Odkaz na pokračování akce: Klik

Share
Goto down
avatar
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa
Zobrazit informace o autorovi

[AKCE] Pichlavé problémy

za Sat Feb 10, 2018 8:12 pm
KDY?
  Vlci mají šanci se přihlásit od 10. 2. do 21. 2. uvodním postem. Výhledově jde o akci dlouhodobější, počítejte s rozmezím od dvou do čtyř měsíců dle vaší aktivity.


O CO JDE?
Mezi vlky se začíná rozšiřovat infekce. Pár vlků píchly zvláštní, zdeformované včely, dvakrát větší velikosti než ty normální. Následně začínají vlci šílet - mají větší sílu, rychlost, přestávají logicky uvažovat a přicházejí o schopnost vědomě využít magii. Útočí na všechny, své přátele, nepřátele, cizince i rodinné příslušníky s jediným cílem - kousnout je a pomocí slin přidat onen virus. Toto je však pouhý začátek něčeho mnohonásobně většího...


ODMĚNY?
Vzhledem k tomu, že se jedná po dlouhé době o opravdu velkou akci, i doměny budou velké. Počítejte s VB, schopnostmi, dovednostmi, předměty a s mnohým dalším.


KDO SE MŮŽE ÚČASTNIT?
  Všichni vlci, jak již bylo výše zmíněno. Začínáte ve svých smečkách, však přirozeně se můžete pohybovat i mimo ně, obzvláště ve fázi nákazy. Čím vyšší aktivita, tím lépe! A s kolika vlky se můžete zůčastnit? S kolika jen chcete, klidně se všemi, pokus si věříte, že akci budete stíhat.


1. FÁZE - výhledově od 10. 2. do 21. 2.
První vlci jsou nakaženi od zmutovaných včel. Během několika desítek minut přicházejí o rozum a začínají napadat ostatní - ne s účelem zabít, nýbrž předat virus. Sami si můžete vybrat, jestli se necháte píchnout včelou či následně nakazit jiným vlkem, však do konce první fáze musí být bez výjimky všichni nakažení!


JAK SE ZŮČASTNIT?
Bohatě stačí začít hrát, jak již bylo výše psáno! Počínaje dneškem můžete popisovat, jak se váš vlk nakazil, či jak na nakažené reagoval... máte čas do 21. 2. se zapojit příspěvkem.
avatar
Počet příspěvků : 757
Datum registrace : 02. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE] Pichlavé problémy

za Sat Feb 10, 2018 8:21 pm
Haymitch
Okraj Tábor Kirigakure
Mrsknul jsem ocasem. Bylo celkem vedro. Chtělo by se to nějak ochladit, ale jak? ,,Radši chcípni vedrem" Ozval se můj zvrácený patron. No já se radši pujdu napít. Vydal jsem se směrem z tábora. Ale neušel jsem ani pár metrů, když mi něco prolétlo kolem nosu. Panebože, to bylo velké. A kam to zmizelo? Najednou ucítím jak mi něco sedá na čumák. Panebože, já to potvoru na sobě nechci. Zpanikářím a začnu sebou mlejt. V tu ucítím bolestivé bodnutí.
avatar
Počet příspěvků : 757
Datum registrace : 02. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE] Pichlavé problémy

za Sat Feb 10, 2018 8:27 pm
Jack
VTP (SF)
Jee, je asi léto. Druhé nejkrásnější období. Ta krásná vůně a láska je pořád ve vzduchu. Třeba se na ní někdo chytí. Ležím si jen tak na planinách, přemýšlím a tiše pozoruji okolí. Když v tu uvidím včeličku. Jé nazdar, ale nejsi nějaká velká? Třeba je to jak u štírů, čím větší tím hodnější. Vidím jak mi včela přistála na tlapě, hned nad skrytou čepelí. Hele tohle není příjemné,  radši leť dál.  Oženu se. V okamžiku ucitím pronikavou bolest bodnutí.
avatar
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE] Pichlavé problémy

za Sat Feb 10, 2018 9:10 pm
Kay - LNS
Pomalým krokom som si to brázdil jedným z Ishimurských lesov, pohľadom sledujúci rastliny, vtákov a všemožne inú háveď, ktorá sa tu nachádza. Jajaj, leto je v plnom prúde.. Pomyslím si, keď pozriem na včelí úl, ktorý vysel z jedného stromu. Aj vy pilne pracujte.. zatvarím sa ako malé vĺča a rýchlo sa rozbehnem lesom v pred.


Mitril - Brloh -> LNS
Prebudila som sa v brlohu. Bola to dlhá noc, ale je podozrivé, že som sa tak skoro prebrala. Čakala by som dlhší spánok, po tom rádení. "Dúfam, že sa alfy nedozvedia o tom strome.. ja som za to nemohla.." prehovorím do prázdna - no ďalej som to neriešila. Mĺčky sa rozbehnem z brlohu, kde sa ocitnem na hraniciach a upaľujem priamo do Lesa sŕn.


Telo ->Tábor Kiri - Okolie tábora Kiri
Pozriem na vlka, ktorý práve mrskal chvostom. Kss.. pomyslím si, na to pozriem na oblohu. Neznášam leto. Ani zimu. Jeseň, či jar. Raz je horko, potom zima. Dá sa to zniesť? Pomyslím si, pritom prudko švihnem chvostom a s povzdychom sa postavím, pritom zamierim za ním (Haymitch). Keď ho tak sledujem a bodne ho niečo ako včela začnem sa smiať. "Hehe, mal by si si na seba dávať väčší pozor.." zasmejem sa, pritom prejdem k nemu bližšie. "Mám ťa zaviesť za Hil?" spýtam sa ho.


Kay - LNS
Zastanem, keď očkom spatrím na zemi mŕtvu líšku. "Ach, malé chúďa.." pomyslím si. Zdá sa, že jej toto horko neprispelo, zomrela na dehydratáciu. Pomyslím na zem a v nej sa otvorí puklina do ktorej hodím telo, mŕtvej líšky a puklinu zacelím. "Nech ťa draci sprevádzajú," poviem, potichu. Otočím sa a na to sa to stane. Uvidím žmyk a následné bodnutie do môjho čumáka. Pocítim bolesť a nejakú zmenu. Zorničky sa mi museli rozšíriť, nebo čo. Nevedeľ som čo sa deje, iba mi do čumáku uderil jeden pach - pach mladej vlčice. Žmurknem, potom sa rozbehnem smerom za tým pachom.


//hmm.. Kayoš sa nechal rýchlo nakaziť owo"
avatar
Počet příspěvků : 711
Datum registrace : 13. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Neživý
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE] Pichlavé problémy

za Sat Feb 10, 2018 9:17 pm
Haymitch
Okraj Tábora Kirigakure
Haymitch ztratil všechno myšlení. Začal slitat.Jeho hlavu teď naplňovala jen jedna myšlenka. Kousnout každého, koho uvidí. A když si všimne vlka, který na něho mluví, ale on ani nepobírá co. Jediný co o něm věděl,  bylo to, že nebyl kousnutej. A to bylo podle něho špatně. Bleskurychle vyceníl zuby. A než stačil vlj nějak reagovat, se mu Haymitch zakousl do boku.
avatar
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE] Pichlavé problémy

za Sat Feb 10, 2018 9:32 pm
TÁBOR >> LOUKA X (ZEISS)
Velether seděl v táboře před jeho a Naiominou jeskyní, která se jako majestátní skála nacházela přímo uprostřed. Těžko říci, nad čím přemýšlel - jeho pohled byl jako obvykle chladný a nečitelný. Snad přemýšlel nad budoucností Zeissu? Však náhle jej cosi zaujalo. Hlasité bzučení, které se až nebezpečně přibližovalo. Velether pootočil hlavu přesně včas, aby si všiml včely, která na něj dělala... nálet? Zavrčel a vyflusl plamínek, který jí sežehl ještě dříve, než se k němu dostala na metr. Co si to jen dovolovala, hmyz odporný? Na samotnou Alfu? Však bylo to zvláštní. Nikdy se mu nestalo, že by se za ním včela jen tak rozletěla. Co tak věděl, když už jej nějaká píchla, omylem na ní šlápl. Jinak ne - proč taky, že? Vždyť po píchnutí ihned zemřou. Nechápal, k čemu tedy takové žihadlo mají... na obranu? Kyž je to zabije? Není to trochu kontraproduktivní? Vždyť se ale nejednalo o vlky, tak to nehodlal řešit. Nemohl čekat, že projeví takové známky inteligence, jako oni. Zatraceně, vždyť to ani nečekal od sviťáků.
Když ale zvedl hlavu, zahlédl celé hejno prolétající nad táborem. Přimhouřil rudé, štěrbinovité oči. Něco se mu na tom nezdálo... včely byly nějaké moc velké... snad sršně? Na takovou dálku by to nejspíše normální vlk nerozeznal, ale Veletherovi dračí oči byly neskutečně bystré. Navíc věděl, jak srsně vypadají. Sám čtyři vlastnil. Ano, vlastnil. Držely se ho jako klíšťata a nikdy jej nebodly, co jiného tedy byly, než-li jeho osobní majetek? Sám to moc nechápal. To samé orel, který mu víceméně sloužil. Samozřejmě, bral to jako něco velmi příhodné a užitečné - stával se tak jeho očima v oblacích, když je sám neměl. A to byl potomkem mocných draků, od kterých podědil je svou velikost, rohy, tesáky a silný ocas. A samozřejmě magii. Mnohdy se však cítil neúplně, jakoby bez křídel nebyl tím, kým měl... To jsme ale trochu odběhli, protože Velether si nebyl jist, co si má myslet o těchto nezvyklých, divných včelách. Postavil se tedy a rozeběhl se po území, následujíc včely jen sám velký Drak Osudu ví kam. Anebo autorka tohoto příspěvku, která říká že míří na Louku X.
avatar
Počet příspěvků : 4000
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Tato. Navždy.
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE] Pichlavé problémy

za Sat Feb 10, 2018 11:18 pm
/Tábor smečky Ishimura ---> Neyew ---> Hranice Ishi-Kiri/
Jako obvykle, i dnes jsem měl přímo skvělou náladu. Nějak jsem neřešil, co se kolem mě v okolí děje, bůhví, zda jsem o tom vůbec něco věděl. Slova a názory vlků z mého okolí mi byly (ne)výjímečně putna a já si, jako za mlada, užíval svobody a nespoutanosti v naší smečce. Na své okolí jsem chrlil pouze úsměv, pobíhal jsem tam a zpět po táboře, nenápadně sledoval, co se kde děje, no zatím jsem nezpozoroval nic zajímavého či nějak neobvyklého. Když mě takovéto němé, bezhlavé pobíhání po táboře přestalo bavit, rozběhl jsem se směrem k lesu. Prohlížel jsem si rostliny, zhluboka dýchal ten nejčerstvější vzduch, který jsem kdy cítil a nepřestával si toho všeho užívat. Po chvilce jsem proběhl kolem mého doupěte, ihned jsem zavětřil. Vypadalo to, že moje nejdražší partnerka uvnitř není, no naše mladé taky ne. Určitě s nimi někam šla, brzo se vrátí... a já bych je měl najít, než bude pozdě. Ještě to dopadne podobně, jako tehdy s Emerithy a Jaxem. A to už nechci. pomyslel jsem si ujištěně a zvedl pohled k nebesům. Bylo tam to, co jsem odtamtud očekával.
Na nebi, nad korunami stromů se vznášel můj dračí patron Greenix. Vnímal území smečky Ishimura z ptačí perspektivy - toto dělával v poslední době docela často a já se mu nedivil. Chvílemi jsem uvažoval, zda vyletím za ním, ale pak mi došlo, že můj vztah k výškám není již tolik kladný, jako dříve. Pohled jsem ihned po té představě zase sklopil a trochu ubral v rychlosti, protože jsem právě málem napakoval do kmene stromu. Snad se nebojíš výšek... vždyť už jsi v nich tolikrát normálně fungoval. rýpnul si patron jen tak mimochodem. Mlč... odpověděl jsem mu ihned myšlenkou a nabral směr k hranicím. Patron mě následoval a dával pozor, ať nejdu vstříc nějakému tomu zvrchu jasně viditelnému nebezpečí. Na dalším kroku za prvním keřem jsem narazil na fenka, králíka, číču a myšáka, v doprovodu kudlanky, která se k mému zvířecímu gangu přidala teprve nedávno. Svůj pohled s úšklebkem jsem zaměřil na ně, div jsem se nerozplajzl o další z kmenu stromů. Zvířata se vydala se mnou pěkně na tour, která vedla do náhodného směru.
Brzo jsme došli k hranicím, kde i můj patron slétl dolů na zem. Zahleděl jsem se na sousední území. Cítil jsem, že tam něco není v pořádku, proto jsem zůstal jen nehnutě stát a čekal, zda se něco bude dít, či ne. Měl jsem to štěstí, že mě onen modifikovaný hmyz ještě nenašel, přestože jsem o něm vlastně ani nevěděl.
avatar
Počet příspěvků : 1553
Datum registrace : 11. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Argie
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE] Pichlavé problémy

za Sun Feb 11, 2018 9:48 am
Brloh - LNS

Argdem zrovna spokojeně pochrupoval, ale jakmile zaznamenal pohyb ve svém okolí, otevřel oči a zvědavě zvedl hlavu. Studená zem byla už celkem nepříjemná, a tak vstal a vyšel z brlohu. Tam si lenivě sedl a zavětřil. "Mitril?" Špitl do větru spíše pro sebe a díval se směrem, kterým jeho sestra asi běžela. Slunce zrovna krásně svítilo a hřálo mu barevný kožíšek. Kam asi mohla jít? Zeptá se vlk sám sebe a střihne ušima. Podle pachu se Mitril vyplížila z doupěte před pár minutami. A kdo by se divil, že Argdem půjde hledat nějakou srandu, aby nebyl sám?
Když se zvedl, ještě se rozhlédl kolem, jako kdyby hledal něco, co by mu mělo v jeho rozhodnutí zabránit. Stále trochu váhal, ale byl pevně rozhodnutý, že sestru bude sledovat, ať pádila kamkoliv. Když už byl přesvědčený, rozběhl se vpřed po pachové stopě jeho sestry. Ta ho brzy přivedla do lesa. Argdemův pruhovaný světlý kožíšek byl v tomto prostředí velice nápadný, ale to byly i kožíšky jeho sourozenců. "Mitril?" Zavolal do vzduchu a rozhlížel se kolem. Pohledem zavadil o nějaký neznámý kožíšek a instinktivně se přikrčil. Když zavětřil, hodilo ho to do klidu, protože ten vlk měl pach Ishimury. Ani vlče se však stejně zatím nehodlalo zvednout a tak se stalo, že pár desítek centimetrů nad ním prosvištěla včela, která si to mířila přímo na toho člena Ishimury. Co je to? Proč je ta včela tak útočná? A velká?Zamračí se ale neodpustí si zavrtění ocasu, když spatří Mitril. "Ahoj!" Zasměje se a veškeré pochyby jsou náhle ta tam.
Však ten Ishimuran nevypadá v pořádku. Jakmile se rozběhne k Argdemově sestře, vycení vlče zuby a rozběhne se na něj, aby vlka strčil do boku a mohl chránit sestru. Co s ním je? Zavrčí. Ví, že sestra se umí bránit, ale dělá prostě to, co mu řekne instinkt.
avatar
Počet příspěvků : 665
Datum registrace : 24. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE] Pichlavé problémy

za Sun Feb 11, 2018 10:40 am
KAY - LNS
Necítil som sa pri zmysloch. Moje podvedomie sa snažilo, brzdiť. Zastať, nehýbať sa.. no nestačilo to. Vetral som pach mladej vĺčky a k tomu som pocítil pach ďalšieho vlka. Pachy boli podobné, takže to musia byť súrodenci. Pokračujem ďalej až ju spatrím, vidím ju. Malú, šedo-čiernu vĺčku s jasne veľkou ofinou, ktorá jej zakrávala jedno oko. Nedokázal som ovládať svoje telo svojou vôľou, hnal ma nový inštinkt. Inštinkt, pohrýzť tú malú vĺčku. Pocítil som, že som silnejší aj že, že som nestratil schopnosť ovládať svoju mágiu. Jedným úderom labky do zeme vytvorím pod tým vlkom (Argdem) VÝBUCH, ktorý HO VYMRŠTÍ DO VZDUCHU. Pritom sám skočím k vĺčke a zakúsnem sa jej do boku, bola malé vĺča, nerobil to problém.
MITRIL - LNS
Čuchala som vôňu lesa, než sa ku mne dostane zvuk môjho bratra. "Argu?" prehovorím potichu, pritom sa obzriem. Možno to bola moja naivita, ale necítila som z tohoto miesta moc dobré vybrácie. "Bratríčku! Ahoj!" zazubím sa na neho, než predo mňa skočí v obranej polohe. Čo sa deje? Kto to je? Prebehne mi hlavou, pri pohľade na veľkého, mohutného čierneho vlka, ktorý sa k nám - ku mne, rútil nesmiernou rýchlosťou. Na to niečo vybuchlo. Videla som, ako skaly s hlinou vyleteli do vzduchu spolu s mojím bratom: "ARGO!" zavyjem na neho, no ten výbuch aj mňa sotil vzad. Na to som už spatrila iba veľké fialové oči a ostré, tesáky plné slin a boh vie čoho. "Aaaaa!" zavyjem na celý les v momente, kedy sa do mňa, ten čierny vlk zakúsne.

TELANTES - Okolie tábora Kirigakure
Pozorujem toho vlčiaka, ktorý sa veru nezdal, že by mal skákať zo stroma na strom. "Ale naozaj nechceš.." nestihnem ani dopovedať, než sa ku mne otočí a vycerí na mňa jeho tesáky. "Miz.." nestihnem ani povedať názov jednej z mojích vodných techník, na to skvapalniť vodu z ovzdušia.. Pocítim bolesť na svojom boku. Prenikavú bolesť. "Ty.. zmet-ku," zavrčím, než mi do hlavy niečo stúpne. Jed? Bol otrávený? Neviem, cítim sa zvláštne.. prudko sa od neho odtrhnem, je mi jedno, že vo mne mal stále zaryté tesáky a tým som si vlastne ja spravil ošklivú ranu na boku. Hrdelne zavrčím, predal na mňa to čo ho nakazilo. Mal som chuť pokúsať prvú vec, ktorá by mi skrížila cestu.
avatar
Počet příspěvků : 1553
Datum registrace : 11. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Argie
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE] Pichlavé problémy

za Sun Feb 11, 2018 12:36 pm
LNS

Žíhaný vlk vypadá velice soustředěně, když si s kapkou podezření prohlíží hromadu chlupů, která se zdá býti Ishimurská. Neodpustí si táhlé zavrčení, ale dál se nehýbe a setrvává v bojové poloze. Něco není v pořádku. Je dospělý a silný, nemůżu se mu rovnat silou. Přemýšlí vlče a okamžitě vystartuje, když ten Ishimurčan projeví jen malou známku agrese. "Mitril! Běž od něj pryč, něco s ním je!" Varuje sestru a už se chystá ke skoku, ale vzápětí necítí půdu pod nohama a letí vzduchem. Musím najít maminku a varovat ji! Zadá si rozkaz, když tvrdě dopadne na zem přímo do trnitého keře. To už se však ten Ishimurčan zakousl Argdemově sestře do boku. "Sestro!" Zvolá, ale pak ucítí bolest. Jakmile se vyhrabal z toho keře, natrhly mu trny kožíšek a z několika míst se začala vlčeti řinout rudá krev. Instink mu zavelel k útěku, ale Argdem byl neoblomný a vrhl se přímo vpřed na toho vlka, který zaútočil na Mitril. "Nech mojí sestru ty lumpe, vem si mě!" Běżel k němu celkem velkou rychlostí a kličkoval, aby ho ten vlk znovu neodmrštil. Když se Argdem dostal konečně až k němu, zakousl se mu do ucha, do bolestivého bodu, ale hned ho zase pustil, takže mu možná natrhl ucho, čímž určitě upoutal jeho pozornost.
Tělo žíhaného vlčete přelítlo přes to Kayovo rychle a hnalo se dál. Musím ho odlákat od sestry! Argdem byl velice odhodlaný a pár metrů od Kaye se otočil čelem k němu a zuřivě vrčel, připravený poprat se. Měl výhodu - byl pořád jestě celkem malý, aby se mohl případnému útoku vyhnout. "Nech mojí sestru," poručil vlkovi už s neskrývanou bojovností v hlase.
avatar
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE] Pichlavé problémy

za Sun Feb 11, 2018 1:01 pm
LOUKA X
Velether chvíli běžel, až nakonec zabrzdil na louce X. To bylo zvláštní, že včely se shromažďovaly zde. Vždyť louka X byla spíše pustinou, než-li loukou, byla v dezolátním stavu, suchá, ošklivá... ale přesto zde bylo všel hodně. A co bylo ještě zvláštější - viditelně včely nehledaly květy, které by mohly opilovat. Zkrátka jen poletovaly nad loukou ve velkém... roji? Šedorudý vlk nikdy nic takového neviděl, a že za svůj život toho viděl hodně. Místo včel spíše připomínaly... hejno vran. "Hejno vran?" Ozvala se Viperrani se zaujetím, zatímco začala skenovat okolí skrze Veletherovi oči. Velether zavrčel, však nechal jí. Bylo to nepříjemné, jakoby dračice částečně ovládla jeho tělo a jeho prostřednictvím mohla vidět, co jí u Pekelných bran bylo skyto. Jakoby do vlkova těla nevysílal signály mozek, nýbrž dračice, hývala jím, napínala jeho svaly dle libosti, otáčela hlavu dle vlastní vůle a hlavně, těkala očima po okolí. To bylo vškutku bizarní. Nebolelo to nebo tak, ale bylo to... inu, jakobyste přišli o nadvládu nad vlastním tělem. Jenže Temný Alfa měl jednu výhodu - bylo to jeho tělo a když se opravdu velmi snažil, dokázal Viperrani vytlačit. Kor když vlk byl nadžazen patronovi, který měl pouze svého vlka chránit a poslouchat jej, že (jak jinak, jestliže zemře vlk, patron též, že).
Ano, vran, potrvdil jí Velether s neklidným přešlápnutím tlap, když konečně převzal vládu nad svým tělem. Krouží tu a drží se pospolu. Nevím, vypadají jako hejno vzdušných predátorů, které hledají kořist, nadhodil. V tu chvíli pocítil i určitou nejistotu z patrončiny strany, což bylo velmi neobvyklé, vezmeme-li v potaz, že se snažila býti vždy na koni, vždy vše věděla a podobně. "Nevím... poslyš, dávej si pozor. Něco cítím. Nevím proč, ale hezký to není," varovala jej, její normálně chladný hlad podbarvený čímši... čímsi, co neměl Velether rád.
"Hej," zavrčel a trhnul ramenem do zadu, tak, že mu z kožichu vypadly dvě sršně, Vipa a Vepa. Kdyby rychle nezačaly máchat křídly, nejspíše by skončily rozpláclé na zemi, ale ony byli přirozeně na hmyz velmi inteligentní a svá, Veletherem záviděná křídla daly do pohybu. Nabraly lehce výšku, aby se dostaly na úroveň Alfových očí a jemu se naskytl pohled na jejich nehezká, hmyzí těla. "Leťte tam, chci vědět, co jsou zač. Jak se chovají," rozkázal jim, však velmi rychle dodal, "případně neleťte přímo ke mě. Nechci je proti sobě poštat," zavrčel. Ano, možná by dokázal hejno spálit nebo tak, ale bál se, že by stejně nějaká unikla. Třeba se nejednalo ani o včely nebo tak.
Přímo jakoby viděl jejich upřímnou nechuť někam letět. Ještě aby se tomu někdo divil, dvě sršně letící přímo do chřtánu stovek obřích včel. Ale pohled rudých očí je donutil zamávat křídly a uposlechnout. Temný Alfa sledoval, jak se sršně blížily, čekajíc, jak roj zareaguje. A že nemusel čekat dlouho, jen co byly na pár metrů, celé hejno se jako nasupené harpyje vrhly na sršně a hnaly je neskuteným tempem vzdušnou čarou před Louku X. Kdyby Vipa a Vepa neměly takový náskok, možná by už bylo po nich nebo tak něco. Po chvíli se však včely vrátily na své původní stanoviště. Žeby je sršně nezajímaly zas tolik? Zřejmě jim stačilo je zahnat z bezprosřední blízkosti. Netrvalo navíc dlouho a Vipa a Vepa dolétla zpět k Veletherovi, zachumlaly se mu do srsti a nejspíše se jen modlily, aby nedostaly opět takový úkol. "Zajímavé," zamumlal Velether a s přimhouřenýma očima sledoval včely. Ano, byla to zkoumání hodná anomálie v chování hmyzu. Ale to bylo jedno. Jeho jediným zájmem bylo tento hmyz dostat z území Zeiss. Neměl tu co dělat a mohl řivodit újmu nějakým Zeissanům či něčím nakazit jejich lovnou zvěř.
avatar
Počet příspěvků : 665
Datum registrace : 24. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE] Pichlavé problémy

za Sun Feb 11, 2018 2:11 pm
KAY - LNS -> Tábor
Držal som v tlame telíčko, jedného z vĺčat mojej svorky, ktoré potom jednoducho.. myknutím hlavy odhodím na kmeň stromu. Hlavu pritom natočím k vĺčaťu, ktoré dojemne bránilo svoju sestru. Videl som ako, kľučkuje z miesta na miesto, každý jeho dotyk na zemi, rezonoval v mojej hlave. Uškrniem sa, stál som tam len tak, až po mne skočil a kúsol ma do ucha. Nebolo to nič, tlama mladého vlka, ktorému sa začali vyvíjať jeho zuby. Zasmejem sa, no v tom sa sa premiestil tesne pred mladé vĺča a tlapou ho odhodil k ležiacemu telu jeho malej sestry. Na to, sa rozbehnem preč, hlbšie do Ishimurského územia - k táboru.

MITRIL - LNS
Ten čierny vlk ma držal v hrsti, než ma vymrštil a celou silou som narazila do kmeňa stromu. Padla som nakoniec na zem a mierne zakňučala, než sa ona vec začala vo mne rozširovať. "Bratre.." zamumlem. "U-u..." nedokázala som to dopovedať ďalej, iba ma premohol zvláštny pocit. Postavila som sa, šla som smerom k bratrovi, pritom mi mohol v očiach vidieť niečo, čo sa by sa na mňa nepodobalo. Tlmene zavrčím a rozbehnem sa na neho z jedným, jediným úmyslom - pokúsať ho a predať mu ten vírus.
avatar
Počet příspěvků : 1553
Datum registrace : 11. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Argie
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE] Pichlavé problémy

za Sun Feb 11, 2018 2:44 pm
LNS

"Si v pohodě?" Optá se bratr své sestry, i když stále setrvává v bojové pozici a snad každý chlup na jeho těle je zježený bojovností. Stále tiše vrčí, dokud mu černý vlk nezmizí z dohledu. "Ha*zl," prskne naštvaně. Kdo ví, kde se tohle naučil. Narovná se s pocitem, že všechno přeslo, ale když se podívá do očí své sestry, opět se ho zmocní zděšení. Teď je ale doopravdy zděšený - copak se proti němu může obrátit vlastní sestra a vrčet na něj? Nebo je to jenom hra? Chceš si hrát, ju? Krátce zamává ocáskem, ale pak přestane a zamračí se. Něco tu nehraje. Něco tu doopravdy nehraje. Počkat - třeba snědli něco spatného! Přemítalo vlče, ale vědělo, že to nebude to, co změnilo chování Ishimurčanů. Sám po sestře hodí jeden zděšený pohled plný nejistoty, ale když sestra vystartuje, neváhá ani setinu sekundy a běží od ní pryč. "Nedoženeš!" Zavolá do větru. Cestou však několikrát změní směr, jako kdyby chtěl Mitril zmást. Když zahlédne dobrý úkryt - starou jezevčí noru - nevahá a okamžitě se do ní vrhne. Pach bylinek okolo vstupu do jezevčí nory by měly smazat ten Argdemův. Argdem měl štěstí - do nory se vešel tak akorát a nikdo v ní nebyl. Cestou tam si vzal do pusy klacek. Zahraju si na tátu, když se chce Mitril prát. Budu mistr meče junior!
avatar
Počet příspěvků : 1106
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE] Pichlavé problémy

za Sun Feb 11, 2018 2:49 pm
/Tábor Fénixe -> Hory Barevných Myšlenek -> Útesy Omeg -> Hranice s Ishimurou/
Už nějakou dobu jsem se cítil tak osaměle. Bodka s Ahriou se poděli nevím kam, Rainbow s Coldem byli taky fuč, jen patron mi zůstal. A ten nebyl zrovna nejpřívětivější. Vydal jsem se tedy s tábora směrem k doupěti doufajíc, že tam členy mé rodiny již najdu, nebo aspoň ty jiné tvory. Svou křivou, pomalou a hopkavou chůzí pomalého tempa jsem se šinul přes listnaté i jehličnaté lesy tohoto území, pěkně popořádku, pomalu, ale jistě, než jsem ucítil divný pach. Ten mě donutil trochu přidat do kroku... ehm, teda pardon, do skoku! Poté jsem zaslechl kolem jednoho z mých oušek nepříjemné zabzučení, či jak to nazvat. Bylo to něco, jako komáří zvuk, jen asi pětkrát silnejší a nepříjemnější, ale zase ne tak výrazný, jako řez cirkulárkou. Přesto mě to však donutilo ouško ohnout, což mi příliš nepomohlo. Přišla ke mě pichlavá bolest, která vystřelovala ze zátylku do celé horní poloviny těla. Najednou jsem se zacítil jaksi zvláštně. Cítil jsem se silnejší, než ve skutečnosti jsem a v tu chvíli jsem zapomněl i na to, že mi chybí jedna tlapka.
Zrychlil jsem, začal vyskakovat po skalách a rozhlížel se kolem sebe, jakobych snad mohl něco vidět. Byl ze mě jiný vlk. Blížil jsem se již k svému doupěti, avšak nemířil jsem k němu. Normálně jsem kolem něj proběhl a mířil více na jih - jižněji a jižněji. Cítil jsem odtamtud totiž velice zajímavé pachy vlků, kteří by mi momentálně mohli pomoct. Nemyslel jsem na nic jiného, dokonce jsem začal vnímat, že moje myšlení se pomalu, ale jistě, docela rychle vytrácí.
avatar
Počet příspěvků : 665
Datum registrace : 24. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE] Pichlavé problémy

za Sun Feb 11, 2018 2:59 pm
LNS
Vrčala som na svojho brata a pri mojom pokuse ho pohrýzť.. nevyšlo to. Vrčala som na neho, a keď sa rozbehne, automaticky sa rozbehnem za ním. Bolo to zvláštne, cítila som, že som bola rýchlejšia, silnejšia, obratnejšia.. no nedokázala som sa zastaviť. Niečo vo mne vravelo, že to nemám robiť. Nie nemôžem.. ale môžem. Kde si.. pomyslím si, pritom som vetrala jeho pach, než zázračne zmyzne. Stopovala som jeho pach do miesta kde zmyzel a vyšla som sa nejaký kopeček (na "Strechu" nory) a obzrela som sa.
"Huhuu.." zabrumkám, no stále sa to kombinovalo s besným vrčaním. Zoskočila som z toho kopčeka pred vchod, no pozerala som sa v pred. Takže som nemala vôbec žiadne tušenie, že sa bráška schováva.. no, za mnou. Tlamkami som šla v pred, pritom čuchala a obzerala som sa. "Brum brum," zamumlám a čakám, kedy moje ihličky môžu spočinúť na jeho tele.
avatar
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE] Pichlavé problémy

za Sun Feb 11, 2018 3:10 pm
Destiny Aqua
Tábor SF-Aralský les- Veľké trávnaté planiny

Destiny sa zobudila v Tábore. Zacítila vzďaľujúci sa pach Arca, no ten ju teraz až tak nezaujímal. Otriasla sa. Hoci mala krátku srsť, leto až tak veľmi rada nemala. Unavene sa pobrala smerom k Aralskému lesu. Zrýchlila a prešla do behu. Už sa nevedela dočkať na svoj úkryt kde by mohlo byť aspoň trochu chladnejšie, keď začula zvuk pripomínajúci bzučanie. Prudko zastala. Letelo k nej niečo podobné včele, to ono bolo zdrojom toho zvuku. Zdvihla labu a zahnala sa po tom, no minula. Hmyz sa blížil k nej a zrazu- pichol ju to. Pocítila bolesť a vyšlo z nej slabé zaskučanie. Zrazu sa cítila inak. Silnejšie, rýchlejšie, mocnejšie. Bol to omamný a úžasný pocit, akoby mohla urobiť všetko. Túžila však po niečom po čom nikdy predtým netúžila- vrhnúť sa na niekoho a zaútočiť. Zavetrila a rozbehla sa preč, nevediac kam a prečo. Akoby ju niečo posadlo a všetka logika ktorú zvyčajne mala zmizla.
avatar
Počet příspěvků : 2243
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cäelle
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE] Pichlavé problémy

za Sun Feb 11, 2018 3:27 pm
Aysu
Doupě- LNS
Spokojeně jsem spala v doupěti, dokud mě neprobraly hlasy. Zprvu jsem se to snažila nevnímat, ale nakonec jsem se rozhodla otevřít oči. Bylo to právě včas, abych viděla bratrův ocas mizejcíc z našeho doupěte. Otočila jsem se na mámu, ale ta tvrdě spala. Přemýšlela jsem, co bych měla udělat. Instinkt mi radil neopouštět noru bez rodičů, ale na druhou stranu, takhle bych přišla o všechna dobrodružství. Nerozmýšlela jsem se dlouho. Vstala jsem a následovala svého bratra. Byla jsem podstatně pomalejší, takže jsem měla co dělat, abych ho zcela neztratila z dohledu. Když jsem v dáli spatřila i Mitril, vesele jsem se pousmála a přidala do kroku, abych oba sourozence dohonila. V půli cesty jsem se však zastavila, když se z čistajasna odněkud vynořil černý vlk a začala se blížit k mé sestře. Zvědavě jsem naklonila hlavu na stranu. Nebrala jsem ho jako hrozbu. Rodiče nám přeci řekli, že smečka je jedna velká rodina a on páchl po naší smečce. Nemohl tedy logicky představovat žádné nebezpečí. Šeredně jsem se mýlila. Ten vlk se rozběhl proti mojí sestře a zaútočil na ni. Vyděšeně jsem vyjekla. Nerozuměla jsem tomu. Popíralo to všechno, co nám rodiče řekli o naší smečce. Vyděšeně jsem se přikrčila k zemi a zdálky sledovala celou scénu. Můj bratr se rozhodl sestru chránit. Byla jsem za to velmi vděčná, protože já bych ji ochránit nedokázala. Byla jsem moc daleko a navíc jsem byla slabé vlče. Nic bych nezmohla. Doufala jsem, že se sestře podaří uniknout. Ten vlk mou sestru odhodil a pak se rozběhl pryč. Zděšením jsem ani nedýchala. Stalo se jí něco? Proč ten vlk utekl, když byl očividně silnější? Vyskočila jsem na nohy a co nejrychleji jsem se vydala na místo incidentu. Mitril se zdála v pořádku. Byla hravá jako vždycky. Přišlo mi zvláštní, že si hned po tom nárazu a útoku chce hrát, ale rozhodla jsem se to neřešit. Moje sestra byla v pořádku a to bylo hlavní. Zamířila jsem tedy blíž k oběma sourozencům s úmyslem zapojit se do hry.
avatar
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE] Pichlavé problémy

za Sun Feb 11, 2018 4:01 pm
/Velké Travnaté Planiny/
Se zívnutím jsem se probudil na pláních a rozhlížel se, zda je na území všecko v pořádku. Do čenichu mě udeřil pach známé vlčice od nás ze smečky, přesně té, které tehdy ti syčáci ukradli vlčata - Destiny. Zvedl jsem se, ihned se oklepal a začal větřit. Můj žaludek se ozýval docela hladově a já k tomu nechtěl nadále přispívat, tudíž jsem se ještě jednou protáhl a rozklusal se náhodným směrem. Pach vlčice sílil, tudíž jsem tak nějak cítil, že se k ní přibližuju. Na tváři jsem měl stále tak vesměs neutrální výraz, přesně jako téměř vždycky. Uvažoval jsem, což na mě zvenčí možná bylo poznat. Chtělo by to nějak oživit tuto smečku. Máme příliš velké území na tak málo vlků. Co by se tak dalo udělat, aby se to tu více rozmnožilo? Co takhle uspořádat velký lov? Nebo... ne, na to bych radši myslet neměl. Už bychom se ale s Půlnocí mohli někam pohnout, třeba zadělat na vlčatech. Co já vím, třeba už to chce dlouho, jen neví, jak mi to říct... A teď je na to přece nejvhodnější doba, takže proč ne? Musím to nějak nenápadně naznačit. Anebo nenaznačovat, počkat až přijde večer, prostě se s ní tulit v doupěti a pak to půjde samo. pomyslel jsem si. Myslím, že by to bylo super. Jak pro vás dva, tak prospěšné i pro smečku. ozvala se patronka Omanitte. Hlad mě popuzoval, abych běžel rychleji, už jsem dobíhal na konec planin. Byl jsem zamyšlen docela hluboce. Nějak jsem proběhl kolem Destiny, aniž bych ji zprvu zaregistroval, avšak poté jsem na ni pouze z dálky kývnul. Běžel jsem dále, protože hlad je prostě mrcha.
avatar
Počet příspěvků : 757
Datum registrace : 02. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE] Pichlavé problémy

za Sun Feb 11, 2018 4:08 pm
Jack
VTP
Jack se jed rychle roznesl po těle začala šílet. Chtěla kousat, rafat do ostatních vlků. Nevěděla proč to chce dělat, jen chtěla to dělat.  Náhle uviděla běžicího vlka (Orfeon). Super, ty nevypadáš ještě pokousaně. Pomyslela si. Rychle se rozeběhla proti němu. Její ladné nohy se mýhali v trávě. Ani ne za pár vteřin se odrazila a skočila na vlka. Zakousla se mu do krku.
avatar
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE] Pichlavé problémy

za Sun Feb 11, 2018 4:14 pm
Jessie Crystal Eye
Kirigakure » Poblíž Tábora
Přečkávala jsem delší dobu v blízkosti Tábora a snažila se pořád nespát. Poslední dobou jsem se cítíla tak zvláštně, jakobych spala dlouhou dobu a promeškala plno dějství. To však nic neměnilo na tom, že po svém dlouhém odpočinku jsem se cítila opravdu silněji a plná nové energie. Vylezla jsem z jakéhosi pomyslného doupěte, protáhla se a vydala se cestou k Táboru. Nebylo by určitě od věci zjistit, co se tam děje a jak se smečce daří. Hřejivé paprsky slunce mi svítily na cestu mezi stromy a keři. S úsměvem na tváři jsem kráčela dál, avšak má dobrá nálada ihned povadla. Pocítila jsem zvláštní pocit. Takový ten typický pocit nejistoty, podezření a obav. Něco se děje? Začala jsem se obezřetně rozlížet okolo sebe. Čím více jsem se blížila k Táboru, tím více pocit ve mě sílil a má intuice mě varovala. Našpicovala jsem uši a ostrým pohledem, pronikavě žlutýma očima, jsem sledovala všechny skuliny v mém okolí. Jakoby se něco blížilo mým směrem.

Aiko Nirakebe
SSF » Nad Velkými travnatými planinami
Létal jsem klidně na obloze a sledoval jsem dění tam dole. Létal jsem často, snad že bych doufal, že se mé trápení v oblaacích rozplyne? V mé duši kolovala spousta pocitů, které jsem se snažil skrývat, i když to někdy nešlo. Věřil jsem, že dokážu začít nový život, začít odznova a šťastně, ale nic z toho se nestalo. Nedokázal jsem to, nebo jsem to ani nemohl dokázat? Proč? Proč tohle všechno? Otázky 'proč' jsem si kladl až moc často. A nikdy jsem na ně nenalézal odpověď. Žádná neexistuje? Existuje vůbec něco, nebo někdo, kdo my mne dokázal vynést ze dna na hladinu? Na mé tváři hrál posmutnělý výraz. Snesl jsem se trochu níže a rázem zahlédl mezi zelenou trávou jednu flekatou vlčici. Destiny? Běžela skoro bezhlavě někam pryč. "Destiny!" Zavolal jsem na ni, i když jsem pochyboval že mě uslyší. Nedaleko jsem zahlédl další vlčici (Jack). Začal jsem cítit divný pocit. A když jsem se tak nad tím zamyslel, má mysl se začala plnit paranoidními představami. Stejně tak jsem začal podežřívat Destiny, že s ní něco je. Letěl jsem za ní a následoval ji.


Akira Rose de Glace
Hranice Kirigakure × Ishimura » Někde u lesa Bludiček
Mířila jsem pomalým krokem za hranice smečky, ve které jsem pobývala. Se sklopenou hlavou jsem ani nevnímala okolí, jen jsem se utápěla ve svých myšlenkách. Neměla jsem domov, přátelé, rodinu, nikoho. Jen... Cavaliera? Pomalu jsem překračovala hranice. Možná, že mě srdce vedlo dál, a hledalo onoho vlka s ohnivýma očima? Ale zároveň mě intuice zastavovala. Čím více jsem byla na území Kirigakure, tím jsem se cítila zvláštněji. Cítila jsem divný pocit strachu. Sklopila jsem uši a ohlédla se ustrašenýma očkama kolem sebe. Neměla jsem odvahu kráčet dál, co když se mě něco chystá zabít? Koneckonců, varianta zůstat stát na místě nebyla také zrovna bezpečná, ale na nic jiného jsem se v tomto momentě nezmohla.


Rowenn Killer » Osobnost Rowy

Kirigakure » Okraj Tábora
Svižnějším krokem jsem mířila do Tábora. Netrvalo dlouho, a mezi stromy jsem mohla zahlédnout dvě siluety vlků (Haymitch, Telantes). Podle pachu jsem rozeznala mého bratra Haymitche. Na mé tváři se objevil úsměv a já se mu rozběhla naproti. "Haymitchi!" Zavolala jsem přitom radostně. Doběhla jsem až k němu a chystala jsem jej uvítat vřelým obětím, nebo něčím podobným, ale mé oči zazřely jeho nepřítomný výraz ve tváři a uslintanou tlamu. Vykulila jsem oči a odskočila jsem dál. "C-co se ti stalo?" Optám se vyděšeně a ohlédnu se na zeleného vlka. Byl na tom stejně. Začala jsem mít obavy a divný pocit. To asi nebude dobré... Začala jsem opatrně couvat.

Tario de Ornet

Kirigakure » Břízový háj - směr Tábor
Do mého života se přikradl další obyčejný den. Nebo že by tento byl neobyčejný? To jsem prozatím nemohl ani tušit. Procházel jsem se na území smečky, ve které jsem dosud přebýval. Nesl jsem honosně svá ptačí pera a hledal někoho, před kým bych se mohl pyšnit. Mé ego tomu jinak nedalo. Mířil jsem pomalu do Tábora. Kdybch byl možná o něco chytřejší, pochytil bych vlnu zvláštního pocitu, linoucího se ze všech stran, ale ničím takovým jsem se já nezaobíral. Náhle jsem uslyšel za svými zády zvláštní bzučivý zvuk. Ohlédl jsem se, ale nic tam nebylo. Co to sakra? Znělo to jako včela, ale bzučení vypovídalo o velkých rozměrech onoho živočicha. Svraštil jsem obočí a otočil hlavu zpět narovno, ale v tom se přímo přede mnou objevila zdeformovaná obří včela. A to bylo to poslední, co jsem viděl. Zařval jsem leknutím a pak ucítil ostrou bolest na rameni. Ta mr*ka mě bodla! Před mýma očima se zatemnělo a já se na chvíli zkácel k zemi.

Jaqueline "Clown"

???Někde na hranicích???
S křikem jsem se probudila a vyskočila na všchny čtyři. Ach, už zase ty noční můry. Zatřepala jsem hlavou a snažila se vzpamatovat. Otřepala jsem ze sebe přebytečný prach a protáhla jsem se. Mrskla jsem ocasem, otráveně jsem zamlaskala a porozhlédla se okolo, kde že to vlastně jsem. Místo, kde jsem se nacházela, mi bylo vlastně ukradené, ale to, co mě znepokojilo, byla nepřítomnost mého Jaeha. Začala jsem být nervózní. Vždy, když byl pryč, jsem byla nervózní.

Dix de Mal
Ishimura » Doupě Dina&Richu
Paprsky světla mě pošimraly na čumáku a já otevřel svá očka, která toho na světě neviděla ještě zdaleka mnoho. Zdálo se, že jsem v doupěti sám. Trochu nervózně jsem vyskočil na všechny čtyři. Kde jsou? Pomyslel jsem si a chystal se vylézt z doupěte. V tom jsem však uslyšel divný bzučivý zvuk a před vchodem do doupěte se prohnal velký stín. Vylekaně jsem stáhl uši a zalezl zpátky. Co to je? Pomyslel jsem si vyděšeně. Zdálo se, že onen živočich se pořád pohybuje okolo doupěte a nehodlá se vzdálit. Začal jsem se bát. A jako vlče co jiného jsem mohl udělat, než začít panicky volat rodiče. "Mamííí! Tatííí! Něco tady jee!"
Sponsored content

Re: [AKCE] Pichlavé problémy

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru