Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure IV.

+77
Kay Mayen
Velether
Tenebris
Haske
Ra's Al Ghul
Naiome
Cavalier
Demon
Jєssiє
Aresea VATC
Aysu Telcontar
Saura
Akirα Rosє dє Glαcє
Catorce
Sapha
Darkey
Marill Cheryl white pearl
Maysie
Cäelle
Asuka de Fëe'neriz
Zechariah
Argdem Telcontar
Xurrilias
Marsie
Riteru
Eito
Bastien Criest
Zemaris Del Bianci
Aetas Volito
Drak Přírody
Keiran Criest
Rossiel Hydor
Ose Arashi FK
Varox
Safira
Dino de Mal
Luna Verinen Lumen Terät
Jack Ian Snart
Easy
NukaKyoga
Cairo
Rowєnn Killer
Haymitch Fireshadow
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Destiny Aqua
Teebihe
Tario de Ornet
Lester Majakki
Drak Osudu
Maura Lila
Aaron ,,Azazel"
Tristan
Mitril Avyi Telcontar
Diego [Alfa]
Hexy de Mal
Akio
Ragnavaro
Hilary
Hige
Yllin
Mika (vlček Agura)
Manon
Pellka
Asuka
Ragnarok
Grafity
Aite
Rialix
Rias
Räqo
Cassidy Charmer
Mandarino (†)
Aragorn Elessar Telcontar
Telantes
Denn de Mal
Miroki
81 posters
Goto down
Miroki
Miroki
Počet příspěvků : 562
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Dec 26, 2017 2:03 pm
Tábor

"Já myslím, že už se moc bát nemusím," odpovím Rias. Asuka se mezitím snažila mi odpovědět, ale vyšlo z ní pískání. "Jsem tvůj táta zlatíčko," zazubím se na malou vlčici. Pak ten zelený, kterému Rias říká Telo odešel odevzdat zprávu alfě. "Ten vlk je moc milý," řeknu Rias. Asi jsem byl dost otravný a žárlivý když jsme se poznali, proto se mi zdál zlý, ale teď se mi zdá v pohodě.
Räqo
Räqo
Počet příspěvků : 56
Datum registrace : 29. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Destiny Aqua
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Dec 26, 2017 4:17 pm
Tábor
Räqo si uvedomil, že sa k nemu priblížilo niečo veľké a oranžové, no bolo to menšie ako zeleno-čierna a zeleno-šedý. Tlmene zapišťal. Potom si uvedomil, že tá farebná vec ktorá otvorila oči sa blížila k zeleno-šedej. Veľmi sa mu to nepáčilo. Opatrne sa kúsok preplazil smerom k miestu kde videl svetlo. No potom si všimol, že tie veľké veci sa pohybujú inak ako on. Pokúsil sa postaviť. Na chvíľu sa mu to podarilo a on nadšene urobil jeden krok, no potom sa znova zvalil na zem. Pokúsil sa znova vstať a spravil jeden krok, dva kroky, tri, štyri. Potom zakopol a znova dopadol na zem, z hrdla sa mu vydralo niečo podobné zavrčaniu. Znova sa postavil a spravil ďalších pár krokov. ,,mm," dostal zo seba. Znova vstal a tentokrát zamieril k zeleno-šedému a pestrofarebnej (Miroki a Asuka). ,,Á-sú-á," povedal, snažiac sa vysloviť ten zvuk ktorým nazvala čierno-zelená pestrofarebnú. Podarilo sa mu spraviť pár krokov k nim, no potom znova dopadol na zem. Až vtedy si uvedomil, že má pocit ako keby mal v ústach nejakú tvrdú vec. Bolelo ho to.
Miroki
Miroki
Počet příspěvků : 562
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Dec 26, 2017 4:42 pm
Tábor

Šťouchnu do Asuky čumákem. Byla krásná. Mojí pozornost si najednou ukradl Räqo. Roztomile se snažil postavit a chodit. Zasměju se. Pak přišel ke mně. Olíznutí mu hlavičku. "Räqo, ty jsi mi šikovný vlček," řeknu radostně a přísunu si obě vlčata k sobě. Šimrám je čumákem a hraju si s nimi. "Ty jsou tak úžasný," řeknu spokojeně Rias.
Asuka
Asuka
Počet příspěvků : 134
Datum registrace : 19. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka Joltstein de Fëe'neriz
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Dec 26, 2017 6:26 pm
Tábor
,, Ťá-ťa" Zkusila jsem po něm zopakovat. Ale jeho pozornost upoutalo něco jiného, zkusila jsem se nějak naklonit abych viděla, co ho tak upoutalo. Po chvilce ke mě byla přisunuta chlupatá koule ( Rago ). Strčila jsem do něj čumáčkem, abych zjistila co je to zač. Ale ,,táta" jak si říkala velká chlupatá koule ( Miroki ) do mě začal štouchat čumákem. Podívala jsem se na něj a dala mu tlapku na čumák, aby toho nechal.
Pellka
Pellka
Počet příspěvků : 141
Datum registrace : 21. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Dec 26, 2017 9:46 pm
??? - Imaginova vyhlídka a její okolí
Pobíhala tak po všech územích, svého taťku zase na nějakou dobu díky své smůle ztratila. A tak opět hledala nějakou živou duši na kterou by se mohla upnout, jako by ani nemohla mít vlastní názor. Nemůžeme ovšem říct že by furt jenom hledala nějakého vůdce, také se ohlížela po dávno ztracené slečně Zlatíčko. Už ji neviděla tak dlouho, že se i v té její věčně optimistické hlavičce začaly linout myšlenky týkající se smrti. Co na tom že Zlatíčko byla kámen a nejspíš jenom leží někde v bahně. Bylo to poprvé co měla kamarádku a tak její ztrátu nesla strašně špatně i přesto že nebyla živá.
Vlastně se ani nebylo čemu divit, nikdo ji nikdy nevysvětlil že v přátelství je potřeba živého tvora. A nikdo se s ní ani nepokoušel skamarádit. Zakopla a spadla do bílého sněhu, naštěstí ten udělal její pád méně bolestivým. Jelikož se pod ním jinak skrýval jenom kámen, který tvořil tyto hory ve kterých se právě teď nacházela. Napadlo ji že by mohla navštívit svou rodinu a dávnou smečku. Koneckonců nic jiného na práci stejně neměla.
Manon
Manon
Počet příspěvků : 238
Datum registrace : 22. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Dec 26, 2017 10:10 pm
Kdesi - IV a okolí
Jeden nádech. Druhý. Třetí. Na těžce vzdouvajícím se hrudníku se pod krátkou srstí rýsovala žebra. V prázdném břiše ji kručelo a v tlamě měla nepříjemné sucho. Poslední čerstvou kořist, kterou si pamatovala bylo to vlče, díky kterému tu byl takový povyk. Že ale bylo dobré. zachechtala se v duchu, při vzpomínce na jeho jemné maso a teplou pulzující krev. Když si vybavila nechutnou pachuť ze zmrzlých mršin, které žrala několik pár týdnů, byla tohle jediná myšlenka, která ji držela na nohou. Její obličej se zkřivil znechucením. Někdy zase něco najdu. Něco bezbranného. A sladkého. Jemného. nad těmito hříšnými myšlenkami se musela samolibě olíznout. Čekat.
Brzy se ocitla u skal, ve kterých měla svůj dočasný úkryt. Nutno podotknout, že Manon zimu snášela daleko hůře, než ostatní. Přestože lovit uměla, v zimě si nevěděla rady. Nikdy ji nezažila, netušila tedy, jak si obstarat potravu, ani kde ji hledat. Byla bezbranná. Přestože byla promrzlá a zkostnatělá, tak se mrštně škrábala po skalách vzhůru. Když v tom... Ten pach. přiložila uši k lebce a její oči nabraly tajemný lesk. Útlou hlavu otočila k příchozí postavě a zúžila zorničky. Ten sladký pach. Obdařila ji sladkým úsměvem.
Pellka
Pellka
Počet příspěvků : 141
Datum registrace : 21. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Dec 26, 2017 10:20 pm
IV a okolí
Zvedla se neohrabaně pomalým tempem ze země a poté otřepala, když od ní odlétl sníh všimla si navíc pár zajímavých vloček a tak byla celá její cesta rázem v háji. Možná právě proto dosavad nic nedokázala, vždycky se našlo něco dalšího co odválo její zájem takovou rychlostí jakou ho i objevila. Notnou chvíli tak poskakovala z místa na místo, vyhazovala bílý prašan do vzduchu a chytala další vločky do tlamy. Dokud se nezastavila a nezahlédla kus před sebou tu ohyzdnou věc. Vyhublé to bylo jako by snad nikdy nic nepozřelo a oči to mělo vykulené. Ovšem ne proto že by se to snad bálo, ten záblesk v očích vlčice ji nebyl rozhodně neznámý, už ho kdysi viděla u jiné, když ubližovala její kamarádce Zlatíčko. Uši ihned stáhla a celá se trochu přikrčila, ten pohled byl jediný náznak nebezpečí který ji byl známý, nikdy se nepotkala s čistě zlým vlkem a vlastně měla dosavad i poměrně štěstí. Zamrkala ve snaze pořádně zaostřit, její zrak byl s věkem čím dál horší a tak se i život pro ni stal těžším. ,,Máš hlad?" Optala se tím svým vlčecím hlasem a přitom ucouvla. ,,V táboře ti třeba něco dají." Řekla zadrhávaně a opět couvla.
Manon
Manon
Počet příspěvků : 238
Datum registrace : 22. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Dec 26, 2017 10:36 pm
IV
Když to umouněné chlupaté cosi něco vypíplo, tak se Manon v duchu zachechtala. "Jde to až tak vidět?" zeptala se a obličej ji zkřivilo zoufalé zamračení. Opět si vlčku prohlédla. První co ji zaujalo byly její divně vykroucené oči - vážně měla co dělat, aby se nezačala smát. Malá zrůdička. zašklebila se v duchu. Pak však musela jednat. Vlčice očividně vycítila, že Manon nemá rozhodně svaté úmysly, a proto se začala krčit a couvat pryč. "V Táboře? Ne, tam mě nemají rádi." kníkla a přistoupila blíž k barevné vlčici. "Myslí si, že jsem... že jsem zrůda." zašeptala, jakoby se to bála jenom vyslovit, a pak začala natahovat. "Vyhnaly mě." Rozklepala se a po tvářích ji začaly stékat slzy. "Nechci se tam vrátit." sténala dál a následně se k ní přitiskla, jakoby snad opravdu potřebovala nějakou oporu, jen aby nespadla na studenou zem.
Pellka
Pellka
Počet příspěvků : 141
Datum registrace : 21. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Dec 26, 2017 10:47 pm
IV
Přikývla na její slova a chtě nechtě se začala klepat, tentokrát tu neměla svou nejlepší kamarádku, nebyl tu nikdo kdo by se za ní postavil a představa že by ji třeba pohodila do bláta jako tehdy tamta vlčice slečnu Zlatíčko ji strašně děsila. Už chtěla vzít tlapy na ramena, rychle utéct směrem k táboru. Ovšem jakmile zaslechla to slabé kníknutí od vlčice, něco se v ní pohlo. Byla hrozně naivní, ale mohla za to? ,,Proč?" Optala se slabě a s každým krokem blíž ze strany vlčice se ona o jeden vzdálila. ,,Jsou hodní, určitě jsou. Třeba se spletli, můžeme jít spolu a vysvětlit jim to." Spustila náhle, když skoro cítila její teplý dech a přitom sem tam zakoktala. Na druhou stranu, takhle blízko si ji mohla konečně pořádně prohlédnout a byla ještě děsivější než ze začátku tušila. Ovšem mezi tou vší ohyzdností zahlédla i pár potůčků slz. Než ale stačila cokoliv dalšího říct, už na ni vlčice padala a přitom sténala a bědovala sama sebe. Zapřela se, aby snad nespadla a sama si všimla že ji též začaly téct slzy, sama ovšem netušila zda-li pak ze strachu nebo soucitu. Možná obojí. ,,J-já musím jít..."
Manon
Manon
Počet příspěvků : 238
Datum registrace : 22. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Dec 26, 2017 10:58 pm
IV
"Vždyť se na mě podívej! Soudí vlky jenom podle vzhledu!" fňukala a bědovala dál, nutno podotknout, že její herecký výkon byl opravdu dobrý. "Splést? Máš pravdu jednou si mě spletli s mrtvou srnou, po tom co mě vyválely v bahně." její hlas byl tak slabý, že mu nešlo skoro rozumět. Díky tomu, že ji však byla tak blízko, mohla vlčice její šepot slyšet docela zřetelně. V těžkém zajíkavém dechu Manon pořádně a nenápadně nasála její pach. Sladká. Jemná. běhaly ji myšlenky hlavou, pak se ji zadívala zklamaně do očí. "Ne! Nechoď!" promluvila zoufale a pustila ji. Odtáhla se a skrčila se na zem, aby ukázala, jak zbídačená a zoufalá opravdu je. "Já... nechtěla... já... jen... jsem tak sama." oči si přikryla tlapkami a tentokrát už jen tiše vzlykala. "Myslela... já... myslela jsem si, že ty budeš lepší, než... než oni." šeptala a polykala slzy. 
Pellka
Pellka
Počet příspěvků : 141
Datum registrace : 21. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Dec 26, 2017 11:31 pm
IV
Soucitně na ni pohlédla, nešlo pochybovat o tom že jí to všechno sežrala i s navijákem a dokonce ji i uvnitř začala litovat. A vlastně se i docela držela dál a měla jistý odstup od vlčice, stále se snažila z té situace nějak dostat, ovšem jakmile spustila něco o mrtvé srně a bahně, už se neudržela. Slzy se jí linuly z očí jak poslouchala její tichý děsivý nářek. ,,To je mi líto." Řekla lámaně, sílu normálně mluvit jako by ji dodalo její puštění a zvětšení prostoru mezi nimi. Rázem se cítila bezpečněji a ačkoliv se ji už vlčice nezdála jako nikterak velká hrozba, byla za to ráda. Naklonila hlavu trochu na stranu když se to opravdu zrůdné stvoření schovalo pod své tlapy a došla k ní. Měla pravdu, ona přece taková nebyla, co to vyváděla? Mohla by to být její první živá kamarádka a ona to ještě tak kazí. A tak s vypětím všech sil potlačila instinkt a povzbudivě ji objala, ve snaze alespoň trochu pomoct. ,,Promiň. Už budu." Fňukla mezi slzami.
Manon
Manon
Počet příspěvků : 238
Datum registrace : 22. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Dec 27, 2017 4:54 pm
IV
Manon trpělivě pokračovala ve svém malém melancholickém divadélku a čekala. Na chvíli to vypadalo, že ji to tahle hňupka opět nějak zkomplikuje a ona si bude muset poradit jinak - naštěstí ji to slupla jako malinu. Haha, vážně je stejně blbá jak vypadá! chechtala se v duchu a na povrchu se jenom otřásala. Těžko říct jestli falešnými vzlyky nebo spokojeností. Objetí vlčce opětovala a chvíli ji takhle držela, snažící se o důvěryhodný přechod mezi hysterii zpět do normálu. Jakmile se její zdánlivý záchvat uklidnil, tak se odklonila, aby se ji mohla podívat do obličeje. "Díky." špitla skromně a chabě se pousmála. Slovo Manon tak pálilo na jazyku, že měla co dělat, aby nevyprskla. Na druhou stranu její role, do které byla momentálně vžitá, pokračovala dál. "J-jak se jmenuješ?" zeptala se. Posadila se do kultivovaného sedu a začala si utírat slzy. 
Pellka
Pellka
Počet příspěvků : 141
Datum registrace : 21. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Dec 27, 2017 5:10 pm
IV
Byla ráda, že to objetí nemuselo trvat nějak příliš dlouho, ne že by se neobjímala ráda, zbožňovala objímání. Ale vlčice stále vypadala spíš jako posel z pekel, než nějaké bezbranné stvoření. A také...Vše popořadě, no ne? Opětovala ji úsměv a trochu se od ní nenápadně odšoupla, odvrátila pohled ke skalám a šutrům připomínající ji její ztracenou kamarádku. ,,Pellka." Odpověděla ihned, jakmile se zeptala a očima se k ní vrátila. ,,A ty?" Optala se čistě ze slušnosti a zvyku, jinak ji neznalost jména vlčice nijak neštvala. ,,Možná, jestli nechceš tam dolů, mohla bych ti něco přinést. Nikdo by o tobě nevěděl a...Ty by jsi se najedla." Navrhla a přitom se pokusila potlačit své postranní úmysly. Samozřejmě že nehodlala tak zuboženou vlčici nechat v skalách, samozřejmě že by šla pro pomoc rovnou k alfám. Ale o tom ona nemusela vědět, prozatím.
Manon
Manon
Počet příspěvků : 238
Datum registrace : 22. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Dec 27, 2017 5:26 pm
IV
Její jméno bylo snad ještě divnější než ona. "Manon." odpověděla ji. Pellka ji svým chováním připadala víc mimo, než si doteď myslela. Prohlédla si ji a nastražila uši, při její hloupé nabídce. Něco takového ji vskutku nenapadlo. Tedy, samozřejmě že chtěla vlčici využít k získání jídla - ať už by si pochutnala na ni, nebo na nějakém čerstvém úlovku, ale rozhodně nečekala, že se ta blbka tak vřele nabídne sama. "T-to zní dobře." řekla a sklopila oči. Podívala se ke skalám a dolů, jakoby se opravdu rozhodovala, zda to udělat nebo ne. "Ale... co když potkáme... někoho... z nich?" špitla. "Tam dole je jich víc." podotkla. Musela uznat, že sejít dolů bylo riziko - ještě ke všemu po té roztržce díky vlčeti. Kdyby ji někdo zahlédl, byla by v loji nejen ona, ale i její nová kořist. Nemohla o ni přijít. Ne, když už ji měla namotanou. "Právě proto jsem se schovávala tady." doplnila se a pohlédla na ni. "Možná bychom mohli jít někam... někam, kde jich tolik nebude. Někam dál." nabádala ji nevinně. 
Pellka
Pellka
Počet příspěvků : 141
Datum registrace : 21. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Dec 27, 2017 5:51 pm
IV
Přikývla na její jméno a trochu vytřeštila oči, když zareagovala na její návrh. ,,Ne-ne, já myslela..." Opět se zakoktala kvůli své věčné nervozitě a oči upřela k zemi. ,,Že ty by jsi tu počkala. A já pro to došla." Navrhla s přátelským úsměvem, přece si to nechtěla pokazit, už to vypadalo docela nadějně co se přátelství týče. ,,Někam dál?" Řekla poměrně překvapeně a poté lehce zavrtěla hlavou v nesouhlasu. ,,Chtěla jsem navštívit mamku a sestry." Vysvětlila proč tu vůbec je a pro jistotu vynechala fakt že se možná i pokusí o místo ve smečce, za prvé se ji to ještě stále zdálo jako taková zrada vůči otci a za druhé se prostě bála že by ji tím vyděsila. Mohla by si potom třeba myslet že to na ní všechno hraje a utéct. To by ji potom už moc nepomohla. ,,Možná...Jde o to jak moc dál."
Manon
Manon
Počet příspěvků : 238
Datum registrace : 22. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Dec 27, 2017 6:06 pm
//Ahh, já tu větu pochopila úplně blbě. :DD No, nevadí. :DD
IV
Zamračila se. "Chceš mě tu nechat samotnou?" zeptala se a zklamaně sklopila ouška. Pak je však narovnala a přikývla. "Ano, dál." ujistila ji a dívala se ji přímo do očí. "Někam, kde by nikdo nebyl. A neobjevili mě. Určitě... by mě zase šikanovali." řekla a v očích se ji nahromadily slzy, které měla spojené s těmi strašnými muky v podobě neexistujícího příběhu. Potom se však její zlomená maska změnila na zcela jinou - šokovanou a podezřívavou. "Matku a sestry?" zopakovala. "Chceš říct, že chceš jít za těmi zrádci? Za těmi, co mi ublížili?" ptala se ji rozhořčeně, zhnuseně... zklamaně. "Anebo..." v očích se ji rozjasnilo pochopení. "Jsi ty snad jedna z nich? Chtěla si mě tu nechat, a pak přijít s posilami, abyste mě... abyste mě..." díky nakřáplému hlasu nemohla ani dokončit větu a nevěřícně se na ni dívala. Manon nevěřila, že by tahle budižkničemu byla schopná něčeho takového. Na to byla až moc tupá. 
Pellka
Pellka
Počet příspěvků : 141
Datum registrace : 21. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Dec 27, 2017 6:23 pm
//Stává se :,D
IV
Vydechla a na její tváři se objevil smutný výraz. ,,Nechci, ale jinak to jídlo nedostaneš. Jedna z nás tam jít musí." Nemusela, mohla taky něco ulovit, ovšem na to se příliš bála ztrapnění, nikdy pořádně nelovila a teď do zkoušet opravdu nechtěla. ,,Tady nikdo není, můžeš tu zůstat. Nikdo sem nechodí." Začala ji ujišťovat, ačkoliv si svými slovy sama nebyla zcela jistá. O tomhle místě toho věděla málo a už vůbec netušila kolik vlků se sem denně přichomýtne. ,,Ne-ne! Ony nejsou zrádkyně, teda...Mamka vlastně je, ale jinak." Vykřikla ihned na obranu svých sourozenců a Maysie. Přitom si sama rozpomněla na to kdy je viděla naposledy a slova která ji říkal tatínek. Věděla že utekli právě kvůli její mamce a že udělala něco špatného, ale určitě by nic neudělala téhle vlčici. Tam šlo o rodinu. Cukla sebou, když náhle začala pochybovat i o ní a opět se začala třást. ,,Snažím se ti pomoct...Nejsem jako oni, sama jsi to říkala."
Mika (vlček Agura)
Mika (vlček Agura)
Počet příspěvků : 12
Datum registrace : 24. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Agura ♥
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Dec 27, 2017 11:37 pm
/v břiše Rias -> ven/
Konečně … konečně jsem začala vnímat svou existenci. Přišlo to nenadále, bez jakéhokoli upozornění, ze vteřiny na vteřinu. (Nebo alespoň z jistého úseku času na jiný, bylo to velmi náhlé.) Po delší době jsem ležela naprosto klidně a nehnutě, napodobovala své tiché a známé okolí, když jsem pocítila zvláštní druh tlaku, který mě však, ať jsem byla kdekoli – říkejme tomu třeba „tam kde je to známé“, po chvíli opět přestal obtěžovat. Chvilku byl klid. Ale vážně pouze chvilku. Znenadání přišel další tlak, trošku jiný, ale stejně znepokojující a otravný. Jednalo se spíše o takový tah, jenž mě nutil jít do nějaké tmavé a prazvláštní roury, do které se mi ve chvíli prvního tahu naskytl pohled. Ze strachu jsem se mu podvolila, ačkoli má největší přání směřovala k jedinému... Vůbec. Se. Mi. Tam. Nechce. Chtělo se mi jen vydat nějaký zvuk, abych ze sebe dostala znepokojení a nové vjemy, ani to mi moc nešlo -mohu se však vsadit, že by byl docela zoufalý-, stejně jako vzpírání se té stěně kolem mě, co mě nutila plout dál. Táhlo mě to hlouběji a hlouběji, kromě onoho pohybu se mi nedařilo vnímat vlastně nic, načež mi začala být zima na část těla a přála jsem si, aby to se původní jediný vjem vrátil. Pak přišel měkký naráz, který mě donutil vydat krátký a pištivý zvuk, tolik jsem se lekla. Byla jsem venku a když mnou projel záchvěv mazu, došlo mi, že tam být nechci. Kde je mé „známé“?
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Dec 28, 2017 4:05 am
Tábor
Telo odešel a Miroki Räqa s Asukou lehtal čumákem. Sledovala jsem to z úsměvem, než se mě zmocnila další vlna bolesti (a konečně poslední Very Happy). Stáhla jsem břicho, ale na poprvé nic. Několikrát jsem ještě oddechla a přísahala bych, ze jsem i zakňučela. Po druhé jsem zatlačila a bolest zmizla. Úplně. Už jsem se necítila plná. Tímpádem jsem si tím odhadla, že jsem tedy matkou čtyř nádherných vlčat. Natočila jsem se a očistila mé nejmladší od špíny. Následně jsem černomodrou chlupatou kuličku přesunula k bříšku, aby si mohlo lépe najít bradavku. Spokojeně a unaveně jsem položila hlavu na Mirokiho.
Asuka
Asuka
Počet příspěvků : 134
Datum registrace : 19. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka Joltstein de Fëe'neriz
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Dec 28, 2017 11:45 am
Tábor
Odstrčila jsem tlapkou otcův čumák a přetočila jsem se na bříško. Poté jsem se snažila odplazit zpátky k velké zeleno-šedé kouli, jelikož jsem u ní spatřila něco nového.
Plazení bylo příliš namáhavé, tak jsem začala přemýšlet, jak bych se dostala tam rychleji. Po chvíli mě to napadlo, ostatní velké koule se pohybovaly úplně jinak než já. Po této úvaze jsem se zastavila a dala tlapy pod sebe. Chvíli na to jsem se zvedla a zkusila udělat pár kroků. Nemusím říkat, že jsem při takovém pohybu několikrát spadla, ale nakonec jsem se dokázala dostat k zeleno-šedé kouli a podívala se na malou kouli, která právě přibyla.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 3 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru