Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure IV.

+77
Kay Mayen
Velether
Tenebris
Haske
Ra's Al Ghul
Naiome
Cavalier
Demon
Jєssiє
Aresea VATC
Aysu Telcontar
Saura
Akirα Rosє dє Glαcє
Catorce
Sapha
Darkey
Marill Cheryl white pearl
Maysie
Cäelle
Asuka de Fëe'neriz
Zechariah
Argdem Telcontar
Xurrilias
Marsie
Riteru
Eito
Bastien Criest
Zemaris Del Bianci
Aetas Volito
Drak Přírody
Keiran Criest
Rossiel Hydor
Ose Arashi FK
Varox
Safira
Dino de Mal
Luna Verinen Lumen Terät
Jack Ian Snart
Easy
NukaKyoga
Cairo
Rowєnn Killer
Haymitch Fireshadow
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Destiny Aqua
Teebihe
Tario de Ornet
Lester Majakki
Drak Osudu
Maura Lila
Aaron ,,Azazel"
Tristan
Mitril Avyi Telcontar
Diego [Alfa]
Hexy de Mal
Akio
Ragnavaro
Hilary
Hige
Yllin
Mika (vlček Agura)
Manon
Pellka
Asuka
Ragnarok
Grafity
Aite
Rialix
Rias
Räqo
Cassidy Charmer
Mandarino (†)
Aragorn Elessar Telcontar
Telantes
Denn de Mal
Miroki
81 posters
Goto down
Keiran Criest
Keiran Criest
Počet příspěvků : 131
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Keiran Criest
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun Feb 25, 2018 4:12 pm
Tábor
Odpověděla mi hnědá, Jessie. Přikývl jsem. "Děkuji. Pak ji tedy mohu přijmout na post Kappy Stříbrného fénixe. Pokud mé pomoci už zde není třeba, nejspíš se vrátím domů." Řekl jsem. Zdálo se, že vše podstatné, co se týkalo magie země a kamenů bylo už vyřešené a tak mi nic nebránilo. Vydal jsem se za Destiny. "Tak co? Je vše v pořádku? Potřebuje ještě někdo tvou pomoc?" Zeptal jsem se. Nechtěl jsem nechat jít Destiny samotnou. Možná nás elitní vlčice znovu teleportuje, možná budeme muset jít sami, ať tak či onak, chtěl jsem Destiny doprovodit domů. Tam kde nás snad čekal její syn a jeho zkouška, pokud si nenašel mezi tím Alfu.
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun Feb 25, 2018 5:02 pm
Dodatek:
Tábor
Otočila jsem se zpětně na vlka z Fénixe. "Dobře, ať je tedy tamější místo jejím domovem" , pokývla jsem hlavou a věnovala poslední vstřícný pohled šedé vlčce. "Ještě jednou děkujeme" , skloním vděčně hlavu před šedo-černým vlkem a pak už jen sleduji, jak ode mě odchází.
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun Feb 25, 2018 5:27 pm
Räqo
LKS

Zaskučal od bolesti, no nahnevalo ho to ešte viac. Čo si tá dúhová sestra nedovolí? Čo si o sebe akože myslí? pomyslel si. Fakt, že to bol on kto s tým celým začal asi nebol jeho mozog schopný spracovať. Inokedy by sa na sestru asi okamžite vrhol, no teraz mu pomaly dochádzal význam slov jej matky. Blix. Ten modrý čudák s polámanými labami, on znásilnil moju matku! Čo si to dovolil! Nie, ja jeho meno už nikdy nosiť nebudem, vážne. Rialix... gr, že mi to nedošlo skôr! Ešte aj vtedy som si myslel, že to znie ako Blix! prebehlo jeho mysľou. S novým zápalom hnevu, zúrivosti a zúfalstva sa znova vrhol k sestre. Chcel len spôsobiť niekomu inému bolesť, dúfajúc, že tým zničí vlastnú. Aké naivné. Každopádne, vrhol sa znova na sestrinu labu a pevne sa do nej zahryzol až pocítil, že zubami prerazil jej kožu na labe. Celou silou prudko trhol hlavou a teda aj labou. Nevedel čo presne jej spôsobil, možno jej labu zlomil, možno jej spôsobil len menšiu ranku. So zavrčaním, odhodlaný oplatiť jej roztrhané ucho chytil do tlamy jedno jej ucho a rovnako ako ona, prudko trhol hlavou, takže jej ucho bolo približne v rovnakom stave ako to jeho. Bol nahnevaný, neskutočne nahnevaný z toho celého. Pocítil silnejúci vietor, spôsobený všetkými tými emóciami ktoré ho ovládli. Nahnevane mávol labou smerom k sestre, no minul ju. Znova sa však k nej vrhol a zahryzol sa jej do druhej laby. Prudko mykal hlavou v snahe zraniť ju čo najviac, keď zrazu začul známy hlas. ,,Nechaj ju na pokoji, ty blázon!" ozval sa rys Lynx ktorý sa odkiaľsi vynoril a teraz bežal k bijúcim sa vĺčatám. V tej chvíli Räqo povolil svoj stisk. Rysa mal rád, pomohol mu. Pustil sestrinu labu a už si viac nevšímal ani samotnú sestru. Teraz keď sa spamätal cítil bolesť v uchu ešte viac. Podišiel k matke.
Destiny Aqua
Tábor

Práve sa chystala pokúsiť sa aspoň dodať vĺčaťu a vlkovi energiu, keď začula sojku. Strnula na mieste.Kirigakure predsa bývala svorkou Svitu! Toto je neuveriteľné. Toto nie je dobré, pomyslela si. Než sa stihla nazdať, k zelenému vlkovi prišla Jessie- spomenula si na jej meno aj na situáciu v ktorej sa spoznali- a menovala ho Kappou. O chvíľu začula cudzí hlas. Trochu sa strhla, no keď si uvedomila, že tá vlčica je pravdepodobne matka toho vĺčaťu, neisto sa pousmiala. ,,Áno, som jeho matka, Destiny Aqua," poslala tej vlčici myšlienku s odpoveďou. Potom už sotva stíhala sledovať čo sa na okolí dialo, bola pomerne zamyslená a unavená. Preto keď začula Keiranov hlas, myklo ňou. Neisto sa otočila k nemu. ,,Myslím, že už tu asi nie sú žiadny zranení. Odoslala som myšlienku, aby sa ozvali tí ktorí by mohli potrebovať pomoc liečiteľa, no nikto neprišiel ani nezareagoval," odpovedala mu ticho.
Drak Osudu
Drak Osudu
Počet příspěvků : 129
Datum registrace : 30. 12. 16

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun Feb 25, 2018 5:31 pm
~ • ~
Drak Osudu si vzal život bílé vlčice, teď již původní Alfy smečky Kirigakure, ale přesto její duši neposlal do věčných lovišť. Rozhodl se nechat ji na tomto světě, a proto ji poslal volně až za hranice jejího původního království, jejího domova.
~ • ~
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun Feb 25, 2018 5:59 pm
Luna
Tábor
Luna ani nevedela, čo sa všetko stihlo stať. Snažila sa pomôcť s Táborom ako len vedela. Keď bolo všetko ako tak v poriadku obzerala sa za Varoxom. Nevedela kde je a začínala sa o neho báť. Zároveň nevedela, kde skončili Xyrliass a Ragnavaro. Posadila sa a zavyla na nich s nádejou, že sa objavia. Chcela ich vidieť všetkých pohromade. Živých a zdravých.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun Feb 25, 2018 7:10 pm
"Miesto kde je jej srdce"
Srdce tĺklo, raz, dvakrát, každý nádych a výdych bol ako večnosť a čoraz väčšie utrpenie pre tak slabé telo. Bojuj, nesmieš to vzdať. doznievali moje posledné myšlienky. Zahmlievalo sa mi pred očami a sotva som vedela že žijem, niekto alebo niečo mi scelilo moje rany, ale to už akoby moje telo nevnímalo, už to bolo len telo, ležiace v prachu, nebola som to ja. Život v mojich ľadových očiach pohasínal, iskierka sa vytrácala a plamienok ktorý ešte pred chvíľou blčal, takmer vyhasínal. Videla som ho, moje dokaličené telo, ktoré už len dokonávalo svoje životné funkcie, posledné šklbnutie nohou, posledný nádych. ,,Neumieraj." pozval sa Rascal, kde bol? Kde doteraz bol? Mohol niečo robiť. Ale nestalo sa tak. Moja hruď sa slabo dvíhla a klesala ako sa snažila nabrať do pľúc vzduch. Márne lapala moja hruď po dychu. Zomierala som. Bolí to? Zomieranie? to boli moje myšlienky ktoré zneli v mojej hlave. Z posledných síl som si spomínala na to všetko, na to čo sa stalo, na to ako som prežila svoj život, videla som svoju rodinu, Acia, dcéry a synov ktorým som toho toľko chcela povedať, svorku, moju drahú rodinu. Videla som ich, Varga, Roxynor, tých ktorých zrejme ani neuvidím. A na Varoxa... Áno aj na neho. Ale už to nebolo moje telo, kôpka bielej srsti a kostí ležiacej v ušliapanej zemi Zeissáckeho Tábora. Už som nič necítila. Ale vnímala som. Videla som Varoxa ako sa snaží zobrať moje telo domov... Domov do Tábora, domov k svojim, ale nestalo sa tak. Blčiacim pohľadom som sa pozrela na vlka, ktorý moje telo obalil ohňom, oheň a ľad, kožuch a kosti vzbĺkli. Videla som ako plamene tancujú svoj divoký tanec. Išla som za Varoxom, za vlkom, ktorý stál pri mne a chcel robiť to najlepšie ako vedel. Nemohol ma počuť nemohol ma vidieť, ale na svojom kožuchu mohol pocítiť chladivý dotyk, ktorý mu postrapatil srsť, slabý ako vánok. Môj duch sa zastavil v Tábore, mieste kde som toho toľko vykonala, mieste, kde som našla priateľov. Videla som Jessie, Hilary, tých na ktorých mi záležalo. Pozrela som sa na nich a prišlo mi ich ľúto, boli mi drahými ako deti. Deti moje. pomyslela som si, vedela som, že asi nikto ma nebude počuť. Ale každý mohol uzrieť zachvenie konárov mohutného duba ktorý stál na okraji Tábora. Každý ho poznal, veľa vlkov nachádzalo pod jeho korunou tieň za horúcich dní, často si líhali k jeho pokrúteným koreňom. Spomínala som si ako som si líhala práve pod tento strom, na miesto, kde som často rozjímala. Postavila som sa ku kmeňu stromu a odtiaľ som sa pozerala na nich. Na moje milované deti. Budem tu s vami stále, deti moje. zaznela moja myšlienka, ktorú však nik nepočul. Pozrela som sa po Tábore a zovrelo mi srdce, som tu s vami. Nebojte sa...
Strom však neostal bez zmeny, akoby cítil istú enegiu. V jeho kôre ostal nápis ktorý si mohli prečítať všetci. Nápis sa nedal nijako zamazať, zaryl sa pod kôra a už sa ho nepustil. Tu ma budú vedieť nájsť, budem stále s nimi.
Budem tu s Vami, vlci moji, budem na Vás dávať pozor, Yllin je tu s Vami...
Tak zneli znaky na kôre stromu a naozaj, odtiaľ bude Yllin strážiť kroky svojich Vĺčích detí, detí svorky Kirigakure
Drak Osudu
Drak Osudu
Počet příspěvků : 129
Datum registrace : 30. 12. 16

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun Feb 25, 2018 7:56 pm
~ • ~
Starý dub. Jediný strom, který jako zázrakem přežil veškerou tu zkázu Tábora, a díky síle vlků měl možnost přežít na opravené půdě. A právě toto místo si k sobě zavázala duše Yllin. Drak přihlédl k jejímu rozhodnutí a vznesl k ní poslání.
Duše Yllin bude zavázána k tomuto místu, k místu, jež jí byl domovem. Bude se moci pohybovat po Táboře a jeho okraji, ale dál již ne. Bude bdít nad svou smečkou, dávat pozor na zdejší vlky a strážit jejich domov. Bude moci zůstat s tím, co jí bylo v životě nejvzácnější. Se smečkou, rodinou, domovem, přáteli. Nebudou ji moci vidět, ale budou moci cítit, že je tu s nimi. Stejně jako předtím za nimi bude stát v dobrém i špatném. Bude doprovázet vlky na cestě sem, ale také na jejich odchodech. Bdít nad osudy smečky, doprovázet její vznesy i pády. Smí tu zůstat až do posledních chvil, dokud by jednoho dne vše neskončilo.
Protože právě její srdce bilo až do konce pro Kirigakure.

A tak se z Yllin stal duch, Strážkyně, Strážkyně smečky Kirigakure.
~ • ~


Naposledy upravil Drak Osudu dne Sun Feb 25, 2018 9:29 pm, celkově upraveno 1 krát
Miroki
Miroki
Počet příspěvků : 562
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun Feb 25, 2018 8:07 pm
HM-Bílý potok

Šel jsem co nejdál od doupěte. Nechtěl jsem aby nějaký vlk věděl co tu budu dělat. A pak jsem narazil na jeskyňku. Byla malá, ale blízko vody a ne zas tak daleko ani blízko k doupěti. Bylo to perfektní místo k využívání magie. Začnu pobíhat okolo a hledat cokoli co by se dalo použít k vytvoření lektvarů. Stále jsem myslel jen na jedno. Kámen mudrců, pak zlato a nakonec sláva. Z bezedné brašny vyndám pár lahviček a začnu tvořit. Z jeskyně byla zanedlouho menší dílnička. Jako první jsem si udělal lektvar na popáleniny. Nakapali jsem si ho na všechny zranění a pak vytvořil další takový lektvar. Lektvar na krvácející rány, na různé jedy, a naopak pár nebezpečných lektvarů, které vlku ublíží. Pak jsem měl dost a vydal se spokojeně zpět k jeskyni. Omylem zavadím zadní tlapou o lahvičku s jedovatým kouřem. Ten se ihned roznesl po celé jeskyňce, protože byla malá, kouř hned zmizel. Ve vzduchu jed zmizel a už nebyl ničemu nebezpečný, jenže i tak si vyžádal jednu oběť.
Asi po hodině otevřu oči a začnu kašlat. Věděl jsem co je to za jed, proto jsem znal protilék, ale neměl jsem moc času a lektvar který mi měl pomoct měl jednu malou chybku. Nebyl hotový. I tak ho vezmu a vydám se k doupěti. Věděl jsem že poblíž roste taková ta popínavá rostlina, která tomu chybí. Těsně před doupětem jsem spadnul na zem. Ten kouř mi znemožňoval dýchání a teď začal slušně působit. Plíce se mi stahovaly. Tak blízko od doupěte... pomyslím si a zadýchaně se zvednu. Teď jsem opravdu potřeboval pomoc. Krátce zavyju a doufám že přijde Rias. Pokud vím, šla s malýma na lov.
Asuka
Asuka
Počet příspěvků : 134
Datum registrace : 19. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka Joltstein de Fëe'neriz
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun Feb 25, 2018 10:37 pm
Snažila jsem se bránit,  ale můj bratr byl příliš rychlí a hlavně vztekli: ,, Proč to dělá!? To strašně bolí! Přestaň už! " Volala jsem v mysli. Nedokázala jsem ty slova říct nahlas. Co by si o mě bratr pomyslel? Jistě bych pro něj byla slabá a to jsem nemohla dopustit. Z myšlenek a snaze se ubránit mě probralo až krupnuti a palciva bolest ( nalomena kost).  Hlasitě jsem zaknucela a poté jsem už nevnímala už žádnou bolest,  ani ucho které mi natrhl. Když už jsem si myslela,  že mi můj bratr víc,  objevilo se zvláštní stvoření, kterého ho zastavilo: ,, Pryč od něj! " Pomyslela jsem si a odkulhala jsem za matku.
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Feb 26, 2018 5:23 am
LKS
Bezmocně jsem sledovala jak se má vlčata perou. Do očí se mi hnaly slzy a já to nedokázala zastavit. Ani vodopád slz, ani peroucí se vlčata. Räqo přestal až se objevil jakýsi rys a já mu nevím proč rozuměla. (Stříbrná naušnice). Bezmocná jsem. Zaslechla jsem vytí Mirokiho. Musela jsem vyřešit toto a zjistit co se děje mému partnerovi. Najednou tu bylo na mě tolik problémů, že jsem zapomněla na lov. "Prosím.." Zašeptala jsem, když se vlčata od sebe konečne odtrhla. Ne. Dost. Prolétlo mi myslí. Pozvedla jsem hlavu a na oba se zamračila. "Co se to vůbec s vámi děje? Co máte vy dva mezi sebou za problém. To, že jsem ani nepostřehla kdo začal, vyvažuje to, že si malém Asuce zlomil tlapku. Okamžitě se omluv." Pověděla jsem a snažila se co nejpřísněji jsem dokázala. Uši jsem měla na zátylku a má slova směřovala víceméně hlavně na Räqa. "A ty Asuko, taky by ses měla omluvit a následně zajdeme za Maurou. Ta ti určitě tu kost vyléčí.." Řekla jsem i na Asuku a první větu jsem také dosti zdůraznila.
Ragnavaro
Ragnavaro
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 18
Datum registrace : 25. 10. 17

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Feb 26, 2018 1:25 pm
Tábor
Spokojen s výsledkem svého snažení mu na čenichu hrál úsměv. Zavrtěl ocasem a hrdou myšlenkou: Zvládl jsem to, jsem borec. A bylo to tak snadné! střihl uchem po směru zvuku. Zaslechl totiž zavytí Luny. Jeho adoptivní matka se nejspíše probrala z hlubokého zamyšlení a tak se bez zaváhání rozběhl k ní k Luně. Hrdý na svůj čin, kdy pokořil oheň svou sněhovou bouří, vypjal hruď a vesele pronesl. "Mami? Viděla jsi to? Uhasil jsem oheň. Dokázal jsem to díky tomu bílému, sněhu."
Asuka
Asuka
Počet příspěvků : 134
Datum registrace : 19. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka Joltstein de Fëe'neriz
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Feb 26, 2018 1:42 pm
LKS
 ,, Proč je maminka smutná?  Nemá nás snad ráda?  Jsme na obtíž? " Honilo se mi hlavou a podívala se na ni: ,, Omluvit se? Vždyť on si začal!"  Řekla jsem si v mysli a zamracila se: ,, On je zlí. "  Dostala jsem ze sebe. Cítila jsem zlost a lítost,  nevěděla jsem co dělat.  Po chvilce mlčení jsem se podívala na bratra: ,, Promiň."  Zamumlala jsem a lehce stáhla uši dozadu.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Feb 26, 2018 3:41 pm
Tábor
Luna

Otočila hlavu, keď zbadala Ragnavara. Pobehla k nemu a pousmiala sa. Bola tak vďačná, že sa mu nič nestalo. "Si skvelý, Ragnavaro." - pochválila ho a olízala ho dlhým jazykom po čele. Posadila sa a Ragnavara pritiahla pomedzi jej dlhé chudé nohy s pomerne dlhými drápmi. "Musíme nájsť ocka a Xyrliassa. Počkáme tu chvíľu na nich a keď neprídu, pôjdeme ich hľadať." - oznámila svôjmu synovi. "Potom môžme ísť na lov." - pousmiala sa.
Zemaris Del Bianci
Zemaris Del Bianci
Počet příspěvků : 9
Datum registrace : 13. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Feb 26, 2018 4:21 pm
Demon
LKS


Vietor ktorý sa zrazu prehnal uzemim my do cenichu priniesol pachy zdejsích vlkov. Ale pasr ich bolo tak silnách že som usudil že idu z lesa v ktorom sme boli. Obratil som sa na Rasa, a povedal. ,,Možno bude zábava Rasi. Citim mlaadú krv." Vtom som sa pomaly vybral po pachu. Čím som bol blizsie k cielu tím bol pach silnejsí. Mal som víhodu, že nikto ma nemohol pocut prichádzať, vdaka sovím ponožkam. Pozeral som sa ci ide Ras zamnou. Ale po chvilu som v dialke zazrel pohyb. Usúdil som že asi to ide odnich pach. Napadlo mna si znich trochu vystreliť a tak som sa este trochu priblizil aby som trochu uvidel viac. Ked som uvidel dve vlčata (Asuka a Räqo) Tak som im poslal myšlienku nech im urobim menšie prekvapenie. ,,Prečo sa ospravedlnovať, Však toto sú normalne veci. HIHIHI. A čo tu takto pohlladavate." Ale dal som sa do kriku kde ma nemohli vydieť. A stale ich sledoval.

Ra's Al Ghul
Ra's Al Ghul
Počet příspěvků : 711
Datum registrace : 13. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Feb 26, 2018 4:33 pm
LKS
,,Možná jo." Povím a jdu za za Demonem. Ale, ať ta zábava netrvá moc dlouho, moc pozornosti nechem. Tohle se bude hodit. ,,Zapnul" jsem svoji magii, a vytvořil pěti metrový kruch respektu okolo něj. (Magie 10 LVL, takže to prosím respektujte) Přiblížím se k nim tak, aby magie na ně a jejich matku pusobila. Pak jsem vylezl přímo před ně a jejich matku, a zaujal bojovnou pozici.
Keiran Criest
Keiran Criest
Počet příspěvků : 131
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Keiran Criest
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Feb 27, 2018 2:40 pm
Tábor → směr Stříbrný Fénix
Po slovech Destiny jsem se i já porozhlédl po táboře, zda se některý z vlků nehlásí a podle všeho se nehlásil, tedy zatím jsem si nevšiml. "Hm, to je dobře, neboť se můžeme vrátit domů." Věnoval jsem ji povzbudivý úsměv. "Vedla sis dobře." Pochválil jsem Destiny. Bylo dobře, že také pomohla.
Po té jsem ještě kývl Hilary a Jessie. "Kdykoliv budete potřebovat pomoc, pomůžeme vám. Jsme přeci přátelé.“ Zeiss byla hrozba. Nikdy neměla takhle vzrůst. A rozhodně nebylo fér, že si nárokovala území jiné smečky.
Otočil jsem se na Destiny. „Půjdeme?“
Rossiel Hydor
Rossiel Hydor
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 42
Datum registrace : 26. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Elitní

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Feb 27, 2018 2:48 pm
Tábor → Tábor smečky Stříbrného fénixe
Slova sojky byla znepokojivá.Nejspíš na tom bude něco pravdy, i když je možné, že situace se vyvine později třeba jinak. Lépe pro Kirigakure. Na druhou stranu, sojky jsou přece strážci lesa. Když se v lese děje něco nekalého, sojky to ihned ohlašují. Proto tuto informaci úplně ignorovat nešlo. Ale to si bude muset vyřešit smečka sama.
Počkala jsem, až se patřičně vlci rozloučí a po té jsem se společně s Destiny a Keiranem teleportovala do tábora smečky stříbrného fénixe.


Keiran, Destinytábor SF
Aaron ,,Azazel
Aaron ,,Azazel"
Počet příspěvků : 42
Datum registrace : 07. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Nuka Kyoga
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Feb 27, 2018 5:06 pm
Tábor
Nestihol som nijak reagovať a prišla ku mne Hilary. Hneť som sa k nej pritúlil. ,,Som v poriadku." Odpovedal som na jej prvú otázku. No keď sa opýtala na tú druhú, usmial som sa. ,,Áno, jasné! A kde budeme bývať?" Opýtal som sa jej radostne. Nemohol som prestať myslieť na nič iné. Keby som si všimol tej sojky a rozumel jej, bu´d by som začal potichu vrčať alebo odtiaľto utiekol čo najďalej. Ale keďže som o tom nevedel, nemohol som na to nijak reagovať. Vrtel som všetkými tromi chvostami.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Feb 27, 2018 8:07 pm
Dawano
~Kirigakure -> SSF~
"Ještě jednou děkuji, ctihodný Vargu." Dawano se hnědému postaršímu vlkovi hluboce uklonil a poté následoval svou partnerku. Nastoupil Vargovu patronovi na záda. Trochu se bál, nevěděl, co si o tom všem má myslet, ale pokud Vargovi a jeho patronovi věřila Graphy, v ěřil jim taky, jeho partnerka jistě věděla, co dělá. Takže úplně klidně snášel, což u něj bylo dost neobvyklé, když se patron odlepil od země, zamával křídly a vznesl se nad tábor. Jak Dawano letěl na Garových zádech, koukal z výšky na území Kirigakurské, území, kam se pravděpodobně teď dlouho nepodívá. Grafity, za kterou sem chodil, totiž v nejbližší době chtěla přestoupit do Fénixe, jeho smečky. Sice ještě nebyl jejim oficiálním členem, no přesto ji považoval za svou, protože zde žil.
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Mar 01, 2018 5:14 pm
Destiny Aqua
Tábor Kirigakure-Tábor SF
„Ďakujem, no neurobila som až tak veľa,"
povedala iba. Potom sa s nimi elitná vlčica ktorej meno stále nezistila teleportovala späť do ich Tábora. A tak sa znovu vraciam domov. A predsa to nie je rovnaké. Sojkine slová možno nie sú úplne pravdivé, možno sú zveličené či prekrútené, možno nie. Každopádne, nesú v sebe hrozbu, pomyslela si.


Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru