Odkaz na pokračování akce: Klik

Share
Goto down
avatar
Počet příspěvků : 1553
Datum registrace : 11. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Argie
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE] Pichlavé problémy

za Tue Apr 17, 2018 6:42 pm
//Pojďme to oživit, přeci to nevzdáme

Tábor Ishimury
Ta ohavná bzučící věc je pronásledovala. Naštěstí tu byl otec, s kterým se cítil Argdem sice v bezpečí, ale stále tu byl ten... Včelovlk?! Co to má znamenat? Žíhaný si neodpustil táhlé zavrčení a pohlédl na otce, který už proti té živé létající věci tasil svůj meč - Andúril. Ten meč vypadal jako dobrá naděje, ale Argdem věděl, že když nic nebude dělat, nemají žádnou naději. Musí využít času, který mu Aragorn získal. Přiskočil k blízkému keři a jedním škubnutím utrhl větev, která odstávala do prostoru. Představovala meč. Když však Argdem zvedl zrak, tak uviděl, že to nejde. Museli by stát proti obrovské přesile. Vzduchem poletovalo mnoho a mnoho včelích vlků, kteří se Argdemovi ani za mák nelíbili. Přiskočil k otci a viděl, jak se k útočícímu včelovlkovi přidávalo víc a víc bojovníků. Naděje na úspěch se rychle úžily. "Tati, musíme pryč, je jich příliš mnoho a nás je málo!" Dal mu vědět hlasitě a ohnal se dlouhým klackem po jedné po jednom z nepřátel. Vypadalo to beznadějně. "Možná bychom měli zjistit, co chtějí," vyřkl a obratně uskočil před protiútokem. Rozhodl se: okamžitě musí pryč. Stejně ale čekal na odpověď otce a jeho reakci. Sám byl kdykoli připravený vzít nohy na ramena, i když mu to šlo proti srsti.
avatar
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE] Pichlavé problémy

za Wed Apr 18, 2018 6:41 pm
//Tak teda, oživme to.
Angelo Amadeo FKA
Tábor Ishimury

Zmätene pokrútil hlavou v snahe dostať z nej aj posledné útržky toho zvláštneho pocitu nákazy ktorý mu tak dlho ovládal myseľ. Bol v tábore svojej svorky, no odvšadiaľ sa ozývalo akési podivné bzučanie. Niečo sa k nim blížilo, niečo nebezpečné. Tvorovia ktorých jakživ nevidel, akési krížence včiel a vlkov. Ich bolo málo a tých včiel priveľa. Aj tak by to nemal byť problém, veď tu je množstvo vlkov so silnou a užitočnou mágiou- prečo ju nepoužívajú? pomyslel si. Nezdalo sa mu to. Opatrne zdvihol jednu labu a sústredil sa na vytváranie hmoty, no nestalo sa nič. To nie je možné! Musí to ísť. To je... nemožné, pomyslel si ešte stále trochu nechápavo. Možno omámenie? Očami prebehol po ostatných. Skutočne stáli proti veľkej prevahe tých krížencov a nevyzeralo to tak, že by mali šancu. Jeho pozornosť nakoniec upútalo vĺča (Argdem) a jeho pravdepodobný otec (Aragorn). Urobil pár krokov k nim. ,,To by nebol zlý nápad," súhlasil s vĺčaťom.
Destiny Aqua
Tábor SF

Postupne, ako keď utícha vietor, ustupovalo z nej šialenstvo spôsobené nákazou ktorú šíril ten hmyz. Z očí sa jej vytratil šialený lesk a ona pochopila, že sa nachádza v tábore svojej svorky. Nebola si však istá ako sa tam dostala. ,,Bola si niečím nakazená a dosť ťa to ovplyvnilo. Ako keby si sa zrazu zbláznila. No už to prešlo, myslím? Každopádne, máte tu pár iných problémov," ozval sa jej patrón, typicky trochu uštipačne. No bohužiaľ, mal pravdu. Tak ako na väčšine územia, aj tu sa objavili prapodivné tvory ktoré pripomínali akési krížence včiel a vlkov a to si Destiny myslela, že si už na podivný vzhľad zvykla. Nevyzerali však ako niekto kto by sa chcel pridať do ich svorky. Takže v tom prípade to museli byť nepriatelia. A samozrejme ako zvyčajne, ani tentokrát nebolo v tábore toľko vlkov koľko ich bývalo v iných svorkách. To znamenalo, že majú nízku šancu prežiť. Nemôžeš niečo urobiť? Si predsa patrón, nie? Neviete nejaké triky, neovládate mágiu alebo niečo podobné? opýtala sa takmer zúfalo svojho patróna. V mysli takmer počula jeho smiech. ,,Nemyslíš si, že by som sa zhmotnil ak by som mohol? Bohužiaľ, niečo to tu očividne blokuje. Myslím, že ten prerastený hmyz s tým má čo do činenia," skonštatoval gryf takmer lenivo. A čo mám teraz podľa teba robiť? povzdychla si v duchu. ,,Čo takto použiť mágiu, napríklad?" navrhol. Pohľadom prebehla po krížencoch až sa jej pohľad zastavil na tom najbližšom. Sústredila sa na ospalosť, predstavovala si, že chce tvora uspať... no nestalo sa nič. Mágia prestala fungovať! Oni zabraňujú našej mágii aby fungovala! Musíme sa obrániť tak či tak, musí existovať nejaký spôsob, pomyslela si. ,,Joy, Artemia!" zavolala, dúfajúc, že sa objaví aspoň jeden z nich. No nemala dosť času na to aby na nich čakala. Zatiaľ si musela vystačiť sama. ,,Všetci čo môžete, bojujte. Mágie nefungujú a patróni sa nedokážu zhmotniť, ako sú na tom ostatné schopnosti, to neviem," povedala dostatočne nahlas aby ju počulo aspoň tých pár vlkov ktorí sa nachádzali v jej okolí. Potom sa zviditeľnila jej brašna ktorú pri sebe nosievala už celkom dlhú dobu. Vytiahla z nej sovie ponožky a navliekla si ich na laby. Brašna sa potom znova stala neviditeľnou. Bola odhodlaná bojovať ak ju k tomu prinútia.
Räqo
Tábor Kirigakure

Rovnako ako všetci ostatní, aj on sa v priebehu niekoľkých minút spamätal a ocitol pri plnom vedomí- ak sa to teda pri ňom dá nazvať plné vedomie. Odrazu sa tam objavilo množstvo nejakých zvláštnych tvorov ktoré útočili na ostatných. Navyše, boli v početnej prevahe. On si však z toho nerobil až takú ťažkú hlavu a dúfal že skrátka nejako unikne, možno dokonca za pomoci mágie. To si však ešte nevšimol, že fialová farba na jeho tele znateľne vybledla a pripomínala skôr akúsi bielu so slabým nádychom do fialova. Nemal však čas uvažovať nad tým, pretože sa k nemu blížil jeden z tých tvorov (Erne) a pokúšal sa ho zahnať do kúta. Räqo nikdy nepatril medzi veľmi odvážnych vlkov a tak cúvol dozadu a pritom roztiahol krídla. Urobil ešte dva či tri kroky dozadu a mávnutím krídel sa dostal do vzduchu.
Mirri
Hranice- Tábor Zeiss

Mirri bola len služobnica, len poslušný otrok svojej kráľovnej a tak ako väčšina jej druhu aj jej chýbala značná časť inteligencie. Len jedna figúrka ktorú si môžu dovoliť stratiť. Nič. Poslušne sa teda vydala splniť rozkaz a zamierila k miestu odkiaľ vychádzalo viacero pachov. Priviesť ich všetkých, zahnať ich a priviesť, tak tak, spomenula si na svoj rozkaz. Výhražne mávajúc chvostom zakončeným žihadlom, podišla k albínovi (Ghostovi).
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru