Všichni uživatelé byli smazání ze stránek, nyní již není možná registrace ani přihlášení.

Dotazník: zde
Share
Goto down
Počet příspěvků : 508
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rita z rodu Gája
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

za Thu Dec 29, 2016 9:39 am
[/u]Freya[/u]
Tábor
Spokojeně jsem zamlaskala ve spánku a přetočila se na druhý bok. Spokojeně bych chrupkala dál kdyby mě slabé sluneční paprsky nepošimraly na čumáčku. Po otevřela jsem očka a několikrát zamrkala. Zvláštní ... pomyslela jsem si zamyšleně. Když na mě svítí slunce jako bych nabírala energii. Pokrčila jsem nad tím rameny a nechala to plavat. Vyskočila jsem na tlapky a rozhlédla se po táboře. Byla tu spousta vlků a mezi nimi i ten kterého jsem potkala u řeky, Zeal. Přicupitala jsem k němu. ,,Ahoj.'' usmála jsem se a zvedla ocas na znamení pozdravu. Bylo docela vtipné ho vidět rozpláclého na sněhu.
Počet příspěvků : 599
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Beta

za Thu Dec 29, 2016 12:19 pm
Tábor

Bezstarostně jsem se rozvaloval ve sněhu a pozoroval zamračenou oblohu, ze které pozvolna padaly sněhové vločky. Pohledem jsem uvázl na jedné, které velmi ladně podnikala cestu dolů. Když mi přistála na nose, jemně jsem se pousmál. Mokrý čumák jsem si olízl a překulil se na bok. Čerstvý sníh podemnou jen tiše úpěl. Zavětřil jsem a téměř okamžitě mě do nosu praštil známý pach. Zanedlouho jsem uslyšel i její hlas. Spěšně jsem vyskočil na nohy, oklepal se od sněhu a začal se chovat tak jak se na slušného vlka patří. ,,Ahoj." pronesl jsem klidným hlasem.
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 371

Profil postavy
Postavení ve smečce: Alfa

za Thu Dec 29, 2016 12:38 pm
NDV

Cíl mě cesty byla stále velká hromada sněhu, které spadla z jednoho skalního převisu. Moje tlapky se bořily do tlusté vrstvy sněhu, kterou pak vesele vykopávaly do vzduchu. S vyplazeným jazykem jsem vyběhla po jakémsi mostu, vytvořeným zvětráváním horniny přímo nad sněhovou kupu. Pro jistotu jsem nakoukla přes okraj. ,,Perfektní." usmála jsem se. Očima jsem bedlivě hlídala směr, ze kterého jsem přišla, abych byla na příchod svého hrdiny připravená. ,,Tak jsi pro mě pojď !" zařvala jsem do prázdna se šibalským úsměvem na tváři. Stála jsem na okraji horniny, připravená zrealizovat svůj smělý plán. Možná to byla trochu nebezpečné a riskantní, ale to mě tolik netrápilo. Nedočkavě jsem se zatetelila a naposled se krátkým pohledem ujistila, že je to do jisté míry bezpečné.
Počet příspěvků : 464

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce: Gamma

za Thu Dec 29, 2016 12:47 pm
Raven
SL - Tábor
Trošku zmateně se na ni podívám při jejím odfrknutí a v hlavě mi začne běhat, zda jsem neřekla něco, co jsem neměla. Dále se k tomu nevyjadřuji a odhrnu další hordu sněhu. Trošku mě zarazí, že mi neodpoví na otázku, ale vskutku jsem už musela být dost vlezlá. Našpicuji uši a zadívám se před nás, odkud vanul vítr nesoucí hromadu pachů různých vlků. Vyslechnu si její poznatek. "U nás musíme chodit k řece nebo k jezeru."  řeknu jen tak mimochodem a musím uznat, že řeka táhnoucí se táborem nemusí být nic špatného ba naopak.

Profil postavy

za Thu Dec 29, 2016 1:30 pm
Freya
Počet příspěvků : 30
Datum registrace : 15. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sethori Astral Virentem
Postavení ve smečce: Kappa

za Thu Dec 29, 2016 1:36 pm
Tábor
"Když říkáš 'u nás', kde to vlastně je? Chci říct odkud jsi?" zajímám se.
Konečně dorazíme do Tábora. Není to nic velikého - pár doupat, uprostřed to alfovské a malá říčka tekoucí okolo. Je tu Alfa i její syn a k tomu ještě dvě neznámé vlčice. Jedna hovoří s Attie a mně je povědomá. Už delší dobu se tu poflakuje, ale co vím, tak není ve smečce. Kouknu na Raven a pak kývnu hlavou k bílému vlku, co se povaluje ve sněhu opodál. "To je on." Popravdě teď moc jako budoucí vůdce smečky nevypadá. Pak ukážu zase na hnědou vlčici zabranou do rozhovoru. "A to je Alfa Attie." Usměju se a sednu si. Bylo by dobré počkat, až to s tou tmavou vlčicí dořeší.

Profil postavy

za Thu Dec 29, 2016 1:49 pm
Raven
Tábor
"Narodila jsem se v Kirigakure." odpovím ji na její otázku a usměji se. Přemýšlela jsem, zda mám i doplnit, že jenom matka byla z Kirigakure, ale nakonec jsem usoudila, že je to pro Sethori poměrně zbytečná informace. "A vy jste se narodila tady?" zajímám se. Jakmile stanu na vyšlapané půdě několika generacemi vlků, tak vydechnu a očima hltám celý prostor. Vypadalo to tu hezky - obzvlášť se mi velmi líbila ta řeka o které mluvila Sethori. "Je to tu kouzlené." povím a v očích mi nadšeně zablýskne. Zamyslím se nad tím, že to tu musí být překrásné hlavně na jaře. Kolem řeky určitě roste spoustu vodních květin. Zastříhám ušima směrem ke dvěma vlkům, který se každý věnoval po jednom vlkovi. Bílý vlk mohl být stejně starý jako já tudíž jsem chápala proč ho většina vlků vnímá jako dosti mladého pro tuto funkci. Hnědá vlčice už za sebou však nějaké ty roky určitě měla, ale i tak z ní vyzařoval respekt. Posadím se vedle Sethori a zářivě se na ni usměji. 

Profil postavy

za Thu Dec 29, 2016 1:57 pm
Freya
Tábor
Netrvalo to ani pár vteřin a ten milý snad i roztomilý vlk, který si tu před chvilku hrál věc sněhu se změnil opět na toho vážného dospěláka. ,,Jak se máš?'' optala jsem se jen s lehkým úsměvem. Nebylo to moc dlouho od našeho setkání. Můj pohled spadl na nějakou věc, která mu vyšel a na krku. ,,Co je to?'' zeptala jsem se se značným zájmem v hlase. Mělo to pěknou barvu.
Počet příspěvků : 52
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Alfa

za Thu Dec 29, 2016 2:02 pm
NDV
Nechtěl jsem se zastavit, protože jsem věděl, že by mi utekla ještě víc - už teď měla poměrně velký náskok. Nenašlapoval jsem nijak opatrně, byl jsem si tak jistý, že mě pevný sníh drží. Saki mě pobídla a to mě donutilo ještě zrychlit. Ano, mohl jsem běžet stejným tempem, ale to by nebyla žádná zábava, protože bych jí asi nikdy nedohnal. V hlavě jsem měl připraveno, že bych na ní skočil, ale teď jsem znejistěl. Ani jsem se nenadál a už jsem byl téměř u ní.
//Nah, promiň, ale moje hlava teď nedokáže nic vymyslet. :DD

Profil postavy

za Thu Dec 29, 2016 2:09 pm
Tábor
Pokývu hlavou. V Kirigakure jsem na chvilku byla, to když s námi maminka utíkala před vyhnanci. Bylo to strašné. O Salome se tam rvali, málem ji zabili. Já unikla. A už jsem maminku nikdy nespatřila. "Já se narodila... v Inseime." Chvilku jsem byla na pochybách, jestli nemám říct v Zeiss, ale ne, to nebyla moje smečka. Napadlo mě, jestli Raven vůbec smečku Inseime zná. Narodila se už za Zeissáckých časů, takže asi ne. "Inseime je smečka, jejíž území zabrali vyhnanci. Teď si říkají Smečka Zeiss." Poslední slova jen znechuceně vyplivnu. "Když jsem byla vlče, vyhnanci zaútočili. V boji zahynula Vittani Virentem a smečka se jim nakonec podřídila. Maminka s námi utíkala pryč. Otce zabili." Fakt, že mocní Draci tátu zase oživili a poslali na Zem, si nechám pro sebe.
Zvednu oči od země a přešlápnu z tlapy na tlapu. "No, vidíš, konečně jsem ti řekla něco o historii," usměju se smutně. "A co, s kterým si chceš popovídat?" změním radši téma a podívám se na Alfy.
Počet příspěvků : 599

Profil postavy
Postavení ve smečce: Beta

za Thu Dec 29, 2016 2:10 pm
Tábor

Uvědomil jsem si, jak křečovitě se chovám. Jemně jsem jsem nad tím pousmál, uvolnil se a sedl si do vytlačeného místečka ve sněhu. ,,Zatím jsem přežil až do teď, takže celkem fajn." krátce jsem zavtipkoval a švihl ocasem, čímž jsem rozvířil sněhové vločky kolem něj. Než jsem se jí stihl zeptat ne stejnou otázku, už se zajímala o mojí ocarinu, která se mi zvolna houpala na krku. ,,Dostal jsem to jako dárek k narozeninám od stříbrných fénixů." začal jsem dlouhý příběh své ocariny. ,,Prostřednictvím toho ovládám svojí magii. Jmenuje se to ocarina a je to hudební nástroj" rychle jsem skončil svoj úmorně nudné mluvení.

Profil postavy

za Thu Dec 29, 2016 2:20 pm
Freya
Tábor
Protáhla jsem si svá černá křídla a uchechtla se nad jeho vtipem ohledně toho jak se má. ,,To je dobře.'' zazubila jsem se. Neměla jsem ráda, vlastně přímo nesnášela jsem když byl někdo smutný. Bystrě jsem si prohlédla onu ocarinu. ,,To je super.'' lehce jsem zavrtěla ocasem. ,,Umíš na to hrát?'' to byla asi blbá otázka, ale mohl to brát i jako výzvu aby něco předvedl. Posadila jsem se též a zamyslela se nad fénixy, kteří údajně žijí někde na tomto území. ,,Jak vlastně vypadají ti fénixové a kde žijí? Nikdy jsem je neviděla.'' zamumlala jsem zadumaně.

Profil postavy

za Thu Dec 29, 2016 2:55 pm
Raven
Trošku nechápavě se zamračím jakmile vysloví jméno neznámé smečky. Než se však stačím zeptat, tak pokračuje dál a já ji pozorně naslouchám. Takže bývalá smečky na Niwatu. uvědomím si a jak se zdálo, tak Sethori Zeiss skutečně v lásce neměla. Vyhnanci byli často odsuzování, ale já tak nějak věřila, že nemusí být zas tak špatní. Možná jsem si to spíše namlouvala kvůli bratrovi, co tam odešel. Nox by přece dobrovolně nešel někam, kde by byli vyloženě zlý... zapochybuji v duchu a suše polknu. Doposlechnu si její poslední slova a mírně zaraženě, avšak chápavě zamrkám. "Tak to mě mrzí..." špitnu tiše. Chápala jsem ztrátu jejího otce protože i mě zemřel člen mé i tak malé rodinky. "Takže... matka s Vámi utekla sem?" optám se a rozhlédnu se po Táboře. Poměrně mě zajímalo, co se asi stalo se zbytkem té poražené smečky Inseime. Soucitně na ni zamrkám. "Budu si to pamatovat." řeknu a povzbudivě se usměji. Rány minulosti vždy bolí. "No, dám na Vaši radu a chtěla bych prvně zkusit štěstí u Alfy Attie." kývnu k hnědé vlčici. 
Počet příspěvků : 76
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity

za Thu Dec 29, 2016 3:04 pm
~Kdesi na hranicích --> Tábor~
Konečně jsem byl tady, připravený se dostat do smečky a začít život jako neobyčejné obyčejný vlk. Jediný 'malý' problém byl fakt, že jsem vůbec nevěděl, kdo je alfa a kde přesně se nachází. Přimotal jsem se tedy k hloučku vlků (Zeal a spol.), kteří se momentálně bavili mezi sebou. Nebylo mi moc příjemné narušovat jejich konverzaci, ale tohle byla příležitost. "Zdravím," řekl jsem a několika nenápadnými vlčími gesty naznačil, že přicházím v míru.

Profil postavy

za Thu Dec 29, 2016 4:21 pm
Tábor
Asi jsem Raven trošku rozesmutnila, co už. Když projeví lítost tou obvyklou ohranou větou, jen nepatrně pokrčím rameny. Mě už to přebolelo. Ale vztek zůstal... "Ne, dostala se s námi jen do Kirigakure. To bylo poprvé a naposledy, co jsem viděla tamní území. Vyhnanci nás pronásledovali. Nevím, co se stalo s ostatními, já jim utekla. Byla jsem malá, nevěděla, kam jít. A došla jsem až sem." Krátké vyprávění zakončím nepatrným úsměvem. "Heh, když chceš," ušklíbnu se při její další větě. Pamatovat si to může, ale jestli chce zjišťovat historii a příběhy všech smeček, brzy se jí v tom udělá maglajz.
Všimnu si, že do Tábora přicestoval další vlk. "Zdravím," opětuji pozdrav.
Počet příspěvků : 1103

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal

za Thu Dec 29, 2016 6:40 pm
/Hory barevných myšlenek/
Povzdechl jsem si, konečně se probudil. Život mi protékal mezi prsty, což jsem cítil. Cítil jsem to příliš, bolelo to. Více než tlapa v tom momentě, jak mi do ní ten dvojnožec zarazil kudlu, více než tehdejší ztráta Dyerona, jakožto svého náhradního otce. Chvilkami jsem měl pocit, že odtud úplně odejdu, někam pryč. Ale... narodil jsem se tady přeci, to by nešlo.
Nakonec jsem se protáhl a zvedl. Rainbow spal poblíž, v jeho hřívě byl zapleten i Cold. Patron Bahagari uvnitř mě stále spal a já se cítil, jakobych se ani neprobudil. Rozhlédl jsem se a rozešel se kousek výše do hor, doufajíc, že uvidím aspoň něco více.
Počet příspěvků : 48

Profil postavy
Hlavní postava: Denn de Mal

za Thu Dec 29, 2016 6:51 pm
Salome Astral Virentem
Kirigakure -> Hory farebných myšlienok
Čudovala som sa, že som zo svojej svorky došla až tak ďaleko. Bolo to pre mňa veľmi nezvyčajné. No... Ak sa tak zamyslím, tak ani veľmi nie. Dobrým cestovateľom som  bola už od narodenia, keďže som musela vždy prejsť veľkú vzdialenosť. Dokonca nás mama Astral doviedla z Insieme až do Kirigakure. Zúfalo som si povzdychla. Ani som nevedela, kde sa nachádzam. V živote som tu nebola. Vyzeralo to tu však dostatočne dobre a tak som sa usadila na nejakom kameni. Pozorovala som okolitú krajinu a dúfala, že nevyruším život v tejto oblasti. Zhlboka som sa nadýchla chladného, no čerstvého vzduchu. Páčilo sa mi to tu.

Profil postavy

za Thu Dec 29, 2016 7:10 pm
Zacítil jsem něčí pach. To není dobré... co když je to nějaký dravec? Mírně jsem zpanikařil, patron se mě však ihned snažil uklidňovat. Arco, dýchej. Vždyť je to vlčí pach... už tě to tu všechno mate... měl by sis někoho najít. pronesl. Ale já chci být sám! Nechci schytávat další bolest. Mám toho až po krk. Lidi, slepota, máma, táta... jiné smečky... Darkness... temnota...
Zatřepal jsem hlavou. Nyní jsem si přál aspoň něco vidět. Věčně jsem tady býval sám a na společnost jsem vážně zvyklý nebyl. Kdyby to byla náhodou třeba Caendore, nebo bratr, ani by mi to nevadilo, ale jejich pachy přeci znám. Mírně nervózně jsem stáhl ocas a čekal, co se bude dít.
Počet příspěvků : 49

Profil postavy
Hlavní postava: Denn de Mal

za Thu Dec 29, 2016 7:15 pm
Hora farebných myšlienok
Chvíľu som sa dívala na krásnu oblohu, ktorá ma v tú chvíľu udivovala, no keď sa za mnou čosi šuchlo, vydesene som podskočila. Nečakala som tu nikoho. Pomaly som sa otočila a hľadela do tváre veľmi zvláštnemu vlkovi. "P-p-prepáčte, ak som vás vyrušila," vydala som zo seba koktavo. V danú chvíľu nevyzeral veľmi prívetivo. Nemal prednú nohu. Ako sa mu to asi mohlo stať? opýtala som sa samej seba v duchu a prezrela si ho. Vyzeral veľmi mrzácky. Ľutovala som ho. Jazva na jeho chrbte nevyzerala veľmi prirodzene. Vtom som si spomenula na nájazd ľudí. Mohol to mať od ľudí. Mal taký ten neprítomný pohľad. Akoby bol slepý. Nasucho som prehltla. "Ste v poriadku?" opýtala som sa ho pre istotu. 

Profil postavy

za Thu Dec 29, 2016 7:28 pm
Větřil jsem ve vzduchu, pach se blížil. Po celém těle jsem se roztřásl. Teoreticky bych zde však neměl být v nebezpečí, ikdyž mám nedaleko sebe koně, jež mi může kdykoli pomoci a jsem na území své smečky... tak by to mělo vše být v pořádku.
Škubl jsem sebou, jakmile jsem zaslechl hlas. Poté jsem si lehl na záda, abych ji ukázal svou podřízenost a až teprve teď jsem se konečně odhodlal promluvit: ,,M-mě? N-nerušíte." špitl jsem stále trochu roztřeseným hlasem, ale poté usoudil, že ta vlčice je na tom podobně. Trochu jsem poodcouvl od místa, odkud hlas zněl, abych jí náhodou nepřekážel. ,,A-asi ano." špitl jsem ustrašeně. ,,C-co vás sem... p-přivádí?" vykoktal jsem následně ze sebe, protože jsem z ní cítil Kirigakure. A to nevěstilo nic dobrého.
Povolení tohoto fóra: