Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

+63
Haske
Telantes
Kay Mayen
Minor Animus
Toshiro
Jack Ian Snart
Ahria
Riteru
Rias
Diego [Alfa]
Eito
Dix de Mal
Cäelle
Aysu Telcontar
Argdem Telcontar
Saura
Yungul
Ose Arashi FK
Traure
Maysie
Sauron Gorthaur
Arian
Omega
Räqo Contrariorum
Zechariah
Drak Přírody
Varox
Aragorn Elessar Telcontar
Zemaris Del Bianci
Yllin
Ghost
Demon
Tenebris
Drak Osudu
Aetas Volito
Cairo
Asmia
Aresea VATC
Acheron BlackFire
Grafity
Haymitch Fireshadow
Dračí Potomek
Tristan
Northie de Hermes r.Gája
Naberius Erain Crowiere
Azrael Virentem
Easy
Saiko Aske
Emerithy de Mal
Velether
Dysnomia Krigare
Rain
Ra's Al Ghul
Itsaya
Olwë
Befyriel
Stellar Shine
Naiome
Nira
Gwen
Ragnarok
Leffay
Hotaru
67 posters
Goto down
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 19 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat May 26, 2018 11:38 am
Aura
~Tábor~

Černomodrá Kappa si chladně prohlížela vlky v táboře.
Alfa už se chystala k proslovu, když se přiřítil Cairo, jeden z temných vlčat. No, vlčat. Cairo už moc jako vlček nevypadal, nebylo pochyb, že už je dospělý, ale očividně byl stále na tomto postu. Aura nechápala, jak je to možné, ale nehodlala to řešit, koneckonců, nebyla to její věc.
Když se Aura vrátila myšlenkami to minulosti, na minulý lov, kdy Cairo přišel do smečky, vzpomněla si, jak se Alfě že začátku nechtěl podřídit, ta ho ale rychle odkázala do patřičných mezí. Když teď mladého vlka pozorovala, jak se podřízeně krčí před jejich vůdkyní, došlo jí, že se tento vlk od doby příchodu do smečky hodně změnil. Předně věděl, kde je jeho místo a respektoval to, což bylo pro člena smečky hlavní.
Když Alfa začala mluvit, Aura se zaposlouchala do jejího chladného hlasu. Při myšlence na mrtvého medvěda se mlsně olízla. Velkého lovu se naposledy účastnila přede dvěmi lety. Loni nemohla, byla Omegou. O to víc se na letošní lov těšila.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 19 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue May 29, 2018 8:46 pm
Tábor - Hranice - Územie Kirigakure
"Pôjdete všetci spolu, ako svorka. Nebudete sa deliť na skupiny." - zavelila Naiome. "Velether vás povedie za medveďom, ja sa neskôr pridám." - dodala k svorke a zoskočila zo skaly. Velether si ešte lov v Zeiss nezažil a preto práve chcela aby ho ako Alfa viedol. Podišla k Veletherovi a obtrela sa oň bokom. "Zvládneš to." - povedala pri zadívaní sa do krvavých očí. "Ja mám taktiež prácu, ak vás stihnem pridám sa. Najprv medveď, potom zver." - objasnila mu a uškrnula sa. "Nasledujte temnú alfu do Temného lesa!" - vyštekla do davu vlkov. A týmto sa lov oficiálne začal.
Naiome sa rozbehla do inej strany, smerom na hranice. Mala plno sily a energie. Keď dobehla na hranice obzrela sa. Dlho si už sama nevyšla. Nadýchla sa a okolo nej sa začala tvoriť čierna para. Nakoniec Naiome zmizla, a objavila sa na území Kirigakure.
Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 19 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Fri Jun 01, 2018 8:20 pm
TÁBOR >>> TEMNÝ LES
Velether sledoval Naiome a jakmile jej oznámila za vůdce lovu, povytáhl obočí. Líně se protáhl, než vstal a přišel k Naiome, nyní již s hrdě vypjatou hrudí. Svou výškou značně převyšoval vlky v táboře. "Vím, že to zvládnu," uchechtl se a když se o něj otřela, ocas obmotal okolo jejího, aby prodloužil dotyk, však dával pozor na ostny. "Co máš za lubem, Naiome?" Objevila se myšlenka míněná pouze pro mysl Temné Princezny. Chápal její rozhodnutí, že bude vést lov - však ne skutečnost, že jej nechávala jít zcela samotného. Kam vlčice šla? Však její nevypočitatelnost byla část její povahy, která jej neskutečně fascinovala. Poté upřel rudé, dračí oči na vlky v táboře. "Slyšeli jste. Jdeme do Temného lesa, na opozdilce nečekáme. Nebudu vám bránit používat magii, avšak upřednostním, když si budete vážit hodnot lovu a medvěda společně skolíme jen pomocí našich sil - jako smečka. Jdeme!" Vyštěkl a rozběhl se do Temného lesa. Na jeho okraji zpomalil a to značně. Jednak chtěl počkat na všechny vlky, druhak aby začal větřit - hledal pach jejich kořisti. "Dnes poteče krev, dnes poteče krev!" Radovala se v jeho mysli Viperrani jako malá. Z jejího jindy chladného hlasu bylo nyní zcela jasně možné vyčíst vzrušení.
Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 19 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Fri Jun 01, 2018 9:33 pm
TÁBOR >>> TEMNÝ LES > ASKLÉPIOS
Asklépiovi trochu poklesla ušiska, když na něj Naberius nereagoval. Však zas tak těžkou hlavu z toho neměl. Jen otočil zvůj zrak směrem k Alfám. Při zmínce o medvědovi se lehce zachvěl. Asklépios byl malý vlk, opravdu malý - a k tomu velmi pohublý, fyzicky slabý. Představa, že proti němu letí medvědova tlapa, která mu drtí žebra se mu nezamlouvala, ale v očích se mu zračilo odhodlání. Přinejhorším bude stát jako záloha a magií bude léčit vlky, které mědvěd zraní. Postavil se a rozeběhl se za Temným Alfou do příhodně pojmenovaného, Temného lesa.
Demon
Demon
Počet příspěvků : 263
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 19 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Jun 02, 2018 1:24 pm
Tábor - Temný les
Ragnarok


Stale som čakal na rozkazy od alfy. Ale nahle naša temná královna odišla. Nevedel som kam ale pozrel som sa na druhú alfu. A čakal aspoň odneho rozkazy. Čo sa na koniec aj stalo zavelil na presun. A to premna znamenalo že konečne bude lov. Aj ked som vedel že medved bude pekni oriesok, tak som ani na sekundu nezavahal. Rozbehol som sa za nasou alfou a nejakim vlkom (Asklépios). Vipadal už fakt biedne. Ale citil som z neho zeiss. Bežal som za alfou A tým druhým vlkom. Konečne budem vo svojem živli, a potečie nektar sili. Pomyslel som si a sialene sa zasmia. Bol som kusk za tým vlkom A stale ho obzeral , ale snazil som si všimať aj okolia ci nespatrím medveda
Räqo Contrariorum
Räqo Contrariorum
Počet příspěvků : 54
Datum registrace : 13. 03. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Destiny Aqua
Postavení ve smečce:

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 19 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Jun 02, 2018 4:45 pm
Tábor-Temný les
Sledoval dianie. Počúval o love, čo by ho inokedy nadchlo, no tentokrát nie. Vedel, že so svojim dočasným postom Omegy nemôže loviť. Rovnako vedel, že už niet času na to aby žiadal o skúšku na Kappu. Čo z toho vyplýva? Vyzeralo to tak, že sa bude musieť ťahať za nimi. Fajn. Nejako to vydržím. Skrátka sa budem držať na okolí, len nebudem loviť. Možno ktosi nechá nejaký kus mäsa. Potom keď sa to celé skončí, pôjdem požiadať o skúšku. Samozrejme, dospel som už dávno, no to si očividne nikto nevšimol. Pretože modrá farba asi splýva s trávou. Ale, kto by sa staral o záležitosti tulákov? Nikto, pomyslel si. A tak len vstal, otriasol sa a primerane rýchlo, čo vzhľadom na jeho mohutnejšiu stavbu tela nebolo veľmi rýchlo sa vybral za ostatnými.
Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 19 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Jun 02, 2018 5:49 pm
TEMNÝ LES > ASKLÉPIOS
Syn Temné Alfy nespokojeně zafuněl. Cítil, že mu někdo těsně šlape na paty, což opravdu neměl rád. Cítil se zranitelný, jako lovená zvěř či tak něco. A následující smích hodný maniaka tomu ani zdaleka napříspěl. Hygieio, kam se jen poděli staří Zaissani? Pomyslel si léčitel. Takový Hioneshiro, Beta Sirah, ba dokonce i Tosar! "Staří a osobní neshody," zamručela sklesle patronka. Aklépios si cosi zamrmlal a zastavil, jakmile minul prvních pár stromů, ne zas tak daleko od rudočerného Alfy. Očima přitom přelétl přes přítomné vlky - chtěl vědět, kdo další bude lovit po jeho boku.
Ragnarok
Ragnarok
Počet příspěvků : 488
Datum registrace : 10. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 19 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Jun 02, 2018 6:52 pm
Temný les

Nakoniec som zastal kusok od toho vlka ( Asklépiosa ). Obzrel som sa ci ide niekto za nami ale moc som tomu nevenoval pozornosť až tak veľkú. Super konečne si vo svojom živli, loviť a zabijať to si ti na to si sa narodil. Ozval sa mi v hlave Nuada. Jeho hlas bol veseli a plni síl že bude hostina. Kde si tolko bol že si sa neozval. Ale aspoň že si už tu. Povedal som NUadovi, A pozrel sa na bok kde sedel vlk. Prezeral som si ho lebo ma dostalo to že na vlka bol dosť mali.  Ale viac menej mi to bolo jedno len ma ten vlk čoraz viac zaujkimal.  Roztiahol som svoje dracie kridla ktore boli dosť veľké, a zakrili by aj (Asklépiosa). Ale v zapäti som ich aj skoval, apripravil sa na chuť krve medveda. Kridla som omotal raťazami aby sa im nič nestalo. ,,Ti si tak vichrdnutý že ta ten medved kludne zabije, radšej sa drž primne." Pozrel som sa na Asklepiosa a povedal mu. Mal som už chuť moje tesáky zahriznuť do medveda.
Northie de Hermes r.Gája
Northie de Hermes r.Gája
Počet příspěvků : 206
Datum registrace : 10. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 19 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Jun 02, 2018 6:55 pm
Tábor-Temný les
Pozrela som sa na svoju Alfu, na svoje Alfy, na Naiome a na Velethera, ktorý prevzal vedenie lovu. Švihla som chvostom a oči mi lačne planuli, mastný, ufúľaný kožuch mi na atraktivite nepridával, ale zas o vzhľad som nedbala, strapatú mastnú zimnú srsť som mala neupravenú a bola som celkom spokojná, spod zachlpenej srsti mi trčali rebrá, patrila som ku kostnatným vlkom a nikdy som na sebe toho veľa nemala. Pohla som sa za ostatnými, rešpektujúc svoj post. Bola som Kappa a tak som išla aj s ostatnými, v Zeiss sa vždy oplatí robiť to, čo ti povedia. Túžobne som zahľadela na vlkov predomnou a zatúžila som byť na ich mieste. Ale to si ja nezaslúžim, potriasla som hlavou a zrazu som zastavila, pretože Alfa začala vetriť. Napätie sa dalo krájať.
Sauron Gorthaur
Sauron Gorthaur
Počet příspěvků : 232
Datum registrace : 20. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 19 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Jun 02, 2018 7:01 pm
Tábor-Temný les
V srdci som mal zvláštny pocit, niesol som si ho so sebou, nie ako príťaž, ale chvejivú myšlienku na vlčicu, ktorú onedlho budem môcť volať mojou družkou. Nedával som svoje citové rozpoloženie najavo Bol som predsa vlk a ja sa viem ovládať. Pozrel som sa na Velethera a poslušne som sa rozbehol za ostatnými, cítil som vzrušenie, eufóriu a akúsi zvrátenú radosť z toho, čo bude nasledovať. Necítil som odpor k zabíjaniu, bola to jedna z mojich veľkých vášní a ja som bol pripravený. Prilbica mi pevne držala na hlave, možno to pôsobilo trochu divne, ale mne sa to páčilo. A ja som sa pousmial, zvrátene som sa pousmial, keď sme zastali a moje pľúca nasali pachy lesa. Onedlho sa táto zem sfarbí krvou. pomyslel som si a vyčkával som na znamenie.
Ghost
Ghost
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 05. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 19 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Jun 02, 2018 7:06 pm
Tábor-Temný les
Postava bledého albína sa vynímala medzi ostatnými, nebol tuctového vyznenia, ba naopak, pôsobil trochu inak. Bol vyšší, nohy sa mi pretiahli do dospelej dĺžky, ňufák mal čudného tvaru spolu s malými úzkymi ušami a tvrdou srsťou. Ghost bol pripravený na lov so svojou budúcou svorkou, nezabudol akú mu uštedril ranu jeho Alfa a tak prejavoval patričnú úctu. Mal veľké laby, ale bol nižší ako Alfa, ktorý prevyšoval všetkých vlkov vo svorke. On bol skôr mohutnejší a vyzeral trochu ťarbavo. Bežal za ostatnými a pozrel sa na svojho majstra ktorého úctivo pozdravil. Ghost zastavil a spolu s ostatnými vetril, bol vzrušený a dúfal, že niečo skolí. Bol by rád keby sa mu podarilo byť členom svorky naozaj, ako právoplatná kappa. Potriasol šijou a vyčkával.
Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 19 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Jun 02, 2018 7:27 pm
TEMNÝ LES > ASKLÉPIOS
Náhle rudý vlk roztáhl křídla, což Asklépia přinutilo nepokojně trhnout uchem. Rozhodně je neměl nejmenší a přirozeně, Asklépia přinejmenším znervózňovalo všechno, co bylo vyšší a větší jak on sám. Však na jeho pohledu to nebylo vidět. Uchovával si svou stálou, chladnou masku, kterou piloval roky a se kteru se byl schopen téměř rovnat své matce. Slova rudého jej tudíž mohla překvapit, ale na jeho pohledu to nebylo vůbec znát. "Prosím? Nejsem dáma v tísni čekající na svého zachránce," odvědil nazpět s jistou uštěpačností sobě vlastní. Nestal se Deltou Zeiss tak, že ho ostatní ochraňovali. Nestal se Alfou mimo území smeček tak, že žádal o pomoc. A nezískal uznání Naiome tím, že by byl slabý. Jen měl své kvality jinde, než v boji, síle a velikosti, nýbrž v diplomacii, schopnosti odhadnout charakter, léčitelství a intelektu. Avšak jestli něco po matce podědil, byla to obliba ve slýchání lichotek a pozornosti. Seč to nebyla ukázková přehlídka lichotivých slov, hlavně ta část o jeho malosti a vychrtlosti, ale že jej vůbec napadlo mu nabídnout ochranu, to bylo něco co u Asklépia probudilo příjemný pocit v břiše. Takový, který mu stál se nadále s vlkem bavit, však neupouštějíc od svého potoje hodného syna Alfy. "Jmenuji se Asklépios. Delta. Syn Naiomin. A kdo ráčíš ty být, ó vlku ochranáři?" Povytáhl obočí, hlodající sarkasmus v jeho hlase byl patrný, však ne útočný, spíše pobavený, načež po očku přelétl okolí.
Ragnarok
Ragnarok
Počet příspěvků : 488
Datum registrace : 10. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 19 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Jun 02, 2018 8:21 pm
Temný les

Pozoroval som asklépiosa, a pritom čakal na lov. Na chvíľu som odvrátil zrak a pozoroval okolie a nasial pachy. Aby som určil ci tu je medveď. Ale z toho má vyrušil jeho hlas. ,,Možno niesi dáma, ale ani niesi v celku fit. Stačí rána a leží pod zemou, a si pri pánovi pekiel. Preto hovorím aby si radšej bol zamnou. Lebo ja ranu prežijem a postavím sa, ale ty asi nie už chápeš?" Odpovedal som mu s kľudným hlasom, aspoň som si myslel. E to ol opak v hlase mi bolo počuť napätie, a nervozita. ,,Teší ma Asklépiosa. Tak pred tebou by som mal mať radšej rešpekt keď si syn Alfy. Povedal som mu a mierne sa poklonil. Pritom som si spomenul na jazvu na cenichu od jeho matky. ,,Ja som Ragnarok. Kappa. Vyhnanec z rodnej svorky kvôli zrade a to takej že som sa snažil zabiť Alfy. Ale konečne som v pekelnej svorke. Kde temnota je pekné cítiť." Povedal som raznym a hrdim tónom.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 19 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jun 03, 2018 10:08 am
Tábor -> Temný les
''Easy.'' Kývla jsem hlavou k vlčici v plášti, jenž byla mou.. kamarádkou v Zeisském smyslu? Hm. Naiome vydala rozkaz a zahajila lov, vedení však předala Veletherovi a pak se vypařila. Střihla jsem uchem a pozornost přenesla na něj. Ten lov zahájil a rozběhl se směrem k lesu. Pár vlků už vyběhlo a tak jsem se přidala. Díky své výdrži jsem doběhla bez sebemenšího zadýchání. To značilo dost ušetřené síly na boj z medvědem a následně lov. Netrvalo to dlouho a scházeli jsme se u Temného lesa. Už tam samozřejmě byl temný Alfa, Naiomin syn, ten modrý pobuda co jsem ho tehdá jako vlče přivedla k Alfě, Ghost, Ragnarok, Northie a v neposlední řadě, Sauron. Postavila jsem se po jeho pravém boku, ale nyní jsem mu nevěnovala vyšší pozornost, nebyl na to čas a ani vhodné místo. ''Tohle bude zábava. Dneska poteče vodopád krve.'' Ozvala se patronka a zasmála se. ''Ticho, chci se soustředit.'' Odvětila jsem ji a dál se neměla v plánu s ní bavit. Švihla jsem ocasem a věnovala jsem se magii. Pokud v okruhu nás někdo bude, ať už případný tulák, kterého jsme zatím přehlédli, či náš cíl... budu o něm vědět první. Stínů je zde spousta, není možné, aby mi někdo v nich unikl.
Gwen
Gwen
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 19 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jun 03, 2018 10:47 am
Tábor --> Temný les
Narovnala jsem se. Co jsem si tak pamatovala, nevšimla jsem si druhé Alfy. Ale bylo mi vcelku jedno, pod čím vedením budu lovit, hlavně, že se nažeru. Následovala jsem všechny ostatní bez remcání a reptání, jak se sluší a patří. Šla jsem pomalu celou dobu, kladla jsem tlapy jednu po druhé opatrně na zem, nebylo to, protože mě ještě bolely, prostě jsem chtěla jít pomalu. Doufala jsem, že skolit medvěda nebude tak náročné. Ovšem moje instinkty mi říkaly pravý opak. Medvěd je velký a silný, ale my jsme smečka. Není divu, že jdeme všichni najednou. Alfa Naiome je vypočítavá. Během přemýšlení jsem došla ostatní. Všímala jsem si jenom sebe a Alfy. Možná párkrát má pozornost sklouzla k Ragnarokovi. Dlouho jsem nezapomněla na naše první setkání, ale nehodlala jsem na něj teď vzpomínat. Prostě jsem vztyčila bradu a čekala na další rozkazy.
Drak Osudu
Drak Osudu
Počet příspěvků : 129
Datum registrace : 30. 12. 16

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 19 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jun 03, 2018 11:10 am
Temný les
Medveď mohutného vzrastu sa prechádzal v Temnom lese. Teplá zima ho však ešte nedonútila zazimovať lebo jeseň sa zdala byť takmer nekonečná. Mal plno síl a bol pomerne mladý. Ako každý medveď ňuchal niečo na zožranie aj keď jeho tukové zásoby boli naozaj dobré. Za sebou nechával rôzne stopy ako škrabance na kmeni stromu alebo pachové stopy. Mieril do menej hsutej časti Temného lesa, kde vždy anšiel jeho obľúbené lesné ovocie, ktoré bolo zdrojom vitamínov nielen pre neho. Kto vie, či to Alfu temnej svorky taktiež napadne.
Naberius Erain Crowiere
Naberius Erain Crowiere
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 50
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 19 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue Jun 05, 2018 12:36 pm
Tábor - Témný les - Hranice - Rintintinův les

Vydal se do Temného lesa, tak jako ostatní vlci ze smečky temné vlčice Naiome, na společný lov - medvěda? - jenže jeho kroky jej zavedly na úplně jiné místo. Šel, sám netušil proč odbočil, změnil směr a nakonec vyšel z lesa a jako omámený, snad i zamyšlený, neslyšíc hlasu nikoho živého, mířil k hranici temné tlupy. Co však tedy slyšel, když hlasy vlků žijících to nebyly? Byl to snad hlas démona? Hlas jeho matky a otce? Hlas úplně někoho či spíš něčeho jiného? Kdo ví, ale výsledkem bylo, že Naberius přešel hranice a poutí došel k lesu Rintintinovu. Šel pak dál hlouběji do jeho hvozdu, až dorazil k jeskyni z níž se táhl ven chlad. Co to je za místo, že působí takto lákavě? Pomyslel si a vstoupil do jeskyně. Jak šel dál, všiml si ledových soch dalších vlků. Nebyly to ale jen sochy ze zmrzlé vody, jak by se mohlo zdát. Byli to vlci - kdysi skuteční a stejně živí, jako byl ještě na pár vteřin on sám. Spali ledovým spánkem a když si to uvědomil, sám usnul.

V Cave Glácies
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 19 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue Jun 05, 2018 8:41 pm
Temný les
Čekala jsem na to, až se shromáždí ostatní vlci a zároveň vnímala svou magii. Každičký stín, který byl v mém dosahu. ''Pozor. Je tu až podezřelé ticho.'' Ozvala se Auriel. Pravda. Bylo až podezřelé ticho. Nakonec se do našeho dosahu přeci jen blížilo. Jenže furt to bylo daleko, proto jsem nemohla přijít na to, zda to byl jejich cíl, či něco úplně jiného. Proto jsem se zatím neozývala. Chtělo by to hlouběji do lesa, abych měla lepší dosah magie.. Pomyslela jsem si.
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 19 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jun 06, 2018 7:27 pm
Vyprahle pláně - Hranice Zeiss
Už jsem si dost odpičinul a rozhodl se popojít dál. Šel jsem a nacházel jsem se u mezeri mezi horami. Byl to úžasný pohled a tak jsem přišel dál. Stále jsem měl přez rameno improvizovanou 'tažku' z listů a liány, ve které byla kukačka a ta mě trochu bochla do bolu při každém kroku. Po chvíli mě přez nos plesknul pichlaví zápach. "Zeiss" řek jsem si potichu a začal cuvat. Jak jsem tak couval nevšimnul jsem si lesklého kamene za mnou, který byl kluaký jako led. Okamžitě jsem uklouzl zadníma nohama a třisknul se do tlami. Nohy mi vysely do nějaké jámy, zatím co předníma tlapama jsem se jen tak tak držel okraje. I ty mi ale po nějaké době sjely a já do dír spadl celý. Díra nebyla hluboká, větší vlk by se z ní dostal, jenže já nebyl větší vlk, ale menší pes. "A K*RVA!" vyštěknul jsem.
Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 19 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Jun 07, 2018 5:27 pm
TEMNÝ LES
Temný Alfa přimhouřil oči. Většina vlků již dorazila však dva z nich se mezi sebou bavily, místo aby dávali řádný pozor a plně se soustředili na lov. Svým tlacháním by na sebe upozornili na kilometry daleko. "Ticho!" Poslal myšlenku Ragnarokovi a Asklépiovi, načež se po nich s tichým, ale rázným zavrčením ohnal. Ragnaroka špičkami zubů kousl mezi lopatky, zatímco Asklépia do stehna. Kousance nebyly nijak dhluboké ani bolestivé, pouze dost silné na to, aby na povrch vyšlo pár kapek krve - varování, že to myslel vážně. Nakonec, medvěd nebyl lehká kořist.
Poté zdvihl hlavu a znovu zavětřil. Vítr jim nehrál do karet, tudíž dle něj nemohl soudit. Proto dal na zdravý rozum, který mu radil, že by se mohl medvěd pokusit před spánkem nabral ještě nějaké síly v podobě jídla. Střihl ušima na znamení, že jej smečka má následovat a svižnějším krokem se vydal směrem, kde věděl, že rostou nejrůznější bobule. Byl to spíše tip, než co jiného, ale i ten se nakonec ukázal jako správný - nyní již byl schopen zachytit medvědův pach, dokonce vídal i nejrůznější indície, že tudy nedávno prošel  stopy, chomáčky srsti... Loveckou skupinu nasměroval tak, aby medvědův pach směřoval k nim, takže měli poměrně přesnou představu, kde právě je, a zároveň je jejich vlastní pach neprozradil. "Trochu se rozprostřede, ať nejsme na jednom místě, však ne moc daleko - nechci tu nikoho jednajícího na vlastní pěst! Kdo bude dělt bordel, urvu mu uši. Nechci přijít o moment překvapení. Jděte!" Poslal jim myšlenku. Samotný vlk byl moc snadný cíl, ale kdyby na sebe byli namačkaní, medvěd by je spozoroval všechny naráz, překáželi by si a medvěd by mohl utéct. Sám se přikrčil, tiše našlapujíc, plížíc se v houštinách. Velether byl dobrý lovec - celý život si byl nucen potrevu lovit sám, takže věděl, jak se pohybovat, aby se neprozradil. Doufal, že na tom budou stejně i Zeissani. Rudé, krvavé oči zíraly z křoví, přímo na medvěda, který si to pomalu mířil k zaslíbenému ovoci. Již jen čekal, až každý zaujme svou pozici.
Sponsored content

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 19 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru