Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure IV.

+77
Kay Mayen
Velether
Tenebris
Haske
Ra's Al Ghul
Naiome
Cavalier
Demon
Jєssiє
Aresea VATC
Aysu Telcontar
Saura
Akirα Rosє dє Glαcє
Catorce
Sapha
Darkey
Marill Cheryl white pearl
Maysie
Cäelle
Asuka de Fëe'neriz
Zechariah
Argdem Telcontar
Xurrilias
Marsie
Riteru
Eito
Bastien Criest
Zemaris Del Bianci
Aetas Volito
Drak Přírody
Keiran Criest
Rossiel Hydor
Ose Arashi FK
Varox
Safira
Dino de Mal
Luna Verinen Lumen Terät
Jack Ian Snart
Easy
NukaKyoga
Cairo
Rowєnn Killer
Haymitch Fireshadow
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Destiny Aqua
Teebihe
Tario de Ornet
Lester Majakki
Drak Osudu
Maura Lila
Aaron ,,Azazel"
Tristan
Mitril Avyi Telcontar
Diego [Alfa]
Hexy de Mal
Akio
Ragnavaro
Hilary
Hige
Yllin
Mika (vlček Agura)
Manon
Pellka
Asuka
Ragnarok
Grafity
Aite
Rialix
Rias
Räqo
Cassidy Charmer
Mandarino (†)
Aragorn Elessar Telcontar
Telantes
Denn de Mal
Miroki
81 posters
Goto down
Argdem Telcontar
Argdem Telcontar
Počet příspěvků : 1553
Datum registrace : 11. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Argie
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Mar 29, 2018 9:16 pm
Tábor

Tihle vlci nevypadají ale až tak zdrceně smrtí své alfy, zymyslí se Žíhaný a věnuje pohled bílé vlčici, která je betou Kirigakure (Hilary). Chvíli na ní nečinně civí, možná až trochu hloupě, jak se zastavil v chůzi. Pak se ale podívá zpět na své tlapky a rozejde se dál. Pečlivě prohlíží každého vlka, co tady nyní je, než to obloukem kolem zeleno-vlasatého vlka (Rias). Nebo vlčice? Podíval se na ni zkoumavě, zaujaly ho její zelené vlasy. A také slova, která se mu nejspíš omylem dostala do uší. To je vlčice, rozhodl pobaveně a s úsměvem na tváři se vydal dál. Vlastně to tady nevypdalo o moc jinak, než v Ishimuře a i to prostředí bylo příjemné. Pomalým krokem se vrátil k otci a zahleděl se na hnědou vlčici, která byla pravděpodobně tou alfou, která měla nahradit padlého alfu. Stejně si však neodpustil otázky. "Co se tu vůbec stalo? Pochopil jsem, že umřela alfa a musela ji nahradit jiná... A jak se jmenuje ta nová alfa?" Mluvil pomalu s pohledem těkajícím po kožíšcích vlků v táboře. Poočku sledoval i Aysu, která vypadala hrozně nezaujatě. Vrtalo mu hlavou, co jí vlastně je. Nedostala třeba nějakou vzteklinu? Sedl si vedle otce a klidně se díval na hnědou vlčici.
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun Apr 01, 2018 7:39 pm
Tábor
Stála jsem na vyvýšeném místě ve středu Tábora a se vzpřímeným postavením jsem sledovala přicházející vlky. Zároveň můj pohled bloudil ke starému dubu, kde se vlci zastavovali, aby vzdali poslední úctu Yllin, což mě hřálo u srdce. V mé duši se vzmítalo plno různých pocitů, ale já musela nasadit klidnou masku. Svým zlatým pohledem jsem projížděla všechny zdejší vlky. Hraničářova skupinka vlčat se jistě přišla podívat z Ishimury. Mohla jsem si i povšimnout vlka, který vypadal jako Riteruův sourozenec. Věnovala jsem mu nepatrné kývnutí na pozdrav na oplátku. Byla jsem ráda, že tu je, a že se mohou s Riteruem sejít. Avšak, kde je Riteru? Prohlédla jsem Tábor, ale ve směsi přicházejících různobarevných kožichů jsem ho nemohla najít. Přesto jsem ale věděla, že je tady, a taky jsem doufala, že přijde za mnou. Všímala jsem si každé poklony, která mi byla věnována. Teď... teď mi budou skládat úctu, pokud jí budu hodna.  Možná jsem byla příliš skromná, nebo jsem si jen musela zvyknout. Možná bych oplácela poklony mírným sklonem hlavy, ale teď jsem věděla, že se již nemohu chovat jako ta bývalá vlčka, stále ještě podřízená svému vůdci. Protože teď... teď jsem byla vůdce já. Musela jsem se postavit na vrchol jako někdo zcela nový. Sebevědomý a silný. Taková jsem teď byla. Příjmala jsem tedy všechny poklony s poměrně hrdým výrazem. Mé zlaté oči zářily v posledních paprscích slunce, jako bych otevírala svou duši svým vlkům, aby do ní mohli v klidu vložit své poklony, úctu a důvěru. Slunce již pomalu zapadalo, a jakmile se v Táboře shromáždilo více vlků, začala jsem. Vypnula jsem odhodlaně hruď a zaujala zpevněný a vzpřímený postoj. Zhluboka jsem se nadechla, a pak již spustila.
"Vlci, vlci Kirigakurští, předstupuji teď před vás jako váš nový vůdce", mluvila jsem pevným a silným hlasem, ale zdaleka ne rázným, jako spíše odhodlaným. Neměl nikoho zastrašit, spíše upoutat. "Jako první chci říci, že vím, jak moc nás smrt Yllin zasáhla a jak moc to pro některé muselo býti těžké...", zadívala jsem se naproti na majestátnou křišťálovou sochu této bílé vlčice. Kdo by stál vedle mě, mohl by si povšimnout nepatrných lesknoucích se slz v mých očích, ale nikdo jiný nemohl nic spatřit. "Je mi to líto, avšak já a určitě i Yllin je ráda za každého, kdo se u starého dubu zastaví a vzá poslední úctu. Yllin tu bude vždy s námi. Bude strážit naši smečku a bdít nad jejími osudy." Dořekla jsem klidně a pohled věnovala opět vlkům, jež teď stáli přede mnou. Na chvíli jsem se odmlčela. "Ale příběh se musí psát dál. Věřím, že Kirigakure je smečka silná a plná věrných a odhodlaných vlků. Ať už je každý z nás jakýkoliv, každý přispívá něčím jedinečným. A společně tvoříme prostředí krásného domova. Protože nejsme jen smečka, jsme rodina. Otevírám vám svou duši k vašim poklonám a k jistotě, úctě a důvěře, které do ní můžete vložit. Doufám, že budu natolik dobrá, abych si tohle vše od vás právem zasloužila, společně s obdivem a respektem. Vždy jsem chtěla pro smečku jen to nejlepší, chránit ji jako vlastní rodinu a tvořit příjemný a bezpečný domov, a to se nezmění." Ještě jednou jsem se zhluboka nadechla, vypla hrdě hruď a přidala sebevědomí ve svém pevném hlase.
"Já, Jessie z rodu Crystal Eye, nastupuji hrdě na post Alfy a příjmám odhodlaně břemeno se zodpovědností, které teď bude mnou neseno. Odhodlávám se k vůdcovství smečky a vzdávám jí svou vlastní čest. Odvažuji se vést smečku k vítězství v každém boji a zasvěcuji svou sílu v její ochranu. Budu se snažit býti co nejlepším vůdcem a kráčet ve stopách všech předešlých Alf a padlých hrdinů, abych dokázala vést smečku na cestě až ke hvězdám. Kirigakure překročí všechny překážky osudu, aby přežila a došla až na vrchol. Tak poběžme dál, vstříc novému úsvitu! Pišme dějiny a nevzdávejme se, dokud ještě není zdaleka dokonáno! A pokud budeme silní, dosáhneme všichni společne až ke hvězdám!"
Můj hlas poté utichl. Vlastně jsem ani pořádně nevěděla, co říkám a jestli to vůbec dává smysl. Ale přesto tohle všechno šlo z mého srdce a já cítila potřebu to smečce sdělit. Poměrně nervózné jsem čekala na reakce, ale má nervozita nebyla znát. Byla jen uvnitř mě, nikoliv viditelná na povrchu.

~ • ~
A mezi tím se pomalu setmělo, na obloze se začínaly rozzařovat první hvězdy a zanedlouho se na tmavě modrou oblohu vyhoupne i majestátný stříbrnný Měsíc.
~ Drak Přírody
~ • ~
Ose Arashi FK
Ose Arashi FK
Počet příspěvků : 757
Datum registrace : 02. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun Apr 01, 2018 9:24 pm
Haymitch Fireshadow
Tábor 
Skoro jsem neposlouchal řeč alfy, myslel jsem na něco jiného. Teď jsem ale něco musel vyřešit. To co stálo za mnou, docela hezká bílá vlčice jménem Zemaris. Nemohl jsem ji tu, jen tak se nechat toulat. Jako delat jsem ji musel sebrat. Ale rozhodně není ve stavu plnit zkoušku, pokud vůbec zkoušku plnit chce. Už jsem měl nápad. ,,Zdravím" Pronesl jsem svým pronikavým hlasem.
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Apr 02, 2018 6:55 pm
Tábor
''Tohle je Yllin, předešlá Alfa.'' Odpověděla jsem Asuce. ''Alfa je vůdce smečky. Nejhlavnější vlk.'' Odpověděla jsem i na druhý dotaz. Poté jsem se zaposlouchala do slov Jessie, naší nové Alfy. Byla odhodlaná a určitě bude skvělou Alfou. Když domluvila na nebe vyšel nádherný stříbrný měsíc. Vskutku fámozní. Odhodlala jsem se jako první jít k Jessie blíže. ''Blahopřeji k postu Alfy. Jsem si jistá, že to zvládneš- chci říct.. zvládnete.'' Pověděla jsem z úctou a věnovala ji uctivou poklonu. Za sochou Yllin, vzdát poslední hold jsem již byla, tudíž jsem pak jenom čekala co dál, opět po boku své dcery.
Demon
Demon
Počet příspěvků : 263
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Apr 02, 2018 7:56 pm
SSK - Hramice kiri - Pisecná louka

V boji dosla aj dalsia alfa A zacal sa boj nez sme dostatocne vistupali a tak Tenebris Zacha shodila dole. Silno som zavrčal. A nasťvalo ma to. Cele moje telo zrazu posiali Zlate plamene. ,,Diablo !!!" Zareval som a Diablo Rychlo do laby zobral Zacha. Ras potreboval pomoc ale vedel som že mi dáva šasncu na útek aj s vlčatom. Z guly ktorá bola na zemi sa začali uvolnovať plamene, Ktoré som poslal po kazdom vlkovi okrem Rasovi. ,,Diablo leť. Rýchlo leť ! Zakricím naňho. A diablo, mňa aj Zacha držiaceho v tlapach. Vyniesol do vysin,a smeroval to rýchlo k hraniciam. ,,Pomstím sa, verte tomu." Poviem a než sme opustili miesto tak som uvolnil už naplno silu gule .Ohen sa mohol teda zasa síriť. Ale oheň bol taký ze vedel kto bol somnou takže, aj kebyže ho zasiahne tak nebude ať tak popaleni ako ostatný. Leteli sme rýchlo k hraniciam aj zo Zachom, a dufal som ze po tom pade je aj Zach vporiadku. Len som lutoval že Rasa som tam nechal. Po chvil sme boli pri hraniciach a nakoniec už za hranicami. Letel som cez kirigakure až som sa zastavil na nejakej piesocnej luke. Dúfal som že niesme sledovaný.
Zechariah
Zechariah
Počet příspěvků : 122
Datum registrace : 29. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Velether
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Apr 02, 2018 10:21 pm
SOVÍ SKALNÍ LES >> PÍSEČNÁ LOUKA
Objevilo se mnoho vlků. Všichni začali být takoví... agresivní. Rohatý vlk, otec a nakonec i matka, která přiběhla jako tornádo a její rozzuřený hlas se mu rozezněl v mysli. "Hm?" Zamrkal a koukl jejím směrem. Proč měl jít dolů? Stalo se snad něco? Nejspíše neměla ráda ty dva vlky, co se s ním bavili. "Jak naivní je lčecí mysl," uslyšel v hlavě otrávený hlas. "Huh?" Zamračil se a porozhlédl se po hlase. To totiž nevěděl, že k němu rozmlouval jeho patron. "Nehodlám to řešit. Ani s jednou, ani s druhou stranou nejsi v bezprostředním nebezpečí," ozval se hlas znovu a následně utichl. A měl pravdu - i když vlci byli vzájemní nepřátelé, zatím nebylo v zájmu ani jednoho z nich Zechariahovi ublížit.
Následně po něm skočila matka a strhla jej z draka. Vypískl, protože se mu nehezky zhoupl žaludek a spíše automaticky dal matce ránu svou černou elektřinou. To samé ale udělal drakovi, když jej chytl do tlapy, jakmile se však vznesli do vzduchu, klidnil se a přestal se hýbat. Letěli nějakou dobu, než nakonec zastavili na daleké, daleké louce. "Kde jsme?" zeptalo se zmatené vlče, které do dnešního dne znalo jen stěny jejich jeskyne.
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Apr 03, 2018 8:48 am
Tábor-Písečná Louka
Strihol som pravým uchom, niekto prešiel cez hranice. Vedel som to, vďaka hraničiarskej náušnici, prišiel z Ishimury a zaváňalo to problémom. Zrazu som zavrčal, tlmene a hrozivo. Nie. pomyslel som si a rozišiel som sa bez slovka smerom preč. Temný plášť za mňou vial a ja som sa obrátil na čerstvú Alfu, Jessie či ako sa volala. ,,Niekto prešiel cez hranice, páchne to nepríjemnosťami, ide to z ishimury, mieria smerom na Piesočnú lúku, mám pocit, že letia... Idem na pred, ale mali by ste poslať zopár silných vlkov za mnou." povedal som Alfe Jessie vážne. Bolo to dôležité, nestrážil som hranice. Bol to problém. Mal by som z Agrdema a Aysu vychovať schopných hraničiarov, predsa len, na hraniciach budem potrebovať pomoc. Nechcel som aby sa im niečo stalo tak som sa na nich pozrel. ,,Vy dvaja... Bude lepšie keď ostanete tu, poprípade sa môžete vydať spolu so zadným vojom, ja idem napred a nechcem vedieť čo by sa stalo keby... Proste je to nebezpečné, toto nebudú nejaké blbé zvieratá." povedal som a tichým klusom som sa vybral smerom, odkiaľ som tušil, že smeruje nebezpečenstvo. Často som vetril a zastavoval sa, menil som smer podľa vetra a zakrádal som sa v tieňoch, bolo takmer nemožné ma spozorovať. Nečujne som našľapoval a kráčal som rezkým hraničiarskym tempom. Smeroval som obozretne, dávajúc si pozor na každý kmeň, koreň a na vietor. ,,Bude to nebezpečné ale som s tebou, Aragorn." zaburácal Balrog dunivým hlasom. Netrvalo dlho a na lúke zaviatej pieskom, som uzrel ich. Čierneho vlka, draka a vĺča, vĺča nebolo takmer vidno. Mlčal som a sledoval som situáciu, nemohli si ma všimnúť, stál som v tieňoch. Siahol som na meč. Andúril. pomyslel som si a ticho som ho vytasil z pošvy. Vyčkával som.
Demon
Demon
Počet příspěvků : 263
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Apr 03, 2018 9:37 am
Piesočná louka

Začal som sa nedvovercivo obzerať okolo seba. Až napokon ma prerušil hlas Zacha. Plamene z mojho tela zmyzly a ja som sa ukludnil. A aj oci som mal už normalne. Pozrel som sa Zacha a usmial sa. Bolo to zaujimave vlča. Diablo bud ostraziti, keby náhodou. Poslal som myšlienku, a začal sa viac zaujimať o to vĺča. ,,Toto je len časť sveta. Sme vo smečke Kirigakure. Je to dalšia smečka, a ešte ich pár je." Poviem, a podidem k vlčatu ešte bližšie. Prezeral som či je v poriadku. A vizeralo že je, a odlahlo mi. Zopar krat som sa o vlča obtrel a oblizol ho na hlavičke, aby som tím zničil pach jeho rodičov a bol citiť môj pach. Takže nik už nemohol vedieť koho to vlča je. ,,A ešte stále chceš tú myšku ? Alebo by si chcel aj niečo trochu väčšieho, napriklad zajac." Spital som sa ho a čakal som na odpoveď, a medzi tím som sa pozeral okolo keby náhodou. Ale už som vizeral normalne a spokojne. Ale obavi o Rasa ma neprechádzali.
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Apr 03, 2018 10:04 am
Piesočná Lúka
Ticho ako vánok v korunách stromov som sa prešmykol okolo. Vlk čosi vysvetľoval vĺčaťu, vyzeralo asi ako trojmesačné. A Demona som poznal, aj jeho dračieho patróna. Čosi mu rozprával o myšiach a o svorkách. Zdalo sa, že je to normálne, len keby som naokamih nezacítil Reelov pach, mizol, ale môj vycibrený ňufák ho zacítil.  Ten nešlo neprehliadnúť ani keby sa váľal v zdochline. To je syn tej Alfy... pomyslel som si. ,,Čo teraz?" opýtal sa Balrog. Budeme čakať. A čakať. odvetil som patrónovi, cítil som jeho nepokoj, avšak ja som bol pokojný. Meč som držal pevne v papuli a na chladnej oceli sa vytvárala rosa, ako som vydychovalm paru, na oceli sa zrazila s teplým dychom z mojich pľúc, hádam, budem môcť vyvolať ten plameň. Napadlo ma a čakal som.
Zechariah
Zechariah
Počet příspěvků : 122
Datum registrace : 29. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Velether
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Apr 03, 2018 4:51 pm
PÍSEČNÁ LOUKA
Zechariah zamrkal a naklonil hlavu ke straně. "Další smečky? Naše je Ishimura. Tohle Kirigakure... jaké jsou smečky další? Jsi ty ve smečce Kirigakure? Máš smečku?" Zeptal se mladý vlček hned na několik věcí najednou. Divte se, nevěděl zhola nic. Když k němu vlk přišel a párkrát ho olízl, malý se zamračil. To mě chce sníst? Napadlo ho. "Ne. Značkuje tě." Sdělil mu hlas v hlavě. Proč? Žádná odpověď. Když se následně zeptal na další věc, šedé vlče rázně zavrtělo hlavou ze strany na stranu. "Ne. Chci myšku. Zajíce možná někdy potom." Řekl rozhodně. Když už to řekl jednou, proč by to měnil, že? Prostě chtěl svou myšku. Párkrát je viděl v doupěti ale nikdy je nechytal.
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Apr 03, 2018 7:52 pm
Písečná louka
Vyceril som tesáky. Toto mu, zlodejovi neprejde. Vĺčatá sú hlúpe... Dôverčivé. ,,Demon, viem komu patrí, môj zrak neoklameš." zaznel môj hlas z tieňov. Neukázal som sa mu, na čo? Veď nech si ma nájde, skrývala ma tma, plášť, sovie ponožky, bol som nečujný a bolo ma nemožné spozorovať. Len dvojica planúcich strieborných oči skrytých pod kapucňou a tlmená hra mesačných lúčov na ostrí meča. ,,Ja viem kto si." povedal som mu nahlas a ticho som prešiel tak aby som na Demona dobre videl.
Zechariah
Zechariah
Počet příspěvků : 122
Datum registrace : 29. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Velether
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Apr 03, 2018 8:20 pm
PÍSEČNÁ LOUKA
Náhle se rozezněl po louce hlas. Zechariah se zarazil a rozhlédl se. Netrvalo ale dlouho a černý vlk vystoupil ze stínů. Žlutooký zamrkal. "Kdo to je?" Zeptal se, nejspíše Démona. Či to snad říkal jen tak do éteru? "Vlk, ohánějící se tituly. Říkající o sobě, že měl být král. Přitom není nic," zasyčel v jeho hlavě hlas temného ducha, Venta. Toho, jež choval nenávist ke všemu a ke všem. Zechariah jen naklonil hlavu ke straně. Co je to král? Ticho. Rozhodl se tedy hlas ignorovat. Pohodil dlouhým, tenkým ocasem a následně si jej úhledně obmotal kolem pacek, vyčkávajíc, co se bude dít.
Demon
Demon
Počet příspěvků : 263
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Apr 03, 2018 11:56 pm
PL

Zach ma zahrnul pár otazkami. Na ktoré som mu chcel isť odpovedať. A bolo vidieť že si stojí za tím čo sám povie. Ale v tom sa ozval hlas, hlas ktorý poznal moje meno. A naviše som ho už pocul. Ale už dávno.  V tom som si spomenul na den ked ma chceli doviesť speť do tabora a dať mi trest. Tam som ten hlas asi počul. Otocil som sa na smer odkial isiel hlas. A potom pozrel na Zacha. Hovorenie bolo nemožne, lebo všetko pocul aj ten nevitany. Tak som viuzil formu myšlienok. &zachu je to další problém. Snad to rýchlo spravim. A hlavne sa neboj kebyže sa bude diať niečo zlé, nedovolim aby sa k tebe dostal. Bud Blízko draka on ta bude chrániť. A ktim tvojim otazkam. Je ešte smečka Strieborny fenix a temná smečka Zeiss. A tu myšku ti pojdeme uloviť ked toto doriešim. Poslal som mu myšlienku.  A zaujal pevni postoj. ,,Pokial chceš ťak poď, ale varujem ťa že pokial neodídeš v mieri. Neručám za to ako dopadneš. Tak si viber boj alebo pokoj." Poviem nahlas a vičkaval som. Diablo, akonahle ho uvidíš, viuzi svoje schopnosti, a dostaň sa mu do pamäte a viťahuj tie najbolavejšie a najmutnejšie spomienku, A daj pozor na Zacha. Polal som mu myšlienku. Diablo len zreval. Dúfal som že tým ho oslabí. Napadla ma ešte jedna ale to iba už v krajnej situacii a to bolo odstraneni sekundarnej pamäte aby zabudol čo sa tu vlastne dialo a kto je to vlča.
Argdem Telcontar
Argdem Telcontar
Počet příspěvků : 1553
Datum registrace : 11. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Argie
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Apr 04, 2018 7:18 am
Tábor -> Písečná Louka

Argdem poslouchal slova alfy se zájmem, ale později mu spolu začaly splívat a šly jedním uchem dovnitř a druhým ven. Stihl si však zapamatovat jméno té nové alfy - to by mohlo být k užitku. Žíhaný chvíli pátral po někom, s kým by mohl hodit řeč, ale sám musel přiznat, že se tu mezi Kirigakuráky necítí úplně dobře. Jedinou oporou byl otec. Jenže ten začal povídat něco o hranicích a nebezpečí. Argdem první váhal a díval se otci malinko zděšeným pohledem do stříbrných očí, ale rozhodl se poslechnout a odpověděl kývnutím hlavy. Zaujalo ho ale, že přišel někdo z Ishimury a Aragorn to věděl, i když tam nebyl. Posadil se a sledoval, jak otec mizí z tábora, ale teď se mu to tady zdálo smutné. Bez života. Jeho podvědomí se hádalo samo se sebou a nějaký čas po tom, co otec zmizel z tábora, se rozhodl. Vypařil se z tábora a šel po pachu otce, protože území Kirigakure vůbec neznal. Nebezpečí znamenalo pro jeho sl dobrodružství s opatrností. První šel krokem, rozhlížel se kolem a prohlížel si krajinu, ale pak zrychlil a našlapoval co nejtiššeji. Jenže pach Aragorna se mu ztratil. To ale nevadilo, protože cítil pach problémů. Stál od té různorodé skupinky po větru, aby se k nim nedostal jejich pach. Schoval se rychle a tiše v houští a snad ani nedýchal. Pozoroval situaci a nemíchal se do toho, aby něco nepokazil. Mohl alespoň vidět hraničáře v akci...
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Apr 04, 2018 8:25 am
Piesočná lúka
Pozeral som sa na Demona a na draka. ,,Vystúp z tieňov, neboj sa toho kým si a kto si." zaburácal Balrog. Istotne to musí byť veľmi veľký tvor keď tak buráca, napadlo ma a vystúpil som z tieňa. Oproti Demnovi som bol menší, väčśina vlkov ma svojim vzrastom prevyšovala, ale na druhú stranu, bola to výhoda. Bol som vrtký a ohybný, čo bola moja taktická výhoda. Môj pohľad zakotvil na Demnovi. Plášť mi plieskal okolo nôh ako vial vietor. Čierny vlk sa staval do bojovej pozície a šanca diplomatického jednania bola odviata jedným záchvevom lístia. ,,Tak budiž. Bude boj, ak mi ho dobrovoľne nevydáš aby som ho odviedol k rodine." povedal som pevným hlasom.
Demon
Demon
Počet příspěvků : 263
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Apr 04, 2018 1:59 pm
PL

Pozoroval som miesto odkiaľ som ho počul, a vickaval ako ten doticnemu ci sa ukáže a dá pokoj alebo chce bojovať. Keď sa nakoniec ukázal bol menšieho vzrastu. A navise mal na sebe plášť. Už som mal hneď pár taktiku ako by som ho dostal dole kebyže ma dôjsť k boju. Dal som sa z časti do obrane a z časti do útočnej pozici nevedel som čo mám očakávať. A nakoniec prehovoril dotyčný. ,,Máš ho mať. Lebo to vlca je somnou tu, a ešte dobrovoľne. Takže žiadne také." Odpovedal som mu hrubom a mocnim hlasom. A moje oči sa zasa premenili na oheň. Diablo teraz sa mu dostan do hlavy, a hľadaj tie bolestivé spomienky a smutne. A pokiaľ sa dá prehrávajú mu ich. Poslal som mu myšlienku a tak aj učinil. A začínal sa mu mu dostať do hlavy.
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Apr 04, 2018 2:09 pm
PL
Stál som s vytaseným mečom a pokojne som sa pozeral ako sa chytá na súboj. ,,Ale za vĺča rozhodujú rodičia." povedal som. Lebo je malé a ešte nerozumie svetu. pomyslel som si a pozrel som sa na Demona. Zovrel som meč v papuli. Eh ty takto? opýtal som sa v duchu. Keď sa mi vtisol do hlavy, moje myšlienky neboli pripravené, rozlietali sa a trištili ako voda o skalu, stačila však chvíľa aby som nad sebou opäť získal kontrolu. Vycítil som jeho zámery a tak som skladal jednu spomienku za sebou ako múr, ktorý sa dal ťažko zdolať.
Demon
Demon
Počet příspěvků : 263
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Apr 04, 2018 5:56 pm
PL

Vipocul som si jeho slová. A aj jeho každú myšlienku som počul. A na tvári som mal len úsmev, ale trochu šialený úsmev. A čo keď nerozumie nato idú do sveta aby mu porozumeli a nie sa slová valí za rodicmy. Veľa takich vlcata už je mimo svorky a rodič aby skúmali svet. Poslal som mu myšlienku. V tom my Diablo oznámil že sa snaží opevnit myseľ. A tak som uvažoval ako toto vyriešiť. Diablo, akonáhle bude slabý. Vymaž mu sekundárnu pamet. Tak aby zabudol na nás a všetko čo sa tu stane. Poslal som myšlienku Diablovi. A začal sa sústrediť na jeho mec a hlavne s časť ktorú držal v tlame. Ako som sa naučil rozpakovat predmety tak som skúšal pomaly zväčšovať teplotu rukovete tak aby ju nakoniec musel upustiť. A sústredil dom sa na to ako sa len dalo. Ale stále bol pripravený k útoku aj k obrane.
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Apr 05, 2018 10:41 am
Písečná lúka
Počul som v hlave jeho hlas, zuby vycerené do šialeného úsmevu a v očiach mal podivné svetlo, akýsi záblesk šialenstva, opovrhnutia, hnevu... Alebo ktovie čoho ešte. Vypočul som si jeho myšlienku. Ťažko sa mi sústredilo na moju myseľ, bol som akoby rozdvojený, chcel som zvládnuť oboje. Pocítil som príval tepla a meč mi s rachotom spadol na zem. Rozžeravil jeho rukoväť tak, že som ju musel pustiť. Netrvalo dlho aby vychladla a potom som meč schmatol do papuľe a s výkrikom Elendil som sa pohol vpred. Meč sa rozžiaril plameňom takým silným a jasným aký ešte nikdy nebol. Andúril... Plameň západu blčal a ja som ním bodol smerom k demonovi. Plamene olizovali čepeľ a ja som sa pohol smerom vpred. Horiaci meč v mojej papuli ma nepálil. Mohol som s ním robiť čo som len chcel. A tak som sa vrhol dopredu ako do hlbokej vody, nahromadila sa vo mne zúrivosť a pohľad mi veliteľsky planul. Nikdy nebola silnejšia moja vôľa aká bola teraz a tak som sa dal do boja. Planúci meč sa blížil k Demnovi a mohol cítiť horúčavu na jeho srsti. Stačil len jeden skok, či dva aby som mu ohnivý meč vrazil priamo do hrude.
Zechariah
Zechariah
Počet příspěvků : 122
Datum registrace : 29. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Velether
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Apr 05, 2018 11:46 am
PÍSEČNÁ LOUKA
Malý vlček sledoval dění před sebou. Upřímě jej pramálo zajímalo. Chtěl jen svou myšku. Střihl uchem a následně se za ním podrbal, než zívl. Co jej ale následně vyděsilo byl ten druhý vlk s hořícím mečem, který se rozeběhl proti Démonovi. Onen meč směřoval na hruď jediného vlka, který na něj kdy byl hodný. Ten s mečem zároveň mluvil o rodičích. Schvalovali to? Nejdříve ho ignorovali, pam na něj matka ječela v myšlenkách a teď poslali někoho, aby zabil jediného vlka, na kterém mu zatím záleželo? Který mu chtěl ulovit myšku? "Ne!" Vykřikl a z tlamy mu vyšlehl temný blesk přímo na Aragorna. Bylo to nechtěně, nevěděl zatím, jak využívat svou magii, však tento blesk byl velmi silný,nejen ubližující, také ale útočící na mentální stránku vlka. Zechariah zavrávoral. Nikdy ze svého malého tělíčka nevypustil tolik energie. Náhle se před ním zjevila mlhovina. Z ní jako z temnoty samotné vyběhl samotný duch bouře, Ventus, ve své ohavné, démonické podstatě nemálo připomínající jelena. Ten se rozeběhl přímo na Aragorna a nabral jej na své parohy, načež jej odhodil od Démona. Zechariahův patron se probudil ve jménu ochrany jeho blízkého.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru