Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

+64
Mandarino (†)
Lucas
SinHa
Naoki
Maysie
Hexy de Mal
Diego [Alfa]
Terreon
Kira Mai
Electra Aqua
Aetas Volito
Alsafi Nashira
Akio
Nareime Dead Demon
Man'yak
Nira
Nuhrash
Aragorn Elessar Telcontar
Angelo Amadeo FKA
Catorce
Bodka
Jєssiє
Drak Osudu
Dino de Mal
Northie de Hermes r.Gája
Zeal Argentea Phantasia
Attie
Varox
Destiny Aqua
Zabini Tsuri FK
Aeonii de Orietr
Lavaris
RavenGája
Orfeon Virentem
Sorrin de Avec
Vinteren da Dårlig
Dysnomia Krigare
Haske
Aiko Nirakebe
Mook
Zanyzyn
Miriamel Saluber
Madow De Ainet
Reykai Kanya Shader
Spirit
Alyss
Caendore
Nox
Louie
Salome Astral Virentem
Denn de Mal
Arco Iris Criest
Kaisa Airgideon
Tristan
RitaGája
Sasori no Suke
Keiran Criest
Crystal
Sethori Astral Virentem
Desert Rose
Ryuusaki
Toruo de Ainet
Půlnoc
Admin
68 posters
Goto down
Attie
Attie
Elitní vlk
Elitní vlk
Počet příspěvků : 45
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Attie
Postavení ve smečce: Elitní

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 7 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Jan 01, 2017 7:55 pm
Tábor
Skutečně, jeden vlk z onoho hloučku se ke mě vydal. Přesněji vlčice, bílá s černými znaky. Čekala jsem, že mě požádá o zkoušku. Poté, co řekla, co po mě chce, trochu mě to zaskočilo. Poklepala jsem hlavou, aby to nevypadalo zle a znova se na ni podívala. "Musím říct, že jste mě překvapila... ale příjemně." usmála jsem se. "Jak takhle smečka vznikla? No..." vyfoukla jsem vzduch z plic. "To bude na dlouho." uchechtla jsem se a posadila se.
RavenGája
RavenGája
Počet příspěvků : 584
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 7 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Jan 01, 2017 8:17 pm
Tábor
Hluboce si odfouknu a v očích mi zatančí jiskřičky jako malému vlčeti, co zrovna udělalo objev století. "Já mám hromadu času." pousměji se a několikrát natěšeně máchnu ocasem. Srdce mi zaplavil krásný hřejivý pocit, který mě naplnil spokojeností. Stejně jako Attie se posadím a nastražím uši abych naznačila že bystře poslouchám. 
Attie
Attie
Elitní vlk
Elitní vlk
Počet příspěvků : 45
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Attie
Postavení ve smečce: Elitní

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 7 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Jan 01, 2017 9:04 pm
Tábor
Zamyslela jsem se odkud mám začít. "Nuže... dříve na Niwatském území byla pouze jedna smečka, smečka Zatmění. Ovšem poté přišla velká potopa, která zabila spoustu vlků. Když se ta pohroma přehnala, bývalá alfa smečky Zatmění, Vittani Virentem nás svolala a sdělila nám, že smečku rozpouští a zároveň dává vzniku čtyřem novým smečkám, které budou vést nejdůvěryhodnější vlci ve staré smečce." chvilku jsem se odmlčela, aby to stihla vstřebat. V očích se mi chvilku blýskla lítost, konec konců mi potopa sebrala většinu mých synů a dceru a spoustu přátel a zároveň si vzpomněla na zesnulou Vittani a její dceru Moon. "Ty smečky byly čtyři, Inseime, Ishimura, Krigakure a smečka Stříbrného fénixe. Každá dostala území." vydechla jsem a pak se zas nadechla. "Já jsem tedy přišla na území mé budoucí smečky. Mám ho prozkoumané úplně celé, všechny názvy jsem vymýšlela já. Nicméně když jsem dorazila do Dýňového lesa, nalezla jsem v něm podivné a vzácné tvory - stříbrné fénixe." nevědomky jsem pokývla hlavou a švihla ocasem po podlaze. "Co vám budu povídat, jsou to ptáci vznešení, ale poněkud egoističtí. Uzavřela jsem s nimi spojenectví a následně mě napadlo jméno pro tuto smečku. O něco později jsem nalezla i vhodné místo pro tábor, do kterého poté začali přicházet vlci... a smečka se rozrůstala." pousmála jsem se se silným pocitem nostalgie ve mně. A brzy to tu celé převezme můj syn... pomyslela jsem si. Nechtěla jsem to tu opouštět. Ale zdraví mi už moc dlouho nedovolovalo tu zůstat.
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 7 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Jan 01, 2017 9:21 pm
TORUO
NDV
Nepřestával jsem se smát. Někdy bylo super poležet si v teple doupěte, ale užít si zábavu k životu prostě patřilo - přeci jen, žijeme jen jednou. Proč bychom si to tedy nemohli pořádně užít? Nápad v hlavě Saki se zrodil z ničeho nic a proto byl možná o to lepší. Pocítil jsem ale i zklamanost, když říkala, že jí již nic jiného nenapadá. Sám jsem se musel zapřemýšlet - chtěl jsem, aby byla spokojená a šťastná, a proto jsem musel a taktéž chtěl něco vymyslet. "No, neumím vymyslet něco zábavného jako ty, ale," na chvíli jsem se odmlčel, hlavu jsem zvedl k vrchu toho, do čeho jsme spadli. "Možná bychom mohli zkusit zmrzlý vodopád využít jako klouzačku. Sice nevím, jestli bude fajn vrátit se zpět na ten led, ale může to být fajn, pokud najdeme cestu nahoru k vodopádu." Roztáhl jsem křídla. "A nebo bychom tam mohli prostě doletět."
Ryuusaki
Ryuusaki
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 371
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 7 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Jan 02, 2017 11:31 am
NDV

Vrtíc ocáskem jsem Torua nedočkavě poslouchala. Tetelila jsem se na to, co vymyslí. Tohle byla zábava. Biť oba už dávno vyrostli z vlčecích hrátek, tohle jí nesmírně bavilo. Usmála se nad jeho nepřímou lichotkou a střihla uchem. Jeho nápad byl dobrý, ale možná trochu nedomyšlený, přece jenom dopadnou na tvrdý led není zrovna nejpříjemnější. ,,To je skvělý nápad !!" vypískla jsem nadšeně, biť jsem k němu měla menší výhrady. ,,Mám jeden návrh." tázavě jsem se na něj podívala ,,Dáme pod skluzavku sníh, kvůli dopadu." usmála jsem se na něj. Pokusila jsem se vyskočit na nohy, ale akorát jsem se tak do sněhu více zabořila. Lehla jsem si a odkulila se zpátky na zem. ,,Pomůžeš mi ??" oklepala jsem se přemýšlejíc, jak tam sníh přesuneme.
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 7 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Jan 02, 2017 1:38 pm
TORUO
NDV
Sníh pod skluzavku - s tím jsem nemohl nic jiného, než souhlasit. Byl to velmi dobrý nápad, proto jsem přikývl. "Skvěle! Myslí ti to," usmál jsem se. Saki se pokoušela vstát, ale místo toho spadla zpět do sněhu. Pokusil jsem se jí čumákem nejdříve trochu natočit, pak jsem se zapřel tlapami do sněhu a hlavou, kterou jsem dal nejdříve pod ní, jsem jí pomohl na tlapky. Stále jsem ale ještě nevěděl, jak sníh přesunout. "Nějaký nápad, jak dostat sníh na ten led bez toho, aniž bychom u toho strávili celý den?" zeptal jsem se, ale pak mi došlo, kde jsme. "No, sám bych řekl, že by nebylo špatné začít tím, že se odsud dostaneme," uculil jsem se.
Spirit
Spirit
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 264
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Elitní

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 7 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Jan 02, 2017 1:42 pm
KAISA

~Tábor~

"Těší mě," prohodím k vlčici, která se představí jako Raven.
Pak na mě promluví další vlčice, alfa. "Dobrý den," vyhrknu a vyloudím úsměv. "také mě těší," poznamenám, i když si nejsem jistý, jestli to bylo na mne. Chvíli čekám. Je zdvořilé zažádat si o zkoušku jako první? "Víteeee, nemohl bych pro vaši smečku něco udělat?" obejdu požádání o úkol a snažím se vyhýbat očím alfy.
Zeal Argentea Phantasia
Zeal Argentea Phantasia
Počet příspěvků : 599
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 7 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Jan 02, 2017 2:31 pm
SAKI
,,Děkuju." lehce jsem se pousmála. Jemně jsem se otřásla. Sníh mě zábl do všeho na co jen dosáhl. Popravdě už mi v té hromadě sněhu začala být celkem zima. ,,Asi nejrychlejší bude vyletět." zahrabala jsem v šále, hledajíc bílé pírko. Když jsem konečně v té změti různých krámu našla svojí pomůcku k létaní, stiskla jsem jí mezi zuby. Na zádech se mi objevila sněho-bíla křídla. Jedním silným máchnutím jsem se s přehledem dostala z hromady sněhu. Přistála jsem vedle hromady načechraného sněhu, čekajíc na svého partnera. ,,Mohla bych ho tam dopravit magii, ale nezaručuji výsledek." ušklíbla jsem se a podívala se na něj. Snad nemá nic proti, neb nevím, jak jinak bych ho tam zvládla dostat.
Sethori Astral Virentem
Sethori Astral Virentem
Počet příspěvků : 30
Datum registrace : 15. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sethori Astral Virentem
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 7 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Jan 02, 2017 4:14 pm
//Rous? Jen jsem se potřebovala zeptat, jestli Rose leží s Essixem v Táboře, kde už kdysi dávno usnuli, a nebo jestli už se někam přemístila... Chci s Essixem zase začít hrát, tak jestli se probouzí vedle ní, nebo...  A soukromý zprávy mi nefungujou .-., takže... :,D

Tábor
"No, matka je Amethyst a sestry Sapha, Salome a Marsie..." Tohle už ji ale nejspíš nezajímá, jelikož Alfa dořešila záležitost s černou vlčicí a nyní je na řadě Raven. Usměju se na tu odhodlanou vlčku a povzbudivě kývnu. Když odejde k Attie, zůstanu opodál a mezitím pozoruju okolní dění. Syn Alfy Zeal se z tábora vypařil a jeho společnice taky. Ten zdvořilý Kaisa už jde taky za Alfou a já zůstanu sama. Sednu si, protože to bude asi na delší dobu, a ležérně pohazuju ocasem.
Půlnoc
Půlnoc
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 7 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Jan 02, 2017 4:44 pm
Když mi Alfa zadala úkol, přikývnu a odejdu z tábora směrem na severovýchod. Když jsem vyšla z tábora, šla jsem přes planinu, ale brzy jsem se dala do klusu. Nevypadá to těžké. Jsem si pomyslela a dále běžela (přes Velké travnaté planiny, ale to Půlnoc neví). Běžím dále přes planinu. Někde v dálce tuším les. Řeka vlčice Moon na severovýchodě, ryby s krásnými, zářivými šupinami. Přemýšlím Jaké to jsou ryby, takové jsem cestou neviděla, i když já moc ryby nelovím… Vlastně tak dvakrát ročně, na Vánoce. Jdu dál a koukám kolem sebe, zda někde neuvidím řeku. Aspoň, že už roztál sníh a nemusím hledat cestu v závějích. Sníh mám normálně ráda, ale plnit zkoušku v závějích a propadat se do sněhu na území, které neznám se mi ani trošku nechce. Běžím dál a dál a nebe začíná tmavnout. Ale nepřicházejí mraky se sněhem, jako ještě před nedávnem, ale noc. Přichází černá noc ozářená jen hvězdami a Měsícem. Normálně bych našla nejvyšší místo a dívala se na Měsíc, ale dnes ne. Dnes hledám Řeku vlčice Moon. Les v dálce už dávno není vidět, ale já běžím dál a uvidím další les. Tentokrát na druhé straně. Na severovýchodě (Stříbrný les). Jdu dále na severovýchod až k lesu. Potom vkročím do lesa a jdu lesem. Nepřešla jsem ji už. Co když tu už ta řeka byla? Rozhodnu se, že ještě kousek půjdu a potom se vrátím a budu hledat jinde. Je ticho, že by každý vlk slyšel prasknutí kosti. Když už se chci vrátit, že tady není a že jsem ji přešla, uslyším šumění vody. Sice hodně tiché, lidské ucho by to ani nezaznamenalo, ale já to, jako vlčice, slyším. „Voda.“ zavolám nadšeně do ticha. Ihned mi dojde, že jsem měla být spíš ticho, ale radost, že jsem blízko vody, která může být Řeka vlčice Moon, ve které ulovím rybu a přinesu jí Alfě, mi nedovolila být ticho. Byla jsem prostě šťastná, že už jsem jí možná našla. Rozeběhnu se k řece. Potom ji uvidím. I v záři Měsíce je samozřejmě tmavá, ale pár ryb tam je. Jdu směrem na jih z lesa, a když přijdu na planinu, znovu se podívám na ryby. Sem, na planinu, dopadá hodně Měsíčního svitu a ryby mají nádherné, zářivé šupiny a zrcadlí se v nich voda. To jsou ony Si pomyslím. Jak roztál sníh, je v řece hodně vody, ale ta voda jenom rychle teče, moc se řeka nerozvodnila. Sejdu těsně k řece a v řece uvidím ryby hodně blízko. Zkusím jednu chytit tak, že jí prostě chytím packou a dostanu na břeh, ale ryby jsem se sice dotkla, ale proud v řece, který jsem tam nečekala, mě strhnul. Co teď? se mi začalo honit hlavou. Snažila jsem se plavat, ale i přes hustou, stále zimní srst mi byla zima a já měla s plaváním ve stále ještě ledové vodě problémy. Potom jsem se zachytila kamene, který vyčuhoval nad hladinu. Vylezla jsem na něj a sledovala ryby v ledové vodě. Potom jsem se nadechla a odhodlaně jsem skočila do vody a chytla do tlamy jednu rybu, co jsem měla přinést Alfě. Ryba se začala mlít a dala mi ocasem několik facek do pravé tváře, ale i tam jsem ji udržela. Následně ale přišly v řece peřeje, a i když byla spousta kamenů pod vodou, jsem narazila hned do prvního kamene, ale rybu jsem nepustila. O kámen jsem se odrazila a plavala jsem dál, ale hned jsem si narazila pravou přední tlapku o další kámen. A potom jsem narazila na kámen ještě asi čtyřikrát. Po dalším nárazu jsem pustila omylem rybu, ale hned jsem se snažila ji znovu chytit a plavala jsem pro ni, jelikož byla ode mě kousnutá a také měla problémy. Chytla jsem ji a zamířila jsem k prvnímu kameni, co jsem viděla nad hladinou. Další náraz a já se potopila. Půlnoc, to dokážeš! Plav!!! sama sebe povzbuzuji a opravdu se mi podařilo znovu vplout na hladinu. Nadechla jsem se z plných plic, protože v ledové vodě jsem se potřebovala nadechnout častěji. Snažila jsem se plavat dál, ale už jsem celkem nemohla. Ledová voda mě vyčerpala. Podařilo se mi však vylézt na kámen, stále s rybou v tlamě. Ryba už byla mrtvá a já jí pevně chytila a postavila jsem se na kameni. Přešla jsem z kamene na další a potom jsem musela skočit. Kámen byl samozřejmě mokrý a já uklouzla, ale podařilo se mi toho kamene chytit a vylézt na ně a potom jsem napnula všechny síly k poslednímu skoku. Na pevninu. Podařilo se mi to. Když jsem doskočila na pevninu, oklepala jsem ze sebe vodu. Zavál vítr a mě začala být zima, ale měla jsem rybu s nádhernými, zářivými šupinami, co se zrcadlí ve vodě. Mám tu, co chtěla Alfa. Mám ji.S radostí se rozběhnu do tábora. V táboře se podívám, kde je Alfa a přijdu za ní: „Alfo, mám tady tu rybu. A už jen čekám, jestli mě Alfa přijme, nebo ne.
Zabini Tsuri FK
Zabini Tsuri FK
Počet příspěvků : 847
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 7 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Jan 02, 2017 5:03 pm
Aletosu
ZJ - Tábor
Rozloučil se se Sorinnem a rozhlédl se kolem. Byla tam docela nuda. Rozběhl se někam kde to vůbec neznal. Snažil se potlačil bolest v hrudníku která, se neustále stupňovala až došáhla k neústupné hranici. Alet zastavil a začal se sípavě nadechovat vzduchu. Protočil panenky a zakolébal se. ,,Uh... To-to jsem přehnal." pomyslel si a dál se do normální chůze. Hledal jakoukoliv známku života, vlčího života. Ucítil najednou pach vlků. Povytáhl spokojeně obočí. Došel až do Tábora, nějaký vlčí Tábor. Nasadil zdvořilý pohled a došel k nějaké hnědé vlčici. ,, Zdravím!" pousmál se
Tristan
Tristan
Počet příspěvků : 464
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 7 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Jan 02, 2017 5:44 pm
Raven
Tábor
Napjatě a zvědavě poslouchám začátek jejího vyprávění a ukládám si do mého bystrého mozku důležité informace. Při zmínce o velké potopě postřehnu v jejích očích bolest. Hned mě trkne, že v ní zřejmě přišla o někoho blízkého - a možná, že nejenom jednoho. "A ty nejvěrnější vlci vedou smečky dodnes?" zajímám se. Netušila jsem, zda byli Varg a Roxynor či Spirit a Lucas vybráni samotnou Vittani. Při zmínce o naší zakladatelce hodím letmý pohled k Sethori, ale pak se nadále věnuji Alfě. "A Inseime pak padla pod nátlakem vyhnanců?" položím spíše řečnickou otázku. Nad jejími slovy tiše uznale hvízdnu. Všechny názvy? Páni. nevědomky sjedu pohledem okolní krajinu, pak svůj zaražený a udivený pohled zastavím opět na Attie. "Stříbrné fénixové...?" nechápu a zamrkám. Pokývu hlavou. Takže proto se smečka jmenuje, tak jak se jmenuje. pomyslím si. Zmínka o těch bájných ptácích mě natolik fascinovala, že moji hlavu zaplavily další otázky. "A... myslíte, že bych je mohla vidět?" zeptám se obezřetně. Ano, možná to byla troufalá otázka, ale tak moc jsem zatoužila dozvědět se o těch podivně fascinujících ptácích něco víc. Stejně jako ona se pousměji. "A vidím, že se i dále rozrůstá." hodím pobavený pohled směrem k čekajícím vlkům. "Zaslechla jsem, že nový Alfa bude Váš syn." mimoděk pokývám hlavou. "Mohla bych znát jeho jméno? Chtěla bych mít o Alfách přehled." nevinně se usměji. Attie stále vypadala jako schopná Alfa a nepochybuji, že smečka k ní bude i nadále vzhlížet, ale chápala jsem její rozhodnutí, že předá velitelství svému synovi. 
// Já sama neví, kde Rose je. :'DD Ale asi ano. Pořád leží zřejmě v Táboře. c:
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 7 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Wed Jan 04, 2017 3:30 pm
TORUO
NDV
Sledoval jsem, jak hledá své pírko a jak se jí v momentě objevují obrovská, krásně čistě bílá křídla. "Připomínáš anděla," řekl jsem skoro zasněně. Už jsem jí v křídlech viděl, to ano, ale tohle byla mimořádná situace. "Zkusit se to může, zní to tak, že by to mohlo fungovat," reagoval jsem téměř okamžitě na její nápad. Viděl jsem, že čeká na mě, takže jsem taktéž roztáhl křídla, se kterými jsem máchl a dostal jsem se do vzduchu. Už dlouho jsem neletěl jen přímo nahoru a proto to nebylo jen tak, příliš úsilí to ale také nesebralo. Když se mé tlapky dotkly vršku a já za chvíli stál opět nahoře, křídla jsem složil k tělu a obrátil jsem se k Saki.
Zeal Argentea Phantasia
Zeal Argentea Phantasia
Počet příspěvků : 599
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 7 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Wed Jan 04, 2017 5:46 pm
Saki
Vytrvale jsem pozorovala Toruovo snažení, které se zdálo být rozumné. Když jeho tlapky dolehly na zem, otočila jsem se na jejich majitele. ,,Tak já tedy začnu." řekla jsem s předstíranou nafoukaností. Cítila jsem se jako nějaká významná vlčice, které má - jak se říká, čumák kapánek nahoru. Pohrdavým pohledem, který samozřejmě nebyl míněný vážně, jsem ho projela pohledem. Celé tohle malé divadílko mělo vyzývat k takové malé hře. Co možná nejvznešeněji jsem přikráčela k hromadě sněhu. Potom co jí pečlivě předstíraným, pohrdavým pohledem skoukla, jí v okamžiku rozmetala rázovou vlnou na malé vločky, které vyrazily vysoko do vzduchu. Bylo to krásná podívaná. Bohužel žádaný účel to nesplnilo. Místo toho, aby se sníh přemístil pod ledovou skluzavku, pozvolně na ně padal z oblohy. Podrážděně odfoukla vločku, které se chtěla probít do jejích oči. Proč být mrzout, není to krásné ?? Pokárala jsem sama sebe. Bylo to dobrá poznámka, nemá to cenu, být naštvaná. Začala jsem vrtět ocasem a skokem se otočila na svého partnera. ,,To jsi nečekal, co ??" vyštěkla jsem na něj nadšeně, předstírajíc, že sněhová sprška byl můj čirý zájem.
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 7 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Wed Jan 04, 2017 5:58 pm
TORUO
NDV
Nejdříve jsem se divil, ale v dalším momentu mi došlo, že tuto "nafoukanost" jen hraje. Byl jsem si tím jistý, na to, abych uvěřil, že to je myšleno vážně - což navíc dle mé úvahy nebyl účel - jsem jí znal až příliš dlouho. Chtěl jsem se uculit, místo toho jsem se ale přidal na její hru a tvářil jsem se vážně. Hleděl jsem na Saki, zatímco přecházela k hromadě vloček. V dalším momentu použila svojí magii a několik krásných a třpytících vloček vyletělo do vzduchu. Byl to tak nádherný pohled, že jsem zapomněl, jaký účel to mělo mít doopravdy. "Ne, to ne, a je to úžasné," stejně jako ona jsem zavrtěl ocasem. Připomínala mi teď malé vlče a to mě nutilo se ještě více usmívat. Nakonec jsem si vzpomněl na to, co jsem chtěl udělat ještě před tím pádem, neváhal jsem a shodil jsem Saki přímo do další sněhové hromady. Uskočil jsem a opět jsem zavrtěl ocasem, teď opět hravě. "O co, že mě nechytíš?" navázal jsem na předešlou hru.
Ryuusaki
Ryuusaki
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 371
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 7 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Jan 06, 2017 3:21 pm
NDV
Zamilovaně jsem se usmála nad jeho zasněným pohledem. Roztomilý jako vždy. Takhle zahleděná do jeho ledových očí jsem ztratila pojem o vše co se kolem dělo. Všechna moje láska k němu se mi objevovala v hlavě. Všechno co jsem spolu zažily a všechno co ještě můžeme zažít. Naše krásná vlčátka, ať jsou kde jsou. Náš společný život a taky naše- sníh ?? Náhle jsem se ocitla v hromadě čerstvého sněhu, aniž bych věděla, jak jsem se zde ocitla. Jediné, co jsem spatřila byla šedá šmouha, které něco vyvolávala do vzduchu. Všechny moje myšlenky byli smeteny a nahrazeny jediným cílem. Shodit svého partnera do nejbližší hromady sněhu. ,,Jen počkej !!" vytekla jsem a vesele vyskočila na nohy.
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 7 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Jan 06, 2017 10:07 pm
TORUO
NDV
Nepřestával jsem mávat s ocasem z jedné strany na tu druhou, zatímco jsem se snažil jí uprchnout. Napadlo mě, že bych mohl letět a ona by tak mohla ještě provětrat svá křídla, ale dnes jsem na to neměl příliš chuť - pevná půda pod tlapkami mi teď přišla jako lepší volba. Letmo jsem se otočil, abych viděl Saki, a nenuceně jsem se zazubil. Byla docela blízko a jelikož nebylo kam dál běžet, musel jsem zatočit, což mě zpomalilo - tlapky mi naštěstí neuklouzly, protože sníh buď menší led na zemi zakryl nebo tam žádný prostě nebyl. Už jsem viděl, jak mě dohání, proto jsem rozhodně nezastavoval - vypadalo to ale, že je pořád rychlejší. Stejně, jako kdysi, pomyslel jsem si zamilovaně.
Arco Iris Criest
Arco Iris Criest
Počet příspěvků : 1106
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 7 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Jan 07, 2017 7:52 pm
/Hory Barevných Myšlenek/
Probudím se, cítím teplo a zároveň mě neznámý, slabý tlak z mé levé strany. Trochu sebou škubnu, protože je to pro mě moc nezvyklé a poté přičichnu k té věci, jež mě tíží. V-vlčice? Salome! Ale proč leží na mě? Došlo mi ihned, však nijak jsem se nehýbal. Oba jsme byli stejně drobní, proto mě její váha příliš netížila. Vlastně... nějakým způsobem mi byla i příjemná, chtěl jsem však, aby se probudila. Sám jsem se potřeboval protáhnout, ale samotný jsem se neodvažoval tu vlčici budit. Usmíval jsem se, stále jsem byl otočen na ni.

Reykai Kanya Shader
Reykai Kanya Shader
Počet příspěvků : 1
Datum registrace : 07. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Denn de Mal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 7 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Jan 07, 2017 8:01 pm
Salome Astral Virentem
Hory farebných myšlienok
Spokojne som odfukovala ktovie kde. V posledných dňoch mi bolo úplne jedno, kde a kedy zaspím. Aj tak to ostatných nezaujímalo. Chcela som sa pretočiť na chrbát, no zistila som, že je niečo vedľa mňa. Otvorila som jedno oko... Potom aj druhé. Mierne vydesene som zízala na vlka. Bol to Arco. Aspoň, že tak... pomyslela som si. Usmieval sa a už nespal. "Ahoj," zamrmlala som rozospato na pozdrav. "Máš pekný úsmev," zložila som mu kompliment a potom som sa postavila. Zívla som a popreťahovala svoje stuhnuté telo. Bolo zvláštne, že som zaspala práve tu. Predsa len to ani nebolo územie Kirigakure. 
Arco Iris Criest
Arco Iris Criest
Počet příspěvků : 1106
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 7 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Jan 07, 2017 8:44 pm
/Hory Barevných Myšlenek/
"Dobré ráno, princezno Saloméno," zazubil jsem se nad svým momentovým výmyslem a poté jsem se rozesmál. Smál jsem se však jen několik vteřin. Zavrtěl jsem se, však Salome na mě ležela, tudíž jsem se nechtěl stále zvedat. Zamrkal jsem na ni, i přestože to nemělo žádný vliv, tedy aspoň na mě. "Díky," poděkoval jsem zdvořile na pochvalu mého úsměvu. Ano, možná úsměv, ale zbytek těla je ohavný... hříva sršící všemi barvami, která svaluje na mě zbytečnou pozornost všech, chybí mi noha, mám na zádech vyříznuté N... Nu což, ale možná není života konec. pomyslel jsem si a potřásl hlavou, abych negativní myšlenky, kterých byl můj život plný, vyhnal z hlavy. Aspoň pro teď. "Jak jsi se vyspala? Zajímavé, jak jsme nakonec usnuli a nyní se probudili, že ano? Vím, že jsem měl od tebe odstup minimálně dva metry." poznamenal jsem, však stále příjemným tónem. Chtěl jsem dát Salome najevo, že mi to nevadí, možná naopak.
Sponsored content

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 7 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru