Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure IV.

+77
Kay Mayen
Velether
Tenebris
Haske
Ra's Al Ghul
Naiome
Cavalier
Demon
Jєssiє
Aresea VATC
Aysu Telcontar
Saura
Akirα Rosє dє Glαcє
Catorce
Sapha
Darkey
Marill Cheryl white pearl
Maysie
Cäelle
Asuka de Fëe'neriz
Zechariah
Argdem Telcontar
Xurrilias
Marsie
Riteru
Eito
Bastien Criest
Zemaris Del Bianci
Aetas Volito
Drak Přírody
Keiran Criest
Rossiel Hydor
Ose Arashi FK
Varox
Safira
Dino de Mal
Luna Verinen Lumen Terät
Jack Ian Snart
Easy
NukaKyoga
Cairo
Rowєnn Killer
Haymitch Fireshadow
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Destiny Aqua
Teebihe
Tario de Ornet
Lester Majakki
Drak Osudu
Maura Lila
Aaron ,,Azazel"
Tristan
Mitril Avyi Telcontar
Diego [Alfa]
Hexy de Mal
Akio
Ragnavaro
Hilary
Hige
Yllin
Mika (vlček Agura)
Manon
Pellka
Asuka
Ragnarok
Grafity
Aite
Rialix
Rias
Räqo
Cassidy Charmer
Mandarino (†)
Aragorn Elessar Telcontar
Telantes
Denn de Mal
Miroki
81 posters
Goto down
Akio
Akio
Počet příspěvků : 846
Datum registrace : 29. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Jan 04, 2018 8:29 pm
Zrcadlové jezero
Na její slova jsem přikyvoval. Následně jsem se uchechtl. "Ve Fénixu zůstala Wayree- moje kamarádka Liška. Pokud by našla mamku dřív, než já, čemuž věřím, tak by ji to vzkázala. Já rozumím řečí Wayree a mamka rozumí řečí ptáků a zvířata si mezi sebou určitě rozumí, tudíž se ji vzkaz, že jsem tady k ní dostal." Mlel jsem páté přes deváté a znovu se ušklíbnul.
Asuka
Asuka
Počet příspěvků : 134
Datum registrace : 19. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka Joltstein de Fëe'neriz
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Jan 04, 2018 8:56 pm
Tábor -> Hory Měsíce
,, Ďomů? Tady je ďomů." Nechápala jsem, co tím velká zeleno-černá koule myslela. Přeci domov byl tady, kde jsme se objevili. Ale vypadalo to, že zelenočerná koule má na to jiný názor, šli jsme totiž někam pryč a já začala mít obavy: ,, Nechci plyč!" Přemohly mě pocity nejistoty a vzteku.
Räqo
Räqo
Počet příspěvků : 56
Datum registrace : 29. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Destiny Aqua
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Fri Jan 05, 2018 4:09 pm
Tábor-Hory Mesiaca
,,Čo je to úkryt?"
opýtal sa. ,,A kde je domov? Tu nebol domov?" opýtal sa po chvíli znova, tentokrát však mierne zmätene. Domov je predsa tu, boli sme tu skôr. Ale ďalej je určite krajšie a zaujímavejšie. Fajn, ideme ďalej! pomyslel si. ,,Ďalej a pleč, ďalej a preč, ideme dalej a preč," mumlal sám pre seba a to, že farebná vec (Asuka) má z ich odchodu obavy si skoro vôbec nevšímal- práve naopak, jemu to pripadalo ako slabosť a zároveň to nechápal- ako by sa niekomu nemohlo páčiť, že idú preč? Veselo kráčal za zeleno-čiernou, nedbajúc na to, že sa môže unaviť, zraniť alebo na to, že mal ísť s niekým iným. Vlastne, on sa toho ani neobával, pretože na to ani len nepomyslel. Po chvíli zastal a znova rozprestrel krídla- to, že na sa na chvíľu ocitol vo vzduchu ho neprestávalo fascinovať. Opatrne nimi prudko mávol, no nestalo sa nič, čo ho sklamalo. Mávol nimi znova a potom ešte raz, no výsledok bol rovnaký a on to nechápal. Po chvíli sa mierne skleslo pobral ďalej.
Miroki
Miroki
Počet příspěvků : 562
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Fri Jan 05, 2018 9:43 pm
Tábor

Asi jsem nestíhal sledovat. Ten Tělo tu byl spolu s alfou a Rias i vlčata se vydali pryč. Podívám se na ni. "Dobře," řeknu a vydám se za ní. Räqo šel hrdě dál. Byl úžasný a nadšený že všeho. Takový aktivní. Jen Asuka vypadala nejistě. "Asuko, zlato. Tady není doma. Sice jsi se tu narodila, ale doma je tam kde máš rodinu. Je to velká jeskyně. Jako to kde jsme byli teď, ale větší a lepší. Bude se ti tam líbit," povím malé vlčici co nechtěla jít dál. Postrčím ji čumákem.
Miroki
Miroki
Počet příspěvků : 562
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Fri Jan 05, 2018 10:00 pm
Oprava:
Tábor-Hory Měsíce
Asuka
Asuka
Počet příspěvků : 134
Datum registrace : 19. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka Joltstein de Fëe'neriz
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sat Jan 06, 2018 10:58 am
Tábor -> Hory Měsíce
Táta mi vysvětlil, co to vlastně ten domov znamená: ,, Tam lepší ďoma? " Zeptala jsem se ho a dál se držela zeleno - černé koule u hlavy: ,, Jaký to tam asi bude? Jsou tam i jiné velké chlupaté koule?" Měla jsem hlavu plnou otázek, ale nedokázala jsem je vyslovit. Musela jsem  si tedy počkat, až tam dorazíme a nechat se překvapit.
Miroki
Miroki
Počet příspěvků : 562
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sat Jan 06, 2018 11:52 am
Tábor-Hory Měsíce

Usměju se na Asuku. "Ano, tam je to lepší," řeknu konečně a držím krok s Rias. Ta u sebe měla všechna vlčata. I toho oranžového co měl nejspíš hlídat Räqa. Byl jsem rád, že si lehnu někam kde budeme mít domov. Konečně bych si mohl pořádně odpočinout.
Cavalier
Cavalier
Počet příspěvků : 340
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cavalier
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sat Jan 06, 2018 12:09 pm
Tábor
Prebudil som sa. Dolamany, pravdepodobne z toho, že som prespal dosť dní. So zvraštenim čelom a kamenným výrazom som sa pomaly dvíhal zo zeme. Chvíľu som rozímal na okolo, až kým som nebol celkom prebudeny. Postupne som naťahoval svoje stuhnuté končatiny, až kým konečne nepovolili. Otriasol som zo svojej srsti prach, ktorý sa pri mojom dlhom sneni usalašil na mojom kožuchu. Rozhodol som sa prejsť trocha po tábore a zistiť, či niečo nie je nové. Pomalým krokom som sa vydal na cestu.
Tario de Ornet
Tario de Ornet
Počet příspěvků : 221
Datum registrace : 21. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sat Jan 06, 2018 12:17 pm
Tábor
Procházel jsem okolo Tábora a když se na mě nevalili zvědaví vlci s obavami, kdo jsem a co tu dělám, necítil jsem se tolik jako vetřelec a začal jsem mít ten pocit, že vlci zde budou asi dcela přátelští. Vydal jsem se tedy přímým krokem do středu tábora. Nesl jsem honosně svá ptačí pera nadzvižená a rozhlížel se po všech zde přítomných. Musel jsem uznat, že zdejší Tábor byl docela útulný. Mé kroky si to mířily přímo k černo-hnědému vlku se znaky na těle (Cavalier).
Cavalier
Cavalier
Počet příspěvků : 340
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cavalier
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sat Jan 06, 2018 12:39 pm
Tábor
Za sebou som začul kroky. Prudko som sa otočil a svoj pohľad nasmeroval na zeleného vlka. Teda väčšina tejto farby pokryvala jeho telo. Otočil som sa celým telom k nemu a vzpriamil som postoj. "Zdravím" pozdravím sa neutrálne. Pomaly sa blížim k nemu.. Pripravený aj na útok. Zastavím až tesne pred ním. "Nevyzeraš, že si odtiaľ, pomôžem nejako?" neveriacky si ho prejdem ešte raz pohľadom. Nevyzeral, že by plánoval zaútočiť, ale nikdy nevieš. Nezachytil som pach žiadnej okolitej svorky, takže tipujem ho na tulaka.
Tario de Ornet
Tario de Ornet
Počet příspěvků : 221
Datum registrace : 21. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sat Jan 06, 2018 12:55 pm
Tábor
Černo-hnědý vlk, kterého jsem si předtím nevšiml, se na mě obrátil a došel až do mé těsné blízkosti. Nevypadal v mých očích zrovna dvakrát přívětivě, ale na druhou stranu mě nechtěl zabít, což bylo dobré. Napřímil jsem svá ptačí pera, abych vypadal o trochu větší a dominantnější. "Zdravím" , pohlédl jsem vlkovi do tváře. "Uhm, díky, ale nepotřebuju pomoc" , zazubil jsem se. "Jen tudy procházím, teda... cestuju" , obeznámil jsem vlka se svými úmysly a střihl ušima.


Naposledy upravil Tαrio dє ʘrnєt dne Sat Jan 06, 2018 1:11 pm, celkově upraveno 1 krát
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sat Jan 06, 2018 1:01 pm
SSF-Tábor

Udýchaně doběhnu k hranicím. Pak se vydám pomalým krokem k táboru. Byla jsem si naprosto jistá, že chci odejít. Kvůli partnerovi a vlčatům, které jsem taky nejspíš už čekala. V táboře bylo dost vlků. Dokonce jsem potkala i Rias s nějakým vlkem a vlčaty. Asi už porodila. Jen přikývnu na pozdrav a jdu dál. Najednou mě upoutá hnědo-zelená vlčice (Hexy). Připomínala mi Dawana, ale její pach nebyl ani z Fénixe a ani z Kirigakure. Byla to jiná smečka kterou jsem ještě neznala. Ale v pachu se mísilo i něco co jsem znala. Avšak mi nedocházelo kdo by to mohl být.
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sat Jan 06, 2018 1:21 pm
HILARY
Zrcadlové jezero
Přikyvovala jsem na slova mladého vlčka, Akia z Fénixe. "Ty ji rozumíš? Taky bych chtěla rozumět zvířatům, zvláště Kat a Batovi, mým zvířecím přátelům. Kat je Ramidreju a Bato káně," řeknu trochu zasněně, protože se mi ta představa moc líbila. Jediný s kým jsem si mohla povídat, byl můj patron Soka, což bylo skvělé, ale rozumět jim by nebylo špatné. "Neměla by si už jít do tábora?" Ozval se náhle Soka, který si užíval vodu v jezeře. "Je tam Yllin a brzy tam už zase budu, neboj. Ty víš, že povinnosti jsou pro mne prioritou," odpověděla jsem mu v hlavě klidným hlasem a patron ztichl. Věděl totiž, že nelžu.

Okolí tábora
Návštěva rodné smečky a bratra mi opravdu dokázala vykouzlit úsměv a já za to byla nesmírně šťastná. "Nevíš? Lumi je naše sestřička a Zhia taky, ale starší," povím mu klidně a máchnu ocasem. "Spavou nemocí je nakažená Lumi, možná rodiče a Zhia, byl ní nakažen Sanito i Niki," vzdychnu, ale zavrtím hlavou, abych si pročistila myšlenky. "Ano, tři Bety. To by mělo stačit," usměji se a jsem ráda, že Dino i Kay jsou Bety a já jejich vnučka a neteř. "Proč ne, že? Ale co?" Zeptám se ho, protože už mohl mít něco vymyšleného. Brzy jsem však ucítila pach nějaké vlčky (Grafity) a z něj jsem cítila i Dawana, svého syna. Když se vlčka objevila, tak jsem se na ní otočila a kývla na pozdrav. "Možná nějaká jeho kamarádka," napadlo mě, ale nemohla jsem to vědět.
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sat Jan 06, 2018 1:27 pm
Okolí Tábora

Vlčice se na mě otočila. Kývla na pozdrav a já jen zmateně stála. "Eh... Ahoj," dostanu ze sebe. Určitě měla s Dawanem něco společného. I já jsem vlastně přebrala trochu jeho pachu, jakby ne. Byla jsem jeho partnerka. Chtěla jsem se zeptat, ale byl u ní vlk. "Ty... Znáš Dawana?" zeptám se v mysli aby nikdo jiný neslyšel.
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sat Jan 06, 2018 1:44 pm
Okolie tábora
Keď mi začne vysvetlovať, kto sú tie vlčice, ktoré spomínala prikývnem hlavou. Ach, tak. Nuž neviem, ani som ich nevydeľ. Ako som teda mohol vedieť, kto to je, že? Zamyslene poviem vo svojej hlave, než sa Hexy otočí na nejakú vlčicu. Zdá sa, že ju poznala, ja iba ticho sedel a očkom premeriaval obidve. Tlapou mávnem na tú vlčicu na pozdrav, pritom tam ticho sedím a nijak sa nezapájam. Keď už tak, tak vymyslím nejakú tú aktivitu, keď sa po dlhej dobe stretli brat so sestrou, nie? "Deda je beta, strejda je beta, zachvílu budeš aj ty.." zamumlem, pritom iba strihnem ušami a pozriem sa na mraky ako cestujú po oblohe, pritom si hlasito povzdychnem, keďže som teraz nebol žiadaný v ich nadchádzajúcej konverzácii. Vadilo mi to? Nie, všetko má čas.
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sat Jan 06, 2018 1:55 pm
Okolí tábora
Vlčka vypadala zmateně, ale já zůstávala klidná. Můj úsměv se vytratil a nahradila ho výraz bez emocí, kamenná maska, ale vy vnitř jsem byla pořád šťastná i smutná zároveň. "Ahoj," pozdravila jsem tentokrát slovně. V mysli se mi náhle objevila otázka od té vlčky, ale mluvit v mysli jsem nedokázala a tak jsem se rozhodla promluvit nahlas. Nevěděla jsem ani zda umí číst myšlenky jako třeba Kay a zároveň Teli byl můj bratr a nemusela jsem před ním něco skrývat a proto jsem kývla. "Dawano je můj syn," řekla jsem a se zájmem jsem naklonila hlavu. "Jsem Hexy de Mal," představila jsem jen sebe, protože jsem nevěděla, zda mého bratra zná a nebo ne. "Já? Jsem pořád Kappa, to Diego, kterého adoptoval Kay bude dřív Beta. Je ve smečce mnohem kratší dobu a už je Gamma. A kdo by chtěl taky povýšit slepou vlčku?" Zamumlala jsem k Telimu, když jsem porozuměla tomu jemu zamumlání a tak, aby to slyšel jenom on. Slova o Diego jsem pronesla hrdě, protože jsem ho brala za svého synovce. Když jsem ho viděla naposledy jako vlče a teď byl Gammou. Musel být velmi talentovaný vlček, když tak rychle se dostal na tak vysoký post.
Akio
Akio
Počet příspěvků : 846
Datum registrace : 29. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sat Jan 06, 2018 2:25 pm
Zrcadlové jezero -> Stříbrný Fénix
Pokýval jsem hlavou a pousmál se. "Rozumím." Pověděl hrdě. "Remidreju?" Podivil se a poté se podíval na okolí. "U draka to je pozdě. Měl bych už jít, než vážně přesáhnu čas hledání." Pověděl jsem. "Moc mě těšilo Hilary. Doufám, že se ještě někdy potkáme." Zazubil jsem se a spěšně to otočil domů. Utíkal jsem co mi síly stačily.
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sat Jan 06, 2018 5:25 pm
Okolí Tábora

Trochu se vzpamatuju když mi odpoví. Radostně zavrtím ocasem. Dawano mi povídal o Hexy, jeho matce. Jaksi jsem ji potkala dřív než než bylo v plánu. Usměju se. "Jsem Grafity Crystal Eye. Dawanova partnerka," uculím se. Údiv přešel ve štěstí. Pak se podívám dozadu na své břicho. Nebyla patrná žádná změna, jen já cítila, že se uvnitř mě něco děje. "A matka jeho vlčat," dodám. Hexy byla možná překvapená, protože vypadala že neví kdo jsem.
Hige
Hige
Počet příspěvků : 63
Datum registrace : 15. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: RitaGája
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sat Jan 06, 2018 8:50 pm
Hranice → za hranice smeček
Na chvíli jsem se zastavil. Ohlédl jsem se zpět. Co když tam Eldü byla.? Blbost! Tiše jsem zavrčel. Kde sakra je? Zatřásl jsem hlavou. Ona byla to jediné co mě tu drželo. Pokrčil jsem rameny s bezstarostně se rozešel přes hranice. Abeky mě následovala. Jak jinak. 

Freya
? → hranice → za hranice smeček
Potulovala jsem se kolem, pobíhala sem a tam, chytala malé tvorečky a zkrátka trávila tenhle den jako každý jiný. Doběhla jsem neznámo kam a zastavila se. Jemné sluneční paprsky dopadaly na mou černou srst, která se poté pěkně leskla. Bylo moc pěkné sledovat, jak se příroda probouzí s příchodem jara. Přivřela jsem oči a zhluboka se nadechla. Když jsem oči opět otevřela, spatřila jsem v dálce nějakého vlka (Hige). Již dlouho jsem se s žádným vlkem nepotkala. Asi se potuluji na špatných místech. No co už. Chci se s někým kamarádit! Vesele jsem poskočila a vydala se za vlkem.
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun Jan 07, 2018 12:21 am
HILARY
Zrcadlové jezero - Tábor

"Ramidreju je magická bytůstka podobná lasičce, ale veliká je jako kuna a má zelenou srst," vysvětlím mu rychle, ale pořád s úsměvem na tváři. "To je pravda," kývnu a vzhlédnu k nebesům. "I mě těšilo a též doufám, že se zase někdy potkáme, Akio," usměji se na vlčka, který se brzy dostal pryč z mého zorného pole. Když pohlédnu na jezero, tak zakoulím očima. Míří na mě totiž vodní koule a já moc dobře vím, kdo ji poslal. Ano, Soka. Zvednu packu a vodu zastavím pomocí magie a vrátím ji do jezera. "Jdeme?" "Jo jasně." Odpoví a vrátí se opět do mé hlavy a já si to pomalím krokem mířím do Tábora. Když jsem tam došla, tak jsem se posadila, abych pomohla Yllin. V tu chvíli jsem spatřila káně, keré mi přistálo na hřbetu.

Okolí Tábora
Reakce vlčky mě překvapí, ale nedám nic najevo. "Co jsem řekla, že je tak nadšená? Jen jsem se představila a řekla, že Daw je můj syn. Nic víc," zamyslím se, ale po jejích slovech se má tvár rozzáří. "Partnerka? Ráda tě poznávám Grafity," zavrtím šťastně ocasem, protože jsem byla ráda, že si můj synek našel partnerku. "Vítej v rodině," povím upřímně Graf a lehce do ní drcnu. "To jste ze mně udělali takhle rychle babičku?" "Ach chudák Richu je z ní už praprababička a z Dina prapradědeček," pomyslím si, ale i z vlčat jsem byla nadšená. "Znáš už Teliho? Mého bratra?" Zeptám se a se širokým úsměvem se na něj otočím. To byla nejlepší novinka, kterou jsem se dozvěděla a to díky Kayovi, který navrhl, že bych mohla navštívit bratra v Kirigakure.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru