Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

+63
Haske
Telantes
Kay Mayen
Minor Animus
Toshiro
Jack Ian Snart
Ahria
Riteru
Rias
Diego [Alfa]
Eito
Dix de Mal
Cäelle
Aysu Telcontar
Argdem Telcontar
Saura
Yungul
Ose Arashi FK
Traure
Maysie
Sauron Gorthaur
Arian
Omega
Räqo Contrariorum
Zechariah
Drak Přírody
Varox
Aragorn Elessar Telcontar
Zemaris Del Bianci
Yllin
Ghost
Demon
Tenebris
Drak Osudu
Aetas Volito
Cairo
Asmia
Aresea VATC
Acheron BlackFire
Grafity
Haymitch Fireshadow
Dračí Potomek
Tristan
Northie de Hermes r.Gája
Naberius Erain Crowiere
Azrael Virentem
Easy
Saiko Aske
Emerithy de Mal
Velether
Dysnomia Krigare
Rain
Ra's Al Ghul
Itsaya
Olwë
Befyriel
Stellar Shine
Naiome
Nira
Gwen
Ragnarok
Leffay
Hotaru
67 posters
Goto down
Ra's Al Ghul
Ra's Al Ghul
Počet příspěvků : 711
Datum registrace : 13. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 7 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Fri Jan 12, 2018 3:03 pm
Draco
Hranice
Draco povzdechl:,,Nevím,  ale musí to být někde daleko, někde, kde jsme nebyli." Řekl. Byl nervózní,  měli by vyrazit teď.  Kyselina na jeho ranách přestala pálit. A tak z něho už netekla krev, ale byl pořád otlučenú, jeho žebro se nezdálo bejt na dobrém místě.  Ale byl schopen chůze a to bylo důležité.
Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 7 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Fri Jan 12, 2018 7:55 pm
TÁBOR
Veletherovu pozornost opět zaujala Naiome, když se před ní přišoural Kaer. Lehce přimhouřil oči. Takže zradil? Ihned takto ze začátku? Usadil se opodál a čekal. Zdánlivě se držel pryč od boje, tiše sledoval a nic nedělal. Nakonec, proč něco dělat? Kaer byl viditelně slabým vlkem, kor, když to nevydržel dlouho v silné smečce. Kdyby se jednalo o silného soupeře, snad by svou partnerku i podpořil, ale takhle neměl proč, jednak to byl Naiomin boj a druhak si byl jist, že pro Temnou Alfu nebyl Kaer o moc víc, jak otravný hmyz. Ušklíbl se, když následně pruhovaný vyvolal lva. Ano, mohlo to být pro Princeznu iritující, že takhle celý proces popravy oddaloval, na druhou stranu, myslet si, že to Naiome zastaví, bylo více jak bláhové. Naiome totiž byla dost silná, aby trhala na potkání hlavy. A to nebylo myšleno metaforou, nýbrž jako zcela seriózní fakt. "Někdo si tu hraje," poslal jí pobavenou myšlenku a uchechtl se. Byl si jist, že kdyby do toho dala Temná Alfa všechno, již by byl Kaer dávno pod kytičkama. Nebo spálený na uhel, to je vlastně jedno,
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 7 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Fri Jan 12, 2018 10:25 pm
Rain
Hranice

Zamýšlím se. "Radši bych zůstala tulačkou, ne? Tak někam jinam k hranicím s nějakou smečkou. Třeba hranice Ishimury nebo Fénixe. Někam daleko," navrhnu. Neměla jsem moc nápadů. Dracovo doupě se mi vždy líbilo. Sice ne vzhledově, to jsem neviděla, ale líbilo se mi tam. "Proč nechceš k hranicím?" zeptám se potom zvědavě.
Ra's Al Ghul
Ra's Al Ghul
Počet příspěvků : 711
Datum registrace : 13. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 7 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Jan 13, 2018 11:16 am
Draco
Hranice 
,,Samozřejmě, musíme bejt tuláci." Řekl Draco a pak dodal.,,Zdržovat se u hranic, je moc nebezpečné, kdyby se tady objevil, nějakej ten hnusnej Zeissák, museli by jsme ho zabít,  nebo by on zabil nás.  Obě možnosti by končili hrozně.  Musíme vypadnout a to hned.  Běž Kapičko a já tě budu následovat." Kývnul na Rain. A opatrně vstal, už asi byl schopen pomalé chůze.
Naberius Erain Crowiere
Naberius Erain Crowiere
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 50
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 7 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jan 14, 2018 12:46 am
Temný les
Pousmál se. Byl vděčný, že chronologicky nemusel podávat hlášení. Jedna moc netušil, kdy přesně se co odehrálo, ale něco přeci jen věděl. "Tvá matka se stala Alfou někdy v době, kdy William zmizel. Moc jsem toho vlka neznal. Ale kdokoliv byl lepší, než Flame. Řekl bych." Ani toho vlka moc neznal, ale moc dobře si pamatoval, jak ho jeho rodiče nenáviděli. Jméno Flame znamenalo v jejich rodině to stejné, jako šílenec. "Krátce na to se dala dohromady s jakýmsi Remingtonem. Dívnej vlk. Vůbec neměl na to být Alfou, natož otcem. Neuznával jsem toho vlka, ani omylem. Příliš moc sviťáků lezlo na naše uzémí. Trosky, nicky, Nevím, co si mysleli. Co tady čekali? Že je všechny Naiome adoptuje? Každého rozklepaného sviťáka? Mnoho jich odehnala. Ale byl to též důvod, proč jsme opevnili naše hranice. Každý kdo se se přijde podívat, by hned od začátku měl vědět kam leze." Olízl si pysky a tiše se zasmál. "Kdyby si to zvážili hned, nemuseli by skončit rozmáznutí na útesech. Co je lepší odstrašující hrozba, než polámaná vlčí mrtvola na hranicích?" Mrkl na Asklépia. Pak se zasmál. Upřímně a celkem vesele, na to, že on se nikdy nesmál. Zvláštní. Jako by to Naberovi v přítomnosti tohoto vlka nevadilo - povolit uzdu odtažitosti. "Ne, tobě to k výšce nepomůže, ale k dobrému zdraví může. Navíc nikdy nevíš, na koho v lese narazíš. Někdy je to zábava." Podíval se na něj přímo a zastavil se. "Ty a starej? Nepovídej. Nevypadáš na to, že bys byl starej." Myslel to upřímně. Podle nej byl tenhle vlk v nejlepších letech. už to nebyl mladej magor, ale ani starej srágora, a to se mu líbilo.
Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 7 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jan 14, 2018 3:32 pm
TEMNÝ LES > ASKLÉPIOS
"Lepší než Flame? Hmmm," zamračil se Asklépios. "Nikdy jsem s ním nepřišel do přímé interakce. Zato jeho partner, Tosar, byl původně mým adoptivním bratrem. Díky němu jsem se stal Deltou a léčitelem, nemůžu si tedy na jejich vládu stěžovat, vezmu-li ještě v potaz skutečnost, že má fyzická kondice je na úrovni fretky," nadhodil. Ano, sice mu Flame dal vzdánlivě nesplnitelný úkol a ve smečce byl snad jen kvůli Tosarově shovívavosti a vlastní inteligenci, ale stále z něj udělali Deltu. "Je pravda, že matka je dobrý vůdce, takže si nejspíše smečka přilepšila, o tom žádná," prohlásil. Jakmile si vyslechl, co se ve smečce stalo, zamračil se. "Remington?" Přimhouřil oči. A jak to, že si někoho takového vůbec Naiome zvolila za partnera? Zavrtěl nad tím hlavou. "Heh, co takhle vlk dlabající brusinky za hranicema?" nadhodil opět. Viditelně se tou myšlenkou bavil, protože ať se snažil jak se snažil, nedokázal si představit, jak vlk žere něco jiného než maso. Tedy, do určité míry ano, kupříkladu nejrůznější odvary a bylinky, aby se dostal vlk z ohrožení smrti při zranění nebo při nemoci, jak už ho naučil Imagin. Ale doplňovat si stravu plody... Střihl uchem a pozdvihl naoko podiveně obočí. "Slyším dobře? Zeissan se směje? Jsem stále ve starym dobrym Zeissu, na kterej si mapatuju?" Zeptal se. Samozřejmě Naberia neznal, nevěděl tedy, jestli se jednalo o smíška, nebo o bručouna a nakolik byl jeho úsměv vzácný. Odfkl si. "Třeba na medvěda? To by byla strašná zábava, zůstat rozšlápnutý v lese," souhlasil s ním. Ono to asi bylo jiné, když jste nebyli velcí jako medvědí tlapa - a stedy Asklépios - ale spíš jako medvěd samotný - a tedy Naberius. Poté zavrčel a vycenil zuby. "Samozřejmě, že nejsem starej, ty jelito," řekl, však bylo slyšet, že nenarážel na nedostatek inteligenčního kvocientu mohutného vlka, jako spíše o bežný styl jeho mluvy. "Já jsem mladej a krásnej, jak jinak, jenom už jsem přesáhl věk, kdy můžu vyrůst," upřesnil a při vychvalování sebe sama zvedl tlapku a přejel si pohlavě, jakoby si uhlazoval čupřinu a předvedl velmi svůdný pohled, který vypadal až příliš komicky na to, aby si někdo mohl myslet, že ho Asklépios myslel vážně. Nakonec, Asklépiovi bylo něco okolo pěti let, dost málo na to, aby se považoval za dědka. Jak tak před Naberiem ale stál, pocítil lehkou iritaci, že musí zakládnět hlavu. "Pročs vlastně šel do lesa? Na jahůdky?" Pozdvihl obočí. Ono nebylo možná dobré provokovat někoho silnějšího, než jste vy samotní, ale Asklépios si nemohl pomoct. Navíc se mu líbilo, jak to bral doteď Naberius s nadhledem - kdejaký Zeissan by i za špatný pohled skočil druhému po krku. Ale to nesvědčilo o moc vysoké inteligenci, naopak, když je selhával mozek, řešili to buransky hrubou silou.
Naberius Erain Crowiere
Naberius Erain Crowiere
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 50
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 7 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jan 14, 2018 4:40 pm
Temný les
"No, Tosara jsem zřejmě nikdy nepotkal. Pravděpodobně ne. Hodně času jsme s rodinou strávili v lese. Možná proto. Jen vím, že otec Flamea nenáviděl. Ale otec měl nabroušeno na mnoho vlků." Ta slova ke konci pronesl Naberius tichým hlasem. Sám nevěděl, měl-li by stále cítit to, co jej jeho otec ohledně Flamea naučil, či by se měl na toho vlka dívat jinak. Ale nyní už to dost možná bylo naprosto jedno. Ani jeden z nich tady nebyli. Ani Flame, ani Tosar, ani William a ani Remington. "Jo, Naiome je schopná Alfa. Rozhodně pro smečku dělá hodně. Záleží ji na Zeiss. Rozená vůdkyně." Zamyslel se nad vlčicí a znovu se vrátil k okamžiku, kdy ji pozoroval a přemýšlel, co za divný pocit to zkouší ovládnout jeho mysl. Ne, to se mu nelíbilo. Byl to neznámý pocit. Takový podivný, stahující podbřišek a to bylo něco, co Naberius neznal. "Za hranicema?" Pohlédl na svého drobného společníka nechápavě. Co tím myslí? Je to nabídka, či si myslí, že jsem byl za hranicemi? Přemýšlel nad tím.
"Slyšíš dobře a radím ti, aby sis to zapamatoval, je možné, že dalších několik let to neuslyšíš." Pronesl klidně, leč možná stále ještě pobaveně. "Třeba na medvěda. Mimo jiné. Nebo na jiného vlka. Tuláka, Zeissana, nebo špeha." Bylo tolik možností, na koho mohl vlk narazit v lese. Bezmyšlenkovitě zareagoval, aniž by si v prvních vteřinách uvědomil, co říká... "No, to jistě jsi. Jsi až moc hezkej..." Když mu došlo, co vypustil z tlamy, přimhouřil oči a zadíval se vpřed. Znovu se rozešel. "Jsme na lovu. A jahody v tomto ročním období nerostou." Takže máš smůlu, maličkej... Olízl si tlamu a zavětřil.
Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 7 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jan 14, 2018 5:10 pm
TEMNÝ LES > ASKLÉPIOS
"No tak, jsme v Zeiss, tak by to dávalo logiku," podotkl, protože v Zeiss se nacházeli prostě takoví mazlové, že měli nabroušeno snad na každého. "Ach. Chvála mé matky jakoby zahřála u srdce i mne!" Uchechtl se a položil si tlapu na úzký hrudník. Následně protočil očima. "No buďto je odradí odstrašující hrozba ve formě polámané vlčí mrtvoly na hranicích, nebo ne a naskytne se jim pohled na odstrašující hrozbu ve formě Zeissanů chroustající brusinky za hranicema. Podle mě by se rozhodně víc vyděsilo to druhý," nadhodil. "Hm, to si nemyslím. Připadáš mi jako taková veselá kopa," podotkl. Přecijen, mohutný, krvelačný Zeissan s děsivou kresbou jakéhosi... zubatého démona na boku a smíšek se nutně nevylučovali, ne? Kažopádně malému vlkovi přímo sálala z hlasu ironie. "Heh," zarazil se při slově 'hezkej'. To vskutku nečekal. Nakonec, vlčice na něj nijak neletěly (bůh ví proč, ale myšlenka o hlavu nižšího partnera je nerajcovala, no věřili byste tomu?) a od samce... zkrátka to bylo poprvé, co mu někdo něco takového řekl. Vyvolalo to v něm zvlástní pocit, který se usidloval v okolí. "Ehm," odkašlal si a pohlédl jinam, následujíc Naberia. A při slovech o lovu na protest zakňoural. "My? Uvědomuješ si, že my je množné číslo? A koukl ses na mě vůbec zatím? Vidíš, jak vypadám? Připomínám ti statného lovce? My, pfff..." stěžoval si hlasitě, protože to prostě každý dobrý lovec dělá, že. "A co vůbec my lovíme?" Nadhodil.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 7 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jan 14, 2018 5:27 pm
Tábor
Naiome sa temne zaškerila. "A keď nie nadarmo tak prekoho?" - vravela v stálom úškrne. Keď si myslíš, že nie nadarmo. Tak zadarmo áno. Za hlúpu chybu nováčika. - poslala mu do hlavy myšlienku a olízala si tesáky. Tu sa však objavil lev. Naiome si pečítala jeho myšlienku. Zoskočila z Kaera a pozrela sa na leva. "Chceš si porovnať mágie? Fajn." - vyštekla na Kaera. Ak je toto všetko čo dokážeš... - privrela oči a sústredila sa na leva. Naiome celá vzplanula do ohňa. Jediné viditeľné boli jej azurové oči. Rozbehla sa a prevrátila na bok leva. Hrdelne zavrčala a oheň sa začal rozprestierať po celej jeho srsti. (Oheň lvl 10)- ak daný lev sa nemohol jej ohňu vyrovnať, jednoducho uhorí, ak sa neuhasí. Zoskočila z neho a nechala leva aby sa trápil sám so sebou. Zabite Zeissani toho leva a môžete si nechať kožuch na okrasu.- poslala Zeissanom myšlienky. Dívala sa znova na Kaera. Oheň z jej srsti zhasol. "Bránenie ti nepomôže." - zašepkala a okolo jeho krku sa mu ovinul ostnatý drát, ktorý neilen že, dokázal nepríjemne dusiť, ale zádrhelmi aj rezať krk. Pomalým krokom sa k nemu približovala.
Northie de Hermes r.Gája
Northie de Hermes r.Gája
Počet příspěvků : 206
Datum registrace : 10. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 7 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jan 14, 2018 6:15 pm
Tábor
Začula som myšlienky Alfy, zabite toho leva. Uškrnula som sa a švihla chvostom. Myšlienka na plášť z leva sa mi celkom pozdávala. Podišla som k Naiome ako katovala nováčika, lev toho vlka bol už oťapený z Naiominých plameňov. Nepýšila som sa ktovieako nejakou silou ani rozumom, ale odvahy som mala dosť. Vycerila som tesáky a pozrela som sa na leva. Zavrčal, videla som jeho telo a svaly. ,,chudák rada by som mala takého maznáka." zmrmlala som si. Avšak videla som, že horí a bolo by nedobré keby len tak uhorel. Podyšla som k nemu, pozrela som sa mu do očí a zaborila som si tesáky do jeho hrdla. Cítila som jeho krv v papuli avšak zabárala som papuľu hlbšie. Lev zaryčal, metal sa v smrtelnej agónií, načo by som ho šetrila? Veď by tak či onak uhorel, iba mu ušetrím trápenie. Hrýzla som ho do hrdla a cítila som ako z neho uniká život. Šelma bola porazená, ani sa nenamáhala stavať sa, telo mala samú popáleninu a istejšia by bola pre ňu smrť.
Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 7 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jan 14, 2018 6:55 pm
TÁBOR
Velether sledoval, jak Naiome s lehkostí sobě vlastní odsunula lva a ještě jej nechala vzplanout ohněm. Zaslechl v hlavě pokyn lva zabít, jako bonus si navíc mohl vlk nechat jeho kůži. Čtvrtdémon přimhouřil oči. Pár chvil přemýšlel, že by se sám zapojil, však jednak mohl získat kůži kočkovité šelmy téměř kdykoli se mu zachtělo a druhak se jednalo o lva nereálného, byl součástí magie a Velether předpokládal, že se na něj vlci sesypou a Kaer ho jen nechá odhmotnit se a udělá z nich idioty. Taky neměl důvod se s ostatními přetahovat. Avšak jeho názor poměrně rychle změnila několikabarevná vlčka, Northie, která použila pro popsání lva slovo chudák. Chudák! A zároveň, že by chtěla takového mazlíčka! To neviděla, že to nebyl mazlíček, ale magie? A že onen lev před chvílí napadl Naiome? Jeho partnerku Naiome?  Ono jí ho snad bylo líto či co! Zavrčel a vyskočil na nohy. "Hlupačko! Jestli ti je líto lva, co napadl tvou Alfu, tak mu nemáš ani co skákat po krku!" Zvrčel na ní. Nesnášel takto rozpolcené vlky, plné nejistoty ohledně toho, co vlastně chtějí. Použil magii gravitace (lvl 10) k tomu, aby donutil Northie lva pustit a odsunul jí stranou - schválně onou magií, aby jí neublížil, nakonec, stále byla členem smečky. Poté zavrčel znovu a dupnul lvovi na hruď, aby ho přišpendlil k zemi. Následně pomocí magie kovu nechal ze země vystřelit velké kovové ostny, které lva prorazily skrz na skrt - hrdlo, břicho a hrudník přesně v místě srdce a plic. Hodlal to udělat i aby demonstroval otevřeně svou sílu před celou smečkou, aby nebylo pochyb, že on byl tím, kdo si srdce Temné Princezny zaslouží.
Northie de Hermes r.Gája
Northie de Hermes r.Gája
Počet příspěvků : 206
Datum registrace : 10. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 7 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jan 14, 2018 7:28 pm
TÁBOR
Je to predsa môj lev nie? Napadlo ma keď ma Velether, tá nová Kappa čo nedávno prišla pomocou mágie odsunul od leva. ,,Nie je mi ho ľúto! Rozprávam sa sama so sebou... Ty" zahryzla som si do jazyka aby som to drzo neodsekla. Potom som odchádzala a zahundrala som si popod ňufák. ,,Ty megero." šepla som. Konečne som mohla mať po dlhom čase zábavu a príde jeden nadutec a všetko mi skazí. Už od začiatku bol hnusne otravný a pchal sa Naiome do roboty. Podobný uslintanec ako Man"ak. No čo? Nech si toho svojho leva aj zožerie, mne to je jedno. Nechcela som si s ním merať sily, bol megaomansky prerastený a týčil sa nad vlkmi ako veža. Mohla som mu kľudne prejsť pod brucho bez toho aby som sklopila uši a ešte by na mne mohol stáť iný vlk.
Sauron Gorthaur
Sauron Gorthaur
Počet příspěvků : 232
Datum registrace : 20. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 7 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jan 14, 2018 7:43 pm
Tábor
Sedel som pri Beryfel a sledoval som dianie v Tábore, vlk ktorý vzrastom prevyšoval všetkých vlkov v Tábore sa správal, podľa mňa dosť povýšenecky a pritom bol cítiť Kappou ako takmer všetci vlci v Tábore. Ignoroval som ho. Nech si robí čo len chce. Nech sa stará sám o seba. A nech je taký aký je. Hrabol som packou do zeme a sledoval ako odsúva mladú vlčku od leva, ktorého držala za hrdlo, vôbec som sa jej nezastal, veď prečo aj, som tulák a podla slov všetkých by som mal držať klapačku a čakať kedy mi alfa dovolí bojovať s Beryfel, na ktorú som často pozeral a snažil som sa odhadnúť čo v nej je.
Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 7 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jan 14, 2018 8:49 pm
TÁBOR
Velether zavrčel a odvrátil se od probodaného lva. "Ticho! Jestli mluvíš k sobě tak se to týká i mně, jelikož já jsem Alfa," Vyštěkl a dal důraz na slovo Alfa. Věděl, že vlci ze smečky to ještě nemohli vědět. Nakonec, ani on, ani Naiome s tím ještě nevyrukovali. Ale pokud šlo o jeho současné pravomoce, hodlal dát jeho postavení jasně najevo. Kor když se k němu ona Kappa chovala jako k sobě rovnému, ale on byl její Alfa. Jelikož to nevěděla, hodlal jí to prominout, pro jednou. Však když na ní s přimhouřenýma, dračíma očima hleděl, rozhodl se pro kompenzaci toho, s jakým tónem k němu mluvila. "Pokloň se, hned," zavrčel na ní. "Ale ale ale. No není ta moc jako droga? Mlaskla pobaveně jeho patronka. Viditelně si užívala, jakou moc má její vlk, neboť automaticky měla větší moc i ona.
Sauron Gorthaur
Sauron Gorthaur
Počet příspěvků : 232
Datum registrace : 20. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 7 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jan 14, 2018 9:56 pm
NORTHIE
Tábor
Pozrela som sa na Velethera trochu ospravedlnujúco ,,Keby som vedela, že ste alfa, tak si dám bacha na svoj jazyk, ale nie som jasnovidec." Povedala som možno trochu vzdorovito, ale potom som skrotla a ospravedlnujúco som sa podradne priplazila,ako previnili pes, ležala som a previnilo švihala chvostom o zem. Uši, teda ucho, som mala sklopené, odhryznutý franforec nespolupracoval, stále trčal.
Azrael Virentem
Azrael Virentem
Počet příspěvků : 1384
Datum registrace : 18. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 7 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Mon Jan 15, 2018 5:10 pm
Tábor
Leonés toho moc nesvedl. Když se do něj ostatní jako diví pustili, jen proto, že mohli mít jeho kůži vystavenou v doupěti. Nemysleli trochu. Ačkoliv by Kaer dříve zemřel, lev by zmizel. Jenže i přes to, že to byl Demon proti tolika vlkům nic nesvedl. Rozplynul se a Kaer byl sám proti celé smečce. "Tak mě už zabij." Znovu vyštěkl tentokrát přidušeně, protože jeho krk zdobil jakýsi kov. "Čekáš na vyzvání? Právě jsi ho dostala! Tak ať ti je libo!" Vrčel. Už si do tlamy neviděl. Vše mu bylo fuk. Chladný pohled měl zabodnutý do Naiome a už čekal až opustí tohle protihnilé místo plné prašivých vlků.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 7 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jan 17, 2018 4:13 pm
Tábor
Naiome sa pri Kaerovi ani príliš nezadýchala. Kráčala k nemu, ignorujúc jeho slová. Jej telo sa zmenilo v čiernu paru, ktorá sa vyparila. Však malé časti čiernej pary mohli byť stále vidieť. Objavila sa za chrbtom Kaera. Ostantý drát uvoľnil zovretie jeho krku. Naiome mu prednými labami došľapla na lopatky a tak ho priškvačila k zemi na brucho. Zaprela sa nohami. Bola ťažká a silnejšia ako Kaer. Nevedela, či mu týmto úkonom nezlomila aj rebrá alebo nevybila dych. Bolo jej to jedno. Bol to len ďaľší vlk, ktorý zahynie pod jej labami a zároveň ďaľší, ktorý zomrie vlastnou chybou. Naiome podvihla horný pysk a zavrčala.
/Aj keď sme sa dohodli na povolení, že Kaera Naiome zabije, dávam mimoherné upozornenie. ( v ďaľšom mojom poste bude nasledovať Kaerova smrť.)
Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 7 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Fri Jan 19, 2018 3:31 pm
TÁBOR
Velether přivřel oči a pohodil ocasem. "Jsem si toho vědom. Proto to prozatím nechávám být. Ale dávej si pozor na jazyk do budoucna," varoval jí a chladným pohledem sledoval, jak se začala plazit u jeho tlap. Nehodlal jí na to nic říct. Přece byl Alfa, tohle bylo zcházení jeho hodné. Následně se však lhostejně otočil. Přirozeně, jak čekal, démon se rozplynul. To ho momentálně ale zajímalo pramálo, namísto toho udělal několik kroků blíže k Naiome a usadil se, sledujíc, jak svými úkony z Kaera prakticky vysává život. Brzy z něj nezbyde nic, jen obláček černé páry či kožešina do jeskyně, toho si byl pevně jist.
Acheron BlackFire
Acheron BlackFire
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 6
Datum registrace : 08. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 7 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Fri Jan 19, 2018 8:32 pm
Tábor- KJ
Všimol si Stellarinu reč tela. Uškrnul sa. Bolo zaujímavé, ako sa vlčice správali, keď o nich niekto prejavil záujem. Však cítil to tak? CÍTIL? - Acherona mierne striaslo. Cit bol... v Zeiss neprípustný. Teda, aspoň si to myslel. Nevedel však sám na čom ešte stojí a nechcel robiť unáhlené rozhodnutia. Olízal si pysky a postavil sa. Dianie v Tábore bolo viac než zvyčajné. A úprimne, odvtedy čo sa postavil Naiome už by to nikdy nespravil. Spravil pár veľkých krokov, než začul slová ako "Alfa" a "Partner Naiome." Obzrel sa tým smerom. Stál tam Velether. Vo svorke bol krátko, však silu zrejme mal. A sebavedomosťou prekypoval. Ale Acheron sa nemienil klaňať Alfe, ktorá podľa neho zatiaľ nedokázala nič. A pochyboval, že sa Naiome vyrovná. Možno bude presne taký istý ako William a Remington... - pomyslel si.
S chladným výrazom vyšiel von z Tábora. Smeroval ku Krvavému jazeru a oddal sa svetu jeho myšlienok.
Aresea VATC
Aresea VATC
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 18
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 7 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Fri Jan 19, 2018 8:55 pm
Tábor
Aresea sa bola scúlená v rohu Tábora. Teda presne tam, kde nechcela aby bola vlkom na očiach. Bola len odpad. Malá hračka, ktorú však vďaka Lune nemôžu zabiť na príkaz Naiome. Ale pri mučení týchto vlkov, by bola smrť len samotným vykúpením. Láskavosť.
So sklenenými očami sledovala Naiome, ako zbavuje života ďaľšieho vlka. Nedokázala sa na to pozerať. Pre Areseu bolo už toto utrpenie. Podľa nej vlk, ktorý zabíja a uznáva temno to nemá v hlave celkom v poriadku usporiadané. Alebo možno to nemá usporiadané ona? Čo ak má Naiome pravdu?
Pustila túto nečistú myšlienku z hlavy. Och, Aetas. Tak veľmi mi chýbaš. Kde si, anjel môj. Pomôž mi... - pomyslela si vrúcne ako len vedela a stiskla viečka. Uši mala pri hlave, chvost medzi nohami. Ak tu bude dlhšie, možno sa zabije sama...Však nebol by to hriech? Putovala by do podsvetia? Bol to hriech. A ťažký.
Zamerala na Naiome svoju mágiu...Musela sa však ihneď odpojiť. Začala sa zhlboka nadychovať a vydychovať. Z jej dýchacích ciest sa vydierali zvláštne chrčivé zvuky...
Sponsored content

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 7 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru