švihnem chvostom. Keď spomenul liečenie slepoty, trocha mi to dodalo nádeje, no radoval som sa predčastne - mal by som viacej načúvať. Veľká škoda.. Ten vlk, ktorého mi predstavila Hexy, Reel bol alfa. Takže, Dino je beta, Reel Alfa a Kay je čo zač... 
Nakoniec sa ozval a zrejme myslel tady neho: "Asi by si mal ísť... myslím, neviem teraz.." prehovorím a sedím zamyslene. V podstane sa neviem dočkať až stretnem rodičov.

Profil postavy

za Wed Aug 16, 2017 12:54 pm
Tábor
Reel sa konečne ozval čím som strihol ušami. "Nie, robím si srandu.." mrknem na Tela. "No čo už, už budem musieť.. rád som vás poznal.." švihnem chvostom a potom sa pousmejem nad jednou myšlienkou,ktorú som bohužial zase prečítal. "Ešte zatiaľ som Gamma, no nie na dlho.." poviem vyzývavo. Pravda je to výzva, ktorej hodlám opäť dosiahnúť. "Tak nič.. zbohom... a šetrite sa, nie že mi dojdete s odretými tlapami, hehe. " Mrknem a nakoniec pribehnem k Reelovi. "Tak? Čo bude??" spýtam sa ho. Už si sa konečne rozhodol.. hehe.
Počet příspěvků : 1123
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

za Wed Aug 16, 2017 12:58 pm
REEL ARASHI
Tábor
Pozrel som sa na okolo a švihol chvostom, keď ku mne prišiel Kay. ,,No ešte som sa tak nerozhodol. Toto bol nápad mojej partnerky." povedal som. Typický vlk pod papučou. pomyslel som si. Nechcel som si Tenebris poštvať proti sebe. ,,Nemali by sme náhodou okontorolovať Kirigakure?" poznemenal som a hrabol labou do zeme. Bol som pokojný. Sledoval som okolie a cítil som sa šťastný a uvoľnený, ešteže teraz nemusím robiť nič. Áno musím priznať som lenivec, keby bolo na mne a nebol by som Alfa, váľal by som sa niekde pod stromom a očumoval nejakú random kvetinu.

Profil postavy

za Wed Aug 16, 2017 1:04 pm
Tábor
Posadím sa pred ním a načúvam ho. "Kirigakure?" opýtam sa a premýšľa čo tam? Veď to je iné územie a ich záležitosti, no to je jedna vec, a byť v obraze je zase druhá. "Skontrolovať tajne či si tam nakráčať a pozdraviť. Vraj tam majú novú alfu," prehovorím. Jaj, pocit keď náhodne stretnem syna a jeho partnera, ktorému nie je ani rok.. normálne? Asi hej, ale nijak sa do toho nehodlám montovať, ich život.. Žmurknem a pozorujem alfu.
Počet příspěvků : 671
Datum registrace : 16. 04. 17

Profil postavy
Postavení ve smečce: Delta

za Wed Aug 16, 2017 1:38 pm
HEXY DE MAL
Tábor
"To je v pořádku, Kay. Mě slepota netrápí," usměji se na něj a ani mi nepřipadalo, že se to dá vyléčit nebo ani, že ne to existuje lék nebo vy se dal vyvinout. "Je dobře, že má smečka léčitele a já jsem ráda, že jsi v rodě "de Malů"." Rodinu jsem měla dost velkou a většina vlků co jsem kdy potkala do ní patřili. "Králíka? Toho není těžké ulovit," brala jsem to tak, že ho Teli dokáže ulovit sám nebo ho muži ulovit klidně já."Ach tak a jak si tedy příbuzný ke mně a Telimu a k mým synům?" Optám se ho, protože jsem se v tich vztazích ztrácela. Nevadilo mi, že mi čte myšlenky i když bych byla radši, kdybych měla aspoň v hlavě nějaký soukromí, ale zase mi mohl odpovědět. Kay si s tím králíkem dělal srandu a tak jsem se zasmála. "Já tebe též," kývla jsem ke Kayovi a usmála se. "Neboj," řekla jsem a kývla k němu na rozloučenou. "Tak co Teli? Vydáme se do Kirigakure?" 

Profil postavy

za Wed Aug 16, 2017 1:54 pm
Tábor
,,Proste by ma zaujímalo ako vyzerá nová Alfa. A vĺčatá by mali poznať svojho starého otca nie?" poznamenal som a hrabol labou do zeme. Tento zlozyk sa vo mne upev)noval čoraz častejšie. Žeby to boli však len nervy? Nevedel som povedať. ,,No bolo by to fajn. A ešte presvedčiť toho hraničiara aby prešiel k nám." uškrnul som sa. Stále som al tie isté detinské spôsoby. To sa na mne za ten čas vôbec nezmenilo. Ani Alfovanie ma nedonútilo nebyť ľahkovážnym a vždy so štipkou drzosti a s humorom všetko ide. Bol som taký ako prv. Pred tým ako zaspala Tenebris a ja séom sa stal iba svojim tieńom. Ale to už bolo dávno preč a ja som sa mohol tešiť z príjemných jesenných dní.

Profil postavy

za Wed Aug 16, 2017 2:02 pm
Tábor
Jednoducho prikývnem: "Tak dobre. Ani si nepamätám, kedy som bol naposledy za hranicami.. už je to dlho.." zastrihám ušami a pozriem ako hrábol čo ma prinútilo sa pousmiať. "Takže si deda, he?" zazubím sa naň a očkom pozriem na Dina. Jaj, keby som ja mohol byť dedečkom, no nemôžem.. pfff. Mávnem chvostom a nakoniec sa nadýchnem. "Presvedčiť alebo podplatiť, tieto dve možnosti fungujú.." po odvrátim zrak. "Fajne, ja som pripravený.." 

Profil postavy

za Wed Aug 16, 2017 2:06 pm
Tábor
Nakoniec to bolo myslené ako vtip. Pfu, už som sa zľakol. Pozrel som očkom na Hexy a prikývnem: "Áno, poďme. " Poviem a pomyslím na to, aké to bude po dlhej dobe spatriť svojich rodičov. Budú na mňa nahnevaný? Predsa ako malý som zdrhol, takže aj očakávam pár úderov po hlave. Už som aj zabudol ako vyzerajú - snáď si spomeniem, keď ich spatrím alebo ucítim pach. Pozriem na Hexy a ešte ráz prikývnem hlavou.

Profil postavy

za Wed Aug 16, 2017 2:07 pm
Tábor-hranice
,,Tak fajn, ideme dobiť svet." poznamenal som a drzo som švihol chvostom. Bol som rád, že môžme podnikať výlety vo dvojici. ,,Ja deda nie som, to Varg je dedek." uškrnul som sa a klusom som sa pobral z Tábora. Veď tu je Tene a decká si dávajú poobednú siestu Nič sa nemôže stať. pomyslel som si a pomyslel som si na Eveline, ktorá by mohla svoju mágiou prevrátiť Tábor hore nohami. Alebo Angelo aj ten by mohol niečo spáchať. Veď tu nie sú sami, Dino to zachráni. Uvažoval som, keď sme vyšli z Tábora. Dobehol som k hraniciam s Kirigakure. Ten hraničiar musíme si ho získať. pomyslel som si a počkal som na Kaya.

Profil postavy

za Wed Aug 16, 2017 2:16 pm
Tábor -> Smer Hranice s Kirigakure

No, splietol som sa. Nikto nie je dokonalý, keď spomenul, že nie je deda.. trocha som sa od hanby prepadol. Nuž, musím viacej naslúchať. Mehe.. Ešte ráz si prezriem tábor. Bol tu pokoj, nič zvláštne sa nedialo, čo by zaujalo moju pozornosť. Prečo mám pocit, že Ishimura hybernuje. Hmm. Nakoniec s behom som sa vydal za ním, pritom počas cesty som neprestal rozmýšľať nad tým, ako urobiť tábor a svorku bezpečnú. Zohnať hraničiara je jedna vec, no zabezpečiť úplné bezpečie je druhá.
V behu a premýšľaní si neuvedomím, že som dávno opustil tábor, prešiel cez nejaký ten les, lúčku, rieku. Čo som utekal som sa dostával bližšie a bližšie k hraniciam. Reel na mňa už čakal. "Teraz uvažujem, či tá kôra nebola chyba.. Si svieži a teraz rýchlejší než ja.." posťažoval som sa.
Sponsored content

Povolení tohoto fóra: