Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

+63
Haske
Telantes
Kay Mayen
Minor Animus
Toshiro
Jack Ian Snart
Ahria
Riteru
Rias
Diego [Alfa]
Eito
Dix de Mal
Cäelle
Aysu Telcontar
Argdem Telcontar
Saura
Yungul
Ose Arashi FK
Traure
Maysie
Sauron Gorthaur
Arian
Omega
Räqo Contrariorum
Zechariah
Drak Přírody
Varox
Aragorn Elessar Telcontar
Zemaris Del Bianci
Yllin
Ghost
Demon
Tenebris
Drak Osudu
Aetas Volito
Cairo
Asmia
Aresea VATC
Acheron BlackFire
Grafity
Haymitch Fireshadow
Dračí Potomek
Tristan
Northie de Hermes r.Gája
Naberius Erain Crowiere
Azrael Virentem
Easy
Saiko Aske
Emerithy de Mal
Velether
Dysnomia Krigare
Rain
Ra's Al Ghul
Itsaya
Olwë
Befyriel
Stellar Shine
Naiome
Nira
Gwen
Ragnarok
Leffay
Hotaru
67 posters
Goto down
Befyriel
Befyriel
Počet příspěvků : 151
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Nor'ri

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 11 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Feb 04, 2018 4:53 pm
Tábor
Zírala na něj naštvaně a možná kdyby se neuměla tak dobře udržet při zemi, už by se do Velethera pustila. Poté se ovšem podívala po ostatních vlcích a na tváři se ji utvořil chápavý výraz. Mohla snad čekat něco jiného? Možná to tak mělo být. Nemohla být Hunterem, stejně jako nemohla být jednou z nich. Neubližovala fyzicky, slova ji byla milejší. Pohlédla na vlka, jak vyjíždí po cizincovi, nijak nevnímala jejich konverzaci, netušila o co jde. Uvnitř neustále přemítala nad tím co udělá dál. Nehodlala být omega, to bylo pod její úroveň a navíc by tím jenom kazila jméno svého rodu. A v tu chvíli když si vzpomněla na svou rodinu, na zřejmě už mrtvou matku a sourozence daleko od ní, na tváři se ji objevil lehký úsměv. V tom případě si můžeš na svém seznamu udělat další čárku. Pomyslela si, doufaje že Velether její myšlenku zaslechne a třeba mu i dojde její význam. Bylo to svolení k činu, který by ona sama nedokázala. Zvedla se a hrdě vypnula hruď, avšak hrdlo se ji přitom začalo svírat strachem. Věděla že pokud pochopí znění té věty, nebude se nijak zdráhat k jejímu splnění. A tak chtěla být alespoň připravená.
//Povolení zabití postavy bylo uděleno.
Demon
Demon
Počet příspěvků : 263
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 11 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Feb 04, 2018 5:10 pm
Tábor - PS
Ragnarok


Prebudil som sa na kraji tábora. Obzrel som sa okolo seba a nakoniec sa postavil, a natiahol si všetky svali. Bol som trochu dezorientovany, a mimo. Lebo som menší chvilu spal. Ale chcelo sa mi niešo robiť, tak som sa rozhodol že pojdem skontrolovať hranice len tak. Odrazil som sa od zeme a viletel do oblakov. Spravil som pár kolečiek nad taborom a nakoniec smeroval ku hraniciam, za malu chvilu som stal na skale, a pozeral sa na priesmyk.

Presun do Sh
Aetas Volito
Aetas Volito
Počet příspěvků : 79
Datum registrace : 12. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Beta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 11 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Feb 04, 2018 5:15 pm
Tábor
"Pokud máte něco, co patří nám a ono to tady není dobrovolně, pak ano, můžu a mám právo to chtít zpátky." Řekl jsem poměrně klidně. Když mě něco začalo táhnout dolů k zemi, použil jsem svou magii a skokem v čase jsem se přemístil z pole působení oné gravitace. Jen maličký skok v tom jsem byl expert - léta praxe a cvičení. "Jak typické, pro Zeiss. Jistě, odejdu, ale až si promluvím s ní." Odpověděl jsem vlkovi, který vypadal jako kříženec draka.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 11 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Feb 04, 2018 5:22 pm
Tábor
Došla tu spousta vlků. Jak jinak. Nás s Easy ignoroval. Stíny se vrátily na svá místa a já mrskla ocasem. ''Přišla tu s tebou.'' Připomněla mi Auriel a já se ušklíbla nad jeho slovy. ''Jak víš, že tu není dobrovolně? Sama se mnou přišla.'' Zatvářila jsem se nevině a střihla ouškem. To, že byla obelstěna už není tak důležité, však na území vstoupila dobrovolně a tudíž tu dobrovolně byla. Ach ta naivnost sviťáckých mozečků.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 11 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Feb 04, 2018 5:38 pm
NS-Tábor
NAIOME,ARESEA, ASMIA
Naiome spomalila, pri pohľade na skaly, ktoré niesli jej meno. Poobzerala sa, než zazrela miesto, kde ležal jej bývalý partner William. Povzdychla si a nechala prúdiť myšlienky v jej hlave. Chcela mať hlavu čistú a myseľ zdisciplinovanú. Zatvorila oči a zhlboka dýchala, než všetko okolo nej stíchlo. Z čiernej srsti sa postupnej uvoľňovalo čoraz viac pary...Jej myšlienky však vyrušil hlas. Do Tábora prišiel starý sviťácky známy. - prehovoril k nej a Naiome otvorila jej azurové oči s temným odleskom. Čiernobiela Beta... - Zhrrak nestihol ani dopovedať a Naiome si spomenula. Aetas. Už bolo na čase. - pomyslela si Naiome a jej tvár zdobil temný úsmev. Zhlboka sa nadýchla, než ju čierna para celú pohltila. Zmizla z Naiominých skál a preteleportovala sa do Tábora. Objavila sa za Aetasom ryjúc drápy do zeme. Dvihla svôj zrak na vlka, ktorý jej niečo dlžil. "TU však platia naše zákony." - odpovedala Aetasovi dostatočne nahlas tak, aby to všetci počuli. Vypla jej bielu náprsenku a chvost mala dominantne vo výške. Aresea chcela niečo povedať, ale Manyak ju ihneď zarazil skrčila sa pred tigrami a ticho zaskučala. Asmia takisto bránila vlčici čo len ceknúť. Naiome obchádzala pol kruhom Aetasa. "Člen svorky Kirigakure 4 mesiace žijúci v Temnej svorke a chýbala len tebe.
Nikomu inému na nej nezáleží. Dokonca ani Alfám, len tebe. Ako tak vidím, alfa Yllin nieje príliš schopná, hm?"
- začala Naiome s chladnou tóninou hlasu. Však pri poslednej vete podvihla na Aetasa obočie. Z Areseiných očí sa vydrali slzy...To, čo vravela Naiome bola pravda. Nikto si nevšimol, že chýba a to bola Kappou, teda považovaná za právoplatného člena. A teraz už bolo neskoro...Zadívala sa Aetasovi do očí, aby mu dala trocha priestoru však nestála tu o jeho prítomnosť.
Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 11 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Feb 04, 2018 6:13 pm
TÁBOR
Velether přimhouřil oči, když se Aetas přemístil jinam. Však v těsném závěsu se za ním objevila Naiome. "Ticho, Niro," vyštěkl po modré Deltě. Nikdo se jí na názor neptal, takto skákala nevyzvána do rozhovoru mezi Alfami a Betou jiné smečky. Když pochytil myšlenky Befyriel, jakoby mu začaly žhnout oči ohněm. Však poté mu došlo, že nemohlo být nic příhodnějšího, než vzpurný vlk, Omega k tomu všemu. Pomocí gravitace, která původně měla svazovat Aetase, si přitáhl Befyriel těsně před sebe a tlapou jí přimáčkl k zemi. "A ty si myslíš, že nás zajímají práva vlků, kteří jsou zde na nižší pozici, než Omegy?" Uchechtl se. "Zajisté, drahá Befyriel. Snad ti nebude vadit, že tě zároveň využiji jako příklad. Můžeš tak zemřít s vědomím, že tvá smrt byla užitečnější, jak celý tvůj život," poslal jí myšlenku jako staré známé. Náhle její tlapy a tělo obmotal kovový drát, skrze který jí začala do těla proudit elektřina. Po pár vteřinách se rozžhavil do běla a vlci v táboře mohli cítit smrad spáleného masa. Befyrielina masa. Svůj znásobený žár Velether zaměril na místa okolo krku a hlavy, zatímco se kolem jejího těla začal kov utahovat. Exemplární příklad, jak se v Zeiss nakládalo s Omegami. A co víc, s drzými Omegami. Poté se rozhodl, že to bylo dost pro ukázku s tím, že je čas vysvobodit chudinu z trápení a pomalého upalování - kov se začal po jejím těle hýbat a v další sekundě Befyriel prošel hrudí rozpálený hrod, skrze kůži, žebra a srdce. Ano, takové využití magie Velethera vyčerpávalo - však nyní stál bez hnutí. Bez mávnutí tlapky zabil uprostřed tábora, všem na očím vlčici, jen protože chtěl. Až nyní se sehnul, chytl do tesáků ucho mrtvé černé a se škubnutím jí jej oderval. Následně máchnul hlavou tak, že ucho vyhodil do vzduchu a zakrvavělá část těla napůl provokativně, napůl varovně přistála u tlap Aresey.
//Povolení zabít postavu v jediném příspěvku mám.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 11 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Feb 04, 2018 6:25 pm
Tábor
NAIOME/ARESEA
Naiome čakala na odpoveď Aetasa, však Befyrielina myšlienka ju rozhnevala podobne ako jej partnera Velethera. Nestihla ani hlavou otočiť a Velether zabil vlčicu, Omegu pred jej očami. Musela uznať, bola z toho mierne prekvapená. Bola to však jej vina. Ak by si držala myšlienky na uzde, žila by. Však toto bola svorka Zeiss. Možná jediná drzosť proti alfe alebo vyššiemu postu a vlk život stratí. Aká absúrdna vec, predsa život vlk dostal zadarmo. Ale tu, má cenu. Tu si každý vlk cenu života uvedomuje. A to bol jeden z hlavných rozdielov medzi Zeiss a svitom. Každý si tu svôj život vážil...teda skoro. Pri dopadnutí ucha k Aresei sa z jej hrdla vydralo vyľakané vyšteknutie. Uskočila smerom dozadu. "Aetas!" - zvolala so slzami v očiach. Naiome sklonila uši k zátylku. "MLČ!"- vyštekla k Aresei a Naiomina mágia úponkov ju zviazala, pričom úponky nevynechali laby, krk a ani tlamu. Utiahli sa a Aresea sa zložila k zemi. Naiome znova zagánila na Aetasa.
Ghost
Ghost
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 05. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 11 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Mon Feb 05, 2018 3:47 pm
Neznámo-Hranice Zeiss
Biele vĺča sa svojimi krvavočervenými, albínskymi očami rozhliadalo naokolo. Malým by sa vôbec tento vĺčik nedal nazvať, bol na svôj vek priveľký. Kráčal na svojich krátkych nôžkach a zaberal do svahu. Na svôj domov si napamätal, bola tam zima, chlad a hlad. Všetko bolo biele, tam nevyčnieval, ale tu? Tu bolo všetko zelené a  biely bol jedine iba on. Zo srsti mu svietili oči ako uhlíky, v ktorých tlel oheň. Vĺčik zastal na vrchole kopca aby sa rozhliadol, videl len modrú oblohu po ktorej sa preháňali vtáky a skaly, boli zubaté a členili sa a malý vĺčik mohol zablúdiť. Keby som tak mal krídla. pomyslel si Ghost a pomaly zliezal kopec, pridal do kroku, lebo vedel, že ho bude čakať ďalší kopec a ďalší. Bol vĺčaťom ale v jeho telíčku bola ešte vôľa kráčať ďalej a tá ctižiadostivosť ho poháňala vpred, v tomto veku by malo byť vĺča pri matke a nie sa túľať svetom, ale Ghost bol sirota, rodičov ani súrodencov nepoznal. Sklopil špicaté uši k hlave a pokrčil široký ňufák. Ghost sa obzeral naokolo, bolo tu teplo, tam odkiaľ prišiel bol chlad a zima. Tu bolo niekedy až nepríjemne teplo. Unavene došiel ku skalke a tam sa skrútil do klbka, potreboval nabrať silu. Stúlil sa tam a pozeral sa na svet privretými očami. Kde som? prebehla mu hlavou nepokojná myšlienka.
Aetas Volito
Aetas Volito
Počet příspěvků : 79
Datum registrace : 12. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Beta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 11 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue Feb 06, 2018 10:49 am
Tábor
Šedomodrá vlčice, tvrdila, že Aresea je zde dobrovolně. Ale nemusel a dokonce ani nevěřil jsem slovům Zeissanky, kterou jsem ani neznal a už od pohledu působila jako herečka. Temní vlci klamali. A i kdyby sem Ara přišla dobrovolně, nyní zde dobrovolně nebyla, což mi sdělilo už její vytí, které jsem zaslechl u hranic. "Kdyby tohle bylo její rozhodnutí a její vůle a přání, zde být nebáli byste se a nechali ji si se mnou promluvit, ale vaše chování mluví za vás i za ni." To byla fakta. Sami se usvědčili, už jsem měl jasno. Možná odešla dobrovolně, možná byla obelhána, ale dobrovolně zde není.
Nyní jsem odpověděl černému vlku s dračími ostny. "A co když řeknu, že asi tak stejně, jako zajímají práva samozvané smečky mě? Jenže já na rozdíl od vás, nezasahuji do vašich záležitostí." Jasně, můj příchod byl jen reakcí na jejich akci, nikdy bych se do jejich věcí nepletl, to oni mi vzali Areseu.
A pak se objevila odněkud Naiome. Konečně. Dlouho jsme se neviděli. Pohlédl jsem na Naiome. "Vypadá to tak." A co, smečka si nevšimla, že její člen zmizel. Jenže smečka svým členům nestála na krku a nedirigovala každý jejich krok, jako tomu bylo zvykem, patrně, tady. "Možná je to jen o rozdílném názoru. A Yllin soudit nemohu." Smečka mi dávno nepatřila, dávno byla jiná úplně jiná od základů. Dávno to byl svět úplně jiných vlků. Mnozí z původních členů byli pryč.
Naberius Erain Crowiere
Naberius Erain Crowiere
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 50
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 11 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue Feb 06, 2018 11:10 am
TL
Roztouženě se zachvěl při představě odtrhávání horkého masa od kostí. "To ano, sladké, přesladké." Víčka mu téměř poklesla. "Víš jak sladce chutná čerstvá teplá krev mladého tvora? Ale ani vyzrálá a kvalitně živená není k zahození, je jako archivní delikatesa." Olízl si při té představě čumák. Jistě, už ochutnal krev a maso mladého vlka a nebylo vůbec špatné. Ale jaká ironie, že to bylo už dávno. Pomlaskl si. "Nejsem veselej, jen... smířenej?" Nebyl ani spokojený, jako spíš mírně znuděný, což však Ask dokázal celkem úspěšně změnit a Naberius se v jeho přítomnosti cítil uvolněněji. Alespoň nemusel myslet na Naiome a její zvláštní auru. Konec konců - pohlédl na malého potomka Naiome - mlčky si ho prohlížel - byl úspěšnou - náhradou? Sám tomu nerozuměl. "Je to možné." Zareagoval na křupnutí. Možná by pomohlo plavání. "věříš sobě míň?" Upřel na Aska pohled. "Ale pořád jsi vlk. A léčitel je taky důležitej. Zná přece spoustu jedů a tak."
Sauron Gorthaur
Sauron Gorthaur
Počet příspěvků : 232
Datum registrace : 20. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 11 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue Feb 06, 2018 5:32 pm
Tábor
Pozeral som sa naokolo a švihol som chvostom. Beryfel sa na poste Omegy moc neohriala, teda hneď v zápätí ju Alfa Velether zabila. Medzitým ma upútala situácia so sviťákom, smrdelo to až sem. Ako to, že prišiel? V tom som sa aj dôvod dozvedel, Vlčica úbohá omega. pomyslel som si a pozeral som sa lačným pohľadom na Alfu, omegu a na sviťáka, taký starý a šmatlavý, čo prišiel žiadať o smrť? Podľa mňa sa tu zabíjalo celkom dosť, ale dosť v tomto prípade nie nie je nikdy dosť. Ja som s bratom zabil svojho otca, potom nejaké vlčice čo som stretol na cestách, boli to tuláčky a ja som na nich ukojil svoje pudy. Nič viac a potom som ich zabil. Nenechal som nažive ani jednu, ale ako to bolo naozaj? Neviem možno som niektoré pustil a nosili v sebe moje potomstvo, ale čo už minulosť je minulosť a teraz ma čaká táto budúcnosť.
Gwen
Gwen
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 11 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Feb 07, 2018 11:25 am
PO
Vůbec jsem neviděla výraz v Cairově tváři, bylo mi to ale upřímně jedno, výraz v souboji mne tak nemohl mást. Spíš jsem jen čekala na jeden chvat. A ten přišel, odkopl mne tak silně, až jsem o kus odletěla. Chtěla jsem vykřiknout nějakou poznámku, jakožto nějaký profesor, takže by zněla nějak jako "výborně" nebo "klidně se do toho opři víc", ale při nárazu na zem ze mě vyšlo jen heknutí. Nebyl vůbec slabý, právě naopak. Kdybych řekla, že jsem na nohy vyskočila, lhala bych, náraz na tvrdou zem oslabí každého bez ohledu na výdrž... Možná by neoslabil někoho, kdo je slepý a věčně do něčeho naráží. Takže na nohy jsem se spíše vyhrabala umouněná od hlíny. Krystalky jsem stáhla do země. Konečně jsem se dokopala ke slovům, která přerušoval jen můj chrčivý dech: "Vedeš si dobře, nepochybně z tebe bude dobrý tyr-Zeissan." Slovu "tyran" jsem se vyhnula jen tou krátkou odmlkou. Doufala jsem, že Cairo nebude taková zrůda lačnící po krvi, ale pokud by byl, nemohla jsem tomu zabránit. Místo toho jsem po něm znovu skočila, zahryzla se mu do šíje a znovu odskočila.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 11 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Feb 07, 2018 4:18 pm
Tábor
Vypočula si Aetasové slová. "Prídeš sem nezvaný a chceš sa rozprávať s vlkom, ktorý je našim väzňom. To mi príde ako staranie sa do záležitostí Zeiss. Nedokážeš to poprieť Aetas." - uchechtla sa. To, že potvrdil jej slová na Yllin bolo zvláštne, však nemusel to myslieť vážne. Naiome však mala na každú alfu vo svorke svôj názor už iba podľa ich činov a to ich nemusela ani poznať osobne. Zrejme by ju napínalo na mieste...
Jej tvár schladla. Vypla jej bielu náprsenku, keď stála naproti nemu. "Ale tým, že som taká dobrá... dovolím aby si sa s ňou porozprával. Avšak nič nieje zadarmo. Niečo za to požadujem." - odpovedala čierno bielemu vlkovi a zúžili sa jej zrenice. Aetas bol jej dlžníkom. Zároveň držala jeho partnerku. Aresea nemala pre ňu veľkú cenu, ale aspoň minimálnu. "Čo mi za rozhovor s tvojou partnerkou ponúkneš, Aetas." - dodala chladne. Predsa len, ak by ju Aetas už nudil, ju mohla kedykoľvek ona alebo iný člen svorky na jej povel zabiť. "Podľa ponuky, by som ti ju mohla aj vydať...To však má väčšiu cenu ako rozhovor." - uškrnula sa temne a uši dala väčšmi k zátylku. Samozrejme brala v úvahu, že Aetas jej nič neponúkne...v tom prípade by však musel odísť alebo by sa stal svedkom jej smrti. A Zeissani by boli svedkami smrti ďaľšieho bezvýznamného vlka, sviťáka. Naiome fascinovalo ako každý vlk bral inak cenu života vlka toho druhého. Akú však cenu života má Aresea pre Aetasa?
Ragnarok
Ragnarok
Počet příspěvků : 488
Datum registrace : 10. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 11 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Feb 08, 2018 4:03 pm
PS -Hranice
Presun zo Sh

Po tom všetkom co sa tam udialo som mal aspon na chvilu upokojené nervy. Aj ked som mal jeho krev po celej tlame, a ešte aj tlapy a srsť. Ležal som na vrcholku a pozoroval oblohu. Ked mi do čenicha zasa udrel pach nejaký. Bol to pach mladého vlka. Začal som sa obzerať okolo seba, a snažiť zistiť odkial bol ten pach. Nakoniec som dosiel ku kraju priesmiku a zaostril zral. Napokon som sa odrazil a vzlietol. Kruzil som pri hraniciach ať som zbadal z visky nejaku malú bielu bodku. Rozhodol som sa to preskúmať a tak som pristal kusok od toho. Zistil som že je to vlča. (Ghost). Prisiel som knemu a zavrčal, na javo že tu som. Kto si , a čo tu chceš ?
Rýchlo odpovedaj.
Povedal som silným hlasom aby malo menší strach.
Ghost
Ghost
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 05. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 11 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Feb 08, 2018 5:20 pm
Hranice
Malý vĺčik sa pozeral naokolo, spod svojho úkrytu pod skalou. Nebol malý, to by sme mu krivdili, ale bolo to vĺča. Bol väčšší ako ostatné vĺčatá v jeho veku. Strhol sa keď sa mu v zornom poli objavil vlk. Ghost vyjavene sledoval vlka celého zabrýzganého od krvi ako pristál a jeho reťaze zarinčali. Duch vyliezol zo svojho úkrytu a pozeral sa na dospelého vlka, páchol po krvi. Ghost bolo divné mláďa, malo veľké labky, bielu srsť, ktorá, keď sa ježil sa mu stavala do bodliniek, zvláštne boli jeho dlhé, úzke uši, najpodivnejší bol na ňom však neprirodzene široký ňufák a divnejší tvar hlavy. Zvláštne boli aj jeho oči, krvavočervené bez zreničiek, na ich mieste boli karmínové náznaky. Bol albín. ,,Ja som Ghost a neviem kto si, chcel by som do svorrky, lebo smrrdí to tu ako svorrka." povedal vĺčik neohrozene, hoci veľký vlk ho chcel podesiť, malý sa nebál. ,,A ty si čo?"  opýtal sa zvedavo. Nebál sa. Dosť posmeškov si zažil vo svojej bývalej svorrke.
Ragnarok
Ragnarok
Počet příspěvků : 488
Datum registrace : 10. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 11 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Feb 08, 2018 11:55 pm
Hranice

Stál som tam, a čakal než mi odpovie. Medzy tím som si to vlča prezeral, ako sa len dalo. Bol uplne divný, a vobec nevipadalo ako običajné vlča. Bolo tam vela rozdielov. Nakoniec mi odpovedal. Ale na to ako bol mladí si až moc veril. Ale jeho krvavé oci ma lakali. ,,Ja som Ragnarok, a som jeden z clenov tejto svorky. Povedal som hrdým tónom. Nachvilu som sa odmlčal, a zasa pokracoval. ,,Ale múžem byť aj jeden z tých, čo by ťa zabili. Ale aj ten čo ťa može dostať za tie skaly." Povedal som a čakal ako zareaguje.
Ghost
Ghost
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 05. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 11 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Fri Feb 09, 2018 9:50 am
Hranice
Ghost sa pozeral na veľkého vlka, vlastne, každého koho stretol, bol preňho veľký. Tento bol iný, ako ten, ktorého stretol na hraniciach, bol to člen svorky, ako povedal. ,,Rragnarrok." zopakoval si skôr pre seba a švihol chvostom, nebol úplná naivka, ale veril svjmu ňufáku, že tento tu, patrí do svorky, lebo nesmrtdel tak nijak. Ak mal pravdu povedať, veľký Ragnarok páchol krvou a smrťou. Zabijak. pomyslel si Ghost a potriasol hlavou. ,,Ja nie, ja chcieť tam dolu ku vám." povedalo biele vĺča. ,,Ja chcieť byť v svorrke." dodal Ghost a chcel sa tváriť, že sa nezľakoľ. Ale tento tu sa vyhrážal smrťou. A vĺča vedelo čo je to smrť, prišla do jeho života nečakane a rýchlo, zima, chlad a pazúry smrti, z ktorých ho vyrvala jeho ,,rodina".
Ragnarok
Ragnarok
Počet příspěvků : 488
Datum registrace : 10. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 11 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Fri Feb 09, 2018 11:53 am
Hranice - PS

Pozeral som sa na toho vlcka, a popri tom vdaka mágii uvolnoval reťaze až boli uplne na zemi. ,,Tak ako vidím si rothodnutý. Aspon spoznáš peklo. Ktoré tu ovláda naša temná Kralovna. Iba tam sa ukaže či ťa nechá naživu alebo nie. Pokial áno som ochotný s teba spraviť jedneho z nás." Povedal som diabolskym hlasom, a na tvári sa mi objavil sialený úsmev. Začal som sa súsrediť zasa na mágiu , a reťaze sa pomaly dostali pod toho vlčka. ,,Tak ideme." Povedal som pričom ho reťaze omotali a ja som viletel aj sním do oblak. Pozrel som sa nanho ako bol v retazi , ale hned som isiel pristať na priesmyku. Ked som pristál aj snim , reťaze som uvolnil a pustil ho. ,,Tak si pripravený ? Spoznať peklo ?" Povedal som už hrubym hlasom.
Ghost
Ghost
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 05. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 11 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Fri Feb 09, 2018 11:59 am
hranice-ps
Velký vlk sa s ním hral. Videl ako sa plazili retaze a omotali mláda. ,,Viem čo je peklo nie som hlúpy." Povedal vlčik trochu zakríknuto prekvapilo ho to, správavie toho vlka. ,,A temnoty sa nebojím je ako ľad." dodal a ani sa nenazdal, už bol vo vzduchu, leteli áno leteli. Po chvíli letu stráveného v retaziach vlčik ani nemukol. Ked vlk začal klesať reťaze Ghosta pustili a on sa ocitol inde. ,,Kde to sme?" opýtal sa. Zasa skaly. Videl ich ale tieto boli iné.
Ragnarok
Ragnarok
Počet příspěvků : 488
Datum registrace : 10. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 11 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Fri Feb 09, 2018 12:19 pm
PS - Tábor

,,Myslíš že vieš co je peklo, každý si to myslel pokial nestretol našu Alfu. A tá už zabila vela vlkov. My sme jej služobnici, a pokial prežiješ budeš ju rešpektovať. A ked nie, tak budeš dalsí na zozname smrti." Povedal som a dal som sa do kroku. ,,Drž sa primne lebo zomreš." Dodám a začal som zostupovať dole. Ked som bol dole na chvilu som ho počkal, a zasa pokracoval. Cez les to bolo najratšia cesta. Vošiel som do lesa , a stále isiel vpred. Mal som chuť mu odletieť a nechať ho tak , ale povedal som si že ho dovediem do tábora. ,,Kto sem raz vojde už neodíde živí." A dalej som pokracoval. Už som ccitil pach tábora, ktorý bol nedaleko. A tak som zbystril. Občas som sa pozrel na to vlča či ide zamnou, ale ked som bol u pri tábore tak som donho vkrocil a sadol si.
Sponsored content

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 11 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru