Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure IV.

+77
Kay Mayen
Velether
Tenebris
Haske
Ra's Al Ghul
Naiome
Cavalier
Demon
Jєssiє
Aresea VATC
Aysu Telcontar
Saura
Akirα Rosє dє Glαcє
Catorce
Sapha
Darkey
Marill Cheryl white pearl
Maysie
Cäelle
Asuka de Fëe'neriz
Zechariah
Argdem Telcontar
Xurrilias
Marsie
Riteru
Eito
Bastien Criest
Zemaris Del Bianci
Aetas Volito
Drak Přírody
Keiran Criest
Rossiel Hydor
Ose Arashi FK
Varox
Safira
Dino de Mal
Luna Verinen Lumen Terät
Jack Ian Snart
Easy
NukaKyoga
Cairo
Rowєnn Killer
Haymitch Fireshadow
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Destiny Aqua
Teebihe
Tario de Ornet
Lester Majakki
Drak Osudu
Maura Lila
Aaron ,,Azazel"
Tristan
Mitril Avyi Telcontar
Diego [Alfa]
Hexy de Mal
Akio
Ragnavaro
Hilary
Hige
Yllin
Mika (vlček Agura)
Manon
Pellka
Asuka
Ragnarok
Grafity
Aite
Rialix
Rias
Räqo
Cassidy Charmer
Mandarino (†)
Aragorn Elessar Telcontar
Telantes
Denn de Mal
Miroki
81 posters
Goto down
Tario de Ornet
Tario de Ornet
Počet příspěvků : 221
Datum registrace : 21. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Jan 08, 2018 9:55 pm
Tábor
Nestačil jsem se ani vzpamatovat, a vedle mě a černo-hnědého vlka náhle zem praskla a vytvořila se celkem velká puklina. Rychle jsem uskočil, a právě v ten moment jsem pomocí mé magie ucítil další puknutí země. Rychle jsem zaregistroval, kde se to stalo, a mohl jsem zahlédnout malého vlčka, kterého si snad chtěla puklina neúprosně stáhnout do svých spárů. Vypustil jsem rázem všechna slova, co mi vlk právě sdělil a istinktivně jsem udělal pár rychlých skoků blíž vlčkovi a druhé puklině, a za pomocí magie jsem pod vlčkem vytvořil jakýsi levitující kus země, který ho vyzvedl zpět na pevnou zem. Srdce mi bušilo a těžce jsem dýchal. Byla to tak rychlá akce, že jsem vlastně ani nepostřehl, že jsem mohl možná někomu zachránit život, dokonce jsem ani nevěděl, že pomocí magie něco takového dokážu. Zůstal jsem chvíli strnule stát a koukal vyoraným výrazem na toho vlčka a bílou vlčici vedle něj.
Cavalier
Cavalier
Počet příspěvků : 340
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cavalier
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Jan 08, 2018 9:59 pm
Tábor
"Tak asi nie, normálne to u nás nie je" zamračene sa otočím na vlka. V tom sa po celom tábore ozval obrovský hluk. Sklopil som uši k zátylku a nehybne stal na mieste. Nastalo ticho.. Atmosféra bola čoraz horšia, a naraz.. PRASK!! Na zemi sa začali tvoriť obrovské praskliny. A jedna zasiahla mňa a toho tulaka. Cuvol som tak prudko, až som zastal pri onomu vlkovi. "Stoj zelený, kým nepremyslim ako sa odtiaľ dostaneme" obzerám sa okolo a hľadám miesto, kde by bolo bezpečné skočiť bez ujmu na zdraví. "Alebo máš lepší nápad?" opýtam sa to dosť arogantne, no bol som v neskutočnom strese.
Cavalier
Cavalier
Počet příspěvků : 340
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cavalier
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Jan 08, 2018 10:01 pm
Dodatok
Medzitým zelený zachránil pohotovo vlča. "Svorka ti bude vďačná, teraz len premyslieť, ako sa odtiaľ dostaneme"
Mandarino (†)
Mandarino (†)
Počet příspěvků : 200
Datum registrace : 27. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Jan 08, 2018 10:02 pm
/Tábor -> Hory Měsíce -> Před Doupětem/
Právě jsem byl vyvázen z tábora, vedla mě Rias se svými vlčaty a tím šedým, Mirokim, tuším jejím partnerem, někam... někam kde jsem to vlastně vůbec neznal. Nebýt této nové rodinky, ke které jsem se přidal, tak nevím vůbec nic. Stačilo mi je následovat a vmžiku jsme byli již u jejich doupěte. Zůstal jsem stát venku, neboť slušnost mi nedovolovala lézt do cizího a čekal jsem. Čekal jsem, až mi Rias, ta vlasatá šedočernozelená dovolí výslovně vstoupit.
Tario de Ornet
Tario de Ornet
Počet příspěvků : 221
Datum registrace : 21. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Jan 08, 2018 10:22 pm
Dodatek: 
Předtím jsem téměř vypustil slova černo-hnědého vlka, ale teď jsem ho slyšel i zřetelněji. Hm, smečka mi bude vděčná, co to pro mě znamená?  No... nic..,  zamyslel jsem se na chvíli. Toho vlčka jsem z většiny zachránil pouze z instinktu. Vlastně jsem to ani nemusel dělat, ale udělal jsem to. Po chvíli uvažování jsem se ohlédl na vlka. "Uhn" , přitakal jsem na jeho slova, no stále jsem hleděl jaksi udiveně. To co se právě stalo bylo moc rychlé na můj nechápavý mozek.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Jan 08, 2018 10:48 pm
Okraj Tábora
Cítila jsem, jak se otřesy zesilovaly a jako by se něco dralo ven, ale co? Měla jsem tolik povinností a bylo tu tolik vlků a taky jsem musela dostat tohle vlče do bezpečí. Před chvílí jsem se nudila pod stromem a teď tu šlo o vlčí životy. A aby toho nebylo málo, tak se mi začalo špatně dýchat, protože tábor byl plný páry. "Dostanu tě pryč, jsi v bezpečí pokud budeš u mne," zašeptala jsem k němu, ale to jsem už slyšela, jak už puká zem. "Vlci musejí pryč," poslala jsem Yllin naléhavou myšlenku. Najednou však pukla zem i pod vlček vedle mne. "Pozor!" Vyřikl Soka a já pohotově sklonila hlavu, abych to vlče chytla za srst na zátylku. Všimla jsem si, že někdo pod ním vytvořil nějakou plošinku a jen Drak ví, zda mu zachránila život a zda bych ho stihla zachytit, ale co bylo úplně jasné, tak i když to vlče bylo úplně cizí, tak jsem tomu vlku byla vděčná. "Děkuji," poslala jsem tomu vlku (Tario) a raději i s vlčkem udělala dalších pár ktoků do zadu. "To bylo o fous, ale kde jsou rodiče toho vlčete? Málem tu kvůli tomu, že tu nejsou umřelo," zabručel Soka v mé mysli. "Ty nevíš, kde jsou a nebo co se s nimi stalo. Možná ho teď hledají," odporovala jsem patronovi, ale pak jsem se raději soustředila na okolí.

HEXY DE MAL
Okraj Tábora - Okolí Tábora
Snažila jsem se zabraňovat pomocí své magie otřesům a nebo je aspoň zmírnit, ale po chvilce jsem si uvědomila něco strašného. Tohle nezastavím a ani by to nedokázal Kay, můj strýc a vlk, který umí skvěle ovládat zemi. Začala jsem se dusit a díky slepotě jsem nevěděla ani kvůli čemu, ale měla jsem přes čumák plášť, který to spoň trochu zmírňoval. Začala jsem se vracet k Telimu, protože měl pravdu. Musíme do bezpečí, ale přece musejí i ostatní vlci. Snažila jsem se aspoň pomocí magie zadělávat pukliny, které se nacházely v blízkosti vlků. "Teli? Máš pravdu. Myslím, že ani strýc Kay by to nijak více nezastavil pomocí magie," posmutněla jsem a doufala, že se Grafity z toho dostane. Snažila jsem se hlídat její kroky a tak i většiny vlků a hledat praskliny nedaleko nich, ale bylo to náročné.
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Jan 09, 2018 7:34 am
Okolie tábora
Stiahnem uši keď pozorujem okolitu popraskanu zem. Pukliny sa otvárali čo viac viacej, nervózne mrsknem chvostom. Nebol som schopný ako pomôcť, keďže som vládol nad bleskom a vodou. Ticho som stál a obzeral ono okolie až má z myslenia vytrhla Hexy. Keď spomenula, že by to ani strýc nezvládol zastaviť, na sucho prehltnem. K draku, čo sa to tu deje, čo chce z tej zeme na vrch.. 
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Jan 09, 2018 8:23 am
Tábor
Cvakla som čelusťami, ,,Ty hlúpa Yllin, nejeduj sa a makaj, si ALFA." vyštekol Rascal podráždene. Sledovala som ako pukliny sa zväčšujú, para stúpa a z dier sa na niektorých miestach tlačia zabatené tvary. Začula som myšlienku Hilary. Ja viem, ale najprv musíme zastaviť toto besnenie. odvetila som jej a pozrela som sa na Cavaliera a Telnatesa ako stáli v kruhu prepadliska, všade okolo boli pukliny. ,,Mám nápad vlci, môže niekto pomocou mágie vystavať most?" spýtam sa a vidím, že sa medzi vlkmi šíri panika, rýchlejšie ako požiar. ,,Nesmieme stratiť hlavu. Musíme zachovať pokoj." hovorila som si skôr sebe. Možno by bol Varox schopný urobiť niečo z kamenia, zasypať to alebo čo? Všimla som si mladú vlčicu z Ishimury, voňala aj po Crystal, bola to jej dcéra, pamätám si ju ako bezmoncné šteňa a teraz som ju videla ako pomocou mágie vedie kroky druhých vlkov aby nešliapali na pohyblivé kusy zeme. Zemológia mi nikdy nešla, ale čo už.
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Jan 09, 2018 2:15 pm
Tábor
Alfa mě zřejmě ignorovala. Tentokrát jsem ale musela jít a zkusit to znovu, tady jsem zůstat nemohla. Pod mojí tlapkou se objevila puklina, ale že začátku tomu něco bránilo. Potom už však byly otřesy a vše ostatní silné. "Alfo!" vyštěknu hlasitě a se strachem v hlase. Ráda bych tu zůstala, objevovala se za smečku i když z ní chci odejít, ale bylo to nebezpečné. Hlavně teď když jsem čekala vlčata, mohla bych zemřít v nějaké z puklin. "Alfo Yllin, prosím. Musím odejít ze smečky!" zažadoním zoufale a přeskočí mi jednu z puklin. Do očí se mi pomalu draky slzy. Mimo paniky a strachu jsem se bála i o vlčata a Dawana. Co když se to ve Fénixovi děje taky? Musím být s ním. "Prosím, musím odejít," povím jí v mysli.
Aaron ,,Azazel
Aaron ,,Azazel"
Počet příspěvků : 42
Datum registrace : 07. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Nuka Kyoga
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Jan 09, 2018 3:49 pm
Tábor ----- Okraj Tábora
Tá vlčica Hilary bola veľmi milá, už som sa jej takmer nebál. Zo zeme začala stúpať nejaká zvláštna para. Začala ma štípať v očiach a ňufáku. Vlčica mi niečo hovorila, nestihol som jej odpovedať pretože sa podo mnou prepadla zem. Takmer som zomrel od strachu.  Ale nespadol som dole. Vytvoril sa podo mnou nejaký kus zeme ktorý levitoval.  Tá vlčica mi niečo hovorila ale moc som nevnímal. Proste som išiel za ňou. Veril som jej. Na hlas som si vydýchol. ,,Volám sa Aaron ale bratia mi hovorievali Azazel." Keď som začal rozprávať o rodičoch, posmutnel som. ,,Neviem kde mám rodičov. Podľa mňa sú mŕtvy. A vlastne, kde to som?" Opýtal som sa jej.
Räqo
Räqo
Počet příspěvků : 56
Datum registrace : 29. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Destiny Aqua
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Jan 09, 2018 3:51 pm
Hory Mesiaca (úkryt Rias)
,,Pekné miesto,"
povedal pomerne spokojne. ,,Toto byť domov?" dodal ešte. ,,Oranžový byť preč," odpovedal na matkinu otázku. Tie tvrdé veci v ústach ho už neboleli a on začínal byť hladný. ,,Byť tu jedlo?" opýtal sa po chvíli. Nevydržal však dlho na jednom mieste a tak vstal a so záujmom sa začal prechádzať po úkryte. Nakoniec zastal niekde v strede, no neposadil sa. Prudko zamával krídlami, snažiac sa dostať do vzduchu tak ako sa mu to už raz podarilo. Silne nimi mával, no nestalo sa nič. Začínalo ho to hnevať. Nechápal, načo tá vec ktorú má spojenú s chrbtom slúži, veď predsa nerobila nič. Odrazil sa od zeme a vyskočil do vzduchu, pričom nazlostene mávol krídlami. Mal pocit, ako keby ho niečo nadnieslo a tak začal zúfalo a rýchlo mávať krídlami, no nestalo sa nič a on znova skĺzol na zem. Tá vec musí na niečo byť! To by bol nezmysel aby to nemalo žiaden účel , pomyslel si. Opatrne mávol krídlami smerom dopredu, no nič sa nestalo. Skúsil nimi mávnuť skôr smerom dole, no taktiež to nemalo žiaden efekt. Už ho to začínalo hnevať, nikdy nemal trpezlivosť na zdĺhavé veci a toto ho prestávalo baviť. Prudko mávol krídlami dolu a potom trochu ľahšie akoby dozadu. Nepodarilo sa mu to úplne dobre, no mal pocit ako keby ho to mierne nadľahčilo. Skúsil to znova. Dole a dozadu, dole a dozadu, opakoval si v mysli. Zopakoval ten pohyb raz, dvakrát, trikrát. Bol si istý, že toto je ten správny pohyb. Vyskočil do vzduchu. Dole a dozadu, dole a dozadu, silou! pripomenul si. Prudko a celou silou akú bolo vĺča schopné vytvoriť mávol krídlami dole a trochu zľahka dozadu, potom už slabšie hore a dopredu. Prudko nimi takto mávol znova a vyletel o kúsok vyššie. Stále nechápal ako to robí a či ho vedú inštinkty alebo len tipuje, no dalo sa to považovať za let, hoci bol sotva pol metra nad zemou a mával krídlami dosť neobratne. Avšak, pochopil: krídla ktoré mal pripevnené k chrbtu slúžia na to aby sa dostal do vzduchu. ,,Ja byť hore!" vykríkol nadšene a znova prudko mávol krídlami dole a dozadu. Nevydržal však dlho a hoci sa snažil mávať krídlami, unavovalo ho to. Problém bol v tom, že nevedel ako pristáť. Nakoniec to vzdal, prestal mávať krídlami a privrel oči v očakávaní pádu na zem.
Maura Lila
Maura Lila
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 76
Datum registrace : 20. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Jan 09, 2018 4:33 pm
Tábor


"Právě jsem přišla, proto nemám tušení, o co se jedná, ale soudě dle těch otřesů a páry... heh, jaká podivná pára to je... tohle nevypadá dobře." Potvrdila jsem jeho obavy. "Toby, moc hezké jméno, snad se zařadím mezi tvé přátele. Ale teď... měli bychom jim pomoci." Švihla jsem ocasem a snad společně s Tobym jsem vykročila k Yllin. "Co s tímhle uděláme? Co to je?" Zeptala jsem se bílé a podívala se na Teebiha. "Ta pára se mi nelíbí, může být toxická, měli bychom asi vlky dostat z tábora, nebo alespoň dál od té černé věci."
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Jan 09, 2018 6:57 pm
Tábor
,,Máš pravdu." povedala som Maure, tá para sa mi ozaj nepáčila. Sklopila som uši dozadu a hrabla do mäkkej zeme. ,,VLCI, OPUSTITE TÁBOR!" prikázala som a medzitým môj extrerný mozog Rascal uvažoval o tom, kam pôjdeme. ,,Nemusíme sa rozutekať po území stačí len za hranice Tábora."  povedala som a čakala som, že či moje slová zaberú na vlkov, ktorý podľahli panike. Živočíšny jed, to nebude, paroh je v poriadku. poslala som Maure myšlienku a pozrela som sa na úlomok parohu. Nesvietil, nevydával svetlo ani nič podobné bol v pokoji. ,,Ale môže to byť nejaký iný jed." povedala som nahlas.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Jan 09, 2018 7:07 pm
DODATOK
---
V Tábore som začula Hlas Grafity. Objavila som ju a dvoma troma skokmi som bola pri nej. ,,Aký je tvoj dôvod opustiť Kirigakure?" opýtam sa a snažím sa aby bol v Tábore pokoj. Nejde mi to a vlci sú v panike. A tie čudá sa stále tlačia von, keby som ich mohla zapáliť. Áno zapáliť.
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Jan 09, 2018 7:14 pm
Tábor

Yllin se na mě otočí s otázkou. "Promiňte Alfo. Nikdy bych to neudělala,
ale mám partnera ve Stříbrném Fénixovi. Chci být s ním, promiňte,"
povím trochu provinile a uhnu před další puklinou. Měla právo být naštvaná, neměla bych jí to za zlé.
Drak Osudu
Drak Osudu
Počet příspěvků : 129
Datum registrace : 30. 12. 16

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Jan 09, 2018 7:18 pm
~ • ~
Otřesy sílily čím dál víc a pukliny se tvořily po celém Táboře. Některé dokonce dosahovaly délky i desítek metrů. Oblak páry stoupal výš a dostával se vlkům přes čenich až do dýchacího ústrojí, kde dráždil a znemožňoval dýchání. A přímo ve středu tábora se zem jakoby zvedala a praskala víc, nepochybně se z ní něco dralo na povrch a dosvědčovalo to svými děsivými zvuky, připomínající hluboké vrčení či chrčení.
A dříve, než vlci stihli opustit Tábor, ve středu zem praskla a kusy půdy se rozletěly do všech stran. A z podzemí se na povrch dostalo něco obrovského. Nejdříve mohli vlci vidět pouze obrovskou tmavou siluetu, zahalenou v prachu a tmavé páře, ale poté se z oblaku vynořil svým hrůzu nahánějícím řevem obrovský démon.
Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 8 Earthdovo
Démon byl obrovský, vyskoý jako kus menší skály, mohutné stavby těla, které bylo zevně tvořeno hlavně zemními materiály. Na jeho hlavě zářilo několik zlověstných očí a z tlamy plné ostrých a nebezpečných tesáků vytékala toxická tekutina. Z celého jeho těla stoupala ona temná pára. Z jeho hrdla se ozval další silný řev, démon se rozpřáhl svými končetinami a bouchl jimi do země, která se tímto následkem silně otřásla. Z jeho končetin vyrazily velké silné kořeny, které se 'rozběhly' po Táboře a podrazily tlapy vlkům, jež se snažili utéci, a následně jim zabránily v cestě útěku.
~ • ~
Teebihe
Teebihe
Počet příspěvků : 355
Datum registrace : 05. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Jan 09, 2018 7:31 pm
Tábor
Na to, co říkala, jsem jen přikyvoval. "Díky a máš pravdu." Odpověděl jsme krátce. Měla pravdu, když se tu děje něco nezvyklého a dost možná nebezpečného, nebude dobré tu stát a vybavovat se. Následoval jsem Mauru za Alfou. její rozhodnutí znělo rozumě, i když jsem si nemyslel, že by pára byla jedovatá, jen nepříjemně štípala. Ovšem opatrnost nikdy nezbývá. Nebyl jsem si ani moc jistý, jak bychom mohli někomu pomoct, nikdo nevěděl ani co se děje a základ, abychom mohli udělat víc, než se tomu jen klidit z cesty, byl zjistit, co to je. Jenže co to je jsem zjistil dřív, než mi bylo milé. Nebylo dost času evakuovat tábor, což jsme si uvědomil přesně v okamžiku, co mi cosi podrazilo tlapky a já se ocitl rozplácnutý na zemi

Lester
Tábor
Probudil jsem se s kašlem, když se mi ta černá věc dostala do čenichu. Zamrkal jsem a chvíli na černou mlhu jen zíral. Předtím tu nebyla, tak kde se tu teď vzala? K mým uším dolehl i alfino volání, které jsme rozhodně nemínil neuposlechnout. zamířil jsem tedy po alfiném hlase. Opustit tábor znělo rozumě, protože jsem při bližším zkoumání jasně viděl, že pára opravdu pokrývá jen území tábora. jenže ať už jsem plánoval udělat pak cokoliv, nedostal jsme k tomu příležitost. Obluda, která vylezla ze země, se nepodobala ničemu, co jsem kdy viděl. když mi kořeny podrazily tlapky, rozplácl jsem se jak dlouhý, tak široký.
Cavalier
Cavalier
Počet příspěvků : 340
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cavalier
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Jan 09, 2018 9:17 pm
Tábor
Hmla bola intenzívnejšia a začala ma dusiť. Lapal som po dychu, cítil som sa ako omračeny. Spôsobilo to moju malátnosť a nedovolilo mi to pohnúť sa za ostatnými vlkmi, ktorí opúšťali Tábor. V tábore bol hrozný hluk. Z puklin nakoniec niečo vyšlo na povrch, preto niečo, lebo podobného tvora som v živote nevidel, ak to bol vôbec tvor. Veľká obluda spôsobila rev, ktorý bolo 100 percent počuť ďalej ako len v tábore."Bež" poviem zelenemu hlasno. Dal som sa do pohybu a tryskom vybehol smerom ku Yllin. Stačilo už len pár krokov, keď sa mi o niečo zamotali laby a spadol som na zem. Pomaly som sa však doplazil až k Yllin. "Čo budeme robiť? Z tábora nás to nepusti! " trocha vystrašene začnem hádzať otázky na alfu.
Tario de Ornet
Tario de Ornet
Počet příspěvků : 221
Datum registrace : 21. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Jan 09, 2018 9:39 pm
Tábor 
Udiveně jsem hleděl na praskající zem a na něco, co se dralo očividně z pod země. Možná bych se měl více bát a obávat, ale navzdory tomu jsem bral tuto situaci tak trochu s nadhledem. Měl jsem rád adrenalin a nečekané zajímavé zvraty v každodenním nudném životě. Pára se mi dostala skoro až do plic, silně jsem se rozkašlal. V tom jsem mohl spatřit jak se že země a tmavého oblaku opravdu vynořila jakási obluda. Tedy nikdy dřív jsem nic takového neviděl, bylo to... obrovské. "No ty vo*e" , vypustilo se z mé tlamy a já na to stvoření zítral s pootevřenou tlamou a zúženými zornicemi. Sotva mě černo-hnědý vlk vybídl, rozběhl jsem se rychle za ním. Démon máchal všude svými silnými kořeny a podkopával vlkům tlapky. Já se obratně vyhýbal a bez jediného spadnutí jsem dorazil až na místo, kde se vlk zastavil. Poněkud egoisticky jsem se uchechtl, jak jsem se excelentně zvládl vyhýbat všem kořenům, když v tom se jeden z těch hnědých silných šlahounů odlepil od země a praštil mě ze zadu přes hlavu.  Odhodil mě a já se svalil na bílou vlčici, očividně alfu.
Drak Osudu
Drak Osudu
Počet příspěvků : 129
Datum registrace : 30. 12. 16

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Jan 09, 2018 10:01 pm
~ • ~
Šedá vlčice Grafity se chystala opustit smečku. Chystala se opustit smečku v té nejméně vhodné chvíli, přímo v situaci, ve které by to dělat neměla. Právě v tuto chvíli by měla za smečkou stát a bránit ji, neboť byla stále její Kappou, a jako členka smečky se zavázala i k jakési povinnosti stát za svou smečkou a pokusit se bránit ji. Nebylo by poněkud zbabělé teď opustit smečku? A za toto spontální a špatné rozhodnutí a za její neloajálnost zaplatila. Démon vymrštil jeden ze svých silných kořenů přímo po Grafity, uchopil ji, vyzvedl ji vysoko do vzduchu a přitáhl si ji k sobě blíž. Sevření bylo silné a neúprosné. 
Vlci se mohou pokusit Grafity zachránit. 
~ • ~
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru