Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

+63
Maura Lila
Dawano
Varox
Ragnarok
Jack Ian Snart
Fantomas
Gwen
Cäelle
Dixon Dead Demon
Terentina Prima
Man'yak
Remington
Demon
Tamara
Aletosu Nanaeri
Rue Shawty
Libra Feu
Manon
Akiru
Caendore
Mook
Leffay
Haske
Hotaru
Stellar Shine
Zanyzyn
Maysie
Zabini Tsuri FK
Tenebris
Sanito Uchiha
Vinteren da Dårlig
Dračí Potomek
Naiome
Haymitch Fireshadow
Darkness
Angie
RitaGája
Destiny
Drak Osudu
Tristan
Lavaris
Miroki
Asuna
Zess
Asmia
Yllin
RavenGája
Reel Arashi
Sorrin de Avec
Riteru
Befyriel
Keepa "Tareso" BloodyTear
Lawless
Kano
IceMoon Majakki
Dysnomia Krigare
Sackal Erain
Desert Rose
Crystal
Akit
Nox
Noemie
Admin
67 posters
Goto down
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Mar 18, 2017 5:57 pm
Kj
Zastrčila jsem své čepele. Byla jsem ráda, že neútočí. No, vidíš, vše jde po dobré m. Pověz mi prosím něco o té tvoji smečce miláčku. Použila jsem slovo miláček, i když to nebyla holka, zvláštní. Drze jsem na něho pohlédla. Postavila jsm se do postoje, kterým jsem chtěla říct. Že si má mě vážit.
Stellar Shine
Stellar Shine
Počet příspěvků : 86
Datum registrace : 06. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Stellar Shine Von Elcryse
Postavení ve smečce: Beta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Mar 18, 2017 7:06 pm
Tabor

Prižmúrim oči a ostro sa pozriem na vlka ktorý sa mi predstavil ako Ragnarok. ,,Zvláštne. Aká to zhoda náhod. Už si druhý Ragnarok, ktorého poznávam. Vidíš tamtoho vlka vzadu omotaného reťazami? Tak to je on." Poviem ostrým hlasom. ,,Takže, láskavo, keď sa ťa slušne opýtam. Tak očakávam aj slušnú a pravdivú odpoveď." Kladie dôraz na slovíčko pravdivú. Prepichne ho výhružným pohľadom. ,,Takže?"
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Mar 18, 2017 8:39 pm
Tabor
Oboc mi vyjelo az v soku o par milimetru nahoru. Pohledl jsem na vlka od ktereho predtim prisla ona myslenka. Oci se mi stahli do uzke sterbyni a usi se utocne stahly dozadu. "me jmeno... je Ragnarok" reknu znovu a ze se nerad opakuji. Citim jak patron ve me zuri a busi se do hrudi a rve kolem *klid Pohromo* zazubim se v duchu klidne protoze protentokrat jsem zustal klidny ja. Jelikoz patron neni zvykli na prezdivk a navic - pohromo vzdy rika me tohle ho doslova uzemnilo. Pohlednu Ragnarokovi do oci. Postavom se a utocne zvednu ocas nahoru. Kolem oci se odlupuje kuze se srsti a od nohou se tez rozpada jako lupy a me telo se meni kamen "A jestlize je jeho jmeno Ragnarok... reknu a v tu chvili me telo opadne cele a kuze jako snih se srsti dopadne na zem a ja zůstanu jen jako kamen. Muj hlas se zmeni v hrmivy hromovy kteremu je pomerne spatne rozumnet presto jak je hrubi a dodal jsem "at mu dela cest, &jako Ja!" zahrmim
Ragnarok
Ragnarok
Počet příspěvků : 488
Datum registrace : 10. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Mar 18, 2017 9:23 pm
Tábor

Po chvíli pozorovania, sa aj oni otočili mojím smerom. Ale neznervóznel som. Pozeral som sa pečlivo na nich. Začínal som byť už stuhli, a tak som so narovnal. Roztiahol svoje krídla ale aj naspäť zložil. Pritom moje reťazi sa ozývali. Hrali svoju obyčajnú hudbu. Potom som ale započul čo vravela Stell. Chcel som si trénovať mágiu, ale nechcel som aby vedeli tí príchodzí čo ovládam. Ale nakoniec som aj tak išiel ju trénovať.

Trening mágie: 4/10

Pozrel som na korisť, skôr to čo z nej zostalo. zobral som si znej spodnú časť tela, ktorá bola len kostra. Svojou mysľou som začal ovládať reťaze. Tie som nasmeroval tak, aby omotali kostru predomnou. Keď bola celá omotaná reťazami, tak som začal reťaze sťahovať. Pod tím tlakom začala kostra praskať. Ten zvuk sa mi páčil. Ešte dlho som sťahoval reťaze, až nakoniec praskanie kostí skončilo. Keď som uvoľnil zovretie reťazov, tak začali padať úlomky kostry. Na zemi zostala kôpka ostrých kostí, a niektoré ešte v reťaziach. Prestal som už myslieť na reťaze a tí mi pomaly padli zasa k telu.

Po treningu


Na chvíľu som si sadol, aby som nabral sily. Pozrel som sa na zvyšok koristi, a potom zasa na tích vlkov. Započul som každé jeho slovo. Ale keď som uvidel že vypadá inak, tak ma to zaujalo. Rozhodol som sa že sa nanich pôjdem z blízka pozrieť. A tak som išiel. Každým krokom čo som spravil, moja reťaz hrala svoju hudbu. Nakoniec som zastavil kúsok od Stell, a zaryl drápy do zeme. Bol som si tak istotnejší. ,,Ja svojmu menu robím česť." Povedal som, a pozoroval ich
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Mar 18, 2017 9:36 pm
Tabor
Zelezo. Retezy. Alespon to jsem z jeho magie rozpoznal. Najednu stranu byl hloupi ze ted unavoval svou mysl i telo hranim si s magii. Mel ho cekat velice unavujici boj se mnou ale me to akorad pripomohlo tak proc se tim zdrzovat, ze? Sleduji jak vlk dosel az k nam a dal jej pozoruji. Popravde nemam rad zbytecny zdrzovani. "jestlize mluvis pravdu tak mi to dokat" reknu s plapolavym pohledem do jeho oci. Hodim hlavou a kuze Tonaly z meho tela odletne. Dopadne o kus dal - nechci preci aby se nejak poskodil. Sleduji telo Ragnaroka a premyslim jakym cinem si on zaslouzul nosit sve jmeno.
Gwen
Gwen
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Mar 18, 2017 9:37 pm
Tábor
Již nějakou chvíli jsem nepřemýšlela nad těmi zbytečnostmi a pozorovala příchozího vlka s vlčicí. Nenápadně jsem se k nim přiblížila, ošem jsem nešla až k nim. "Viděla" jsem i Ragnaroka, který došel až k nim a promluvil. Pohrdavě jsem se zasmála a přistoupila k nim. "Čest? Čest?! Pokládáš za čest snad svazování vlčic řetězi? Nebo snad lovení jak nějaký psychopatický maniak? Pokládáš tohle za čest?", zachechtala jsem se. Jo, možná mi přinesl srnu, ale tohle mu jen tak nezapomenu. To se nezapomíná! Tady máš pomstu od slepé vlčice!
Cäelle
Cäelle
Počet příspěvků : 2245
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cäelle
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Mar 18, 2017 9:59 pm
Tábor
"Ano to máme. Trochu mi vadí, že Naiome adoptuje každé druhé vlče co potká. Nepovažuju tahle vlčata za své sourozence. Nemají se mnou nic společného. Třeba tohle," řekla jsem a kývla směrem k Man'yakovi. "Tohle je nejnovější přírůstek naší rodiny. Neznám ani jeho jméno a popravě o to ani nestojím. Mám jen pět sourozenců a tak to taky zůstane. I když jich brzy zase bude oficiálně víc." řekla jsem se smutným úsměvem. S Dixonem jsem mluvila naprosto otevřeně, byl mi dost sympatický. Přirozeně jsem mu důvěřovala."Určitě tu někde je. Bude mít určitě radost z tvého návratu." Při jeho poslední větě se opět usmála. Přesně tohle jsem potřebovala slyšet. Konečně někdo, kdo schvaluje můj záměr.
Stellar Shine
Stellar Shine
Počet příspěvků : 86
Datum registrace : 06. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Stellar Shine Von Elcryse
Postavení ve smečce: Beta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Mar 18, 2017 10:13 pm
Tabor

Nakoniec sa uškrnula. ,,No v tom prípade sa tým nebudeme zaťažovať...Avšak je to tvoje jediné meno? Alebo len časť mena?" Spýtala sa avšak úškrn bol chladný. No nato sa ozval prvý Ragnarok a celá konverzácia bola razom zabudnutá. Netrápilo ju to. Pozerala na oboch, no svoje miesto pred jaskyňou neopustila. V pripade potreby bola pripravená zakročiť
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Mar 18, 2017 10:42 pm
Naiome -Jaskyňa Álf.
Spozornela. keď Remington začal rozprávať. "Myslela som, že sa na to spýtaš." uškrnula sa a pomaly sa posadila. "K rodine som mala vždy silný vzťah. Odmala. Hlavne s matkou. Otec nás zradil a ja som nikdy nechcela byť ako on a ani nechcem. Potom, čo ma opustil bývalý partner, adoptovala som si vĺčatá, ktoré mali podľa môjho úsudku potenciál. Vychovala som z nich silných vlkov verných svorke. Sú to bojovníci a zabijaci. Presne takí vlci akí by mali byť. Aj keď, je pravda, že som si niektoré adoptovala aj počas partnerstva s bývalým partnerom. Je to zložité. Beriem ich ako vlastné a aj tak ich vychovávam. " pozrela na Remingtona a dala uši k zátylku. Chvíľku mu nechala aby všetky informácie spracoval. "Manyak a Kazui sú silní vlci, ktorí budu verní. Verím v nich. Takže, áno, rodinu mám v celku početnú." pri poslednej vete sa zubato usmiala. Hodila naň nevinný pohľad. "Nemusíš ich brať za vlastné, stačí ak budeš brať za vlastné len tie tvoje." uškrnula sa a tlamou mu drgla do tej jeho. Bola rada, že sa o toto zaujímal. William sa jej ani nespýtal. Do ňufáka jej udrel známy no aj neznámy pach. Pozrela Removi za rameno. Povinnosti. pretočila očami a s ušami pritisnutými na zátylku. Bola čím ďalej unavenejšia z jej tehotenstva. Opatrne sa postavila a olízala Removi ňufák. "Zachvíľku sa vrátim. Ak chceš, poď somnou." zaškerila sa a pomalými krokmi prikráčala k východu z ich priestrannej jaskyne. Svetlo dopadlo na jej čierny kožuch a ona sa rozhliadla po okolí. Očami si to nasmerovala na vlčicu jej neznámu. Od znechutenia prikrčila ňufák. Pohľad prehodila na Ragnaroka a postavu z kameňa. Varox? poslala vlkovi myšlienku. Poznala jeho mágiu, ale vlk nikdy nevie, na koho natrafí. Dúfala, že to je on. Hlavu naklonila na Stellar či jej vysvetlí situáciu. Pomaličky dokráčala bližšie k nim s tlmeným vrčaním. Tehotenstvo malo viac nevýhod. A jedna z hlavných pre Naiome bolo nebojovať. To musel zastúpiť jej partner, či vyššie postavení vlci. "Čo sa to tu dej?!" zavrčala dostatočne nahlas. Očami preskakovala z vlka na vlka. Čakala, že jej to niekto vysvetlí. Ona tu mala moc nad ich životmi.  Chvost mala v úrovni jej tela. Pravda, Naiome musela teraz vyzerať ako nas*aná chlupatá a silná gulička. ( Very Happy )
Dixon Dead Demon
Dixon Dead Demon
Počet příspěvků : 21
Datum registrace : 06. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Stellar Shine Von Elcryse
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Mar 18, 2017 10:53 pm
Za Stellar

Tabor

Sedela a pozorne sledovala vyvíjajúcu sa situáciu. Bola vcelku zvedavá, ako sa to vyvinie. Avšak, v prvom rade bola pripravená pomôcť členovi svorky. Svorka a jej členovia bola pre ňu priorita. Srsť na zátylku sa jej zježila. Naiome sa blížila. Ako na zavolanie Naiome, dosť guľatá Naiome, vykráčala z jaskyne. ,,Tuto vlk, predstavil sa ako Ragnarok, prišiel aj s jeho spoločníčkou za tebou. Vyhľadavaju tvoju pritomnosť. Problémy nerobili. Avšak, zjavne tu máme dvoch menovcov takže si chcú pravdepodobne navzájom dokázať, kto je viac hodný svojho mena a či ho nosí s hrdosťou....Pf, samci...A že my samice sme problémové..." Podráždene si odfŕkla a snažila sa objasniť situáciu.
Dixon Dead Demon
Dixon Dead Demon
Počet příspěvků : 21
Datum registrace : 06. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Stellar Shine Von Elcryse
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Mar 18, 2017 11:04 pm
Tabor

Pozorne počúval slová svojej staršej sestry. Považoval ju za inteligentnú vlčicu. Bola mu sympatická. ,,No povedzme si, nikto nie je dokonalý...Avšak každý má právo na svoj vlastný názor. Ďakujem ti, že si ku mne tak otvorená. Veľmi si toho cením." Usmial sa na ňu hrejivo. Keď spomenula najnovší adoptovaný príspevok do našej "rodiny" pozrel sa naň. Bolo to to "monštrum" ktoré Gwen spomínala. Povzdychol si a znova sa pozrel na Cäelle. ,,No jedno však musíme uznať. Matka si teda vie vybrať." Uškrnul som sa a jemne som sa snažil odľahčiť situáciu. Spomenula môj návrat. Trocha sa zapýril. ,,Dúfam, dúfam že bude mať radosť. Bol som dlho preč. Dlhšie než som očakával. Avšak som dospelý vlk a mám právo viesť svoj život tak, ako chcem ja. O mojom odchode bola informovaná. Vedela o ňom. Sľúbil som jej, že sa vrátim. A tu som." Nesmelo sa usmial. ,,Som rád, že som sa vrátil. Lebo nemám späť len svoju matku a rodnú svorku, ale zjavne aj staršiu sestru." Žmurkol som na ňu.
Ragnarok
Ragnarok
Počet příspěvků : 488
Datum registrace : 10. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Mar 18, 2017 11:07 pm
Tábor

Nemal som si cvičiť mágiu napadlo ma to. Podľa toho ma asi vyzval na súboj. Ale nechcel som porušiť už pravidla kvôli tomu že som to u alfy mal nahlé. Urobil som krok dozadu. Ale bol som pripravení na jeho reakcie. Otočil som sa na Gwen a povedal. ,,Za to čo sa stalo tebe môžes ti sama tak radšej drž tlamu." Ale potom som započul Alfy hlas, a pozrel sa tím smerom. Stála tam alfa, hneď ako som ju uvidel, tak som sa rýchlo poklonil. Až k zemi. Medzi tým to niekto asi vysvetlil.
avatar
Remington
Počet příspěvků : 105
Datum registrace : 08. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Caendore
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Mar 18, 2017 11:26 pm
Doupě Naiome
Trochu se pousmál, když začala bez nějakých námitek či zdlouhavého okecávání kolem. Samozřejmě, že si všiml jakou slabost vůči vlčatům zřejmě má, chovala se k nim lépe jak k ostatním, chápavěji a méně nepřátelsky. Nakonec lehce přikývl, když dořekla první část. On sám sice nikdy moc netoužil po velké rodině, už partnerství se mu mnohdy zdálo dost a i z přicházejících vlčat měl trochu sklíčené pocity, nedokázal si sebe představit v roli rodiče. Její poslední slova ho ale naprosto uklidnila, jelikož už jenom naučit se všechna jejich jména by bylo pro něj zřejmě utrpení. ,,Skvěle, takže tohle máme z krku." Pronesl spokojeně a poté si olízl čenich. ,,A teď..." Natáhl se k ní a olízl ji na krku, chtěl si užít tu chvíli s ní, když už si ji po takové době opět získal jenom pro sebe. Jako zákon schválnosti se ale vše během chvíle zase zbořilo a z venku se začaly ozívat hlasy vlků. Vydechl otráveně a odtáhl se od své partnerky zklamaně. ,,Měla bys odpočívat." Procedil skrz zuby, nechápal to jak ji furt potřebovali, to byli tak nesamostatní? Od čeho tu byly posty? Nakonec ale i přesto přikývl na její slova a vyšel těsně za ní ven, přece by ji nenechal jít samotnou, obvzlášť když je březí. Zamračil se, jakmile zaslechl její ostré vrčení a změřil si pohledem oba dva vlky. Tupci.
Terentina Prima
Terentina Prima
Počet příspěvků : 68
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Terentina Prima
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sun Mar 19, 2017 9:23 am
Tábor
Šedočerná vlčice se pořád vykecávalas tím druhým vlkem o rodiných stazích. Z rozhovoru jsem pochopila, že má spoustu sourozenců, ale uznává jen ti biologické a ten vlk je jedním z nich. Nikdy jsem nechápala adoptování vlčat, vlče má buďto svojí rodinu, nebo žádnou, s obojím se dá žít.
Gwen
Gwen
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sun Mar 19, 2017 10:45 am
Tábor
Jelikož přišla Alfa, jen jsem se zle zaksichtila na Ragnaroka. Vyřídíme si to později! Pomyslela jsem si jen tak a věnovala Alfě hlubokou poklonu, při níž jsem pokrčila i přední nohy. Zatímco Stellar vysvětlovala Alfě, co se tu děje, jsem špitla Ragnarokovým směrem: "Heh, nemusel jsi být tak agresivní! A navíc jsi chtěl ublížit Tsuri! Vlčeti!", on to byl spíš takový ten 'hlasitý šepot'. "Navíc bychom se měli zrovna my dva klidit pryč, páč s toudle situací nemáme nic společnýho!", sykla jsem opět Ragnarokovým směrem a stále skloněná vycouvala pryč, kde jsem si dovolila vstát a pak zase sednout.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sun Mar 19, 2017 10:49 am
ASMIA - Tábor 
Čierny oheň bol silnejší, ako ten klasický. Dokázal napáchať oveľa viac škody, bolesti a takisto aj rýchlejšie zbĺknuť. Pozrela na Manyaka, ale to už pocítila na tvári pár kvapiek jeho krvi, pripomínajúce kyselinu. Automaticky zatvorila oči, aby sa jej tá kyselina do očí nedostala. Akonáhle pocítila tlak jeho láb, vytušila, čo zrejme bude nasledovať. Keď ju odsotil, Asmia sa zaryla drápmi do zeme a spravila tam pomerne hlboké čiary v hĺbke možno dva centimetre. Potriasla hlavou aby si mohla zo seba dostať tú krv. Potom bezpečne otvorila oči. Zazubila sa. Jej oči boli krvavo červené. Našťastie videla stále rovnako a na tvári cítila len malé štípkanie, keď sa dostala krv/kyselina na jej kožu. Potriasením hlavy mala však väčšinu preč. Nepremýšľala. Nápady sa v jej hlave rodili veľmi rýchlo a podľa toho aj konala. Šlo jej predsa o post! Privrela oči, pričom čierny plameň obkolesil Manyaka. Oheň bol v dostatočne veľkej výške, aby ho mladý vlk nedokázal preskočiť. A ak by skočil cez, je dosť možné, že by mäso z jeho tela postupne z popálenín opadlo. Nenechala mu tam príliš veľa priestoru, chcela ho mať v pasci. V jej pasci. A až potom bolo potrebné použiť silu. Zapotácala sa jej hlava, predsa len, teraz používala mágiu snáď naplno, ako len mohla. Aj keď sa snažila, bolesť hlavy sa snáď nedala ignorovať! Rozbehla sa dopredu, prešla cez plameň a zahryzla sa mladému vlkovi do ramena. Hlavou mykla zo strany na stranu a uskočila znova za oheň. Obehla ho, znova prešla cez plameň a tentokrát bolo jej cieľom mladého vlčka stehno.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sun Mar 19, 2017 11:02 am
Tábor
Keď jej Stellar vysvetlila, čo sa deje, Naiome spustila uši aj hlavu smerom dole a na boku tváre sa jej objavila veľká kapička potu. ( Very Happy ) "Prečo ja sa namáham." povedala si viac menej pre seba a znova sa vystrela do jej plnohodnotného hrdého postavenia s chladným výrazom. Uši dala k zátylku, ako ich nosila skoro vždy. Videla, že Ragnarok ustúpil. Ostrým pohľadom mu pozrela do očí. Poklonu brala ako samozrejmosť. Hlavu otočila na Gwen. "Čuš!" zavrčala jej smerom ostro. Hlavu znova otočila smerom k Ragnarokovi a Varoxovi. Hlavou naznačila Ragnarokovi, nech sa pakuje. "Varox. Dlho som ťa nevidela." dodala chladne, ale o čosi pokojnejšie, keď vedela, že to je on. Očami prešla na vlčicu, nemienila jej dávať priveľkú váhu. Tipovala, že to bude niekto možno z Kirigakure, odkiaľ Varox pochádza. Znova pozrela do očí kamennému vlkovi a čakala, kedy sa premení späť. Opatrne sa posadila kôli jej guľatej postave a jej typickým výrazom na nich hľadela. "Počula som, že ma zháňate." 
Man'yak
Man'yak
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 683
Datum registrace : 21. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sun Mar 19, 2017 12:21 pm
TÁBOR

Asmia byla chytrá, jak se Man'yak záhy přesvědčil. Nebyla zaslepená bojem a adrenalinem, ale dokázala si zachovat chladnou hlavu a stále řádně sledovat vzdáleně nepodstatné detaily, třeba jako kapičky jeho krve, a včas se kryla. Upřímně, normálně by se mu to zamlouvalo - přeci jen, takoví vlci byli mnohem zajímavější, než neinteligentní tanky, co se pouze hrnuly dopředu - ale nyní si nebyl jist, jestli to bylo vskutku tak dobré. Nakonec, byla jeho soupeř. Zajímavý soupeř, ale stále soupeř. Mladý vlk se tím ale nenechal vyvést z míry, nakonec, věřil, že má za sebou již horší soupeře.
Následně jej obklopil sloup černých plamenů, jaký předtím pohltil jeho tlapy. Automaticky couvl, ale vzápětí sykl, když se jeho zadní tlapa dostala moc blízko k plamenům. Nebyla to vyloženě bolest, za což děkoval Satanovi - zatímco ostatní trpěli v agónii, on si teprve bolesti začínal všímat, většinou ho takové věci jen svědily, štípaly nebo nepříjemně tahaly - ale stále věděl, že to může jeho fyzickému stavu uškodit. Plamen sežehl na malé části jeho tlapy kus srsti a udělalo se tam pár puchýřků. A tedy neměl co naplat, čekal. Nakonec, předpokládal, že Asmia není v magii v tak mladém věku ještě naprosto zběhlá, ani on nebyl, a něco takového tedy nedokázala udržet dlouho.
Stačilo to však, aby skočila do ohně a zakousla se mu do ramene. Vztekle zavrčel a ohnal se po ní na oplátku, ale to už byla pryč. Pohlédl na své zakrvácené rameno a zazubil se. Něco takového pravděpodobně ublížilo samotné vlčici víc, než jemu. Taková jeho magie už byla - nedokázal s ní udělat takové kreativní věci, jako Asmia, nedokázal nechat vzplanout oheň a pohltit jím vlka, ale když do něj někdo kousl, mohlo to být osudným. Okrajově doufal, že Asmia krev nepolkla, to by totiž taky nemusela přežít. A ani v tlamě jeho jedovatá krev nedělala žádné dobro - nepochyboval, že bude mít Asmia následující dny problémy s mluvou a přijímáním potravy, protože jeho krev dokázala, obzvláště v takovém množství a na tak jemném místě, jako je vnitřek tlamy, bez problémů naleptat kůži, tkáň i maso. Štěstí pro Asmiu jeho magie nebyla dostatečně vylepšená, aby to zanechalo ani v takovém množství trvalé následky - především šlo o tu bolest, kterou v okolí infekce dokázala vyvolat. Od bolesti až po paralizující agónii.
Následně jen stál a ostražitě čekal, neboť z ohně se dostat nemohl, ale Asmia jím dokázala viditelně bez problémů projít. A nepochyboval, že zkusí zaútočit opět. Vskutku, za chvíli vystartovala, pro změnu po jeho stehně. Man'yak se ze začátku nebránil, vyhovovalo mu, když na nej útočila fyzicky, protože tím vždy zranila i sama sebe. Zvláštní, že jí nestačila tlama plná jeho krve hned napoprvé a pokusila se o to znovu. Neuhnul jí, když se mu zakousla do tlapy a vystříkla další krev, ale rychle jí obmotal svůj úzký, zato velmi silný ocas kolem krku. Byl dost silný na to, aby uzvedl Man'yakovu vlastní váhu, nebo aby se s ním přitáhl na nějakou větev a vysel na ní jako netopýr, tak se ho rozhodl využít. Prudce trhl Asmiou směrem k zemi a začal ocas kolem jejího krku utahovat. Nevěděl, jestli by se mu mohlo povést jí začít škrtit, na druhou stranu, znepříjemnit jí dýchání snad dokázal. Prudce se otočil, načež si ku své nelibosti všiml, že na přední tlapu, na jejíž rameno Asmia zaútočila kulhá a záhy kousnutí Asmii oplatil, hezky pevně a přímo do zad, vpouštíc jí svůj omamný jed skrze sliny do těla, přičemž trhal hlavou ze strany na stranu aby způsobil co největší zraněí. On sám začínal být díky ztrátě krve unavený, což byla ohromná nevýhoda, tak chtěl, aby tu samou přenesl i na svou soupeřku. Nepochyboval, že každou chvíli začně vidět rozmazaně a v předních končetinách se začal objevovat již očekávaný třas.
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sun Mar 19, 2017 2:44 pm
tábor
sleduji jak se vlci zdržují kolem a viditelně přitahujeme pozornost, no vůbec mi to nevadilo. klidně ať vidí jak jej roznesu na tlapách. Když pak ale přišla slepá vlčice a Ragnarok se na ní rozkřik. přišlo mi to ubohé ječet na vlčici která je slepá. svazová? nepřipomíná ti to neco... hehehe provokuje patrona já jen v duchu protočím panenkama ale nikdo to nevidí, jak jinak na mých očí že. Když se pak ale ozve Stellar, která se k mé nepříjemnosti ještě nepředstavila, tedy aspoň myslím, nějak jsem to nejspíše nepobral, a nakonec dorazí zavalitá Naiome jako by to ve mě vyvolalo zajímavý pocit něžnosti. ale tak tam hluboko. Snad ani nikdo s magií pocitů by to nepoznal. kdyby jí neměl na 10 lvl. Pohlédnu na Nai a nenuceně se usměji. (wow zázrak užijte si ho!!! =D úsměv Varoxe může vidět i obyčejný vlk) Zvedne obočí a přejede její zavalité, v tomto případě dost roztomilé bříško. No nepovídejte bohové, Naiome je kulička... rád tě zase vidím, Naiome, je mi ctí pokloním lehce hlavou a úsměv mezitím zmizí. Její kulaté bříško je více než miloučké myslíš že je měkké? pošeptám v duchu patronovi který jen pokrčí rameny. Pak pohlédnu na "Ragnaroka" který se div neválí na zemi. Eh... jak ubohé. Takhle jsme se neválel ani před Asunou. Ta si zaslouží hrdou poklonu ne takovouhle.. eh ubohou. Kdybych byl zlomyslný asi bych udělal zvuk podobný zvracení. pohled se mi přesune na vlky kolem a pak nakonec na Naiome.
Kreatura hnědého vlka který jí stál po boku a dosti nezdvořile se obořil nadávkou "tupci" kolem sebe jen zavinila že se na něj dost nepřátelsky podíval a myšlenkou kterou mu poslal mu jasně dal najevo, že tohle už se opakovat jeho směrem nikdy nemá Ještě jednou mi řekneš něco podobného a nedopadne to s tebou dobře, ovšem budu brát za tvé plus že Naiome stojíš po boku a proto je toto pouze první upozornění... střihnu uchem a pohled opět sklonil do očí Nai.
když jsem koutkem ucha ale zaslechl hlas Gwen, musel jsem se svým hřmivým hlasem ozvat "Myslím že on s touto potyčkou má více než jen trochu společného, tato kreatura která se dovoluje nazývat "Ragnarok" si své jméno nezaslouží, což ovšem chci brzy všem dokázat protože na tomto území je pouze jeden Ragnarok...." zavrčím jejich směrem a dál hrdě stojím i za přítomnosti pravděpodobně obou alf. Nai byla ... asi přítelkyně? blízká známá? a hrdost má i její nemusela být poškozena mým mírným skloněním hlavy a mrknutím na důkaz úcty, sobě rovné... s tou její.
jeho koutkem oka ovšem zpozoroval i dosti zábavný souboj. Bylo příjemné být zde. vlci tu bojovaly o hrdost - o post. Popravdě to mu bylo na výsost blízké. Oba vlci bojovaly na jeho poměry příjemně ale zdlouhavě. On měl rád rychle vyřešené boje. pokud ovšem délka nebyla cílem toho boje. to bylo zase něco jiného.
Když však ale jeho jméno vyslovila Nai nahlas bral to za zradu. "NIKDY!" jeho krk se zavalil rudým žárem a kusy uhlíčků mu odlétly od tlamy místo slin jak vyprsknul "Mi tak už neříkej nahlas!" jeho očí žhnuly oba rudě a div jí nevypálil do srsti díru. Nikdy Naiome už nikdy! dodal a skoro až pohrytý kamenýma jehlema z jeho orbu se ježil jak zuřil, ovšem..... měl dost soudnosti aby těhotné a jeho blízce známé vlčici nic neudělal. nikdy... špitl a bylo v tom cítit skoro až žádost, kterou poté vystřídala upřímná žádost prosím. nejsem Varox.. nejsem a nebudu... nesmím... nejsme Varox! neříkej mi tak, není to jméno které by... bylo čestné, silné a hlubokomyslné.... řekl a zavřel oči. uklidnil se v mžiku tak jak se rozzuřil. jeho tvář pobledla až vychladla úplně. "Mé jméno je Ragnarok, Naiome, tak to respektuj." řeknu a pohlédnu jí do očí svěřil jsem se ti... tak doufám že toho nemusím litovat řekne znovu a pohlédne jí zhluboka do očí neublížím ti, ani v blízké době, nejsem ubožák a ty jsi březí, což ti mimochodem sluší, ale chci aby si respektovala mé přání... dořekl a hleděl dál zpříma alfě do očí.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sun Mar 19, 2017 3:01 pm
Tábor
Naiome Varoxove správanie nerozhodilo. Naklonila hlavu jemne na stranu. Vždy si sa mi predstavoval takto. Narodil si sa tak. Iní ťa možno poznajú hlavne pod Ragnarokom, ale ty si pre mňa Varox Ragnarok. Ale ak chceš. Môžem ti teda toto jedno prianie splniť, Ragnarok.  poslala mu myšlienku a podvihla jeden kútik tlamy. "Zháňali ste ma." zopakovala znova. Naozaj Naiome nemohlo v tomto stave rozhodiť už nič. Ona sa nesmela hnevať, hýbať, behať, skákať natož bojovať. Preto bola chladná ako kameň a keď sa naozaj naštvala pridali sa k tomu aj hormóny, čož bolo asi aj horšie, akoby Naiome nebola v druhom stave. Dívala sa Varoxovi do očí s chladným výrazom. Myšlienku k Remingtonovi ignorovala. Momentálne ona tu riadila na jej území jeho život. "Takže, chceli ste mi sem prísť niečo povedať, alebo si sa po dlhej dobre vrátil?" spýtala sa ho dostatočne nahlas pevným hlasom. Musela si presadnúť, keďže jej vlastná váha z brucha jej začala byť pomerne nepohodlná a nepríjemná. Z tehotenstva bola nervózna. A áno, som kulička. poslala mu znova myšlienku. Ďalej na oboch hľadela, že čo z nich vypadne. Musela si ísť ľahnúť, inak by to na dnes už nedávala. Preto nemala príliš času.
Sponsored content

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru