Všichni uživatelé byli smazání ze stránek, nyní již není možná registrace ani přihlášení.

Dotazník: zde
Share
Goto down
Počet příspěvků : 1224
Datum registrace : 30. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Alsafi Nashira Aqua
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

za Sat Nov 04, 2017 4:04 pm
Magicae
,,Presne tak, mami," prikývnem, a znova sa pozriem na to oranžové vĺča. ,,Myslíš, že vie rozprávať?" opýtam sa mamy. Nevyzerá, ako úplný novorodenec, zrejme je vo veku Electry, pomyslím si. Pozriem sa mláďaťu do očí. ,,Aké je tvoje meno?" prihovorím sa mu vľúdne. Nemala som rada malé vĺčatá, no toto ma niečim fascinovalo... Vyzeralo skoro melancholicky a to isté mohol povedať niekto aj o mne. Avšak toto vĺča bolo iné.
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 05. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

za Sat Nov 04, 2017 4:19 pm
Magicae
Pri slovách mamy sa zarazím ,,Takže tu ostane?!" poviem mierne zaskočene. No ale zasa...bolo zranené, ale.. žiarlila som na ňho Len mňa má mama kŕmiť, lebo ja som tu bola jediná mladšia a preto som bola jedinečná. Nech si nemyslí, že len preto, že je zranené ho mama bude mať radšej odomňa... napadne mi a potom sa pozriem na oranžové vĺča a zatvárim sa tak, že je na mne vidno ľútosť, vzdychnem a otočím sa na mamu ,,Mami, máš pravdu. Je v hroznom stave, musíme sa o ňho zatiaľ postarať. vážnym a múdrym tónom hlasu poviem. Nechcem, aby na mňa bola naštvaná celá moja rodina. pomyslím si a trochu sa ukľudním.
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary

za Sat Nov 04, 2017 6:12 pm
Tábor
Slova Alfy Stříbrného Fénixe mě překvapila, protože u nás v Ishimuře byly jiný zvyky. To však dělalo tuhle smečku krásnou, ale pro mě na Ishimuru neměla. V Ishimuře byl Sanito, Kay, Sapha, Diego, Dino a jednoduše vlci na kterých mi záleželo. Ke všemu jsem byla slepá, takže slova o tom, abych vzhlédla byla divná, ale líbila se mi. Znělo to tak, že Alfa mě nebere za slepýho chudáka. Moje otázka vlčici překvapila, ale podle mě ji překvapovat moc neměla. "Posílá mě Alfa ishimurská Reel, abych zjistila jaké jsou v téhle smečce Alfy a můj syn přišel se mnou, aby si lépe mohl vybrat smečku, ve které se stane Kappou," odpověděla jsem Alfě, ale potom přišel nějaký vlk (Catorce). Kývla jsem mu na pozdrav a otočila se zpět na Alfu. "Samozdřejmě," řekla jsem a nechala ji, aby tomu vlku dala zkoušku. "V pořádku," kývla jsem k Alfě Ryuusaki aneb jak ji ten vlk nazval. "Dovolte, abych se představila. Jsem Hexy de Mal, Kappa ishimurská," jako vždycky jsem zdůraznila svůj rod, na který jsem byla hrdá, ale stejně jsem mluvila k Alfě s respektem, který si zasloužila.
Počet příspěvků : 846
Datum registrace : 29. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Gamma

za Sat Nov 04, 2017 6:20 pm
Magicae -> Okolí Magicae
Mávl jsem ocasem. ''Mě se stejně to vlče nelíbí.'' Řekl jsem a poodešel jsem dál. Dokonce i Electra se přidala na jejich stranu. Avšak šlo stále vidět, že taky ho tu má nerada. Střihl jsem uchem. ''Tak ať tu klidně zůstane.'' Odfrkl jsem a se vztyčenou hlavou vyšel ven s doupěte. Posadil jsem se vedle vchodu, aby na mě nešlo vidět. Tlapou jsem do sněhu začal kreslit různé obrazce. Čím dřív, to vlče odejde, tím líp. Pomyslel jsem si naštvaně a pokračoval ve své činnosti 'kreslení' obrazců.
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 05. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

za Sat Nov 04, 2017 7:08 pm
Magicae
Usmejem sa pri bratovich slovách Takže on sa nebojí, že by ho nemala mama rada. To je super. pomyslím si, Akio ma milo prekvapil a to ma na ňom fascinovalo. Po chvíli premýšľania som sa postavila a pomaly som vyšlo z brlohu za ním a sadla som si vedľa neho ,,Ani mne sa to vĺča nepáči, chcem, aby odišlo" ticho mu šepnem. Z Akia mám dobrý pocit, mám ho rada. pomyslím si a s verným pohľadom sa na neho zahladím.
Počet příspěvků : 711
Datum registrace : 13. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Neživý

za Sat Nov 04, 2017 9:02 pm
Jack Ian Snart
??? -- Velké travnaté planiny
Ani nevím jak, ocitla jsem se na nějaké planině. Neměla jsem tucha, co jsem poslední dobu dělala. To musel být ale mejdan. Byla zima a moje čepele byli celé mokré. To na to ti experti nemohli použít lepší materiál.  Absolutně jsem nevěděla,  na jakým území jsem se ocitla, ale líbilo se mi tady. Hezky to tu vonělo.  I když jsem z té planiny byal trochu nervózní, mám radši skály.  Tam můžu šplhat.
Počet příspěvků : 92
Datum registrace : 04. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Asper
Postavení ve smečce: Nemá smečku

za Sat Nov 04, 2017 9:08 pm
Kdesi→ Velké travnaté planiny
Když s prohloubeným dechem vyběhla na rozlehlou pláň, prudce zastavila, až se zadníma tlapama proryla ke zmrzlé zemi. Zastavila, aby nabrala dech a promítla si všechno, co se před chvílí stalo. Ví, že se probudila po velmi dlouhé době a své vydře, která u ní starostlivě stála, vůbec nevěřila. Tak dlouho.. Pohlédla na prázdnou oblohu. Zastesklo se jí po rodině a po všem, co tím spaním prošvihla. Plná vzteku proto nabrala kurs za čenichem a snažila se svoje emoce ze sebe vyběhat. Vydru ponechávaje daleko za sebou. Už se uklidnila natolik, aby se rozhlédla po okolí. Její žlutý pohled se zapíchl do postavy vlčice pár desítek metrů od ní.

Profil postavy

za Sat Nov 04, 2017 9:20 pm
Jack Ian Snart
VTP
Ucítím pach vlka. Otočím se. Uvidím šedého vlka, ale spíš vlčici. Rozběhnu se za ní. Vždyť může být nebezpečná? Ale no tak, má hlavo. Spíš se bojím aby se mě nelekla. Doběhnu za ní.,, Ahoj krásko!" Řeknu. Ale no tak Jack, už zase.,,Prosím, řekneš mi kde jsem?" Zeptám se. Byl to chytrý nápad.  Asi by bylo dobré vědět kde jsem. Usměji se na šedivou vlčici. Vypadala trochu zmateně, ale snad méně než já.

Profil postavy

za Sat Nov 04, 2017 9:29 pm
VTP
Otřese hlavou a švihne divoce ocasem. Neznámá vlčice se začala přibližovat. Sif strnula a pozorovala ji. Nakonec pohodila hlavou a dělala, že přeslechla to, jak ji nazvala. "Také přeji krásný večer." Střihla uchem. Rozhodně nebyla zdejší, o čemž vypovídala i její další otázka. "Pokud se nic nezměnilo, měla by to být stále území smečky Stříbrného Fénixe." Pousmála se, mezitím co pozorovala její zvláštní vybavení. K čemu všemu ji to mohlo být? Zavrtěla znovu hlavou a raději přesunula pozornost znovu na zvláštní vlčici.

Profil postavy

za Sat Nov 04, 2017 9:43 pm
Jack Ian Snart
VTP
,,Oh, děkuji, jsi zlatá" Poděkuji. Všimla jsem si, že si mě vlčice prohlíží, ale bylo jí to jedno.,,Tak Stříbrný Fénix říkáš. Jsi členem smečky. A jestli se smím zeptat, jak se jmenuješ! " Zeptám se. Snažila jsem se být zdvořilá. Pohnula jsem hlavou a můj příspěvek se dotknul mě kůže na krku. Byl studený a jeho dotyk ledově pálil. Ještě štěstí, že za chvillu je ta zima pryč.  Mám radši jaro.

Profil postavy

za Sat Nov 04, 2017 9:50 pm
VTP
Pousmála se a vyslechla si její další otázky. Načež se nadechla k odpovědím. "Nejsem, ale narodila sem se tam." Přenesla váhu z jedné nohy na druhou. "Oh! Omlouvám se, nějak mi to vypadlo z hlavy." Zazubila se a kývla hlavou. "Jmenuji se Sif, po otci rod de Ainet." Představila se a hrdě vypnula svou hruď. "A ty? Ty zvláštní vlčice? Ty jak si říkáš?" Optala se jí a pohledem sjela na její přívěsek, který se jí houpal na krku. Nikdy nic takového podobného neviděla.
Počet příspěvků : 200
Datum registrace : 27. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal

za Sat Nov 04, 2017 10:01 pm
/Magicae/
Jakmile mě vlčice položila a nade mnou začalo něco kroužit, byl jsem jako v jiném světě. Bylo tu čistěji a tepleji, no celkově útulněji, než tam venku, avšak tady bylo více takových bytostí, jako jsem byl já. Posadil jsem se naproti těch zbylých flekatých vlčat. Zamžoural jsem a koukal jsem střídavě po nich, nyní se mi do žluta zbarvilo i druhé očko. Nevěděl jsem, na koho koukat. Rozuměl jsem jim víc a víc, avšak nebyl schopen promluvit, ani když se mě ta tmavá zeptala. Otevřel jsem tlamičku a roztřásl se. Bál jsem se, že řeknu něco špatně, tak jsem ji zase zavřel. Soudě dle konverzace jsem zde byl nevítaný. Trápilo mě to, proto se mi levé očko zbarvilo do modra. Sklopil jsem hlavu a koukal na své přední tlapky. Připadal jsem si zvláštně. Smutně a vyděšeně zároven. Nebyl jsem zase tak malý, abych těmto situacím nerozumněl. Můj věk byl přibližně stejný, jako věk té, která mě tu nechtěla nejvíc - té namodralé vlčice. Jen... faktory z předchozích událostí ze mě dělaly neustále němého, téměř neschopného pakoně, který není schopen se o sebe postarat.

Profil postavy

za Sat Nov 04, 2017 10:04 pm
Jack Ian Snart
VTP
,,Žvláštní? Osobně se nazývám spíše nenormální. Jsem Jack Ian Snart. Ale můžeš mi řikat jenom Jack." Nadechnu se.,,Sif, hezké jméno. Musíš být na svého otce hrdá, když tak hrdě nosíš jeho rod" Usměji se. Připomělo mi to moji rodinu. Ale rychle se snažím zapomenout. Není dobrý čas na špatné zpomínky, vlastně nikdy není na tyhle věci dobrý čas. Smutek se nevyplácí. 

Profil postavy

za Sat Nov 04, 2017 10:11 pm
VTP
"Tak tedy nenormální." Uchechtla se a uvolnila se. "Těší mě Jack." Kývla a usmála se. Už se znovu nadechovala k odpovědi, když v tu si vzpomněla, že ji vlastně nezná natolik, aby do téhle konverzace začala zatahovat rodinné problémy. Heh..no to asi ano." Utrousila a odtrhla pohled od jejího přívěsku. "A Jack, odkud vlastně jsi?" Nahodila a švihla ocasem. "Určitě nejsi zdejší. Dokonce ani nejsi cítit jednou z dalších čtyřech smeček." Odfrkla si.

Profil postavy

za Sat Nov 04, 2017 10:30 pm
Jack Ian Snart
VTP
,,Z Okraje jednoho města. Sice nejsem z žádné smečky, ale jsem na tomhle území už nějakou dobu." Odpovím.,,Většinou jsem byla těsně za hranicemi smeček. Tak jednou jsem byla v Zeiss, nebo jak si říkají, ale tam nebyli moc přátelský." Vzdychnu. Ale byla tam jedna fajn vlčice. Jack, no tak, ona o tebe neměla zájem. Hmm, to asi jo. Zasměji ji se sama sobě.

Profil postavy

za Sat Nov 04, 2017 10:34 pm
VTP
Sif se zarazila. "Město? Oh..jako to místo, kde žádné smečky ani vlci nejsou?" Zvědavě se optala a švihla ocasem. "Chmm..a jací by v Zeiss měli být." Uchechtla se a znovu přešlápla. "Omluv mi mou zvědavost, Jack, ale co přesně znamená to, co se ti houpe na krku?" Kývnutím hlavy ukázala směr lesknoucího se doplňku. "A vůbec, který vlk nosí.." Zamyslela se, jak by nazvala to, co ji obalovalo přední běhy. "..tohle" Univerzálně jej nazvala a ušklíbla se.
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 903
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sinha
Postavení ve smečce: Elitní

za Sat Nov 04, 2017 11:41 pm
Velký vlčí hřbitov
Moc dobře jsem věděl, co se mu honí hlavou. No nechal jsem ho v domnění, jak naivní jsem. "I kdybys mne požádal, nedostalo by se ti kladné odpovědi. O něco takového nemám zájem," připomněl jsem. Ani já teď neměl dalšího slova, kterého bych chtěl říci. Rozhodl jsem se prozatím věci nechat volně plynout a abych pravdu řekl byl jsem snad i zvědav, v co hořké přání mého bratra vyústí. "Později si tě najdu." Tak zněla má poslední slova. Po jejich vyřčení jsem zmizel, doslova. Teleportoval jsem se do nitra temného Fénixova lesa, odkud jsem putoval nazpět do Ishimury. 

Profil postavy

za Sun Nov 05, 2017 12:05 am
Jack Ian Snart
VTP
,,Žila jsem s mojí smečkou na okraji města, tam jsou jenom zborceniny. Pak nás lidé vyhnali a naše cesty se rozdělili" Povím. Ach, jak teď vysvětlit to divnou část.,,Je to znak. Znak assassinů. Což je spíše taková prastará skupina ochranářů. Ten název je dost zavádějící. Nechápu toho experta, který ho vymýšlel. Tahle skupina má za úkol chránit vlky s dobrými úmysli a zajišťovat prastaré předměty, u kterých jsem si nejsem jistá, že existují. Tahle skupina není, ale poslední dobou ostatním vlky brána vážně. A to co mám na noze, ehm, to jsou skryté čepele. Když nějak pohnu nohou vysunou se." To byla, ale fůra vysvětlování. 
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 371
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Alfa

za Sun Nov 05, 2017 10:17 am
Tábor

Catorce již dávno zmizel v dáli, a tak přesunula svojí pozornost opět k Ishimurským vyslancům. Vyslechla si slova hnědo-zelené vlčice. ,,Domnívám se, že to budu asi já." nevinně se ušklíbla. Nemyslela to nějak zle, pouze chtěla odlěhčit lehce napjatou atmosféru, kterou vytvořili ty nekonečné formality. ,,Ah, tak Reel Vás posílá." zamyšleně odvětila. Novou Alfu Ishimury neznala, tedy, aspoň jeho jméno jí nic neříkalo. ,,Bohužel můj partner, se kterým tento post sdílím hned po naše příchodu upadl do hlubokého spánku, proto zde se mnou nemůže být." objasnila jim situaci, ve které se smečka nacházela. Společně s tématem debaty se její pohled přesunul na vlka, který s ní přišel. ,,Tak to doufám, že se ti u nás bude líbit." mrkla na mladičkého vlka. ,,Naše smečka není zrovna největší, proto potřebujeme mladé a silné vlky, jak jsi ty." mile se na hnědého vlkča usmála. Bylo pro ní důležité, aby se smečka rozrůstala, proto se snažila nabírat členy, kde se dalo. ,,Ah, těší mě Hexy." složila jí lehkou poklonu, jak se na Alfu sluší a patří. Soudě podle tónu jejího hlasu, poznala, že je na svůj rod patřičně hrdá. ,,Já jsem Ryuusaki, Alfa Stříbrného Fénixe." dodala.
Počet příspěvků : 110
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy

za Sun Nov 05, 2017 10:20 am
Sif
VTP

Zašvihala oháňkou a poslechla si její vyprávění. "Lidé.." Odfrkla si a pohladila hlavou. "O tom sem nikdy neslyšela." Přiznala se a pokývala hlavou. Pak pohlédla na její nátepníky. "Dosti nepraktické, nemyslíš?" Zašklebila se a zvedla svou přední tlapku. "Já už sem se s tou skrytou čepelí narodila." Ušklíbla se a jako když kočce vyjedou drápky z polštářků, i jí vystřelily drápy ostré jako jehly.
Povolení tohoto fóra: