Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Stříbrného fénixe II.

+64
Bodka
Xurrilias
Marsie
Räqo Contrariorum
Cavalier
Riteru
Christopher Criest
Lashi Criest
Hendrik Criest
Traure
Haymitch Fireshadow
Nysa
Saura
Eito
Bastien Criest
Cody N.
Varg Killer
Aite
Rossiel Hydor
Drak Temnoty
Drak Osudu
Dino de Mal
Cairo
Sarinh
Jack Ian Snart
Ashmodeus
Toshio
Ahria
Drak Přírody
Catorce
Sedmička (†)
Reel Arashi
Sorrin de Avec
Sauron Gorthaur
Dračí Potomek
Ra's Al Ghul
Dami
Sapha
Jiraiya
Maysie
Allweena von Bella
Kay Mayen
Eveline FK
Diego [Alfa]
Befyriel
Telantes
Kalan
Grafity
Ragnarok
Blix von Joltstein (†)
Demon
Keiran Criest
Sasori no Suke
Aura
Hexy de Mal
Mandarino (†)
Orfeon Virentem
Půlnoc
Akio
Destiny Aqua
Electra Aqua
Tenebris
Ryuusaki
Alsafi Nashira
68 posters
Goto down
Toshio
Toshio
Počet příspěvků : 118
Datum registrace : 22. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe II. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe II.

Thu Jan 25, 2018 9:40 pm
-> Von
Netrvalo to dlho a opäť som sa pohol. Tento krát som cítil, ako ma niečo tlačilo. Od prednej časti, pomálu k tej zadnej až som pocítil náraz a niečo studené. Čo sa to.. deje. Prebehne mi hlavou, totiž, bola tu stále tma, ale z tepla sa stala zima. Nechápem.. Pomrvím sa, pritom zo mňa výjde hlas: "Knííí"
Keiran Criest
Keiran Criest
Počet příspěvků : 131
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Keiran Criest
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe II. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe II.

Fri Jan 26, 2018 6:25 pm
řeka Ishimurská
"Ano, přesně tak. Nejspíš je to tak správně, ale je to nepříjemné, nevědět, co se s nimi děje a kde jsou. Musíme jim ale věřit. Věřit, že jsou spokojení, protože dosáhli toho, co chtěli."
Ano, tak jsem si to myslel. Timber přeci chtěl odejít. A Dyeron také, stejně jako Diego. Museli vědět, co dělají. "Oni si věří a my jim musíme věřit též." Mírně jsem se pousmál, abych dodal naději Destiny. Potřebovala povzbudit, stejně jako já. Bylo fajn slyšet, že je jim dobře. Bylo by lepší mít jistotu, ale to nebylo v našich silách. "Jejich životy patří jim, ať se nám to líbí nebo ne." A přesto bych si přál, aby se Dyeron vrátil a poradil mi. Ale to nejde. "Ano, mám bratra. Naštěstí je tady ve smečce. A ano, nejspíš se zakoukal do té fenky." Jo, že se mu líbila to jsem věděl. Ale překvapila mě informace, že bude mít vlčata. Pootevřel jsem údivem tlamu. "B... budou mít vlčata? Jak...? Kdy? Budu... strejda?" Poslouchal jsem ji dál. Pokýval jsem hlavou. To asi dává smysl, jo. "Možná máš pravdu. Jsem nějak moc sám. Vlci ze smečky se mnou moc nemluví. A všichni jsou tak šťastní, každý někoho má..."  Vyfoukl jsem dlouze vzduch z plic. Ano, byl jsem sám. Sám ve své duši. "Kdysi jsem měl kamrádku. Byla moje nejlepší. Jediná, která mi rozuměla. Ale je pryč a od té doby jsem neměl přátele." Ano, měl jsem pár známých, poznal jsem nevlastního bratra, fajn, ale to bylo asi tak všechno.
Sarinh
Sarinh
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 48
Datum registrace : 22. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Amir
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe II. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe II.

Fri Jan 26, 2018 6:39 pm
??? -> Velké travnaté pláně


Jednou z nejpozoruhodnějších věcí na tomto světě je jistě úhel pohledu s nímž jedinci nahlížejí na okolní svět. Nyní však nehovoříme o způsobu uvažování a postojích, jaké můžeme zaujímat ve vztahu k okolí, ale o perspektivě v jejím docela původním významu. Abychom bylo o trochu konkrétnější, vezměme si za příklad dva různé úhly pohledu, z nichž můžeme pozorovat Velké travnaté pláně. 
Nejprve se zaměříme na ptačí perspektivu: vše máte jako na talíři, můžete sledovat překrásnou rozlehlou planinu, jejíž travnaté duny září jasnými barvami jara. Z výšky sledujete, jak se louka probouzí k životu, jak hýří očekáváním. Cítíte vůně čerstvé trávy a květů, vzduch je protkán napětím a jeden by se mohl domnívat, že je to to nejkrásnější, co kdy spatřil! Tedy pokud nejste drobná vlčice, která se téměř ztrácí ve vysoké trávě.
Zde se dostáváme ke druhému úhlu pohledu, tedy tomu, kdy vlastně nic nevidíte, neboť jste nebyli obdařeni žádnou závratnou výškou a abyste měli potuchy, kam vlastně jdete, musíte se co chvíli zastavovat a povyskočit, abyste se ujistili, že jste neztratili směr. Co víc, jste obdařeni enormně citlivým čenichem a jarní smršť pylů způsobuje, že každých pár minut pšíkáte. A přesně takhle vypadal Sariin pohled na travnaté pláně.
K čertu! pomyslela si Sarinh, když si už po desáté v řadě kýchla. Zatracený jaro, kdo na to má mít furt náladu? Kytky smrděj, ptáci řvou! pomyslela si mrzutě a dál se prodírala vysokou trávou Ale beztak jsem blbá, kdybych nevytáhla paty z doupěte, nemusela bych teď umírat na pylovou epidemii. zanadávala si v duchu a tiše si povzdechla. V žaludku jí mocně zakručelo, byl to totiž právě hlad, co jí vyhnal ven, ale naneštěstí pro ni se mohla jen stěží spolehnout na svůj čich, neboť silná vůně květů a její mírná alergie na pyly způsobily, že jen stěží dokázala zachytit nějaký pach. Znovu tiše pšíkla a mírně se ošila, protože si uvědomovala, jak zranitelná v této situaci právě je. Ach, prosím, snad narazím na nějakýho nabušenýho vlkouše, co rád zakusuje nevinné poutníky. pomyslela si ironicky a cítila, jak se jí mírně sevřel žaludek.
Akio
Akio
Počet příspěvků : 846
Datum registrace : 29. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Stříbrného fénixe II. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe II.

Fri Jan 26, 2018 6:46 pm
??? - Aralský les (v blízkosti Magicae)
Mladý však ještě ne úplně dospělí vlk se vracel tam, kde jej srdce vedlo. Zbývalo pár posledních týdnů k tomu, aby dospěl. Za hranicemi našel to co chtěl, však i to co nechtěl a to dokazovali jizvy po celém těle, které získal v bojí o přežití. Bílá liška Wayree, jeho věrná společnice spolu s ním vstoupila na území Stříbrného Fénixe. 'Jsme zpátky. Tvá máma Destiny bude mít určitě radost.' Pověděla radostně a na Akia se usmála. "Ano. Jsme doma Way." Pověděl jenom a usmál se a v očích se mu zalesklo. Zamířil si to jako první do Magicae. Na místo kde se narodil a místo co patřilo jeho matce. Po chvíli již kráčel Aralským lesem, až nakonec stanul před doupětem. Pach jeho sester i matky byl opravdu slabí a proto mladý vlk usoudil, že tu už nějakou dobu nebyly. Rozhodl se, že nechce kráčet po celém území a hledat. Posadil se před vchodem a zhluboka se nadechl a zavyl. V jeho vytí se nesla zpráva pro určité tři vlčice, že je již zpět. Byl zvědav jestli se nějaká z nich ukáže.
Ra's Al Ghul
Ra's Al Ghul
Počet příspěvků : 711
Datum registrace : 13. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Stříbrného fénixe II. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe II.

Fri Jan 26, 2018 6:48 pm
Jack Ian Snart
VTP
Probudila jsem se. Do nosu mě zasáhla krásná vůně jara. Milovala jsem jaro, všude láska a mír. Opatrně jsem vstala z trávy. Zaposlouchala jsem se do ptačího zpěvu.  Náhle jsem zpozorovala v trávě malou vlčici. Ježiš ta je roztomilá.  Její maličkost je úplně k sežrání. Ale no tak Jack! Já za to nemůžu,  to to jaro. Vlčice vypadala trochu mimo, to na ní asi začalo působit jaro.,,Ahoj" Pozdravím bez ostychu vlčici.
Alsafi Nashira
Alsafi Nashira
Počet příspěvků : 1224
Datum registrace : 30. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Alsafi Nashira Aqua
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe II. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe II.

Fri Jan 26, 2018 6:56 pm
Aralský les- Magicae
Z pochmúrnych myšlienok ju vytrhlo vytie, a nie tak hocijaké. Ihneď vedela, komu patrilo, a čo znamenalo. Na tvári sa jej zjavil úsmev od ucha k uchu, a okamžite sa rozbehla smerom k miestu, odkiaľ vytie prichádzalo. ,,Poď! povedala Albe, a utekala cez celý Aralský les až k matkinmu brlohu, k jej domovu. Celá zadýchaná stála a nezmohla sa ani na slovo. Po chvíli nahliadla dovnútra, a uvidela dôverne známu postavu, no vyzerala inak, ako predtým. Nebolo to už malé fľakaté vĺča, ale mladý, takmer dospelý vlk s jazvami po celom tele. ,,Akio!" privítala svojho brata, ktorý pred nedávnom oznámil odchod za hranice. ,,Aké som si o teba robila starosti! Si v poriadku? Ako si prišiel k týmto jazvám? Preboha... už nikdy nechoď tak ďaleko. Báli sme sa o teba. Vrátil si sa celkom skoro, hoci sa mi to zdalo ako večnosť. Stretol si niekoho z rodiny? Aký boli? Prepáč, nechcem ťa zaťažovať otázkami. Určite si vyčerpaný," Alsafi bola príjemne prekvapená, že sa jej brat vrátil.
Akio
Akio
Počet příspěvků : 846
Datum registrace : 29. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Stříbrného fénixe II. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe II.

Fri Jan 26, 2018 7:14 pm
Aralský les (Magicae) 
Když přestal výt, spolu i s Wayree se sedli dovnitř. Nečekali zase tak dlouho, jak si myslel, že to bude trvat a přivítal ho celkem známí a pro něj příjemný hlas jeho mladší sestry. "Alsafi. Tak rád tě vidím." Usmál se na ni a prohlédnul si ji. Už to také nebyla žádná malá vlčka, ale dospívající vlčí slečna. "Vyrostla si." Zazubil se a pak na něj vrhala moc otázek. Byla od přírody zvídavá. "Nejsem vyčerpaný." Uklidnil ji hned a nadechl se. "Jizvy mám většinou z bojí o potravu. Bylo těžší lovit, když toho moc kolem nebylo a když už jsem nějaké stádo našel, nebyl jsem jediný kdo se na něj chystal." Odpověděl ji ohledně jizev a švihnul ocasem. "Všichni z rodiny, koho jsem potkal byly v jedné smečce a kromě jednoho, byly všichni vysokého postavení. Prateta je dokonce Alfou. Chvíli jsem cestoval s nimi a spostu jsem se toho dozvěděl, ale když jsme tak nějak doputovali k blízkosti Niwatu, rozhodl jsem se vrátit. A ostatní už jsou na cestě zase někde. Byly překvapení, když zjistily že jsem synem Destiny a nechápali, proč ji ten vlk, který by měl být naším otcem opustil. Však vyřizují pozdravy. A skutečně. Kdo nese rod Aqua, je prostě flekatý a tak nebylo těžké zase je tak najít.
Ze začátku však, bylo těžké se vyrovnat jejich tempu." Skončil. Víc detailů ohledně jeho putování chtěl říct i zároveň mamce. "A už odtud nikdy neodejdu." Zazubil se a prostě neodolal a přitáhnul sestru do svého obětí, ale po chvíli ji zase pustil.
Sarinh
Sarinh
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 48
Datum registrace : 22. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Amir
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe II. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe II.

Fri Jan 26, 2018 7:18 pm
VTP

Když za sebou záhy zaslechla cizí hlas, cítila, jak se jí na pár okamžiků zastavilo srdce. Hbitě se otočila a s vyceněnými tesáky se zahleděla původkyni pozdravu do očí a varovně zavrčela, než cokoliv řekla, bystrým zrakem si prohlédla vlčici, která ji převyšovala o dobrých pár čísel. Měla lesklou zelenou srst, s níž by snadno splynula s okolní trávou, zdobenou bílými odznaky a po zádech jí splýval rudý plášť, byla poměrně štíhlá, nicméně i přesto si Sarinh netroufla pochybovat o tom, že by vlčice mohla být dosti silná. 
Ještě chvíli ji mlčky pozorovala "To se běžně plížíš za druhými, abys je pak mohla polekat?" štěkla po ní, načež jedovatě dodala "To běžně dělají malá vlčata, ale dospělá vlčice?" a s přimhouřenýma očima zakroutila hlavou "Kam ten svět spěje?" zalamentovala a bezděky se napřímila, aby vypadala trochu větší. 
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe II. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe II.

Fri Jan 26, 2018 8:12 pm
VTP
,,Promiň, nechtěla jsem tě vylekat krásko. " Omluvím. Na otázku: Kam ten svět spěje? jsem neodpověděla, protože jsem výmečně pochopila, že to je řečnická otázka.  Pořádně jsem jsi vlčici prohlédla, byla krásná,  stejně jako každá vlčice.  Bylo to divné,  ale ještě nikdy jsem nepotkala vlčici,  která by nebyla krásná.  Byla tmavá,  jako noc. Její maličkost ji dodávala své osobní kouzlo. Ale Jack, proč o ní vůbec premyslíš, stejně tě jako všichni odmítne. Třeba se ji zalíbím a presvedčím ji. To se ti nepovede Jack. Usměji se na vlčici. A uvědomím jsi, že ani neznám jméno té krasky.,,Jak se jmenuješ zlatíčko?" Zeptám se.
Sarinh
Sarinh
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 48
Datum registrace : 22. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Amir
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe II. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe II.

Fri Jan 26, 2018 8:38 pm
VTP
Z jejího hrdla se ozvalo podrážděné zavrčení "Tak hele, Žabko, aby mezi náma bylo jasno," začala zprudka, "nejsem žádný 'zlatíčko', kapiš?" a hrdinně učinila pár kroků jejím směrem, snad aby jí dala najevo, že se jí nebojí, načež pokračovala "A co takhle, kdyby ses představila první, když už tak vyzvídáš jména od druhých, hm?" optala se jí a mrskla ocasem. Zelenou vlčici sjela pohledem od hlavy k patě "Copak tě rodiče neučili dobrému chování?" zeptala se jí s kritickým pohledem a pohoršeně zavrtěla hlavou. 
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe II. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe II.

Fri Jan 26, 2018 8:44 pm
VTP
,,Klídek, klídek... Jak ti mám asi říkat, když nevím tvoje jméno? Jmenuji se Jack Ian Snart, ale říkej mi Jack." Řeknu. Já říkala, že te nebude chtít Jack. Ale sklapni Jack, dej jí čas.  Nakonec jako každý vlk bude milá. Připadala mi dost, kritická a pesimistická. To mevadio, každý má nějaké nedostatky. Jak říkávala Marble: Dokonalost je nudná.
Arco Iris Criest
Arco Iris Criest
Počet příspěvků : 1106
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe II. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe II.

Fri Jan 26, 2018 8:45 pm
/Tábor -> Ishimurská Řeka/
,,Prosím, Bodko, pohlídej ji,"
pokynul jsem parnterce ještě a rozběhl se po pachu svého bratra, větříc u země. Ten pach nebyl jenom jeho, ale pravděpodobně po něm šla i jedna z těch psovlčic. Destiny či ta druhá, ta její dcera. Nějak si nemohu zapamatovat jména. pomyslel jsem si. Alsafi... poradil mi v hlavě můj patron Bahagari. Pokýval jsem při svém poskakujícím, třínohém běhu hlavou, až se mi zatřásla moje duhová hříva. Netrvalo dlouho a já se stejně, jako dva jedinci této smečky předemnou, vyskytl u řeky, což mi napovídal zvuk tekoucího proudu vody. Jakmile jsem patrněji zacítil pachy těchto mých známých, výrazně jsem zpomalil, než jsem nakonec úplně zastavil. Pouze jsem našpicoval uši. Jakobych Destiny s Keiranem poslouchal, ale jejich hlasy zřetelně nedoléhaly až ke mě, bohužel.
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe II. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe II.

Fri Jan 26, 2018 8:48 pm
/Aralský Les/
Podle pachu jsem začínal zjišťovat, že už jsme skoro doma. Doupě bylo v této části lesa a já si připadal mnohem líp, stejně jako jsem to tak nějak pociťoval na své partnerce. Na mé tváři se objevil lehký úsměv, který nezmizel ani tehdy, když se mě Půlnoc zeptala, co budeme lovit. Přistoupil jsem k ní a olízl ji za uchem. ,,To je na tobě. Veď tentokrát ty. Třeba půjdeme po tom, co ucítíš ty jako první," pravil jsem vyzývavě, avšak klidným hlasem. Přestože se mi to říkalo těžce, sám jsem byl docela dost dominantní a v tomto vztahu teprv.
Sarinh
Sarinh
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 48
Datum registrace : 22. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Amir
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe II. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe II.

Fri Jan 26, 2018 9:00 pm
VTP

Drobná vlčice se mírně zachmuřila, při její otázce, neboť neočekávala tak smířlivou reakci "Chmpf, nějaké citově nezabarvené oslovení by pro příště bylo vhodnější." ucedila a ještě chvíli si zelenou vlčici přeměřovala pohledem, než nakonec poddajně vydechla "Sarinh." O pár kroků couvla dozadu a následně se posadila, přičemž se důležitě napřímila "Co jsi zač, Jack?" zeptala se jí a s mírně zakloněnou hlavou se jí dívala do očí "Jsi snad hraničářka? Sledovala jsi mě od hranic až sem? Půjdeš mě napráskat?" vyptávala se jí zcela nepohnutě. Její hlas byl pevný, navzdory tomu, že cítila, jak se jí nervozita rozlévá celým tělem, jak udržuje její svaly napnuté a tíží ji na prsou, jak stahuje její žaludek, i přesto však dbala na to, ať na sobě nedá znát jedinou známku pochybností. 
Její odvážné vzezření však bylo záhy zdevastováno, když jí opět začal pyl dráždit v čenichu a ona se pustila do několika vteřinového pšíkání "Zatrolenej pyl!" zandávala tiše při pátém kýchnutí. 
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe II. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe II.

Fri Jan 26, 2018 9:10 pm
VTP
,,S pylem já nic nemůžu udělat Sarinh. A ne, neboj se, jsem jen náhodná tulačka." Odpovím mým něžným, uklidňujícím hlasem. Já věděla,  že není nepříjemná Jack, jen se bála. Ale Jack, stejně nemáš šanci ji sbalit. Vlčice, navzdory jejím otázkám vypadala sebe vědomě a to se mi na vlčičích vždy líbilo. Zkusíme to lehce, souhlas?  Souhlas.,,Můžu se zeptat,  co tady tak krásná práce vlčice dělá tak sama?" Řeknu. No, nevím,.jesli ke zrovna tohle lechce. Ale je Jack, drž tlamu a nech to na Jack.
Sedmička (†)
Sedmička (†)
Počet příspěvků : 70
Datum registrace : 28. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe II. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe II.

Fri Jan 26, 2018 9:14 pm
/Velké Travnaté Planiny/
Svalový stah se na chviličku uvolnil, v tu chvíli jsem i slyšela a dokonce vnímala slova Catorceho, než jsem na něj však stačila zareagovat, přišlo to znovu. Bylo mi jasné, že na kecání ohledně přemístění se do teplejšího místa, bylo již pozdě. Bolelo to však tentokrát jinak. ,,Já chci už umřít..." zakňučela jsem zoufale a zhluboka se nadechla. Nevěděla jsem, co se mnou je. Tento stav mi byl jako vždy, tak i dnes doslova neznámý. Jednak jsem měla panickou hrůzu a jednak to bylo vážně utrpení. Tlak v podbřišku směřoval víc a víc dolů, což mě donutilo tlačit. Myslela jsem, že mě to roztrhne. Možná bych nyní dávala přednost být s těmi lidmi, věděli by, jak mi pomoct. Ale ani to jsem si přiznat nechtěla. Bylo mi špatně, přesto jsem však tlačila. Byla jsem celá zpocená, nebyl to vůbec příjemný pocit. Tlak pomaličku ustupoval a nakonec se zmírnil. Pode mnou bylo něco, jako dvě hovínka. ,,Co to je?" poplašeně jsem na to koukla a poté zmateně vrhla pohled i na Catorceho. Lehce jsem se od toho odsunula stranou.
Sarinh
Sarinh
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 48
Datum registrace : 22. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Amir
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Stříbrného fénixe II. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe II.

Fri Jan 26, 2018 9:27 pm
VTP

"O nic takového jsem tě ani nežádala." odsekla jí ostře, ale bylo zjevné, že se poměrně uklidnila, jakmile zjistila, že se jí Jack nechystá naprášit. Když se jí konečně podařilo zastavit urputné kýchání, se značnou neochotou se odhodlala k odpovědi "Nic zvláštního, dostala jsem hlad a zadoufala jsem, že se mi podaří takhle hezky zjara objevit nějakou noru s ušákama." vysvětlila, načež se jí ve tváři promítl výraz absolutního otrávení "Jenže mě doběhly tyhle zatracený kytky." řekla a vztekle se podívala na rozkvétající petrklíče, načež je surově rozšlápla. "Co ty? Není úplně bezpečný toulat se po cizích územích." řekla, přičemž si vzpomněla na řadu svízelných situací, ve kterých se octla se svým bratrem coby vykradačka doupat. 
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe II. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe II.

Fri Jan 26, 2018 9:35 pm
VTP
,,Mě to nevadí, líbí se mi tu." Povím a olíznu si čenich. Asi má Jack pravdu, že me nechce. Vůbec na moje svádění nereaguje.  To je jedno, stejně to budu zkoušet. Třeba se na ní musí trochu jinak, a ja ma to přijdu.  Přece si věřím.,,To je mi líto,  že ti ten pyl kazí jaro, odobí lásky."  Řeknu. A podivam se do zelené travy. Byla dost vysoká,  a kdybych neměla čepele,  rozhodně by mě lechtala na nohách.
Alsafi Nashira
Alsafi Nashira
Počet příspěvků : 1224
Datum registrace : 30. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Alsafi Nashira Aqua
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe II. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe II.

Sat Jan 27, 2018 12:31 pm
Magicae
,,A povedal si im o Niwate? Možno sem niekto z nich príde na návštevu," uvažovala nahlas. ,,Som taká rada, že si sa vrátil," povedala vľúdne. Jej dva chvosty sa kývali, akoby bola šťastným psom. Ona však psom naozaj bola, teda aspoň čiastočne. ,,Aj ty si vyrástol. Vyzeráš už ako dospelý vlk. Teda skoro," mierne sa uškrnula. ,,Takže ty plánuješ ostať tu. Ja asi prejdem do Ishimury," skonštatovala. Jej snom bolo získať vysoký post vo svorke a dobre ovládať svoje schopnosti. Zatiaľ však stále bola len vĺča, ktoré nemalo nárok na iný post. Spoza Alsafi vyliezla mačkovitá šelma šedo-bielej farby. ,,Nezľakni sa- toto je Alba, môj maznáčik. Je to snežný leopard," predstavila ju Akiovi.
Akio
Akio
Počet příspěvků : 846
Datum registrace : 29. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Stříbrného fénixe II. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe II.

Sat Jan 27, 2018 1:27 pm
Magicae
Přikývnul. "Pověděl jsem. Přišlo jim hlavně zajímavé Zeiss, že máme tak blízko tak nebezpečnou smečku." Uvažoval. "Pak jsem jim řekl o tom, že mám dračí magii a malém jsem to tu zlikvidoval a že mě před smrti zachránil vlk z jiné smečky." Pověděl jsem ještě. "A že je zvláštní, že nová generace Aqua nemá povětšinou vodní magii. Tak jsem jim řekl, že jsme z části i draci." Dodal ještě nakonec. Když se ukázala z poza jejich zad kočkovitá šelma, prohlédl si ji. "Těší mě, Albo." Usmál se a ukázala se i má bílá liška. "Tohle je zase můj mazlík, je to spíše kamarádka, než mazel. Sněžná liška Wayree." Představil sněhově bílou lištičku. Spíše ji představil Albě, protože Alsafi ji viděla, než odešli za hranice. 'Těší mě.' Pověděla i Wayree a švihla ocasem, stejně jako Akio. "Do Ishimury? To tě budu chodit navštěvovat." Zazubil se. Věděl, že jeho mladší sestra nechtěla zůstávat v této smečce. "Co je vlastně nového tady, od doby co jsem byl pryč?" Zeptal se tentokrát on. Mamka se totiž ještě neukázala a Electra také ne.
Sponsored content

Příběh smečky Stříbrného fénixe II. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe II.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru