Odkaz na pokračování akce: Klik

Share
Goto down
avatar
Počet příspěvků : 131
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Keiran Criest
Postavení ve smečce: Beta
Zobrazit informace o autorovi

Zácvik Hraničářů I.

za Wed Dec 28, 2016 12:25 pm
Akce pro vybrané vlky. Aby toho neměl Halt přes příliš domluvili jsme se na několika vlcích, které by tento hraničář zacvičil.

Snow Snowdrop (Kirigakure)
Keiran Criest (Fénix)
Aetas Volito Ka Só (Kirigakure)
Sethori Astral Virentem (Fénix)
Darkness (Kirigakure)
Faratho Casino-Root (Ishimura)

..............................................................................................................

Batawský les (mimo území smeček)


Halt se potuloval mimo území vlčích smeček. Velmi mnoho času uběhlo od dob, kdy Niwat zaplavily hektolitry vody a niwatská území spíše připomínala veliké středozemní moře, než-li dřívější krajinu. Smečky se měnily a utvářely, stejně jako kraj, v němž žily. A nyní? Nyní stál v lese, který nesl název Batawský les a přemýšlel o tom, že by jej bavilo opět mít nějakého učedníka. Vzpomínal na Raily a Perrina a další vlky se kterými se setkal. Pak pozvedl svou hlavu k nebi a dlouze zavyl. Jeho volání uslyšelo několik vlků a vydalo se do Batawského lesa...


avatar
Počet příspěvků : 25
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Snow
Postavení ve smečce: Gamma
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zácvik Hraničářů I.

za Wed Dec 28, 2016 12:32 pm
Tábor - Batawský les
Procházela jsem se po táboře, když jsem najednou uslyšela zavytí. Bylo daleko, ale já ho slyšela. Rozeběhla jsem se k hranicím a běžela přes smečky ani přesně nevím jakou. Vyběhla jsem mimo uzemí smeček a pomalu, ale sebevědomím krokem kráčela k lesu odkud jsem slyšela zavytí. Vkročila jsem dovnitř a uviděla vlka. "Zdravím. To vy jste vyl?" Podivám se zkoumavě na vlka. Nezdál se že by mi chtěl ublížit, ale rsdši jsem byla ostražitá. Jeden nikdy neví.
avatar
Počet příspěvků : 30
Datum registrace : 15. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sethori Astral Virentem
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zácvik Hraničářů I.

za Wed Dec 28, 2016 5:50 pm
//Supér! x3

→ Batawský les
Při cestě do Tábora uslyším táhlé zavytí. Zní z velké dálky, ale mně přijde z nějakého důvodu důležité. "Promiň, Raven, musím jít," omluvím se zbrkle a změním směr na jihozápad.
Poklusem minu Lví hory, běžím přes zasněženou Duhovou louku a překročím hranice smečky Ishimura. Byla jsem tu jen jednou a to už je hodně dávno. Instinkt mě vede přes Les Niwatských srn. Přebrodím Batawskou řeku v místech, kde už není tak divoká. Huh, ale ledová je pořád, říkám si a tlapky mě nepříjemně zebou.
A už jsem za hranicemi smeček - v Batawském lese. Vznáší se tu čerstvý pach ještě nějaké vlčice. Že by to vyla ona? Ale asi ne, znělo to jako samčí volání. Brzy zachytím pach jiného vlka. Jdu za nosem a zanedlouho ho i najdu. Bílá vlčice stojí proti hnědému vlku v hraničářském plášti. Takže Hraničář... To proto vyl? Předstoupím před něj a skloním hlavu jako náznak úcty. Vypadá jako profesionál. Vlčici se nepokloním, jen kývnu na pozdrav. Pak znovu obrátím svou pozornost k Hraničáři a čekám, co z něj vypadne.
avatar
Počet příspěvků : 79
Datum registrace : 12. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Beta
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zácvik Hraničářů I.

za Thu Dec 29, 2016 2:53 pm
Tábor Kirigakure ► Batawský les

Byl jsem zrovna v táboře a pozoroval malou vlčí slečnu, Eriklee, kterou jsem do tábora přivedl. Někde by tady měla být Aresea. Ale zatím jsem její pach nezachytil, ba ani jsem ji nikde neviděl. Dál jsem pátral po táboře, abych svou partnerku našel. Konečně jsem ji uviděl. Nejdříve zde nebyla, ale pak, zjevila se jako duch, nebo snad jako na zavolání. Byla tady, krásná, Aresea. Usmál jsem se a zavrtěl ocasem. Pozdravil jsem se s ní a všechno jsem ji vysvětlil. Po té, co jsem dořešil vlče, zaslechl jsem vytí, které bylo vzdálené, ale zároveň znělo tak trochu ovědomě. Myslel jsem si, že je to vlk, kterého jsem dříve znal, vlk z dob smečky Zatmění. Chtěl jsem to prozkoumat blíže a proto jsem se rozběhlk místu, odkud jsem předpokládal, že vytí přišlo. Nejdříve jsem běžel, ale po té jsem zamával křídly a ocitl se tak ve vzduchu, odkud jsem mohl pátrat po vlkovi.

Přelétl jsem bývalé území vyhnanců, které teď působilo jako naprostá pustina. Byl to kraj nikoho a ničeho. Jen kaňon smrti zůstával stejně chladný, jako vždy. Dostal jsem se nad les a spatřil známou tvář, tedy známý hřbet, abych byl přesný. Snow a také Sethori, jedno z vlčat Amethyst. Nyní už dospělou slečnu. Přistál jsem a konečně si všiml i Halta. Vlka hraničáře. "Zdravím. Slyšel jsem... no... nebudeš ty Halt? Hraničář?" Toho vlka jsem neviděl už dlouhé měsíce, ne-li roky.
avatar
Počet příspěvků : 131
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Keiran Criest
Postavení ve smečce: Beta
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zácvik Hraničářů I.

za Sun Jan 08, 2017 2:17 pm
Velké travnaté planiny - Batawský les

Zamrzelo mě, když mě můj bratr Arco opustil bez jediného slova. Opravdu jsem si myslel, že spolu půjdeme na lov. jenže on náhle beze slova zmizel. Udělal jsem snad něco špatně? Ne, myslím, že neudělal. Bráška měl nejspíše něco jiného na starost. A já mu nemohu bránit. Proto jsem to musel nechat být. Kdybych měl ramena jako člověk, asi bych je nyní pokrčil, ale muselo stačit už jen to, že jsem si hluboce povzdechl. Když mě tedy bratr takhle vynechal a zmizel si, rozhodl jsem se proběhnout a něco k jídlu si obstarat sám. Koneckonců, já nemusím být závislý na nikom. Pomyslel jsem si a rozběhl se na jih.

Běžel jsem dlouho už jsem proběhl dokonce i Rintintinovým lesem. V tom jsem zaslechl vytí. A to vytí bylo takové zvláštní, rozhodl jsem se ho důkladně prozkoumat. A proč také ne? Vždyť nemám co na práci. Kromě lovu, ale co pak? A tak jsem běžel, po té už jen šel, až jsem dorazil do nějakého lesa a našel skupinu několika vlků. "Dobrý den."  Pozdravil jsem zdvořile a zvědavě si vlky prohlížel.
avatar
Počet příspěvků : 61
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zácvik Hraničářů I.

za Sat Jan 14, 2017 6:31 pm
Doupě (Ishimura) - Batawský les
Podřimoval v doupěti, partnerka i vlčata spali vedle, už si ani nevzpomínal kdy naposledy se Emerithy probudila, nepřál si nic víc než její probuzení. S rozespalýma očima pozoroval vchod do jejich úkrytu, slunce nestále putovalo ze strany na stranu, dny ubíhaly před očima a těla vedle něj stále podřimovala. Z tohohle stereotypu ho vyrušil až zvuk, zvedl hlavu a střihl ušima. Přísahal by že to bylo zavytí. Jako by ho někdo volal k sobě, nemohl tomu uvnitř uvěřit, že by někdo narušil tu slupku a dnešek byl jiný? Zvedl se pomalu ze svého pelíšku a vyšel z doupěte. Zhluboka se nadechl a ohlédl ještě ke své rodině. Brzo se vrátím. Pomyslel si směrem k partnerce a poté se rozběhl, nikoliv ale směrem k lesu, odkud hlas šel, první musel udělat ještě jednu věc. Skály Zbloudilých duší se neustále přibližovaly až byl skoro u nich. Pamatoval si to místo úplně přesně, zpomalil u skal a na tváři se mu objevil nenávistný výraz, kvůli tomuhle se stali ty všechny věci, kvůli tomuto místu. Sníh již naštěstí vymizel, tudíž si nemusel dávat pozor a pozůstatky po lidech by lehce zahlédl. Začal se rozhlížet kolem a po pár minutách ji opravdu našel, brašna se povalovala mezi kameny, celá mokrá, špinavá a ohlodaná časem. Šťastně si ji vzal a štěkl,: ,,Rugio?!" Pohledem přitom prohledával každý kámen a křoví, dokud neuslyšel nadávání zpod jedné křoviny. ,,Rugi...Rugio." Šeptal šťastně a sklonil se k želvě. Ta se k němu došourala a otřela o jeho přední tlapu, opatrně ji dal do brašny a rozběhl se již konečně k lesu.
Přítomnost jeho staré kamarádky mu ohromně pomáhala, styděl se za to že se jí vydal hledat až teď, ale hlavně že už byla s ním. Dá se říct, že byla to jediné co mu z dětství zůstalo. Běžel lesem a zpomalil až ve chvíli kdy ucítil cizí pachy. A že jich nebylo málo, pomalým krokem s vážným výrazem došel až mezi vlky. ,,Dobrý den...Neruším?"
avatar
Počet příspěvků : 129
Datum registrace : 30. 12. 16
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zácvik Hraničářů I.

za Mon Sep 18, 2017 5:45 pm
~ Pro absenci Halta a Rialey zrušeno ~
UZAVŘENO
Sponsored content

Re: Zácvik Hraničářů I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru