Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure IV.

+77
Kay Mayen
Velether
Tenebris
Haske
Ra's Al Ghul
Naiome
Cavalier
Demon
Jєssiє
Aresea VATC
Aysu Telcontar
Saura
Akirα Rosє dє Glαcє
Catorce
Sapha
Darkey
Marill Cheryl white pearl
Maysie
Cäelle
Asuka de Fëe'neriz
Zechariah
Argdem Telcontar
Xurrilias
Marsie
Riteru
Eito
Bastien Criest
Zemaris Del Bianci
Aetas Volito
Drak Přírody
Keiran Criest
Rossiel Hydor
Ose Arashi FK
Varox
Safira
Dino de Mal
Luna Verinen Lumen Terät
Jack Ian Snart
Easy
NukaKyoga
Cairo
Rowєnn Killer
Haymitch Fireshadow
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Destiny Aqua
Teebihe
Tario de Ornet
Lester Majakki
Drak Osudu
Maura Lila
Aaron ,,Azazel"
Tristan
Mitril Avyi Telcontar
Diego [Alfa]
Hexy de Mal
Akio
Ragnavaro
Hilary
Hige
Yllin
Mika (vlček Agura)
Manon
Pellka
Asuka
Ragnarok
Grafity
Aite
Rialix
Rias
Räqo
Cassidy Charmer
Mandarino (†)
Aragorn Elessar Telcontar
Telantes
Denn de Mal
Miroki
81 posters
Goto down
Tario de Ornet
Tario de Ornet
Počet příspěvků : 221
Datum registrace : 21. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 37 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Jun 12, 2018 7:16 pm
Tábor
Probudil jsem se do tmavé noci, kdy skrze mraky byl vidět pouze Měsíc. Otřepal jsem se a vyskočil na všechny čtyři. Nevěděl jsem jak dlouho jsem tu spal, poslední, co jsem zažil, byl útok toho démona a všechno to, co poté následovalo. Má tlapa již byla vyléčená a já byl plný nové energie. Pohodil jsem svými ptačími pery a porozhlédl jsem se po Táboře. I přes to, že byla noc, bylo tu poměrně rušno. O dost víc, než jsem si pamatoval z minulých měsíců. Jak bylo však v mé povaze, nijak jsem nezabýval tím, jak dlouho jsem spal. Ale celkem by mě zajímalo, co se událo, protože atmosféra v Táboře byla zvláštní. Zahlédl jsem poblíž jednoho vlka a rozhodl se vydat za ním (Reel). "Čaau!" Vypálil jsem na něj, ale ne hlučně. Usmál jsem se od ucha k uchu a drcl jsem jej přátelsky do ramena. Avšak v jeho tváři jsem spatřil zvláštní zhroucený, ba až poraženecký, výraz. Můj úsměv zmizel tak rychle, jak se objevil. "Hej, co se děje kámo?" Optal jsem se a lehce pozvedl obočí.
Zante
Zante
Počet příspěvků : 32
Datum registrace : 27. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Zante
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 37 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Jun 12, 2018 9:04 pm
Zrcadlové jezero
Před sebou viděl cupitat sestřičku Charzu, a za chvíli seděla u otce z dlouhé procházky. Šel z druhé strany a mezitím si mumlal " Nozičky mě bolí a už moc neposlouchají." Došel k boku tatky, též se pokusil sednout ale z vyčerpanosti se skutalel na bok a ležel, jazyk vyplazen na zem a dyšil jak nikdy předtím. Ani si prozatím nevšímal jezera které bylo na jeho obzoru. " Odpočinek, konečně odpočinek, hurá." Až se vydýchal a nabral zas trochu síly tak si sedl a otočil se na tatku " Tati já mam velikanskou žízen." Neveděl že v jezeru je voda, přeci tam byl poprvé a celou dobu vyrůstal v lese.
Cavalier
Cavalier
Počet příspěvků : 340
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cavalier
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 37 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Jun 12, 2018 9:18 pm
Zrkadlové jazero
Po tom, čo mi Akira zotrela slzy z tváre rovnako ako ja jej, telom mi prešiel akýsi prúd tepla. Snažil som sa tváriť najviac neutrálne. "No.. Ak som počul dobre tých vlkov.. Obsadili svorku Ishimura.." poviem jej, a pravdupovediac som začal mať strach, či nedôjdu aj tu. A hlavne som sa bal o Akiru. Teraz keď ju konečne mám tu.. Videl som, že začína byť neistá z prítomnosti cudzích vlkov. " Ehm.. Ak budeš chcieť.. Môžme ísť inam.. Aaa, nooo" trochu sa zakoktam "vysvetliť si, čo sa vlastne naposledy udialo.." pozriem na ňu takým tým neistým pohľadom a s očakávaním, že ma opäť odmietne.
Akirα Rosє dє Glαcє
Akirα Rosє dє Glαcє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 426
Datum registrace : 17. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 37 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Jun 12, 2018 9:49 pm
Zrcadlové jezero → asi směrem k Táboru?
Vyposlechla jsem si jeho slova. Obsadili? Ishimura zanikla? Něvěděla jsem o tom, vlastně mě to ani nijak nezasahovalo. Na území Ishimury jsem dříve žila, ale tomu už tak není a žádný jiný vztah k ní nemám. Z Cavalierovy tváře jsem viděla jasné známky obav. "N-neboj, nic... se mi nestalo" , ujistila jsem ho svým křehkým hláskem. "Ano, prosím..." , dodala jsem tiše a byla vlastně i ráda, že navrhl, abychom mohli jít jinam. Pomaličku jsem se rozešla pryč. Při jeho dalších slovech mě však zamrazilo. Vysvětlit... Že by na mě byl stále naštvaný? Nevěděla jsem, co říct, sama nevím, proč se to stalo. "J-já... ani nevím, nikdy jsem nechtěla, aby se to stalo...", zakoktala jsem rozklepaným hlasem. Do mých očí se znovu nahrnuly slzy, možná proto, že jsem se bála. Bála, že bych mohla Cavaliera znovu ztratit.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 37 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Jun 12, 2018 10:11 pm
Tábor
Když se bílá vlčici, Beta kirigakurská probudila, tak se rychle postavila na tlapy a zatřepala hlavou. "Huh, ta spavá nemoc. To si na postu Bety nemohu dovolit," pomyslela si a v tom zaslechla vlky mluvit o pádu Ishimury. Přimhouřila oči, ale její tělo bylo v hrdém postoji plném autority Bety. "Domov ishimurský byl obsazen Zeissany. Dino, Kay, Reel, Tenebris, Em a další přišli o domov. To se nesmí tady ani ve Fénixu opakovat. Musíme být silní," pomyslela si, ale to už uslyšela myšlenku Jessie. "Spolehni se," odeslala ji nazpátek, než se rozběhla pryč. Teď musela dohlížet na tábor, na území, ale věřila, že se nic nestane a nebo to vyřeší. Po jejím boku se objevila bílá tygřice a Hilary na ní kývla. "Porozhlédla by si se prosím po území? Zda je všechno, jak má být?" Poprosila ji a tygr ji téže daroval kývnutí, ale tohle znamenalo souhlas. A tak se rozběhl z tábora pryč.
Po dlouhé chvíli se vrátil a vlčka tázavě naklonila hlavu na stranu. "Území vypadá klidně. Jen u Zrcadlového jezera je dost vlků. Jeden asi z Kiri s nějakou vlčkou a pak je tam několik nejspíše z Ishimury," podal hlášení své paní nebo spíše své kamarádce. "To je v pořádku. Musejí se rozhodnout, jak naloží se svými životy. Zda se přidají k nějaké smečce nebo budou tuláci. Dík, Rosie," pokynula ji děkovně a tygr si lehnul na zem vedle ní, jako by bílou chtěl popřípadě chránit. 
Na příchozí Reela jen mlčky kývla, ale pak jí na tváři úsměv vykouzlil její synek. "Azazel, taky tě ráda vidím, synku." Na vteřinku jí zazářily štěstím oči, ale hned si vzpomněla, jak tragický osud potkal sousední smečku. "Já se mám dobře a jak ty? Stalo se hodně věcí," při druhé větě posmutněla a přemýšlela, zda mu má tím kazit náladu, ale už nebyl tak malý. "Nemůžu pryč. Alfa Jessie tady není a tak mám tábor teď na povel jako Beta já," vysvětlila rychle a čumákem do něj přátelsky drcla. "Mám doupě u Zrcadlového jezera, je malé, ale útulné," pousmála se na něj, ale když spatřila Kappu Taria u Reela, tak se rozhodla, že mu situaci trochu objasní. "To je Reel, bývalá Alfa Ishimury. Ta smečka padla a on přišel o území i post," poslala mu myšlenku na vysvětlenou a vzdychla. Byla ráda za přítomnost syna, protože byla nešťastná z osudu Ishimury. Přesto tam hrdě stála, kdyby potřeboval někdo něco a nebo by se něco dělo.
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 37 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Jun 12, 2018 10:21 pm
→ Tábor
Větrnný teleport přenesl mě i Haymitche ke kraji Tábora. Avšak Haymitchovi se mohlo udělat na chvíli zle, mohla se mu motat hlava, neboť jeho tělo nebylo zvyklé na teleporaci tímto způsobem. Proto jsem chvíli vyčkala, dokud se nevzpamatuje, a potom jsem se spolu s ním navrátila zpět do Tábora. Naběhla jsem na vyvýšené místo uprostřed Tábora, kde právě dopadal měsíční svit, tudíž si mohli všichni všimnout, že už jsem zpět. Zaujímala jsem pevný postoj, hrdě jsem vypínala hruď a v mé tváři byl možná vidět i úsměv.
Hlasitě jsem zavyla, a mé vytí se rozlehlo po území. Svolala jsem všechny vlky do Tábora, i ty, kteří sem prozatím nepatřili a zdržovali se na jiných místech území.
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 37 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Jun 12, 2018 10:39 pm
Zrkadlové jazero
Keď dojde aj Diego radostne začnem mávať chvostom. "Synu!" zvolám a keď spatrím, že na svojom chrbte nesie Evelin a okolo neho sa pohybujú jeho deti spokojne vydýchnem. Vďaka draku, sme pohromade. Pomyslím si, než Fevris z nejakého dôvodu ponoril hlavu do jazera. Keď Diego spomenul to ´relatívne´ iba prehodím očami. "To stlčenie prežijem.. iba.." ukážem mu labu, ktorej poštáriky boli poleptané. "Nechápem ako, ale tá para je ako kyselina.." zavrčím. No ďalej, spomenie čo budeme robiť. To bola vskutku dobrá otázka, čo budeme iba robiť? "So Saph sme teraz uvažovali o dvoch možnostiach. Strieborný fénix alebo Kirigakure.." povzdychnem si. Tak rád by som chcel späť svoj domov, toto bol posledný hrebík. Akéhokoľvek Zeissana, ktorého stretnem.. kss, bude sa len modliť.. Zamračím sa, no na to som začul vytie. Vytie alfy z tábora. Poriadne ani neviem, kto je tu alfou. Je to stále Yllin? Strihnem ušami. "Čo, ideme to omrknúť?" opýtam sa. "Na Fevrisa môžeš zatiaľ položiť Evelin aj vyniesť malých.. a rovnako tak si myslím, že by si si mal odpočinúť.. celú cestu si ju niesol," poviem. "Ak teda chcete, môžete tu ostať a ja by som šiel omrknúť situáciu v tábore Kiri, keby ste nevládzali.." poviem aj druhú možnosť. Do fénixa sa samozrejme budem chcieť pozrieť. Nakoniec však pozriem na oblohu. "Jessie, to som ja Kay, chcem povedať, že som s mojou rodinou pri dákom jazere, myslím, že by si mala vedieť o našej prítomnosti.." odošlem myšlienku k Jessie, to či ju zachytí alebo nie už bolo v skutočnosti vo hviezdach.
Diego [Alfa]
Diego [Alfa]
Počet příspěvků : 2049
Datum registrace : 27. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 37 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Jun 13, 2018 6:05 am
Zrcadlové jezero
Tiše si povzdechl. Opravdu. Tlapu měl rozleptanou. ''Zvládneš to však ještě chvíli? Prosím..'' Smutně sklopil ouška. Vskutku, když celou dobu nesl na zádech Eveline a pravidelně musel zastavovat, aby zkontroloval své děti, nebylo to zrovna... energii šetřící. Když se ozval Zante, podíval se na něj. ''Podívej, synku. Tady je voda,v pořádku se můžeš napít. I klidně vy Islo a Charzo.'' Podíval se na jediné zbývající dcery. ''Můžu teda na Fevrise položit Eveline?'' Otázal se, protože si nebyl jistý,(Teda já si nejsem Very Happy ) jestli tam někde je, i když draka by asi přehlédnout neměl, že jo.. Otočil se na své děti. ''Když teď místo maminky pojedete na mých zádech vy, vydržíte to ještě?'' Zeptal se jich. Dlouho jim v padlé Ishimuře bránil se buď dostat z doupěte, nebo dál z lesa. Teď jim to hodlal vynahradit a věnovat se jim jako otec a zároveň je i ochránit co nejlépe by uměl. Když sledoval jak pije z jezera, tak na sucho taky polkl, a proto se vydal blíže k jezeru, aby se taky dokázal napít.
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 37 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Jun 13, 2018 7:06 am
Tábor
Možná až teď jsem si opravdu uvědomovala, co se právě stalo. Spojili jsme smečky... Cítila jsem hrdost, nadšení, odhodlání i štěstí. Byla to velkolepost.
Vyčkala jsem, dokud se všichni neshromáždili v Táboře. Pak jsem se zhluboka nadechla a spustila.
"Mí drazí vlci, je mi povinností vás informovat o všem,  co se za poslední chvíle událo. Zeiss si podrobila Ishimuru, která tímto zanikla. Zeiss je teď mnohem větší a mocnější smečka, a proto jsem pocítila vám poskytnout větší bezpečí a jistotu." Na chvíli jsem se odmlčela, vlci již možná tušili, co se stalo. "Smečka Kirigakure a smečka Stříbrného Fénixe se spojily v jednu, a daly tak za vzniku nové smečce, smečce Elloris." Prohlásila jsem velkolepě. Můj silný hlas se linul Táborem. "Je to jedině dobrá cesta, a to nejen kvůli obraně a zabezpečení. Společně můžeme spojit síly, rozšířit území a dát tak za vniku nové, silnější a větší smečce. Pro začátek bude smečka pomyslně rozdělena do dvou částí, část Stříbrného Fénixe a Kirigakure. Též budou dva Tábory. Do doby, než se dějství uklidní a vlci se navzájem spoznají a rozprostřou po území." Řekla jsem a projela svým zlatým pohledem zde přítomné vlky, abych spozorovala jejich reakce. "Možná se sami sebe ptáte, co vůbec znamená Elloris? Založili jsme novou smečku, nový název. A pro tento název můžeme mít i nový význam. Elloris... Je to jako nová naděje, nová síla, moc a magie. Domov a rodina co drží při sobě. Nechť každý vnímá v tomto názvu význam takový, jaký význam má smečka pro něj samotného", na mé tváři vyhrával hrdý úsměv. "Doufám, že novou smečku přijmete a bude vám příjemným domovem. Že budeme společně psát další kapitolu dějin a vytvářet nové příběhy. Započali jsme společně novou éru, a já doufám, že Elloris bude doprovázena na cestě až k samotným hvězdám."
Drak Přírody
Drak Přírody
Počet příspěvků : 72
Datum registrace : 20. 08. 17

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 37 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Jun 13, 2018 7:15 am
~ • ~
Úsvit nového dne započal právě tehdy, kdy Alfa Jessie dokončila svůj proslov. Paprsky slunce pomaličku střídaly šero noci. Vlci se probouzeli do nové éry, do nové smečky. Stránka kapitol dějství byla otočena, aby se mohli psát nové příběhy. A pro tento začátek začínal i nový, krásný a slunečný den.
~ • ~
Cavalier
Cavalier
Počet příspěvků : 340
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cavalier
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 37 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Jun 13, 2018 8:15 am
Zrkadlové jazero
Jej hlas sa chvel.. Tak akoby sa ma bala. A to som nechcel. Územím sa prehnalo hlasité vytie alfy. Uši sa dali do pozoru, a bolo mi jasné, že máme naklusať do tábora. "Nech sa stalo čo sa stalo, zabudne sa na to, teraz prosím poď so mnou" poviem trochu raznejšie a dám sa do pohybu.
Smer Tábor
"Nemusíš sa báť, ver mi, tu ti nikto neublíži" snažím sa jej dodať pocit istoty. Nemohol som volanie alfy odmietnuť, zvlášť, keď sa jedná o niečo vážne. Pokračoval som ďalej a obzeral sa, či Akira kráča za mnou.
Tábor
Našťastie Tábor a Zrkadlové jazero boli blízko seba, takže sme tam došli za malú chvíľu. Zastavil som na kraji tábora, aby sa Akira necítila v toľkej spoločnosti vlkov zle. Jessie prehovorila. Prv som nechapajuc prikývoval hlavou, až kým som sa neuvedomil, čo sa vlastne stalo.
Ose Arashi FK
Ose Arashi FK
Počet příspěvků : 757
Datum registrace : 02. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 37 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Jun 13, 2018 9:51 am
Haymitch Fireshadow 
----Tábor
Když se Alfa vrátila, přenesla mě telepoet bez varování. Nebyl jsem na to zvyklý, takže se mi udělalo blbě a musel jsem nějakou chvíli čumět do země. Poslouchal jsem alfy proslov. Samozřejmě, tohle byla jediná možná reakce a dalo se čekat  jako smečka budeme vážnější, když se spojíme. Jméno mé nezajímalo, nebylo důležité. Když alfa dořekla svůj proslov přišel jsem k ní a hrdě jsem řekl.,, Blahopřeji. "
Eito
Eito
Počet příspěvků : 977
Datum registrace : 12. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Omega

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 37 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Jun 13, 2018 12:17 pm
RITERU
Tábor
Čekal. Poslušně vyčkával na okamžik, kdy se jeho milovaná vrátí. Strach o ni ho stále neopouštěl. Netušil, kam zmizela, proč zmizela, ani proč měla tolik naspěch. Chápal, že je alfou smečky, občas ho to ale velice znepokojovalo. Být vůdcem smečky byla velká čest, zároveň s tím však přicházela určitá rizika. V tom Jessie spatřil. Zatajil se mu dech a spadl mu kámen ze srdce, když zjistil, že se vrátila zdravá, celá a v pořádku. Neubránil se potěšenému úsměvu. Jessie proběhla táborem a stoupla si na vyvýšené místo. Riteru už zase pocítil určité rozrušení. Ocas měl v pozici, ze které bylo vidět, že je celý nastražený a nervózní v jednu a tu samou chvíli. Hlasitěji, než měl původně v plánu, polkl. Ishimura... Ishimura už není? pomyslil si zděšeně. Co když Zeiss napadne i nás? Kousl se do jazyka, ale ne tak silně, aby mu třebas začala téct krev. V bolesti si neliboval. K jeho spokojenosti ale Jessie pokračovala v mluvě  a na víceméně všechny jeho otázky odpověděla. ,,Elloris," zašeptal tiše. Název nové smečky se mu okamžitě vštípil do paměti. ,,Elloris a Zeiss, světlo a tma, dobro a zlo." I tato slova pronesl velice potichu, pouze pro sebe. Náhle si uvědomil, že ho zaplavil pocit blaha a částečné hrdosti.
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 37 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Jun 13, 2018 3:02 pm
Zrkadlové jazero
Celú noc sme nespali.. Prehovorím si v duchu a keď som videl Diegov pohľad, sklopil som rovnako uši a ľahol si. "Máš pravdu, neviem kam sa stále hrniem.." poviem potichu, pritom spatrím jeho deti. Pôvodne som sa šiel pozrieť na tých malých a potom toto.. jaj draku! Zamračím sa no potom povolím, ukážem chorou labou na draka, ktorý zrejme pohasnul, už nemal dôvod svietiť ako modrý mesiac. "Samozrejme, že áno.." mrknem na svojho syna. Zatiaľ sa mi vrátil cit mágie a privolal som si pod sebou malú jamku chladivého bahna, do ktorého som položil poranenú labu. 
Na to, však moja strieborná náušnica reagovala na hlas, ktorý šiel z tábora. Bol to hlas Jessie, oznamovala správu, ktorá mi vyrazila dych z tela. Nemohol som tomu uveriť, skutočne sa spojil fénix s kirigakure? "Svorka Elloris, do nej sa pridáme.." poviem potichu pritom pozriem na Saphu a Diega. "Počujem hlas z tábora, Jessie práve oznámila, že po tragickom páde našej svorky - sa dohodli, že Kirigakure a Strieborný fénix sa spoja, vytvorili novú svorku svitu, svorku Elloris.." prehovorím. Už zme sa nemuseli ponáhľať do tábora, to bol dôvod zvolania všetkých členov aj nečlenov. "Je to jako nová naděje, nová síla, moc a magie. Domov a rodina co drží při sobě." Zopakujem slová Jessie, ktoré pošlem Diegovi a Saphe do mysli. Čakal som na ich reakcie, mňa samotného to prekvapilo, no zároveň aj potešilo.
Darkey
Darkey
Počet příspěvků : 50
Datum registrace : 20. 05. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Darkey
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 37 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Jun 13, 2018 3:31 pm
Tábor
Spokojeně a poklidně jsem odpočívala, dokud mě nevzbudilo hlasité zavytí, které patřilo Alfě Jessie. Zvedla jsem jedno křídlo, abych na ní viděla a došlo mi, že to bude důležité. Opatrně jsem slétla dolů a nechala jsem zmizet moje křídla. Rychlou chůzí jsem přišla k místu, kde byla Jessie a přišla jsem právě včas, kdy začala s proslovem. Ani jsem tu nebyla moc dlouho a už zanikla nějaká smečka. To mě docela mrzelo, ale ta smečka Zeiss asi bude něco hodně zlého, snad nedostanou i nás. Její proslov byl tak krásně synchronizovaný, že když domluvila, začalo svítat. A já jsem si vzpoměla, že dnes budu muset splnit ten úkol. Počkala jsem, než se vlci rozejdou a objevila jsem křídla, vylétla jsem za Jessie a trochu jsem se uklonila, pro důkaz úcty. "Zdravím Jessie. Jenom jsem se chtěla na něco zeptat. Jsem tady teprve několik hodin, možná už i den, ale vůbec nevím, co se tady děje." Na chvíli jsem byla ticho a pak jsem pokračovala. "Nemohla by jsi mi říci, co je aktuální situace? Třeba kdo je smečka Zeiss a jaká hrozba to vlastně je." Srovnala jsem si křídla a zase jsem je nechala zmizet, musel to být zajímavý pohled.
Akirα Rosє dє Glαcє
Akirα Rosє dє Glαcє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 426
Datum registrace : 17. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 37 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Jun 13, 2018 4:04 pm
Zrcadlové jezero → Tábor
Územím se rozlehlo hlasité vytí Alfy. Nic už jsem neříkala a rozešla se poslušně za Cavalierem. Přicházeli jsme do Tábora zdejší smečky. Vypadalo to tu celkem pěkně. Schovala jsem se však nenápadně za zády Cavaliera a poslouchala, co Alfa říkala. Cítila jsem zvláštní pocit. Nová éra, nová smečka... Ale možná se mi to líbilo, i když jsem sem nepatřila. Každopádně jsem se cítila o něco víc bezpečněji, když jsem věděla, že teď je tu nová, silnější a větší smečka, která se určitě ubrání před Zeiss, které jsem se doposud bála. Koukla jsem svýma chladnýma očkama na Cavaliera. Chtěla jsem vědět, co si o tom myslí on. Ledová modř v mých skleněných očích se zaleskla v nastávajícím úsvitu. Najednou bylo do mých očí vidět hlouběji. Jakoby mohl Cavalier pohlédnout do mé duše až k mému srdci, a možná porozumět.
Marill Cheryl white pearl
Marill Cheryl white pearl
Počet příspěvků : 22
Datum registrace : 20. 05. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 37 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Jun 13, 2018 4:17 pm
Tábor
Mocný piskot sa rozložil po celom Tábore. Marill sa posadila na strom aby všetko videla a počula. Svoje krídla našuchorila a svôj ostrý zrak zamerala na vlčku, ktorú videla už predtým.
Zazrela však vedľa v Tábore hlodavca. Potkana. Roztiahla krídla a rýchlosťou sa vrhla dole s drápami, ktoré mala riadne ostré a pripravené. Schmatla potkana, ktorý nemrkol ani očkom. Preletela na druhý strom, kde sa posadila na hrubší konár. Mala tam postavené hniezdo, bezpečne vysoko, a dostatočne veľké však nepútalo pozornosť. Odniesla tam potkana a začala žrať. Zobákom trhala všetko čo jej pod neho prišlo.
Cavalier
Cavalier
Počet příspěvků : 340
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cavalier
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 37 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Jun 13, 2018 5:23 pm
Tábor
Spojená svorka.. neznelo to zle, akurát že vlkov zo strieborného fenixa som nepoznal. "To som teda zvedavý, ako sa to bude vyvíjať" poviem potichu, s trocha obavami v hlase. Ak sú Zeiss tak šialený vlci, ako ten Demon ktorého sme hnali z územia, tak to teda bude zaujímavé. "Môžem ťa niekam vziať?" napokon sa otočím k Akire a venujem jej otázku. Bál som sa každého ďalšieho slová ktoré poviem, či mi zas neutečie. Keďže som vedel že moc nadšená v takej veľké skupine vlkov nie je, chcel som ju vziať niekde inde. Tam, kde samota a ticho vládne, tam, kde s mojou milou strávim zvyšok tohto zaujímavého dňa.
Zante
Zante
Počet příspěvků : 32
Datum registrace : 27. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Zante
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 37 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Jun 13, 2018 5:57 pm
Zrcadlové jezero
Na otázku tatky kývl hlavou na souhlas, potom se šel napít k jezeru. Přišel ke kraji jezera, pohledl na vodu a spatřil tam nějaké mládě vlka které ho doposud neviděl, tak se pomalu přibližoval a i ten druhý se přibližoval. Jako by se čumáky doktly ale v tu chvíli se nadechl a nasál trochu vody, zakašlal a pak začal vrčet na toho vlka který samořejmě taky vrčel, ale nebylo to slyšet. Chvíly vrčel pak se pokusil i stěkaní ale žádná sláva to nebyla, tak praštil tˇapkou po tom druhém vlku a on zmizel. Tak se parkrát napil a za chvíli ho tam zas uviděl, tak začal agresivně vrčet až mu od tlamy tekly sliny. Otočil se a uviděl tatku jak se k němu blíží zavrtěl ocásky a zas shlédl do vody a zase tam byl ten zlý vlk co mu ublížil, tak začal dále nanho vrčet. " Zlý to vlk, tatka mu dá co proto mi ubližovat, ale já se jen tak nedám a dále ho budu držet od sebe dál. "
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 37 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru