Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure IV.

+77
Kay Mayen
Velether
Tenebris
Haske
Ra's Al Ghul
Naiome
Cavalier
Demon
Jєssiє
Aresea VATC
Aysu Telcontar
Saura
Akirα Rosє dє Glαcє
Catorce
Sapha
Darkey
Marill Cheryl white pearl
Maysie
Cäelle
Asuka de Fëe'neriz
Zechariah
Argdem Telcontar
Xurrilias
Marsie
Riteru
Eito
Bastien Criest
Zemaris Del Bianci
Aetas Volito
Drak Přírody
Keiran Criest
Rossiel Hydor
Ose Arashi FK
Varox
Safira
Dino de Mal
Luna Verinen Lumen Terät
Jack Ian Snart
Easy
NukaKyoga
Cairo
Rowєnn Killer
Haymitch Fireshadow
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Destiny Aqua
Teebihe
Tario de Ornet
Lester Majakki
Drak Osudu
Maura Lila
Aaron ,,Azazel"
Tristan
Mitril Avyi Telcontar
Diego [Alfa]
Hexy de Mal
Akio
Ragnavaro
Hilary
Hige
Yllin
Mika (vlček Agura)
Manon
Pellka
Asuka
Ragnarok
Grafity
Aite
Rialix
Rias
Räqo
Cassidy Charmer
Mandarino (†)
Aragorn Elessar Telcontar
Telantes
Denn de Mal
Miroki
81 posters
Goto down
Aite
Aite
Počet příspěvků : 106
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Fri Dec 22, 2017 1:29 am
Tábor
Podíval jsem se na Amiase a zasmál jsem se tiše. "Ano, to je moje máma, vzpomněl jsem si na ni, ale proč si prosímtě myslíš, že by ti ublížila? HM? Jako že je tak trochu drak? Ale to jsem přece taky. nevšiml sis?" Opravdu mě Ami pobavil.
V táboře jsem mámu opatrně položil poblíž uloveného takina. Ještě hodně masa na něm zbylo a já jsem neváhal a začal maso z toho velkého zvířete trhat na malé kousky, které jsem sežvýkal ve své tlamě a po té jsem je položil před čumák své mámy Haru. "Na, mami, jez. To ti dodá sílu." Pobídl jsem ji a pokračoval jsem v trhání a žvýkání masa na malá sousta, která by mohla snadno pozřít a dostat do sebe cenné živiny.
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Fri Dec 22, 2017 9:39 am
Miroki z rodu Green Flame
Tábor

Rozhodování jsem nechal na Rias. Vybrala hezká jména. Räqo i Rialix se mi líbili. Byli krásně barevní a ňuňatí. "Nemyslím si," řeknu. Pro ni to však znamenalo další bolest, ale i potěšení z dalších vlčátek. Když přijde ten malý oranžový (Mandarino), kouknu na Rias. "Co s ním? Necháme ho tu?" zeptám se. Neměl by být sám, ale zrovna v tuhle chvíli by sem chodit neměl.
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sat Dec 23, 2017 9:00 am
Tábor
Sledovala jsem své malé syny a následně pohlédla na oranžové vlče. Něco takového by opravdu neměl sledovat, ale vyhazovat jsem ho nechtěla. Chtěla jsem se o něj postarat. Jeho pohled vypadal zvědavě. ''Jsou to vlčátka stejně jako ty, ale tihle se právě narodily a proto jsou o něco menší.'' Zašeptala jsem k malému vlčeti a poté se podívala na svého milovaného. ''Necháme. Potřebuje, aby se o něj někdo postaral.'' Odpověděla jsem mu.
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sat Dec 23, 2017 10:28 am
MISTY MEADOW-hranice kirigakure-ishimura tábor
Pozrel som sa na Telantesa. ,,budem musiet íst. Som rád ze som sa s tebou zoznámil. Vies kde ma nájdes .." povedal som mu, ulozil mec do posvy. Otocil som sa a rozbehol som sa do Ishimury. Prebehol som hranice a bezal som do tábora. Uzrel som tam Reela a iných vlkov. Ja som vsak hladal jednu jedinu vlcicu. Haske. Uzrel som ju a pribehol k nej. Sklonil som sa aby som jej olizol nufák. Vsimol som si ako od poslednej mojej návstevy pekne zagulatela. Znacilo to len jedno. ,,Ahoj láska, ako sa más?" opýtam sa jej.
Miroki
Miroki
Počet příspěvků : 562
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sat Dec 23, 2017 10:43 am
Tábor

Olíznu partnerce ucho. Když k němu Rias mluví, jen se s úsměvem dívám na dva mrňousy. Pak kouknu na to oranžové vlče. "Pojď," řeknu nejmileji jak umím a stále se usmívám. Připadalo mi hrozně bázlivé.
Ragnarok
Ragnarok
Počet příspěvků : 488
Datum registrace : 10. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sat Dec 23, 2017 11:14 am
Hranice - Tábor - Hranice
Orol bielohlavi - Gabriel


Preletel som hranice, a letel územim križom krážom. Choval som sa ako običajní vták aby nemohli vedieť že niekomu patrím. Smeroval som si to do ich tábora, a z diali som tam uvidel zopár malích vlčat. Mal som šťastie že som mal taký dobrý zrak. Lietal som nad táborom aby som zistil čo najviac informácii, a potom som si to vybral nejakým smerom. Aby nezistili že som ich špehoval. A nakoniec niekde vdiali som sa rozhodol isť zasa k hraniciam, a podať informácie.Po chvili som už aj hranice preletel.
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sat Dec 23, 2017 12:43 pm
Misty Meadow -> Tábor
Chodec sa rozhodol odísť a iba na jeho slová som mu prikývol hlavou. Nakoniec zavrtim hlavou a zazriem na mesiac, ktorý matne svietil pod pokrývkou hmly. Nakoniec strihnem ušami a rozbehnem sa smer tábor. 
Opäť som vstúpil na pôdu Kirigakurskeho tábora a pomaly som prešiel popri vlkov až som ako duch zastal vedľa Mirokiho a pohľadom prešel na Rias a jej malé vĺčatá.
"Gratulujem, Rias.." usmejem sa na ňu, no potom si pozornejšie prezriem prckov. Jedno bolo zvláštne mal na labach špirale. Zaujimave.
Räqo
Räqo
Počet příspěvků : 56
Datum registrace : 29. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Destiny Aqua
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sat Dec 23, 2017 6:24 pm
Tábor
Räqo znova zapišťal. Začínal počuť, počul nejaké divné zvuky, no nerozumel im. Chcel vidieť. Chcel vedieť, či je všetko skutočne také tmavé alebo nie. Otvoril jedno krvavočervené oko a potom aj to druhé. Pokúsil sa zaostriť na svoje okolie, no veľmi sa mu to nedarilo. Videl však niečo obrovské a čierno zelené a niečo malé a šedé- to niečo malé a šedé bolo neďaleko neho. Čo je to za vec? pomyslel si. Znova zapišťal, no nebol to prejav strachu alebo hladu, skôr hnevu. Tá šedá vec sa mu trochu nepáčila a on ani nevedel prečo. Bol to čudný pocit ktorý nepoznal.
Asuka
Asuka
Počet příspěvků : 134
Datum registrace : 19. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka Joltstein de Fëe'neriz
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun Dec 24, 2017 11:44 am
Maminčino bříško - ven

Tma a zmenšující prostor. Tyto dvě skutečnosti mě obklopovaly poslední dobou, ale něco se tu zdálo jinak, jakoby mě něco začalo tahat ven . Nevěděla jsem co to je, ale nemohla jsem se tomu bránit. Po chvíli která mi připadala jako věčnost, jsem se dostala do chladu a velkého prostoru. Začala jsem hledat něco z čeho by se dalo pít a k mému přikvapení jsem to našla, tak jsem se přisála a začala pít.
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun Dec 24, 2017 12:01 pm
Tábor
Pozorovala jsem své syny, než do toho přišel Telo s gratulací. Jenže jsem mu nestihla odpovědět své díky, protože mě stáhla další bolest. Po chvíli se vedle mě zjevilo další vlče. Bylo úžasně barevné. Pousmála jsem se a jazykem umyla i to třetí a následně jsem si jej přiložila k bříšku k sourozencům a okamžitě se toho chytla a začala sát. Räqo mezitím otevřel oči. "Šikulka." Pověděla jsem k němu a olízla ho na hlavičce.
Miroki
Miroki
Počet příspěvků : 562
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun Dec 24, 2017 8:05 pm
Tábor

Přišel zelený vlk. Opět. Pousměju se, už jsem měl mnohem lepší náladu. Pak přišlo další vlče. Krásně barevné a Räqo rozlepil oči. Tiše se zasměju a olízmu ho po hlavičce. "To ano," řeknu a opět se podívám na novorozené vlče. Asi vlčice.
Mandarino (†)
Mandarino (†)
Počet příspěvků : 200
Datum registrace : 27. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Dec 25, 2017 5:37 pm
/Tábor-doupě/
Celou dobu jsem byl dočista mimo, nechápal jsem, kde se ty chlupaté vlčecí kuličky berou, jediné, co jsem tak nějak pobíral, bylo to, že to byly malá vlčátka - menší, než já. Stál jsem tam jako opařený a koukal na ně, jak se dávají do pohybu. Rias mi sice vysvětlovala, o co jde, ale já ji totálně nevnímal, stejně jako toho druhého. Opatrně, po špičkách jsem se přiblížil k tomu modrému (Räqo) a přičichl k němu. Potom jsem jej opatrně olízl a nevědomky zvedl ocas do výšky a začal s ním vrtět ze strany na stranu. Musel jsem se usmát. Ten malý byl tak šíleně roztomilý.
Asuka
Asuka
Počet příspěvků : 134
Datum registrace : 19. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka Joltstein de Fëe'neriz
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Dec 25, 2017 8:02 pm
Tábor

Po chvíli, která mi připadala jako nekonečná, jsem otevřela jedno oko. Prvně bylo vše rozmazané, až za nějakou chvíli se mi zrak srovnal a já mohla vidět co je předemnou. Bylo to velké a chlupaté. S velkou námahou jsem posunula hlavičku nalevo, abych si to lépe prohlédla. Zprvu jsem to pouze pozorovala, ale má zvědavost stále sílila, a tak jsem vydala pískavý zvuk, aby si mě ta velká chlupatá věc všimla.
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Dec 26, 2017 12:31 am
Tábor
Můj zrak cestoval z jednoho vlčete na druhé. Když oranžové vlče od kterého stále nevím jméno, olízl Räqa na hlavičce, přesladce jsem se usmála. Zatím nejmladší a jediná dcera otevřela očko a začala vydávat zvuky. Nahla jsem se k ní a olízla ji na hlavičce. "Moje malá Asuko." Zašeptala jsem rovnou i jméno, jenž bude nosit. Ihned jsem si malou barevnou kuličku zamilovala stejně jako své syny Räqa a Rialixe. "Mám ty nejrozkoštější vlčata, mám toho nejlepšího partnera, mám nejlepšího kamaráda." Podívala jsem se na všechny přítomné. Potom můj zrak spočinul na nejstarším oranžovém vlčeti. "Jestli se rozhodneš zůstat s námi, jsi zde vítaný." Zazubila jsem se na něj a svým dlouhým ocasem jsem přejela po jeho hlavince (něco ve smyslu, že ho pohladila.)
Miroki
Miroki
Počet příspěvků : 562
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Dec 26, 2017 1:14 am
Tábor

Poslouchal jsem zvuky okolo sebe. Jedno z vlčat zapištělo. Asi Asuka jejíž jméno Rias právě vybrala. Když začne mluvit o tom jak se má, hrdě se napřímím. I já měl sic adoptovaná vlčata a možná i kamarády. Ehm ehm... ozval se mi v hlavě Nibori. Ále, ty ses dlouho neukázal. Ty jsi teda patron, rozčílím se na patrona v mysli. Byl jsem na dovolené... Kecám.
Promiň, ale ty ses taky neuráčil se mnou mluvit,
, Fajn ukončím rozhovor. Začnu se opět věnovat okolí, partnerce, vlčatům i zelenému vlkovi.
Asuka
Asuka
Počet příspěvků : 134
Datum registrace : 19. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka Joltstein de Fëe'neriz
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Dec 26, 2017 11:09 am
Tábor
Ve chvíli kdy mě ta velká chlupatá věc olízla se mi otevřelo i druhé oko. Už jsem nemusela natáčet hlavičku, abych lépe viděla. Slyšela jsem různý hlasy, jeden nejspíš patřil osobě předemnou, ale ostatní byly pro mě neznámé. Jeden mě obzvláště zaujal, byla jsem zvědavá komu patří, tak jsem se pomalu s velkou námahou otočila za hlasem. Patřil velké šedo-zelené věci ( Miroki ). Po chvíli pozorování jsem se k ní začala plazit.
Miroki
Miroki
Počet příspěvků : 562
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Dec 26, 2017 11:34 am
Tábor

Pozoroval jsem dění okolo sebe. Nejspíš jsem zaujal malou Asuku, která právě rozlepila obě oči. Za chvíli už se ke mně plazila. Tiše se zasměju. Byli tak úžasní a roztomilý. Když došla blíž, vzal jsem ji jemně za kůži na hřbetě a začal ji olizovat. Byla asi nejbarevnější že všech tří vlčátek. "Ahoj Asuko," řeknu a usměju se.
Asuka
Asuka
Počet příspěvků : 134
Datum registrace : 19. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka Joltstein de Fëe'neriz
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Dec 26, 2017 11:49 am
Tábor
Když se k němu dolezla, ucítila jsem něco teplého na hřbetě. Nejspíš mě začal olizovat a také na mě mluvil. Moc jsem mu nerozuměla, ale podle toho jak se tvářil jsem usoudila, že nebude zlí. Chtěla jsem mu odpovědět, ale namísto slov vyšlo ze mě pouze pískání.
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Dec 26, 2017 11:51 am
Tábor
Asuka chvíli potom co otevřela i druhé očko se začla plazit k Mirokinu. Přesladce jsem se usmála. "A ty ses bál, že tě nebudou mít rádi." Zašeptala jsem ke svému milovanému a sledovala jsem okolí jeskyně ve které se nacházíme. "Telo, nechceš prosím vzkázat Alfě Yllin, že již se nám smečka rozrostla a vlčata jsou již na světě? Měla by o tom vědět." Zeptala jsem se ho.
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Dec 26, 2017 12:20 pm
Tábor -> za Yllin
Pozorujem tie malé guličky, ako ťapajú okolo, dokonca jedna z oných guličiek prešla k Mirokimu. Nad týmto som sa pousmial a spokojne švihol chvostom, očkom prejdem na Rias, ktorá na mňa prišla s dotazom. "Dobre vieš, že na to prikývnem. Čokolvek, s čím by ste potrebovali pomôcť sa na mňa môžete obrátiť," zazubím sa na Rias, pritom jej venujem úsmev. Budu vás chrániť, aspoň niečo budem môcť spraviť.. S touto myšlienkou sa otočím a pomaly sa od nich vzdialim, pritom blúdivím, kamenným výrazom hľadám alfu Yllin.
Na chvíľu sa zastavím, pretože som mal zvláštny pocit, pozrel som na tlapu a všimol si ako po nej prebehol elektrický náboj. Som o niečo silnejší? Spýtam sa pre seba, mal som z toho dobrý pocit, keď zvážim.. ovládal som vodu, ľad, hmlu teraz aj elektrinu.. som rád.
Mĺčky sa dám späť do pohybu až mi do čumáku udre pach, ktorý patril mojej alfe. Vydám sa za ním, až knej dorazím, venujem jej poklonu. "Alfo Yllin. Je mi cťou vám oznámiť, že sa Rias narodili zdravé vĺčatá.." oznámim jej, pritom strihnem ušami.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru