Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure IV.

+77
Kay Mayen
Velether
Tenebris
Haske
Ra's Al Ghul
Naiome
Cavalier
Demon
Jєssiє
Aresea VATC
Aysu Telcontar
Saura
Akirα Rosє dє Glαcє
Catorce
Sapha
Darkey
Marill Cheryl white pearl
Maysie
Cäelle
Asuka de Fëe'neriz
Zechariah
Argdem Telcontar
Xurrilias
Marsie
Riteru
Eito
Bastien Criest
Zemaris Del Bianci
Aetas Volito
Drak Přírody
Keiran Criest
Rossiel Hydor
Ose Arashi FK
Varox
Safira
Dino de Mal
Luna Verinen Lumen Terät
Jack Ian Snart
Easy
NukaKyoga
Cairo
Rowєnn Killer
Haymitch Fireshadow
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Destiny Aqua
Teebihe
Tario de Ornet
Lester Majakki
Drak Osudu
Maura Lila
Aaron ,,Azazel"
Tristan
Mitril Avyi Telcontar
Diego [Alfa]
Hexy de Mal
Akio
Ragnavaro
Hilary
Hige
Yllin
Mika (vlček Agura)
Manon
Pellka
Asuka
Ragnarok
Grafity
Aite
Rialix
Rias
Räqo
Cassidy Charmer
Mandarino (†)
Aragorn Elessar Telcontar
Telantes
Denn de Mal
Miroki
81 posters
Goto down
Miroki
Miroki
Počet příspěvků : 562
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. Empty Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Dec 18, 2017 1:59 pm
Tábor

Zívnu. Mrňous se vydal někam pryč, ale stále se díval na Rias. Až se mi nelíbilo že se k mé partnerce tak váže. Pak se Rias koukla na mě, ihned jsem zbystřil a zaposlouchal se do jejího krásného hlasu. Až po chvíli mi došlo co říkala a teprve potom co odešla jsem byl ujištěný, že myslí vlčátka. Namáhavě se zvednu a jdu za ní. Opět si lehnu za svou partnerkou. "Hlavně klid. Budu tu s tebou, ale asi usnu. Kdyby cokoli tak mě vzbuď," řeknu a zavřu oči. Chvíli ještě vnímám, ale už pomalu usínám.
Denn de Mal
Denn de Mal
Počet příspěvků : 48
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Denn de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Dec 18, 2017 5:08 pm
Tábor
Bolo, nebolo... Snežilo, nesnežilo... Spalo sa, i nespalo... Kráčalo, bežalo...
Trvalo neskutočne dlho, kým sa dobrodruh a stratený syn Niwatu konečne vrátil domov. Pochodil už príliš veľa zo sveta. Bol vyčerpaný z dobrodružstva a rozhodol sa, že sa usadí. Znova a rád. Hoc sám a opustený, no chcel si dať pauzu a jeho laby i hlava plná snov si potrebovali oddýchnuť. Keď sa konečne dotrepal do tábora čierny vlk, bola poriadna zima a koniec roka sa blížil. Príroda tuho spala a Denn chcel tuho spať tiež. Doteraz si užíval život a na istú dobu úplne zabudol na všetky starosti. Na svoju rodinu, na priateľov, na svorku... Cestoval. Stretol ľudí, čudné zvery a spoznal nové rastliny, o ktorých donedávna nič nevedel. Vedel toho zrazu viac než dosť. Vedel o živote za hranicami Niwatu, vedel o krajinách, o ktorých vedel jeho otec. A celý ten čas ani raz nezapochyboval o svojom rozhodnutí vydať sa na zaujímavú cestu svetom, ktorý tak veľmi chcel spoznať celý. Aj keď mu to až tak doslovne nevyšlo.
Vĺčik sa dotrepal do tábora a keď si našiel pohodlné miestečko, okamžite zaspal od vyčerpania.
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Dec 18, 2017 6:00 pm
Misty Meadow
Začal mi rozprávať, zrejme o nejakej vlčici a tým pádom som sa viacej zaťal do seba. Fľak nad čumákom a dúhovky v očiach zrazu pre blikli a hmla povolila. "Bol si sám, ja som sám stále a bohužiaľ aj budem," strihnem ušami. "Aha.." prehovorím, keď si vypočujem jeho popis povinností hraničiara a zároveň som aj odpovedal aj na jeho otázku byť nápomocný hraničiarovi. "Možno na to povolím, ale predom vravím, že som schopný kedykoľvek aj bez varovania odísť.." upriem na neho pohľad a prehodím chvostom. Zvláštny to pocit vo mne. 
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Dec 19, 2017 9:01 am
Misty Meadow
,,Hmm niekedy povstane aj tá najnepravdepodobnejšia nádej aká len môže byť." povedal som starostlivo. ,,Pramálo sa podobám svojim predkom, ale mne to nevadí, neviaže nás nijaká prísaha. Nie je potrebná, sme slobodný národ, my hraničiari. V podstate sa staráme sami o seba." povedal som Telantesovi a hrabol labou do zeme. Ani ja som neprisahal svojmu otcovi keď umieral, nikdy som nevidel, žeby sa hraničiari viazali nejako prísahou. Mali zodpovednosť, ale len voči sebe a robili to, k čomu boli predurčený. pomyslel som si. Mladý vlk, však vyzeral zahĺbený vo svojich myšlienkach. ,,Mám pocit, že ťa niekam volá tvoje srdce, ten hlas treba poslúchnuť. Kam? To neviem. Najlepšie by si to vedel ty." povedal som mu.
Mandarino (†)
Mandarino (†)
Počet příspěvků : 200
Datum registrace : 27. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Dec 19, 2017 11:45 am
/Tábor/
Když mě ta vlčice (Haru) ignorovala, otočil jsem se k ní zadkem a pomalým, opatrným krokem se šinul zpět k Rias, která se bavila s tím druhým, co měl podobné zbarvení jako ona. Zvedl jsem k ní pohled a zamrkal na ni nyní zelenýma očkama, jakobych jí snad chtěl něco říct. Nebyl jsem si jistý, zda chci, nebo ne.
Cavalier
Cavalier
Počet příspěvků : 340
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cavalier
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Dec 19, 2017 2:40 pm
Tábor
Prebudil som sa na jasne svetlo. Už polka dňa bola za mnou. Jedno šťastie že som sa zobudil. Aj napriek tomu, že som toho prespal dosť som sa cítil trocha unavený. Pomaly som vstal zo zeme a otriasol zo seba sneh. Srsť na pravej strane na ktorej som ležal bola mokrá od snehu, zato ľavá strana hebká a suchá. Zívol som nahlas a suchý ňufák si oblizol, pretože som mal pocit že pri spánku mi odmrzol. Porozhliadal som sa. V tábore sa nedialo nič, takže svoju kľudnu a ospalu náladu zachoval aj naďalej. Par vlkov, ktorých som videl tvorili skupiny a o niečom sa bavili. Zvyšok svorky zrejme bola na love alebo pri iných aktivitách. Natiahol som predné laby a svoje telo po spánku poriadne natiahol. Niektoré kosti sa vrátili na svoje pôvodné miesto tak trocha zapraskali.
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Dec 19, 2017 10:09 pm
Misty Meadow
Vypočujem si jeho slová nad ktorými som sa za myslel na pol. Nevedel som prečo mi to vraví, čo by to málo pre mňa znamenať? Ja mám iné idele, iný spôsob života. Bol som navyknutý od malička na samotu a ukrytie. Bol som rád, keď o mne nikto nevedeľ, ani ťuk ani muk. Prednedavnom som túto ilúziu stratil, spraval som sa ako malý, teraz? Teraz, sa mi to začína vracať. 
"Moje srdce má volá to tieňov sveta, tam kde o mne nikto nič nevie, nevie ani o mne a pritom mu pomáham.." keď som to vyslovil zrejme som našiel odpoveď na otázku, ktorá má tížila. 
"Hm. Ďakujem Chodec, poskytol si mi odpoveď na moju otázku bytia.." pozriem na neho pritom si skrz hlavu prehodím kapučnu a postavím sa v tejto chvíli hmla úplne odstúpila a vytvorila medzi mnou a Chodcom kruh, čiže sme na seba videli bez problémov.
Cassidy Charmer
Cassidy Charmer
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 69
Datum registrace : 31. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Dec 19, 2017 10:12 pm
LKS - Ishimura
Bráška i otec se se mnou rozloučili. To bylo před pár dny. Ne, ne, ne. Oni si jen tak odešli? Povzdychla jsem si a vzlétla jsem nad stromy lesa kirigakurských srn, abych se rozhlédla. Krajina vypadala klidně, jen kdesi daleko na severozápadě se k nebi zvedla ohromný kouř. Jenže tam jsem já nehodlala jít. Rozletěla jsem se směrem přímo na západ. Tam, kam šli bratr a táta.
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Dec 20, 2017 10:04 am
Misty Meadow
Zvláštne boli úvahy o živote. Otázky bytia a nebytia. Bolo to podivné, takto tráviť čas. ,,Prirovnal by som to k Hraničiarstvu. Si tu a zároveň tu nie si. Vo svorke myslím. Alfy majú mieto v Tábore a Bety, tie lietajú po území kade, tade. Gammy tie lovia. Delty sa snažia o priazeň vyšších postov. Kappy sú proste Kappy, tie robia to, čo najlepšie vedia. Hraničiari? Tý sú sami za seba, svorka ich neťaží..." povedal som Telantesovi. Každý nech robí to, čo najlepšie vie. A vtedy bude všetko tak ako má byť. Ja som mal byť vodcom... Ale nestalo sa tak, otočil som sa chrbtom k slávnej budúcnosti. Nepotreboval som. byť priviazaný za nohu ako Alfa Yllin. Určite aj onabola obyčajnou vlčkou. Mala priateľov mala zábavu. Nebola tou akou je dnes. A akou vlastne bola? uvžoval som.
Räqo
Räqo
Počet příspěvků : 56
Datum registrace : 29. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Destiny Aqua
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Dec 20, 2017 4:36 pm
//Tak teda... môžem začať? Nemáme poradie, či? Navyše, nie som si istá, či tu neskôr budem.
V mame Rias-Von
Vĺča cítilo čudný pocit, ako keby ho niečo ťahalo preč. Nechápalo prečo ani kam, no nesnažilo sa tomu zabrániť. Bolo zvedavé. Chcelo vidieť a poznať viac. Cítilo ako sa hýbe preč, preč z toho teplého a príjemného priestoru.
Pocítil chlad. Ocitol sa niekde mimo toho priestoru. Nevedel kde, nevidel kde, nepočul kde, necítil kde. Iba vedel alebo skôr tušil, že tam je. Vydal zo seba hlasný pískavý zvuk a neplánoval s ním prestať. Chcel jesť, bol hladný.
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Dec 20, 2017 6:38 pm
//Pořadí není ^^
Tábor
Začala jsem být opravdu neklidná. Miroki usnul a mě začínali obrovské bolesti. Zhluboka jsem oddechovala. Tělem jsem se posunula víc na bok. Tím jsem určitě musela svého partnera a adoptivního otce, svých vlčat jistojistě probudit. "Bolí to." Zakňučela jsem a sklopila ouška. Najednou jsem stačila břicho a bolest na chvíli povolila. Jedno vlče, bylo venku. Hlavou jsem se k němu natočila. "Ahoj, můj maličký." Zašeptala jsem z úsměvem. Bylo krásně barevné. Jazykem jsem z něj setřela krev. Následně jsem jej chytila do tlamy, jemně a přesunula jsem jej k svému bříšku a nasměrovala jsem jej k bradavce, aby se mohl napít.
Rialix
Rialix
Počet příspěvků : 11
Datum registrace : 20. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Lucas z rodu Glaciem no Ignis
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Dec 20, 2017 7:01 pm
Uvnitř Rias ---> ven (Tábor)
Ve skutečnosti jsem si do teď ani neuvědomil, že existuji. Měl jsem pocit, že jsem jen mysl, či něčí myšlenka, ovšem jakmile do mě cosi koplo, tak jsem se probral. Jediné co jsem vnímal byla černá barva a ten malý prostor. Dost mi to lezlo na nervy a pak do mě znovu něco koplo. Co to je? A proč je tu teď víc místa? Kam zmizelo to, co do mě kopalo?... Asi něco takové jsem si říkal, jelikož to byla vůbec první věc, která mě zajímala a díky ní jsem se rozhodl, jít za tím, co mě kopalo. Asi jsem tomu chtěl vrátit to strkání. Ani nevím jak, ale postupně jsem se dostával kamsi, kde začínalo být víc místa, což se mi velice líbilo. Poprvé jsem pocítil chlad a ihned jsem věděl, že to budu nenávidět ať je to cokoliv. Tak či onak jsem nakonec byl venku. Nevydal jsem ani hlásku ze sebe jen jsem kolem sebe kopal s myšlenkou, že to té věci vrátím.
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Dec 20, 2017 7:10 pm
Tábor
Ještě chvíli jsem z úsměvem sledovala své prvorozené, než se mě zmocnil další nával bolesti. To doprovodilo zakňučení. Když však bolest zase ustala, bylo vedle mě další vlče. Tentokrát méně barevné. Šedé a přední tlapky zdobili spirály. Jedna tlapka, byla charakteristická mou zelenou a ta druhá byla barevná. Zřejmě charakterizovala Blixe. Druhé vlče jsem taktéž očistila a následně jej přiložila k jeho sourozenci. I hned jsem si ty drobky zamilovala.
Miroki
Miroki
Počet příspěvků : 562
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Dec 20, 2017 7:41 pm
Tábor
Ucítil jsem jak se Rias posunula a začala se svíjet v bolestech. "Jsem tu. Vydž," řeknu. Jak mám asi utišit rodící partnerku? První vyšlo na svět barevné vlče a pak méně barevné, ale moc hezké. "Jde ti to dobře," řeknu opět utěšující slovo.
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Dec 21, 2017 10:25 am
Misty Meadow
Zamyslene hladím pred seba, pritom iba letmo načúvam slovám chodca. Pozorujem ho, už som nevedeľ čo mu mám k tomu povedať, pozriem smerom kde by mala byť Rias s Mirokim v tábore. Zrejme je už čas. Pomyslím si, keď teda dobre počitam moja najbližšia priateľka už má rodiť. 
Buď v poriadku, nech sú vĺčatá nzdravé a silné.. strihnem ušami čím sa ozve ďalší cingaví zvuk náušnic. 
Na to začne na môj aj Chodcov plášť padať kvapky vody. Zrejme som si to neuvedomil, ale nejako som ovplynil počasie a začalo na nás pršať. 
"Pardon, to zrejme ja.." pozriem na chodca a potom na neho pozriem. "Čo teraz?" položím mu vskutku jedboduchu otázku. 

//tréning mágie
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Dec 21, 2017 10:25 am
Misty Meadow
Pozrel som sa na oblohu, teda tam kde mala byť, ale bola tu hmla. V tom sa začalo opäť chumeliť. Švihol som chvostom a vytiahol som Andúril z pošvy. "Mae govannen Andúril." prehovoril som k meču po elfsky. Meč vzplanul, ostrie sa zablyslo a po jeho dĺžke sa objavili mihotavé plamene. Urobil som sériu krátkych výpadov a popritom som chytal snehové vločky.  Na meči sa dlho neuržali a ostali z nich len kvapôčky vody. Plamienky však neuhasili. Pre Telantesa to mohlo byť vskutku zaujímavé divadlo. Vyzeralo to trochu ako tanec, tanec s mečom. Bodal som vpred ako volavka a reakcie som mal rýchle ako kobra. Meč bol mojou predĺženou rukou. Bolo to pekné a čosi magické zároveň. Po pár minútach sa plamene vytratili avšak ostrie bolo studené, dopadali naň snehové vločky.
Räqo
Räqo
Počet příspěvků : 56
Datum registrace : 29. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Destiny Aqua
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Dec 21, 2017 2:19 pm
Tábor
Räqo ešte raz vydal tichší pišťavý zvuk, nepáčilo sa mu keď ho matka presunula preč. No potom zacítil jedlo a to ho upokojilo. Pohol sa ešte bližšie smerom k zdroju potravy a začal sa kŕmiť. Cítil sa spokojne a šťastne a o chvíľu pominul aj ten čudný pocit-hlad. Žalúdok mal viac-menej plný a chcelo sa mu spať. Na chvíľu teda zaspal. No nespal dlho, zobudil sa o pár minút neskôr. Vydal zo seba nejaký skôr pišťavý zvuk. Opatrne sa pokúsil o trochu sa posunúť do jednej strany a našiel tam niečo, alebo skôr niekoho. Nepáčilo sa mu to, no keďže nevidel a nepočul a necítil takmer nič, nevedel kde je a nevidel-a ani nevedel- že tá "vec" je v skutočnosti jeden z jeho súrodencov.
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Dec 21, 2017 4:36 pm
Tábor
Jeskyní, kterou jsem si vybrala jako prozatimní útočistě se ozývalo pískaní staršího. Ten mladší byl relativně ticho. Hlavu jsem k nim přiložila. Už na první pohled jsem poznala, že to jsou mojí malý synové. Podívala jsem se na Mirokiho. "Jsou rozkošní, že ano?" Pověděla jsem, celkem unaveným hlasem. Kdo by čekal, že rodit je i unavující. Podívala jsem se na staršího syna. "Chtělo by to jména." Zašeptala jsem a začala přemýšlet. "Hm. Co třeba Räqo?" Sklonila jsem se ke svému barevnějšimu synu a několikrát ho přejela jazykem. Poté jsem se podívala na druhého. Druhé jméno mě nenapadalo. Až do chvíle, než jsem si vzpomněla na Blixe. Sic zrodily i jeho rod, proč bych nemohla propojit naše jména? "Rialix." Pověděla jsem druhému a i jemu několikrát přejela po srsti jazykem. Když se chtěl Räqo někam odplížit, sledovala jsem ho. Narazil do Rialixe a já nadtím zakroutila hlavou. Vrátila jsem jej zpět na místo. "Miroki, myslíš, že to je vše?" Zeptala jsem se svého partnera. Já jsem cítila, že ještě to vše není, ale bolest na chvíli ustala.
Mandarino (†)
Mandarino (†)
Počet příspěvků : 200
Datum registrace : 27. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Dec 21, 2017 6:09 pm
/Tábor/
Ťapal jsem za Rias, páč mi nyní prostě byla nejbližší. Bez ohledu na to, že to byla naprosto cizí vlčice, prostě mě zaujala. Než z ní cosi vypadlo. Vyděšeně jsem se na tu věc koukl. To je hovínko? Nějaké barevné... pomyslel jsem si a s touto myšlenkou jsem se spokojil pouze do té doby, než se ta věc (Räqo) dala do pohybu. Nějaký parazit? Co to je? Jak to vzniklo? Opatrně, stále lehce vyděšeně, jsem na tu věc koukal. Má očka byla jasně žlutá. Přiblížil jsem se k tomu, plný zvědavosti. A pak mi to došlo. Dělo se v rodině její a taky toho druhého - Mirokiho, něco zajímavého. A už vypadával další tvor a já to pořád nechápal víc a víc. Zatřepal jsem hlavou a sledoval ty dvě cosi. Začal jsem rozpoznávat, že jsou to tvorové, jako my, vlci. Jen o dost menší. Zdálo se, že Rias to bolí, ale na druhou stranu měla radost. Já to nechápal. Co se to děje?
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Dec 21, 2017 6:52 pm
Misty Meadow
Pozorujem ako padajuce kvapky vody vďaka chladu menili na vločky ktoré začal Chodec chytať svijím ohnivým mečom. Letmom oka pozorujem jeho pohyby, pohyby meča ktoré topili snehové vločky bez problémov. 
Aj ja sa sústredím na one vločky, ktoré sa zrazu, z ničoho nič zastavili vo vzduchu. K jednej vločke som začal prilepovať ostatné, ktoré boli v mojom dosahu a čo sa stalo? Vytvoril som jednu veľku o velikosti môjho tela. "Sranda," prehodím keď sa sústredím na ďalšie vločky, ktoré robia úplne to isté ako do teraz tá prvá. Netrvalo to dlho a v mojej blízkosti bolo hneď dvanásť takýchto vločiek, ktoré zničoho nič 'vybuchli' a rozprchli sa do okolia vo svojej pôvodnej podobe.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure IV. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru