Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure IV.

+77
Kay Mayen
Velether
Tenebris
Haske
Ra's Al Ghul
Naiome
Cavalier
Demon
Jєssiє
Aresea VATC
Aysu Telcontar
Saura
Akirα Rosє dє Glαcє
Catorce
Sapha
Darkey
Marill Cheryl white pearl
Maysie
Cäelle
Asuka de Fëe'neriz
Zechariah
Argdem Telcontar
Xurrilias
Marsie
Riteru
Eito
Bastien Criest
Zemaris Del Bianci
Aetas Volito
Drak Přírody
Keiran Criest
Rossiel Hydor
Ose Arashi FK
Varox
Safira
Dino de Mal
Luna Verinen Lumen Terät
Jack Ian Snart
Easy
NukaKyoga
Cairo
Rowєnn Killer
Haymitch Fireshadow
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Destiny Aqua
Teebihe
Tario de Ornet
Lester Majakki
Drak Osudu
Maura Lila
Aaron ,,Azazel"
Tristan
Mitril Avyi Telcontar
Diego [Alfa]
Hexy de Mal
Akio
Ragnavaro
Hilary
Hige
Yllin
Mika (vlček Agura)
Manon
Pellka
Asuka
Ragnarok
Grafity
Aite
Rialix
Rias
Räqo
Cassidy Charmer
Mandarino (†)
Aragorn Elessar Telcontar
Telantes
Denn de Mal
Miroki
81 posters
Goto down
Argdem Telcontar
Argdem Telcontar
Počet příspěvků : 1553
Datum registrace : 11. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Argie
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun Mar 25, 2018 12:28 pm
Cesta k hranicím - Hranice Ishimury a Kirigakure - Kirigakure cesta k Táboru - Tábor Kirigakure

Proč byli tak naivní? Proč nemluvili? Argdem byl na oba dva naštvaný. "Neodpověděl jsi mi na otázku, zamručel, když se obrátil na svého otce hraničáře. Ano, dobrodružství se mu líbilo, ale ještě nikdy nevystrčil tlapky z území své rodné smečky. A navíc, nikoho tam neznal. A byl zvědavý, proč tam vlastně jdou, což mu bylo zodpovězeno. Ale jen krátce a částečně! Nedostalo se mu informací, které chtěl znát. S tím, že by se ztratil si Žíhaný starosti nedělal, ale spíš se bál, že se ztratí sestra. V duchu si říkal, že ona by se našla, ale on plánoval spíš to, co bude na cizím území dělat on. Navštíví alfu a seznámí se s vlky ze smečky, na prozkoumávání bude čas jindy.
----- Kirigakure
Celou cestu šel s ušima nerudně sklopenýma dozadu a hlavou dole. Hned, jak přešli hranice, tak se zařadil na konec a chystal se i odpojit, protože zachytil zvířecí pach, ale pak si se zklamáním uvědomil, že je na cizím území a tady lovit nesmí. Držel se několik metrů za posledním členem malé skupiny a klidně si nechal otce i Aysu utéct, aby pocvičil svůj čich. Chvíli tiše stál a čekal, než se vydal po jejich pachu. Běžel a brzy na ně narazil, ale to už bylo blízko tábora Kirigakure. Sestřin světlý kožíšek nešlo přehlídnout, a proto ho neustále sledoval, ale pak se mu myšlenky na sestru vykouřily z hlavy a začal se soustředit na přítomnost. Opět se zařadil otci po boku a šel s ním za vlky v táboře. Ani ho nepřekvapilo, že tu kromě tatíka nikoho neznal. Čas to změnit! Zamířil si to k vlkům, za kterými šel otec a zaslechl slova hnědé vlčice. Byl velký už téměř jako dospělý vlk, i když v jeho očích byla stale ta neskrývaná hravost. Co znamená, že je Yllin mrtvá? Střihl ouškem. Vlastně ani nevěděl, kdo to je, nebo co to slovo Yllin znamená. Argdem si pozorně prohlížel tábor a vůbec nevnímal sestru, bylo mu naprosto jedno, jestli se někam vypařila, nebo jestli zůstala v táboře. Doufal však, že popřemýšlí o jeho slovech.
Když hnědá vlčice (Jessie) vstala a svolala vlky do tábora, Argdem se rozhodl si jít najít jinou zábavu. Rozhlížel se po taboře a hledal nějaké vlče, ale nikoho neviděl. Bylo tu velké množství pachů, mezi kterými ale cítil i pach Ishimurský. Že by tu někdo z Ishimury byl? Nebo jen cítil svůj nebo Aysiin pach?
Ragnarok
Ragnarok
Počet příspěvků : 488
Datum registrace : 10. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun Mar 25, 2018 2:43 pm
LKS
Demon


,,Vyber smer necham to na tebe. Ale z tohto miesta mi je zle. A ver že oni niesu vymislene som na tomto mieste uz dobru dobu a žazil som ich ako skúsili aj utociť. A pod tlapami jejich obavanej Alfy zomrelo uz vela vlkov, aj moja kamaratka. Kto sa jej postavil tak malokto mohol osisť, ale kazdy kto mohol odisť nezie znamenie ktoré mu spravili." Povedal som mu a pozrel sa po okolí. ,,Tak viber smer alebo miesto." Dodam a čakam na jeho reakciu

Hranice - ML
Zemaris


Pomaly som išla za ním, a mala radosť lebo vďaka nemu sa najem. smerovali sme do lesa a mna to trochu desilo. Zostala som stáť ked sa rozbehol mi nieco uloviť. Lahla som si na zem a laby si dala pred seba. Stale som nevedela čo mám ocakavať. Ale vypadalo to že Haymitch je džentlmen a to sa mi páčilo. Po chvili dosiel aj s úlovkom. A mne sa roziarili oci. Konečne som sa mohla najesť. Bez váhania som sa pustila do toho zajaca. Ani som si ho nevichutnavala len som ho hltala. A behom chvili už ani nebol. ,,Moc ti ďakujem." Povedala som mu, a mala som chuť ho obliznuť. A mohol to aj namne vidieť.

Jiraiya
Tábor


Sedel som na kraji tábore, a obzeral som sa aby som vedel čo sa tam deje. Po chvili som sa aj dozvedel že sa vihlasila nová alfa. Ktorou sa stala Jesie. Uklonil som sa aby som dal poklonu zosnulej alfe  Yllin. Ktotá v naších srciach bila navzdy. ,,Yllin zostaneš v naších srdciach." Povedal som si pre seba tak aby to nik iný nepocul. A napokon som sa pozrel a pozeral sa na novu alfu Jessie. Bol som ochotny posluchať tak ako sa patri. Ked hlasito zavila pribehol som k Alfe a uctivo sa jej poklonil, a čakal na rozkazy.
Ose Arashi FK
Ose Arashi FK
Počet příspěvků : 757
Datum registrace : 02. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun Mar 25, 2018 2:50 pm
Haymitch
ML---- Tábor
Slyším volání nejspíš nové alfy, svolává nás do tábora. Měl bych jít . Stejně se tu nemůžu toulat s tulákem. ,,Následuj mě." Řeknu a rozeběhnu se do tábora, neběžím moc rychle, chci aby mi stačila. Za nějakou chvíli doběhneme do tábora. Vidím hnědou vlčici, to bude asi ta nová alfa.,,Zdravím" Pronesu k ní. Otočím se na Zemaris a kývnu na ní . Na znamení,  že má počkat na místě.
Ose Arashi FK
Ose Arashi FK
Počet příspěvků : 757
Datum registrace : 02. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun Mar 25, 2018 2:54 pm
Ra's Al Ghul
LKS ---- Hranice Ishimura
,,Ano, Alfo." Pronesu a pomalu se rozejdu náhodným směrem. Na území, kde jsem ještě nebyl, nebo jsem si to od výpadku paměti nepamatoval. Byll to uzemí další hrozné smečky.  Šel jsem pomalu a cestou jse přemýšlel. Napadali mě dost zvláštní myšlenky a měl jsem pocit,  že chci tyhle myšlenky uskutečnit,  ale bylo by to dosti zvracené.
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun Mar 25, 2018 3:04 pm
tábor
sleduji příchozího hraničáře a taky Jess jak skonstatovala odpověď. zaslechl jsem myšlenky toho šťěněte a stáhl kamenné uši k zátylku. Chempf pošlu mu se zavrčením, jen abych ho polekal pro svůj dobrý pocit. Jess se ale ozvala a svolala vlky z tábora. Pohlédl jsem na Hraničáře a pokývnul hlavou, na pozdrav. Chvíli jsme čekal a pak najednou "branami" tábore prošel Haymitch. Odhalil jsem své tesáky na uvítanou v útočném gestu. Stáhl jsem uši k zátylku a nemít kamenné tělo, bylo by znatelné jak se mi zvedla srst na zátylku. Ocas zůstal ale volně svěšený, jelikož teď nemělo smysl rozpoutávat boje, ovšem později jsem si to s ním chtěl vyřídit, tu jeho drzost. Bratr nebratr. Poslouchal jsem zda Jess řekne něco blíže ke smrti Yllin ale jelikož samotný fakt jí dělal problém, nečekal jsem že by poračovala moc douho. Pomalu jsem se vydal k hraničáři a při vzdálení se od Luny, jsem jí ještě olíznul a pošeptal "Brzy se vrátím" řeknu směrem k ní a dojdu k hraničáři.
"Zdravím" pronesu klidně a usednu vedle něj. "Yllin při útoku démonem na tábor byla velmi ošklivě zraněna, pokusil jsem se sehnat pomoc ale i přes snahy mistra magie v léčitelství, Yllin zranění podlehla.." řeknu a střihnu uchem. Bylo to nejspíše rychlé a stručné shrnutí událostí.
avatar
Xurrilias
Počet příspěvků : 58
Datum registrace : 27. 08. 17

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun Mar 25, 2018 3:43 pm
Cítím jak se ke mě Marsie tiskne, choulí.... je to krásný hřejivý pocit....  Marsie něco chtěla říct, ale nedořekla to. Namísto toho s sebou trhla, sklopila zrak a rychle se schoulila do kuličky  a celá se třásla a snažila ze sebe vyrazit jakousi omluvu ..... Vypadalo to jako by se bála, bála  že  se naštvu, že budu mít zlost .....  Že neměla říkat co co řekla, že to byla chyba ....  Chtěl jsem  jí odpověďět, když v tom se ozvalo hlasité volání nějakého vlka, vypadalo to jako volání  alfy ....   Slyšíš to ? zní to jako volání alfy.... měly bychom ihned vyrazit.... jdeš taky ??  zeptal jsem se a s tázavým pohledem jsem se podíval na stále schoulenou Marsie přitisklou k mému tělu

//Xyrliassi, nezapomínej psát místa, kde se nacházíš Wink ~Jessie
Marsie
Marsie
Počet příspěvků : 48
Datum registrace : 04. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Varox
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun Mar 25, 2018 9:47 pm
kamenné pláně
"hmh..." jasně, volání alfy... hmm.. ale co když bychom nešli? co kdybychom šli na průzkum. Má smečka to není a Xyrli se chtěl proběhnout, pohrát si a zkoumat. šibalsky jsem pousmála a zlimyslně v jeho klíně zavrtěla ohonem a zasmála se. Prudce jsem vyskočila z jeho sevření a otočila se prohnula v zádech a začala se smát. Mé přední tlapy byly položené a protažené na zemi a můj zadek vyšpulený do vzduchu. ocas sebou vrtěl jak vrtulka štěstí a já hravě zaštěkala. !Myslím, že jsi si chtěl hrát, nebo ne? hihi... jít na průzkum. a to můžeš i bez svolení alfy... hihi" zavrtím ohonem a laškovně pohodím obočím "tak pojď! vlče! ha! chyť si mě!" zasmála jsem se a rozběhla se pryč. Mé zadní běhy se odrážely prudce od kamen a přední tlapky dopadaly s ladností laně na kamennou podestu podemnou.
avatar
Xurrilias
Počet příspěvků : 58
Datum registrace : 27. 08. 17

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun Mar 25, 2018 10:19 pm
kamenné pláně

Pohyb Marsiina ohonu v mém klíně vyvolal mnoho nových,  úžasných pocitů.   Její pohyby způsobili podivné, ale přesto příjemné teplo a hřejivý pocit v tříslech a  šimrání v podbříšku.  Nevím co to bylo, ale bylo to příjemné.    Poté  Marsie hbitě vyskočila  a provokativně se prohnula v zádech za doprovodu smíchu a štěkotu. "Ha ! Máš pravdu  ! jdeme si hrát !" sotva jsem to dořekl, Marsie provokativně pohodila obočím a pobízela mě.  "Ha ! Vlče ? Ty budeš provokovat ?! No jen počkej !" zaštěkal jsem a  rozběhl jsem se již za upalující Marsii kamsi do neznáma... Na chvíli jsem se zastavi. Byl jsem šťastný, projela mnou vlna radosti a pocit blaha. Konečně se někam podívám ! něco zažiju ! Konečně si mám s kým hrát a dovádět! pomyslel jsem si a zaradoval jsem se a na důkaz radosti jsem párkrát hlasitě zaštěkal a poté jsem se opět rozběhl za Marsie která už pomalinku mizela v dáli. Naštěstí jsem byl mladý a rychlý vlček a tak jsem se Marsie dostal rychle na blízko.  Chvíli jsem dělal, že ji nemůžu dohnat, ale nakonec  jsem se rozběhl na plno a za pár okamžiků jsme již běželi jeden vedle druhého a  s jiskrou v oku jsem se podíval na Marsie. Byl jsem v sedmém nebi .....  

//omlouvám se, budu si na to dávat pozor,, díky za upozornění  Smile
Marsie
Marsie
Počet příspěvků : 48
Datum registrace : 04. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Varox
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun Mar 25, 2018 10:33 pm
kamenné pláně - západní louka - bizonská řeka - indiánská řeka
držela jsem se v jeho blízkosti a smála se když si to vlče vzal osobně "Hihi" zasměji se a sleduji chvílemi zda stíhá, neběžela jsem naplno, byla jsem už vytrénovaná na rozdíl od něj. ve chvíli kdy mě dohnal jsem prudce zabrzdila a skočila mu na hřbet. Bylo to jak rodeo ale já se u toho smála jak malé, neohrabané vlče. Zakousla jsem se jemně do jeho zátylku a držela se jen co to šlo "Chyť-fi-mě!" zasmála jsem se a držela se jak na toro býkovi. Když jsem ho takhle chvilku provokovala odskočila jsem a rozběhla se pryč "máš babu! chyť si mě!" zasměji se a prudce se rozběhnu pryč z kamenných plání. Běžím směrem k hranicím kirigakure, tak abychom se dostaly blízko hranicím Smečky Stříbrného jezera. Kamenů pod tlapami pomalu ubývalo naše tlapky se přenesly na více zarostlou luční půdu, která již byla k našim tlapkám přívětivější než kameny. Zpomalila sem abych se napila a rychle se ohlédla, zda mám nad Xyrlim nádskok nebo ne ale to byla viditelně chyba, byl kousek odemne, tak velký nádskok jsem neměla! Začala jsem rychle chlemtat vodu a prudce přebrodila řeku, která byla naštěstí v této části louky poměrně nizká, a né tak prudká a nepřející. V podstatě bez problémů jsem se dostala na druhou stranu, nojo, Xyrli to měl snazší, ten přece byl těžší a vyšší než já, já si bříško máčela ve vodě, kdežto on? kdyby chtěl má přeci křídla, klidně mě mohl dohnat ve vzduchu a nebo dokonce tu řeku přeletět. Ha... nojo tuhle výhodu jsem neměla. Když jsem své bříško naplnila vodou, cítila jsem jak je prázdné, jak v něm voda škrundá a jak mi kručí od hladu.
avatar
Xurrilias
Počet příspěvků : 58
Datum registrace : 27. 08. 17

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun Mar 25, 2018 11:28 pm
kamenné pláně - západní louka - bizonská řeka - indiánská řeka

Ha! Mám jí ! konečně ji doháním ! Pomyslím si.... když v tom se na mě Marsie vrhne a  než se naději, byla zakouslá v mém zátylku a dělala si ze mě býka !  Netrvalo to dlouho a naše šarvátka skončila a Marsie upalovala dál a dál. Najednou se ozvalo "Máš babu! chyť si mě !" Co jsem mohl dělat ?! Samozřejmě že její výzvu sem bez okolků akceptoval a hbitě jsem vyrazil za ní, s jediným cílem, dohnat ji.  Krajina ubíhala a měnil se i povrch po kterém jsme běželi. Povrch který byl dosud pokrytý nerovnostmi, ostrými, chladnými kameny se náhle začal měnit  na příjemnější ..... Kameny  začínají mizet a objevuje se půda zarostlá nízkou trávou a jinýmy porosty.  Páni,,,, to je krása, takové měkko,  po tom se ale příjemně utíká pomyslím si....   Nejspíše to vnímám více než ostatní vlci... ale to je pochopitelné.... Jsem malé, neznalé vlče které na podobném povrchu doteď nestálo. Z mých myšlenek mě vytrhne jakýsi, nepříjemný až řezavý odlesk v oku .... Je to řeka, která křižuje terén před námi .... Krásná, čistá třpytící se řeka, plná odlesků. Na jejímž břehu stojí Marsie, která se sklání k vodě a pije ....  Naivně si myslí že jsem daleko za ní..... Když v tom se otočí a strne.... Je překvapená ... jsem blíže než doufala, rychle si párkrát lokne aby ukojila žízeň a opět se rozbíhá, jde jí to ztuha. Brodí se až po břícho vodou, což je způsobenou jejím nižším vzrůstem. Stále více se přibližuji břehům řeky.... Nechci se brodit.... nechci se namočit a vláčet s sebou těžký, nasosaný kožich vodou, musí se dát  řeku obejít.... nebo ?! vždyť mám křídla.... co kdybych ji přeletěl ?honilo se mi hlavou.....  Rozbíhám se, nabírám rychlost a vůbec poprvé rozevírám nejistě svá křídla..... Nejistě začnu chaoticky a zmateně mávat křídly ze stranu na stranu, nahoru a dolů....  Po několika  pokusech a mnoha uběhlých metrech se zdá že jsem na to konečně přišel ! Právě v čas ! Předemnou  jsou již břehy. Cítím jak se do mých křídel opírá vítr, zamávám křídly a cítím jak se odlepuji od země, nyní už cítím jak mám přední tlapy pár centimetrů nad zemí a vzdálenost od země se neustále zvětšuje. Nakonec se odrazím a letím !  Já letím ! věděl jsem že to nemůže  být nijak těžké ! Pomyslím si .... Udělám pár temp a rychle doháním Marsie .... Ale když už si naivně myslím, že jsem létání zvládl....  Začnu rychle klesat.... Panicky, zběsile  začnu mávat křídly, ale marně .... Bez účinku...  Žuchl jsem s sebou do řeky.... Celý promáčený se vynořím z řeky. No skvěle.... to jsi se teda předvedl.... to se ti opravdu povedlo... prožene se mi hlavou a plný studu a hněvu se brodím řekou na opačný břeh, kde už na mě čeká Marsie. Třeba to neviděla..... Nalhávám si a uklidnuji se ....
Ragnarok
Ragnarok
Počet příspěvků : 488
Datum registrace : 10. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Mar 26, 2018 5:50 am
Demon
LKS - hranice Ishimure


Ešte chvíľu som stál na mieste a uvažoval ktorý smer asi tak Ra's vyberie. Nakoniec vybral a ja som išiel pomaly za ním lebo času sme maly mnoho. Ale keď sme došli na hranice smecky ishimuri trochu ma zamrazilo. Ja som vedel že ja aj on tam mame vztup zakázaný. A ešte som vedel že pomne by išiel každý vlk kebyže ma zazrieť alebo zaciti. Pokiaľ tam mal namierené museli sme byť opatrný. Ale bola to výzva s ryzikom čo sa mi tak trochu páčilo. Tak som čakal na Rasa ako bude pokračovať ďalej.

Zemaris
ML - Tábor


Zrazu som započula ďalšie vitie nejakého vlka. Zasa také silné zavitie. Obávala som sa čo sa tu deje. Keď mi povedal ze mám ísť za ním. Tak som sa postavil mali rozbehla, a bežala som za ním ako som len vedela. Po chvíli sme dobehli do tábora. A ja som sa obzrela. Bolo tam veľa vlkov, a ja som sa zasa začala báť. Keď som pozrela na Haymitcha, vedela som z jeho kivnutia že mám zostať na mieste. Ale ks by som tu zostala asi tak či tak lebo od strachu z toľkých vlkov neznamich som stuhla. Dúfala som že Haymitch dôjde potom premňa lebo pri ňom som sa už cítila viac menej v bezpečí. A tak som iba čakala.
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Mar 26, 2018 11:13 am
Poblíž doupěte
Povzdechla jsem. V tom jsem však našpicovala ušiska a koukla se směrem odkud vycházelo.. Patřilo Jessie. Určitě, byla jsem si tím jistá. Koukla jsem na Mirokiho a Asuku. ''Svolávají se vlci do Tábora...'' Pověděla jsem. Miroki nechtěl sice vstoupit do smečky, ale mojí povinností bylo zjistit co se děje, jako člen smečky. ''Jdeš.. Jdete taky?'' Zeptala jsem se nejistě.. A poté pouze na Mirokiho: ''Nebudu tě nutit vstoupit do smečky, ale jestli se svolává celá smečka....'' Nedokončovala jsem větu.. Věděla jsem.. Nebo spíše tušila, že to pochopí co tím chci říct.
Miroki
Miroki
Počet příspěvků : 562
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Mar 26, 2018 7:23 pm
Poblíž doupěte

Zaslechl jsem vytí. Věděl jsem co znamená a Rias ho taky znala. Možná jen Asu ne. Už jsem věděl co přijde. Půjdeš a přidáš se nebo tu zůstaneš... Bylo mi jasný že vlčatům bude líp jako smečkovým. Sice že mně pach Zeiss vyprchal, ale N se nedalo přehlédnout, budou vědět odkud jsem. "Fajn, ale radši jděte napřed," řeknu. Nedoprovázelo to žádné z mých typických ironický posměšků, úšklebků a dokonce ani protočení očima. Tentokrát ne. Ale musel jsem si vzít něco pro případ nouze. Pro případ ohrožení nebo zranění. Musel jsem myslet na všechno, ale nejspíš nepůjde o boj. Mrknu na Rias a rozběhnutí se k doupátku. Nechtěl jsem aby mě sledovaly, dával jsem si proto až přehnaně pozor.
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Mar 27, 2018 8:38 am
Tábor
Pozrel som sa na Varoxa. Čiže zomrela... Ale Yllin bude pre mňa vždy tá prísna vlčica, ktorá berie všetko zodpovedne. Pozrel som sa na svoje dve vĺčatá, ako len narástli, Aysu. Prepáč že som taký sebec. Zazrel som Jessie, betu, teraz čerstvo vymenovanú Alfu, bola menšia ako je u vlčíc bežné a smrť Yllin ju poriadne zobrala, asi boli blízke. ,,Aysu. Viem, že teraz je náročné obdobie pre teba aj pre Agrdema, hľadáte. Aj ja som hľadal, našiel som hoc som blúdil. Nie každý kto blúdi je stratený. Ale oboch vás mám rád." povedal som svojmu synovi aj dcére. Aysu. Ja chcem aby si bola šťastná. pomyslel som si a potom som si vypočul Jessie. ,,Ja viem, smrť je ťažká a ja som pri tom nebol. Nebol som vôbec pri tom, ale nebojte sa. Kirigakure sa vzchopí, vždy sa vzchopila." povedal som a podyšiel som k svojim deťom.
Maura Lila
Maura Lila
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 76
Datum registrace : 20. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Mar 28, 2018 3:04 pm
Tábor
Vše jsem sledovala z povzdálí a odpočívala. Nabírala jsem nové síly a cítila jsem se už o mnoho lépe, proto, když můj bratránek ustanovil Alfou vlčici Jessie, zbystřila jsem a napřímila uši. Myslím, že tohle je výborná volba. Vždyť i můj strýc Varg téhle vlčici věřil, takže tohle je nejspíš nejlepší volba. Pomyslela jsem si. A když naše nová Alfa svolala smečku, vstala jsem a vydala jsem se k ní, kde jsem se posadila před Jessie a lehce se poklonila na známku úcty a akceptování jejího postavení.
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Mar 28, 2018 7:44 pm
Poblíž doupěte -> Tábor
"Jak je libo, Miroki.." Kývla jsem. Nutit jsem ho opravdu nemohla. "Pojď Asu." Kývla jsem na svou dceru a začala seskakovat skály .Rostla, tudíž na zádech už jsem ji nosit nemohla. Mířila jsem to lesem až jsem stanula v Táboře, který se zdál už v pořádku. Zacítila jsem Yllininu přítomnost, ale nebyla tu. Kromě její sochy, zřejmě na památku. "Odpočívej v pokoji.." Odevzdala jsem u její sochy poslední rozloučení a poté se postavila tak, abych měla výhled na celý Tábor. Kývla jsem směrem k Jessie. "Asu, vidíš tu hnědou vlčici. Pravděpodobně to je nová Alfa naší smečky." Oznámila jsem dcerce, sic sama jsem si tím ještě jistá nebyla, ale to se brzy dozvíme.
Miroki
Miroki
Počet příspěvků : 562
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Mar 28, 2018 8:52 pm
Bílý potok-Tábor

Jak jsem si myslel. Rias to pochopila tak že do tábora nejdu. Něvěřila mým slovům aby šly napřed, že přijdu. Přesně to jsem potřeboval. Dodal jsem k vodě. Odtud byl jen kousek můj tajný úkryt. Vzal jsem odtud pár lahviček. Bylo jedno k čemu. Jedovaté nebo léčivé, bral jsem vše co by se mohlo hodit. Hlavně jsem kontroloval aby byla lahvička zabezpečená a po cestě se mi do brašny nevylila nebo nevybuchla. Hned jak jsem si byl jistý jsem vyrazil k táboru. Že skal jsem slézal opatrně, ale potom jsem si to doběhl k táboru. Jak bylo vidět, nic se nestalo. Když jsem dorazil na okraj zahlédl vlky, musel jsem zpomalit. Teď jsem dával pozor na okolí. Minule to tu bylo v pohodě, ale budou po smrti alfy stejně přívětiví? Když jsem zahlédl její sochu, v duchu jsem se usmál. Yllin. Znal jsem si. Nejspíš ne osobně ale od Zeiss. Někteří ji nesnášeli, jiní... Obdivovali? Ne. To ne, ale neměli nic proti. Já osobně jsem byl mezi nimi a tak jsem se nemusel štít jít blíž. Sochu jsem obešel. Jako by tu nedávno byla... Sám jsem tomu pocitu ani nechtěl věřit, tak jsem jen pokývl hlavou místo slov a odešel. Cítil jsem Rias. Vlastně jsem šel po její stopě. Pak jsem ji zahlédl u hnědé vlčice. To ona to tu svolala. Byla mi povědomá, ale poslední dobou jsem se spíše snažil zapomenout, tak jsem si ji možná spletl nebo k někomu přirovnal. Jestli je však novou alfou, brzy se seznámíme. Odešel jsem do stínu, nikdo by si mě neměl všimnout a nechtěl jsem na sebe poutat pozornost. Netoužil jsem po setkání a snad ani po tom aby mě viděla Rias. Pokud by si mne nevšimla, mohl bych se s ní vidět už jako člen smečky. Z tohohle místa jsem mohl vidět kdo se ke mně blíží a navíc tu hnědou vlčku dobře uslyším i odsud.
Asuka
Asuka
Počet příspěvků : 134
Datum registrace : 19. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka Joltstein de Fëe'neriz
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Mar 29, 2018 12:03 pm
Poblíž doupěte -> Tábor
Poslouchala jsem rodiče o čem si povídají. Doufala jsem, že už hádky ustanou a zase budeme rodina: ,, Aspoň tu není bratr. Ten by otce ještě víc rozlobil. " Pomyslela jsem si. Z myslěnek mě probudila až matka, které někam kráčela. Šla jsem za ní: ,, Táta potom přijde že jo? " Zeptala jsem se trochu smutně. Trochu jsem se bála, že nás opustí i otec: ,, Jaké by to bylo zůstat pouze s mámou? " Prolétla mi myšlenka hlavou a zadívala jsem se na mámu: ,, Asi by to bylo těžké, ale nějak bychom to zvládly." Pomyslela jsem si a usmála se. Po nějaké době jsme dorazily na místo. Rozhlédla jsem se: ,, Tolik vlků na jednom místě." Udiveně jsem se rozhlédla. Z nějakého důvodu jsem se necítila v tak velké smečce dobře. Když mou pozornost upoutala socha: ,, Kdo to je mami? " Zeptala jsem se a prohlížela si sochu. Ohlédla jsem se za mamou, která si šla stoupnout o kus dál. Do klusala jsem k ní a sedla si: ,, Alfa? Co to je? " Podle výrazu v máminý tváři to musel být někdo důležitý. Nastražila jsem uši a čekala na vysvětlení.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Mar 29, 2018 3:00 pm
Tábor
Pořád jsem se vyrovnávala s tou první vlnou bolesti, kterou jsem moc dobře znala. Bolest ze ztráty blízkého. Jako malá, když jsem přišla o matku, jsem to nemohla plně chápat. Na to jsem byla moc malá, ale stejně mě to zasáhlo. Teď bych vzpomínala na ní jako na skvělou vlčici se smutným úsměvem na své vlčí tváři. Když mi Draci vzali Ayla a kamarádku Yuani, tak jsem spadla na dno a trvalo mi dost dlouho než jsem se vyhrabala zpět a bez mých přátel. Yllin, Zhii, a dalších, by mi to trvalo ještě déle, ale hlavní podíl měla na tom moje adoptivní dcerka Koku. Nevšímala jsem si příchozích do tábora, protože jsem věděla, že se dokážou ostatní o to postarat. Já na to teď neměla sílu. Když jsem však uslyšela svoje jméno, tak jsem zvedla svojí hlavu vzhůru. Přes slzy, které tvořily závoj před mýma safírovýma očima, jsem spatřila hnědou vlčici, Jessie. Poslouchala jsem její slova, ale mlčela jsem. Věděla jsem, že navždy bude v naším srdcích, tak jako v mým byla celá moje rodina, i když jsem o ní nic nevěla. Zda žijou či ne. Nebránila jsem se obětí své kamarádky, protože jsem ho potřebovala. Potřebovala jsem oporu a byla jsem ráda, že se tu objevila Jess, že se tu objevila tahle duše, které jsem dokázala plně důvěřovat. Pohlédla jsem jí do jejích zlatých topázových očí a vyslechla si i její další slova. Samozřejmě, že i teď měla pravdu. Nepatrně jsem kývla hlavou, ale můj bolestný vyraz se nemělnil. Až teprve, když jsem se otočila na Aarona, tak jsem měla na tváři klidnou a vyrovnanou masku, ale za tou fasádou se skrývala bolest. Stejně jsem nechtěla, aby to můj synáček viděl, aby mě viděl zničenou.

HEXY DE MAL
Tábor -> Ishimura
Slepýma očima jsem hleděla na vlčici, novou Alfu Jessie a čekala na její slova. Když přišla, tak se mi přece jen ulevilo. Sice jsem netušila, že Zhia je mrtvá, Teli odešel pryč a rodiče spí, ale v té sladké nevědomosti jsem teď byla. "Děkuji," pokývla jsem k vlčici a než jsem se vydala na odchod, tak jsem ucítila pachy ishimurský. "Co ty tu dělají? Možná jsou tu ze stejného důvodu, jako já, ale teď je načase se vrátit domů, do Ishimury. Co když se tam něco stalo? Zase jsem byla pryč a pomáhala cizí smečce, ale nemohla jsem odejít, když tu nastalo nebezpečí. Nemohla jsem tu nechat bratra, ani Graf a ani ostatní vlky, aby plýtvali svými životy, když jsem jim mohla podat pomocnou packou. Jak v boji, tak v záchraně jejich domova," pomyslela jsem si a připomněla si pár naraženin, které už naštěstí byly skoro uzdraveny. Brzy po slovech Alfy, jsem se rozběhla vstříc k mému domovu od rodiště, kde jsem strávila vlčecí léta. Teď jsem běžela k hranicím s Ishimurou, tam, kde jsem byla hrdou Kappou.
Aysu Telcontar
Aysu Telcontar
Počet příspěvků : 892
Datum registrace : 16. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Caelle
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Mar 29, 2018 7:17 pm
Tábor
Zaslechla jsem zavrčení ze strany toho vlka. V tu chvíli mi došlo, že tady zřejmě většina vlků čte myšlenky. Pohrdavě jsem se ušklíbla. Pokud si ten vlk myslel, že mi nažene strach, tak to se pletl. Ano, ještě před pár týdny bych se krčila v trávě, ale tyhle časy byly už dávno pryč. V tuhle chvíli by se sice hodila trocha společenského taktu, ale ten jsem bohužel neměla. Nikdo mě nenaučil, jak se správně chovat a Zeissáci, se kterými jsem se setkala, mi v tomhle směru nebyli vhodnými učiteli. Dále mě však ten vlk nezajímal. Jak jsem vypozorovala z útržků hovorů, alf téhle smečce zemřela. I když mi byla její smrt ukradená, byla to šance, jak konečně zažít něco zajímavého a poznat někoho nového. Nespíš jsme dorazili zrovna ve chvíli, kdy chce nová alfa pronést řeč.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru