Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

+63
Maura Lila
Dawano
Varox
Ragnarok
Jack Ian Snart
Fantomas
Gwen
Cäelle
Dixon Dead Demon
Terentina Prima
Man'yak
Remington
Demon
Tamara
Aletosu Nanaeri
Rue Shawty
Libra Feu
Manon
Akiru
Caendore
Mook
Leffay
Haske
Hotaru
Stellar Shine
Zanyzyn
Maysie
Zabini Tsuri FK
Tenebris
Sanito Uchiha
Vinteren da Dårlig
Dračí Potomek
Naiome
Haymitch Fireshadow
Darkness
Angie
RitaGája
Destiny
Drak Osudu
Tristan
Lavaris
Miroki
Asuna
Zess
Asmia
Yllin
RavenGája
Reel Arashi
Sorrin de Avec
Riteru
Befyriel
Keepa "Tareso" BloodyTear
Lawless
Kano
IceMoon Majakki
Dysnomia Krigare
Sackal Erain
Desert Rose
Crystal
Akit
Nox
Noemie
Admin
67 posters
Goto down
Lawless
Lawless
Počet příspěvků : 145
Datum registrace : 22. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Nor'ri

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 2 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 5:13 pm
• HRANICE •
Upíří vlk se podíval na svého bratra, jež se na něj obořil a jakoby spiklenecky na něj mrkl. Kdo ví, utahoval-li se tak Lawless ze svého bratra nebo ne. Dosti možné to však bylo. Nakonec, Hyde byl na chování svého bratra zvyklý a co víc, jeho názor mu plápolal kdesi u chvostu. Hyde ničím neplýtval, kdyby myš nechytil neměli by nic, takhle uklohnil aspoň malé sousto. Ale kdo ví co to vlastně Keepa kdy říká říká a proč, že? Alespoň takhle to zubatý vlk viděl a cítil. A stejně měl svého bráchu rád. Což by málokdo řekl, dle toho jak k němu Lawless přiskočil, když se sesunul k zemi a vypadlo z něj tiché, pobavené 'che', než pokračoval z druhé části malé skupinky.
Když si Keepa vylil své srdce, přiskočil z boku k Daidhalovi, řádně skousl myšku, aby mu do krku steklo trochu lahodné krve a hodil jí mezi Befyriel a Daidhala. Ať si jí rozdělí, nebo si jí vezme kdo chce, jemu to bylo jedno - nakonec, jinou stravu než krev nedokázal strávit, takže nebylo proč si jí nechávat pro sebe. Šťouchnul zadkem do vyděšeného brášky a mrkl. "Klid, vstával zadkem napřed." Opět. Potom udělal pár kroků dopředu, pohupujíc ocasem. I Hyde měl hlad, stejně jako ostatní. Ale snášel situaci celkem lépe - snad díky magii, jež zajišťovala, že mu zima nebyla. Možná právě to zapříčinilo nedostatek empatie vůči jeho sourozencům? Prostě mu nedávalo hlavu, že by mohli být z cesty takhle zmožení.
Následně se k jeho citlivému čumáku donesl pach. Bleskově otočil hlavu směrem, odkud měl za to, že přivál. Šlo spíše o reflex. A nemýlil se - zrak mu padl na jakého si vlka. Nadzvedl obočí. "Hele, někdo nás zmerčil," broukl. Nebyl si jistý, jestli šlo o nepřítele, nebo někoho pod Flameovým velením. Rozhodně byl ale hoden jejich pozornosti.
Keepa
Keepa "Tareso" BloodyTear
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 24
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Biwa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 2 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 5:19 pm
HRANICE
Keepa protočil očima - na Daidhala nedbal, rozešel se dopředu, mnohem rychleji, a za chvíli došel ke svému cíli. Na kopci, na kterém jednou určitě stál i Flame, stála nyní parta několika mladých vlčat, sourozenců, co se kvůli Keepovi honili do kruté smečky Zeiss. "Já vím," Keepa reagoval na slova myšlenkou - opět. "Hej!" broukl povýšeně a zaměřil své stříbrno rudé oči na Aiteho, "jsme tu správně na Niwatském území?!" optal se Keepa hlasitě, ale přeci obezřetně - srst mu zajiskřila a Keepa se chvíli na to teleportoval kousek od vlka. Z bezedné tašky vytáhl dýku, kterou sevřel v zubech, a Aiteho si pořádně prohlédl. Keepa nyní spoléhal čistě na své sourozence a na to, že Keepovi budou krýt záda.
Sorrin de Avec
Sorrin de Avec
Počet příspěvků : 138
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 2 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 5:56 pm
[size=41]Flameovy skály[/size]
[size=41]Bezmocně jsem vrtěl křídly a i já sám jsem se kroutil jako ryba na suchu. Nic neumím. Jsem slabý, malý a hloupý. [/size][size=41]Nemohlas vymyslet něco, co nezná?[/size][size=41] zavrčel jsem k Zuriel. [/size]Chceš zůstat živý? Pak se řiď mými radami,[size=41] zavrčela patronka ke mně, mnohem temněji než já. Když mě pustil, zařval jsem k patronce: [/size][size=41]Dělej sakra něco![/size] Tohle tě nezabije. A co tě nezabije, to tě posílí. Jsi slabý. Ale nejsi malý ani hloupý. Tak koukej něco dělat, nebo změním názor![size=41] zařvala mi v hlavě, až jsem sebou cukl. Padal jsem zády k zemi, tak jsem se pokoušel obrátit břichem k zemi. Napůl se mi to podařilo. Levé křídlo zachytilo vzduch, který následně způsobil zatočení. Pokoušel jsem se plně rozevřít i to druhé, ale ne dost brzy, abych tvrdě nedopadl na levý bok. Zasténal jsem a pouze silou sebezáchovy se vyzvedl na nohy. Celý levý bok byl plný drobných oděrek a kožich vypadal jako rohožka pár let stará. Máchl jsem křídly a vyskočil do vzduchu. Musím se dostat nad něj, musím se dostat nad něj! Letěl jsem rychle, nejrychleji v mém krátkém životě. [/size][size=41]No tak, Sorrine, už jsi dospělý![/size][size=41] Uniklo mi, že jsme rovnou nad propastí, na jejímž dně číhají ostré kameny. Byl jsem od vlka vzdálený asi dvacet metrů. Křídla mi začínala dřevěnět a šla mi do nich křeč. [/size][size=41]Musím být výš než on![/size][size=41] Vyletěl jsem vysoko nad něj, sklopil jsem křídla k tělu a hnal se na něj, stále schopen měnit směr pomocí napůl rozevřených křídel. [/size]Tomuhle se říká taktika.
Sorrin de Avec
Sorrin de Avec
Počet příspěvků : 138
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 2 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 5:57 pm
//Promiňte, bylo to zkopírované ze starého fóra o-O
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 2 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 6:25 pm
Naiome od myšlienok vytrhol známy hlas. Otočila hlavu, kde videla jej dcéru Noemie. Jemne sa pousmiala a zoskočila zo kaly k nej. "Vedela som, že ma neklameš, Noemie a že půjdeš v mojich šľapajách." povedala hrdo a pozrela jej do očí. "Tvojou skúškou bude vypátrať na Naiominých skalách operenca, z ktorého mi donesieš pierko z krídla. Pierko musí mať najmenej 10 centimetrov. Čas máš do najbližšieho západu slnka." oboznámila ju a dala jej chvíľku, nech informáciu vstrebe. "Verím ti, tak bež!" vyštekla aby sa Noemie rozbehla. Poobzerala sa po tábore, kde videla miznúcu Caelle. Ani nepríde za vlastnou matkou... pomyslela si sklamane. Myslela si, že Asklépiosa s Caelle vychovala dobre, Tegan a vybrala svojou cestou, za ktorú zaplatila tú najdrahšiu cenu. Život. Naiome to však žily netrhalo, brala ju ako zradcu, a možno tak pomaly začne brať aj Dixona...príliš dlho sa neukázal. Kazui má potenciál...vychovávam ju ako vlastnú. Bude silná vlčica, podobne ako Noemie. pomyslela si pre seba. Potom však mienila poslať myšlienku Fantomasovi, mal krídla. Fantomas, nech si kdekoľvek, priveď mi votrelcov VŠETKÝCH na území sem do tábora, ak chcú požiadať o skúšku...Ak nie, rovno ich zabi, alebo vyžeň. Práva majú našich Omeg. poslala Fantomasovi do hlavy důležitú myšlienku a znova sa poobzerala. Olízala si tesáky a uši dala k zátylku. Niektorých členov ešte ani raz nevidela v tábore, pritom a pohybovali na území...Avšak Alfe ani Mu a ani Bu? Za to ich bude čakať trest, keď ich Naiome nájde. Premýšľala aj o zvýšení postavení určitým vlkom, ktorí jej prejavili vernosť a poslušnosť. Všetko bude závisieť len od nich. Kappy majú priviesť votrelcov k Alfe, Delty lovia, Gammy majú na starosti stratégie a boj prípadne kontrolujú či si plnia povinnosti nižšie postavenia...Betu tu nevidela dlho ani jednu, aspoň o Sirah vedela...Švihla chvostom a vošla do jaskyne hľadať Kazui. "Kazu?"
/prepáčte za české prvky ů - mám CZ klávesnicu na ntb a nedá sa mi zmeniť...
A ešte náhodné vynechania písmen: s,p - Tieto tlačítka na klávesnici už niesú to čo bývalo Very Happy
Reel Arashi
Reel Arashi
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 2 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 6:34 pm
FANTOMAS
Hranice
V hlave som začul Alfin Hlas. Vykonám. pomyslel som si dúfajúc, že ma Alfa bude počuť. Tak, ešte som nedoriadil,toho okrídelného spratka (Sorrin) a ako šíp som vystelil k oblohe. Bol tam ako som ho zanechal. ,,Počuj, ak nechceš mať problém tak sa od tiaľto pakuj." zlostene som zavrčal a cvakol som do vzduchu tesákmi.
Cäelle
Cäelle
Počet příspěvků : 2245
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cäelle
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 2 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 6:46 pm
Hranice smečky Zeiss

Flame. Jméno našeho bývalého vůdce se mi náhle zarylo do mozku jako jehla. Flame. Flame. Nechápala jsem odkud to přichází.  Nešlo to vytěsnit. Postupně se k tomuto hlasu přidávali další a další. Hlava mi pulzovala bolestí. Upadla jsem.  Byla to nesnesitelná bolest. Žádný Flame tady není!, poslala jsem do mysli všem vlkům na hranici, aniž bych to chtěla. Byla to agresivní a bolestivá myšlenka. Jakmile jsem to udělala, hlasy ustaly a bolest začala pomalu ustupovat. Moje tělo začalo velmi silně zářit, aby získalo zpět ztracenou energii. Co to mělo znamenat?
Sorrin de Avec
Sorrin de Avec
Počet příspěvků : 138
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 2 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 6:47 pm
FM
Naletěl jsem na něj a zaryl mu drápy do břicha. Jakmile jsem si to uvědomil, pustil jsem ho s vykulenýma očima. Na tohle se necítím. Nechci ho zabít. Naštěstí už jsem tohle řešit nemusel, jelikož jsem se řítil dolů. Nemohl jsem ovládat křídla, vítr svištící kolem mě mi v tom bránil. Zakníknul jsem. Roztříštím se dole o skály. Zavřel jsem oči a čekal na smrt. Řev. Červená barva, kterou jsem viděl skrz víčka. Náraz. Ale... žil jsem. Otevřel jsem oči. Zalapal jsem po dechu. Ležel jsem na hřbetě majestátního šedého draka - wyverna. ,,Zuriel!" vykřikl jsem radostně. ,,Jo. A teď se drž." Vletěla do mraků. Naskytl se mi výhled, který už nikdy neuvidím. Viděl jsem krajinu, která vypadla stejně zasněžená jako u nás dole. Ale přesto byla jiná. Nijak víc jsem ji zkoumat nemohl, protože už se Zuriel v záplavě ohně řítila dolů. Mraky na chvíli ozářilo oranžové světlo, ale pak už se wyverní dračice zuřivě hnala k vlkovi.
Keepa
Keepa "Tareso" BloodyTear
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 24
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Biwa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 2 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 6:55 pm
HRANICE
Keepa bleskurychle zvedl hlavu. Zaslechl vlčici, jež říkala něco o Flameovi. "Kde jsi?!" pokudil se jí poslat myšlenku a nedbajíc na své sourozence se rozběhl za hlasem Caelle. Jakmile vlčici našel - ještě zářící - obezřetně se k ní začal přibližovat. Ohlédl se po svých sourozencích, ale potom do vlčice šťouchl tlapkou. "Hej. Ty víš něco o Flameovi? Je to můj strejda," zavrčel Keepa a Caelle si bez jakéhokoliv náznaku emocí prohlížel.

KAZUI - TÁBOR
Kazui probudil matčin hlas. Vlčice otevřela jedno oko. "Hm?" zamumlala potichu, potom otevřela i druhé oko a vstala. "Co se děje? Udělala jsem něco?" optala se vlčka, ještě naprosto rozespalá, se zalepenýma očima. Po maličké chvíli se začala rozhlížet a trvalo to, než jí došlo, kde se nacházela.
RavenGája
RavenGája
Počet příspěvků : 584
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 2 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 6:55 pm
Tristan
Tábor 
Rozhlédl jsem se po Táboře. Jediného koho jsem zahlédl byl ten okřídlený moula Fantomas, či jak se jmenoval, a dále Naiome. Co bych asi tak mohl dělat? zabručím si v duchu. Vskutku mě napadlo, že bych mohl zkusit pohledat nějaké ty nezvané hosty jakožto správný smeččan, ale jak se zdálo, tak se o tohle již postaral ten zjizvený fantom. Zastříhám ušima a zaměřím pozornost na Naiome, která očividně plnila Alfovské povinnosti. Nechtěl jsem ji rušit, ale skutečně jsem potřeboval nějaké rozptýlení po takové dlouhé době. "Zdravím Naiome." povím uctivě a skloním hlavu. "Není tu něco s čím bych mohl pomoci?" optám se a zůstanu stát před její jeskynní čekající na rozkazy. 
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 2 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 7:01 pm
FANTOMAS
Flameove Skaly-Hranice
Prcek očividne nemal síl lenže s týmto som nerátal. Zábleskom sa objavil divný dvojnohý drak a vyletel s mojim sokom do oblakov. ,,Len si zdrhaj ty zbabelec!" vyštekol som a obrátil som sa k hraniciam, lebo môj ňufák zacítil votrelcov. Netrvalo dlho a priletel som za nimi (Keepa "Tareso" BloodyTear a Lawless)
Lawless
Lawless
Počet příspěvků : 145
Datum registrace : 22. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Nor'ri

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 2 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 7:20 pm
• HRANICE •
Hyde se zazubil na Keepovu reakci, ale i tak se pomalu rozešel za ním, se svým šálem v pohotovosti. Než však vlk stihl odpovědět, v hlavě se jim ozvala jednoduchá věta. Flame byl fuč. Lawless sledoval, jak se Keepa kamsi rozeběhl, a ihned se začal řítit za ním. "Hah, Flame tu není? A co teď, hm?" Zavolal za Keepou, ale i když se snažil znít vlček pobaveně, znělo to lehce nervózně. Jak by taky ne - mohlo to znamenat, že jsou nahraní. Keepa doběhl jakousi vlčici, možná onu, kterou slyšeli dříve v hlavě. Ne, určitě. Lawless mezitím zmerčil cosi letícího, co přistálo u nich. S na vlče dosti hlasitým zavrčením se prudce otočil, až odlétl sníh a ostrými konci své šály varovně šlehl směrem k vlkovi (Fantomovi). "A co ty chceš?" Přivřel oči, připravený hlídat bráchovi záda, snad kdyby to potřeboval, zatímco mluvil s vlčicí.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 2 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 7:24 pm
FANTOMAS
HRANICE
Pozrel som sa na mladého vlka čo sa prvý ozval. ,,Nič ja len ak nechcete do svorky tak môžte ísť haide ku sviťákom alebo ak chcete do svorky tak poďte za mnou, ja vás ta zavediem." povedal som a tváril som sa,  že ich nejdem zožrať. ,,Som posol Alfy Zeiss." dodal som aby ma brali vážne. Keby aj s dvoma nespratníkmi si poradím raz dva.
Asmia
Asmia
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 9
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 2 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 7:25 pm
NAIOME
tábor
"Zlatko, nič si nevyviedla. Poď von, nemôžem sa pozerať na to ako stále spíš." uškrnula sa a švihla chvostom. "Možno ti zadám ďaľšiu z úloh..." povedala tajomne a všla z jaskyne, kde zbadala Tristana. Na jeho poklonu kývla a uši dala k zátylku. "Pokiaľ viem, som tvoja nevlastná matka, ale tvoje slušné správanie si cením." povedala mu jednodcuho s chladným výrazom v tvári. "Bolo by fajn nájsť votrelcov ktorí sa pohybujú po území, Fantomas má krídla, rýchlo ich nájde, avšak sám to nemusí zvládnuť. Tak teda, bež." odpovedala mu na jeho otázku s jemným vycenením tesákov. Bola rada, že si vypýtal prácu, i keď ju mal už zadelenú ako Kappa. Priveďte aj Caelle... poslala Fantomasovi aj Tristanovi do hlavy myšlienku. Bolo to pomerne vyčerpávajúce posielať myšlienky tak na diaľku. Musela si sadnúť. Zároveň čakala na Kazui.
Cäelle
Cäelle
Počet příspěvků : 2245
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cäelle
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 2 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 7:27 pm
Hranice
Najednou se mě něco dotklo. Projela mnou vlna nové energie. Otevřela jsem oči a spatřila jsem malé bílé vlče. Posadila jsem se a vlče si prohlížela. Zjevně nebylo připravené na to, co se mu právě přihodilo. Tohle se mi obvykle nestávalo, ale byla jsem v situaci, kdy jsem potřebovala energii a tak jsem si ji vzala z prvního živého tvora, co se tu objevil. Vlče mělo zkrátka smůlu. "Tohle jsi dělat neměl", řekla jsem přísně.
Keepa
Keepa "Tareso" BloodyTear
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 24
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Biwa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 2 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 7:29 pm
Hranice
Keepa vydechl. "Počkej chvíli," zavrčel nakonec k vlkovi, "a pak s tebou půjdeme dobrovolně. Jsme děti Ambrosie, neteře a synovci Flamea di Diabolica, minulé alfy. Chci zjistit, kde je, a tahle o Flameovi asi něco ví. Mimo jiný chci vidět, jak vysoko se moje 'maminka' vypracovala," Keepa podal Fantomasovi všechny své důvody - kdyby vlk nechtěl vyslechnout, Keepa se nebál použít magii, nebo svou sílu, aby vlka porazil. Jakmile jím ale projela vlna poněkud vyčerpávající bolesti, Keepa klesl do sněhu. Na bolest byl navyknutý od prvních dnů, až do dnů nynějších. "Je ti líp? Co víš o mém strýci?"

KAZUI
Kazu se pousmála a vyklusala za Naiome. "Dobře, mami," zašklebila se na vlka, jež byl později nazvaný Naiominým nevlastním potomkem. Uh? I já se ti mám klanět? mírně zmatená vlčka poslala myšlenku k Naiome - tedy, neposlala, ale věděla, že Naiome si její myšlenku přečte. Teda, doufala v to.
Lawless
Lawless
Počet příspěvků : 145
Datum registrace : 22. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Nor'ri

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 2 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 7:33 pm
• HRANICE •
Hyde tiše zavrčel. Při slově sviťák mu přeběhl znechucený mráz po zádech a nechal po sobě naježenou srst. Ohrnul pysky, ne však vyloženě v náznaku agrese. Pohledem těkl za zbytkem svých sourozenců a poodstoupil, lehce přikrčený s šálem v pohotovosti. Nechal to však na Keepovi, i když Okřídlený se mu nezamlouval. Vysoké ego hluboko uvnitř Hydea mu totiž říkalo, že takhle s ním mluvit nemohl - a že jediné, co by si vlk zasloužil by byl jeho rapír v krku. Přeci ale poté jen hrdě narovnal hlavu a obrátil se ke Keepovi, čekajíc, co dostane z vlčice.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 2 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 7:36 pm
FANTOMAS
HRANICE
,,Váš strýko Flame, pokiaľ si dobre pamätám, odišiel aj s druhou Alfou bulteriérom Tosarom preč a svorku prenechal Sirah a svorku teraz však vedie vlčica menom Naiome. Vaša matka, teda ako viem, je Beta svorky." povedal som bielemu vlkovi na jeho otázky. Nevadilo mi vykladať o histórií a tak ďalej. Druhý vlk, zrejme jeho brat na mňa nenávistne civel.
Befyriel
Befyriel
Počet příspěvků : 151
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Nor'ri

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 2 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 7:38 pm
HRANICE
Následovala dál své bratry dokud k ní a Daihelovi nepřiskočil Hyde se svým úlovkem. Překvapeně na něj koukla když malá vysátá myš dopadla k jejich tlapám, chvíli přemýšlela jestli má bratra natolik ráda aby mu jídlo nechala ale nakonec ho přecejenom přesunula tlapou blíž k němu a odvrátila pohled aby ji to nelákalo. To už Hyde oznamoval že je zahlédl nějaký čumil, cukla sebou a pohledem vyhledala toho narušitele. Ten vypadá vážně vtipně. Uchechtla se v mysli, to už ale u něj stál Keepa, věděla že je silný avšak o teleportaci nevěděla tudíž ji to poměrně překvapilo. ,,Jdem za nimi." Řekla k bratrovi co právě snědl myš a vydala se ladným krokem k tomu vlkovi. Náhle ji hlavou otřásl hlas, cizí který mluvil o vlkovi kterým byl její bratr Keepa tak posedlý. Vydechla a už už chtěla něco k němu říct, ten byl ale moc zaněprázdněný pobíháním všude kolem. Sedla si tedy do studeného sněhu a ocas obtočila kolem tlap. Když se za ním rozběhl i Hyde, protočila očima a také se za nima vydala přičemž neustále pohledem hlídala poslední dva bratry. Furt se honíme za něčím co tady ani není. Fakt super. Že já se na to nevykašlu! Nadávala v mysli, představa že by se sem tahali zbytečně ji děsila a štvala zároveň. Zastavila až u Hydea a Keepa, tázavě na ně pohlédla. Vlčice se nezdála moc dobře naladěná, narozdíl od vlka opodál. Nějakej chytrej ne? Koukla kriticky na okřídlence, nezdál se ji, neměla z něj dobrý pocit. Překvapeně zamrkala a přikrčila se když se Keepa svalil do sněhu, málem ji až z tlamy uniklo zavrčení.


Naposledy upravil Befyriel d'A. Diabolica dne Tue Dec 27, 2016 7:41 pm, celkově upraveno 1 krát
RavenGája
RavenGája
Počet příspěvků : 584
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 2 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 7:38 pm
Tristan
Tábor - Hranice
Kývnu. Věděl jsem, že je to má adoptivní matka - na to bych nikdy nezapomněl. I teď jsem ji byl vděčný a co dlužný a právě proto u mě měla ještě větší respekt. Olíznu si tlamu a na její rozkaz přikývnu. "Jakoby se už stalo." odpovím s tajemným úšklebkem a kývnu hlavou na rozloučenou. Byl jsem ji vděčný, že respektovala to, že jsem zatím neovládal svá křídla. Měl bych se to konečně naučit... zavrčím v duchu. Pohledem ještě sjedu příchozí vlčku, která se očividně stala dalším členem naší rodiny. Jakmile mi v hlavě zarezonuje její další přání, tak stisknu čelisti. Věděl jsem, že je Caelle její dcera avšak nikdy jsem ji neviděl. Pokud bude po Naiome, tak to s ní nebude asi lehké... odfrknu si v duchu. Začenichám do vzduchu a vydám se po celkem čerstvě stopě, která směřovala k hranicím.
Sponsored content

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 2 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru