Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

+63
Haske
Telantes
Kay Mayen
Minor Animus
Toshiro
Jack Ian Snart
Ahria
Riteru
Rias
Diego [Alfa]
Eito
Dix de Mal
Cäelle
Aysu Telcontar
Argdem Telcontar
Saura
Yungul
Ose Arashi FK
Traure
Maysie
Sauron Gorthaur
Arian
Omega
Räqo Contrariorum
Zechariah
Drak Přírody
Varox
Aragorn Elessar Telcontar
Zemaris Del Bianci
Yllin
Ghost
Demon
Tenebris
Drak Osudu
Aetas Volito
Cairo
Asmia
Aresea VATC
Acheron BlackFire
Grafity
Haymitch Fireshadow
Dračí Potomek
Tristan
Northie de Hermes r.Gája
Naberius Erain Crowiere
Azrael Virentem
Easy
Saiko Aske
Emerithy de Mal
Velether
Dysnomia Krigare
Rain
Ra's Al Ghul
Itsaya
Olwë
Befyriel
Stellar Shine
Naiome
Nira
Gwen
Ragnarok
Leffay
Hotaru
67 posters
Goto down
Rain
Rain
Počet příspěvků : 185
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 6 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jan 07, 2018 6:11 pm
Hranice

Po chvíli začnu netrpělivě přecházet ze strany na stranu a celou dobu větřím. Nikde žádný pach, ani známka toho že je Draco poblíž. Čekala jsem dlouho, ale nechtěla jsem to vzdát, to ne. Najednou ucítíme pach krve. "Draco..." řeknu nahlas myšlenku. Rychle se roběhnu po pachu. Věděla jsem, že odchod nebude jako u ostatních smeček. Ale bude hodně bolestivý. Když dorazím k silnému pachu zpomalím. Slyšela jsem jeho dech, nic jiného. Nejspíš omdlel. Co mám dělat, co mám dělat? zamyslím se. Olíznutí mu tvář."Draco, vzbuď se! Prosím!" zažadoním a zakňučím. Byl zakrvácený. Hodně. Cítila jsem to. Lehnu si a strkání do něj čumákem.
Azrael Virentem
Azrael Virentem
Počet příspěvků : 1384
Datum registrace : 18. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 6 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jan 07, 2018 9:53 pm
Tábor
Potupeně a zahanbeně kráčel před Naiome. Co se stalo vlastně ani pořádně nechápal, ale věděl, že za to musí nést trest a byl připraven ho přijat v jakékoliv podobě. Stanul přímo před Naiome a už se nemínil ji ani klanět. "Jsem tu." Zavrčel a najednou stál hrdě. Ať už jej čekalo cokoliv, nelitoval toho a svůj trest hodlal přijat z úsměvem.
//Naiome má povolení Kaera zabít
Northie de Hermes r.Gája
Northie de Hermes r.Gája
Počet příspěvků : 206
Datum registrace : 10. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 6 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Mon Jan 08, 2018 10:02 am
Tábor
Zjažila som sa a pozrela som sa naokolo. Nováčikovia, pcha, taká chamraď. Dlho to nevydrží, smrdí to šteňacinou. Bleh. pomyslela som si a levino som švihla chvostom. Nováčikov som v láske nemala. Boli upišťaný, veľké huby, malé skutky, ale svorka musí z niečoho byť. Ten suchár Omega Draco, oblizla som si tesáky. Veď to mu len tak chýbalo. Tak mu treba, oblude jednej trojnohej. Zaslúžil si to. napadlo ma. Bola som neprajnou, ale s nováčikmi bude ešte len zábava. Ten Sauron? Dobre som zachytila jeho meno? Tak vyzeral odmeraný a taký hm... Neviem ako to pomenovať, ale podvný. Tá druhá čierna, bola utáraná až strach. jej meno som už aj zabudla.
Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 6 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Mon Jan 08, 2018 12:24 pm
TÁBOR > ASKLÉPIOS
Na slova, že mu zůstává post, se mu rozšířily zornice. Děkuji, toho gesta si nesmírně cením, pomyslel si, jelikož věděl, že jej jeho matka uslyší a hluboce se uklonil. Když se poté naroval, v jeho očích, ve kterých se ještě před chvílí zračilo něco, jako spokojenost, při Naiominých slovech potemnělo. "Takže jsem vskutku jenom já ze staré rodiny," zamračil se. Ano, otec již byl starý, to věděl. Však co mohlo vést Cäelle, jeho sestru, ke zradě? To si musel ještě někdy zjistit. Nebyl si jist, co si o tom má myslet, však prozatím se proti tomu obrnil. "Ne, schválně jsem sabotoval výcvik a byl jsem nehodný toho, kým jsem nyní. Dělala jsi pouze správně a tvrdá tlapka mi pomohla zmoudřet a vidět pravou postatu Temna. Jsem za to vděčný," řekl pevně. Bylo to jeho přesvědčení, že Naiome jej vychovala, jak nejlépe mohla. Doufám, že si později ještě promluvíme. Však prozatím tě nebudu zdržovat, bylo by to nejspíše hektické. Děkuji za tvůj čas, pomyslel si a znovu se uklonil, nyní však jak bylo hodno na Deltu a poodstoupil.
Ra's Al Ghul
Ra's Al Ghul
Počet příspěvků : 711
Datum registrace : 13. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 6 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Mon Jan 08, 2018 5:31 pm
Draco
Hranice
Draco pomalu otevřel oči,  trvalo chvíli, než přestal vidět rozmazaně. Pak uviděl Rain.,,Kapičko..." Vzdychl. Uvědomil si, co se právě teď stalo. Sice byl zraněný a bude se zotavovat týdny.  Ale podařilo se mu uniknout. Ani se nepokoušel vstát,  věděl,  že by to přineslo jenom bolesti.  Nechtěl moc mluvit, nebyl na to moc silný.  A tak tam jen ležel a díval se na Rain, a byl rád, že ho ona nevidí v tomto stavu.
Naberius Erain Crowiere
Naberius Erain Crowiere
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 50
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 6 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Mon Jan 08, 2018 6:42 pm
Tábor - Temný les
Koukání na vlčice jej však velice záhy omrzelo a nejspíše, kdyby v tom pokračoval, unudilo by ho k smrti, protože prakticky nic nedělaly, snad jen výjma toho, že něco mezi sebou prohodily a to bylo tak vše. On však neposlouchal, co si říkaly, netýkalo se ho to. Měl hlad a mrtvé maso jej vůbec nelákalo. Chtěl pocítit čerstvost ve svém hrdle, chtěl horkost tepající krve a pak polykat tu tekutinu. Proto vzrušením cukl svaly a rozešel se od skupiny vlků, kteří něco chtěli. Pohledem zavadil na zajímavě zbarveného vlka před Naiome. Její syn? Pomyslel si. Ano, mohl číst myšlenky poměrně excelentně, někdy však raději přemýšlel bez toho. Pohledem toho vlka pročísl od čenichu až po špičku ocasu a pak vykročil směr svůj cíl.
Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 6 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Mon Jan 08, 2018 8:12 pm
ASKLÉPIOS >> TÁBOR > TEMNÝ LES
Černomodrý vlk pootočil hlavu a všiml si jednoho vlka, který si to mířil pryč z tábora. Nejdříve byl překvapen jeho výskou. Vskutku se jednalo o obrovského vlka, snad dvakrát tak velkého, jako on sám. Asklépios se svou výškou okolo padesáti centimetrů se nejenže moc nepodobal mohutné a vysoké matce, dokonce byl menší než vlčice. Co než vlčice, byl menší než malé vlčice! Kdyby měl bojovat s vlkem o jeho velikosti, možná by mu stačilo Asklépia jen zalehnout nebo něco takového a to vyvolalo u syna Alfy závistivé píchnutí u srdce. Však toho, že mířil z tábora, hodlal využít. Nechtěl tu tlachat a rušit matku v jejích povinnostech, namísto toho se rozeběhl za trojbarevným vlkem.
"Vlku!" Zavolal na něj, když jej doběhl. Jeho jméno neznal, post také ne a stále se mu to zdálo zdvořilejší, než jej oslovil slovy 'hej ty'. "Žádám tě o obeznámení všech změn ve smečce a na území za posledníh pár let," dodal. Neznal vlkův post, mohl být omegou, ale také betou, nehodlal být tedy oprsklý ihned při prvních slovech a dodal hezky formální 'žádám', tak, aby měl vlk možnost odmítnout. V jeho slovech byl však stále rozkazovací podtón. Slabý, nenápadný, ale přesto tam byl.
Sauron Gorthaur
Sauron Gorthaur
Počet příspěvků : 232
Datum registrace : 20. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 6 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue Jan 09, 2018 8:33 am
Tábor
Oblizol som si pysky tenkým jazykom. Stál som pre Alfou temnej svorky a sledoval som ju nečitateľným pohľadom. Zrazu som začal vnímať myšlienky iných vlkov, rojili sa na mňa ako muchy. Začul som myšlienky mladej vlčice (Northie). Odfiltroval som si tie slová a už som bol zase v poriadku a sústredil som sa na Alfine slová. Beryfel bola únavná, tárala donekonečna ako verklík a išlo ma z nej poraziť, no čo, možno bude silná a ja si jej silu trochu požičiam, vycucnem jej energiu ako keď pavúk sosá z muchy. Nikto tu nevedel o  mojej mágií, teda zatiaľ nie a Tmavý vysokánsky vlk (velether) povedal, že nemáme nič vyvádzať keď sme votrelci. Rozhodol som sa to rešpektovať. Predsa len, kto vie. Možno tu objavím niekde toho Chodca, tak by som ho rád zabil a napil sa jeho krvi. Len pokojne Sauron. pomyslel som si.
Rain
Rain
Počet příspěvků : 185
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 6 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue Jan 09, 2018 2:24 pm
Hranice

Po chvíli Draco promluvil. Oddechnu si. Byl na živu, aspoň tak, ale jak moc byl zraněný? "Draco, potřebuješ pomoc?" zeptám se. Hlavně aby neumřel, to bylo hlavní. Přikryju ho svým křídlem aby neprochladnul. I když bylo jaro, pořád byla zima. Ale už ne taková. Čumákem hledám nějakou ránu. Když na nějakou narazím, olížu ji. Bylo fuk jestli v krvi byl jed nebo něco jiného. Jestli umře on, tak i já.
Ra's Al Ghul
Ra's Al Ghul
Počet příspěvků : 711
Datum registrace : 13. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 6 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue Jan 09, 2018 2:35 pm
Draco
Hranice
,,Ne, to je v pohod, budu v pořádku, hlavně se mě moc nedotýkej, kyselina není nejlepší věc, co chceš cítit. " Řekl pomalu Draco.,,Musíme odtud vypadnout co nejdřív." Dodal. V žádném případě nebyl schopen boje, ani rychlého útěku. Ale nenapadlo ho jak vypadnout.  Na velkou cestu ještě nebyl přilraven, vždyť skoro nebyl skoro schopen stát. Skoro všechny místa,  kde byl poraněn kyselinou znecitlevila, ale na některou ještě pálily.
Rain
Rain
Počet příspěvků : 185
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 6 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue Jan 09, 2018 2:47 pm
Hranice

Přestanu mu olizovat rány. Bylo to dost nechutné, asi to byla opravdu kyselina. "Kam? Do tvého doupěte je to daleko," řeknu. Pro mě ne, já bych tam v pohodě doletěla, ale Draco na tom byl zle. Sundám z něj křídlo a vstanu. Bylo mi ho líto. Já tu bolest zatím neznala, aspoň ne kyselinou.
Naberius Erain Crowiere
Naberius Erain Crowiere
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 50
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 6 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue Jan 09, 2018 4:12 pm
Témný les
Naberius byl opravdu velký, vlastně obrovský. Jestli totiž jejich Alfa Naiome byla větší než nadprůměrný vlk, on byl větší, než nadprůměrný vlk a též větší než Naiome. Tím si však nikdy netrápil hlavu. Nikdy toho ani nevyužíval, neboť neměl potřebu. Proč by měl poukazovat na sebe tím, že by srážel menší vlky na kolena? I když by to byl nejspíš moc krásný pohled. Nebyl však pln takových tužeb. Byl spíš přemýšlivý typ než ten, který se bezhlavě vrhá do propasti.
Zaslechl, jak jej někdo volá. Tedy ne přímo jmenovitě, nýbrž neosobně. Zastavil se a ohlédl na vlka. Byl drobný, a byl to ten vlk, který seděl před Naiome. Povytáhl obočí, uchechtl se a odpověděl: "Když se mnou udržíš krok, možná se něco dozvíš." Znovu se dal do pohybu.
Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 6 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue Jan 09, 2018 6:30 pm
ASKLÉPIOS >> TEMNÝ LES
Asklépiovi se při Naberiových slovech lehce rozšířili zorničky a přidal do kroku. "A proč nezpomalíš krok, když s tebou mluvíš, hm? To si vyprošuji!" Zafuněl. Ono to nebylo ani tolik proto, že by si vyžadoval větší respekt a formalitu při rozhovoru, i když se za to dal skutečný důvod moc hezky maskovat - každý krok trojbarevného vlka byl jako tři kroky Asklépiovi a to se mu opravdu nelíbilo. "Jmenuji se Asklépios Dead Demon a když už s tebou držím krok, co mi můžeš povědět o nedávných změnách?" Otázal se ho. Hlavu nesl vysoko ve vzduchu, hruď měl vypjatou, div nechodil po špičkách... no pocit méněcennosti způsobený jeho výškou z něj přímo sálal. Čím se vlk musí krmit, aby tak vyrostl? Zamračil se pro sebe. Třeba chroupal v dětství mrkev nebo něco podobného.
Haymitch Fireshadow
Haymitch Fireshadow
Počet příspěvků : 371
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 6 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jan 10, 2018 10:54 am
Draco
Hranice
,,Ne tam už nemůžem, je to moc blízko hranicím se Zeiss." Pověděl Draco. Jeho zranění ho bolela, ale jelikož už uplynul nějaký čas od té doby, bylo to lepší. Velmi pomalu se pokusil stát, bylo to namáhavé.  A hlavně cítil, že má něco zlomeného v hrudníku.  Když se mu podařilo vstát, sednul si a začal se rozhlížet po okolí.  Nikoho neviděl, to bylo dobré.
Naberius Erain Crowiere
Naberius Erain Crowiere
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 50
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 6 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jan 10, 2018 12:09 pm
Témný les
Pohlédl na vlka a uchechtl se. Byla legrační, reakce drobného vlka. Naberius se mu však nijak nevysmíva, nebyl v tom ani náznak posměchu, jakožto spíše pobavení. Nálada se mu pozvedla a lehce zpomalil. "Záleží od toho, jak dalece by ty změny měly sahat, do jak daleké minulosti. Co bys potřeboval slyšet?" Střihl uchem a ještě víc zvolnil. Teď už byli v lese, tak nemusel spěchat. "Čím? Nejlépe masem i s kostmi, kůží, chlupy nebo peřím, rybami a lesním ovocem. Zejména brusinky a borůvky jsou výborné na dobrou imunitu, alespoň myslím. A jinak mě těší..." Měl nutkání říci - maličký - což by vlka nejspíše nepotěšilo. "...Naberius Erain Crowiere, jméno mé."
Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 6 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jan 10, 2018 6:14 pm
ASKLÉPIOS > TEMNÝ LES
Na uchechtnutí zareagoval Asklépios okázalým protočením očí, však odpustil si všechny možné poznámky. Nakonec, nechtěl téma zavést na jeho nížku. "Ideálně od doby, co se má matka stala Alfou. Však není třeba podávat podrobné, chronologické informace. Upřednostnil bych stálé a aktuální změny týkající se území. Kupříkladu na hranicích jsem narazil na různé pasti. Kde všude jsou, jakého typu, kolik jich je a kde se nacházejí bezpečné cesty? Zároveň pokud nastala ještě nějaká, podobná změna, bylo by dobré o ní vědět," řekl vlk klidkým hlasem bez sebemenšího zaseknutí. Už jen to poukazovalo, že se jednalo o poměrně zkušeného řečníka. Někdy to bylo příhodné, na druhou stranu, poukazovalo to i na fakt, že byl vlk schopen vymluvit někomu díru do hlavy. Následující slova trojbarevného vlka Asklépios lehce znejistěl, což bylo postřehnutelné na cuknutí jeho svalů. "Má hlava je má hlava, myšlenky v ní patří mne," upozornil vlka naoko klidným hlasem, však uvniř cítil nepříjemný pocit. Nikdy nebylo hezké vědět, že se vám druhý může hrabat v hlavě. O to hůře, když šlo o Asklépiovi mnohdy nevšední myšlenkové pochody. Avšak když už se stalo, hodlal se toho vlk chytit. "Chmf, neřekl bych, že by mi už ládování se brusinkami mohlo pomoc, jsem na to moc starej. Ale představa, jak si vlk jako ty chodí do lesíčka trhat malinky a jahůdky je více jak úsměvná," uchechtl se směrem k vysokému, mohutnému vlkovi. Ale rozhodně by bylo zajímavé sehnat si vlče a cpát do něj ovoce, jak moc vyroste, třeba by to mohl zkusit. Anebo ne. Taky by ho mohl přerůst a nakonec zasednout nebo něco podobného. "Naberius. Těší mě asi tak, jak by strachbudícího Zeissana těšit mohlo," nadhodil rádoby ledabyle a poukázal tak na fakt, že vyhnanci se málokdy bratříčkovali. Občas to bylo hloupé, jindy to bylo skvělé, moci vlka odpálkovat bez jakýchkoli výčitek.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 6 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Jan 11, 2018 7:28 pm
Temne sa uškrnula na Befyriel. "A si si istá, že ti to bude vyhovovať...práve tu?" - pri posledných slovách zletma podvihla horné pysky a zúžili sa jej zrenice. Zatiaľ si nezískala Befyriel u nej dôveru. Však uvidí, ako to bude pokračovať. Pozrela na oboch vlkov. "Dobre teda. Vašou úlohou bude súboj medzi vami...dvoma. Využite svoje zručnosti naplno rovnako ako silu magickú. Ten, kto vyhrá nad súperom, získa post Kappy. Ten, ktorý prehrá dočasný post Omega, však bude musieť splniť skúšku znova, ktorú mu zadám. Bojujte ako vyhnanci. Tu na pravidlá sa nehráme." - odpovedala Naiome. "Poviem vám, kedy začnete. Zatiaľ premýšľajte ako dostať svôjho súpera na loaptky." - dodala a olízala si pysky. Vyskočila na jej jaskyňu. Uši mala pri zátylku, hrdo vystrená s vypnutou náprsenkou. Zadívala sa na Kaera, ktorý stál práve pred ňou.
/Nezabudni Nir, 5 príspevkov, sledujúci admin - Velether.
"Všimla som si, že poslednú dobu veľa vlkov porušilo naše zákony. Či to bol malý priestupok alebo väčší, vlka čaká trest. A o to viac, keď priestupok vykoná nová Kappa."- začala. Na Kaera prižmúrila oči. A preto,
tebe Kaer ako nedôveryhodného vlka a nerešpektujúceho udeľujem trest. Trest smrti.
- pomyslela si. Myšlienku dostal vlastne len Kaer. Zoskočila z jaskyne s chvostom dominantne vo výške a s chrapľavým vrčaním. Azurový pohľad sledoval vlka, zatiaľ čo podvihnutý pysk sa triasol pri každom zvuku vrčania. Skočila po ňom a prednými labami ho zvalila na chrbát. Drápy mu zaryla do ramien a dívala sa mu do očí. Pomerne ju to upokojovalo. Jej telo začala obklopovať čierna para, ktorá plnila svoju fuknciu v prípade potreby...
Azrael Virentem
Azrael Virentem
Počet příspěvků : 1384
Datum registrace : 18. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 6 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Jan 11, 2018 7:51 pm
Tábor
Čekal až si jej všimne. Když se tak stalo vyslechl si její slova, tak myšlenku věnovanou pouze jemu. Neměl čas ani na odpověď. V následující chvíli totiž ležel za zádech a se zaťatými drápy v ramenech. Naiome už mu nepřišla tak elegantní a dokonalá jak slýchaval za hranicema. "A víš co?" Vykašlal se již na vykání, když jej čekala smrt. Věděl, že se ji neubrání, však nehodlal zemřít jen tak. Koukal se ji do azurových očí a již se neubránil také hrdelnému zavřčení. "Svého činu nelituji a nehodlám zemřít nadarmo, Naiome." Vyštěkl. Spatřil jak se ji ze srsti uvolňuje pára a tak věděl, že by si sám jen ublížil. Za soustředil se. Bráno lva, otevři se. Pověděl v mysli a po chvíli tu stal mezi vlky lev. Ten okamžitě skočil na bok Naiome ve snaze ji z Kaera zhodit. (A lev je relativně těžký, že jo xdd)
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 6 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Jan 11, 2018 8:05 pm
Rain
Hranice

Přešlápnu. Draco se zkusil postavit, zdálo se že není něco v pořádku. Radši jsem se neptala, popřel by to. Trochu ustoupím a lítostně se na něj dívám. "Kam?" zeptám se znovu. Pořád jsem nevěděla kam jako jít. A ani mi nedocházelo proč nechce blízko k hranicím, netušila jsem hrozbu od Zeissanů, od Naiome.
Sauron Gorthaur
Sauron Gorthaur
Počet příspěvků : 232
Datum registrace : 20. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 6 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Jan 11, 2018 8:06 pm
Tábor
Pozrel som sa na temnú alfu, jej slovám som rozumel, jej slová som poznal. Pozrel som sa nedôverčivým pohľadom na Beryfel, ktorá sa stala slovami alfy pre mňa dočasnou súperkou o post, uvažoval som,aká môže byť silná a aké má esá v pazúroch. Ja som jej mohlo podľa mojich schopností vysosať nejakú energiu. Tu sa na pravidlá nehralo a vyhliadka Omegy, hoc len dočasnej nevyzerala práve najlákavejšie. ,,Rozumiem, alfa." povedal som a odstúpil. Aby mala dostatok pristoru na jednanie s istým vlkom, s ktorým sa onedlho chytila tak povediac, za chlpy. Uvažoval som akú taktiku na Beryfel použijem.
Sponsored content

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 6 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru